סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 11, 2024 12:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 25 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 12:37 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
קרע ב-ACL אושר רשמית.
חבל, חבל. כנראה שזה סוגר את הגולל על חלומות הפלייאוף של 'סוטה.
רוביו יחמיץ גם את האולימפיאדה בקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 1:16 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לא הייתי גומר את תקוות הפלייאוף של מיני. מה שכן, זה אומר שעכשיו חייבים להעביר את ביזלי ולהשיג תמורתו סווינגמן, עדיף שוטינג גארד, אבל גם סמול פורוורד שיעביר את ווס ג'ונסון לשתיים זאת אפשרות. רכז מחליף רוביו יש כבר וזה קפטן לוק שהוא לא רע בכלל עם גיבוי של בראה מהספסל. עם סווינגמן תורם והקו הקדמי האימתני מיני עדיין יכולה לעשות ריצת פלייאוף.

את האמת, גם לנבחרת ספרד זאת לא מכה אנושה. קלדרון במילא צריך להיות הרכז הראשון ובארסנל הספרדי יש מספיק גארדים שיכולים למלא את תפקיד הרכז המחליף, בין אם זה יול, או סרחיו או אפילו ללכת למישהו כמו ויקטור סאדה.

מה שכן, זה סגר את הגולל על המירוץ לרוקי השנה. ברכות לקיירי אירווינג.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 1:44 am 
Junior

לא באמת חושב שהייתה התלבטות של ממש מי יהיה רוקי השנה. קצת קשה לי לראות 'רוקי שנה' שקולע 10 נקודות באחוזים של גבינה צהובה.
אני כן מסכים עם סתימת הגולל על חלום הפלייאוף של מיני ובטח על החלום לעבור סיבוב אחד אם וכאשר תגיע. לוק הוא קלעי מצוין אבל קבלת ההחלטות שלו היא לא טובה - לפחות זה מה שהתרשמתי ממנו ב-4-5 משחקים שצפיתי שלהם. אומנם תפקידו הטבעי הוא רכז אבל אני לא רואה אותו עושה מה שרוביו עשה, ובכלל הבחור ניהל מצוין את השחקנים ואת הסדר בהתקפה של המיני, חבל מאוד בעבורו ובעבור הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 1:59 am 
Junior

יום עצוב לעורך ההיילייטים של קדפמ ומנש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 2:01 am 
Hall of Famer

ג'ייסון קיד זכה ברוקי השנה בזמנו (יחד עם גרנט היל) עם מספרים לא שונים מהותית (אם כי, אני מניח שאחוזי השדה שלו היו גבוהים יותר. לא בדקתי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 2:32 am 
מנהל פורום

ממש לא סותם את הגולל יש מספיק קבוצות פחות טובות במערב בשביל להשאיר מקום לריקי (אדלמן כמובן)
לוק רכז מעולה, פקוביץ' עשה קפיצה, אולי יעשו עיסקה על ביזלי ואם לא הוא בטח ישתלב יותר, הרכז המחליף הוא אחד הרכזים המחליפים הטובים בNBA
יד על הלב?
התרומה של ריקילספוט של מיני הסוטה, הרבה פחות ממה שזה נראה בטופ 10 למינהם, זה הרבה יותר בגלל ששנה שלישית ברציפות לוק מרכז לקווין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 9:08 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
ג'ייסון קיד זכה ברוקי השנה בזמנו (יחד עם גרנט היל) עם מספרים לא שונים מהותית (אם כי, אני מניח שאחוזי השדה שלו היו גבוהים יותר. לא בדקתי)

קיד עשה 11.7 נק' ב-38% מהשדה ו-70% מהקו, 7.7 אס', 5.4 ריב' ו-2 חט' למשחק, גראנט היל עשה 19.9 נק' למשחק ב-48% מהשדה, 6.4 ריב' ו-5 אס' למשחק. סה"כ המספרים של קיד היו קצת יותר טובים משל רוביו, אבל גם אלו של היל קצת יותר טובים משל אירווינג. אני חייב לציין שאני לא מספיק זוכר אותם בתור רוקיז חוץ מהעובדה שכולם מאוד התלהבו מהשלישיה של דאלאס (קיד, מאשבורן וג'ים ג'קסון) ושדיברו על גראנט היל כעל סופרסטאר בטוח פחות או יותר, אבל למרות שלקיד הייתה עונה פחות טובה סטטיסטית מלהיל, ובאופן משמעותי, השיפור הקבוצתי אצל דאלאס היה הרבה יותר גדול מאשר השיפור אצל דטרויט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 9:16 am 
Junior

אתה בטוח לגבי השיפור של דאלאס? אני משום מה זוכר שהם המשיכו להסריח אבל אולי אני טועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 10:12 am 
Hall of Famer

זה לא סותר, הם עלו מ-13 ניצחונות ל-36, כלומר גם אחרי השיפור הם עדיין לא היו משהו, אבל 23 ניצחונות זה עדיין שיפור עצום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 11:54 am 
Hall of Famer

אני חושב שקיד גם עשה קפיצה ביכולת בחצי השני של העונה ודאלאס סיימו את השליש האחרון עם מאזן חיובי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:08 am 
Junior

איזה סיפור עצוב. ריקי שחקן עם המון חסרונות שכבר נטחנו לעייפה כאן בפורום, אבל לפני הכל הוא ילד נהדר עם המון כדורסל ותשוקה למשחק הזה. כמובן בעונה הטובה ביותר שלו בקריירה מאז עלה לבוגרים (6 שנים אחורה, בערך). 9 חודשים בחוץ, לא ברור איך ומתי בדיוק הוא יחזור. עצוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 7:28 am 
Junior

בעלי זיכרון ארוך/ כוח לחפש בגוגל יכולים להזכיר לבעלי הזיכרון הקצר / חוסר כוח לחפש בגוגל על שחקנים שעברו פציעה דומה ?
תודה מראש..

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 8:13 am 
Hall of Famer

הפציעה של דורון פרקינס הייתה קרע ב-ACL ועכשיו כשאני חושב על זה, נדמה לי שגם לקנדריק פרקינס (כנראה שיש מחלת ברכיים גנטית במשפחת פרקינס...) ומגיגול קצר, גם לננה, רוברט סוויפט, דייויד ווסט, אדם מוריסון, מייקל רד ואני בטוח שעוד הרבה אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 8:48 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
זו גם היתה הפציעה של פפי, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 9:59 am 
Hall of Famer

גם גודס לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 10:02 am 
Sophomore

גודס קרע את ה ACL בשתי הברכיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 10:09 am 
Hall of Famer

מזל שלא היו לו 3 רגליים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 10:19 am 
Hall of Famer

זה בגלל שהוא לבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 10:37 am 
Hall of Famer

היום חוזרים בסדר לגמרי מניתוחי ACL. מאחר ורוביו גם ככה לא שחקן שנבנה על האתלטיות שלו, הפציעה לא אמורה לשנות לו את הקריירה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 11:22 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
היום חוזרים בסדר לגמרי מניתוחי ACL. מאחר ורוביו גם ככה לא שחקן שנבנה על האתלטיות שלו, הפציעה לא אמורה לשנות לו את הקריירה.

חוץ כמובן מקיצורה בתשעה חודשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 11:51 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
גודס נדמה לי קרע גם את ה-MCL באחת מהברכיים. ככה שאולי היו לו שתי רגליים אבל הוא הצליח לקרוע שלוש רצועות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:00 pm 
Hall of Famer

לדוואן בלייר מסן אנטוניו אין ACL בשתי הברכיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:03 pm 
מנהל פורום

לא צריך לעשות מזה יותר מדי דרמות.
זה באסה לאוהדי מיניסוטה, לנבחרת ספרד ובעיקר לרוביו עצמו אבל הוא עדיין ממש צעיר ואין סיבה שהוא לא יתאושש מזה לגמרי.

מעבר לשחקנים שצויינו פה יש עוד שחקנים רבים שעברו פציעה דומה וכולם חוזרים לשחק.

אפילו מה שנורטון אמר לגבי קיצור הקריירה בתשעה חודשים - את התשעה חודשים שהוא יפסיד עכשיו הוא יכול להרוויח אותם בסוף הקריירה. תראו את גראנט היל, שעבר פציעות שהשביתו אותו לתקופות ארוכות אבל הוא עדיין ממשיך לתרום כשכל בני דורו כבר פרשו מזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:27 pm 
Hall of Famer

כל בני דורו פרט לג'ייסון קיד.

לגבי התשעה חודשים, הבעיה היא גם אחרת - האם הסיטואציה יכולה להשתנות. מה אם מינסוטה תחליט שהיא צריכה עוד רכז לצידו של רידנאוור למשל? מה אם ברצלונה תיתן לו הצעה שהוא לא יוכל לסרב לה. לא יודע, מיליון דברים יכולים לקרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 13, 2012 12:22 am 
Junior

יואב כתב:
לא באמת חושב שהייתה התלבטות של ממש מי יהיה רוקי השנה. קצת קשה לי לראות 'רוקי שנה' שקולע 10 נקודות באחוזים של גבינה צהובה.
אני כן מסכים עם סתימת הגולל על חלום הפלייאוף של מיני ובטח על החלום לעבור סיבוב אחד אם וכאשר תגיע. לוק הוא קלעי מצוין אבל קבלת ההחלטות שלו היא לא טובה - לפחות זה מה שהתרשמתי ממנו ב-4-5 משחקים שצפיתי שלהם. אומנם תפקידו הטבעי הוא רכז אבל אני לא רואה אותו עושה מה שרוביו עשה, ובכלל הבחור ניהל מצוין את השחקנים ואת הסדר בהתקפה של המיני, חבל מאוד בעבורו ובעבור הקבוצה.

לוק רידנאוור הוא יופי של מנהל משחק. תמיד ראיתי אותו כסטיב נאש לעניים ועכשיו תהיה לו האופצייה להראות את זה.
הוא יודע לחדור ולהוציא כדורים החוצה לקלעים ולסלאשרים ובנוסף יש לו יד מבחוץ. תמיד טענתי שהוא השחקן שדאנטוני צריך.
זה שהוא קלעי טוב, לא אומר שהוא לא רכז טוב. אחד הרכזים היותר אנדרייטד בליגה.

מצד שני, כן, הוא לא רוביו. אני לא מכיר יותר מדי רכזים עם ראיית משחק לאטרלית ויכלת מסירה כמו של רוביו.
אנשים קוראים נתונים יבשים שמקלקלים את העונה הנפלאה של ריקי. בטח שהחודשיים האחרונים דרדרו את הסטטיסטיק שלו מטה אף יותר. כל מי שצפה במשחקים של מיני השנה יודע שרוביו הוא המרענן הרשמי של הליגה. הוא הפך את מיני למשהו שפשוט כיף לראות.

וודאי שלמזלו אדלמן מאמן אותו ותמיד כיף לראות קבוצות של אדלמן, אבל כמו ג'יי וויל בזמנו, האפקט הוא הדדי.

האמת היא שמיני כ"כ עמוקה שממש לא בטוח ששאיפות הפלייאוף שלה נגמרו. להוציא את עמדת הסקנד, יש לה שני שחקנים איכותיים על כל עמדה. בטח כשפורטלנד, יוטה, דאלאס, דנבר ויוסטון מאבדות גובה, אי אפשר לסגור שום סיפור פלייאוף. מה שכן, בטוח שהם ייכנסו לפחות היילייטס...

וכן, אפשר לברך את קיירי אירווינג. בעיני, עדיין, לריקי הייתה עונה טובה יותר עד לחודש- חודשיים האחרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 25 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Lakic, נורטון ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה