סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 10:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 1:46 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
למה שרקו בוז ליהוא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 1:53 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
קוף ירוק כתב:
דווקא ההסבר של נעימי מול התמונות בטלוויזיה מאד הגיוניות, עושה רושם שנעימי תיאר בדיוק את מה שקרה. הוא צעק והסתובב, ואמר משהו בסגנון של סוף סוף "כלבה" (אני מניח שפה הייתה קללה אחרת, שלא היה לו נעים להגיד בטלוויזיה, כמו בן זונה). שמיר בהחלט עושה רשום שבמקרה היה בפנים שלו.

http://www.youtube.com/watch?v=5TXp82vITo4
06:18

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 4:41 am 
Senior

אם לפענך אל פי מה שנעימי אמר ומה שנכתב ששמיר טען לשופט שהוא אמר (בסיקור באתר הארץ) מה שנעימי אמר זה כנראה "סוף סוף סאן אוף אה ביץ". שמיר לקח את זה לכיוון אחד, נעימי כנראה לא באמת התכוון אליו, ושלום על ישראל.

ואם כבר, אז לעניין המשחק ניצחון מאד חשוב של הירושלמים מכיוון שהוא גם בפער גדול מהמשחק הראשון. שבוע הבא משחק עונה לראשון וירושלים אחת מול השנייה. המצב של ירושלים עדיין לא מזהיר, מצד שני הם תלויים בעצמם, ניצחון בראשון ותוספת ניצחון ביתי על הבקעה בבית יעמידו את ירושלים במקום השלישי או הרביעי (במידה ואשקלון תנצח את כל המשחקים שנשארו לה) בסיום הסיבוב.

המקום השני כמובן דיי מובטח לגליל שבהליכה (כמו שטענתי בעבר) מפרידה את עצמה מהשאר. אם גליל תעשה את העבודה ותנצח את היריבות הפחות טובות ממנה (על הנייר) במשחקים שנשארו לה סיכוי גדול שהיא תבטיח כמעט בוודאות את המקום השני עוד לפני הפלייאוף העליון (גם אם בתאוריה כמובן יהיה מצב שהיא יכולה עוד ליפול).

לסיום באחד מ3 המקומות הראשונים יש משמעות לא קטנה, מדובר במשחק ביתי נוסף בבית העליון. לקבוצות כמו חולון או ירושלים זה מאד משמעותי לדעתי.

חולון בהפסד היום כמעט ואיבדה סיכוי לסיים בשלושת המקומות הראשונים. היא צריכה שגם ירושלים, גם ראשון וגם אשקלון יפסידו אחד מ2 המשחקים שעוד נשארו להם עד סיום הסיבוב. זה עדיין אפשרי, אבל הסיכויים לזה לא הכי גבוהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 10:17 am 
Sophomore

matan 2.0 כתב:
למה שרקו בוז ליהוא?

הם אוהדים של גוגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 10:21 am 
Hall of Famer

matan 2.0 כתב:
למה שרקו בוז ליהוא?

כמדומני שהוא נתפש כשחקן של פרנקו, והקהל לא סובל את פרנקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 10:32 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הגירסה של נעימי כל כך מגוחכת שקשה לדעת מאיפה להתחיל. כלומר, יכול להיות שהוא פרק תיסכול על רצף החטאות, ויכול להיות שה"בן זונה" התייחס לא לשמיר אלא לכדור או לשלשה או לנעימי עצמו. אבל כשאתה רץ ובוחר לצעוק בפנים של מישהו טקסט מהסוג הזה, אתה לא יכול לתרץ את זה אחר כך באי הבנה. וכשנ"ל מביע את כעסו בכך שהוא דוחף אותך ובמקום להתנצל אתה דוחף אותו בזלזול ורץ משם, על אחת כמה וכמה.

אם זה היה שחקן לשופט הוא היה מורחק ממספר נאה של משחקים, ואם זה פניני לדרוקר אז מרבית האנשים כאן היו חוגגים על התירוץ המגוחך ולא מאמינים לאף מילה של הנ"ל. אני מאוד מקווה שלא יווצר כאן מיתוס נעימי הגבר, כי זה כבר יהיה באמת מעייף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:01 pm 
Hall of Famer

יש בכלל איזה סכסוך בין נעימי לשמיר? או שזה סתם טמטום טהור של הראשון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:11 pm 
Junior

נעימי לא גבר ולא מיתוס. הוא שחקן טוב עם אגו בשמיים ואינטילגנציה בינונית ומטה ככל הנראה. אבל גם התגובה של דנשה להתנהגות שלו לא הופכת אותו לקדוש מעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:14 pm 
Hall of Famer

אני לא מבין מה הבעיה בתגובה של שמיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:19 pm 
Hall of Famer

מה 'זתומרת מה הבעיה?

א. הוא דחף את נעימי, מה שברור שהוא לא אמור היה לעשות

ב. הוא פרץ לאמצע המגרש באמצע התקפה, מה שברור שהוא לא אמור היה לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:20 pm 
Junior

אורן כתב:
אני לא מבין מה הבעיה בתגובה של שמיר.

הוא נפנף את ידיו באוויר בתנועת דחיפה מדומה, ובמקרה יובל נעימי נקלע לאיזור. שום דבר אישי, כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:22 pm 
Hall of Famer

זו מן מוזרות שלי, אבל אני לא מצפה מאנשים להיות מלאכי שרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:25 pm 
Hall of Famer

מי מדבר על מלאכי שרת?

מצד שני, אנחנו מדברים על אנשים בגירים. יש הרבה פעמים שבהם אתה רוצה להוריד כאפה מצלצלת למישהו, ואתה לא עושה את זה. יש מספיק מאמנים שהיו שותקים ומחכים לסוף המשחק כדי לפתוח את הפה/להגיש תלונה (למוסדות המנהלת, לא במשטרה), או לפחות להפסקה במשחק כדי לדווח במזכירות. דן שמיר לא יכול לצפות שהוא ייכנס לאמצע המגרש רק כי שחקן שחרר לעברו קללה, וזה יעבור בשקט. (בכל זאת, הוא לא שמעון מזרחי או משהו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:33 pm 
Hall of Famer

יש "שחקן שחרר לעברו קללה" ויש "שחקן נעץ את פרצופו בטווח של נשיקה אסקימוסית מאפו של שמיר ושחרר לעברו קללה ללא כל התגרות מצדו של האחרון וללא כל תגובה מהשופטים".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:38 pm 
Hall of Famer

סבבה, אני לא בא להמעיט בחומרת מעשהו של נעימי, שגם בלעדיו אני חושב שהוא דביל ומעצבן. אבל שמיר לא שלט בתגובה שלו, וזה חבל-נעימי השיג את המקסימום מהמהלך המגעיל שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:40 pm 
Hall of Famer

אני לא טוען שהתגובה של שמיר הייתה מחוכמת. בכלל לא.
אני רק אומר שהיא לא ראויה לגינוי מי יודע כמה חריף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:45 pm 
Hall of Famer

"גינוי חריף" בטח לא, אבל גם יש הבדל בין הכניסה למגרש (שמשהו דומה לה אפי בירנבוים עושה פעם במשחק בערך) שעליה שמיר גם נענש מיידית עם הטכנית, לבין הדחיפה. גם אם נעימי נעמד לו מול הפרצוף וקילל, שמיר לא יכול להרשות לעצמו לדחוף אותו וזה בטח לא משהו שצריך להתייחס אליו בשוויון נפש. כאמור, זה בלי קשר לעובדה שנעימי חייב להיענש ע"י מוסדות המנהלת אם אמר מה שאומרים שאמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 1:13 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מעבר לניתוח של הקוף את מצב צמרת הליגה, נראה שהוא איבחן נכון את מצבן של היריבות של ירושלים - פשוט לכולם נגמר הדלק. בעיקר לראשון, שנראתה אתמול כבויה לחלוטין מול מכבי. חולון, מעבר לפציעה של רוט, נראית סחוטה כמו לימון. אשדוד ואשקלון, מעבר לעניין הבטחוני שמן הסתם מפחיד ומסיח את הדעת, מאד לא יציבות. ירושלים לא נראית מי יודע כמה, אבל קיבלו את נעימי בכושר מצוין, את כדיר הרבה יותר טוב, ואם עכשיו סטרוברי חוזר ומתאפס - היא במצב הרבה יותר טוב מהשאר במאבק על המקום השלישי. אם היא תגיע לשם ותישאר שם (וכמו שזה נראה זה מה שיהיה) היא תקבל כנראה את ראשון או אשדוד עם ביתיות, ודרכה לפיינל פור די סלולה במקרה כזה לדעתי, והיא אפילו תימנע מחצי גמר מול מכבי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 1:23 pm 
מנהל פורום

הדחיפה של שמיר היתה לגיטימית לגמרי. לא ראויה לדעתי אפילו לטכנית (ולדעתי לא עליה הוא קיבל את הטכנית). מגיע שחקן יריב, נצמד אליך, ומקלל אותך, אתה לא תדחף אותו ממך?

הכניסה של שמיר למגרש בהחלט היתה ראויה לטכנית. אבל זה כל מה שזה - כניסה למגרש שראויה לטכנית. הוא לא המאמן הראשון ולא האחרון שקיבל טכנית, וככה בדיוק צריך להתייחס לזה. לעומת זאת, שחקן שתוקע את הפרצוף שלו במאמן יריב ומקלל אותו זה מאורע קצת יותר ראוי לציון.

בקיצור, מה שאורן אמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 5:54 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
מעבר לניתוח של הקוף את מצב צמרת הליגה, נראה שהוא איבחן נכון את מצבן של היריבות של ירושלים - פשוט לכולם נגמר הדלק. בעיקר לראשון, שנראתה אתמול כבויה לחלוטין מול מכבי. חולון, מעבר לפציעה של רוט, נראית סחוטה כמו לימון. אשדוד ואשקלון, מעבר לעניין הבטחוני שמן הסתם מפחיד ומסיח את הדעת, מאד לא יציבות. ירושלים לא נראית מי יודע כמה, אבל קיבלו את נעימי בכושר מצוין, את כדיר הרבה יותר טוב, ואם עכשיו סטרוברי חוזר ומתאפס - היא במצב הרבה יותר טוב מהשאר במאבק על המקום השלישי. אם היא תגיע לשם ותישאר שם (וכמו שזה נראה זה מה שיהיה) היא תקבל כנראה את ראשון או אשדוד עם ביתיות, ודרכה לפיינל פור די סלולה במקרה כזה לדעתי, והיא אפילו תימנע מחצי גמר מול מכבי.

לגביי חולון, על פי ישראל היום למורן רוט יש מחלת הנשיקה. והיה וזה נכון ועל פי ההיסטוריה (לקוזיקרו היה את זה לפני שנתיים בערך) אם אני זוכר נכון מחלקת הנשיקה היא משהו שמאד קשה לצאת ממנו בתקופה קצרה ומשהו שלוקח זמן רב להתאושש ממנו. יש מצב שזה גמר לחולון את העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 6:01 pm 
מנהל פורום

ההיסטוריה כוללת לא רק את קוזיקרו. גם עדי גורדון ואאל"ט פדרר הם קורבנות מפורסמים של המחלה. אם זה אכן נכון זו מכה קשה גם לחולון וגם לרוט עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 6:03 pm 
Hall of Famer

באותה עונה שבה עדי חלה, גם אורלנדו פיליפס היה חולה במחלת הנשיקה (כך הוא טען, לפחות...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 7:00 pm 
Junior

קראתי איפה שהוא (אני לא זוכר באיזה אתר או באיזה עיתון) שבחולון חושבים שהוא כבר סובל מהמחלה במשך כמה זמן ולכן הם מקווים שהוא לא יצטרך תקופת החלמה ארוכה כל כך. נחיה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 7:21 pm 
Freshman

נדב, גם אני הייתי אתמול בישורון, פעם ראשונה בתור אוהד של בני השרון. (אל תדאג, זה לא אני שצעקתי על אבא של אסתרון)
דבר ראשון, הגעתי 10 דקות לפני תחילת המשחק, קניתי כרטיס, ואז חיכיתי איזה רבע שעה בתור בגלל הבלאגן עם האבטחה. ניסיתי להעיר לאחד המאבטחים, והוא האשים את ההנהלה. פספסתי חצי מהרבע הראשון.
מילא זה, אבל כשנכנסתי כל התיאורים של ישורון התגמדו מול המראה שראיתי. זה, אולם שערורייתי, אני לא יודע כמה מכם היו שם, אבל התיאור קופסל מאוד הולם אותו. מקום צפוף, חם, מגרש יותר רחב מהאולם ככה שמי שיושב בצד לא רואה את הסל, לא מקום שכיף לראות בו כדורסל.
ונעבור למשחק עצמו, לא הייתה רמה גבוהה, נתניה היו קצת יותר טובים ואז השופטים החליטו להרוס את המשחק. כנראה שאסתרון החליט שזה המשחק השנתי שלו שבו הוא צריך לגנוב את ההצגה (אחרי מה שעשה שה שעברה במלחה נגד נתניה).
4 בלתי ספורטיביות במחצית, 2 לכל כיוון כשזה נראה שהשופטים התאמצולכפר על הטעויות שלהם בצד אחד באמצעות בלתי ספורטיביות בצד השני. אחרי הבלתי ספורטיבית האחרונה, בית הלחמי ואבדיה התחילו לצרוח על אסתרון, שהחליט כרגיל להוכיח מי הבוס, שרק לשתי טכניות נגד הספסל והרחיק את אבדיה.
נתניה קיבלה 6 זריקות עונשין, קלעה את כולן ומ-9 הפרש זה גדל ל-15 ונגמר המשחק.
אסתרון פשוט בא אתמול להראות שהוא הבוס, ועשה את זה במחיר של להרוס את הספורטיביות ואת העניין במשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 8:10 pm 
Senior

מנחם כתב:
קראתי איפה שהוא (אני לא זוכר באיזה אתר או באיזה עיתון) שבחולון חושבים שהוא כבר סובל מהמחלה במשך כמה זמן ולכן הם מקווים שהוא לא יצטרך תקופת החלמה ארוכה כל כך. נחיה ונראה.

גם קוז'יקרו בזמנו שיחק עם זה תקופה עד שהוחלט שהוא לא יכול יותר ובסופו של דבר הוא פיספס את הפלייאוף (מה שעלה לקבוצה במקום בפיינל פור). יכול להיות שזה תלוי בחומרה וכו', אבל והיה ובאמת יש לו מחלת הנשיקה קשה להאמין שהוא יכול לצאת מזה בקרוב. אולי הוא יכול להמשיך לשחק למרות זאת, אבל זה בהחלט צפוי להשפיע על היכולת שלו במצב הזה ויפגע בחולון ככה או ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עופר האדום, רלפי ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה