סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 4:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 15 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 12:27 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
תסלחו לי שאני לא נותן לזה להיבלע בת'רד המלפפונים.

עוד מאמן מהטובים בליגה (אם כי אוברייטד לדעתי) שנכשל בניו יורק. להגנתו ייאמר שהשיטה של דאנטוני בפיניקס התרכזה מסביב לרכז סטיב נאש. בניו יורק היה חסר לו את דמות הרכז הדומיננטי, והוא נאלץ להסתדר עם כריס דוהאן, ריי פלטון וטוני דגלאס. עד שהגיע רכז נורמלי בדמות ג'רמי לין, זה כבר היה מאוחר מדי כי כרמלו השתלט על חדר ההלבשה.

אז מה הלאה?
לניו יורק אני לא רואה יותר מדי תקווה ושגעון הלינסאניטי בטח שלא עזר. במשחקים האחרונים הוא חזר למימדיו הטבעיים (?), שזה אומר רכז של סביבות 15 ו-7 אס', ממוצעים חביבים אבל לא אולסטאר כמו שעשו ממנו. כרמלו השתלט על חדר ההלבשה והתחדדה העובדה שהוא שחקן שלא משחק בשביל הקבוצה אלא בשביל עצמו. כמו קבוצות גדולות לפניהם, הניקס פנטזו על עוד שחקן אחד שחסר להם לאליפות - כריס פול. לצערם, פול הגיע ללוב סיטי וצפוי להישאר.

לדאנטוני יש מקום בליגה, ולמעשה יש קבוצה אחת שפשוט זועקת למאמן טוב שיודע לאמן כדורסל התקפי. קוראים להם הלוס אנג'לס קליפרס, והם סובלים השנה קשות ממאמן גרוע בדמותו של ויני דל נגרו. הקליפרס כבר בפער 2 משחקים מהלייקרס, ומדורגים במקום החמישי במערב עם קצב נצחונות שבעונה סדירה לא היה מספיק ל-50 נצחונות בעונה, שזה איך לומר... די עלוב, כשיש לך סגל של פול, בילאפס (לרבע עונה), באטלר, מו ויליאמס, גריפין, ג'ורדן, קיי מארט, רנדי פוי. אוקצור, אפשר רק לפנטז מה מאמן כמו דאנטוני יכול לעשות עם שילוב של פול וגריפין, אחרי הקומבו שהיה לו עם נאש וסטודמאייר.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 12:33 am 
Hall of Famer

דווקא לניקס אני בהחלט כן רואה תקווה. אני לא מבין מה רע ברכז של 15+7. אחלה בחלה של דבר. השאלה היא האם יש מישהו בעולם שמסוגל לסדר את הראש של מלו, ולהפוך את הקבוצה הזאת לקבוצה אדירה (כי הפוטנציאל שם). התשובה היא שיש לפחות אחד כזה, בשם פיל ג'קסון, ואולי עוד כמה. למרות שספק גדול אם ג'קסון ירצה לחזור מהפרישה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 12:57 am 
Junior

הכתובת הייתה על הקיר, מישהו היה אמור לעזוב. או דאנטוני או מלו.
פינוקיו בוודאות ימשיך כמאמן עד סוף העונה.

פינוקיו יעשה טוב למלו ורע מאוד ללין. זה המבחן האמיתי של לין, עם השיטה החביבה של מייק בחוץ ומאמן שמבחינתו רכז זה שחקן שמוסר את הכדור לכוכב, אנחנו הולכים לראות את אנתוני בול הוגינג 24 שניות בכל התקפה.

זו הולכת להיות הקבוצה של מלו עכשיו ולא של לין. פינוקיו הוא ההפך הגמור מדאנטוני. דגש על ההגנה ושום צורה להתקפה.

אני לא הייתי בונה על זה שסטרלינג הקמצן יפטר את דל נגרו ויביא את דאנטוני. מעבר לעובדה שזה מהלך יקר... סטרלינג באמת מחבב את האיטלקי הלא נכון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 12:59 am 
Junior

לגבי קבוצת ההתקפה המוכשרת בקליפרס: הקליפרס קבוצה מוכשרת אבל עם הרבה נקודות תורפה בהתקפה גם כשפול מנווט את כל העסק. באטלר עוד לא מוצא את עצמו העונה. גריפין כמובן מוכשר מאוד אבל גם בוסרי מאוד כרגע ולא פיתח ארסנל יציב של תנועות ולא באמת גו-טו-גאי. ג'ורדן וקיי-מארט לא פאקטור משמעותי בהתקפה. אז נשארנו עם מו וויליאמס ורנדי פוי, וזה לא מספיק.

נערך לאחרונה על ידי שוויק1 בתאריך ה' מרץ 15, 2012 1:03 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 1:01 am 
מנהל פורום

שוויק התבלבלת בת'רד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 1:14 am 
Hall of Famer

קארון באטלר דווקא מצא את עצמו יופי בתחילת העונה, אבל נחלש למדי לאחרונה. בכ למקרה, האיש הוא עדיין האופציה השלישית של הקבוצה בהתקפה, בהעדרו של בילאפס, לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 1:23 am 
Junior

זה לא רק ממוצע הנקודות הנמוך מאז עונת הסופמור. ראיתי איזה ארבעה משחקים של הקליפרס ונראה לי שהוא איבד את החדירה לגמרי. חוץ מג'אמפרים שפול מסדר לו הוא לא זורק כלום והוא לא מייצר לעצמו כמעט כלום. למעשה הוא מזכיר לי את התהליך שריצ'רד ג'פרסון עבר והם גם שחקנים מאוד דומים בעיניי.
בכל אופן הנקודה שלי היא שהקליפרס קבוצה מעניינת אבל לא מאוד יציבה התקפית ולמעשה לא תתקדם משמעותית עד שגריפין יסגל לעצמו מהלכים ברורים בהתקפה, כי כרגע בסט-אופנס זה או ג'אמפרים שלו או סבסובים עוצמתיים לכיוון הסל שאיכשהו מסתדרים לו בדרך כלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 1:28 am 
Junior

חוץ מהעובדה ששניהם סמולים גדולים אין ממש דמיון בין השניים.

ג'פרסון בימי הנטס העליזים שיחק כשחקן כנף, באטלר אף פעם לא היה כזה.

אני תמיד ראיתי את באטלר כאנדרייטד וג'פרסון כהיילי אוברייטד. ג'פרסון פוסט קיד הוא פשוט רבע השחקן שהוא היה איתו.

וודאי שבאטלר פחות חודר היום, הפציעות גמרו את מעט המהירות שהייתה לו. הוא סמול מאוד כבד והיד שלו אף פעם לא הייתה אוטומאטית. אבל מה שכן יש לו, חכמת משחק, אינטלגנציה גבוהה והגנה, אי אפשר לקחת ממנו.

נ.ב. קצת שכחתם בכל השיחה הזו את דאנדרה ג'ורדן שהוא פרוספקט נהדר. שימו מאמן נורמאלי על הקווים וג'ורדן יכול היה להיות הרבה יותר ממעופף חוסם לעת מצוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 1:38 am 
Hall of Famer

לא שאני מזלזל בקיד או משהו כזה, אבל ג'פרסון גם קלע 20 בממוצע במילווקי, בספרס הוא באמת הפך להיות לא משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 2:08 am 
Junior

אם וודסון יוכל ללמד את הניקס לשמור, אז באמת יש לניקס תקווה. סתם אנשים מדמיינים מתיחות בין לין למלו, הם מסתדרים מצויין, ושניהם עושים חיל מבחינה מספרית בזמן ששניהם פותחים. אני בכלל לא אוהב את דאנטוני, ואני חושב שטוב יצא מזה לניקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 3:20 am 
מנהל פורום

איך אתה אוהב להלל את כל הפרוספקטים הנגריים האלו, שתהיה לי בריא... ::yaz-yk:
דווקא האמת שבמקרה של ג'ורדן יש סיכוי שאפשר להוציא ממנו יותר, אבל גם אצלו אין כמעט אפשרות לשים את הכדור בטבעת אם זה לא דאנק, וזאת בעייה לא קטנה בכלל.

אגב, דיאנדרה הוא לא האח הקטן האובד של מרטין לורנס??? :a_g_a:

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 5:07 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
עודד, יחסית למוק להלל את דיאנדרה ג'ורדן זה שיא המיינסטרים, זה כמו שאדם מהישוב מהלל את דוויט הווארד או משהו. תגיד תודה שהוא לא מעיף מבט בסגל של הקליפרס ומתחיל להשתפך על טריי טומפקינס...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 10:06 am 
Junior

Mook כתב:
חוץ מהעובדה ששניהם סמולים גדולים אין ממש דמיון בין השניים.

ג'פרסון בימי הנטס העליזים שיחק כשחקן כנף, באטלר אף פעם לא היה כזה.

אני תמיד ראיתי את באטלר כאנדרייטד וג'פרסון כהיילי אוברייטד. ג'פרסון פוסט קיד הוא פשוט רבע השחקן שהוא היה איתו.

וודאי שבאטלר פחות חודר היום, הפציעות גמרו את מעט המהירות שהייתה לו. הוא סמול מאוד כבד והיד שלו אף פעם לא הייתה אוטומאטית. אבל מה שכן יש לו, חכמת משחק, אינטלגנציה גבוהה והגנה, אי אפשר לקחת ממנו.

נ.ב. קצת שכחתם בכל השיחה הזו את דאנדרה ג'ורדן שהוא פרוספקט נהדר. שימו מאמן נורמאלי על הקווים וג'ורדן יכול היה להיות הרבה יותר ממעופף חוסם לעת מצוא.

אני רואה שאתה אוהב להגדיר שחקנים כשחקני כנף. אני לא בטוח למה אתה מתכוון בדיוק, אבל לדעתי יש דמיון לא קטן בין שניהם מהמון בחינות, חוץ מזה שג'פרסון גם במילווקי נתן כמעט 20 נקודות.
לגבי דיאנדרה מה בדיוק הוא יכול להיות חוץ מחוסם מעופף? הארסנל ההתקפי שלו כולל דאנקים בהאלי-הופ, פוטבאקים, וממממ, זהו בעצם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 9:38 pm 
Junior

שחקן כנף הוא אתלט שיכול לרוץ את המגרש ולסיים פאסט ברייק מהאגף. הוא שחקן של פנים לסל וחדירה.
רוב שחקני הכנף הם סווינגמן. בעשור האחרון (או שניים) התפתח גם זן כזה של פאוורים.
אנתוני ראנדולף, סטרו סוויפט וכדומה (גם באסטון אם תרצה).

ג'פרסון היה שחקן כנף בניו ג'רזי משום שהוא היה מסיים המתפרצות הכי טוב שלהם. בשנים ההם גם מרטין הצעיר היה רץ את המגרש במהירות שיא.

קארון באטלר מעולם לא היה כזה. הוא תמיד היה שחקן של משחק עומד. מהירות לא הייתה חלק מהמשחק שלו, בדיוק כמו שהיא לא מנת חלקו של ארטסט, ביג דוג, מלו, גלן רייס ודומיהם.

לעומת שון מריון, אאוטלו, באטום וג'פרסון הצעיר...

לגבי ג'ורדן, בעיניי יש לו יכלת להיות הרבה יותר מעפיפון עם יזכה להדרכה נכונה. אני רואה אצלו נתונים לבנות עליהם. היכלת שלו לתפוס כדורים בכל מצב, העמדה שהוא יודע לתפוס בצבע עם הגב לסל. הידיים הארוכות שהופכות אותו לבלתי חסים בהוק שוטס. זה מאוד גס אבל זה שם. עם הרבה עבודה הוא יכול להפוך להרבה יותר מעפיפון. אבל זה לא יקרה עם מאמן כמו דל נגרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 10:25 pm 
Hall of Famer

בשביל זה אני אומר שהרבה יותר מתאים מאמן כמו דאנטוני. גם אם באטלר לא מתאים כשחקן כנף, ראינו אצל דאנטוני שחקנים כמו קיו ריץ' וג'וג'ו שהיו קלעי שלשות מעולים לצד נאש.
מבחינתי השאלה זה לא סטרלינג. אני חושב שברגע שנפלו בחלקו גריפין ופול, גם אצלו מתישהו ייפול האסימון מה הוא הפסיד כל השנים האלו. השאלה העיקרית היא מתי פול וגריפין ידיחו את דל נגרו מהתפקיד, מכיוון שהכוח היום נמצא אצל השחקנים יותר מאשר הוא היה פעם. זה לא יהיה כזה מהר, אבל יציאה מהירה מהפלייאוף של השנה בהחלט תוכל לקדם את העניין.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 15 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה