סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 11:37 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 6:48 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לא חושב ככה. אני חושב שזה פוגל ורק פוגל. כמו ברוב הדברים בספורט ההשקעה בו היא לא רציולנית וכלכלית בדרך כלל. פוגל ראה חשיבות בתרומה לספורט בגוף כמו מגדל ולכן החליט לדחוף לזה, סביר שהבאים בתור לא יראו את זה. לא מאמין שצומח למגדל איזה שווי כלכלי מהסיפור, רוב הספונסרים אם בכלל עושים את זה מטעמים לא כלכליים בעליל וירושלים בדרך לאבד את הקשר שלה בעניין. פוגל הרי היה הרבה מעבר לספונסר בירושלים ולכן גם היה לו אינטרס להמשיך את התמיכה של מגדל.

כשמחברים את זה לעובדה שמגיע בעל בית חדש במגדל אין מה לעשות הסוף של זה כנראה קרוב. בטח אם מקשרים את זה לעובדה שמדובר באנשים שהם כנראה בצד התל אביבי של הפועל, חברי עמותה של הקבוצה הפועל ת"א וכו'. אני חושב שככה או ככה ברגע שפוגל לא שם כנראה התמיכה הייתה מפסיקה, הסיפור של הפועל ת"א הוא סיפור פיקטני שאפשר יהיה לסובב סביב זה קצת.

אוריאל, אם התמיכה שווה את המיליון דולר כמו שאתה אומר אז לירושלים אין מה לדאוג, כי היא אמורה למצוא אנשים עומדים בתור בשביל להחליף את מגדל במקרה הזה. איכשהו אני מאד מאד מפקפק בזה, אני בספק אם הם ימצאו ספונסר שיסכים לתרום חצי ממה שמגדל נתנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 6:51 pm 
Senior

ראובן כתב:
הירידה בכמות הצופים קשורה מאוד גם לכך שמחירי המינויים מאוד מאוד גבוהים, וזה קשור לכך שמלחה אולם קטן ולכן גם בתפוסה מלאה נדרש מחיר מינוי/כרטיס גבוה.

אם תהיה ארינה, אפשר להניח שמחירי המינויים ירדו משמעותית - ואם תיבנה קבוצה אטרקטיבית והמחיר של מינוי יהיה פחות מ-1000 שקל, יש סיכוי סביר שהרבה אנשים יימשכו אחרי זה, ואז אלוהים גדול. כמובן שהתסריט של הפועל משחקת מול אולם ריק (סטייל המשחק המוזר מול סיינה ביד-אליהו בערב יום העצמאות) גם הוא אפשרי וצריך לחשוש ממנו.

זה נראה לי יותר משאלת לב ממשהו שבאמת יקרה. אתה באמת רואה את ההנהלה של הקבוצה מורידה מחירים כשאין לה שום הבטחה שבאמת ירכשו הרבה יותר מינויים? תאר לך שמורידים מחירים וסה"כ מצטרפים עוד 300-400 מנויים. איכשהו אני לא רואה הנהלה בארץ מורידה מחירים, זה פשוט לא קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 6:56 pm 
מנהל פורום

סבבה תפקפק
אני גם לא בטוח שהיא תמצא ספונסר באותו סכום פחות מזה או יותר מזה, בעיקר בגלל שלא ברור מה יהיה הרכב הנהלה של הפועל, כיום הרכב ההנהלה מכון גיוס כספים בראשותו של קליין, עם הבעלים חדש קליין אולי מצא את עצמו בחוץ, ככה שגם העתיד לא יוכיח את הנקודה שלך מול הנקודה שלי
מה שכן קניתי לא מעט פירסום בחיים שלי כשהייתי מנהל שיווק כולל מנהריה בימיה הגדולים, ובחשבון מהיר מחיר של מיליון דולר לא מופרך עבור משו כמו 20 שידורים ישירים שנה מתוכם 2-3 בפריים טיים + איטנרנט + פלוס יציעים
טוב לא אלאה אותך בתמחור של פרסום אבל המקרה של הפועל ומגדל לא מפורך

אגב להבדיל אמרו אותו דבר על מכבי ועלית וראו זה פלא מקבלת מקבל אותו סכום (אולי אפילו גדול יותר) מחברה אחרת למרות הירידה בחשיפה ובמעמד של המותג (טלבזיה רב ערוצית וכו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 7:22 pm 
מנהל פורום

קוף ירוק כתב:
ראובן כתב:
הירידה בכמות הצופים קשורה מאוד גם לכך שמחירי המינויים מאוד מאוד גבוהים, וזה קשור לכך שמלחה אולם קטן ולכן גם בתפוסה מלאה נדרש מחיר מינוי/כרטיס גבוה.

אם תהיה ארינה, אפשר להניח שמחירי המינויים ירדו משמעותית - ואם תיבנה קבוצה אטרקטיבית והמחיר של מינוי יהיה פחות מ-1000 שקל, יש סיכוי סביר שהרבה אנשים יימשכו אחרי זה, ואז אלוהים גדול. כמובן שהתסריט של הפועל משחקת מול אולם ריק (סטייל המשחק המוזר מול סיינה ביד-אליהו בערב יום העצמאות) גם הוא אפשרי וצריך לחשוש ממנו.

זה נראה לי יותר משאלת לב ממשהו שבאמת יקרה. אתה באמת רואה את ההנהלה של הקבוצה מורידה מחירים כשאין לה שום הבטחה שבאמת ירכשו הרבה יותר מינויים? תאר לך שמורידים מחירים וסה"כ מצטרפים עוד 300-400 מנויים. איכשהו אני לא רואה הנהלה בארץ מורידה מחירים, זה פשוט לא קורה.

אתה כל הזמן מסתכל מתחת לאף בהסוואה של השקפה ריאלית, מה שאתה מצחג זה חוסר חזון מוחלט

מספר האוהדים יכול בהחלט לעלות אם חווית ההגעה לאולם תהיה נעימה משפחתית סוג של בילוי, מרכז קניות, בתי קפה, מרכז כושר, מחירים נוחים יותר, לא צריך להוריד את המחיר במחירון, אלא להריץ יותר מבצעים
תזכר בגמר גביע נגד בני השרון 8000 אנשים לבשו אדום ובאו לראות את הפועל לפחות 8000
בגמר רגיל נגד מכבי מגיעים בערך 4000
נכון שיש הבדל בין גמר גביע למשחק ליגה רגיל אבל אני שם כאן גמר מול גמר וזה עוד בהתחשב בכך שגמר נגד בני השרון הרבה פחות אטרקטיבי מאשר נגד מכבי
למה?
כי המחירים היו נוחים יותר והיה יותר מקום
בקיצור המודל יותר מקום, פחות כסף + חווית צפיה שווה כמה אלפים טובים של צופים נוספים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 7:25 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני משוכנע שהמחירים ירדו. יכול להיות שגם איכות המינוי תרד - כלומר שכדי לקבל מקומות ממש טובים יהיה צריך לשלם יותר מה1500 שמשלמים היום, אבל אין סיכוי שימשיכו לדרוש את המחירים הנוכחיים אלא אם בהפועל באמת באמת מטומטמים.

כמובן שזו הנחה כבדה ולא לגמרי מציאותית, אבל מי יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 7:54 pm 
Senior

אוריאל, לדעתי אתה טועה. אין דין משחק רגיל למשחק גביע או משחק מיוחד. למכבי יש 11000 מינויים, ועדיין רובם הגדול מעדיף לא להגיע למשחקי הליגה למרות שזה בחינם.

אני מאמין שהיה ומצליחים להכנס ליורוליג או משהו יוכלו להעמיד כמות גדולה, מכיוון שזה רחוק מאד אני לא רואה את הקפיצה שם.

ראובן, תקן אותי אם אני טועה אבל מלחה היום לא מלא נכון? למה לא מורידים מחירים בשביל למלא אותו? אם לא עושים את זה עכשיו, מה גורם לך לחשוב שיעשו את זה כשיהיה יותר מקום. אם מלחה היה מלא היום מפה לפה והיו מוכרים את כל המינויים אז הייתי מקבל, מכיוון שזה לא המצב ועדיין לא הורידו מחירים, אני לא מבין מאיפה הביטחון שזה יקרה כשיהיה אולם גדול יותר. להפך, אני כבר רואה את הטענה הפופוליסטית הרגילה שהיום אנחנו מציעים חוויית צפייה יותר טובה, אולם שהוא יותר מרק משחק כדורסל, נוכחות לכל המשפחה, חנייה בשפע וכו', שדורשת דווקא להעלות את המחירים, מה גם שהעלות שימוש באולם גדולה יותר ולכן צריך להגדיל את ההכנסות ולכן עלייה ב10% במחירים היא משהו שחייבים ובלה בלה בלה. משהו בדומה לזה שמכבי הלכה לאדריאטית (שלא ממש מעניינת את הקהל שלה ביניינו) והעלו את המחירים ב10% בטענה שיש יותר משחקים עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 8:02 pm 
Hall of Famer

חנייה בשפע לא תהיה, זה ברור כבר מעכשיו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 8:03 pm 
מנהל פורום

תקשיב יקירי, הקדשתי מחשבה וטקסט כדי למנוע את התשובה האוטומטית שלך
הדוגמא שהבאתי ממחישה שמחיר נוח יותר ומקומות זמנים מקפיץ כמות הפוטנציאל ביותר מפי 2 גם במספרים גדולים
השוותי בין שני גמרים אחד יקר ובלי מקום והשני זול עם הרבה מקום וראית באיזה שינוי מדובר
המספרים עצמם הם דבר אחר לגמרי
מלחה היום מכור (הקהל אולי לא בא) אבל ב85% תפוסה של האולם מכורה, במצב הזה לא כדאי להוריד מחירים, המחירים גם לא ירדו כשיהיה אולם גדול יותר, אבל אולי יהיו "מבצעים" מנוי משפחתי, מנוי לשלושה משחקים וכל מיני טריקים כאלה
אתה כל הזמן מפעיל הגיון לינארי, זה לא עובד ככה בשיווק גם בתמטיקה זה לא תמיד עובד ככה בטח לא בשיווק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 8:11 pm 
מנהל פורום

קוף, אני אומר דבר פשוט מאוד - אפילו אם אתה צודק בכל הטענות שלך, עדיין לא סביר שלכל המקומות בארינה ימכרו מינויים במחיר של המינוי היקר יחסית של מלחה. מלחה הוא קטן ולכן יש בו יחסית מעט רמות מחירים, והן נקבעו כשהאולם היה סולד אאוט.

אם לכל 5000 המקומות בארינה (אם וכאשר) המחיר יהיה 1500 שקל למינוי, זה אומר שהנהלת הפועל מטומטמת לחלוטין. מה שיותר סביר הוא שהמקומות הפחות אטרקטיביים, יציעים עליונים, רחוקים מהמגרש, וכו', יימכרו במחירים שתואמים היום את המחירים של יציעי אמיר/אלעד, ואפשר לקוות שהם באמת יימשכו את סוג הקהל הצעיר יותר. יכול להיות שעדיין יהיו יותר מקומות שיימכרו במחיר היקר יחסית, אבל להבדיל ממלחה, הם לא יהיו 90% מהתפוסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 8:20 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
אוריאל, לדעתי אתה טועה. אין דין משחק רגיל למשחק גביע או משחק מיוחד. למכבי יש 11000 מינויים, ועדיין רובם הגדול מעדיף לא להגיע למשחקי הליגה למרות שזה בחינם.

אני מאמין שהיה ומצליחים להכנס ליורוליג או משהו יוכלו להעמיד כמות גדולה, מכיוון שזה רחוק מאד אני לא רואה את הקפיצה שם.

ראובן, תקן אותי אם אני טועה אבל מלחה היום לא מלא נכון? למה לא מורידים מחירים בשביל למלא אותו? אם לא עושים את זה עכשיו, מה גורם לך לחשוב שיעשו את זה כשיהיה יותר מקום. אם מלחה היה מלא היום מפה לפה והיו מוכרים את כל המינויים אז הייתי מקבל, מכיוון שזה לא המצב ועדיין לא הורידו מחירים, אני לא מבין מאיפה הביטחון שזה יקרה כשיהיה אולם גדול יותר. להפך, אני כבר רואה את הטענה הפופוליסטית הרגילה שהיום אנחנו מציעים חוויית צפייה יותר טובה, אולם שהוא יותר מרק משחק כדורסל, נוכחות לכל המשפחה, חנייה בשפע וכו', שדורשת דווקא להעלות את המחירים, מה גם שהעלות שימוש באולם גדולה יותר ולכן צריך להגדיל את ההכנסות ולכן עלייה ב10% במחירים היא משהו שחייבים ובלה בלה בלה. משהו בדומה לזה שמכבי הלכה לאדריאטית (שלא ממש מעניינת את הקהל שלה ביניינו) והעלו את המחירים ב10% בטענה שיש יותר משחקים עכשיו.

כמה טוב לכן, שאולמות ספורט הם בערך המקום הכי אידיאלי בעולם לעשות PRICE DISCRIMINATION בגלל ההבדל בין מקומות הישיבה.

למרות שלא ניתחתי את זה או משהו כזה, לי אישית יש תחושה שהאולם הגדול רק יעשה טוב. אם באמת היציעים העליונים יהיו זולים במיוחד, זה יביא המון אנשים, יותר הכנסה (ואולי בעיקר אפילו יותר הכנסה עקיפה), ועם קצת מזל בשל ההכנסה הזאת - גם קבוצה טובה הרבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 9:20 pm 
מנהל פורום

אגב, למותר לציין שאת קפיצת המדרגה הבאמת משמעותית בית"ר ירושלים עשתה עם המעבר לטדי (ואפילו לפני כן - עם המעבר לבלומפילד עד שטדי הוקם). ככה שזה תסריט ממש לא בלתי ריאלי.

מצד שני, להפועל ירושלים בכדורגל המעבר הזה לא הועיל במיוחד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 9:31 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ורק אוסיף ואומר, אוריאל, שלדעתי עדיין הפועל ת"א היא מותג חזק הרבה יותר מהפועל ירושלים.
מצד שני זה לא פייר להגיד "אם הפועל ת"א לא מצאה ספונסר רציני למה שירושלים תמצא". הפועל נעלמה ממפת הכדורסל בליגה העליונה למשך הרבה שנים, אז כמה שהמותג יהיה חזק אין מה לעשות, כרגע הוא לא נמצא באור הזרקורים. זה יפםה שמשדרים אותך באתר one גם כשאתה בליגה ב', ובערוץ 1 כשאתה בליגה הלאומית, אבל חשיפה לספונסר לא יוצאת מזה.
כשהיא תחזור לליגה הראשונה יהיה אפשר לעשות השוואה כזו בצורה לגיטימית.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 10:22 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
אגב, למותר לציין שאת קפיצת המדרגה הבאמת משמעותית בית"ר ירושלים עשתה עם המעבר לטדי (ואפילו לפני כן - עם המעבר לבלומפילד עד שטדי הוקם). ככה שזה תסריט ממש לא בלתי ריאלי.

רק תיקון קטן- בית"ר אכן העבירה את עונת האליפות של 87' בבלומפילד. בעונות שלאחר מכן היא חזרה לימק"א, אם כי מידי פעם היא העבירה משחקים לבלומפילד (בעיקר ב-88').

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 10:49 pm 
Senior

הפועל ת"א כבר היום מקבלת חשיפה גדולה, אני לא בטוח שלא גדולה יותר מזאת של ירושלים. הם משודרים באירופה בכל המשחקים כמעט (את ירושלים שידרו רק בבית), הם משודרים בליגה הלאומית, הם מקבלים חשיפה תקשורתית בעיתונות כמובן גם כן. הם מאד חזק במפה כרגע, אני לא בטוח כמה זה יגדל (מסכים שיגדל) כשהם יהיו בליגת העל דווקא. להוציא דרבי כמובן שיקבל סיקור אדיר.

מה שכן, הפועל ת"א גם כשהייתה בעבר שם גדול מירושלים וגם כשהייתה בליגת העל לא התקרבה לסכומים שמגדל נתנו לירושלים לדעתי. מגדל זה לא איזה משהו חולף של השנים האחרונות, על פי לפחות מה שנאשר ביציע העיתונות השבוע (אוהדי ירושלים אולי יודעים יותר ויכולים לתקן אם זה לא נכון) הם הספונסרים כבר 13 שנה ונותנים את הסכומים האלה המון זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 10:53 pm 
Hall of Famer

כרגע עדיין אין מה להשוות. one הוא ערוץ נישה עוד יותר מערוץ הספורט, ו-ווליום הכיסוי של הפועל ירושלים גדול פי כמה משל הפועל ת"א גם בעיתונות הכתובה ובאתרי החדשות ברשת. תשווה ותראה. את ירושלים שידרו רק בבית, אבל זה היה בערוץ הראשון שגם בימיו האפורים הנוכחיים יש לו רייטינג פי 10 אם לא יותר מערוץ One.
היחס ישתנה כשהפועל תחזור לליגה הראשונה. הפועל בבסיס היא מותג חזק יותר מירושלים גם היום, המסורת שלה ארוכה הרבה יותר ויש לה קבוצת כדורגל חזקה ומרובת אוהדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 11:48 pm 
Senior

את ירושלים היום כבר לא משדרים בערוץ 1, השנה שידרו אותם בערוץ הספורט ורק משחקים בבית כאמור. בעוד הפועל ת"א משודרת בבלקנית בית וחוץ בONE.

אני לא אומר שירושלים היום לא מותג חזק יותר (גם בסיס האוהדים שלהם בכדורסל לדעתי גדול משמעותית. לא הפוטציאל אלא הבסיס) אבל המותג הזה הוא בירידה גדולה כבר מזמן. בעוד בעבר שילמו להם הרבה כסף על שידורים בטלוויזיה למשל, היום הם (לפחות על פי מה שאני שמעתי) כבר לא מקבלים כסף אלא עושים להם טובה בערוץ הספורט שמסכימים לשדר את המשחקים בכלל. כשההבדל לגביי ירושלים מול קבוצות אחרות (כמו חיפה ששיחקה באירופה למשל שנה שעברה) שאותם גם בחינם לא מעוניינים לשדר.

ובכלל, כשהפועל ת"א תחזור למרכז הבמה בשנה הבאה אני לא בטוח שמעבר להכל זאת תהיה מכה רצינית להפועל ירושלים מבחינה תדמיתית. אני מניח שבשנה-שנתיים הראשונות שלה לפחות הפועל ת"א תקבל חיבוק אדיר מהתקשורת. מספיק לראות את ההילולה מסביב לחולון שהיא לא רבע מהמותג שיש להפועל ת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 2:04 am 
Sophomore

אני לא בטוח שלהפועל יש מותג יותר "חזק". וכשאני אומר חזק, אני מתכוון לאטרקטיבי עבור ספונסרים ותורמים שאולי יירתעו מקהל אלים ששר שירי שואה ולא יודע להפסיד. לירושלים יש תדמית נקייה יותר באופן כללי, בטח בגזרת הקהל שהוא מורכב מילדים (גם חובשי כיפות) שעושים אחלא רעש. אני מאמין ומקווה שלה יהיה יותר פשוט במאבק הזה על מעמד הקבוצה מס' 2 אם וכאשר יתפתח אחד רציני כזה בגזרה של גיוס כספים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 10:01 am 
Hall of Famer

גם הגליל משודרת בבלקנית ב-one, ולא נראה לי שמישהו יטען שהחשיפה שלה גדולה משל ירושלים. ערוץ הספורט הוא אולי ערוץ נישה בשוק הכללי, אבל הוא וצ'רלטון הם המותגים השולטים בשוק טלויזיית הספורט, וערוץ one הוא נישה בתוך נישה. תוסיף לזה את כמות המלל שנשפך על הקבוצות בתקשורת הכתובה ובאתרי הספורט, אני חושב שכרגע ירושלים מנצחת ברורה.
אבל אני מסכים שזה לא לאורך זמן. כשהפועל תחזור לליגה הראשונה, שלא לדבר על תשחק במפעל נורמלי באירופה, המגמה תתהפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 15, 2012 10:32 am 
Hall of Famer

האוסישקינאים מתבקשים להחליש את עוצמות הפנטזיות :

http://finance.walla.co.il/?w=/3/2516885

וחוץ מזה שכל העסקה בסכנה , עוד ציטוט מהכתבה :

ציטוט:
אליהו מתכוון בשלב ראשון להותיר את הנהלת מגדל כולה על כנה, כולל יו"ר החברה, אהרון פוגל. אליהו אינו מתכוון להתמנות ליו"ר מגדל, אף שלרוב מקובל כי קבוצה רוכשת ממנה יו"ר משלה. אליהו גם אינו מתכוון למנות מי מבני משפחתו לתפקיד יו"ר מגדל או לתפקיד אחר בהנהלת מגדל. ככל הנראה, אליהו רוצה לשמור על יציבות בניהול מגדל, גם משום שהוא מאמין כי החברה מנוהלת היטב וגם משום שהוא מעדיף ללמוד את פעילותה של מגדל לעומק לפני שיקבל החלטות כלשהן לגבי הניהול שלה או המטרות האסטרטגיות שלה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 1:01 pm 
מנהל פורום

כתבה מהיום על האפשרות הריאלית שמגדל תפסיק לתמוך בקבוצה:
http://www.calcalist.co.il/local/articl ... 63,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 1:25 pm 
Hall of Famer

מה ההבדל בין הכתבה הזו להודעה של סומו? כתבה ספקולטיבית ומלאת ווישפול ת'ינקינג בלי שום התבססות על עובדות.
העובדה היא שגם כשאליהו רכש את הזכויות על השם הפועל ת"א הוא עשה את זה בסתר, דרש לשמור על עילום שמו (זה שהוא הודלף זה משהו אחר), ובאופן כללי לא שש להצמיד את המותג שלו בגלוי להפועל ת"א. אלה העובדות. כל השאר דמיונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 4:42 pm 
Senior

לא נראה לי שיש סיכוי קלוש אפילו שאליהו יעביר את התמיכה שלו להפועל ת"א. לא יקרה. אם הוא היה רוצה הוא היה תומך בהם כבר. מה שגם מגדל מזוהים יותר מידי עם הפועל ירושלים אחרי השנים האחרונות בשביל להעביר את התמיכה לקבוצה אחרת.

מה שכן, זה לא ספקולציה ולא צריך להיות גאון גדול להבין שהתמיכה תלויה לחלוטין בפוגל ובהישארות שלו במגדל. אם פוגל יפוטר\יעזוב את מגדל אחרי שתושלם הרכישה ההסכם עם הירושלמים יסתיים ברגע שאפשר לסיים אותו. הסיבה היחידה שמגדל תומכת בירושלים היא פוגל, פוגל הוא לא "ספונסר" רגיל הוא יושב בדירקטוריון ובישיבות הנהלה, הוא קובע דברים (מספרים שהוא זה שמינה את דרוקר בעצם), ולא חושב שיש בכלל ספק שאליהו או בניו אוהדי הפועל ת"א לא מעוניינים בזה ולא יהיו מעוניינים בזה בעתיד.

כל עוד פוגל עדיין במגדל ירושלים יכולה להיות רגועה. ברגע שהוא כבר לא יהיה הם יצטרכו לחפש ספונסר חדש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 4:44 pm 
Junior

זה בסדר, פוגל מנהל מבוקש. הג'וב הבא שלו יעיד על הספונסר הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 5:15 pm 
מנהל פורום

הממ, זו נקודה יפה שאף אחד לא העלה עד עכשיו. מה הסיכוי של פוגל לקבל מישרה במיקרוסופט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 5:48 pm 
Senior

מאדים כתב:
זה בסדר, פוגל מנהל מבוקש. הג'וב הבא שלו יעיד על הספונסר הבא.

אם אתה חושב שפוגל יוכל לעשות כבשלו במשרה הבאה שלו אז כן... אבל זה הרבה יותר ווישפול ת'ינקינג מהמציאות כנראה.

לא סתם בירושלים נפלו שדודים לאגאייר ודרישותיו. במצבם היום ועם חוסר הבהירות לגביי הכסף הם פשוט לא מסוגלים להעמיד קבוצה ראויה בלי ה2 מליון דולר של אגאייר. רק לחשוב, מתוך תקציב של 5 מליון דולר, אגאייר ומגדל אחראיים ליותר מחצי, איבוד של אגאייר ומגדל היה מוביל את ירושלים לתקציב שבו היא הייתה הופכת להיות סתם עוד קבוצה בליגה. הם לא יכולים להרשות לעצמם את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה