סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 9:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 269 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 2:15 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ביקורות הטריידים פה לא מובנות בעליל.

1.ג׳ראלד וואלאס - כבר חודשים שקראש מועמד להעברה ואף אחד לא לקח, בגלל שהחוזה שלו גבוה מדי. הוא אחד הפייבוריטים שלי בליגה, שחקן הגנה, דבק, ריבאונדר מצויין, אבל לא שווה את החוזה שלו. לקבל תמורתו בחירת דראפט שכנראה הולכת להיות טופ 10 בדראפט הנחשב הקרוב? הנטס יכולים לאבד בחירה, לאבד את וויליאמס ולהישאר עם ג׳ראלד וואלאס וברוק לופז בלי כלום ליד, כשההגעה של וואלאס גם צפוייה להוריד קצת כדורי נטס מהלוטרי, כך שהסיכוי שישחק המזל בהגרלה עם בחירה טופ 3 נמוך מאוד. ההגיון היחיד הוא בכך שבנטס מפחדים מבריחה של דרון, פחדו שחצי העונה שנשארה תדכא אותו לחלוטין והחליטו לצוות לו שחקן טוב בתקווה לקצת פחות הפסדים ודיכאון ויותר התחברות לקיים ולדרך. מבחינת פורטלנד- קיבלה בחירת דראפט גבוהה על חוזה גדול שמשחק על שתי העמדות, 3-4, שבהן פורטלנד מרגישה הכי בטוחה, עם באטום ואלדרידג׳, ובקיץ היא הולכת לדראפט עם הבחירה של הנטס, של יוסטון ושלה עצמה, כשהדראפט מלא בפורוורדים מוכשרים. באחת מהן פורטלנד כנראה תביא מחליף לקראש, שיהפוך לפורוורד צעיר ומבטיח ברבע מהכסף. שיחקו אותה היום בגדול בפורטלנד.
2. כנאמר, קליבלנד לא צריכה את סשנז, זה ברור לכולם. עכשיו יקומו המבקרים ויספרו בבקשה מה יכלה קליבלנד לקבל תמורתו שהיה מועיל יותר לבנייה שלהם מאשר בחירת דראפט באיזור ה20-23. תראו לנו טרייד אחד הגיוני יותר.
נראה כמו ביקורת אוטומטית לכך שהלייקרס עושים טריידים. אני שונא את הלייקרס, ממש שונא. ולא מבין את הביקורות שכביכול שוב קיבלו שחקנים טובים תמורת כלום. נתנו שתי בחירות בדראפט ההייפי הקרוב תמורת שחקני שוליים שקבוצותיהם קיבלו בדיוק את מה שרצו וידעו שיוכלו לקבל תמורתם, בחירות דראפט נמוכות. 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 5:08 am 
Junior

עם כל הצער וכל הריספקט, לפישר אין מקום יותר על מגרשי הכדורסל. למרות שהוא סוג של סמל הצלחת הקבוצה חשובה לי יותר.
SWAP נהדר בינו לבין רמון סשנס, שהיה מבחינתי הטופ פריוריטי לטרייד דדליין, ואחד שיכול לנהל משחק, לחדור לסל ולהוסיף אתלטיות - 3 דברים שלא היו בעמדת הרכז.
יותר מהמעבר של פישר ליוסטון לא ברור לי למה העברנו גם את הבחירה של דאלאס עבור ג'ורדן היל, ואני אשמח לשמוע עליו קצת רשמים - אם הוא באמת שחקן לגיטימי שיכול לתרום בנ.ב.א או שזה נטו חיסכון במשכורות?
טרייד נוסף שכמעט נסגר: מייקל ביזלי ללייקרס, סטיב בלייק+בחירת סיבוב 1 לפורטלנד, ג'מאל קרופורד ודרק פישר למינסוטה. לא יודע מי נרתע ברגע האחרון, אבל סשנס כשדרוג ל-PG וביזלי בתור הסקורר מהספסל היה יכול להיות בינגו ענק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 2:02 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
את הטרייד הטוב ביותר עשו באופן לא מפתיע הספארס. קפטן ג'ק הוא שומר קשוח ושחקן שמסוגל לשים נק' על הלוח. זאת הקדנציה השניה שלו בקבוצה והראשונה הסתיימה באליפות. הוא שדרוג על פני ג'פרסון ובדיוק השחקן שמתאים לספארס כרגע, גם אם האופי לא קשור למה שקורה באלאמו.

טרייד מעולה לספרס. קפטן ג'ק שחקן מוכשר והאווירה בסן אנטוניו יותר חזקה מהנזק שהוא עלול לכאורה לגרום. הקבוצה נראית טוב מאוד, וכל מה שמאנו ייתן הוא X-פקטור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 2:06 pm 
Junior

picknroll כתב:
עמוס לב כתב:
את הטרייד הטוב ביותר עשו באופן לא מפתיע הספארס. קפטן ג'ק הוא שומר קשוח ושחקן שמסוגל לשים נק' על הלוח. זאת הקדנציה השניה שלו בקבוצה והראשונה הסתיימה באליפות. הוא שדרוג על פני ג'פרסון ובדיוק השחקן שמתאים לספארס כרגע, גם אם האופי לא קשור למה שקורה באלאמו.

טרייד מעולה לספרס. קפטן ג'ק שחקן מוכשר והאווירה בסן אנטוניו יותר חזקה מהנזק שהוא עלול לכאורה לגרום. הקבוצה נראית טוב מאוד, וכל מה שמאנו ייתן הוא X-פקטור.

אני גם חושב ככה, אבל חשבתי ככה גם אחרי הטרייד שהביא את ג'פרסון לטקסס תמורת כלום, ואז כל החברה היו צעירים בשנתיים ועדיין זה לא ממש שיפר את הקבוצה.
אני מקווה שהפעם זה יסתיים טוב יותר(גמר מערב לפחות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 2:14 pm 
Junior

האופטימיות לגבי ג'קסון מוגזמת לא? הוא בן 34 וקולע ב36% שדה. אולי יהיה בינגו ואולי שחקן כמעט גמור.

העסקאות של LA נראות טובות יותר, הייתי מעדיף לראות את פישר כרכז שני אבל ברור מה הכיוון. נפטרו מהזקנים הגמורים שלא יכולים לשמור: פישר קאפונו וולטון, פטרו את בעייית הפוינט גארד עם סשנס (הלייקרס בהחלט צריכים עוד שחקן חוץ שיצור ויחזיק בכדור), הביאו סנטר מחליף שעדיף על כל הרטליפים שהיו בלייקרס בשנים קודמות, ועל הדרך הצעירו את הקבוצה. כן-עדיין הספסל חלש ואין מספיק קלעים, מצד שני הם לא וויתרו על כלום חוץ מדראפט וברור שהקבוצה התחזקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 2:24 pm 
Junior

העניין הוא יותר הקשיחות. הספרס איבדו קצת את הקשיחות שהייתה בהם בלי בואן והורי, חסר איזה בד גאי בדיוק בסגנון של ג'קסון שיתן לב על הפרקט ולא יפחד מאף אחד.
באליפויות היה תמיד מישהו כזה, אם זה מריו אלי בראשונה ובואן בכל השאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 2:49 pm 
Sophomore

אף אחד לא דיבר על זה, אבל פורטלנד העיפה גם גרג אודן. כנראה שהוא שגילו אצלו בברכיים סרטן קבוצתי ממאיר..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 2:56 pm 
Hall of Famer

פלאש - ג'קסון לא הסתדר עם סקיילס ואני לא אתפלא אם האחוזים הם תולדה של הסכסוך הזה והרצון שלו לקחת זריקות. היתרון של ג'קסון שהוא שיחק בעבר בסן אנטוניו, מכיר את המערכת, מכיר את הטריו דאנקן-פארקר-ג'ינובילי מקרוב, מכיר את השיטה של פופוביץ', והנחיתה אמורה להיות רכה יותר.
מה שדווקא היה חסר לספרס זה עוד איזה גבוה עם משחק פנים. אפילו איזה ג'ורדן היל כזה שהלייקרס אספו. כרגע הם נשארו קבוצה של גארדים וג'אמפ שוטרים, לא בטוח שזה מחזיק מים בפלייאוף, כשהיציאה לחסימות נעשית אגרסיבית יותר, והשופטים לא דופקים חשבון על מכות בצבע.

אגב, לא צריך לעשות מקפטן ג'ק יותר ממה שהוא. להגיד שהוא קשוח ברמות של בוואן או דומיו (ארטסט, באטייה וכו') מוגזם למדי לדעתי. שחקן הגנה טוב, בהחלט, אבל לא אחד שאפשר לקטלג אותו כסטופר הגנתי שעוצר כוכבים.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 3:14 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
העניין הוא יותר הקשיחות. הספרס איבדו קצת את הקשיחות שהייתה בהם בלי בואן והורי, חסר איזה בד גאי בדיוק בסגנון של ג'קסון שיתן לב על הפרקט ולא יפחד מאף אחד.
באליפויות היה תמיד מישהו כזה, אם זה מריו אלי בראשונה ובואן בכל השאר.

הדיבור על בואן החדש הוא סביב הרוקי קאווי לאונרד, אתלט קשוח וחזק שאוהב ויודע לעשות הגנה. פופ מעריך אותו מאד, נותן לו מעל 23 דקות למשחק ובמשחק האחרון נגד אורלנדו העלה אותו מהספסל ל31 דקות. יש ללאונרד גם יד טובה מחוץ לקשת, והוא נראה כמו מישהו שיהיה חשוב בבנייה עתידית של הספרס.

20 האגורות שלי לגבי הטריידים:

פורטלנד: סך הכל, מה שקורה למועדון הזה הוא די עצוב. פול אלן משקיע שם ים של כסף (הבלייזרס במקום החמישי במשכורות בליגה, מעל בזבזניות ידועות כמו הניקס ודאלאס של קיובן), יש להם קהל טוב ואולם מאד ביתי, והם מצליחים לפספס את זה פעם אחרי פעם. גם הטעויות וחוסר המזל שלהם בבחירת פרנצ'ייז פלייר (הבחירה של אודן על חשבון דוראנט מככבת באגף הטעויות, ההסתמכות על רוי בחוסר המזל) לא עזרו הרבה. הם הולכים לבנייה מחדש, וכמו שלמדנו לצפות מפורטלנד-זה יתחיל מבטיח, ויגמר רע.

ניו ג'רזי: אז נכון, ג'ראלד וואלאס זה לא הסופרסטאר שקיוו לו בדמותו של הווארד, אבל זה שחקן קבוצתי מצוין שמשלים חמישייה מאוזנת יחד עם דרון, ברוקס, האמפריז ולופז שיבריא במהרה בימינו. אם דרון ו-וואלאס יחליטו להמשיך עם הקבוצה לברוקלין (לשניהם אופציות שחקן לעונה הבאה), יש מצב טוב שהפרנצ'ייז יגיע לפלייאוף כבר בעונה הראשונה למעבר, ואולי גם יעשה שם משהו מעניין.

לייקרס: השודדים בצהוב-סגול עושים זאת שוב. גם נפטרו משחקנים לא מועילים, גם חיזקו את הנקודות החלשות וכמובן בלי לשלם במשהו משמעותי. ההצטרפות של ג'ורדן היל משפרת את הקו הקדמי הטוב בעולם, יען כי הבחור הוא ריבאונדר טוב ושחקן הגנה איכותי, שיוכל לתת מנוחה ולהלחם כשלגאסולינה לא מתחשק במיוחד. ואם הצליחו להביא רכז צעיר יחסית ונטול אגו כמו סשנס על חשבון הגופה העגלגלה של פישר, אז בכלל כיף להם. ססססססעמק איתם, לא מתים אלה.

קליפרס: מי היה מאמין, משהו משתבש לקליפרס (לזה דווקא קל להאמין), והם פועלים במהרה כדי לתקן אותו. היינו כחולמים. ניק יאנג הוא לא כוס התה שלי, אבל סקורר מוכשר עם יד מבחוץ שיכול בזכות הסייז לשחק גם כ3 אם צריך. בטח שזה שדרוג על רנדי פוי האנמי, ובסך הכל תגובה מצוינת של הקליפרס לפציעה של צ'ונסי ואפילו ליכולת הפושרת של באטלר. וכל זה בזול, כמו שסטרלינג אוהב.

וושינגטון: הקבוצה הזאת לא ממש מדירה שינה מעיני חובבי הליגה, אבל המהלכים שהם עשו דווקא די מעניינים. שחררו שחקן שלפחות חשב על עצמו במונחים של סקורר העתיד של הקבוצה (יאנג), ואת מי שנראה היה כסנטר העתיד שלהם (מגי), כשהם מסמנים לג'ון וול שהמפתחות לגמרי שלו. הם לקחו חוזה מזעזע של ננה (65 מיליון דולר עד 2016, לשחקן בן 30), אבל החוזה המופרך באמת-זה של רשארד לואיס, להלן סגן המשתכר הגבוה בליגה והפרחים לאורלנדו-ובקיץ 2013 יהיה להם הרבה קאפ ספייס והרבה שחקנים צעירים, זולים ומוכשרים על חוזי רוקיז. זאת בנייה מחדש שיכולה להוכיח את עצמה, ויהיה מסקרן לעקוב אחרי המהלכים של הויזארדס בהמשך הדרך.

דנבר: להסתלבט על ג'וואל מגי זה די באפנה כרגע, אבל הנאגטס עשו מהלך נבון בהחתמתו. גם נפרדו לשלום מהתשלום המופרז והמתמשך לננה המזדקן, וגם הביאו שחקן שעם כל הכבוד לאינטיליגנציית המשחק המפוקפקת שלו, הוא עדיין ארוך מאד, אתלטי מאד, חוסם מאד, צעיר ולא נטול כשרון התקפי. וזה לעמדה שממילא השחקן הפותח בה הוא פאקינג טימופיי מוזגוב, וכשמגי מרוויח פינאטס בזכות חוזה הרוקי שלו. לא יתאים השידוך? יאללה, נפטרים ממנו בסוף השנה. לא רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 3:23 pm 
Hall of Famer

סיכום טוב, אני מסכים ברובו.
מה שכן, כשקראתי אותו, קלטתי שרשארד לואיס ממש יכול להתאים לאירופה לאחר שייגמר החוזה. סוג של הביאה השניה של אורלנדו וולרידג'. (אבל עם ג'אמפ יותר נקי והרבה פחות מכוער).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 3:54 pm 
Hall of Famer

לא ברור מה וושינגטון עושים. ננה זו החתמה של מנצחים-עכשיו ואילו מה שהם מנסים לעשות - תוך כשלון גורף - זה לבנות דרך הדראפט. ננה מתבגר, החוזה לא טוב וושינגטון מבחינתם יעשו טוב אם יבחרו גבוה גם בשנה הבאה כי אין להם עדיין פרנצ'ייז פלייר (סימן שאלה גדול לגבי וול). הוא ישפר אותם לזמן הקצר מה שיחליש אותם, יהפוך מחוזה לא טוב לחוזה גרוע ולא יהיה בשיא כושרו כאשר יתר החבורה ו-וול יתבגרו וירצו להתחיל לנצח. בקיצור, בלגאן. כמו כן, הם כמעט ולא השיגו דבר על ניק יאנג. לא ברור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 5:15 pm 
Hall of Famer

מצד שני, לוושינגטון עדיין יש את האמנסטי תחת החגורה, לא? ולשמחתנו יש לא מועמד אחד, אלא שניים לאמנסטי. גם ראשרד לואיס כמובן וגם ננה. זה ייתן להם מקום תחת תקרת השכר ואם הם זורקים את לואיס (הגיוני) אז בסיס של ננה וג'ון וול זה לא כל כך גרוע ויש אפשרות למהלכים עתידיים.

ג'קסון, כפי שהתותח כתב, היה מסוכסך עם סקיילקס. בעונה שעברה הוא סגר 18.5 נק' למשחק. לא מאמין שבקיץ אחד הוא איבד את כל היכולת שלו.

את ניו ג'רזי אני בכלל לא מבין, אלא אם הם יודעים שהם הולכים לשלוף שפן הווארד מהכובע בקיץ. וויליאמס הולך לעזוב את הקבוצה בקיץ בכל תסריט אחר ואז מה הועילו חכמים בתקנתם בהבאת וואלאס. נכון שאם גם וואלאס יברח, אז לנטס יהיה ימבה של מקום מתחת לתקרה אבל גם חרא של קבוצה. למען האמת, זה בערך היה הסיפור של הנטס כל ההיסטוריה שלהם למעט תקופת קיד.

מהמהלכים של הלייקרס אני לא עד כדי כך מתרגש. שלא יובן לא נכון, מדובר במהלכים מוצלחים. להשיג משהו תמורת כלום ולא להיפגע פיננסית זה תמיד משהו שאתה עושה כשההזדמנות נקרית, אני פשוט לא חושב שיהיה להם אימפקט כל כך משמעותי אם בכלל. בסה"כ הם לקחו 2 שחקנים שאחד מהם ינחת בקבוצה חדשה בפעם הרביעית בקריירה של חמש עונות ואילו השני ינחת בקבוצה השלישית שלו, כל זה תוך 4 עונות. שני השחקנים הללו נכשלו בשנים האחרונות. לא רואה סיבה שדווקא בלייקרס תהיה ההצלחה. להזכירכם לפני שמשתפכים על סשנז, הוא היה החתמה גדולה של קאהן במיני והוא הצליח להיות המחליף של ג'וני פלין הרוקי, באסט עצבני. אחרי עונה הם נפטרו ממנו לקליבלנד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 6:35 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לאן הבלייזרס זרקו את הגופה של אודן?
איזה ניקוי אורוות עצבני...מקמילן, קמבי, וואלאס ואודן. יש להם בכלל סנטר עכשיו? והכי מצחיק שהם הביאו תמורת קמבי שניים מהבאסטים הגדולים של השנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 6:35 pm 
מנהל פורום

עמוס, למיטב ידעתי אי אפשר להשתמש באמנסטי על שחקן שלא היה במועדון בתקופה שנחתם ה-CBA החדש, משמע - בא-ביי ראשרד לואיס בקיץ, למרות שאני יכול לראות אותם משחררים בסיטואציה מסויימת דווקא את הסרטן הגדול בלאטץ' (חוזה של 8 מיליון ממוצע לעוד 3 עונות מהקיץ, ומחפשים מישהו שירצה לעשות בנייה מחדש ויסכים לקחת את ראשרד או אפילו סוחבים עוד עונה עם החוזה המופרך הזה, ומכוונים את סיום הבנייה לעונת 13/14

סה"כ אם לנקות את החוזה של בלאטץ', הם יכנסו ל-13/14 עם 32 מיליון דולר נכון לעכשיו, כשחתומים בקבוצה וול, קרופורד, בוקר, סינגלטון, ננה, וסלי וסרפין. להוסיף על זה לפחות עוד 3 רוקיז משני הדראפטים הקרובים, ואפשר לדבר על בסיס מעניין מאוד כבר בעתיד הקרוב, לקבוצה שנראתה ללא דרך וכיוון!

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 6:38 pm 
Hall of Famer

אני עוד זוכר את הימים של וובר, מורסאן והאוורד, ואיך גם אז דיברו על עתיד גדול למועדון. איכשהו, וושינגטון הוא מסוג המועדונים שלדעתי לעולם לא תהיה להם תקופה יפה (אם כי היתה להם בסוף שנות השבעים, לא עוד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 6:39 pm 
מנהל פורום

אודן שוחרר הביתה, כי היו להם יותר מידי שחקנים בסגל...
חבל דווקא, היה נחמד לראות את הבאסט הגדול בהיסטוריה - להלן האשים ת'אביט, לצידו של ההבטחה הכי גדולה של הדראפט בשנים האחרונות, שפשוט בוזבזה על פציעות נוראיות

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 6:42 pm 
מנהל פורום

נורטון כתב:
אני עוד זוכר את הימים של וובר, מורסאן והאוורד, ואיך גם אז דיברו על עתיד גדול למועדון. איכשהו, וושינגטון הוא מסוג המועדונים שלדעתי לעולם לא תהיה להם תקופה יפה (אם כי היתה להם בסוף שנות השבעים, לא עוד).

לא דיברתי על עתיד גדול, אבל דיברתי על עתיד שיכול להוציא אותם מהפח זבל של שלוש השנים האחרונות.
סה"כ היו להם כמה שנים של פלייאוף די קבוע במזרח באמצע-סוף שנות ה-2000, כולל 3 הפסדים בסיבוב הראשון של הפלייאוף ללברוניה

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 6:53 pm 
Hall of Famer

נדב, אני לא חושב שאפשר לשים את אודן באגף של הטעויות ולא באגף של חוסר המזל, השניים היחידים שאני זוכר שאמרו לפני הדראפט שהם ישקלו את דוראנט לפני אודן היו ביל סימונס ודני איינג'. אודן היה קונצנזוס כמעט מוחלט לבחירה ראשונה, להציג את זה כאילו סימני האזהרה היו ברורים לגמרי ורק הבלייזרס התעלמו ממנו זה פשוט לא נכון, בדיעבד ברור שאפשר היה לראות אותם, אבל בזמן אמת כמעט אף אחד לא ראה.

כמו עמוס, אני גם לא מתלהב במיוחד מהמהלכים של הלייקרס למרות שעל הנייר הם נראים טוב, אבל עם המזל של הלייקרס איכשהו סשנס והיל עוד עלולים להתאפס על עצמם ולהפוך לשחקנים תורמים, כי בכל זאת, כשרון לא חסר שם. חוץ מזה, לכל הפחות הם החליפו שלוש גוויות זקנות שכבר הפסיקו לשחק בשני שחקנים שלכל הפחות יש להם דופק, אין ספק שהם יצאו מורווחים מהדדליין.

לגבי ניק יאנג לקליפרס, אם לקליפרס היה מאמן טוב שהיה יודע לביית מישהו כמו יאנג אז זה היה יכול להיות מהלך פנטסטי, אבל יש לי ספקות גדולים לגבי היכולת של דל נגרו להוציא ממנו משהו, כרגע זה לא פחות סביר שהוא ישבש להם את מה שנשאר מהכימיה הקבוצתית אחרי שבילאפס נפצע ויחסל להם את העונה סופית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 9:55 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
נדב, אני לא חושב שאפשר לשים את אודן באגף של הטעויות ולא באגף של חוסר המזל, השניים היחידים שאני זוכר שאמרו לפני הדראפט שהם ישקלו את דוראנט לפני אודן היו ביל סימונס ודני איינג'. אודן היה קונצנזוס כמעט מוחלט לבחירה ראשונה, להציג את זה כאילו סימני האזהרה היו ברורים לגמרי ורק הבלייזרס התעלמו ממנו זה פשוט לא נכון, בדיעבד ברור שאפשר היה לראות אותם, אבל בזמן אמת כמעט אף אחד לא ראה.

נו, גם כשהם בחרו את סם בואי לפני ג'ורדן אני לא בטוח שהיו שם סימני אזהרה ברורים לגמרי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 10:12 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אוהו, ועוד איך. הנה כתבה מצויינת של סימונס על ליל הדראפט ההוא:
http://sports.espn.go.com/espn/page2/st ... ons/020712

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2012 9:50 am 
Junior

רוני, מה ז"א סשנס יכול איכשהו להתאפס על עצמו ולהפוך לשחקן תורם?
הבחור נתן בעונה שעברה 13 נק' ו-5 אס', והעונה כבר היו לו תצוגות כשאירווינג נפצע (24 ו-13 בניצחון על הקליפרס, לדוגמא)
זה כמובן לא הופך אותו לטופ 10 ברכזים או משהו כזה אבל לעומת הכלום שפישר נתן הלייקרס משתדרגים מאוד.
רק מבחינה סטטיסטית המהלך צפוי להוסיף 5 נק' + 2 אס' לערב, תוספת משמעותית כדי לנצח משחקים, וגם לא עוד 3 מול 5 מה שיקשה יותר להתמודד עם הטריו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2012 12:22 pm 
Hall of Famer

מאסטר, הבעייה של סשנס היא לא לשים מספרים על הלוח, אבל כששחקן עובר לקבוצה הרביעית שלו תוך 5 עונות (כשהשלוש הראשונות היו די נוראיות) זה בדרך כלל מצביע על איזושהי בעייה, במיוחד כשאף אחת מהקבוצות שויתרו עליו לא עשו מאמץ גדול במיוחד כדי להשאיר אותו. אין ספק שמבחינת יכולת על המגרש הוא הרבה יותר טוב מהגוויה של פישר, השאלה היא מה הוא עושה לכימיה הקבוצתית והאם הוא מביא ניצחונות לקבוצה. יכול להיות שבלייקרס קובי, גאסול וביינום ידאגו לשמור אותו בתלם, ויכול להיות שזה רק ידרדר את הכימיה הקבוצתית. תגיד מה שתגיד על פישר, ואפשר להגיד הרבה דברים רעים, אבל הוא תמיד נחשב לנוכחות חיוביות בכל קבוצה שבה הוא היה, על סשנס כנראה שאי אפשר להגיד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2012 1:03 pm 
Junior

לא מסכים רוני, כאשר שחקן בא ללייקרס הזו הוא יודע שהוא בא להיות שחקן משנה בהצגה של קובי והוא יודע שבתור לפניו יש את גאסול וביינום.
ההיררכיה חזקה מכדי שהוא יכול להרוס אותה.
הוא יודע שהם יחתכו אותו בלי עפעוף אם הוא יזייף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2012 1:13 pm 
Hall of Famer

רן, זה בדיוק מה שאמרתי, עם המזל של הלייקרס הוא עוד יעשה את זה ויהפוך לשחקן תורם, אבל זה לא מובן מאליו בעיני, חסרות דוגמאות לשחקנים שהיה צריך להיות להם ברור לאיזה מקום הם באים בהיררכיה ועדיין הצליחו איכשהו לחרב אותה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2012 1:35 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שאפשר לטעון שסשנז הולך להרוס את הלייקרס. אני פשוט לא חושב שהוא יתן את האימפקט שמדברים עליו, הפיכת הלייקרס למועמדת מובילה בצוותא עם הת'אנדר לאליפות מערב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 269 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: idpwf1, rony ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: