סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 12:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 25 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2012 5:40 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
קליבלנד-אטלנטה: הקאבס מתרחקים מתמונת הפלייאוף, אטלנטה חייבת כל נצחון כדי לשפר מיקומים לקראתו. 2.

קליפרס-דטרויט: הפיסטונס קצת רכבו על גל בתקופה האחרונה, עניין נחמד בשביל הכבוד שלהם, אבל בסטייפלס מול הקליפרס הם יפסידו.

ממפיס-וושינגטון: הויזארדס קבוצת חוץ מזעזעת, הגריזליס רוצים יתרון ביתיות בפלייאוף (ובעצם, במערב המטורף, רוצים להבטיח פלייאוף). תעשו חשבון.

סקרמנטו-מינסוטה: הקינגס אמנם מחורבנים במאזן הכללי, אבל בבית דווקא מחזיקים מאזן חיובי. לא יהיה קל לוולבס שחייבים כל נצחון במאבקם על הפלייאוף.

מיאמי-אורלנדו: השנייה במזרח נגד השלישית, הדרבי היוקרתי של פלורידה. הציניים יאמרו שעדיף לסיים שלישי במזרח ולקבל איזו אטלנטה או אינדיאנה מאשר לסיים שני ולקבל את הסלטיקס או הניקס. ההיט הפסידו העונה רק פעמיים בבית, אבל המג'יק היא אחת הקבוצות הבודדות שיכולה לעשות את זה. אחלה משחק, שידור ישיר ב1:00 ב5 פלוס לייב.

פיניקס-יוסטון: בובה של מלחמה. פיניקס בתקופה מצוינת, יוסטון פחות. יוסטון מקום שמיני, פיניקס אורבת לפלייאוף במקום התשיעי. אני עם הסאנס.

אוקלהומה-פורטלנד: עם כל הכבוד לבחור הצעיר על הקווים של הבלייזרס, לדוראנט ו-ווסטברוק אין כוונה מיוחדת לפרגן לו.

לייקרס-יוטה: הלייקרס בפורמה, גם יוטה עם 2 נצחונות רצופים ורוצה פלייאוף, אבל בL.A (כן, שני משחקי בית בסטייפלס B2B באותו לילה...) זה יילך לביתיים שירשמו נצחון שישי רצוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2012 5:43 pm 
Hall of Famer

לא יודע אם כתבו כאן, (לדעתי לא) אבל רנדולף חזר וקלע 20 ומשהו נקודות בהפסד קבוצתו שלשום. זה עוד ישתפר, ואיתו מדובר בקבוצה אדירה, אם הכל יתחבר, אז קונטנדרית לכל דבר ועניין.

אפרופו מיאמי אורלנדו, נדמה לי, אם כי אני לא בטוח שמתישהו בשבועות האחרונים היה דרבי ובו המג'יק ניצחו (מן הסתם באורלנדו, אני מניח). כמובן יכול להיות שהאלכוהול עלה לי לראש ו\או שאני סנילי לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2012 7:52 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אפרופו מיאמי אורלנדו, נדמה לי, אם כי אני לא בטוח שמתישהו בשבועות האחרונים היה דרבי ובו המג'יק ניצחו (מן הסתם באורלנדו, אני מניח). כמובן יכול להיות שהאלכוהול עלה לי לראש ו\או שאני סנילי לגמרי.

היו 3 משחקים, כולם בחודש וקצת האחרונים, ב-8 בפברואר אורלנדו ניצחה ב-13, ב-19 בפברואר מיאמי ניצחה ב-12 ולפני 5 ימים אורלנדו ניצחה ב-6 אחרי הארכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2012 9:18 pm 
Sophomore

מה הסיכוי שניק יאנג ישחק היום אצל הקליפרס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 18, 2012 10:44 pm 
Hall of Famer

chaiel49 כתב:
מה הסיכוי שניק יאנג ישחק היום אצל הקליפרס?

לפי הדיווחים האחרונים הוא אמור לשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 12:04 am 
Junior

נורטון כתב:
לא יודע אם כתבו כאן, (לדעתי לא) אבל רנדולף חזר וקלע 20 ומשהו נקודות בהפסד קבוצתו שלשום. זה עוד ישתפר, ואיתו מדובר בקבוצה אדירה, אם הכל יתחבר, אז קונטנדרית לכל דבר ועניין.

ראיתי את המשחק במקרה,
ממפיס הייתה מזעזעת ולכל אורך המשחק היה רשום על המשחק ראפטורס. עם זאת, רנדולף חזר לאחר פציעה ארוכה, שיחק דיי הרבה, הרבה מנהיגות וחדות, יחסית לשחקן שלא שיחק הרבה זמן. הוא המנהיג הבלתי מעורער בקבוצה הצעירה הזו של הממפיס, היום אני מאמין שיתפרו את ווישי בשביל קצת ביטחון להמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 1:48 am 
Sophomore

אמנם לא ראיתי את המשחק לצערי עקב זה ששיחקתי בעצמי אבל כריס פול הזה פשוט וואו...אין מילה אחרת לתאר...
ניצח לקליפרס את המשחק לבדו...19 נקודות 15 אסיסטים 9 ריבאונדים (כמעט ט"ד)
מעיון קצר בפליי ביי פליי אפשר לראות שכמעט כל הנקודות האחרונות שלו...
משחק עם הארכה שמסתיים ב87-83???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 7:56 am 
Junior

מתסכל מאוד היה לראות את הלייקרס הלילה. הסיבות העיקריות: 24 איבודים, 3-20 לבריאנט, הגנה רעה ורכה בצבע.

יוטה לוקחת ניצחון מוצדק, ומגיע לה הרבה קרדיט על כמות האיבודים של הלייקרס, והביצוע הפנטסטי בצד ההתקפי בדרך ל-103 נק' (זו ההגנה שלך מייק בראון?).
פול מילסאפ לדוגמא פשוט עשה בית ספר מכל מקום על המגרש, והוא מתקרב בצעדי ענק לקדמת רשימת ה-PF (אין לו קייס מול זי-בו או נוביצקי, אבל מול השאר הפערים מתחילים להיסגר)
חוץ מזה - נמאס שכל לילה שחקן אחר קובר את הלייקרס עם שיא קריירה, הפעם קאנטר ואלק ברקס (WHO) עם 17 כ"א. בשבוע שעבר ספייטס וג'ארט ג'ק, לפני כן סטאקי וטרבור בוקר, ואפשר להמשיך עם קלדרון, ג'רמי לין...

בכל אופן ההפסד הזה נופל כל כולו על בריאנט במשחק הכי רע שלו העונה ביחד עם ה-6-28 בדנבר. פשוט לא להאמין. הלייקרס יורים לעצמם ברגל, מתרחקים שוב מהמקום ה-2 במערב (ספרס) ומקרבים את הקליפרס וממפיס.
גם למייק בראון יש טיפ-טיפה אשמה כשהוא בחר לתת למקרוברטס לשמור על קאנטר שאכל אותו חי 5 התקפות רצופות, במקום לשלב את ג'ורדן היל, ובסיום - מינוס 3 כשנשארו 10 שניות הוא סירב לקחת טייםאאוט.
סטיב בלייק ממשיך במפגן האדישות עם 0 נק' ב-27 דקות, ובמידה שאין ללייקרס PF מחליף בקנה שעומד להשתחרר מקבוצה כלשהי, אני לא מבין מדוע אין פניה חוזרת לגילברט ארינאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 8:26 am 
Junior

ברקס הוא הרוקי השני של יוטה, גם בחירת לוטרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 9:20 am 
Hall of Famer

שימו לב לפיניקס, 2-9 מאזן בחודש מרץ. רק חצי משחק מאחורי יוסטון במקום השמיני במערב לגריאטרים. מצד שני, ששת המשחקים הבאים של הסאנס הם קלילים במיוחד. מסע חוץ במזרח שכולל את ההיט, המג'יק, הפייסרס והקאבס וכל זה בחמישה ימים. אח"כ יום מספק של מנוחה וצמד משחקי חוץ בק טו בק נגד הספארס ונגד הקליפרס.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 9:31 am 
Junior

מאסטר כתב:
גם למייק בראון יש טיפ-טיפה אשמה כשהוא בחר לתת למקרוברטס לשמור על קאנטר שאכל אותו חי 5 התקפות רצופות, במקום לשלב את ג'ורדן היל, ובסיום - מינוס 3 כשנשארו 10 שניות הוא סירב לקחת טייםאאוט.

בשביל מה לקחת טיימאאוט? כדי לעשות אופן לבראיינט שייקח שלשה? גם ככה זה מה שקרה וקובי קיבל שלשה חופשית לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 9:48 am 
Senior

אני אשמח להסבר מתומצת מאוהד קובי/לייקרס למה במשחק שהוא קולע בפחות מ-20 אחוז מהשדה וביינום הקלע המוביל הוא לוקח 20 זריקות. אחר כך מתפלאים למה הוא לא מוזכר בדיוני ה-MVP...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 10:01 am 
Junior

פיניקס באמת עושה דברים יפים לאחרונה ומגיע הרבה קרדיט לאלווין ג'נטרי שחיבר קבוצה לא הכי מוכשרת ליחידה אחת.
גורטאט עם קפיצה רצינית צריך לשלוח פרחים לנאש אבל יכולת הסיומת והניידות זה לא דבר שיש לכל סנטר במימדים שלו ועל זה צריך לקחת אותו ברצינות.
ג'ארד דאדלי גם כן מתגלה כרול פלייר נהדר שקובר את השלשות באחוז גבוה ונותן את ההגנה בצד השני (פיניקס מאז שג'נטרי הגיע שינתה קצת את הסגנון והתחילה לחשוב הגנה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 10:16 am 
Junior

shachaf78 כתב:
אני אשמח להסבר מתומצת מאוהד קובי/לייקרס למה במשחק שהוא קולע בפחות מ-20 אחוז מהשדה וביינום הקלע המוביל הוא לוקח 20 זריקות. אחר כך מתפלאים למה הוא לא מוזכר בדיוני ה-MVP...

לא אוהד לייקרס/קובי, אבל אף אחד לא צריך להתפלא... ככה הלייקרס משחקים. לפעמים זה עובד יותר, הפעם פחות, אבל שוטרים אף פעם לא מפסיקים לזרוק, גם אם הם מחטיאים. אורלנדו קלעה קטסטרופה היום מ3 וזה לא מנע ממנה להמשיך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 11:26 am 
מנהל פורום

פארגו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 11:28 am 
Hall of Famer

ובתוך כל הגריאטריה המוצלחת של פיניקס, מה תגידו על מייקל רד שמתפוצץ אתמול עם 25 נקודות ב10/13 מהשדה? שמעתי שהצוות הרפואי של פיניקס הוא הכי טוב שיש, אבל מה שהם עשו לקריירות גמורות כמו של היל ורד (והעובדה שהם מצליחים לשמור על נאש ככה)-זה סוג של נס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 11:55 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דאנק נאה של פארגו, אבל לאור העונה שלו בגריזליס (2.8 נק',34% מהשדה 24% מ-3, 1.4 אס' על 1.2 איב', PER 4.7), לא היה עדיף להישאר באירופה ולהשתפר? אני לא זוכר אם הוא קיבל חוזה רב שנתי אבל לאור היכולת שלו אני לא רואה אותו מקבל הארכת חוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 12:01 pm 
Junior

sir charles כתב:
דאנק נאה של פארגו, אבל לאור העונה שלו בגריזליס (2.8 נק',34% מהשדה 24% מ-3, 1.4 אס' על 1.2 איב', PER 4.7), לא היה עדיף להישאר באירופה ולהשתפר? אני לא זוכר אם הוא קיבל חוזה רב שנתי אבל לאור היכולת שלו אני לא רואה אותו מקבל הארכת חוזה.

אני אהיה קצת פחות עדין ממך ואומר שאין לו מה לחפש שם בשלב הזה.
הוא מאוד מאוד בוסרי. הוא עוד לא מפנים את ההבדל באתלטיות ובעמודי חשמל שיש בליגה הזאת. ראיתי אותו אתמול למשל, ניסה לעשות את הסיבסוב שהוא יודע לעשות כל כך טוב והוביל אותו ביורוליג ישר אל הטבעת, פה זה נגמר באיבוד. מקפיץ המון המון בהתקפה כשהוא על המגרש, אבל זה אולי כי בממפיס זה המון בידודים - בעיקר כשראנדולף לא משחק.
ואולי זה בגלל שלפניו מייק קונלי שנותן אחלה בחלה של עונה ובאמת משאיר לפארגו פירורים וגם זה בקושי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 12:05 pm 
Hall of Famer

מצחיקים אותי כל החבר'ה עם ה"להשאר באירופה". למה שיישאר באירופה אם נותנים לו חוזה NBA?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 2:24 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:

עם כל הביקורת על קובי, ברור לך שזה לא בדיוק משחק מייצג, כן? קובי נותן עד עכשיו עונה מצויינת, אולי הכי טובה שלי סטטיסטית ב-4-5 שנים האחרונות, הקבוצה שלו שלישית במערב במאזן טוב מאוד, אין שום סיבה שהוא לא יהיה בדיוני ה-MVP, גם אם לברון ודוראנט מובילים עליו כרגע. אני מודה שלא ציפיתי ממנו לעונה כזו, ואני בכלל לא אתפלא אם בשבועות האחרונים של העונה נראה אצלו האטה מסויימת, גם בגלל עייפות וגם כדי לתת לו מנוחה לפלייאוף (ואולי פציעות מהעומס) אבל אפילו עם כל התיעוב שלי לסגנון המשחק שלו והעובדה שאני חושב שהמעריצים שלו מנפחים אותו (במיוחד כשחקן קלאץ'), חייבים לתת לו קרדיט, הוא הרוויח ביושר את מקומו בדיוני ה-MVP עד עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 3:29 pm 
מנהל פורום

ראיתי חלקים גדולים מהמשחק אתמול ולמרות האחוז המזעזע של קובי, בהחלט רוב הזריקות היו זריקות טובות שהוא רגיל לקלוע באחוזים גבוהים ואין סיבה שהוא ייקח גם ביום כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 5:02 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
מצחיקים אותי כל החבר'ה עם ה"להשאר באירופה". למה שיישאר באירופה אם נותנים לו חוזה NBA?

כי חוזה מיליון הדולר נטו שהוא היה מקבל באירופה (או משהו כזה, אולי קצת פחות), הוא יותר גבוה מאשר חוזה המינימום (או קרוב לכך, מן הסתם) שהוא מקבל באמריקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 5:05 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

nadav_hacohen כתב:

כי לפעמים עדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריות. למשל בו מקאלב שאני משוכנע שלא היה מצליח לעשות ב-NBA את מה שהוא עושה באירופה וגם לא היה מרוויח אותם סכומים.
פארגו היה צריך להישאר עוד עונה-שתיים ברמות הגבוהות של אירופה ואז לנסות להשתחל ל-NBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 5:10 pm 
Sophomore

Shiver כתב:
ראיתי חלקים גדולים מהמשחק אתמול ולמרות האחוז המזעזע של קובי, בהחלט רוב הזריקות היו זריקות טובות שהוא רגיל לקלוע באחוזים גבוהים ואין סיבה שהוא ייקח גם ביום כזה.

אמנם רק מהראיה של התקציר אבל אלה לא זריקות קשות בכלל, אולי אפילו קלות מדי בשבילו (בגלל זה הוא החטיא? ;-) )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 5:44 pm 
Junior

נורטון כתב:
nadav_hacohen כתב:

כי חוזה מיליון הדולר נטו שהוא היה מקבל באירופה (או משהו כזה, אולי קצת פחות), הוא יותר גבוה מאשר חוזה המינימום (או קרוב לכך, מן הסתם) שהוא מקבל באמריקה.

פארגו מקבל 2 מיליון בממפיס, גם לעונה הבאה. ארינאס אגב בדרך לזרוק אותו מהסגל.

אם כבר טיעון למה פארגו היה צריך להישאר באירופה זה כדי להגיע מוכן יותר לליגה, ולא להגיע מוקדם מדי ולשרוף את השם שלו באמריקה. סביר שיימצא עצמו כ dnp עד סוף העונה אם ארינאס חותם, שנה הבאה להיחתך או להיזרק ל d league ומשם חזרה לאירופה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 25 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה