סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 3:35 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 112 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 10:36 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
zurkin כתב:
nadav_hacohen כתב:
נתחיל באזכור ההתקפלות הצפויה של המנהלת, שדוחה את המשחק של אלקטרה עם הבקעה ל31/3 ובכך מתכופפת ונעשית אסוקפה נדרסת לגחמה חסרת כל שחר של מזרחי ושות'.

גם ראובן שאל, ולא ענו לו, אז אני אשאל שוב, מה לא בסדר מבחינת התאריך? אם אני לא מפספס פה משהו, הגחמה של מזרחי ושות' היתה לא לקיים שני משחקים באותו יום/יום אחרי יום בשבוע של סדרת הצלבה ביוון, ועל פניו זה עושה רושם כמו גחמה עם שחר אחושרמוטה.

הגחמה חסרת השחר של מזרחי ושות' היא ההשתתפות באדריאטית. אם אלקטרה בוחרת להשתתף במפעל נוסף שהמנהלת לא מכירה בו-בעיה שלה ושתסתדר לבד. אין שום סיבה בעולם שמנהלת הליגה תשנה אפילו פיפס בתאריך של משחק בליגה הישראלית בגלל משחק אדריאטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 10:58 am 
Junior

מודיע בהכנעה שאמנם אוהד מכבי אנוכי, אבל אני מתקשה להבין למה? אם זה לא מפריע ולא פוגע להזיז משחק אז מה הדחף הגדול לעשות דווקא? אם זה פוגע אז אני מבין את ההתנגדות אבל סתם ככה להתנגד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 11:02 am 
Junior

אין שום דבר בעייתי בתאריך החדש, למיטב ידיעתי. אם הבקעה היתה מתנגדת לתאריך הזה, סביר להניח שלא היו משחקים בו.

ראי העלה טענה נכונה באופן עקרוני, שהמנהלת היתה יכולה לקבוע תאריך חלופי מבלי להתחשב בשיקולי הלו"ז של האדריאטית (למשל, להקדים דווקא את המשחק מול הבקעה לסופ"ש שעבר). היא, כאמור נכונה ברמה העקרונית. אלא שכאשר אתה מתחשב בבקשת דחייה של משחק (מטעמים לגיטימיים - סדרת ההצלבה ביורוליג), בדרך-כלל נהוג לקבוע תאריך חלופי שמוסכם על שתי הקבוצות. אחרת אין ממש בהיענות לבקשה. ובהנחה שהתאריך שנבחר מוסכם גם על מכבי וגם על הבקעה, אנחנו חוזרים לשורה הראשונה - אין איתו שום בעייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 11:21 am 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
מודיע בהכנעה שאמנם אוהד מכבי אנוכי, אבל אני מתקשה להבין למה? אם זה לא מפריע ולא פוגע להזיז משחק אז מה הדחף הגדול לעשות דווקא? אם זה פוגע אז אני מבין את ההתנגדות אבל סתם ככה להתנגד?

מה זאת אומרת לא מפריע? יש קבוצה נוספת שיש לה לו"ז, יש ליגה שצריכה להתקיים כסדרה עד כמה שניתן. מותר וצריך להתחשב כשיש משחקים במסגרת יול"ב/פיב"א, אבל האדריאטית?! למה לעזאזל שגחמה פרטית של אלקטרה תשפיע ולו במעט על התנהלותה הסדירה של הליגה?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 11:40 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
הגחמה חסרת השחר של מזרחי ושות' היא ההשתתפות באדריאטית. אם אלקטרה בוחרת להשתתף במפעל נוסף שהמנהלת לא מכירה בו-בעיה שלה ושתסתדר לבד. אין שום סיבה בעולם שמנהלת הליגה תשנה אפילו פיפס בתאריך של משחק בליגה הישראלית בגלל משחק אדריאטית.

אוקיי, מבין מה הגחמה. עדיין לא מבין מה הבעיה. אם התאריך החדש מפריע למישהו, בעייתי למישהו, נופל על יום הנישואים של מוטי אמסלם או יום ההולדת של הבן של שרון ששון, והמנהלת עדיין היתה קובעת את המשחק בתאריך הזה - אז אין בעיה שתקרא לקופל מתרפס בן מתרפס. כל עוד זה לא פוגע באף אחד, והתאריך מוסכם על כולם, אני לא רואה שום בעיה ושום התרפסות. בין אם האדריאטית מעורבת בסיפור או לא. קוראים לזה התחשבות, לא התרפסות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 11:46 am 
Junior

nadav_hacohen כתב:
שוויק1 כתב:

מה זאת אומרת לא מפריע? יש קבוצה נוספת שיש לה לו"ז, יש ליגה שצריכה להתקיים כסדרה עד כמה שניתן. מותר וצריך להתחשב כשיש משחקים במסגרת יול"ב/פיב"א, אבל האדריאטית?! למה לעזאזל שגחמה פרטית של אלקטרה תשפיע ולו במעט על התנהלותה הסדירה של הליגה?!

אתה יכול לחזור ולקרוא לזה גחמה, אבל האדריאטית היא ליגה לגיטימית ולא איזה בדיחה לא ברורה. מוסכם שאם זה פוגע ולו במעט בקבוצה האחרת או באיזה עניין אחר אין שום מקום לבוא לקראת מכבי, אבל במידה ואין בעיה עם התאריך האחר אני לא מבין את הצורך הזה לעשות דווקא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 11:49 am 
Hall of Famer

השאלה היא האם יש למנהלת הליגה אינטרס לעודד השתתפות של קבוצות במפעלים כמו האדריאטית. התשובה, בטח במקרה של אלקטרה (שנוהגת לנופף באיומי הסרק לעזוב את הליגה הישראלית), היא לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 11:55 am 
Junior

זה טיעון אחר. בהתעלם מזהות הקבוצה אני חושב שלמנהלת לא צריכה להיות בעיה עם השתתפות של קבוצה בליגה אדריאטית או ליגה אחרת( כמובן בתנאי שזה לא פוגע בליגה הישראלית עצמה), אבל מאחר ולא התעניינתי במיוחד בנושא הפינג-פונג המילולי בין מכבי לליגה אז אפרוש מהדיון כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 12:00 pm 
Hall of Famer

שינוי לו"ז מתוכנן הוא פגיעה בהתנהלות סדירה של ליגה. למנהלת אין שום אינטרס שקבוצה ישראלית כלשהי (העניין עם האיומים של אלקטרה הוא רק התבלין) תשחק באדריאטית. מבחינת המנהלת, קבוצה ישראלית צריכה להקדיש את זמנה, מרצה ויכולותיה עבור הליגה הישראלית, ועבור מפעלים שהמנהלת הישראלית מכירה בהם (יול"ב/פיב"א). כל מה שמעבר-על אחריות הקבוצה המשתתפת בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 12:14 pm 
Junior

זורקין - אתה יכול להיות בטוח שאם למוטי אמסלם היתה איזשהי השגה, היינו שומעים עליה כבר (כולל אירוע ההשקה של הפיצרייה החדשה בגני תקווה).

בקיצור, תאריך שמוסכם על שתי הקבוצות ואלמלא ההתכתשות התקשורתית הקצת מיותרת בין מכבי למנהלת בעניין האדריאטית בעבר, סביר להניח שאף אחד לא היה עושה מזה עניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 12:31 pm 
Hall of Famer

אני באמת לא מתפלא שרוב אוהדי אלקטרה לא מבינים את הבעייתיות. כנראה שלא ממש חשבו וטרחו להבין שהליגה הישראלית והליגה האדריאטית לא משלימות זו את זו, אלא סוג של מתחרות. האינטרס של המנהלת הוא שאלקטרה לא תשתתף באדריאטית. אי לכך ובהתאם לזאת, לא צריכה להיות התזוזה המינימלית ביותר מצד המנהלת עבור האדריאטית, וזה לא שייך למה מוטי אמסלם מוכן לעשות ומה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 12:50 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני אוהד מכבי, אבל בנקודת האדריאטית אני מסכים לחלוטין עם נדב.

קודם כל, מנקודת המבט של המנהלת - מכבי השתמשה באדריאטית כשוט לאיים עליה. אין שום סיבה שהמנהלת תתנהג בכפפות של משי עם מכבי ככל שזה מגיע לאדריאטית, להיפך, מבחינתה מדובר בעימות עקרוני.

אבל גם אם נוריד את העימות העקרוני, הנקודה השנייה היא עוד נקודה שנדב העלה, ואני העליתי בעבר - נקודה מנהלתית גרידא. שוב, מנקודת המבט של המנהלת אי אפשר שכל קבוצה תלך לליגה אזורית כרצונה. היום זה מכבי באדריאטית וגליל בבלקנית, ומחר גם ירושלים תרצה ללכת לליגה האיברית וחיפה לליגה הדרום-מזרח-קווקזית. למה בעצם שמכבי תלך לליגה אזורית והן לא? ואיך תתמרן את הליגה הישראלית בין כל אלה? הליגה הישראלית צריכה להודיע שהיא מכירה בבעיות לו"ז רק משלושת המפעלים הכלל-אירופים, יורוליג יורוקאפ והמאותגר. כל השאר - לא קיימות מבחינתה, הלו"ז יתוכנן ללא כל התחשבות בהן כאילו הן אוויר, וכל התנגשות תהייה על אחריות הקבוצה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 1:01 pm 
Hall of Famer

משחק מחורבן בראשל'צ ,הרבה מאוד לחץ של השחקנים ,רק אלוהים(ודרוקר) יודעים לה ג'ון תומאס שהיה מעולה ברבע ה-3 ב2 צידי המגרש לא ראה פרקט ב15 הדקות האחרונות. כדיר במופע אימים חירב לבירה את המשחק בדקות הסיום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 1:04 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
קודם כל, מנקודת המבט של המנהלת - מכבי השתמשה באדריאטית כשוט לאיים עליה. אין שום סיבה שהמנהלת תתנהג בכפפות של משי עם מכבי ככל שזה מגיע לאדריאטית.

אני מסכים לחלוטין, כל ההתנהלות של מכבי מול המנהלת סביב עניין האדריאטית היתה מגוחכת בעיניי. אבל השאלה, לדעתי לפחות היא לא עקרונית אלא ספציפית.

המנהלת הסכימה לקבוע תאריך חלופי עקב המשחקים של מכבי ביורוליג (לא באדריאטית). בהנחה שקיימים שני תאריכים חלופיים, א' ו-ב' המוסכמים על הצדדים ולא מגלמים שום נזק למנהלת עצמה, מדוע לבחור דווקא בתאריך א' הפחות נוח לאחת הקבוצות (מכל סיבה שהיא - משחק אדריאטית/אירוע השקה/יום הולדת של האחיין של אחראי המשק) ולא בתאריך ב'? על איזה "כפפות של משי" מדובר?

הניתוח שלך היה נכון, לו תאריך א' היה מועדף מסיבה כלשהי על אחד הצדדים, ורק בשל ההתנגדות של מכבי (ולאחר מסע לחצים מצידה על המנהלת), נבחר תאריך ב' במקומו. אני אישית לא ראיתי שום אינדיקציה לכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 1:10 pm 
Hall of Famer

הכפפות של משי הן קודם כל ברמה העקרונית. אם מכבי משתמשת בליגה האדריאטית כשוט, אין סיבה שהמנהלת תקבל זאת ותתחשב בה ככל שזה קשור לנושא הזה.
מעבר לעקרון, מבחינה מנהלתית הסיבוב השני אמור להסתיים עד תאריך מסויים, ואחריו כל הקבוצות יודעות מספיק זמן מראש את סדר המשחקים בסיבוב השלישי - מול מי הן משחקות מתי, נגד מי בבית ונגד מי בחוץ.
אז נכון שבמקרה של מכבי כבר ידוע איפה תסיים, אבל לקבוצות של הפלייאוף התחתון שנאבקות על מקומות 7-8 - כולל הבקעה - זה חשוב מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 1:19 pm 
Junior

ברמה העקרונית אני מסכים, השאלה היא האם נכון למנהלת (כגוף ייצוגי נבחר, שנעדר אינטרסים משל עצמו ככל שאלה אינם מתלכדים עם האינטרסים של סך הקבוצות שמרכיבות אותו) לנהל מלחמות עקרוניות שכאלה. ושוב, אני מביע את ההסתייגות שלי מכל ההתנהלות בעניין הזה, של שני הצדדים, מלכתחילה.

לגבי הסיפא שלך - אם זה היה נכון, לא היינו אמורים לשמוע התנגדות מצד הבקעה (שכאמור, מיוצגת אף היא במנהלת)? במקרה הזה היה מוצדק לחלוטין מבחינתי לא להתחשב במכבי ולהקדים את המשחק לסופ"ש האדריאטית, למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 1:37 pm 
Hall of Famer

לשאלה הראשונה שלך - בהחלט כן, וזה אינטרס שלה באבוה, הסברתי למה - גם עקרונית במקרה הספציפי הזה על מאפייניו המיוחדים, וגם כתקדים לקראת הליכת קבוצות נוספות לליגות אזוריות. לשאלה השנייה, לא בטוח שמישהו שאל אותם. מלבד זאת, נניח וכן שאלו והם לא התנגדו - לתוצאה של המשחק הזה יש השפעה גדולה על הקבוצות שנמצאות עם הבקעה בפלייאוף התחתון, אותן וודאי אף אחד לא שאל. יש דברים שבליגה מסודרת צריכים להיות חקוקים באבן, ותפקידה של המנהלת לעמוד עליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 1:52 pm 
Junior

למנהלת יש אולי אינטרס לפגוע בקבוצות שמשתתפות במפעל אירופי כזה או אחר, אבל קשה לי מאוד לומר שהוא אינטרס לגיטימי. אני עדיין משוכנע לחלוטין שאלמלא ההתלהמות התקשורתית ההדדית בעניין הזה, שהציגה את האדריאטית כמנוף לחץ של מכבי על המנהלת, לא היינו מנהלים את הדיון הזה בכלל ועצם ההשתפות באדריאטית לא היה מהווה שום שיקול בהחלטה של המנהלת האם לדחות משחק כזה או אחר בליגה (בהנחה שאכן התקיים דיון כזה בכל פורום שהוא, מעבר לת'רד הנוכחי בסלניוז).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 2:12 pm 
Sophomore

אני מסכים עם כל הטיעונים שאתם מעלים כאן, אבל לא חושב שזה המקרה. בסה"כ מכבי ביקשה להזיז את המשחק בגלל היורוליג, אבל היה קשה לקבוע את התאריך בגלל הלו"ז האדריאטי. לא מבין את הצורך הזה לעשות דווקא ופרינציפים, רק כי מכבי השתמשה באדריאטית בעבר כ'שוט' כמו שאתם קוראים לזה כאן.

למנהלת אין ולא אמורה להיות בעיה עם האדריאטית כל עוד זה לא פוגע בה. אם זה פוגע בה (מה שלא קרה במקרה הזה), שלא תשתף פעולה ואפילו תפגע בחזרה, בכיף - זה לגיטימי לחלוטין. חוצמזה, אני חושב שבמנהלת כבר מזמן הבינו ש"איום" האדריאטית הוא סתם בלופ כדי לעשות רעש, ומכבי תחזור בשנה הבאה לשחק בשתי ליגות כרגיל. האדריאטית לא מהווה שום איום, ואין באמת אינטרס שקבוצות לא ילכו לשם. רוצות ללכת? שיבושם להם, אבל שלא יבקשו שנעשה סאלטות באוויר מעבר למה שאנחנו יכולים כדי שהכל יסתדר להם כמו שצריך.

ועם כל הכבוד, נדב, "פגיעה בלו"ז המקורי" היא משהו שהיה קורה בכל מקרה מעצם העלייה של מכבי להצלבה (שזה משהו שהמנהלת גם לוקחת בחשבון וגם מקבלת, כי זה יורוליג).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 3:35 pm 
Sophomore

אחרי שראיתי את המופע של כדיר אמש.חשבתי לעצמי,אם עושים רשימה של השחקנים הטיפשים ביותר בעולם,אז בטוח כדיר יהיה בטאפ 5.
אני כמובן מדבר על אינטלגנצית משחק.יכול להיות שהוא בן אדם מאוד חכם מחוץ למגרש ואפילו היה מתקבל לבית הספר למנהל עסקים בהארוורד.
מה זה היה?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 3:46 pm 
מנהל פורום

לטובת אלו שלא ראו את הפארסה, מישהו יכול לעשות תקציר מנהלים לטמטום של כדיר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 3:53 pm 
Sophomore

אני חושב שהוא עשה משהו כמו 1-7 ו-4 איב', יוטר קלע עליו כמה סלים די בקלות אבל עיקר הטמטום של כדיר התבטא בזריקה מחצי מרחק (שזה כידוע, לא בדיוק הטווח שלו) ובאיבוד כדור מטומטם בהארכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 3:53 pm 
Junior

jack the ripper כתב:
אחרי שראיתי את המופע של כדיר אמש.חשבתי לעצמי,אם עושים רשימה של השחקנים הטיפשים ביותר בעולם,אז בטוח כדיר יהיה בטאפ 5.
אני כמובן מדבר על אינטלגנצית משחק.יכול להיות שהוא בן אדם מאוד חכם מחוץ למגרש ואפילו היה מתקבל לבית הספר למנהל עסקים בהארוורד.
מה זה היה?!

השאלה המתבקשת היא, כמובן, איך בת'רד ההימורים המקביל אתה ממשיך להמר כל שבוע על הקבוצה שלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 4:00 pm 
Sophomore

הפעם הזאת הימרתי דווקא נגדם וגם פגעתי בול נדמה לי.למה אני תמיד מהמר מג'דל? כי זה WIN WIN.ינצחו? אני אקבל נקודות.יפסידו? אני אהיה שמח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 19, 2012 6:28 pm 
Freshman

דייבי ג'ונס כתב:
אין שום דבר בעייתי בתאריך החדש, למיטב ידיעתי. אם הבקעה היתה מתנגדת לתאריך הזה, סביר להניח שלא היו משחקים בו.

.

לקבוצה קטנה כמו הבקעה בעייתי לפתוח חזית מול אלקטרה, הרי עוד במקרה הם לא יוכלו לקבל בהשאלה את השחקן ה- 99 שנה הבאה. ואני לא יודע על בסיס מה אתה מניח שאם הבקעה היתה מתנגדתהמשחק היה במועדו. אני דווקא חושב שבכל מקרה היה זז.

אני אצתרף לנדב, אךקטרה היא מונפול ורגולציה צריכה להגן על החלשים במקרה של מונפול במקום זה היא מעודדת את אלקטרה להמשיך עם שטויות האדריאטית (מבחינתי שישחקו גם בבלקנית ובצ'רקסית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 112 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: sir charles, עודד ל ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה