סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 3:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 141 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 7:30 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אתחיל ברשותך מהסוף- לא נראה לי שכדיר היה נשאר במכבי גם אם אליהו לא היה מגיע, אבל אולי מכבי היתה מפסידה כסף על השחרור שלו. בכל אופן זה לשחק באילו ואם אז אין טעם להתווכח.
אני כאוהד מכבי, קודם כל מעניינת אותי הקבוצה ולא השחקנים שמרכיבים אותה ומי הוציא להם את הדרכון. מבחינתי שיהיו בסגל 12 פלשיתנאים העיקר שנזכה ביורוליג (במחשבה שניה אולי לא פלשתינאים, בכל זאת הם לא עם והכל).
הדבר הכי עצוב בהודעה שלך זה שבאמת אליהו הוא הישראלי היחיד שמתאים לרמה הזו. מה שכל כך מעצבן זה לראות את כל הכשרון הזה מתבזבז ואני חושב שבגלל זה מתמקדים אצל אליהו קודם כל בשלילי, זה קצת כמו נאום ה"יש לך כל כך הרבה פוטנציאל" ו-"אם לא היית מסוגל לא היינו כועסים ודורשים כל כך"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 7:31 pm 
Senior

אבל זאת הנקודה. הוא מה4 הטובים באירופה, בלי קשר לתעודת זהות. אז איך אפשר לזלזל בו עד כדי כך שאוהדי מכבי מעדיפים לשחרר אותו, כשהוא ישראלי. אם הוא היה סתם פווארד אירופי עוד יכולתי להבין, חושבים שאפשר להביא טוב ממנו ויש הגבלה על הכמות של הזרים וכו'. אבל הוא ישראלי, גם היחידי היום (מלבד זה שגירשו אותו כמובן) שיכול לתרום ברמות האלה. זה אינטרס עליון של מכבי שהוא יהיה שם. אם אליהו חותם בכל קבוצה אחרת באירופה זה מכה בשביל מכבי (כמו שאני חושב שזה לא טוב למכבי שהלפרין משוטט לו באירופה), כי הם יצטרכו להביא תחליף מהשוק הישראלי, והתחליף הכי טוב זה כדיר. וראינו כבר איך זה עבד כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 7:34 pm 
Senior

קובי כתב:
אתחיל ברשותך מהסוף- לא נראה לי שכדיר היה נשאר במכבי גם אם אליהו לא היה מגיע, אבל אולי מכבי היתה מפסידה כסף על השחרור שלו. בכל אופן זה לשחק באילו ואם אז אין טעם להתווכח.
אני כאוהד מכבי, קודם כל מעניינת אותי הקבוצה ולא השחקנים שמרכיבים אותה ומי הוציא להם את הדרכון. מבחינתי שיהיו בסגל 12 פלשיתנאים העיקר שנזכה ביורוליג (במחשבה שניה אולי לא פלשתינאים, בכל זאת הם לא עם והכל).
הדבר הכי עצוב בהודעה שלך זה שבאמת אליהו הוא הישראלי היחיד שמתאים לרמה הזו. מה שכל כך מעצבן זה לראות את כל הכשרון הזה מתבזבז ואני חושב שבגלל זה מתמקדים אצל אליהו קודם כל בשלילי, זה קצת כמו נאום ה"יש לך כל כך הרבה פוטנציאל" ו-"אם לא היית מסוגל לא היינו כועסים ודורשים כל כך"

כשמכבי תעזוב את הליגה (לא יקרה) ותעזוב את ישראל, אז מה שאמרת הוא רלוונטי. מכבי עדיין צריכה להצליח בליגה המקומית, למכבי יש הגבלה של כמות השחקנים הזרים שהיא יכולה להחתים, וגם יש את העניין של הזהות.

בו ניזכר בשנה שאליהו לא היה, והריחוק והניכור של הקהל מהקבוצה, והרצון של ההנהלה חד משמעית לחזק את הסגל הישראלי. זה לא נבע ממניעים מקצועיים נטו, זה נבע מהמון שיקולים אחרים בנוסף מן הסתם, כי גם ההנהלה מעניין אותה מן הסתם רק ההצלחה של הקבוצה.

בהנתן שזאת קבוצה ישראלית, משחקת בישראל, על פי חוקי הליגה גם כן, אליהו הוא היחידי שגם ישראלי וגם יכול לשחק ברמות האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 7:48 pm 
Sophomore

אני לא חושב שהוא אחד ה-4 הכי טובים באירופה.
העניין הוא שהיום יש לנו 3 שחקנים ישראלים (חוץ מבלו) שיש להם מה לחפש ביורוליג: הלפרין, אליהו וכספי. מבין השלושה כספי הכי פחות מוכשר ותראה איפה הוא ואיפה הם. אתה באמת לא יכול להבין למה אוהדי מכבי כל כך מכסחים אותו? עזוב אותך מסטטיסטיקה אנחנו רואים אותו משחק העונה 3 פעמים בשבוע- הבנאדם פאוור פורווד שמעולם לא מסתבך בעבירות, אתלט אדיר וזריז בצד אחד של המגרש בלבד, אפס נוכחות בצבע, לא מסוגל לגבור בפוסט אפ על גארדים, מעולם לא השתטח על הריצפה וכמובן מבחינתו הגנה זה "בוא תעשה סל אני פה כי עוד לא פיתחו קונוס שזז".
ועם כל זה כבר כתבתי, הבנאדם תקוע פה לעוד 3 שנים לפחות וממילא הולכים לשלם לו מליונים אז כדאי ורצוי למצות את המיטב ולבנות את הקבוצה סביבו כך שתתאים ליתרונות שלו ותמזער את החסרונת.

אויש עם הניכור הזה באותה עונה. הכל זה יציר התקשורת. תאמין לי אם היתה קבוצה מצליחה ומנצחת אף אחד לא היה מדבר. העליהום התקשורתי שההנהלה נכנעה לו הביא לפה את בורשטיין עם חוזה מנופח ל3 שנים והחזיר את אליהו עם חוזה מפלתי ל5 שנים. אם נלך לפי הכלל "מי המרוויח" עוד הייתי אומר שהכל אורגן ותוזמר על ידם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 9:17 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

השנה הקודמת שלו באמת היתה יותר טובה ועונת 2008/9 היתה בכלל מצויינת, אבל השאלה היא מה הוא עושה היום, בגיל 26 כשהוא אמור להתקרב לשיא (אני מוציא מהמשוואה את עונת שרף בה הוא לא קיבל קרדיט בכלל):
קליעה: קולע העונה 9 נק' למשחק (הכי נמוך חוץ מבעונת ויטוריה) ב-56% יפים מהשדה שגם הכי נמוכים שלו (ממוצע קריירה 60%), כולם בזריקת הגויאבה או בדאנקים חופשיים לחלוטין. כבר לא מטביע in traffic ולא זורק ממרחק מעל 2 מ' מהסל וכמובן לא מצליח לעשות סל מעל שחקנים פיזיים (כולל גארדים) כי הוא פוחד ממגע. הוא גם הולך רק 1.3 פעמים למשחק לקו (קולע ב-62% אחרי שבעונה שעברה דייק ב-74%).
פעם היינו רואים אותו לוקח כדור ורץ את כל המגרש לסל השני. היום כמעט לא עושה זאת וגם לא עובר שחקנים כבדים ממנו בכדרור או מנסה לקלוע זריקות חופשיות ממרחק.
מסירה: דוקא ידוע כמוסר טוב אבל בשתי העונות האחרונות נהיה קצת חור שחור. מוסר העונה אסיסט למשחק לאחר שב-08/09 מסר 2.5.
ריבאונד: 3.4 למשחק (2 ריבאונדים שלמים בהגנה). שוב המאזן הכי נמוך שלו (ב-08/09 קטף 6.6 למשחק). כמעט אף פעם לא עושה בוקס אאוט.
הגנה: בעונה שעברה נראה שיש שיפור (חטף הכי הרבה מאז עונת הרוקי וחסם 0.5 למשחק) אבל השנה חזר לסורו (6 חטיפות וחסימות בסה"כ ב-310 דקות העונה, וזה משחקן 2.07 עם ידיים ארוכות וניתור מצויין וזריז). לא מסוגל להגן על אף שחקן גבוה בפוסט, נותן cheap fouls במתנה ומשמש ככוונת לקלעי 3.
מנהיגות/לחימה: לא קיימות. תמיד נראה אדיש עם חיוך מטופש על הפנים אחרי כל סל שהוא חוטף ושוב, אני לא זוכר אותו מעולם משתטח על הפרקט.
מדד סה"כ העונה 8.9 - הכי נמוך שלו (חוץ מבעונת שרף).
וכולם פה מדברים על המשחקים הטובים שהיו לו מול אריות היבשת, אז בואו נראה מה עשה בשנתיים האחרונות מול קבוצות העלית (15 משחקים מול ברצלונה, ריאל, ויטוריה ופנאתניקוס):
7.4 נק' (48% מהשדה, 11/17 מהקו - 65%), 2.9 ריב', 0.5 אס', 0.5 חט', 0.4 חס', 1 איבוד, מדד 6.6 (3 משחקים עם מדד דו ספרתי, 2 מהם מול ויטוריה, 6 משחקים עם מדד 2 ומטה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 9:23 pm 
Senior

ואולי מי שאשם זה המאמן? איך שהוא משתמש בו? מה שהוא עושה?

ראה הסטטיסטיקה של לורבק בשנה שעברה, והסטטיסטיקה שלו השנה?

מעניין אם גם אוהדי ברסה רצו בשנה שעברה שיזרקו את לורבק מהקבוצה בגלל העונה הלא טובה שלו שגם הובילה להדחה מוקדמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 22, 2012 9:25 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ברור, המאמן לא שומר, לא נלחם ולא משפר שום אלמנט במשחק שלו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 12:13 pm 
Hall of Famer

אתה שוב משווה אותו ללורבק?

לא במפתיע במשחק הטוב ביותר של מכבי העונה האיש קיבל פחות מחמש דקות משחק ולא היה חסר לרגע.

לליאור אליהו יש כישרון התקפי, אין ספק. אבל אליהו יעיל בהתקפה בשתי מצבים - בלאגן ומשחק קבוצתי לצד שחקנים חכמים ושיכולים ליצור. את תפקיד באסטון לדוגמא במכבי הגדולה הוא היה היה יכול לעשות בעיניים עצומות ולהיות לא פחות יעיל כנראה. מצד שני אליהו הוא באמת חור עצום בהגנה. חוסר מאמץ, חוסר פיזיות וחוסר יכולת הגנתית. בשביל שאליהו יתן תרומה כוללת חיובית הוא צריך להיות מצויין בהתקפה.

כמו שאני רואה את זה, התפקיד האידיאלי שלו ברמות הגבוהות של אירופה הוא בדיוק התפקיד שאיוונוביץ' נתן לו. מחליף, שבסיטואציות מסויימות יכול לשנות משחקים ובסיטואציות אחרות לא צריך לקבל דקות. עם מכבי יכולה לחיות עם חוזה כזה עבור שחקן כזה, אז בבקשה. אני חושב שהחוזה של אליהו מסנדל את היכולת של מכבי להשיג שחקנים טובים יותר.

משעשע שעונת "הישראלים חזרה הביתה" של מכבי הביאה את שני הישראלים שרוב אוהדי מכבי מתים להיפטר מהם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 12:33 pm 
Senior

אני חושב שזה זילזול במייס באסטון. המנטליות של באסטון, התקפית, הייתה הרבה הרבה יותר אגרסיבית. נכון, היו לו את שאראס, פארקר וניקולה שהשאירו לו כדורים לסיים אותם, אבל האיש עלה לסיים מהלכים בדאנק. אליהו נהיה במהלך השנים האחרונות שחקן רכרוכי שהולך לסיים מהלכים בצורה אגרסיבית רק מול פורוורדים יותר חלשים ממנו. בשאר המשחקים הוא מסתפק בגויאבה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:07 pm 
Freshman

להסתכל לאליהו רק על הסטט זה פשוט טיפשות! כל בר דעת שמסתכל עליו בהגנה ובריבאונד יודע שהוא פשוט לא שווה את הכסף! וכשהגויבה לא נכנסת הוא פשוט מחריב את ההתקפות! מאז שהוא חזר מספרד הוא הפך לתחנה אחרונה, הוא מקבל כדור והולך לסל לא משנה מה. פעם הוא היה מוסר הרבה וזה היה חלק חשוב ויפה מהרפטואר שלו אבל השתן עלה לו לראש ותפס את כל המקום שבו המוח אמור להיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 6:15 pm 
Sophomore

כמו שמכבי לא יכולה הייתה להרשות לעצמה את ג'ייסי קארול כשוטר מטורף שעולה מהספסל או בסילה לדוגמא כך היא לא יכולה להרשות לעצמה את ליאור אליהו. ישראלי או שוודי זה ממש ממש לא משנה. אני מסכים לחלוטין עם הנאמר לעיל. החוזה של ליאור אליהו מונע ממכבי להשאיר את הנדריקס ולהביא סנטר רציני יותר מסופו. הנפלאות שניתן לעשות ב700 אלף ירוקים שהוא מקבל כל עונה (לא כולל מס ישראלי) יכולים לעשות פלאים בסגל של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 6:23 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
האמת, שכשמסתכלים על אליהו לאורך השנים, הקטע של התגברות הסלידה ממגע היא אפילו עוד יותר בולטת ומוזרה על רקע זה שהוא פיתח לא מעט מסת שריר בתקופה שלו במכבי. זה נראה שככל שהוא התחזק - ככה הוא דווקא סולד יותר ממגע.

ועדיין... כדיר במקומו? אני דווקא די מחזיק מכדיר, אבל בחיאת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 3:14 pm 
Sophomore

נוצ'יוני חתם בקאחה לבוראל עד סוף העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 3:47 pm 
Hall of Famer

וואלה, יפה. אחרי שנות דעיכה בנ.ב.א, מעניין אם עדיין יש לו מה לתרום באירופה. בזמנו, הוא היה ללא ספק אחד מ 2-3 הסמול פורוורדים הטובים ביבשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 1:44 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אחרי שרוב המדינות כבר הזיזו הצידה את הגביע, יש מי שעוד שיחק על הגביע השבוע.
במברג זוכה בגביע הגרמני עם 82:73 בגמר על טלקום בון, מרכוס סלוטר 17, פרדרג סופוט 16.
בודיוולניק זוכה בגביע האוקראיני עם 82:70 בגמר על קבוצת שקר כלשהו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 27, 2012 9:20 pm 
Sophomore

בארסה גומרת את העבודה ועולה לפיינל פור עם ניצחון חוץ בקאזן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 7:39 pm 
Junior

ראובן כתב:
הדבר היחיד שעקבי זה שלא משנה מה אליהו יעשה הוא יוצג כאפס מאופס על ידי שונאיו.

אני לא זוכר מה הוא עשה שנה שעברה מול טאו בסידרה כולה, אבל אני די משוכנע שבמהפך בדקות האחרונות של המשחק השני (כשמכבי מחקו מינוס שבע וניצחו) אליהו היה מצוין.

קאחה עלתה ל-6 הפרש כמה דקות לסיום כשמכבי בלי גבוהים למעשה אחרי ששחורציאניטיס עם משחק נדיר יצא בחמש עבירות. מרגע שאליהו שיובש לאורך רוב המשחק נכנס הוא עשה 7 נקודות, גג על טלטוביץ', והגנה נהדרת על לוגן שהחטיא בחדירה בפוזשן האחרון של קאחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 8:38 pm 
Junior

ראובן צודק ב100 אחוזים אבל זאת בדיוק הביקורת על אליהו (לפחות, זו הביקורת האובייקטיבית - ברור שיש לא מעט ביקורת, גם כאן בת'רד, שמתודלקת פשוט על אנטגוניזם כלפיו). שחקן של מיליון וחצי דולר לעונה לא יכול להיות ג'וקר מהספסל שעולה ולפעמים משנה משחקים, לפעמים לא אפקטיבי לחלוטין. אליהו היה אמור להיות שחקן שמכבי בונה קבוצה סביבו, עוגן יציב שיכול לתת תרומה עקבית גם במשחקים גדולים ולא חושב שאפשר לחלוק על כך שהוא פשוט לא כזה. לא מגיב טוב לפיזיות, לא יציב ובעיקר לא אמין הגנתית ומנטאלית. אין ספק שהוא עדיין מספיק מוכשר כדי לנצח משחקים וגם לתת הצגות מול קבוצות גדולות אבל לא תמיד, וגם לא בדרך-כלל. זאת הבעיה.

אני משתדל לנתק את השיקול הפיננסי (שבמילא לא נסמך על יכולות נטו אלא על היצע בשוק - ואין היום ישראלי טוב מליאור אליהו) ומבחינה מקצועית אין לי ספק שלליאור יש מקום במכבי. רק לא המקום שהוא נמצא בו היום (יותר קרוב לתפקיד שלו בקאחה, למשל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 9:21 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אליהו הוא שחקן של מיליון וחצי דולר לעונה? לפי איזו ספירה, נטו או ברוטו? בכל אופן, אם פרוביץ'/ואסקז הם שחקנים כאלה, למה שאליהו לא יהיה שחקן כזה (פחות טוב, יותר זול, בקבוצה פחות גדולה, כמובן)?

וצריך גם להגיד שההערה שלי לא היתה קשורה בהכרח לשאלת אליהו במכבי כן או לא. היא היתה תשובה להערה קטלנית שנגעה להיעלמות של אליהו ממשחקים גדולים באופן מאוד מאוד עקבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 9:25 pm 
Junior

חישובי ברוטו, כמובן. נטו זה נחמד כשמדברים בפריזמה של השחקן. אנחנו מדברים פה על העלות שלו לקבוצה.

אין לי בעיה שאליהו יהיה וסקז. האמת? השוואה טובה. עוד שחקן מוכשר בטירוף אבל מפונק, חלש מנטאלית ולא אוהב לעבוד קשה בשביל הכסף שלו. ברסה יכולה להרשות לעצמה להחזיק שחקן כזה (הרוויח בשיאו למעלה מ2 מיליון יורו נטו, לעונה) על הפיירול. השאלה היא האם מכבי יכולה להרשות לעצמה לעשות את אותו הדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 9:42 pm 
מנהל פורום

יש פשוט בעיה שכשמדובר על מספרים יש קונבנציות. אחרת נופלים לפח שעיתונאים מאוד אוהבים לעשות של להשוות סוגים שונים של סכומים כדי להפחית מערכו של שחקן אחד מול שחקן אחר. הקונבנציה באירופה היא לדבר על סכומי נטו, ולכן אם נוקבים בסכום אחר כדאי לציין את זה.

בכל אופן, מכבי היא לא עוד קבוצה, היא אחת מארבע-חמש הקבוצות הטובות באירופה. אני מניח שהיא יכולה לעמוד בסכומים כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 9:52 pm 
Junior

מה הקשר בין איכות הקבוצה לבין הסכומים שהיא יכולה לעמוד בהם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 10:00 pm 
מנהל פורום

בדרך כלל יש יחס כלשהו בין איכות הקבוצה והיכולת התקציבית שלה, וגם בין האיכות שלה וכמה היא מוכנה להוציא.

העובדות הן שמכבי החליטה שאליהו יקר לה מדי, פספסה פיינל פור, ורצה להחזיר אותו. אז כנראה שיש לה גם את המוטיבציה וגם את הכסף, למרות שהוא לא שחקן של 30 דקות למשחק ואף אחד לא מייעד אותו לכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 10:18 pm 
Junior

יש יחס כלשהו, אני מסכים. ועדיין מ"ארבע, חמש הקבוצות הטובות באירופה" משתמע שמכבי יכולה להתחרות עם הגדולות על כל שחקן - מה שכמובן לא באמת ריאלי.

אני לא מתיימר לקבוע חד-משמעית לגבי ליאור אליהו. אני אישית לא הייתי בונה עליו בתור הפורוורד הפותח שלי בקבוצה, אבל יש גם אילוצים אחרים - לא תמיד מקצועיים. עדיין אני חושב שהמשכורת של שחקן לא צריכה לשריין לו מקום מסוים בהיררכיה הקבוצתית. להיפך. אם ליאור מוכיח שהוא לא גו-טו-גאי יציב ברמה האירופית (לא רק התקפית) אז שירד לספסל ומכבי צריכה למצוא שחקן שהוא כן כזה. מילאן מצ'באן למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 11:30 pm 
Hall of Famer

האמת לגבי אליהו היא איפשהו באמצע והיא משתקפת היטב העונה. הוא מככב מול הקבוצות הקטנות שלמכבי חשוב לנצח, נותן לה יתרון משמעותי בליגה והוא חלק מסגל הישראלים של מכבי. זה כבר שווה למכבי את החוזה. מול הקבוצות הגדולות והפיזיות אליהו הוא שחקן ספסל טוב, גם אם לא יציב במיוחד, שמסוגל לשנות משחקים ולתרום בהתקפה. זה הניצול הטוב ביותר שלו ברמות הגבוהות של אירופה. יכול להיות שעל הדרך הוא מסנדל את מכבי אבל מכבי מנסה לעשות מספר דברים בבת אחת תוך תקציב שאינו מהגדולים באירופה. זה לא פשוט. בכל זאת, אליהו הוא פתרון ביניים נאה. נותן לה יתרון בליגה הישראלית ונותן לה אס טוב מהספסל. אם לא היה ישראלי אני משוכנע שהוא לא היה כאן (בלאט מעריך שחקנים מסוג שונה) אבל הוא ישראלי. הבעיה תתחיל כאשר כספי יצטרף לרשימת הישראלים שמרוויחים המון במכבי ומביאים איתם לא מעט חסרונות. כספי יצטרך להיכנס לחמישיה ואם הוא לא יתפקד שם ברמה גבוהה, זו תהיה בעיה רצינית. למכבי אין אפשרות לעוד חוזה א-לה ליאור אליהו.

אגב, השנאה לאליהו מוגזמת. הוא שחקן קצת מתסכל בהתחשב בפוטנציאל שלו אבל בסופו של דבר הוא תרם לא מעט למכבי לאורך השנים, משחקים חשובים יותר או פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 141 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Lakic, מיכאל ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: