סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 3:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 358 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הצלבה: פאו - מכבי
הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:28 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
האמת שכשמסתכלים על מישהו כמו הוארטס רואים שליוגב באמת אין במה להתבייש. כן, הקליעה שלו היום לא קיימת והוא לא יוכל ליצור לעצמו מצב קליעה מול שומר איכותי(היום הבאמת מופרע שלו היום זה לא כל כך מדד) אבל הוא כן עובד על החסרונות שלו, בניגוד ל-נניח ליאור אליהו. לא אומר שהוא יגיע ללבל הזה אבל פוטנציאל יש לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:29 am 
Sophomore

החצי שקל שלי. ניצחון ענקי מדהים.
דבר שני - פאו אחת הקבוצות הכי מגעילות בהתייחסותה לשיפוט. לחץ בלתי פוסק על השופטים, פלופים, הצגות תיאטרליות מוגזמת. יוגב נגע בבלוריתו של צרצריס, הבחור תפס את העין לא הפסיק למצמץ- נמצאה תרופה חדשה: פשוט לעמוד על קו העונשין. ההתנהגות שלהם כקבוצה כלפי השופטים מבחילה ומקוממת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:29 am 
Junior

התותח המפוברק כתב:
אני עם ראי בעניין המאמנים. המצ'אפ היה יחסית שולי. כן, אוברדוביץ' ניצח, אבל זה לא כזה משנה. לפאו יש כלים טובים יותר וביום שהם מגיעים לשמור, מכבי יכולה להישאר בלובי של הבית מלון. בקו הקדמי, הנדריקס את סופו את ג'יימס זה לא מספיק ולא יכול להספיק. בקו האחורי, אוחיון מול דיאמנטידיס זה מצ'אפ שלא תמצאו אפילו בבדיחות של בזוקה.

אז מתי מוציאים את המסטיק שכן יכיל את הבדיחה ? :cry:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:35 am 
Sophomore

משחק אדיר. ניהול משחק מצוין של בלאט והתעלות יוצאת דופן של סמית אוחיון ובלו. כמובן שחייבים להזכיר את שון ג'יימס שנתן דקות טובות ולמעשה את משחקו הטוב ביורוליג ובתזמון מושלם.
פאו קלעה 14 שלושות ועד להארכה זה גם מה שהחזיק אותם במשחק. משחק הפנים שלה כמעט ולא היה קיים. באטיסט אמנם קלע את הנקודות שלו אבל הם הגיעו בעיקר בסוף שהנדריקס וסופו כבר ב5 עבירות, וראו שמכבי טיפלה בו יפה בהגנה והקטינה את האימפקט שלו על המשחק. בנוקיה קצת קשה לי להאמין שהם יקלעו כ"כ הרבה שלשות.
בדקות המכריעות שארס לקח על עצמו יותר מדיי (הזכיר לי משחק אחר שלו במדי מכבי בטופ 16 נגד סיינה בנוקיה בעונת 2005) וקצת דרך על דיאמנטידיס לדעתי. אוברדוביץ', כך זה נראה, צעק עליו לא מעט.

העובדה שמכבי רגילה לשחק משחקים בהפרשי זמן נמוכים הקנתה יתרון למכבי שלא ניתן להתעלם ממנו.מכבי אמורה לשחק במוצש נגד בנה"ש. אני לא יודע אם פאו גם משחקת בליגה, ואם לא אז יש לזה חשיבות.

ליאור אליהו, וזה כבר לא חדשות, נעלם במשחקים מהסוג הזה. אך מכבי עוד תצטרך אותו בהמשך. לו ולגיא פניני חשיבות גדולה בשני משחקי הבית הקרובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:39 am 
Freshman

לפני 2-3 שנים מכבי הפסידה אחרי שהובילה 78-77.

איזה משחק ענק, תענוג. בלו פשוט שחקן קלאץ' ענק, לנגפורד ממשיך להראות שמבחינת יכולת אישית הוא בטופ של אירופה וסופו היה טוב בדקות ששיחק, או שבמקרה שלו יש לספור את השניות. אני מקווה שאחרי הסדרה שמחזירה את הנדריקס למימדיו הטבעיים (היום 3-12 ביזיוניים מהשדה), גם המחיר יירד בהתאם.

נ.ב כיף לראות את שאראס ביכולת הזאת גם בגילו המתבגר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:45 am 
Senior

פאו לא תשחק בליגה, אבל אני בספק רב אם מכבי תרשום מישהו מהזרים הרציניים שלה למשחק הזה. פאפס וג'יימס בטח יירשמו, אני מניח שלאנגפורד וסמית' ינוחו, מה שמשאיר את סופו(שיחק במצטבר 8 דקות) ומאלט להעביר 40 דקות מול החבורה המפחידה מבני השרון. היכונו למינימום 25 דקות של זלמנסון.

נערך לאחרונה על ידי shachaf78 בתאריך ו' מרץ 23, 2012 1:46 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:46 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

גל אברהם כתב:
וסטרס הורג

ממש תודה לבמאי של ערוץ 10. טוב שלא הוסיפו שגם בירה סיגריות ופיצוחים הורג...
אחד המשחקים הגדולים שראיתי בשנים האחרונות! מלחמה, חזרה מהקבר, סל ניצחון אחרי הבאזר, הארכה וניצחון צהוב כנגד כל ההערכות המוקדמות.
התקפה זורמת יותר של פאו (משהו כמו 23 מ-27 סלי שדה כתוצאה מאסיסטים. זה מה שקורה כשיש לך מוסרים כמו שאראס DD ובאטיסט) אבל מלחמה אדירה של מכבי כולל יתרון בריבאונד. משחק ענק של יוגב דווין ובלו ותרומה חשובה מאוד של ג'יימס.
השיפוט היה ביתי - למרות השריקה לצעדים באטיסט לקראת הסוף (נכונה) והאי-שריקה לעבירה על שאראס בסיום (נכון גם. סמית' קפץ וניסה שלא לגעת בו בנחיתה ושאראס נכנס בו עם הגוף. כמו שמישהו פה כתב, אם לא שורקים לווייד...) - 29-20 לרעת מכבי בעבירות ו-33-16 בזריקות עונשין! מפרקים את הנדריקס פעמיים בלי שריקה ומיד בצד השני שורקים לו רביעית ואז חמישית (אם כבר האי שריקה על נסיון הדאנק היה צריכה להעלות ועדת חקירה) ובצד השני באטיסט המלוכלך לא יוצא ב-5. 2 שחקנים בפנא חטפו 4 עבירות ואחד בלבד 3, איך זה אפשרי במשחק כ"כ פיזי?
מכבי כמעט והפסידו את המשחק עם 4 או 5 נקודות שהשאירו על קו העונשין בדקות הסיום מול שלשה כמעט בכל התקפה לפנא שסגרה פיגור 10, אבל עדיין יש למועדון הזה גאווה.
ומה תגידו על דווין סמית' אהובי? עד עכשיו בסדרה 16 נק' (70% מ-2, 63% מ-3, 100% מהקו), 7.5 ריב', 1.5 חס' (עם הבלוק על באטיסט אפשר כבר לסדר top5 חסימות שלו העונה) ומדד 22 (ומחזיק בצד הנגדי את סאטו על 4.5 נק' ב-40% מהשדה ומדד 3).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:52 am 
Junior

נראה לי שבמשחק האחרון נגד ריטאס בהיכל, מכבי הפסידה למרות שהובילה 78-77 נראה לי קטש היה המאמן.

דבר אחר, זה חוקי האזעקה הזאת באמצע התקפות ובאמצע זריקות עונשין של מכבי? למה רק לרפי גינת בזמנו לא היו מרשים לנהום באמצע התקפה???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:54 am 
Hall of Famer

וואו, מדכא לקרוא את התגובות האלו אחרי שלא יכולתי לראות את המשחק (אחד הגדולים וכו'). ידעתי שתהיה לחימה מצד מכבי, לא האמנתי שהם יצליחו לקחת את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:56 am 
Junior

מי שרוצה שידור חוזר חי ברוסית ממש עכשיו
http://www.ilive.to/view/26496/

אוחז בתחילת רבע 4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:57 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

-adi- כתב:
ליאור אליהו, וזה כבר לא חדשות, נעלם במשחקים מהסוג הזה. אך מכבי עוד תצטרך אותו בהמשך.

האמת שליאור לא היה רע במעט דקות ששיחק וחשבתי שהיה מתאים להחזיר אותו באיזשהו שלב. אני משתפך לגביו :lol: כי בתחילת המשחק הוא קלע סל עם עבירה למרות שהכאיבו לו. בכל אופן טוב שבלאט נשאר עם בלו. למרות דקות מתות רבות, כמו תמיד דפק 2 צ'אקות בלי למצמץ.
-adi- כתב:
אני מקווה שאחרי הסדרה שמחזירה את הנדריקס למימדיו הטבעיים (היום 3-12 ביזיוניים מהשדה), גם המחיר יירד בהתאם.
לא חושב שאתה צודק. לא משחק גדול של ריצ'י אבל למרות שלא פתח טוב הסתבך בעבירות וירד לספסל לדקות ארוכות, חזר ונלחם כמו תמיד. נתן 9 ו-7 עם בעיית עבירות כשמשהו כמו 4 החטאות מתוך ה-9 שלו היו פוט באקס מריבאונד התקפה ועוד 2 אחרי עבירות ברורות שלו נשרקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 2:38 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ואחרי שראיתי את המהלך האחרון - היה פאול של סמית, אבל!! עוד לפני זה היו צעדים ברורים של שאראס. שאראס עשה צעד בסוף הכדרור, ואז צעד עם שתי רגליים להטעיית הספוט-אפ שלו. לא שרקו את זה ולא שרקו גם את ההוא, אבל אם שורקים משהו - זה לצעדים של שאראס.

אז עכשיו עוד יותר פאק איט!!

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 2:50 am 
Freshman

ואללה צודק היה צעדים!
חבל, היה יותר כיף שיפסידו מטעות שיפוט, כמה אירוני ומתוק זה היה יכול להיות אחרי כל העזרה שהם קיבלו
טוב נו נסתפק בזה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 4:22 am 
Sophomore

אחד הניצחונות הגדולים בתולדות מכבי? לא קצת הגזימו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 6:04 am 
Junior

shachaf78 כתב:
פאו לא תשחק בליגה, אבל אני בספק רב אם מכבי תרשום מישהו מהזרים הרציניים שלה למשחק הזה. פאפס וג'יימס בטח יירשמו, אני מניח שלאנגפורד וסמית' ינוחו, מה שמשאיר את סופו(שיחק במצטבר 8 דקות) ומאלט להעביר 40 דקות מול החבורה המפחידה מבני השרון. היכונו למינימום 25 דקות של זלמנסון.

אתה לא מכיר את מכבי. לחץ שמעון עם פרצוף תחת על הקווים ממולל את הקמע. חיייייבים לנצח. חייבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 8:41 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
ואחרי שראיתי את המהלך האחרון - היה פאול של סמית, אבל!! עוד לפני זה היו צעדים ברורים של שאראס. שאראס עשה צעד בסוף הכדרור, ואז צעד עם שתי רגליים להטעיית הספוט-אפ שלו. לא שרקו את זה ולא שרקו גם את ההוא, אבל אם שורקים משהו - זה לצעדים של שאראס.

אז עכשיו עוד יותר פאק איט!!

אני כרגע צופה בתקציר. צעדים מארץ הצעדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 8:46 am 
Junior

nadav_hacohen כתב:
בחייכם, השחקנים זה לא עניין פה. דברו על המאמנים.

ראינו קבוצת הגנה מעולה עם תרגילי התקפה מתואמים, עם מנהלי משחק חכמים ועם שחקנים שכל אחד מהם יודע את תפקידו על המגרש. מולם ראינו קבוצה שהתאמנה לדיאמנטידיס דרך רדניצ'קי, הלכה התקפית לכשלון אחד ידוע מראש (כמה פעמים סופו צריך לקבל בראש מול הגבוהים של אוברדוביץ' כדי שיבינו שאי אפשר לבנות על זה?), ותכנית הגיבוי שלה היא לתת לקית' לנגפורד לעשות מה שהוא רוצה. בלאט קיבל נוק אאוט כאילו היה ילד שברירי שעולה מול מייק טייסון בשיא כוחו. פשוט לא כוחות.

לגזור ולשמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 8:59 am 
Hall of Famer

arielbp כתב:
nadav_hacohen כתב:

ראינו קבוצת הגנה מעולה עם תרגילי התקפה מתואמים, עם מנהלי משחק חכמים ועם שחקנים שכל אחד מהם יודע את תפקידו על המגרש. מולם ראינו קבוצה שהתאמנה לדיאמנטידיס דרך רדניצ'קי, הלכה התקפית לכשלון אחד ידוע מראש (כמה פעמים סופו צריך לקבל בראש מול הגבוהים של אוברדוביץ' כדי שיבינו שאי אפשר לבנות על זה?), ותכנית הגיבוי שלה היא לתת לקית' לנגפורד לעשות מה שהוא רוצה. בלאט קיבל נוק אאוט כאילו היה ילד שברירי שעולה מול מייק טייסון בשיא כוחו. פשוט לא כוחות.

לגזור ולשמור.

תגזור ותשמור אם אתה רוצה, אני התייחסתי למה שראיתי במשחק הקודם והדברים מתארים נאמנה את מה שקרה. מה שרצוי שתגזור ותשמור באמת, זה את הנבואות הפאתטיות שלך (כולל "ניתוחים מלומדים") לאורך כל הת'רד הזה על איך אלקטרה בדרך להפסד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 9:16 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
בלו קלע 2 שלושות ענקיות, אבל בכלל לאורך כל המשחק לא תרם כמעט כלום ואפילו הזיק לא מעט. אסור לשכוח ש-3 טעויות חמורות שלו עלו ברבע ראשון ב-9 נקודות למכבי (2 סלי 3, וסל + עבירה של הנדריקס - בגלל שבלו לא שמר), וגם לא ראיתי ממנו פעולות גדולות בהגנה לאורך כל המשחק. אני חושב שבטח היה מקום לחזור לאליהו, שפתח לא רע.
הנדריקס שוב לא היה יעיל (3 מ-12). מי שהפתיע לטובה היה ג'יימס שהסתדר לא רע מול באטיסט, ואני חושב שמכבי טעו כאשר הביאו כל פעם שמירה כפולה, וזה עלה לנו בהרבה שלושות חופשיות לגמרי.

נערך לאחרונה על ידי frodoborg בתאריך ו' מרץ 23, 2012 9:18 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 9:17 am 
Junior

אתה צודק. אני צריך לשמור על דיון ענייני ולכן אגזור ואשמור את השורה היחידה שלדעתי ראויה מכל התגובה.

nadav_hacohen כתב:
arielbp כתב:
nadav_hacohen כתב:

מולם ראינו קבוצה שהתאמנה לדיאמנטידיס דרך רדניצ'קי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 9:29 am 
Junior

לבלו היה בהחלט משחק לא גדול עד ל-2 השלשות עם כמה טעויות של ילד קטן בהגנה, אבל למי איכפת. שחקן נמדד במאני-טיים ושם אני אקח 99 מתוך מאה מקרים את בלו על אליהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 10:22 am 
Sophomore

שאלה שעדיין קצת מוקדם לדון בה, אבל בכל זאת - אם מכבי מעפילה העונה לפיינל פור - מה בכל זאת יהיה עדיף - לנסות להשאיר את סופו (במחיר מתון יותר), ג'יימס ואפילו פאפאלוקאס (אני מניח שסמית' כבר קנה את מקומו לעונה הבאה) ואולי להתחזק בסנטר ראשון דומיננטי ובחיזוק ישראלי בקו האחורי כדי לשמור על רצף, או בכל זאת לוותר על שני היוונים וההוא מבני השרון וללכת על חצי בנייה מחדש שוב? (ושום מילה כרגע על הנדריקס ולנגפורד)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 10:29 am 
Hall of Famer

ג'יימס מצידי יכול להישאר כגבוה חמישי, שני היוונים צריכים לעוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 10:31 am 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
נורטון כתב:
כוס אמק, ודווקא את המשחק הזה לא יכולתי לראות.
למי שראה, תגידו, המשחק הזה משתווה למשחק השני ההוא מול סקיפר לפני עשור וקצת?

נראה לי שהוא אפילו עולה עליו.(במובן הזה צר לי לאכזב אותך...):)

הוא ייזכר כגדול יותר רק אם מכבי תנצח את הסדרה. מה לעשות, אי אפשר לנתק את זה מהקונטקסט, כמו שאת המשחק נגד סקיפר אי אפשר - אחת הסיבות המרכזיות שהוא נזכר כמשחק גדול היא שהוא הפך את הסדרה ומכבי ניצחה אותה.

אבל לטווח הקצר, אין ספק שזה משחק מכונן. לקבוצה הזו בעידן פוסט-פארמר לא היה עד עכשיו משחק אחד שהיא תוכל לקחת הביתה ולהגיד - הנה המשהו הגדול שאנחנו עשינו. אז עכשיו יש.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ו' מרץ 23, 2012 10:49 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 10:40 am 
Hall of Famer

ג'אפר כתב:
שאלה שעדיין קצת מוקדם לדון בה, אבל בכל זאת - אם מכבי מעפילה העונה לפיינל פור - מה בכל זאת יהיה עדיף - לנסות להשאיר את סופו (במחיר מתון יותר), ג'יימס ואפילו פאפאלוקאס (אני מניח שסמית' כבר קנה את מקומו לעונה הבאה) ואולי להתחזק בסנטר ראשון דומיננטי ובחיזוק ישראלי בקו האחורי כדי לשמור על רצף, או בכל זאת לוותר על שני היוונים וההוא מבני השרון וללכת על חצי בנייה מחדש שוב? (ושום מילה כרגע על הנדריקס ולנגפורד)

סופו לא יישאר במחיר מתון יותר, תוציאו לכם את זה מהראש. לסופו יש חוזה, האופציה בו היא במחיר נקוב וידוע, ואו שיממשו אותה ככתבה וכלשונה או שהוא לא יישאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 358 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], rony ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: