סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 9:33 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 269 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:16 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
chaiel49 כתב:
ודים כתב:
נורטון, אני אגלה לך סוד: אפשר לשחק כדורסל גם עם שני פאוור-פורוורדים ופשוט לקרוא לאחד מהם סנטר.

אפשר, אבל כשתשחק מול סבן פוטרים אתה תחטוף בראש...

מה אם לפאוורים שלך קוראים דאנקן וגארנט? (ואם אתה רוצה להחשיב את הראשון לסנטר, אז שיהיה גארנט ונוביצקי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:16 am 
מנהל פורום

חשבתי שאתה מסוגל להבין לבד, אבל אני אשמח לעזור.
גם אם צורת המשחק של אלדריג' תואמת את ההגדרה לפאוור, אם המאמן שלו מכניס אותו לצד שני פורוורדים אחרים, או פורוורד ושלושה גארדים, אז אלדריג' הוא על תקן הסנטר.
מה הסתירה בזה שאלדריג' הוא פאוור שמתופקד כסנטר? וכן... "אפילו" אם הוא עדיין משחק בסגנון שמתאים יותר לפאוור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:17 am 
Hall of Famer

כי הפועל היוצא של ההודעה ההיא, זה שמי שבאמת יהיה הסנטר לא יהיה אלרידג' (למרות שהוא גבוה יותר), אלא היקסון. (לפחות בהגדרה הקלאסית)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:19 am 
מנהל פורום

chaiel49 כתב:
ודים כתב:
נורטון, אני אגלה לך סוד: אפשר לשחק כדורסל גם עם שני פאוור-פורוורדים ופשוט לקרוא לאחד מהם סנטר.

אפשר, אבל כשתשחק מול סבן פוטרים אתה תחטוף בראש...

קודם כל יכול להיות... אבל ממש לא בטוח.
למה, חסר סנטרים יותר נמוכים מאלדריג'? אם שחקן הוא "רק" 2.08 אז זה אוט' אומר שאין לו סיכוי לשמור על שחקן 2.13?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:21 am 
מנהל פורום

נורטון כתב:
כי הפועל היוצא של ההודעה ההיא, זה שמי שבאמת יהיה הסנטר לא יהיה אלרידג' (למרות שהוא גבוה יותר), אלא היקסון. (לפחות בהגדרה הקלאסית)

אוקיי, הבנתי את ההודעה שלך יותר טוב.
עדיין הוא לא בהכרח סותר את עצמו, אבל אני שוב מתחיל/ממשיך ויכוח עמדות דבילי, אז אני אעצור עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 1:23 am 
Sophomore

התכוונתי על הרציניים שביניהם...וזה לא רק ביינום והאוורד...
עם כל הכבוד להשוות את גארנט הגנתית לאולדרידג' זה לא רציני וגם הוא למען האמת די חטף מביינום למיטב זכרוני...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 12:20 pm 
Hall of Famer

ההגדרות לא רלוונטיות כמובן. מה שרלוונטי זה שפורטלנד במקרה הזה תשחק בעמדת הסנטר עם שחקן רך שלא מסוגל לשמור לאורך זמן על השחקנים הפיזיים בהרבה ממנו. במקרה של אולדריג' זה הרבה יותר גרוע, כי בדר"כ שחקן שבהגנה מוצא את עצמו בנחיתות פיזית בולטת, מאבד אנרגיה ופחות יעיל בהתקפה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 6:48 pm 
Junior

הטעות שלי בהודעה הייתה שכתבתי שאולדרידג' יכול לקלוע מ"חצי משחק" והוא יכול לקלוע מ"חצי מרחק" הייתה הכוונה שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 9:45 pm 
Hall of Famer

בוריס דיאו כצפוי חתם בספרס וגם הסלטיקס עיבו קצת את הקו הקדמי הדליל, שיחררו את כריס ווילקוקס שבכל מקרה בחוץ עד סוף העונה עם בעיית לב והחתימו במקומו את ריאן הולינס.

היום זה היום האחרון בו קבוצות יכולות להחתים שחקנים כדי שעדיין יוכלו לשחק בפלייאוף, סביר שיהיו עוד כמה החתמות קטנות כאלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 9:46 pm 
Senior

מה קורה עם קיימן? נשאר בהורנטס עד סוף העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 9:54 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
מה קורה עם קיימן? נשאר בהורנטס עד סוף העונה?

כן, הטרייד דדליין עבר וגם אם ההורנטס היו חותכים אותו עכשיו, הוא לא היה מספיק לחתום בקונטנדרית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 12:40 am 
מנהל פורום

rony כתב:
בוריס דיאו כצפוי חתם בספרס

אחלה החתמה של הספרס שתחזק להם עוד קצת את החמישייה השנייה. לדיאו יש בהחלט עוד מה לתרום ברמות הגבוהות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 12:45 am 
Hall of Famer

לגמרי, ואף אגדיל ואומר - עם סטיבן ג'קסון ועם דיאו, ולמרות ההזדקנות של דאנקן, בעיניי הספרס הם קונטנדרית לכל דבר ועניין. הרבה יותר משהם היו עם ג'פרסון. הרבה הרבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 8:28 am 
Junior

אני מסכים בעניין של הספרס כקונטנדרס, יש להם עומק שאין באף קבוצה אחרת ב-NBA. פארקר בעונת שיא, דאנקן חוזר ליכולת נורמלית ומאנו תמיד רוצח בפלייאוף.
אפשר גם לציין את ההברקות של פופוביץ' עם נובאדיז כמו דניאל גרין, גרי ניל, מאט בונר, ואמונה בשחקנים צעירים כמו קוואי לנארד, טיאגו ספליטר ודוואן בלייר.
אז נכון שהסגנון של הספרס השתנה בשנתיים האחרונות לאפ-טמפו גיים וסקור גבוה, מה שלא תמיד תופס בפוסט-סיזן, אבל ההצלחה בעיקר תלויה בדאנקן וסטופר הגנתי כמו סטיבן ג'קסון בוודאי משפר סיכויים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 2:38 pm 
Senior

אני חושב שהיכולת של הספרס תלויה מאוד מאוד ביכולת של פופ להריץ את דאנקן וספליטר ביחד מול הלייקרס. ספליטר למעשה מתפקד השנה כסנטר מחליף, אבל מול הלייקרס נניח הם יצטרכו אותו ליד דאנקן כי דוואן בלייר הגמדי לא יספיק מול צמד סבן פוטרים. ספליטר היה באירופה סנטר הגנתי מצויין. לא יודע אם זה יספיק כדי להגביל את ביינום אבל כאמור זה עדיף בהרבה מבלייר. אם זה ילך וגאסול יחזור להיות גאסופט של הפלייאוף האחרון מול דאנקן, יש סיכוי לא רע שהסדרה הזאת תהפוך להיות קובי לבד מול כל הספרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 4:26 pm 
Hall of Famer

אני הולך על הלייקרס. התוספת של סשנז מאוד משמעותית בקו האחורי שלהם. מקווה להתבדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 6:40 pm 
Hall of Famer

מאסטר כתב:
אני מסכים בעניין של הספרס כקונטנדרס, יש להם עומק שאין באף קבוצה אחרת ב-NBA. פארקר בעונת שיא, דאנקן חוזר ליכולת נורמלית ומאנו תמיד רוצח בפלייאוף.
אפשר גם לציין את ההברקות של פופוביץ' עם נובאדיז כמו דניאל גרין, גרי ניל, מאט בונר, ואמונה בשחקנים צעירים כמו קוואי לנארד, טיאגו ספליטר ודוואן בלייר.
אז נכון שהסגנון של הספרס השתנה בשנתיים האחרונות לאפ-טמפו גיים וסקור גבוה, מה שלא תמיד תופס בפוסט-סיזן, אבל ההצלחה בעיקר תלויה בדאנקן וסטופר הגנתי כמו סטיבן ג'קסון בוודאי משפר סיכויים.

אני אמחה על ההגדרה של דני גרין כנובאדי. מעונת הסיניור המצוינת שלו בצפון קרוליינה היה אפשר לצפות שיהיה אחלה רול פלייר בליגה, וזה מה שהוא. אמנם קצת טווינר בליגה של הגדולים (קצת איטי להיות גארד, לא מספיק גדול פיזית לסמול פורוורד), אבל שחקן חכם, הגנה מצוינת, יקלע את הזריקה החופשית. שחקן שאני אוהב ופופוביץ' משתמש בו מצוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 7:01 pm 
Hall of Famer

כן, רק שעונת הסיניור הייתה ב-2009. מאז עברו 3 שנים במהלכן הוא לא עשה הרבה. לקחת אחד כזה ולעשות ממנו שחקן תורם בקבוצה שרצה לאליפות, זה לא דבר ברור מאליו.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 7:04 pm 
Hall of Famer

בהחלט לא מובן מאליו, לכן אני מציין לטובה את פופ. אבל גרין הוא לא איזה גולם חסר כשרון שהגיע משומקום, אלא שחקן עם יסודות כדורסל נהדרים שחיכה למאמן הנכון ולסיטואציה הנכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 7:45 pm 
Hall of Famer

לא זוכר שראיתי אותו, אבל מהתיאור הוא נשמע קצת כמו ג'ון סלמונס, שגם לו לקח כמה שנים בליגה להתפתח. (ואז אחרי כמה שנים, לדעוך שוב)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 8:17 pm 
Hall of Famer

המממ... ממש לא.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 8:17 pm 
Hall of Famer

ממש לא בכיוון. סלמונס הוא סקורר טוב, אתלט נחמד מאד ושחקן לא חכם בעליל שחושב על עצמו ורק על עצמו. קורי מגטי עם פחות כישרון מבחינת אופי.
גרין הרבה פחות מוכשר מסלמונס. לא מסוגל ליצור לעצמו באן.בי.איי, אתלט לא טוב ברמות הללו, יסודות לא משהו בכלל (קליעה וכדרור) לרמות אן.בי.איי, אבל שחקן מאד חכם ושחקן הגנה טוב מאד.

אבל אני לא חושב שמה שהוא נותן העונה יכול להיות עונה סטנדרטית בקריירה שלו. אני גם חושב שהתפקיד שלו ילך ויצטמצם ככל שהעונה תימשך בואכה הפלייאוף כשמאנו יחזור לכושר מלא. להזכירך רוג'ר מייסון בעונת 2008/09 נתן 11.8 ב-30.4 דקות והספארס סיימו במקום השלישי במערב. בעונות הבאות הוא לא עשה כמעט כלום וגם בעונות לפני כן.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 9:15 pm 
Hall of Famer

בהחלט לא סלמונס. הרבה פחות מוכשר, הרבה יותר חכם. אם כבר, ההשוואה מבחינת תכונות היא לשיין באטייה-רק פחות פיזי וגבוה, באופן די משמעותי.

מסכים שגרין לא יכול ליצור לעצמו ברמת NBA, אבל ממש לא מסכים לגבי הקליעה. הבנאדם זורק העונה מעל 3 שלשות למשחק בכמעט 40%, זה לא שחקן שאתה יכול להגיד עליו שאין לו יד. קו השלוש בקולג'ים הוא אולי בדיחה, אבל עדיין בעונת הסניור המדוברת הוא קלע קרוב ל42% עם מעל 4 זריקות למשחק מהטווח. לא חושב שזה נכון להגיד שאין לו יסודות קליעה.

כוכב הוא לא יהיה בNBA, אבל הבסט קייס סנריו שאני מאחל לו זה רול פלייר מוצלח אצל קונטנדרית, שתרצה להשתמש באינטיליגנציה, בהגנה ובמה שהוא כן יכול לתרום בהתקפה. אם זה לא יקרה, אני מאחל לחובבי הכדורסל האירופאי לקבל אותו כאן (והוא אכן היה בלובליאנה בתקופת השביתה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 9:17 pm 
מנהל פורום

shachaf78 כתב:
אני חושב שהיכולת של הספרס תלויה מאוד מאוד ביכולת של פופ להריץ את דאנקן וספליטר ביחד מול הלייקרס. ספליטר למעשה מתפקד השנה כסנטר מחליף, אבל מול הלייקרס נניח הם יצטרכו אותו ליד דאנקן כי דוואן בלייר הגמדי לא יספיק מול צמד סבן פוטרים. ספליטר היה באירופה סנטר הגנתי מצויין. לא יודע אם זה יספיק כדי להגביל את ביינום אבל כאמור זה עדיף בהרבה מבלייר. אם זה ילך וגאסול יחזור להיות גאסופט של הפלייאוף האחרון מול דאנקן, יש סיכוי לא רע שהסדרה הזאת תהפוך להיות קובי לבד מול כל הספרס.

ספליטר לא יכול להתמודד כל כך עם ביינום, כמו כמעט כל סנטר אחר בליגה. הספרס יצטרכו להביא עליו שמירה כפולה ומשולשת, ועם גאסול בצד לדפוק את הג'אמפרים מיד ריינג' בהחלט הולכת להיות בעייה קשה לספרס בצבע. לגבוהים של הלייקרס יש תפקיד מכריע וקריטי מול הספרס, ככה שאני לא צופה שזה יהיה רק קובי נגד העולם, אם כי אי אפשר לשלול את זה. אבל באופן כללי בלייקרס בשנים האחרונות לביינום-גאסול יש תפקיד הולך וגדל. בכל מקרה עד סוף העונה הסדירה הקבוצות יפגשו עוד 3 פעמים שלמות, אז נוכל לראות ניסוי כלים לסדרה כזו אם וכאשר תתרחש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 9:59 pm 
Senior

ביינום הוא לא הווארד שנבנה על כוח ואתלטיות מטורפת ויש לו יתרון מובנה על כל שומר בליגה וגאסול הוא בוודאי לא אוטומאט מהטווחים האלה כמו חבר'ה מהסוג של זי-בו, דייויד ווסט ובוש. מה גם שלכל מיני מאמנים יש תפיסות שונות. בהחלט יכול להיות שפופ ישים את ספליטר על ביינום בלי עזרה מתוך אמונה שעדיף שביינום ייתן סדרה של 20-25 נקודות(WORST CASE SCENRIO שגם לא נראה לי שיקרה) מאשר שגאסול יחגוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 269 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: rony ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: