סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 7:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 77 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 7:19 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
ברור שיהיה להם הרבה יותר קשה, מכבי משחקת הרבה יותר טוב בבית בעיקרון. מצד שני אתמול היא נתנה את המשחק הכי טוב שלה העונה דווקא בחוץ... אז לך תדע.

מה שכן, מאזן הבית של מכבי הוא בטח לא משהו להתרגש ממנו. מכבי פגשה בדיוק 2 קבוצות טובות השנה בבית, ברצלונה וריאל. המאזן 1-1. כל שאר הקבוצות אלו קבוצות פח. בכלל אין הרבה קבוצות טובות באמת ביורוליג, 4-5 (לא כולל מכבי) ומכבי היא אחת מהם ובצדק איפה שהיא נמצאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 9:42 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מה שאני לא מסוגל להבין זה את המנטרות נוסח "אין לפאו סיכוי במשחק הרביעי אם מכבי יקחו את השלישי". לא רק כאן בפורום חוטאים בזה אלא גם מאורות גדולים נוסח בלאט, שלפני המשחק הראשון אמר משהו כמו "לפעמים במשחק הראשון הקבוצה הביתית מגמגמת או משהו כזה".

פאו צריכים לקחת לפחות משחק אחד מהשניים, שניהם יהיו קשים באותה מידה ואני לא רואה שום סיבה למה התוצאה באחד תשפיע במשהו על התוצאה באחר. ואני מקווה לטובת מכבי שיהיה טירוף בהיכל בשני המקרים במידה שווה.

אגב, מה שבכלל לא יפתיע שיקרה זה תסריט מיאמי-דאלאס שנה שעברה - כלומר שפאו יצליחו לגנוב את הביתיות חזרה ואז יחטפו פיק ברכיים אצלם בבית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 23, 2012 11:52 pm 
Hall of Famer

THE G1 כתב:
לא רואה את מכבי מנצחת פעמיים רצוף מהסיבה הפשוטה שזה אומר להשיג שלושה נצחונות רצופים על פאו ואני לא חושב שיש קבוצה באירופה שמסוגלת לזה.

אגב,כמה תוצאות חוץ מהעונה הנוכחית של פאו:

ניצחון בקובנה 59:94.
ניצחון במילאנו 57:78.
ניצחון באיסטנבול על פנר-אולקר 56:77.
ניצחון בקאזאן 63:68.

כפי שכבר תועד,פאו משחקת לא פחות טוב בחוץ(למעשה יותר טוב בחוץ) מאשר בבית,יגיעו עם מנוחה מתאימה ולדעתי יקחו אחד מהשניים,גם אם יפסידו את השלישי אני בספק אם זה ישבור אותם,יש להם יותר מדי אופי בשביל סיטואציה כזו.

אתה מודע לעובדה שההנחה שלך היא כשל סטטיסטי מובהק, נכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 12:04 am 
מנהל פורום

זה כשל סטטיסטי מובהק אם אתה מניח אי תלות, מה שכמובן לא נכון ומהווה כשל סטטיסטי מובהק לכשעצמו. אלא אם פספסתי אותך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 12:16 am 
Hall of Famer

"להשיג שלושה נצחנות על פאו". אני לא אומר שאין תלות, אבל אני לא חושב ששני המשחקים הבאים, קשורים למה שהיה בשני המשחקים הקודמים. אבל אתה יודע מה, לא יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 12:24 am 
מנהל פורום

אני לא אומר שG1 צדק (רק בשנתיים האחרונות ראינו קבוצות משיגות רצף דומה לא פעם - פרטיזן מול מכבי, פאו מול ברצלונה, מכבי מול טאו, סיינה מול אולימפיאקוס), אני רק אומר שאי אפשר להשתמש בטיעון הטלת המטבע מולו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 12:47 am 
Junior

אני אומר שבכל המקרים שקרו עד עכשיו זה היה אפשרי,אני לא רואה את זה קורה לפנאתנייקוס(ואני מקווה גם לא להתבדות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 12:55 am 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:
אז 10 מ-15 משוקלל כמו 20 מ-30. עדיין אין לזה שום משמעות.
אצלך 5 מ-15 ו-20 מ-30 זה אותו דבר כמו 10 מ-15 ו-10 מ-30.
אין שום משמעות למיצוע של אחוזים.

והמשפט האחרון שלך נחמד, לאור ההודעות האחרונות אין לי אלא לחזק ולתמוך בו...

ברור שיש לזה משמעות ונתתי את הדוגמה של רכיב אלקרוני ומספר הכשלים פר רכיב, מספר הכשלים פר רכיב חשוב יותר מאשר מספר הכשלים פר פעולה של כל הרכיבים יחד
ויש עוד הרבה דוגמאות, זה ממוצע חשוב וידוע בחקר ביצועים
הממוצע הזה שנתתי לא יכול לעמוד בפני עצמו כי אז הוא מביא למסקנות אבסורדיות כמו בדוגמאות שהבאת, אבל כשמשקללים אותו עם מספר הזריקות למשחק והתפלגות מספר הזריקות הוא בהחלט מלמד

ובקשר להתלהבות שלך מהמעבר שלי לנבידה, כאן כבר באמת יש כשל בחוש הומור לפחות של אחד מאיתנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 11:15 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

THE G1 כתב:
אגב,כמה תוצאות חוץ מהעונה הנוכחית של פאו:

ניצחון בקובנה 59:94.
ניצחון במילאנו 57:78.
ניצחון באיסטנבול על פנר-אולקר 56:77.
ניצחון בקאזאן 63:68.

כפי שכבר תועד,פאו משחקת לא פחות טוב בחוץ(למעשה יותר טוב בחוץ) מאשר בבית,יגיעו עם מנוחה מתאימה ולדעתי יקחו אחד מהשניים,גם אם יפסידו את השלישי אני בספק אם זה ישבור אותם,יש להם יותר מדי אופי בשביל סיטואציה כזו.

נצחונות יפים על קבוצות טובות, אבבבבל גם 4 מהקבוצות היותר פריכות מנטלית ביורוליג. ראינו מה זלגיריס שוים בטופ 16 ואת מילאנו פגשנו בשלב הראשון, אולקר כבר שנתיים משתינה במכנסיים במאני טיים וקאזאן חסרי נסיון במעמדים כאלה (כמו כל הרוסיות למעט צסקא).
לצערי אני גם חושב שפנא יכולים לקחת משחק בת"א אבל יש הבדל בנסיון, באיכות המאמנים והכי חשוב במגרש הביתי, בין הקבוצות הללו לבין מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 2:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
uriel17 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
אז 10 מ-15 משוקלל כמו 20 מ-30. עדיין אין לזה שום משמעות.
אצלך 5 מ-15 ו-20 מ-30 זה אותו דבר כמו 10 מ-15 ו-10 מ-30.
אין שום משמעות למיצוע של אחוזים.

והמשפט האחרון שלך נחמד, לאור ההודעות האחרונות אין לי אלא לחזק ולתמוך בו...

ברור שיש לזה משמעות ונתתי את הדוגמה של רכיב אלקרוני ומספר הכשלים פר רכיב, מספר הכשלים פר רכיב חשוב יותר מאשר מספר הכשלים פר פעולה של כל הרכיבים יחד
ויש עוד הרבה דוגמאות, זה ממוצע חשוב וידוע בחקר ביצועים
הממוצע הזה שנתתי לא יכול לעמוד בפני עצמו כי אז הוא מביא למסקנות אבסורדיות כמו בדוגמאות שהבאת, אבל כשמשקללים אותו עם מספר הזריקות למשחק והתפלגות מספר הזריקות הוא בהחלט מלמד

ובקשר להתלהבות שלך מהמעבר שלי לנבידה, כאן כבר באמת יש כשל בחוש הומור לפחות של אחד מאיתנו

לא שלי. אני צוחק כל הדרך לים...
אבל תובנות למחשב הבא שאקנה זה תמיד טוב... תיכנס לת'רד בעוף טופיק, יש שם מישהו שזקוק לעזרה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 24, 2012 9:21 pm 
מנהל פורום

בסדרות כאלה אין טעם עם כל המנטרות של "אי אפשר לנצח פעמיים רצוף במקום X", או "קבוצה Y חייבת לקחת אחד משניים" וכו'. למרות שיש איזה יצר של הכותבים בפורום לצאת בהצהרות מחייבות, לתת הערכות ולנתח את המצב, בהרבה מקרים כאלה זה מיותר. זה לא בושה להגיד שאין לנו מספיק כלים ויכולת לדעת לנתח מה באמת יקרה. פשוט תשבו אחורה על הספה עם בירה ותהנו מהמשחקים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 2:40 am 
Freshman

נקודת המפתח פה היא הנקודה שהעלה רוני.

אוהבים להתמקד ביכולת החוץ של פאו ושוכחים את ההבדל העצום בין מכבי של הבית למכבי של החוץ ואני לא נכנס פה למאזן אלא לרמת המשחק , מכבי מציגה בבית רמת משחק גבוהה בכמה רמות מזו שהיא מציגה בחוץ ולמעט ההפסד האומלל והמיותר לברצלונה מכבי לא הפסידה בבית כולל נצחונות גדולים על ריאל/מלאנו/פילזן .

נקודה נוספת זו העובדה שמכבי אתמול היתה רחוקה משיאה כשליאור/פניני לא היו פאקטור ובהיכל הם יכולים לעשות ההבדל ולתת למכבי ניצחון קל , סופו שיחק 8 דקות בזכות השופטים (היה מעולה בדקות ששיחק) והנדריקס יצא ב-5 עבירות ככה שגם הוא לא השלים משחק מלא .

אני לא רואה סיבה שלא לפתח אופטימיות זהירה , מה שכן נתחיל באמת ביום שלישי ומשם נתקדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 9:20 am 
Hall of Famer

אתה באמת חושב שמכבי יכלה לשחק יותר טוב מאשר במשחק השני?
בינתיים בפעם היחידה שמכבי נפגשה בבית בקבוצה ברמה של פאו אנחנו יודעים איך זה נגמר.
לא שזה אומר משהו על מה שיקרה ביד אליהו, אבל לדבר על כך שמכבי משחקת טוב יותר בבית מאשר היא שיחקה באתונה זה מצחיק.
הסיכוי של מכבי הוא שפאו תשחק פחות טוב, לא שהיא תשחק יותר טוב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 9:49 am 
מנהל פורום

וגם להגיד ש"מכבי הייתה רחוקה משיאה"? זה היה המשחק הכי טוב שלה העונה. אוחיון נתן את המשחק הכי טוב בקריירה שלו. סמית' הפגיז ככה אולי בעוד משחק או שניים בכל העונה. בלו חזר לידית. כנראה לפחות שניים מהשלושה לא ישחזרו את התצוגה מיום חמישי.

כתבה על הסיקור התקשורתי בארץ של 2 המשחקים הראשונים, תופעת המאניה - דיפרסיה:
http://sports.walla.co.il/?w=//2519401

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 10:35 am 
Freshman

זה ממש לא היה המשחק הטוב ביותר שלה העונה , המשחק מול ריאל בהיכל היה לפחות רמה אחת מעל המשחק הזה .

וכמו ששחקנים שוליים יחסית הבריקו שחקן מרכזי (סופו) הושבת על ידי השופטים ושחקן שלפחות בהיכל אמור להיות מרכזי (אליהו) לא שיחק.

בהנחה ובהיכל פניני ואליהו יהיו פאקטור זה ישנה לגמרי את סגנון המשחק של מכבי , מכבי לא צריכה להסתגר בהיכל אלא לנסות להתפוצץ התקפית על פאו ובהיכל מכבי יכולה לעשות את זה .

המשחק מול ברצלונה עומד כנורת אזהרה אבל אני מקווה שבלאט למד את הטעויות שלו ולא ינסה להתמודד עם פאו בקרב חפירות בדומה למה שהוא ניסה מול ברצלונה , בנוסף סופו לא תיפקד אז בגלל הפציעה ברגל וזו עוד נקודה שעומדת לזכות מכבי .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 10:40 am 
Sophomore

לא חושב שההשוואה בין פאו לבארסה היא נכונה. פאו גם קבוצה פחות טובה מבארסה והמצ'אפ מול בארסה הרבה יותר בעייתי למכבי.
ובכל זאת, הם יקחו אחד בנוקיהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 11:01 am 
מנהל פורום

אם לחזור מניבויים לכדורסל - מי ואיך שמר על אוחיון במשחק השני?

כתבתי בת'רד המשחק שלדעתי הגישה הלכאורה הגיונית של לתת לאוחיון להראות שהוא מסוגל לנצח אותך היא רעיון ממש לא טוב, בטח לא כשאתה קבוצה עדיפה. לדעתי פאו צריכים לשים על אוחיון את השומר הכי טוב שלהם ולנטרל אותו לגמרי. אני בטוח שיש להם מספיק שומרים טובים כדי להתמודד עם שאר השחקנים והרווח של אובדן מנהל המשחק היחיד של מכבי (למעט פאפאלוקאס שאותו בלאט מנטרל) הוא משמעותי דיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 11:04 am 
מנהל פורום

אז זהו, שברוב הדקות מי ששמר על אוחיון היה השומר הכי טוב של פאנא... כבודו הרקולס דיאמנטידיס בכבודו ובעצמו. אוחיון קלע עליו את 2 השלשות המזליקיות. בסלים שהוא עשה מחדירות עד כמה שאני זוכר היה עליו שומר אחר.
אגב ראיתי מצ' אפ מעניין של בלאט - היו הרבה דקות שהוא שם את סמית' על באטיסט, ובמידה ובאטיסט קיבל כדור ישר הגיעה עזרה. זה היה לא רע דווקא לכמה דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 11:51 am 
Junior

המפתח של מכבי למשחק 3 יהיה בהתקפה. היא תצטרך להביא דברים חדשים שלא ראינו ממנה ב2 המשחקים הראשונים בסדרה. הגנתית כבר אפשר להיות בטוחים שאוברדוביץ' ישנה משהו מול הגנת השלשות של דיוויד. הימור - נראה יותר דאבל-אלבואו של דיאמנטידיס שמקשה על ההגנה להיערך במונחים של צד חזק ועזרה ראשונה (אתה לא יודע לאן הוא משחק את המהלך). נראה אולי גם יותר פוסט-אפ של הגארדים. זה מהלך שאאל"ט פאו לא שיחקה אותו פעם אחת אפילו, וגם דיאמנטידיס וגם סאטו שחקני פוסט-אפ טובים מאוד (בעיקר הראשון).

מה מכבי יכולים להביא בהתקפה? הרכב של שני גבוהים. וגם הייתי הולך יותר לפוסט-אפ של סמית' ולנגפורד. מי מהם שמקבל את קלאת'ס או בטח את שאראס, צריך להוריד אותו למטה. מכבי גם תצטרך לתרגל יציאה מהירה יותר להתקפה כי הלחץ של פאו (בעיקר אחרי עונשין) אולי לא גורם לאיבודים מול מוביל כדור טוב, אבל מוריד יותר מדי זמן מהשעון. מכבי התחילה התקפות באופן קבוע עם 15-16 שניות באואקה ומול הגנה אינטיליגנטית שקוראת את השעון, זה מתכון לזריקות לחץ.

אליהו, אם יורשה לי להמר, לא יגיע לסדרה הזאת במשחק 3 ולא בכלל. פשוט לא מתאים לרמת הפיזיות שהקבוצות משחקות בה כרגע. התקפית אין ספק שהוא יכול לתרום מול צרצאריס או קאימקוגולו אבל עמדה 4 היא קריטית דווקא בהגנה על הפיקנ'רול כי זה השחקן שמראה את עצמו בעזרה הראשונה ומפריע לחוסם שמתסובב פנימה. במקרה של אליהו בטיסט פשוט עובר דרכו באין מפריע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 11:59 am 
Junior

והערה אחרונה דווקא על המשחק שהיה: דיוויד בלאט עשה מה שכולם (או לפחות הרוב) כאן בפורום אמרו שהוא צריך לעשות, במשחק הראשון כבר. וזה לא להגיב אלא ליזום. החמישייה המגוחכת שהוא עלה איתה, עם בורשטיין כרכז וסופו (במקום ללכת עם החמישייה הטובה והחזקה שלו כרגע) כניסיון להתאים מצ'-אפים אולי לא הובילה ישירות להדרדרות אבל זה משדר לשחקנים. אנחנו לא מספיק טובים להתמודד, אז ננסה כל מיני גימיקים. במשחק האחרון דיוויד בא עם תכנית משחק, יזם, לא נגרר אחרי אוברדוביץ'. הלך עם השחקנים הטובים שלו ועם הכלים שנותנים לו תפוקה כל השנה. פאו קבוצה טובה ובעיקר מאוד מנוסה ומאומנת אבל היא בטח לא בלתי מנוצחת והמצ'-אפ שלה מול מכבי (מהצד של מכבי, כמובן) סביר לגמרי. זאת לא ברסה או צסק"א, אפשר לעבור אותם אם משחקים טוב ובעיקר נכון.

ואם כבר מצ'-אפים. אין ספק בכלל שסופו צריך לעלות באמצע או סוף רבעים, כמו שהוא עשה ביום חמישי. מהמון סיבות. שאוברדוביץ' יגיב עם וויוקאס ולא ההיפך. אגב וויוקאס, עד כמה שאני אישית מחבב אותו ואת העבודה השחורה שלו ללא כדור (לצפות פעם בפוזשן שלם ולראות כמה פעמים הבן-אדם חוסם אוף דה בול ומפנה נתיבים לצבע, פשוט בית ספר) - הוא שחקן פיקנ'רול לא טוב. מכבי צריכה לדעת לנצל את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 12:05 pm 
Hall of Famer

לפחות את אחת או שתיים מהחדירות שלו יוגב עשה על לוגאן, אבל השלשות היו על הפרצוף דיאמנטידיס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 12:20 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
השינויים שאוברדוביץ' יעשה בשיטה שלו אותי לא מטרידים בכלל. כי אני מרגיש שכל שינוי הוא לטובת מכבי. אני מסכים לגמרי עם מה שארבל כתב באתר יורוליג: פאו מחוץ לשיטה שלה - זה קרדיט גדול להגנה של מכבי ויתרון ענק לצהובים.
ואני גם לא חושב שמכבי תשנה משהו בהתקפה. לא חושב שלנגפורד הוא בחירה נכונה לפוסט-אפ. לא זכור לי שהוא עשה את זה אי פעם. אולי סמית'. סמית', בהנחה שסאטו ימשיך לשמור על רכז המשחק, ברגע שהוא מקבל את שאראס, חייב לקחת אותו לאותיות, זה אני מסכים. קלאת'ס - אני לא בטוח. הוא שומר לא רע, ולא מפחד ממגע. בלו, אגב, גם אופציה איומה לפוסט-אפ. ניסיונות שלו לחפור לא נגמרים בטוב. האופציה הטובה שלו משם זה זריקה בסיבוב.
לא יכול להסכים לגבי אליהו. אלף, פאו אינה מרבה לשחק עם באטיסט כ-4. נכון למשחק האחרון, לא מאריץ' ולא ויוקאס לא מסתדרים מול הגבוהים של מכבי. עד היום מה שעבד לירוקים הכי טוב זה באטיסט כמספר 5. ז''א, אליהו לא יצטרך לשמור עליו. ומול סמית' קאימקוגולו או צרצאריס - הוא יכול להסתדר. חייבים גם להבין שבלו יקבל תשומת לב מרבית. ואליהו דווקא יתחיל לשחק לא מעט עם הגב לסל בזמן האחרון, אז מכבי צריכה לנסות ללכת על המהלך הזה יותר.
לדעתי, ההתקפה של מכבי תהיה מאוד תלויה בשיפוט. בשני המשחקים הראשונים, השופטים לא נתנו לסופו להיכנס למשחק, אז צריך קודם כל לראות מה יקרה במשחק הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 12:33 pm 
Junior

אני חושב שזה צריך להטריד מישהו (אולי לא אותך, כנראה את דיוויד) כי זאת דינמיקה של סדרה. מי שמתאים את עצמו טוב יותר ומשנה דברים, מנצח. מסכים שאתה לא יכול ולא צריך לשנות יותר מדי אלא ללכת עם הכללים הבסיסיים שאתה מכיר, אבל כן צריך לזרוק מדי פעם כלים חדשים למערכה.

פאו לא תשנה מן הסתם שום דבר בסכמה ההתקפית שלה. ולכן אין טעם לנתח הגנות בפרמטרים של שחקן מול שחקן. אליהו יכול לשמור על צרצאריס? אולי, רק שזה לא ממש רלוונטי כי מול הפיקנ'רול של פאו, התפקיד שלו בעמדה 4 הוא לא לשמור על צרצאריס אלא להראות את עצמו בעזרה ראשונה כדי למנוע כדור פנימה. הרוטציה כבר אמורה להגיע לזריקה של צארצאריס, אם הוא מקבל כדור (בדרך כלל סמית' שיוצא לפינה). ובזה אליהו פשוט לא טוב - הוא קורא מהלכים נהדר אבל לא מתחייב למהלך עד הסוף. הוא לא שם גוף וגם אם כן, שחקן יריב לא חושש לעבור דרכו. בלו עושה את זה הרבה יותר טוב ולכן אני מאמין שהוא יהיה על המגרש בדיוק כמו במשחקים הראשונים.

התקפית? כן, אליהו יכול לייצר נקודות מול פאו. אבל שוב, לדעתי זה לא מה שיקנה לו דקות.

לנגפורד, אגב בהחלט יכול להוריד שחקן יריב לפוסט-אפ. אחד הדברים שלצערי מכבי עושה פחות השנה. זה אבל חייב להיות בצד שמאל כמובן, כדי לסיים עם היד הרחוקה מהטבעת. עשה את זה פעמיים בהצלחה מול קלאת'ס במשחק הקודם (אם כי במהלך מאולתר, שהוא לוקח את הכדור מבחוץ ומוריד את השומר בכדרור לאותיות). קלאת'ס שומר טוב מאוד אבל לנגפורד יותר חזק ופיזי ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 12:40 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אליהו מגעיל לי את הצורה. באמת. מדהים איך ההערכה שלי עליו השתנתה ב-180 מעלות מאז הפעם הראשונה שראיתי אותו בגליל. זה שחקן שכל כך נהניתי לראות אותו משחק ועכשיו אני פשוט לא יכול לסבול להסתכל עליו. ההתבגרות שלו כשחקן מזכירה לי את אנטואן ווקר - טונה של נתונים ופוטנציאל שהפכו לפרימדונה עצלנית שבורחת ממגע והולכת לאותה זריקה כל פעם (אצל ווקר שלשות, אצל אליהו גויאבות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 12:43 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אבל זה בדיוק מה שמכבי עשתה במשחק השני. אני מדבר על העזרה מול הפיקנ'רול הגבוה של פאו. מכבי או תקפה באגרסיביות את באטיסט, ולא נמוך, אלא גבוה, ברגע שהוא קיבל את הכדור, או הביאה עזרה מיידית (ולרוב זה לא היה בלו, אלא סמית'). ככה היא הכריחה את דיאמנטידיס לשנות, וללכת או לזריקה מ-3, או למסירה לשחקן הפנוי (סאטו או קאימקוגולו). בכלל מכבי צפפה את ההגנה והכריחה את פאו לזרוק מבחוץ. מכבי הימרה על זה ובסופו של דבר זה השתלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 77 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה