סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 11:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 6:29 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
קוף, חשבתי שהסרקזם בדבריי היה ברור.
בכל מקרה, אל תטעה בקשר לפוגל. הוא אחד המנהלים המקושרים במשק. לא משנה היכן ינחת אחרי מגדל, זו תהיה נחיתה רכה במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 6:30 pm 
Sophomore

רגע אבל כרגע הם סתם עוד קבוצה בליגה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 8:58 pm 
Senior

מאדים כתב:
קוף, חשבתי שהסרקזם בדבריי היה ברור.
בכל מקרה, אל תטעה בקשר לפוגל. הוא אחד המנהלים המקושרים במשק. לא משנה היכן ינחת אחרי מגדל, זו תהיה נחיתה רכה במיוחד.

ברור שלפוגל לא תהיה בעיה. גם לפני היה דיווח שאולי הוא יעזוב לנהל את פארטנר אם אני לא טועה. אבל אני בספק גדול מאד אם לאן שהוא ילך הוא ימשיך להיות ספונסר של ירושלים גם במקום החדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 10:34 pm 
Sophomore

רק בשביל לסדר קצת:
גומא אגייאר - 1.7 מיליון דולר
מגדל - 1 מיליון דולר
שאר הספונסרים - 3 מיליון דולר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 10:46 pm 
Senior

חחחח משעשע...

שאר הספונסרים לא מביאים יותר מחצי מיליון-מיליון דולר גג.

הפועל ירושלים מקבלת כסף מהמנהלת (כמו כל קבוצה, משהו כמו 1.5 מליון שקל) + הכסף ממינויים הוא לפחות מיליון דולר אני מעריך. התקציב שלהם הוא 5 מליון דולר פחות או יותר. אז תעשה את החישוב לבד כמה נשאר. כשאני מניח שיש עוד מקורות להכנסה ולא רק ספונסרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 10:54 pm 
Hall of Famer

מילון דולר ממנויים?

בחיים לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 11:05 pm 
Sophomore

שאר הספונסרים = כל מי שלא מגדל ולא גומא. המנהלת למשל, נכללת בסכום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 25, 2012 11:15 pm 
Senior

יש 1500 מינויים לא? כמה עולה מינוי ממוצע במלחה? בהתחשב שיש גם מנויי כבוד, VIP, מקומות טובים יותר ופחות. 2000 שקל ממוצע נגיד? זה 3 מיליון שקל. אז אולי קצת פחות ממיליון דולר, יותר לכיוון של 750 אלף. עדיין סכום גבוה מאד.

G, לא ידעתי שכל ההכנסות ממקומות אחרים, טלוויזיה, מנהלת, מינויים, כרטיסים, מכירות של הקבוצה בחנות (יש כזה דבר לא), נכללות בשאר הספונסרים. ספונסרים מבחינתי זה אנשים שנותנים כסף בשביל פרסום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 12:27 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
יש 1500 מינויים לא? כמה עולה מינוי ממוצע במלחה? בהתחשב שיש גם מנויי כבוד, VIP, מקומות טובים יותר ופחות. 2000 שקל ממוצע נגיד? זה 3 מיליון שקל. אז אולי קצת פחות ממיליון דולר, יותר לכיוון של 750 אלף. עדיין סכום גבוה מאד.

G, לא ידעתי שכל ההכנסות ממקומות אחרים, טלוויזיה, מנהלת, מינויים, כרטיסים, מכירות של הקבוצה בחנות (יש כזה דבר לא), נכללות בשאר הספונסרים. ספונסרים מבחינתי זה אנשים שנותנים כסף בשביל פרסום.

לא הבהרתי את עצמי.
תחשוב על כל הפרסומות שמופיעות בשלטים שליד המגרש. לא מעט כסף יש שם.
אני לא אמרתי סכומים שאני משער אני אמרתי סכומים שאני יודע בוודאות שהם נכונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 12:44 am 
Senior

אז אני אומר שהסכומים האלה הם קישקוש.

כי אם תקח את ה1.75 של אגייר + המיליון של מגדל + 400 אלף של המנהלת + נגיד 750 אלף ממנויים = 3.9 מליון דולר. מתוך תקציב של 5 מליון דולר, שאר הספונסרים לא עולים על סביבות ה1.1 או מיליון דולר גג, סביר שאפילו פחות אם ניקח בחשבון כסף מטלוויזיה? הכנסות נוספות אולי וכו'.

אלא אם כן אתה טוען שהתקציב של ירושלים הוא קרוב ל7 מיליון דולר, אז הסיפור אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 12:46 am 
Senior

ויש גם עוד כספים עד כמה שיודע לי, מהטוטו שמקבלים, ממרכז הפועל (או מכבי) וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 1:06 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
ויש גם עוד כספים עד כמה שיודע לי, מהטוטו שמקבלים, ממרכז הפועל (או מכבי) וכו'.

נושא: האם סוף הרומן בין מגדל לי-ם?

קוף ירוק כתב:

למה "נגיד" ולא "נבדוק"?
http://www.ecomtrade.co.il/hapoeljerusalem/manui1.asp
הנה, זה מחירון המנויים של הפועל ירושלים בתחילת העונה. לא רואה פה הרבה מנויים שמתקרבים לסכום של 2000 (יש גם כאלה שעוברים אותו). שאוריאל אמר מפורשות ש-85% מהמנויים מכורים מראש, ותרשה לי להניח שרובם הם לא המנויים שצמודים לפרקט. בעצם למה להניח? אם הייתי יכול הייתי בודק לאילו יציעים מכרו כרטיסים מול מכבי שהיה קצת הד סביב העניין. בחישוב גס- במלחה 2500 מקומות, נתון לנו ש-85% בתפוסה מלאה. נהיה לארג'ים איתך וניתן 80%, זה אומר ש-2000 אנשים צריכים להביא כ-2,800,000 ש"ח. בהערכה גסה זה בסביבות 1400 למנוי.

ו-G אמר מפורשות שההקצבה מהמנהלת כלולה ב"ספונסרים אחרים", אז למה אתה מנסה להכניס לו מילים לפה? (התקציב 7 מליון דולר)
ו-וואלה, הלוואי על כל קבוצה בליגה שהיא לא מכבי ת"א לגייס 3 מיליון דולר שהם לא משני תומכיה העיקריים. מנויים, טלוויזיה ורדיו לערוצים איזוריים, מרצ'נדייז בשכונה, שילוט במגרש, חסויות לעיגול אמצע, מה שבא לך. מגיע לירושלים קרדיט שהיא לא מקבלת ממך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 1:15 am 
Senior

רק שהפועל ירושלים לא מגייסת קרוב ל3 מליון, היא מגייסת בסביבות מיליון להערכתי שוב. ירושלים מקבלת ממני המון קרדיט, נראה לי שהתבלבת. רק שהקרדיט הוא לקהל, לבסיס של הקבוצה, לא ליכולת גיוס הכספים שהיא נמוכה בהרבה מהמשוער לדעתי, לא קרוב לסכומים שזרקו פה. תוריד את מגדל ואגאייר, תקבל קבוצה עם סדר גודל של התקציב של גליל ואשקלון... נחמד, אבל עוד קבוצה בליגה. כמובן שהאשמה בזה היא בזה שהיא לא מקבלת תמיכה מעירייה כמו רוב הקבוצות האחרות (גליל ואשקלון וראשון שמקבלות קרוב ל4 מליון שקל למשל).

למה בסביבות 2000? כי אלא אם תביא רשימה מדוייקת של כמה מינויים יש בכל חלק, קשה להעריך. להפך אם כבר, לפי הרשימה שהבאת עושה הרושם שההנחה שלי של 2000 למינוי כי הנחה נדיבה, מצב מאד הגיוני שזה יותר. אלא אם כן אני מתבלבל, מרכז (עליון ותחתון, מחירים של 3950 אלף ו 2590 אלף) זה לא חלק גדול מאד ממלחה? משהו כמו 800 מקומות לפחות, אם לא יותר? אם ככה, אז 2000 למנוי זה נדיב מאד, הממוצע הוא כנראה גבוה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 4:13 am 
Sophomore

וכמה אנשים קונים לגושים האלה? וכמה מהכסף הזה באמת מגיע לקבוצה? ומה עם הנחות לוועדי עובדים? לא 100% מהמנוי הולך לקבוצה. אין שום סיכוי ש-2000 ש"ח זה מה שמשלם מנוי ממוצע, על אחת כמה וכמה שאין מצב ש-2000 ש"ח זה מה שמגיע לקבוצה.

ושוב: מי אמר שהפועל מגייסת 3 מיליון דולר מספונסרים????. אני שולח אותך בחזרה כמה הודעות למעלה, G רשם במפורש שמדובר בסכום שכולל הכנסות מהמנהלת, הגופים שאתה מנית וכו'.

"הקרדיט לקהל הקבוצה" - למה אתה חושב שלירושלים יש כזה קהל איתן שמכניס לקבוצה הרבה כספים? הוא הגיע כתוצאה ממסורת שנוצרה בקבוצה אחרי הגעתם של דני קליין והספונסרים שהוא הביא איתו, ובהם מגדל. אני לא מבין איך אתה מבצע את ההפרדה בין השניים. להביא את אגייאר ואת מגדל (וקודם גאידמק ומנבר) בנוסף לספונסרים יחסית קטנים (שעדיין מייצרים יותר הכנסות משאר הליגה) מהווה תעודת כבוד לצוות מגייסי הכספים של קליין. כאן מתחילה השושלת. תחפש בדפי ההיסטוריה הפועל ירושלים ולא תמצא יותר מדיי עד הגעת קליין והכספים שהוא גייס. הוא התמנה ליו"ר הקבוצה בשנת 96'- עד אז 0 תארים. מאז- 4 גביעי מדינה וגביע יול"ב, מעמד של הקבוצה מס' 2/3 בכדורסל בארץ. אנחנו מדברים פה על עשרות - אם לא מאות מיליוני שקלים שהבנאדם גייס במהלך תקופתו. אין לזה אח ורע, גם לא במכבי ת"א.

ואתה בעצמך אומר שלמרות שאין כספים מהעירייה יש תקציבים ברמות של קבוצות שמבוססות על העיריה. זה לא X פקטור? זה לא ראוי לציון או לשבח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 4:35 am 
Senior

מה הקשר בין מה שראוי לשבח לבין כל דבר שאמרתי פה? לא אמרתי שלא מגיע להם כל הכבוד על מה שעשו. אמרתי שצריך לשים בפרופורציה את גיוס הכספים שלהם. בתכלס היום כמעט 60% מהתקציב מגיע ממגדל ומאגאייר. שביחד שניהם נותנים יותר כסף מהתקציב של כל קבוצה אחרת בליגה מלבד מכבי ת"א.

קודם כל הוא אמר בפירוש ספונסרים אחרים. אני ציינתי בפירוש שזה לא ספונסרים וחלקתי על זה. הוא גם אחרי זה הבהיר שהוא מתכוון לשלטים מסביב למגרש ויש שם המון כסף וכו'... אין לי מושג מה ההבהרה הזאת אמורה להגיד. ובכל מקרה, אני לא מקבל את הטיעון של "ספונסרים אחרים" כמו שהוא אמר. ספונסרים זה אנשים שנותנים כסף תמורת פרסום, במגרש, מחוץ למגרש, אבל כסף תמורה לפרסום. מנהלת, טוטו, מרכז הפועל, מינויים כל זה לא קשור לספונסרים.

יש איזה נטייה להפריז ביכולת גיוס הכספים של הפועל ירושלים. כשהאמת צריכה להאמר, יכולת הגיוס שלהם מאד מוגבלת, הם עשו הרבה הרבה יותר מכל קבוצה אחרת בליגה זה כן, ועל זה מגיע להם כל הכבוד. ועדיין, היכולת המרכזית שלהם הייתה בזה שהם הצליחו לחבר את פוגל לקבוצה ותרומה של מיליון דולר לעונה כל שנה כמו שעון, ואת זה שהם הצליחו למצוא פעמיים פראייר חדש שיתן מיליונים בתמורה לכלום (עד הקיץ הנוכחי שהוא דרש את מה שמגיע לו בתמורה לזה). הגדולה של קליין הייתה ונשארה בזה שהוא הצליח פעם אחרי פעם להביא אנשי ממון שיעמידו את הקבוצה הזאת כמדרגה מעל שאר הקבוצות בליגה.

כל הנקודה שהתחילה את זה היא אחת... תוריד את המליונר התורן שנותן כסף בלי חשבון, תוריד את מגדל (שכנראה ירדו בקרוב), מדובר בעוד קבוצה בליגה. עם קהל, עם בסיס נהדר, וספונסרים טובים... אבל עוד קבוצה. לא עוד עליונות תקציבית, לא עוד מקום אחד מעל הליגה. קבוצה בסדר גודל תקציבי של גליל ואשקלון של השנה. וממש לא ברור אם בעוד שנתיים שניהם יהיו שם (מגדל כנראה בטוח שלא, אגאייר... מי יודע).

וזה למה, לא ממש הייתה להם בריירה אלא לתת לאגאייר מה שהוא רוצה. כי האלטרנטיבה הייתה להפוך לעוד קבוצה, כשברקע גם מאיימות חולון והפועל ת"א ללכת ולגדול על חשבונה, הם לא יכולים לאפשר לעצמם את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 4:55 am 
Sophomore

אבל ל-מ-ה אתה מוציא מהמשוואה את אגייאר ומגדל????????????

הם הגיעו בזכות דני קליין, לכל הפחות בתקופתו. זה חלק מגיוס כספים של הקבוצה! אתה לא יכול לנתק את זה ולהגיד שהם לא נחשבים כשמדובר בגיוסי הכספים המשמעותיים ביותר שנעשו ע"י האנשים שאמונים על התחום. נקודה.

כמה קבוצות בליגה הצליחו לגייס כספים ברמה הזאת של ספונסר שנותן הקצבה יפה באופן עקבי ובעל ממון שמתחייב להקצבות גדולות?? למה זה לא נחשב כהישג משמעותי למגייסי הכספים? למה זה שקליין מצליח להוציא מיליון דולר לירושלים, להבדיל מכמה שלא נותנים באופיצי לראשון, בטל בעיניך? למה זה שקליין מצליח להוציא מאגייאר סכומים יפים, להבדיל נניח ממה שקורה עם קולברן בנתניה, בטל בעיניך? זאת בדיוק המטרה של מגייס כספים, לדעת לפרוט על המיתרים הנכונים במקומות הכלכליים של הקבוצה כדי לסחוט כמה שיותר ולהעמיד תקציב גבוה ככל האפשר. ואת זה עושים בירושלים ברמה מאוד גבוהה.

מה זה גיוס כספים טובים אם לא בדיוק מה שכתבתי עליו?

ואיך שהקבוצה הזאת מתנהלת לא צריך להיות גאון כדי לנחש שאם לא מגדל יבוא ספונסר אחר שישים כמה מאות אלפי דולרים (אם לא מליון, והסביר את זה אוריאל), ואם לא אגייאר אולי ימצאו מישהו אחר (הפראייר התורן להגדרתך). בדיוק כמו שמצאו את אגייאר אחרי גאידמק. בדיוק כמו שמצאו את גאידמק (בוא תזכיר לי מי גייס את גומא וארקדי להשקיע בספורט בארץ). בדיוק כמו שמלקקים יפה יפה לרענן כץ.

נ.ב.
הקשר לציון לשבח הוא שאתה משנמך את גיוס הכספים של הקבוצה. לא רוצה להשמע כמו מי מטעמה, כי אני בכלל אוהד קבוצה אחרת, אבל "האמת צריכה להיאמר".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:20 am 
Senior

פאנוש כתב:
וכמה אנשים קונים לגושים האלה? וכמה מהכסף הזה באמת מגיע לקבוצה? ומה עם הנחות לוועדי עובדים? לא 100% מהמנוי הולך לקבוצה. אין שום סיכוי ש-2000 ש"ח זה מה שמשלם מנוי ממוצע, על אחת כמה וכמה שאין מצב ש-2000 ש"ח זה מה שמגיע לקבוצה.

נכנסתי ללינק שנתת ויש שם פירוט לכמות המינויים. היה משעמם באמצע הלילה אחרי שסיימתי עבודה שהייתי צריך להגיש, אז הנה הממצאים:

מינויים של 7500 ש"ח (מינויי כבוד) - 52 = 390,000
מינויים של 3950 ש"ח - 294 = 1,161,300
מינויים של 2590 ש"ח - 195 = 505,050
מינויים של 1950 ש"ח - 177 = 345,150
מינויים של 1450 ש"ח - 338 = 490,100
מינויים של 1390 ש"ח - 21 = 29,190
מינויים של 1190 ש"ח - 56 = 66,640
מינויים של 750 ש"ח - 240 = 180,000
מינויים של 650 ש"ח - 240 = 156,000

סה"כ מינויים = 1613
סה"כ עלות = 3,323,430 ש"ח
ממוצע עלות למינוי = 2060 ש"ח.

פחות או יותר מה שהערכתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:24 am 
Senior

פאנוש, אבל מה אתה רוצה אני לא מבין? לא ניתקתי את הגיוס של אגאייר ומגדל. הדבר היחידי שאמרתי זה שבלעדיהם היום ירושלים תהיה עוד קבוצה. על זה בכלל התחיל כל הדיון, שירושלים היום מבוססת על 2 הגופים האלה בצורה דראסטית שעזיבה של שניהם תוריד את התקציב שלה ביותר מחצי, ולכן גם ירושלים תקועה עם אגאייר והרצונות שלו כי הם כרגע פשוט לא יכולים בלעדיו.

בצורה מסויימת זה דומה למה שקורה פה בחיפה. ג'ף אולי עשה המון טעויות ושטויות בשנים האחרונות, אבל בלעדיו אין פה בכלל קבוצה. אז למה שנבוא אליו בטענות...

הנקודה היחידה היא, שגם בירושלים צריכים לקחת בחשבון... שבסופו של דבר, האנשים האלה שזורקים כסף על קבוצה עוזבים. כמו שגאיידמק עזב, ככה גם אגאייר יעזוב, וככה גם ג'ף יעזוב (כמעט קרה בקיץ). השאלה זה לא האם, זה מתי. ובשביל ירושלים אם וכאשר זה יקרה, רק ציינתי מה המשמעות של זה. בשביל חיפה למשל המשמעות גדולה הרבה יותר, ביום שהוא עוזב הקבוצה נסגרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 9:07 am 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
פאנוש כתב:

נכנסתי ללינק שנתת ויש שם פירוט לכמות המינויים. היה משעמם באמצע הלילה אחרי שסיימתי עבודה שהייתי צריך להגיש, אז הנה הממצאים:

מינויים של 7500 ש"ח (מינויי כבוד) - 52 = 390,000
מינויים של 3950 ש"ח - 294 = 1,161,300
מינויים של 2590 ש"ח - 195 = 505,050
מינויים של 1950 ש"ח - 177 = 345,150
מינויים של 1450 ש"ח - 338 = 490,100
מינויים של 1390 ש"ח - 21 = 29,190
מינויים של 1190 ש"ח - 56 = 66,640
מינויים של 750 ש"ח - 240 = 180,000
מינויים של 650 ש"ח - 240 = 156,000

סה"כ מינויים = 1613
סה"כ עלות = 3,323,430 ש"ח
ממוצע עלות למינוי = 2060 ש"ח.

פחות או יותר מה שהערכתי.

יש אנשים שמקבלים מנויים בהנחה, ככה שזה פחות.
אגב, כל החוברות שהפועל מוציאה וגם בהן יש פרסומות זה גם משהו לא מבוטל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 4:50 pm 
Senior

מה הקשר למה מבוטל או לא? בשורה התחתונה, מינוס אגאייר ומגדל, שהם בעצם הכסף הגדול של ירושלים הקבוצה היא עוד קבוצה בליגה מבחינה תקציבית... למרות "כל הכסף שהיא מגייסת". הגיוס האמיתי בכל השנים האחרונות היה מגדל ובעיקר פוגל שהתחבר לקבוצה, והיכולת של דני למצוא את האנשים האלה שמוכנים ורוצים לשים ה ר ב ה מאד כסף על הקבוצה. בלי זה, מדובר בעוד קבוצה בליגה מבחינה תקציבית וזאת למרות בסיס הקהל והמינויים שאין מישהו שמתקרב אליו בכלל, ויכולת גיוס הכספים ממקומות אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 10:16 pm 
Sophomore

האם יש קבוצה בליגה עם תקציב של 3 מיליון דולר ומעלה?
לדעתי רק מכבי, ירושלים וחיפה.
בלי מגדל ובלי גומא ירושלים תעמיד את התקציב השני/שלישי בליגה.
מן הסתם, אם מגדל יילכו יהיה ספונסר אחר שיזרים לפחות 200-300 אלף דולר בשנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 10:24 pm 
Senior

רק ששוב, גומא ומגדל היום זה 2.75 מיליון, מתוך תקציב של 5 מיליון על פי מה שנאמר. אז בלעדיהם (וספונסר אחר בסכומים שאמרת) זה יעמיד את התקציב של ירושלים יותר סביב ה2.5 מיליון דולר, שזה לדעתי סדר גודל התקציב של גליל בשנים האחרונות (או חיפה בשנתיים הראשונות של רוזן). לא משהו יוצא דופן.

בו נזכור שירושלים בשנים האחרונות מסתובבת על תקציבים של 5 מליון דולר (לפחות בשנתיים האחרונות), זה לא עזר לכם יותר מידי (כמו שגם לנו לא עזר התקציב היחסית טוב שהיה לנו), אבל זאת עדיין הייתה עליונות בצורה חד משמעית מבחינה תקציבית. בלעדיהם, ירושלים עדיין תעמיד סביר את התקציב השני בגודלו (אלא אם ג'ף יגיד אחרת), אבל בהפרשים מינוריים מקבוצות התקציב הגבוהות האחרות בליגה כמו גליל, אשקלון או חיפה (אם ג'ף יגדיל התקציב כמו שמספרים שהוא יגדיל).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 10:45 pm 
Sophomore

אתה מתעקש לא להבין שלהפועל יש תקציב של שלושה מיליון דולר בלי קשר למגדל וגומא.
אני לא מנחש את זה אני יודע את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 11:46 pm 
Senior

אז לאן הלך הכסף הזה השנה בדיוק? מדוע אין להם תקציב של 6 מיליון דולר השנה? או שאתה טוען שזה התקציב שלהם השנה?

אני לא מתעקש לא להבין כלום. פשוט לא מסכים עם הדברים שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 11:55 pm 
Sophomore

אני לא יודע לאן כל הכסף הזה הלך.
אני רק יודע מה ההכנסות של הקבוצה מגומא, מגדל וכל השאר שביחד מגיעים ל-5.7 מיליון דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 117 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה