סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 1:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 10:24 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בתאכלס הרבה פעמים שורקים על מה שנקרא האסתטיות של העבירה , ובמקרה הזה זה אכן נראה כמו בלתי ספורטיבית.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 10:28 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הרבה פעמים שורקים שריקות גרועות.

השריקה הכי ראויה לציון שאני זוכר היתה ב"ס של ספי שמש על ברק פלג (שניסה לחטוף כדור לשחקן במתפרצת א-לה-מיקי-ברקוביץ'). שסבלה מהבעיות הבאות:

1. פלג ממש לא היה השחקן האחרון בדרך לסל (הכדור שהוא ניסה לחטוף הגיע לשחקן אחר של הפועל)
2. גם אם כן, החוק הזה בכלל לא נחקק אז עדיין (רק שלח חשב שהוא כבר קיים)
3. אני בספק אם זה בכלל היה עבירה

בכל אופן, התרגלנו לזה ששופטים לא באמת שמים לב לחוקה ושופטים לפי "אסתטיות" או כל קריטריון תמוה אחר, אז כששופט מחליט נכון על פי החוקה זה נראה מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 10:33 am 
Junior

אגב מדהים שבשתיים מהמצ'-אפים שלכאורה לפאו היה אמור להיות יתרון נוק-אאוט והם יוגב-דיאמנטידיס, דווין סמית'-רומיין סאטו, השחקנים של מכבי פשוט יותר טובים. במיוחד סמית שנותן סדרה ענקית-ענקית עד עכשיו. העזרה שלו בריבאונד היא פשוט עצומה ובלעדיה מכבי לא הייתה מנצחת לטעמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 10:34 am 
Freshman

לא חושב שאפשר לבוא בטענות לקבוצה שעצרה את מכבי בהיכל על 65 נקודות גם אם נעזרו בשופטים שהשביתו הפעם את לאנגפורד.

ההגנה שלהם על סופו שהיה ביום טוב היתה כמעט מושלמת כשמכבי מנסה 5 דקות להכניס לו כדור ולא מצליחה , יש פה גם מחדל עצום של בלאט אבל גם קרדיט גדול להגנה .

אני מאוד מקווה שבלאט יצליח להנחיל לקבוצה שלו סוף סוף שיטה לעשות את הדבר האלמנטרי שזה למצוא את סופו בפנים או לפחות לנצל את הדאבל טים לזריקות פנויות , בנוסף אני מקווה שנשחק בהרכב מלא בלי שחקנים מושבתים , במצב כזה פאו לא עדיפה על מכבי בשום גלקסיה ובהיכל מכבי חייבת לקחת את זה .

צריך לזכור דבר אחד , ב-2 מ-3 המשחקים מכבי הובילה ברוב שלבי המשחק וכמעט נכנעה לווינריות ולניסיון של פאו אבל בואו לא נהפוך את היוצרות , מכבי הובילה ברוב המשחק והיתה ראויה לניצחון גם אתמול ובוודאי שבאתונה כשלולא מחדל הגנתי ברבע הרביעי (שחזר על עצמו במידה מסוימת גם אתמול) זה היה נגמר הרבה לפני ההארכה .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 10:37 am 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
אגב מדהים שבשתיים מהמצ'-אפים שלכאורה לפאו היה אמור להיות יתרון נוק-אאוט והם יוגב-דיאמנטידיס, דווין סמית'-רומיין סאטו, השחקנים של מכבי פשוט יותר טובים. במיוחד סמית שנותן סדרה ענקית-ענקית עד עכשיו. העזרה שלו בריבאונד היא פשוט עצומה ובלעדיה מכבי לא הייתה מנצחת לטעמי.

מסכים לגמרי לגבי סמית' וצריך לציין גם שלמרות שהשלשות לא נפלו לו אתמול, הוא נראה הרבה יותר אסרטיבי ובטוח בעצמו בהתקפה. מצד שני, אני חושב שזה מוגזם להגיד שיוגב יותר טוב מדיאמנטידיס בסדרה הזו, אבל הוא בהחלט עומד מולו בכבוד ראש בראש ונותן למכבי שיוויון פחות או יותר במץ'-אפ שהיה אמור להיות של פאו בנוק-אאוט, אי אפשר לבקש יותר מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 10:46 am 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:

דיאמנטידיס גם בסדרה הזאת יותר טוב מאוחיון , אבל הפערים לא גדולים , וזה נקודה מאוד חיובית לאוחיון. סאטו ממש נפילה , סמית' נהדר בשני הצדדים.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 10:59 am 
Junior

אני לא בטוח מי יותר טוב. אוחיון מריץ את ההתקפה הרבה יותר טוב מאיך שדיאמנטידיס לטעמי בשני המשחקים האחרונים. גם בהגנה הוא לא נופל ממנו אם לא עולה עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 11:13 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אוברדוביץ' מתעקש על קלאת'ס, כי הוא נותן הגנה. מה שאי אפשר לומר על לוגאן, וודאי לא על שאראס. אגב, יש לו רק 25% משלוש העונה, כך שזה מאוד נבון מצידו לא לזרוק משם, כי אחרת אוברדוביץ' יתלוש לו ת'ביצים. בלאט יודע את זה וכל עוד קלאת'ס במשחק, הם מתגוננים בעיקר מול החדירה שלו.
צרצריס שומר טוב, והוא משחק בזכות ההגנה שלו.
מי שבעיקר לא הגיע לסדרה זה סאטו, שלא פוגע, אבל נמצע שם למטרה אחד ברורה - לחסל את לנגפורד. הוא השומר הכי אתלטי אצל הירוקים, ואוברדוביץ' לא יכול להרשאות לקית' להיכנס לטירוף כי אחרת הוא יפסיד מהר מאוד.
לא חושב שפאו רעדו מפחד. פשוט הם קבוצה מאוד ממושמעת, וכאשר ז'ליקו עומר: זרקנו יותר מידי משלוש, הם מקשיבים ומתקנים. המינוס שבשיטה - לפעמים אין יכולת לאלתר ולהתאים את עצמך למשחק. מכבי מצופפת, מחליפה, ונותנת לזרוק, אבל הם לא לוקחים.
אני מתפלא שלא מדברים פה על הדבר המדהים ביותר שקרה במשחק אתמול: סופו סיים מחצית שלמה ללא עבירה! עם כל השנאה שלי ללמוניקה, הוא אולי השופט היחידי באירופה שיש לו אומץ לא לשרוק לסופו רק בגלל שהוא גדול כזה. אחרי המחצית הראשונה הוא היה (ביחד עם אוחיון) השחקן היעיל ביותר של מכבי. מובן שפאו זיהו את הבעיה ועברו לבאטיסט.
לגבי המשחק ביום חמישי, אלף, אני לא מאמין שפאו תאבד כל כך הרבה כדורים, ז'ליקו ישים דגש על זה. מצד שני, גם קשה להאמין שמכבי תפספס כל כך הרבה זריקות חופשיות. אנו נראה משחק אחר לגמרי, אני מאמין שמכבי תתפוצץ, אבל לא רוצה לפתוח פה לשטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 11:39 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מדברים פה הרבה על קלאת'ס וסאטו, אבל לדעתי המחדל הגדול של אוברדוביץ' אתמול היה אי הניצול של קיימקוגלו. בעיני במידה רבה הוא היה אמור להיות האקס פקטור של פאו, שחקן גבוה וחזק שקולע מצוין מבחוץ.

זה הדבר שלדעתי יהיה שונה ביום חמישי - יש לי הרגשה שאחרי ההלם הראשוני אתמול, יותר קלעים של פאו יגיעו למשחק הפעם. מצד שני, אחרי הרבע הראשון המצוין, גם הקלעים של מכבי לא הבריקו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 12:41 pm 
Hall of Famer

אני גם לא הבנתי לאיפה קיימקוגלו נעלם. שחקן נהדר שעשה למכבי הרבה מאוד צרות בשני המשחקים הראשונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 12:48 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

כמו שכמה אמרו פה, היה שיפוט מפוזר מאוד. מצד אחד שרקו על שטויות (2 משיכות!) ומצד שני לא שרקו כמה עבירות ברורות (כמה חדירות של מכבי שהיו אמורות להיות סל עם עבירה, זכורות לי אחת של יוגב ואחת של פניני ומצד שני בבלוק של הנדריקס על באטיסט היו 2 עבירות של ריצ'י). הקטע המוזר שהשופטים קצת דפקו את מכבי בדקות הטובות שלה (העבירות של לנגפורד והאי שריקות במתפרצות) ומצד שני דפקו קצת את פנא בדקות הרעות של מכבי (כולל השריקה לצעדים של DD שהייתי בהלם כנשרקה ורק בהילוך החוזר ראיתי שהיו צעדים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 12:53 pm 
Freshman

sir charles כתב:
ומצד שני דפקו קצת את פנא בדקות הרעות של מכבי (כולל השריקה לצעדים של DD שהייתי בהלם כנשרקה ורק בהילוך החוזר ראיתי שהיו צעדים).

אז רגע אתה אומר שהם דפקו את פנא כי הם שרקו לצעדים שבאמת היו? לא נשמע לך קצת מוזר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 12:59 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מכבי חייבים לרדת לקרקע במהירות כי בשני הנצחונות הם שיחקו טוב ברוב הדקות ועדיין ניצחו בדוחק רב. עם כל הקטילות פה על אוברדוביץ הוא מספיק מנוסה. עד עכשיו הוא ניסה כל מיני הרכבים וכרגע השחקנים שבאו מבחינתו לסדרה הם DD בגארדים, קאמיקוגלו בפורוורדים ובאטיסט וויוקאס בסנטר. נקווה שסאטו לא יתעורר ושקאמיאקוגלו וויוקאס ימשיכו לא לקבל הרבה דקות.
בצד של מכבי, הייתי מרוצה הפעם מאליהו - ירד כמה פעמים מהר לספסל אבל חזר, המשיך לעשות תנועה בהתקפה ונתן כמה סלים חשובים (וגם לא עשה שטויות בהגנה). הנדריקס חייב לשפר את אחוזי השדה. צריך להצליח למסור פנימה לסופו כי כשהוא מקבל את הכדור הוא מצליח לגבור על השומר(ים) שלו.
ודווין סמית' פשוט ענק! מתחילת המשחק הלך באגרסיביות לסל, המשיך בעבודה הנפלאה בריבאונד הגנה (רק חבל שהחטיא את השלשות הפעם) וכמובן נתן שני סלים סופר חשובים בסיום (ולא בפעם הראשונה העונה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 1:00 pm 
Hall of Famer

טיעון באמת מוזר. אם השופט שם לב בזמן אמת ושרק נכון, ואתה שמת לב רק בהילוך החוזר, אצל מי הבעייה? אצל השופט או אצלך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 1:01 pm 
Hall of Famer

אגב , מישהו מאוהדי מכבי יכול להסביר את הקטע של שריקות הבוז לשאראס ? נשמע לי קצת הזוי .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 1:03 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Joav כתב:
sir charles כתב:
ומצד שני דפקו קצת את פנא בדקות הרעות של מכבי (כולל השריקה לצעדים של DD שהייתי בהלם כנשרקה ורק בהילוך החוזר ראיתי שהיו צעדים).

אז רגע אתה אומר שהם דפקו את פנא כי הם שרקו לצעדים שבאמת היו? לא נשמע לך קצת מוזר?

לא ניסחתי כמו שצריך. התכוונתי שדפקו את פנא עם כמה שריקות ואי שריקות ודוקא בדקות החשובות.
השריקה לצעדים היתה נכונה אבל בשידור החי לא האמנתי ששרקו אותה ועוד לדיאמנטידיס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 1:06 pm 
Hall of Famer

עופר- מודה שאני שמתי לב לעניין הזה (כמו אחרים) ואני ממש לא הבנתי את זה. יותר מזה- זה צרם לי מאוד והאמת שזה לא אופייני לעשות את הבוז הצורם לשחקן עבר שלמען האמת לא קרה בינו לבין מכבי שום דבר רע (אני לא מתכוון כרגע לבוז רגיל שהשחקן עומד על הקו לזרוק עונשין וכו' שזה רגיל). סה"כ היה טקס יפה לפני המשחק עם הרבה תשואות והקהל קרא לו באותו סגנון של 2004-2005 (אחד הקריאות שיותר אהבתי לשחקני מכבי לדורותיהם) .אחד החבר'ה שישב לידי אמר לי "לך תדע, אולי זה בגלל הפחד ממנו..."
בכל אופן, משונה וחבל.

לפחות כיפרו על זה אחרי המשחק כשיצא מההיכל ושוב פעם קיבל תשואות מהקהל שהמתין ביציאה השחקנים בשער 9.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 1:22 pm 
Junior

באמת לא היו מובנות שריקות הבוז לעברו.
מה היה חטאו של הבחור בסך הכול? שלא שש לחזור למכבי לאחר קדנציה כושלת ב-NBA?
אבל זה נראה לי קצת כמו אפקט "טביב" כזה. לא כולם יודעים למה ומדוע מגדפים מישהו שהופך עד מהרה למושא שנאה של הקהל כזה או אחר, והם פשוט "זורמים".
תשאל אותם לאחר-מכן, אני לא בטוח שכולם ידעו למה ואם הסיבה של כולם זהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 1:36 pm 
מנהל פורום

מה הבעיה בשריקות הבוז לשאראס? האוהדים במצב הזה צריכים לעשות את מה שהם חושבים שיעזור לקבוצה שלהם לנצח את המשחק. סנטימנטים זה לאחרי המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 1:39 pm 
Freshman

מה אתם נסחפים כולה שרקנו לו בוז, קצת להוציא אותו מריכוז וואללה יכול להיות שזה באמת עבד לנו כל העניין של עידוד ופתאום בוז. אף אחד לא קילל וכולם מתים עליו עדיין, קצת בוז לא הרג אף אחד, שכחתם שזה מלחמת עולם המשחקים האלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 2:53 pm 
Hall of Famer

לי זה בכל זאת צרם. סוג של חוסר קלאס. למעשה היה נראה שהוא זוכה לשריקות בוז באופן מיוחד, בכל פעם שיצא או נכנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 3:13 pm 
Hall of Famer

בדיוק.
אין לי בעיה עם שריקות בוז כשהשחקן מכדרר בהתקפה וזורק עונשין. ברור שזה הכי טבעי בעולם.
אבל שריקות בוז כשהוא יוצא או נכנס למגרש כחלק מחילוף? וזה כשהאחרים מקבוצתו לא זוכים לזה. למה? הרי לא היה שום דם רע בינו לקבוצה ושום דם רע בינו לבין הקהל. חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 4:22 pm 
Junior

ראובן כתב:
אגב, הבנתי היום בשידור את מי הוא מזכיר לי. זה מערכון של ניקוי ראש שבו יושב פרשן באולפן ומפרש משהו. ותוך כדי הפרשנות מכניסים כל הזמן פתקים שסותרים לגמרי את מה שהוא אומר, והוא מגיב ב"זה היה ברור לגמרי..." ופוצח בפרשנות חדשה ובטוחה בעצמה. זה בול שלח.

אתה מבין שבעצם בתת מודע אתה משחזר את החוויה של מורנו ורבנו זצ"ל בזמן ששיחק כן-לא-שחור-לבן עם רפי בנו (או שמא היה זה עמיר?)

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 4:35 pm 
Junior

באמת עופר שלח מזכיר לפעמים את אבא אבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 5:30 pm 
מנהל פורום

צוד כתב:
ראובן כתב:
אגב, הבנתי היום בשידור את מי הוא מזכיר לי. זה מערכון של ניקוי ראש שבו יושב פרשן באולפן ומפרש משהו. ותוך כדי הפרשנות מכניסים כל הזמן פתקים שסותרים לגמרי את מה שהוא אומר, והוא מגיב ב"זה היה ברור לגמרי..." ופוצח בפרשנות חדשה ובטוחה בעצמה. זה בול שלח.

אתה מבין שבעצם בתת מודע אתה משחזר את החוויה של מורנו ורבנו זצ"ל בזמן ששיחק כן-לא-שחור-לבן עם רפי בנו (או שמא היה זה עמיר?)

זה היה עמיר. עכשיו כשאתה אומר את זה, אני חושב שבאמת ציטטתי את קישון באופן לא מודע, אבל לדעתי לא את הפליטון הזה. ייקח לי עוד קצת זמן להיזכר אבל זה יבוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: