סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 1:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 5:38 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
יש אגדה על עו"ד שלמה תוסיה כהן שפעם, בהגינו על נאשם, טען בטעות לטובת התביעה. אחרי שהעלה בצורה מלומדת, מנומקת ומבריקה טיעונים מדוע הנאשם אשם, לחש לו אחד מעוזריו שהוא בעצם מייצג את הנאשם. מיד פנה תוסיה כהן אל השופט ואמר "את כל זאת הייתי אומר לו הייתי נציג התביעה, אולם..." ואז סתר את טיעוניו הקודמים בזה אחר זה, בצורה מלומדת ומבריקה לא פחות.
אז שלח רוכב פה על כתפי ענקים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 5:50 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
מדברים פה הרבה על קלאת'ס וסאטו, אבל לדעתי המחדל הגדול של אוברדוביץ' אתמול היה אי הניצול של קיימקוגלו. בעיני במידה רבה הוא היה אמור להיות האקס פקטור של פאו, שחקן גבוה וחזק שקולע מצוין מבחוץ.

זה הדבר שלדעתי יהיה שונה ביום חמישי - יש לי הרגשה שאחרי ההלם הראשוני אתמול, יותר קלעים של פאו יגיעו למשחק הפעם. מצד שני, אחרי הרבע הראשון המצוין, גם הקלעים של מכבי לא הבריקו.

קאימקוגלו, כמו שאמרת, הוא אקס פקטור. סוג של גיא פניני מבחינת יכולת יצירת נקודות לעצמו - יד טובה מבחוץ ולא הרבה יותר. בקיצור, הוא מוגבל, ואם לא נותנים לו את השלשות החופשיות הוא בבעיה. אפשר להוריד אותו לפוסט אפ אבל במשחק כל כך פיזי כמו אתמול זה לא היה עוזר, מכבי היה מכסחים אותו בפנים והוא לא מספיק מיומן מתחת לסל כדי להתמודד עם זה.

עוד נקודה ששמתי לב אליה - גם בשנה שעברה בהצלבה היה ישראלי שבלט והפתיע, אז זה היה פניני שהיה בזון מטורף בשני המשחקים האחרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 5:55 pm 
Hall of Famer

הזקן הג'ינג'י הזה שלו גורם לי כל פעם שאני מסתכל עליו להזכר בגמד המרושע מהיה היה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 6:18 pm 
Junior

גם הזריקה שלו מהעונשין משעשעת. הוא בכלל לא מכדרר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 8:21 pm 
Junior

קאימקוגלו הוא הפוטסיס החדש של אוברדוביץ', נכנס בדיוק לאותה פוזיציה בהתקפה ולמרות שהמקור שחקן ה-ר-ב-ה יותר טוב, מבחינת מה שאוברדוביץ' מבקש ממנו התקפית זה לא מאוד משנה. הבעיה היא בהגנה. לקאימקוגלו אין את הסייז ואת יכולות הריבאונד של פוטסיס ולכן כצפוי אנחנו רואים בסדרה הזאת הרבה את אורי קוקיה, אה צרצאריס.

אגב פורוורדים ג'ינג'יים ואוברדוביץ'. ג'וני רוג'רס, זוכרים? איזה שחקן תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 9:11 pm 
Sophomore

תענוג? עד היום העיניים שלי כואבות מהזריקה המכוערת שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 9:14 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אתה לא חושב שצריך ללכת עם דבר כזה לרופא עיניים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 9:33 pm 
Junior

עם הזריקה של רוג'רס? אין ספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 9:49 pm 
Senior

צאראצריס זה לא אורי קוקיה(שהיה מת ל-2.09 מ') הבעיה הגדולה שלו זה שהוא נאלץ לשמור על פורוורדים הרבה יותר זריזים ממנו(הוא סנטר בכלל) כמו אליהו או בלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 9:38 am 
Hall of Famer

Joav כתב:
השיפוט כרגיל היה של פנא אני לא מתפלא עם אוברדוביץ ישן עם לאמוניקה באותה מיטה במלון. פשוט שערורייה!
צד אחד נותנים להם לפוצץ מתחת לסל חופשי, באטיסט נתלה לסופו על הגב, על הכתף ועל מה לא וששששש שום דבר. כל חדירה של יוגב וסמית' פוצצו להם את הצורה והמשרוקית נדמה, רק כשהירוקים החיוורים חדרו לסל כל יד שנשלחה לעבר הכדור נשרקה עבירה.

אתה מודע לכך שברבע האחרון, שבמקומות מסויימים ומוזרים קוראים לו הרבע המכריע, מספר העבירות של מכבי ב-8.30 הדקות הראשונות על מספר עגול שיש קוראים לו אפס והעבירות היחידות שנשרקו נגד מכבי ברבע היו מכוונות? שיפוט יווני שערורייתי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 11:11 am 
Freshman

אתה מודע לכך שברבע הראשון חיסלו לנו את לנגפורד ובלו בעבירות שלא היו. להזכירך בלו ולנגפורד הם ספקי הנקודות העיקריים של מכבי. אני מוכן לשבת עם כל אחד פה על שידור חוזר של המשחק ולעצור שריקה שריקה (ואי שריקה אי שריקה) ולהראות כמה השיפוט נוראי. אם סופו היה שומר על באטיסט כמו שבאטיסט היה שומר עליו הוא היה יוצא ב-5 עבירות בשתי דקות פחות או יותר. אובר פליי עלק.. נתלה לו על הכתף והגב כאילו זה סולם חבלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 11:32 am 
Junior

nadav_hacohen כתב:
לפני שאכתוב משהו, מישהו עוד רוצה לדבר על שחקן היורוקאפ דווין סמית', זה שלא מתאים לרמות האלה של אירופה?

.

כן, אני.

גם אם סמית ייתן היום משחק ענק ויעלה את מכבי לפיינל פור זה לא יגרום לי לשנות דעה.
הוא חושב מאוד לאט, אין לי הרבה דוגמאות (בייחוד כי זה דקויות של תוך כדי משחק שאני לא זוכר ואתקשה להסביר) אבל אחת זכורה לי במיוחד בסוף משחק 2 שבהתקפה אחרונה הוא החזיק יותר מדי זמן בכדור וגם כשהוא כבר נכנס עד שהוא מסר לפאפא כבר נגמר השעון ולנגפורד קלע אחרי הזמן והמשחק הלך להארכה.

הוא שחקן טוב ונחמד ואולי ברמה גבוהה יותר מיורוקאפ, אבל בקבוצה כמו ׳אלקטרה׳ שכל זר אמור להיות מוביל, הוא פשוט לא מתאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 11:36 am 
Hall of Famer

אני לא חושב שכל זר אמור להיות מוביל.
בינתיים סמית שלא היה מאד מוצלח בחלק מהעונה מביא את עצמו למאני טיים ברמה יוצאת מהכלל, הוא בלי ספק ה-MVP של הסדרה הזו עד עכשיו בהפרש גדול מהאחרים. לא רואה מה אפשר לבקש ממנו יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 11:42 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
כל זר אמור להיות מוביל היה אולי נכון בתקופת שני הזרים, ואם נפלת אז עם זר פחות או יותר הלכה לך העונה. בקבוצה עם שבעה זרים, שבעה מובילים זה לא רק ציפייה מוגזמת, אלא גם בלתי אפשרי מבחינת דינמיקה של קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 11:43 am 
Hall of Famer

www.dovi כתב:
nadav_hacohen כתב:
לפני שאכתוב משהו, מישהו עוד רוצה לדבר על שחקן היורוקאפ דווין סמית', זה שלא מתאים לרמות האלה של אירופה?

.

כן, אני.

גם אם סמית ייתן היום משחק ענק ויעלה את מכבי לפיינל פור זה לא יגרום לי לשנות דעה.
הוא חושב מאוד לאט, אין לי הרבה דוגמאות (בייחוד כי זה דקויות של תוך כדי משחק שאני לא זוכר ואתקשה להסביר) אבל אחת זכורה לי במיוחד בסוף משחק 2 שבהתקפה אחרונה הוא החזיק יותר מדי זמן בכדור וגם כשהוא כבר נכנס עד שהוא מסר לפאפא כבר נגמר השעון ולנגפורד קלע אחרי הזמן והמשחק הלך להארכה.

הוא שחקן טוב ונחמד ואולי ברמה גבוהה יותר מיורוקאפ, אבל בקבוצה כמו ׳אלקטרה׳ שכל זר אמור להיות מוביל, הוא פשוט לא מתאים.

הוא חשב מאד לאט גם כשקלע על הבאזר של ההתקפה את הזריקה הכי חשובה במשחק מס' 3?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 12:14 pm 
Junior

אני חושב שכל מי שלא יאכל את הכובע שלו, פה בפורום, בהקשר של דווין סמית' והיכולת שהוא מציג בסדרה הכי חשובה העונה של מכבי, הוא גונב דעת במקרה הטוב ורמאי במקרה הרע.
כנראה אנשים פה אוהבים את הסיפורים ההפוכים, את אלו שכיף לקטול אותם על סדרה גרועה, למרות שבמשך העונה הם היו אבן דרך משמעותית בהבאת הקבוצה עד לשלב הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 12:40 pm 
Hall of Famer

סמית' נותן סדרה מצוינת ובהחלט נראה שהוא הגיע מוכן מנטלית לשלבים האלו של העונה. מה שכן, אני לא מכיר את סאטו כך שאני לא יודע האם זו עבודה שלו או שהבחור מנגד פשוט לא משהו. בכל מקרה, הוא נותן לנו יתרון בעמדה על פני פאו וזה לא מעט. בלאט אוהב שחקנים כאלו. הנדריקס, סמית' ופרקינס (וגם אוחיון במידה מסוימת) מזכירים מאוד אחד את השני מבחינת לחימה, פוקוס, הגנה חזקה, ריבאונד טוב, חוזק מנטלי, משחק קבוצתי והשפעה חיובית בחדר ההלבשה. לצד לנגפורד, אליהו וסופו המוכשרים יותר, יש תלכיד לא רע בכלל שמסוגל להתעלות. החסרונות של סמית' מצד שני ברורים והם לא השתנו (אם כי הוא אגרסיבי ופעיל יותר בהתקפה). צריך לקחת את זה בחשבון בבניית הקבוצה לשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 12:44 pm 
Hall of Famer

סאטו אמנם לא הגיע התקפית לסדרה, אבל הוא שחקן הגנה מצוין. בכל מקרה, סמית' פחות הרשים העונה גם מול קבוצות הגנה הרבה פחות טובות מפאו, כך שמותר וצריך לתת לו את הקרדיט על השיפור במאני טיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 1:07 pm 
Freshman

סאטו רוב הזמן מוצב על לגנפורד, אוברודוביץ' מהמר על סמית ושולח עליו את שאראס וקאלאטיס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 1:21 pm 
Sophomore

האס להערב צריך להיות גיא פניני. גם בעונה לא טובה אין סיבה שהביצים שלו לא יובילו אותו להופיע הערב כמו שצריך. בנוסף, יקל על מצבת העבירות, בעיקר של סמית' ובלו ויכול לפתוח קצת את הרחבה לליאור ואת קשת השלוש לבלו שבמשחק שלוש התקשה להגיע לזריקות מהטווח הזה (קלע אחת על פרצוף של יווני ועוד אחת כי קיימק' החליק). בנוסף יטריף קצת את היוונים הלחוצים ממילא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 1:26 pm 
Hall of Famer

אד הורטון כתב:
האס להערב צריך להיות גיא פניני. גם בעונה לא טובה אין סיבה שהביצים שלו לא יובילו אותו להופיע הערב כמו שצריך.

ביצים זה אחלה, אבל בכדורסל צריכים להשתמש כיאות גם בכמה איברים אחרים, שלצערו של פניני לא ממש מתפקדים אצלו העונה. לכן הוא לא יהיה אס הערב, ספק אם יהיה 2 לב אדום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 1:28 pm 
Freshman

לא ברור בכלל מה הסיפור עם גיא, איך שחקן ששנה שעברה לא דפק חשבון לשום מקום וסיטואציה, תפר שלשות בהצלבה ובפיינל פור, פתאום דופק איירבולים מהשלוש???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 1:30 pm 
Hall of Famer

משהו עם הביצים שלו, אני חושב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 1:50 pm 
Hall of Famer

צילו של כספי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 1:59 pm 
Freshman

כספי בקבליבלנד, אין שם שמש שתעשה לו צל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 126 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: