סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 3:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 141 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 11:47 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
דייבי ג'ונס כתב:
יש יחס כלשהו, אני מסכים. ועדיין מ"ארבע, חמש הקבוצות הטובות באירופה" משתמע שמכבי יכולה להתחרות עם הגדולות על כל שחקן - מה שכמובן לא באמת ריאלי.

מאיפה השתמע דבר כזה? נהפוך הוא, אם זה היה נכון, לא היינו מדברים על אליהו. מה שאמרתי זה אך ורק שקבוצה ברמת הגודל הזו אמורה להיות מסוגלת לשלם כסף טוב לשחקן שהוא לא כוכב גדול אלא בתפקיד שאתה מייעד לאליהו. והעובדה היא שמכבי אכן משלמת לו את הסכומים האלה ושורדת לא רע.

(ואגב, עכשיו שמתי לב שנפלת בפח שהזהרתי לגביו - כשאתה אומר שאליהו עולה מיליון וחצי דולר ווסקז שני מיליון יורו נטו, ההפרש לא נשמע כזה גדול. כמובן שהוא מאוד גדול כי פה זה נטו ושם ברוטו ופה זה דולרים ושם זה יורו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 28, 2012 11:52 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מילאן מצ'באן גו-טו-גאי יציב ברמה האירופית (לא רק התקפית)? יש יבשת בשם "אירופה" גם בפלנטות אחרות?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 10:24 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
מילאן מצ'באן גו-טו-גאי יציב ברמה האירופית (לא רק התקפית)? יש יבשת בשם "אירופה" גם בפלנטות אחרות?

מה זה גו טו גאי הגנתי?

וכן, מילאן מצ'באן הוא גו טו גאי התקפי יציב ברמה האירופית, בהחלט. נכון שאני מגיב פה למי שהפריזמה היחידה שלו היא מה השחקן עשה באלקטרה, אבל מה לעשות-יש כדורסל גם מחוץ לפלנטה שנקראת מכבי תל אביב. ושם, מילאן מצ'באן הוא אחלה של שחקן ברמת יורוליג, הרבה יותר מוכשר מחבר כמו ליאור אליהו למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 11:21 am 
Hall of Famer

נחכה ונראה. בינתיים ביצועיו מחוץ לפלנטה הם מספרים יפים בקבוצה די חלשה שלמרות שהיה לה חיזוק של סנטר NBA למרבית השלב הראשון, לא עברה אותו. לא דבר שלא עשו לפניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 11:42 am 
Hall of Famer

שמע, אתה מצחיק אותי. אתה מנסח את המצב של פרטיזן איך שנוח לך לנסח (למה לא תנסה "קבוצה עם תקציב נמוך יחסית לשאר המתמודדות עמה בסיבוב הראשון, שמתבססת על שחקנים מקומיים"? זה נשמע קצת אחרת), וברור שלא ראית יותר מדי (אם בכלל) משחקים של מצ'באן בפרטיזן, שלא לדבר חס וחלילה על משחקים שלו בורשאץ' או בנבחרת סרביה. ברור לכל מי שראה אותו לאורך זמן שמדובר באחד מהפורוורדים המוכשרים באירופה בתחם ההתקפי, שחקן שלגמרי יכול להיות גו טו גאי בקבוצות גדולות. אבל בשביל זה צריך לפעמים לראות כדורסל מעבר ליום חמישי בנוקיה, יו נואו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 11:53 am 
Hall of Famer

דווקא ראיתי את פרטיזן לא מעט השנה, והוא באמת נתן תצוגות התקפיות נאות, ועדיין הוא לא הצליח להוביל אותה ליותר מאנדר-אצ'יבריות. לא יעזור לך, פרטיזן הייתה אמורה להיות טובה יותר עם סנטר ברמת פקוביץ' ועם רכז פליט NBA שנמצא עכשיו באולימפיאקוס ועם מצ'באן או-כה-מופלא. היא גם הייתה בבית עם קבוצות שנראו די זוועה יחסית לתקציבן - אנדולו ומילאנו נראו כמו שום דבר בשלב הראשון ברוב משחקיהן, גם מכבי אגב בחלק מהמשחקים. ועדיין, עם פקוביץ' ועם מצ'באן בעונה נחמדה, היא לא עברה את השלב הראשון. מספרים יפים בקבוצת מקום חמישי בבית המוקדם זה נחמד, לא דבר שלא עשו כבר שחקנים עם פחות הייפ.
נחכה ונראה מה יהיה איתו, לדעתי יהיה שחקן טוב ונחמד, לא יהיה הכוכב הענק שחלק מהאנשים פה מדברים עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 11:56 am 
Hall of Famer

לדמגוגיה העקשנית שלך אני לא אתייחס, אבל השורה התחתונה מבחינתי היא אותה שורה תחתונה: מצ'באן הוא אחד הפורוורדים המוכשרים באירופה, אם לא המוכשר שבהם. ככזה, הוא יכול להיות אחלה גו טו גאי בכל קבוצה באירופה (הוא גם שחקן ממושמע וחרוץ, לא פוזיונר פרימדוניסטי סטייל אליהו). אני מאמין שאחד המאמנים הסרבים שמסתובבים ביבשת יקפוץ עליו ברגע שהוא יהיה זמין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 12:08 pm 
Hall of Famer

לא רוצה אז אל תתייחס. אתה קורא לי דמגוג, ומעלה כבר בפעם השנייה את ליאור אליהו כאילו הוא קשור לויכוח, כאילו הזכרתי אותו בכלל, כאילו אני אחד מחסידיו (אני ממש לא). ואם יקפוץ עליו מאמן סרבי (שזה כשלעצמו לא אומר כלום, מאמן מונטנגרי קפץ כמוצא שלל רב על נמנייה בייליצה לקבוצה ספרדית גדולה, ולא נפלתי מהכסא ממנו) - נראה מה יעשה בקבוצה שלו.
אני שמח שהשורה התחתונה מבחינתך היא אותה שורה תחתונה, בזה הרי נסגר הויכוח, נדב החליט, נעשה ונשמע. יותר נכון, עכשיו נחכה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 12:14 pm 
Hall of Famer

גו טו גאי הגנתי? ליאור אליהו. עליו משחקים בזמן שהוא בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 12:18 pm 
Hall of Famer

ראי, אני לא מתייחס לאליהו כי אני חושב שאתה מחסידיו, אני מתייחס אליו כי לדעתי הוא סוג של אנטיתזה לאליהו. אני גם לא אומר שזה שיקפוץ עליו מאמן סרבי ייתן לו פלומבה כאחד מגדולי היבשת, זו פשוט הערכה שלי לקראת המשך דרכו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 12:21 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
ראי, אני לא מתייחס לאליהו כי אני חושב שאתה מחסידיו, אני מתייחס אליו כי לדעתי הוא סוג של אנטיתזה לאליהו. אני גם לא אומר שזה שיקפוץ עליו מאמן סרבי ייתן לו פלומבה כאחד מגדולי היבשת, זו פשוט הערכה שלי לקראת המשך דרכו.

וואו!! זו ההודעה הכי מרוככת שקראתי מנדב אי פעם. אתה מרגיש טוב?

ראי, שאפו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 12:30 pm 
Hall of Famer

זו פשוט לא תקופה של דו"חות שנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 12:35 pm 
Freshman

אני אנסה להסביר למה הטיעון על מאצ'באן ואי העליה לטופ 16 הוא דמגוגי ...

כל עוד פקוביץ' היה בפרטיזן הם היו בעמדת זינוק מובהקת לטופ 16 , כלומר לבוא ולומר שיחד עם סנטר NBA לגיטימי הם לא עלו לטופ 16 זה לא רק טיעון דמגוגי ,זה פשוט לא נכון.

ולחלק הדמגוגי לפעמים קבוצה היא כל כך חלשה שגם עם שחקן נהדר כמו מאצ'באן היא לא מצליחה להתעלות ולעבור שלב , זה לא גורע מהשחקן שנתן עונה פנטסטית גם ביורוליג , אני לא בא ושופט לפי מספרים כי הם לא אומרים כלום בקבוצה כושלת אלא לפי רמת משחק גבוהה מאוד במשחקים שראיתי.

בשורה התחתונה באמת הזמן יגיד את שלו אם כי אני משוכנע שכולנו יודעים מה הוא יגיד , רק שמכבי לא יהיו מספיק טיפשים כדי לפספס את זה , בעיקר כשראינו איך שיתוף הפעולה שלו עם פקוביץ' שמזכיר מאוד את סופו בסגנון המשחק עובד בצורה יוצאת מן הכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 2:07 pm 
Hall of Famer

בסופו של דבר, ועם כל הכבוד לעונה היפה באמת של מצ'באן בפרטיזן, צריך לזכור שני דברים:
א. אליהו עשה יותר בחיים, אפילו הרבה יותר ובקבוצות טובות יותר.
ב. גם וליצ'קוביץ' (המיובש מריאל) או מאריץ' (המיובש מפאו), ואפילו לאסמה (המיובש של מכבי), עשו דברים יפים בפרטיזן. נו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 2:10 pm 
Hall of Famer

אולי די כבר עם הניתוח היבש הזה של מה עשה ואיפה עשה? מי שראה את השחקן, יודע על מה מדובר. שחקן מצוין, יכול להיות ה4 הטוב באירופה, גם אם שומו שמיים לא היה ה-שחקן ה-מוביל באלקטרה (ואני שוב אחזור לשאלת השימוש שהועלתה במקרה לאמפה, שהוא שחקן פחות מוכשר ממצ'באן לדעתי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 29, 2012 2:12 pm 
Hall of Famer

מסכים שיכול פוטנציאלית ואף עם סבירות לא רעה, לא מסכים שהוכח שיכול, ולמעשה רחוק מכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 141 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מיכאל ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה