סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 12:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אפריל 13, 2012 3:41 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אנדראס גיבר בהחלט מזכיר את הטשהיימר בבריונות, אבל מזכרוני המועט בקשר אליו הוא לא ניחן באינטילגנצית משחק גבוהה או ביד משלוש. החשש שלי לגבי הטשהיימר זה שהוא יתפתה להפוך לד'אור פישר כזה שבורח החוצה, ככה הוא גם שיחק נגד ריאל (שהיא לא קבוצה של סנטרים עבים, אלא חוסמים טובים) באחד המשחקים שראיתי העונה, אבל הצליח יפה לדפוק להם כמה שלשות על הראש.

לגבי הליטוש של התנועה עם הגב לסל, הוא מזכיר קצת את הנדריקס של העונה הראשונה במכבי. עם שועלי הקופליג הוא יסתדר, השאלה מה הוא יעשה עם אריות או אפילו שועלי היורוליג.

שחף - אני מבין את מה שאתה אומר, ולא יזיק איזה פרוביץ' כזה, אבל לך תמצא סנטר 2.10 טוב במחיר סביר באירופה. מכבי חושבים כלכלי, הטשהיימר זול יותר, הוא שחקן טוב שיכול לשחק בשתי עמדות הפנים ומתאים לסגנון של בלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 13, 2012 6:25 pm 
Senior

מהקליפים שראיתי האיש נראה יותר פורוורד מסנטר. זה אחלה בתור מחליף, אני אישית הייתי מוצא סנטר עם סייז משמעותי בתור סנטר פותח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 13, 2012 6:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בהנחה שתוכל לשלם עליו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 13, 2012 8:45 pm 
Junior

אך ורק סנטר, לא שום דבר אחר. גם אין לו שום בעיית סייז, לא בACB ולא ביורוליג. אני חושב שאצל דיוויד הוא יוריד מאוד את המינון של החצי מרחק (שגם ככה לא הנשק המרכזי שלו) ויהפוך לשחקן פוסט טוב מאוד. עדיין הייתי מעדיף שחקן פנים מוכח כמו מאריץ' על פניו אבל כנראה שהכסף מדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 13, 2012 9:39 pm 
Senior

לא כתבת גם על הנדריקס שאין לו בעיית סייז? הפלא ופלא, הנדריקס קלע ב-40% מהשדה מול פאו והאחוזים שלו יורדים ברמות כשהוא צריך ליצור לעצמו בפוסט מול סנטרים עם בשר וגובה. אני אישית לא אוהב סנטרים נמוכים ומכבי משום מה תקועה על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 13, 2012 9:53 pm 
Junior

כן, הבנו כבר שיש לך בעיה עם סנטרים נמוכים. רק שהטשהיימר ממש לא נמוך או אנדרסייזד לעמדה (להיפך, בחור גדול) כך שאני לא מבין למה אתה נטפל דווקא לנקודה הזאת. יש הרבה בעיות אחרות בהחתמה הזאת אם וכאשר.

מה הקשר להנדריקס? 4 שמשחק מחוץ לעמדה שלו ולכן סובל מנחיתות פיזית. ממש לא "סנטר נמוך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 13, 2012 10:14 pm 
Senior

לפי מה שקראתי ואיך שהוא נראה הוא 2.06 מ' שזה אנדרסייזד לכל דבר ועניין לסנטר גם באירופה גם אם הוא רחב יחסית. אתה צריך להיות מאוד טכני(או פשוט מאוד מאוד גדול כמו סופו) כדי לחפות על גובה כזה בתור סנטר. לצורך השוואה לואיס סקולה שהוא 2.06-2.07 מ' שיחק כמעט אך ורק בתור 4. סנטרים דומיננטיים בסייז הזה יש מעט גם באירופה וגם מייק באטיסט משחק הרבה דקות ליד צאצאריס ובעונות קודמות ליד פוטסיס(4 אבל מאוד גבוה) שמחפים על החיסרון היחסי שלו בגובה בהגנה ובהתקפה המשחק שלו מאז שהוא עבר לשחק כמעט אך ורק כסנטר מבוסס המון על הפיק אנד רול עם דיאמנטידיס ופחות על פוסט אפים, לפחות כל עוד לא עושים עליו חילופים כל הזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 14, 2012 11:51 am 
Junior

תגיד, יש מצב שאתה וינס מקמהון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 12:09 pm 
Sophomore

שרמאדיני קרוב לסיכום (ע"פ YNET)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4216560,00.html

אני באופן אישי לא התרשמתי ממנו יותר מדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 12:11 pm 
Junior

כמוני כמוך, לא מחזיק ממנו בכלל. לפחות לא נשמע תלונות על הגובה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 12:13 pm 
Sophomore

השאלה אם שרמדיני בא במקום הטשהיימר או בנוסף אליו. אם גם הטשהיימר או שחקן מסוגו יוחתם, זו החתמה טובה. אם זה שרמדיני סולו אז הקבוצות הגדולות של אירופה יאכלו את הקו הקדמי של מכבי עם כפית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 12:57 pm 
Sophomore

כמו שאני רואה את זה שרמדיני זה במקום סופו, הטשהיימר זה הספין התקשורתי והבק אפ שמכינים להנדריקס. שרמדיני אומנם שרוך רזה, אבל שחקן חכם, עם יד טובה (קלע עונשין מדהים), משחק פוסט אפ טוב, פיקנרול יעיל ואפילו חוסם טוב. בהגנה זאת תהיה בעיה כי זה עדיין לא יפתור את בעיות הבשר של מכבי בקו הקדמי. הנדריקס לא גדול מספיק, שרמדיני לא חזק מספיק. אבל למכבי אין ברירה אלא להמר פה ולקוות להצליח - התקציב מוגבל וזה הדבר הראשון שקובע את הסגל.

כמו שמצטייר כרגע, הקו הקדמי של מכבי בעונה הבאה אמור להיות דומה לקו הקדמי הנוכחי בבעיה שלו - הרבה שחקנים טובים מאוד, אבל אף אחד מהם לא שחקן שלם. אליהו ומצ'באן מעולים בהתקפה אבל בעייתיים בהגנה, ואת הבעיה של הסנטרים כבר ציינתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 1:25 pm 
Sophomore

לא הייתי ממהר לקבוע בנחרצות שמצ'באן יהיה חלק מהקו הקדמי של מכבי בעונה הבאה. במליון יורו גם בקבוצה יודעים שאפשר יהיה להביא שחקן מתאים יותר, ולו בשל העובדה שבלאט כנראה יסמוך עליו יותר מאשר על מצ'באן.

שרמאדיני וסופו/הטשייהמר (אם אכן הוא מגיע כתוספת) יחד עם הנדריקס, אליהו ובלו(?) זה עדיין לא שילוב מנצח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 1:32 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אם זה נכון, אז אני שלם עם המהלך. לא נראה לי שמשלמים לג'ורג'י יותר מאשר שילמו לסופו, ואני כל הדרך אמרתי שאם נמצא מחליף ראוי במחיר סביר, אז בכיף. כבר כתבתי מספיק על שרמדיני, ואני מאוד מתרשם ממנו. לדעתי, אחד הסנטרים הטובים באירופה.
מחכים לפליט קאנטו מס' 2...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 1:35 pm 
Hall of Famer

לא מספיק מכיר את הטשמייר, אבל אם הוא טוב כמו שמספרים אז קו קדמי של שרמדיני+הטשמייר+הנדריקס+אליהו+בלו/ג'יימס/פרוייקט צעיר נשמע בהחלט טוב ומספיק מגוון התקפית. מצד שני, אלא אם כן הטשמייר הוא גם שחקן הגנה טוב, אז זה יוצא שלמכבי יש בדיוק סטופר הגנתי אחד בקו הקדמי, לא ממש מספיק כי שרמדיני ואליהו לא ממש מפחידים בתחום הזה והנדריקס, על כל מעלותיו, עדיין מתקשה להתמודד לאורך זמן עם קווים קדמיים עם סייז רציני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 1:37 pm 
Sophomore

אני לא חושב שהקו הקדמי יהיה זהה לקו הקדמי הנוכחי בחילוף שרמדיני במקום ג'יימס. יותר הגיוני (מבחינת תקציב לא מבחינת רצון) ששרמדיני מגיע במקום סופו.
נראה לי שסביר להניח שמצ'באן והנדרקיס לא יהיו בשנה הבאה וכנ"ל גם בלו, מכאן שהקו הקדמי יהיה יותר בכיוון של:
אליהו
ג'יימס
שרמדיני (?)
ועוד שני אלמונים שמכבי ינסו לפגוע איתם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 2:54 pm 
Freshman

הקו הקידמי הזה נשמע רע , ממש ממש רע .

אני רוצה להאמין שבהנהלת מכבי יודעים מה הם עושים אחרי כל כך הרבה תארים והישגים , הם יודעים לזהות שחקן שמתפתח לשחקן על בזירה האירופית כמו מאצ'באן , קשה לי לראות סרט שמכבי מפספסים את זה.

וג'יימס נתן עונה נוראית בכל קנה מידה , לא מאמין שבגלל שני משחקים ישאירו אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 3:14 pm 
Sophomore

גם בספורט 5 כבר סגרו עם שרמדיני במכבי :)

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 19202.html

אם פרקינס בא איתו אז בכלל זו עסקה טובה

ואני גם בעד להחזיר את מאצ'בן אם בלו עוזב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 3:14 pm 
Senior

לי לא נראה שיש אחוז אחד של סיכוי בכלל שמצ'באן יהיה במכבי בשנה הבאה. במכבי לא יוציאו מיליון דולר על שחקן שבלאט לא מאמין בו. הם עשו את זה בחצי מחיר עם פפאלוקאס השנה וכולם רואים את התוצאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 3:21 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הברירה היא או להוציא עליו מיליון דולר בסגל, או להוציא עליו חצי מיליון דולר ויותר כשהוא בסגל של מישהו אחר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 3:30 pm 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
לי לא נראה שיש אחוז אחד של סיכוי בכלל שמצ'באן יהיה במכבי בשנה הבאה. במכבי לא יוציאו מיליון דולר על שחקן שבלאט לא מאמין בו. הם עשו את זה בחצי מחיר עם פפאלוקאס השנה וכולם רואים את התוצאות.

בלאט ביקש את פפאלוקאס, זאת החתמה שרשומה עליו, ממש לא הנחתה של ההנהלה. ומי אמר שהוא לא מאמין במצ'באן? בגלל שהוא העדיף להשאיל אותו ולא את בלו/ אליהו? למה זה מפתיע? בלאט הבין שמצ'באן 4 ושהוא חייב לקבל זמן משחק שבמכבי הוא לא יכול לקבל, אז החליטו להשאיל אותו.
לדעתי שחרור של מצ'באן עכשיו יהיה פאדיחה שתיזכר במכבי לדורות, ולו רק מהסיבה הזאת לא ישחררו אותו. אם יש סיבה שכן ישחררו אותו, זה החוזה המנופח שלו (שהוא לפי הפרסומים מיליון $ ולא יורו). עדיין, אני מאמין שהוא לובש צהוב בעונה הבאה.

שרמדיני לא בא במקום ג'יימס, אין סרט כזה. אני גם לא רואה את ג'יימס עוזב כל כך מהר. כמו שזה נראה שרמדיני יושב על המשבצת של סופו. הטשהיימר על המשבצת של סופו והנדריקס גם יחד, במידה והשניים לא נשארים. בקיצור, כמו שאני מבין את זה, הקו הקדמי יראה ככה:

4 - מצ'באן, אליהו. אם בלו לא פורש, יתחיל הבלאגן.
5 - 2 מתוך הנדריקס, סופו, הטשהיימר, שרמדיני. שון ג'יימס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 3:31 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
הברירה היא או להוציא עליו מיליון דולר בסגל, או להוציא עליו חצי מיליון דולר ויותר כשהוא בסגל של מישהו אחר.

קשה לי להאמין שאחרי העונה לא יהיה קונה לחוזה שלו בקצת יותר מחצי מיליון דולר, אבל עדיין שחרור שלו יגרור הפסד של מאות אלפי $$$. אני משאיר אותו גם במחיר עזיבה של הנדריקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 3:36 pm 
Senior

מאיפה חוסר האמון של בלאט במצ'באן? בדקות שהוא נתן לו בחצי שנה שהוא היה פה. בזמן שמצ'באן היה פה בלאט לא הראה שהוא מאמין בו כשחקן גדול יותר מידי, הסיבות לא ממש משנות, בשורה התחתונה הוא לא ממש נתן לו דקות (אף אחד לא הפריע לו לדחוף אותו עוד בסיום השנה שעברה על חשבון אליהו או בלו) ולא הראה הרבה אמון בו. יכול להיות שזה ישתנה בשנה הבאה? אולי. האם מכבי תסכן מיליון דולר על העניין הזה של יכול להיות? לא נראה לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 3:37 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
לא מספיק מכיר את הטשמייר, אבל אם הוא טוב כמו שמספרים אז קו קדמי של שרמדיני+הטשמייר+הנדריקס+אליהו+בלו/ג'יימס/פרוייקט צעיר נשמע בהחלט טוב ומספיק מגוון התקפית. מצד שני, אלא אם כן הטשמייר הוא גם שחקן הגנה טוב, אז זה יוצא שלמכבי יש בדיוק סטופר הגנתי אחד בקו הקדמי, לא ממש מספיק כי שרמדיני ואליהו לא ממש מפחידים בתחום הזה והנדריקס, על כל מעלותיו, עדיין מתקשה להתמודד לאורך זמן עם קווים קדמיים עם סייז רציני.

כקו קדמי אולי, ועם זאת שרמדיני הוא בעיניי, אכזבה. מה שאני ראיתי הוא שחקן סופר מוגבל ויהיה לי חבל מאד לראות אותו במכבי ולא את מאריץ' שלא יכול לעלות הרבה יותר.
אני גם בכלל לא בטוח שמכבי תחתים גם את הנדריקס וגם שחקן כמו הטשמייר. אחרי הכל, השנה הם השאילו את מצ'באן למרות שהיתה להם רק רביעייה (פלוס ג'יימס) בקו הקדמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 16, 2012 3:45 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
zurkin כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

קשה לי להאמין שאחרי העונה לא יהיה קונה לחוזה שלו בקצת יותר מחצי מיליון דולר, אבל עדיין שחרור שלו יגרור הפסד של מאות אלפי $$$. אני משאיר אותו גם במחיר עזיבה של הנדריקס.

אם מכבי לא מממשת את האופציה בחוזה של מצ'באן (יש אופציה לא להמשיך תמורת פיצוי זוטר), אז הוא שחקן חופשי, ומכבי לא צריכה "להוציא עליו חצי מיליון דולר ויותר כשהוא בסגל של מישהו אחר".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 32 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: