סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 5:16 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 3:52 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראובן כתב:
אם כי השנה זה לא היה משנה הרבה. אני חושב שריאל היתה זוכה באליפות גם בליגה כזו (בשיטה הנוכחית יש דווקא סיכוי לא רע שהיא תאבד אותה).

על אף שאני לא אובייקטיבי כי אני שונא את ריאל, תרשה לי לחלוק עליך לגמרי על הפיסקה הזאת.

דבר ראשון בליגה הספרדית. ריאל, בניגוד לברצלונה בשנים הקודמות, לקחה אליפות בגלל חולשה ואיבוד נקודות (בעיקר במשחקי חוץ) של ברצלונה. ברצלונה בשנים קודמות היתה פשוט טובה יותר וריאל השנה נהנתה מהמון מזל (וגם שיפוט, אבל לא נכנס לויכוח הזה) ולא הפגינה יכולת משכנעת בהרבה משחקים.

ליגת האלופות. גם אם נגיד שמה שכתבתי על הליגה הספרדית לא נכון, בליגת האלופות היא עברה שנה אולי אחת הקלות שהיו לקבוצה כלשהיא במפעל אי פעם, בית ראשון קל מאין כמותו שהקבוצה הקשה היא ליון שסובלת מעונה גרועה מאוד גם בליגה הצרפתית.
שלב שמינית הגמר היא קיבלה קבוצה קלה מאוד יחסית (צסק״א) וגם אותה היא לא הצליחה לנצח בחוץ, ואפילו בשלב מתקדם כמו רבע הגמר היא קיבלה את הקבוצה הכי קלה, אפועל ניקוסיה.
בעצם המשחקים הקשים שהיו לה באמת העונה (חוץ מהקלאסיקו האחרון) היו נגד ברצלונה בליגה בבית (3-1 לברצלונה) ונגד באיירן בחוץ (2-1 לבאיירן)

לכן, אני לא חושב שבשיטה של ליגה ריאל היתה שורדת את סיטי, מילאן, יונייטד, באיירן ואפילו ברצלונה. לא שלא היה לה סיכוי אבל להגיד שהיא היתה לוקחת בטוח זה ודאי לא נכון.
אני ממש לא יפול מהכסא אם ריאל עפה היום וגם אם היה נגמר תיקו במשחק הראשון בגרמניה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 3:56 pm 
Junior

www.dovi כתב:
ראובן כתב:
אם כי השנה זה לא היה משנה הרבה. אני חושב שריאל היתה זוכה באליפות גם בליגה כזו (בשיטה הנוכחית יש דווקא סיכוי לא רע שהיא תאבד אותה).

על אף שאני לא אובייקטיבי כי אני שונא את ריאל, תרשה לי לחלוק עליך לגמרי על הפיסקה הזאת.

דבר ראשון בליגה הספרדית. ריאל, בניגוד לברצלונה בשנים הקודמות, לקחה אליפות בגלל חולשה ואיבוד נקודות (בעיקר במשחקי חוץ) של ברצלונה. ברצלונה בשנים קודמות היתה פשוט טובה יותר וריאל השנה נהנתה מהמון מזל (וגם שיפוט, אבל לא נכנס לויכוח הזה) ולא הפגינה יכולת משכנעת בהרבה משחקים.

זה אחד הטיעונים המוזרים שיצא לי לשמוע. ריאל זכתה כי ברצלונה איבדה נקודות?
אני מבין שברצלונה בשנים הקודמות זכתה למרות שריאל לא איבדה נקודות?
בכלל ריאל נתנה עונה נהדרת בליגה עם שיא כיבושים לעונה, כך שקצת מגוחך לבוא אליה בטענות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 4:26 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
גם אני לא אובייקטיבי וגם אני שונא את ריאל, אבל לדעתי השנה (בטח מאז הפציעות של וייה ואבידאל) היא קבוצה טובה מברצלונה. העובדה שהיא שיחקה מול ליונים וניקוסיות וחטאפות זו אשמת השיטה, לא אשמת ריאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 10:12 pm 
Junior

מתפתח משחק נהדר בברנבאו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 10:12 pm 
Hall of Famer

חתיכת פתיחה בברנבאו - פנדל של רונאלדו, גול של רונאלדו, ופנדל של רובן, סה"כ 2-1 תוך איזה 25 דקות.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 10:17 pm 
Sophomore

בין לבין החמצה מדהימה של רובן.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 10:30 pm 
Sophomore

איזה עבירה מטופשת של פפה!!!
ובכל מקרה שמישו יסביר לי מה הקשר של כרטיס צהוב להיעדרות מהגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 10:34 pm 
Hall of Famer

אם שחקן צובר שני צהובים הוא מורחק למשחק הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 10:46 pm 
Sophomore

אני ארחיב את גימל ואגיד שבשנים האחרונות לא היה אותו אבל השנה הוא חזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 25, 2012 11:00 pm 
Sophomore

התותח המפוברק כתב:
אם שחקן צובר שני צהובים הוא מורחק למשחק הבא.

יעני אם הוא קיבל בשני המשחקים של חצי הגמר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:16 am 
Sophomore

לא. הוא יכול לקבל את הצהוב הראשון בכל שלב בפלייאוף.

מניין הצהובים מתאפס בתום של הבתים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:25 am 
Hall of Famer

באיירן מעפילה בפנדלים אחרי החטאות של רונאלדו, קאקה וסרחיו ראמוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:26 am 
Sophomore

טוב בפעם הראשונה בחיי אני יכול להגיד " מזה ה..הזה? אני הייתי עושה אתזה יותר טוב מהשחקן הזה" ולהיות צודק, תצוגת פנדלים כזאת גרועה לא זכורה לי (ההחטאות של ברזיל מהשנה האחרונה היו רק מצד אחד)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:26 am 
Junior

באיירן היתה ראויה לעלות. פעם שניה ברצף שריאל מתבטלת בפני היריבה, רק שהפעם בניגוד למשחק מול בגרסה, ריאל שיחקה פתוח ולא באופן נסוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:29 am 
מנהל פורום

הפנדל הראשון של רונאלדו מציל למסי את העונה (רציתי לכתוב "קריירה" ואז חשבתי עוד פעם). משחק מעצבן למדי, באיירן עם שליטה אופטית, ריאל לא עושה כלום עם הפוטנציאל שלה, שתי הקבוצות לא באמת מגיעות למצבים במחצית השנייה והלאה, והשופט לוקח מריאל פנדל (לא שאפשר ללמוד מזה משהו לאור מה שקרה חמש דקות אחר כך). בכל אופן, ריאל לא באמת הצדיקה את תואר הקבוצה הטובה בעולם שאחרי השבוע הנוראי של בארסה עבר אליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:32 am 
Sophomore

אתה מתכוון לנפילה של גראנרו אחרי שנוייר נשף עליו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:40 am 
Sophomore

http://up353.siz.co.il/up3/wmwovjhrznwz.jpg

לא שזה שווה פנדל, אני בספק אם הוא הרגיש אתזה.
וגם עם הרגליים היה אותו סיפור, לא פנדל בחיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:51 am 
מנהל פורום

תפיסה בחולצה זה תפיסה בחולצה וזה פנדל מאה אחוז, נשף או לא נשף. אני לא מבין גדול בדברים האלה, אבל אני מניח שנויאר עשה את זה כדי לשמור על שיווי משקל ולא כדי לגרום לגראנרו לאבד את הכדור, בהחלט יכול להיות שגראנרו לא הרגיש את זה בכלל.

במסגרת החידושים הטכנולוגיים וכל הדברים האלה, שני דברים שאני לא מבין איך לא נכנסו זה שבבים אלקטרוניים שמוכנסים לכדור ולנעליים של השחקנים כדי להגיע להחלטות במאה אחוז על נבדל (אני חושב שהיה פיילוט לפני כמה שנים למערכת כזו בליגה הגרמנית, מן הסתם לא יצא מזה כלום), ומשהו שיצרח כשמושכים לשחקן תוקף בחולצה ברחבה. אני חושב ש90% מהפנדלים המפוספסים זה על העניין הזה (לחילופין, שיחליטו שמשיכה בחולצה זו לא עבירה).

ועוד שריקת מחלוקת שלדעתי ריאל קופחה בה, זה הנבדל של היגוואין (אחרי המהלך המדהים של מרסלו). לפי ההילוכים החוזרים, היגוואין הצליח להימנע מלגעת בכדור, למרות שהמסירה בעליל כוונה אליו. בחוקים החדשים זה נבדל או לא נבדל? בכל אופן אם הכדור מגיע לרונאלדו כנראה שבאיירן יכולים רק להתפלל ולקוות לנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:57 am 
מנהל פורום

ואם לחזור לטרוניות מאתמול, אז הקבוצה הכי טובה באירופה השנה עם מי שככל הנראה ייבחר לשחקן השנה מסיימת את העונה האירופית שלה כשבצ'מפיונז ליג היא פוגשת את איאקס, ליון, זאגרב, צסק"א מוסקבה (ששיחקה בכלל אחרי שנגמרה לה העונה) הפועל ניקוסיה ובאיירן מינכן. קבוצה בכירה אחת, שני משחקים ותיקו במאזן המצטבר. אמרתי כבר שהשיטה בצ'מפיונז היא מפגרת באופן יוצא דופן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 12:59 am 
Sophomore

לנוייר היה די והותר שיווי משקל ממה שזכור לי, לא ברור למה תפס. תמונת הסטילס לא ממש עוזרת. בכל אופן, עד לרגע זה בכלל לא ידעתי שהייתה איזו תפיסה — לא ראיתי אותה והשדרים (אמנם בשידור גרמני) לא הזכירו אותה בכלל — והנחתי שהכוונה לשפשוף העדין של הרגליים.
בכל מקרה, לי היה די ברור שגראנרו מחפש בדיוק דבר אחד במהלך הזה, והוא שמולקולה של מנואל נוייר תגיע מספיק קרוב אליו כדי שיוכל לקרוס ברעש גדול אל הדשא. גם אם היה זיק של תת־מגע בין הרגליים, למקרים כאלה ממש המציאו את הצהוב על התחזות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 1:03 am 
מנהל פורום

הכל נכון חוץ מזה שהיתה תפיסה של החולצה. וצריך להגיד שיורם ארבל מושמץ ככל שיהיה ראה את זה בזמן שבכל הריפליים כולם התמקדו ברגליים ומה שקרה שם (אבל כן היה ריפליי עם תקריב מאוד ברור, פנדל של מאה אחוז).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 1:04 am 
Junior

ראובן כתב:
ואם לחזור לטרוניות מאתמול, אז הקבוצה הכי טובה באירופה השנה עם מי שככל הנראה ייבחר לשחקן השנה מסיימת את העונה האירופית שלה כשבצ'מפיונז ליג היא פוגשת את איאקס, ליון, זאגרב, צסק"א מוסקבה (ששיחקה בכלל אחרי שנגמרה לה העונה) הפועל ניקוסיה ובאיירן מינכן. קבוצה בכירה אחת, שני משחקים ותיקו במאזן המצטבר. אמרתי כבר שהשיטה בצ'מפיונז היא מפגרת באופן יוצא דופן?

אז אתה די מסכים עם מה שכתבתי אתמול.
מאוד לא מפתיע ההדחה של ריאל שבאיירן היא בעצם הקבוצה הרצינית הראשונה שהיא פוגשת ומקבל שיעור בכדורגל למשך 180 דקות (את ההארכה לא ראיתי רציף אז אני לא יודע אם זה היה למשך 210 דקות)
רונאלדו מראה שלא רק מסי מחמיץ במצבים כאלה.

נערך לאחרונה על ידי Dovi בתאריך ה' אפריל 26, 2012 1:08 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 1:07 am 
Sophomore

ראובן לא כל נגיעה זה פנדל.
ומקווה שזה בסדר שאני מכניס כדורסל לפה אבל גריפין (לאלה שחושבים שהוא פלופיונר) כנראה הוא לומד אתזה מכדורגל...ואני לא מדבר על ההצגה של פפה כאילו טנק עלה לו על היד!

וזה שארבל צדק פה לא אומר שהוא לא אהבל כמו (כמעט) כל השדרנים+פרשנים+כתבים בישראל...

נערך לאחרונה על ידי chaiel49 בתאריך ה' אפריל 26, 2012 1:08 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 1:08 am 
Junior

ראובן כתב:

גם רובין קאזאן וגם שחטאר דונייצק משחקות במפעלים האירופאיים אחרי שנגמרת העונה אצלם, ולעיתים גם בהפרשים של חודשים. אין מה לעשות, ככה זה.
הבית המוקדם שלה לא היה בית קל - אייאקס בגרסתה הנוכחית טובה יותר מהשנים האחרונות שלה וליון היא קבוצה צ'מפיונס מעולה שהגעה לשמינית גמר אצלה זה דבר שכמעט ובשגרה. זאגרב היא תוצאה של השיטה של פלאטיני שעזרה לו להבחר, יותר קבוצות קטנות במפעלים כאלה.
עם איכות הקבוצות שעלו לשלב שמינית הגמר - באזל ואפועל ניקוסיה, זה לא באמת משנה אם היה נעשית הצלבת בתים או "הגרלת כדורים" כמו שאכן נעשתה, כי גם פה וגם פה זה מימד של מזל. המזל להגריל את הקבוצה הנכונה או המזל להגריל את הבית שיצטלב את הבית בו הקבוצה שתסיים במקום שני/ראשון נחותה מאלו בבתים האחרים.
על כל שיטה יש טרוניות ומענות. השיטה הזו היא סבירה ומה שקרה לריאל זה צירוף של מזל. לא שאני חושב שהיה עדיף להם לקבל את צסק"א ולא למשל את באייר לברוקזן השברירית או את באזל, על פני הקור הרוסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 1:14 am 
מנהל פורום

איאקס וליון הן קבוצות דרג שני מינוס, וליון השנה קבוצה בינונית מאוד.

דובי, אני לא זוכר בדיוק מי אמר מה. נדמה לי שחלקת עלי כשאמרתי ש(גם)בשיטה טובה יותר ריאל היתה יוצאת אלופה, ועם זה אני לא מסכים (להיפך, אני טוען שחלק גדול מכך שריאל בסופו של דבר לא עשתה בעצם כלום זו השיטה הגרועה). בכל אופן, אם אתה מסכים שצריך שיטה שבה הקבוצות הבכירות פוגשות קבוצות בכירות אחרות יותר מפעם-פעמיים בשנה אז אנחנו בהחלט מסכימים.

בכל אופן, הייתי רוצה לקוות שהתוצאות של השנה יגרמו לנפילת אסימון בנוגע לשיטה, הבעיה שיש לאנשים איזושהי פיקסציה בנוגע ל"הפתעות" ככה שכנראה יקרה ההיפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Lakic ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: