סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 6:35 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אפריל 27, 2012 11:19 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
דייבי ג'ונס כתב:
פדרמן ג'וניור חתיכת אידיוט לא יוצלח שיש לו אולי מושג קלוש בעסקים (של אבא שלו), אבל כדורסל הוא לא באמת מבין ואם מה שכתוב שם נכון - אז כנראה שדני כהן (מי? בדיוק) הוא לא הג'י.אם הכי מופרך בליגה.

יש ביקורת ויש ביקורת. אני מסכים עם כל מי שכתב שאצל פדרמן (האבא) בדרך כלל הכל מחושב, כולל הדרך והתזמון. זה לא רענן כץ. אבל אין לי אלא לתהות עד כמה האיש באמת מחובר למה שקורה - אני יותר ממסכים עם הביקורת על עניין פאפאלוקאס (כתבתי כבר את ההשערה שלי בעניין הזה), דיוויד לא היה בסדר כאן ולגיטימי מצד ההנהלה להגיד לו בשיחות פנימיות מה היא חושבת על זה. שאר הביקורת של פדרמן מקושקשת וחסרת שחר. הלחץ והצורה שבה דיוויד מחזיק את השחקנים שלו (הו, הנפשות הרכות) הן הסיבה העיקרית לכך שהקבוצה שלו בשנתיים האחרונות משחקת באינטנסיביות כל ערב ועולה לפארקט כדי לנשוך את היריבה.

מי שחושב שאפשר לשחק עם מתג הON/OFF הזה איך שרוצים, פשוט לא מבין כדורסל או לא שיחק כדורסל מעולם. קבוצה זה שיטה, זה הרגלים, זה עקרונות. או שאתה מחויב ב100 אחוז, כל הזמן, כל היום. או שלא.

המשפט האחרון שלך קצת לא קשור למציאות. אובראדוביץ' משחק המון המון עם הקבוצות שלו. לא יודע אם בהקשרי מחוייבות, אבל עודד קטש הזכיר משבר יזום שהוא יצר בקבוצה שלו. אני זוכר את פאו מגיעים לתל אביב בלי מייק באטיסט למשחק שלא קבע כלום למעשה. אני לא זוכר את מכבי נוהגת בצורה דומה גם במשחקי יורוליג חסרי משמעות, בטח ובטח מול יריבות גדולות. אני זוכר ב-2005 לדוגמא את מכבי מגיעה לברצלונה למשחק חסר משמעות לחלוטין בהרכב מלא לחלוטין. בסיום הטופ 16 היא נסעה לסיינה, שוב בסגל מלא לחלוטין. לאובראדוביץ' זה לא מזיז להפסיד משחקים חסרי משמעות, גם אם הם בבית שלו. אפשר להזכיר פה גם את פיל ג'קסון שהיה חוסך בטיים אאוטים ומעדיף לתת לשחקנים על הפרקט להתגבר לבד על המשבר. הלחץ והעובדה שבלאט מחזיק את השחקנים שלו קצר מתאימה מאוד לקבוצה שהיא מוגבלת בכישרון, כי במצב כזה אתה רוצה להכניס את השחקנים לשיטה מסויימת שתדרוש מהם לקבל כמה שפחות החלטות בעצמם. במכבי של אמצע העשור, לדוגמא, זה היה נראה רע מאוד אם בלאט היה זורק את שאראס או פארקר לספסל אחרי איבוד כדור או טעות בהגנה. לשחקנים גדולים יש את היכולת לתקן בעצמם טעויות, יוגב אוחיון ופניני צריכים את ההכוונה של בלאט כדי לא לחזור עליהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 27, 2012 11:33 pm 
Sophomore

בתור אוהד מכבי התנהגות ההנהלה מחליאה אותי. אין בדיוק הרבה מאמני טופ יורוליג שיקפצו לאמן את מכבי בטח בשכר הנוכחי ובטח כשיש בדיוק ארבעה מאמני טופ יורוליג. התלונות של הנהגת מכבי זה כמו להתלונן שיש לך שהמכונית עושה לך בעיות בצפון טיבט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 27, 2012 11:36 pm 
Junior

גרינוואלד עיתונאי טוב אבל חסר מושג בכדורסל. יש לו את הקשרים ואת ההבנה התקשורתית של מה ואיך לפרסם, אבל הוא לא היה מזהה איזורית גם אם היא היתה דורכת עליו.

לכן במקרה הזה אני נוטה להאמין שמישהו במכבי מכר לגרינוואלד סיפור די סטנדרטי והוא פשוט רץ לפרסם לפני שהוא הבין עד הסוף על מה מדובר.

בכל קבוצת כדורסל יש ישיבות צוות סביב החתמות שחקנים. מקובל מאוד שהג'י.אם, הסקאוטים ובמקרה שלנו אז כן, גם המאמן וחברי הנהלה יושבים ומקבלים החלטה על שחקן כזה או אחר. להגיד שזה מבוצע על גבי טופס? אני בספק גדול מאוד. ואני עוד יותר בספק אם הפוסק האחרון בעניין הזה הוא אכן פדרמן ג'וניור, אם כי ראוי לציין שזה לא יותר מאשר ווישפול ת'ינקינג. עצם המחשבה מעוררת בי חלחלה עמוקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 27, 2012 11:51 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני פשוט נגעל מרצח האופי שבני פדרמן העלובים עושים לבלאט. "הוא לא נתן מספיק דקות לאליהו, פניני ופאפאלוקס"... אוי אוי אוי :cry_ing: החבר'ה האלה ממש לא מבינים בכדורסל. על אליהו ומגרעותיו טחנו פה מספיק. לפניני אמנם יש וובוס גדולים אבל הוא אחד מהשחקנים בכושר הכי גרוע שראיתי (שמן, לא אתלטי, מעשן ואחרי כמה ספרינטים מחזיק את המתניים ומקבל גוון סגול) ופאפאלוקס, עם כל הכבוד, הוא לא אותו שחקן שהיה עד לפני שנתיים-שלוש. אני מודה שעם מצוקת הרכז העונה בלאט יכל לתת לו יותר קרדיט, אבל מה לעשות שהוא איבד את כל היכולת לעבור שחקנים בכדרור או למנוע משחקנים לעבור אותו, איבד כדורים כטירון (כמעט פעם במשחק הוא נתקע רחוק מהסל בלי כדרור ומאבד כדור) ובניגוד לשאראס למשל שעדיין קולע מצויין, פאפא היום קולע פחות טוב מאוחיון. אני גם די בטוח שלא בלאט הוא זה שמיהר להציע לג'ף פוט חוזה ל-3 שנים במיליון $ על סמך כמה היילייטים מהמכללות, או התעקש להחתים את הגארד היהודי הנפלא ג'ון "טי רקס" שאייר. ומה זה התלונות האלה על הצעקות של בלאט על שחקנים? איך הם מצפים שהוא יחזיק קבוצה של 14 שחקנים בכושר מנטלי לאורך עונה כה ארוכה כשכל הפסד הוא סוף העולם... פשוט בושה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 27, 2012 11:54 pm 
מנהל פורום

guyancho כתב:
בתור אוהד מכבי התנהגות ההנהלה מחליאה אותי. אין בדיוק הרבה מאמני טופ יורוליג שיקפצו לאמן את מכבי בטח בשכר הנוכחי ובטח כשיש בדיוק ארבעה מאמני טופ יורוליג. התלונות של הנהגת מכבי זה כמו להתלונן שיש לך שהמכונית עושה לך בעיות בצפון טיבט

אחלה אנלוגיה
נוטה להסכים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 1:13 pm 
Sophomore

מכבי מתחילה לשקול לפי ספורט5 לצמצם את מספר הזרים

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 19921.html

אני מניח שאם הלפרין אכן חוזר ולנדסברג חותם
אז יוותרו על לנגפורד
עדיין צריכים רכז וסנטר ברמה הגבוהה ביותר ולהשאיר את סמית והנדריקס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 1:29 pm 
Junior

בוואלה טוענים בתוקף שאחד משני הסנטרים של מכבי לעונה הבאה כבר סגור. נראה מה יהיה.

בכל אופן אני מסכים שהכיוון ברור. 5 זרים ו5 ישראלים. יותר מדי שחקנים שיושבים בצד מדי שבוע זה מאוד לא בריא לדינמיקה הקבוצתית ורק על זה מגיע לבלאט שאפו שהוא הצליח להחזיק את החבורה הזאת ביחד העונה (למעט סאגה אחת סביב שחקן ספציפי, שעליה דיברנו מספיק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 1:41 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מה שאומר, הו כמה צפוי, שמכבי לא עוזבת את הליגה הישראלית.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 1:49 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
basketball_fan כתב:
מכבי מתחילה לשקול לפי ספורט5 לצמצם את מספר הזרים

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 19921.html

אני מניח שאם הלפרין אכן חוזר ולנדסברג חותם
אז יוותרו על לנגפורד
עדיין צריכים רכז וסנטר ברמה הגבוהה ביותר ולהשאיר את סמית והנדריקס

:mrgreen:
אתה בטוח שהבנת נכון? מזרחי אומר: "לא נחתים שישה זרים כשרק 3 מהם ישחקו, זה לא מתקבל על הדעת..." הבדל קטן...

דייבי ג'ונס כתב:
בוואלה טוענים בתוקף שאחד משני הסנטרים של מכבי לעונה הבאה כבר סגור. נראה מה יהיה.

מדובר בשרמדיני, כמובן, שעל פי פרסומים הוא כבר סגור ל-3 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 1:54 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מישהו יכול להסביר לי מה הסקופ הגדול בגילוי הזה של מזרחי: "גם אז היו 3 קבוצות לא מישראל וכך גם הפעם"? כלומר, אני מניח שלא כל דבר שמזרחי אומר זה תורת היחסות הכללית, אבל אם וואלה טרחו לצטט את זה כנראה שיש שם משהו, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 2:06 pm 
Sophomore

כן, הבנתי ממנו שהוא רוצה לנסות לשנות את חוק הזרים
בכל מקרה בגלל שמכבי תוותר על האדריאטית אז הגיוני שהיא תחתים פחות זרים
ולא תייבש שוב שני גארדים כמו מאלט ופאפאלוקאס השנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 2:19 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אני לא יודע מה הוא מנסה לשנות. אני יודע שבקרוב אמורה להתקיים פגישה במנהלת שתדון בכל הסוגיות הקשורות, כמו חוק רוסי, מספר זרים וחו'. אני מניח שבגלל זה מזרחי אומר שהוא לא יודע מה קורה בעתיד. בהחלט יכולים להנחית עליו חוק 3 זרים פתאום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 2:21 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
מישהו יכול להסביר לי מה הסקופ הגדול בגילוי הזה של מזרחי: "גם אז היו 3 קבוצות לא מישראל וכך גם הפעם"? כלומר, אני מניח שלא כל דבר שמזרחי אומר זה תורת היחסות הכללית, אבל אם וואלה טרחו לצטט את זה כנראה שיש שם משהו, לא?

גם לי זה נשמע מצחיק. אולי משהו בקטע של "גם אז שיחקנו נגד הגויים וייצגנו את העם היהודי היושב בציון , אז גם עכשיו צריך שכולם יתאחדו איתנו במשימה הלאומית". או שלא.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 2:24 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הציטוט המלא של מזרחי הוא:

ציטוט:
תנאי הקרקע משתנים וצריך לבחון את הדברים. צריך לראות מה תהיה ההחלטה לגביי הזרים לעונה הבאה. לא נחתים שישה זרים כשרק 3 מהם ישחקו, זה לא מתקבל על הדעת, ולא נבנה קבוצה חזקה בלי לדעת מה קורה איתנו. לא נבנה קבוצה אחת לליגה המקומית ועוד אחת ליורוליג. חייבים למצוא פתרון גם לנושא הזה וגם לנושא הפיינל פור. אני מקווה שנצליח

אין לי מושג מאיפה הוא הביא את עניין שלושת הזרים (אולי הוא עדיין חי ב2004), אבל בכל מקרה להבין מזה שמכבי תקטין את מספר הזרים נשמע לי ררדדטטיאי מאוד. הוא נשאר עם אותו האיום של "אם לא תתנו לנו לשחק עם שישה זרים נלך למקום אחר" שמכבי מאיימת כבר זמן (ושתקוותי הקלושה הידועה היא שיתנו להם לממש את האיום). ההימור הכי סביר הוא ששנה הבאה יחזור החוק הרוסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 2:34 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הג'וניור כבר אמר בגלובס שמבחינת מכבי הקו האדום זה 2 זרים + תקרת שכר. כך שיש עוד מקום לתמרן. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 4:53 pm 
Hall of Famer

אין שום דרך להשליך מהאמירה הסתמית הזו של מזרחי שכוונה למקום אחר על סגל השחקנים לעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 5:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
uriel17 כתב:
guyancho כתב:

אחלה אנלוגיה
נוטה להסכים

ואם זה דרום טיבט, אתה יותר נוטה להסכים?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 5:56 pm 
Sophomore

טל בראיון לוואלה

http://sports.walla.co.il/?w=/196/2528971

והציטוט הנבחר:
"אני מרגיש בכושר טוב, אבל עדיין מתמודד עם פחות דקות משחק"

אותי לימדו בצבא שלוחם טוב מודע ליכולות שלו, נראה שלא יזיק לבורשטיין קורס מזורז...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 5:58 pm 
Junior

קובי כתב:
טל בראיון לוואלה

http://sports.walla.co.il/?w=/196/2528971

והציטוט הנבחר:
"אני מרגיש בכושר טוב, אבל עדיין מתמודד עם פחות דקות משחק"

אותי לימדו בצבא שלוחם טוב מודע ליכולות שלו, נראה שלא יזיק לבורשטיין קורס מזורז...

אני במקומו הייתי מסתפק בכך שבברנז'ה הציבורית הפסיקו כבר להתעלק על הגרסא הנוכחית שלו במקום להעלות פה שרפות מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 10:26 pm 
Hall of Famer

מקווה שמתאמצים בחדרי חדרים להשאיר את לנגפורד. הוא אמנם לא שחקן-על כפי שבלאט הגדיר אבל הוא שחקן מצוין ואחד מהטובים בתפקיד שלו באירופה והוא משלים נהדר את סמית'. הלפרין וסמית' ביחד מחייבים רכז עם יכולת התקפית גבוהה מאוד, דבר שלא קל למצוא. שווה מיליון דולר לעונה לדעתי בלי למצמץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 30, 2012 11:11 pm 
Sophomore

אני מקווה שאשתו של דייויד בלו קוראת את הניו יורק טיימס שבישר היום שהסבירות למלחמה עם איראן יורדת מאד (וגם שביבי, אבל זה עניין אחר). אולי אם גב' בלו תפחד פחות מהמצב הביטוחני כפי שפורסם נזכה ליהנות עוד שנה מהשחקן הנפלא הזה. ברבע האחרון השתדלתי להסתכל רק עליו, בעיקר בהגנה. איזה קלאסה. כל הזמן בתנועה, כל הזמן מחובר למה שקורה, עירני, נלחם. כמה מדכא להשוות בינו לבין ליאור אליהו. לשניהם כישרון התקפי יוצא דופן. האחד חושב שזה מס]יק והשני מבין שזו רק נק' פתיחה טובה יותר. הייתי רוצה שיישאר יותר מכל שחקן אחד במכבי הנוכחית, כולל כולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 01, 2012 9:36 am 
מנהל פורום

בלאט עם עוד ריאיון מביך:
http://sports.walla.co.il/?w=/151/2529171

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 01, 2012 10:07 am 
Freshman

מה מביך בזה בדיוק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 01, 2012 10:13 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

גם אני לא ראיתי שום דבר מביך בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 01, 2012 11:34 am 
Junior

מה מביך? בא נראה:

ציטוט:
או שהליגה שלנו תקבל את התנאים ותקל עלינו. או, מה שלא נראה לעין, שנשחק רק בשתי ליגות. אילו? אתם יכולים לנחש.

שמענו כבר אלף פעם את ה"תחזיקו אותי", באיזשהו שלב זה נהיה פתטי. או שתלכו, או שתישארו - רק חלאס עם האיומים האלה כל שני וחמישי. (אגב, אני כמובן משתוקק שמכבי תממש את האיום הזה, אבל אף אחד לא שואל אותי).

ציטוט:
כמו כן, אוהדי הקבוצה מוחים תקופה ארוכה כנגד שיטת הפיינל פור שהונהגה גם בליגה ואף הודיעו כי יחרימו את הפיינל פור הקרוב.

מן הראוי להזכיר שלא רק אוהדי מכבי מוחים נגד הפיינל פור. (אם כי זה לא בלאט, אלא הכתב).

ציטוט:
לא יכול להיות שבגלל שאנחנו ארגון גדול, עם הרבה אוהדים ומנסים לעשות כמיטב יכולתנו, נצטרך לשחק עם יד קשורה מאחורי הגב

אתה צודק, אבל זה באמת לא בגלל שאתם ארגון גדול עם הרבה אוהדים ומנסים לעשות כמיטב יכולתכם. זה בסך הכל כי רוצים פה סוג של תחרותיות, ורוצים לקדם ישראלים. סה טו.
נזכרתי פתאום מאיפה המשפט הזה נשמע מוכר: "אנשים מקנאים בי כי אני חתיך, עשיר, ושחקן כדורגל מחונן" (כ. רונאלדו בתגובה לשאלה למה בכל מגרש כדורגל צועקים לו "מסי, מסי").

ציטוט:
זה לא קורה בשום מקום חוץ מכאן.

זה כמובן שקר. אני לא מכיר הרבה ליגות, אבל בבלקנית מותר לשתף רק שלושה זרים.

ציטוט:
זה לא הגיוני או הוגן.

למה? כי אמרת?

ציטוט:
לי אין בעיה עם אף אחד שמנסה להיות הכי טוב שהוא יכול ולהגיד שיכולה להיות רק מכבי זה תירוץ.

מה לעשות שה"תירוץ" הזה מגובה באי אילו נתונים סטטסיסטיים (5409809 אליפויות של מכבי, נניח? אה, סתם תירוץ לחלשים).

ציטוט:
קרית שמונה לקחה את האליפות. הם היו הכי עשירים? אפילו קרובים לזה?

אין קבוצה בליגת העל בכדורגל שפער התקציב בינה לבין הבאה אחריה הוא כמו בין מכבי כדורסל לשאר הליגה, אבל עזוב את זה. בכדורסל יש אלופה קבועה, בכדורגל אין. זה כל הסיפור.

ציטוט:
אז למה אני צריך לשחק עם חצי קבוצה בליגה, אין בזה היגיון.

אם הייתם מחתימים עוד עשרה אמריקאים, היית משחק עם רבע קבוצה בליגה, זה אפילו פחות הגיוני.

ציטוט:
אל תחלישו את החזקים, תשפרו את החלשים.

יופי של סיסמה. איך בדיוק אתה מתכוון שיישמו אותה?

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 32 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: