סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 12:10 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NBA לערב יום ראשון
הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 7:34 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
פירס למרבה המזל בסדר כנראה, חזר לשחק בחצי השני וסיים עם 24 נק' ב-19 דק', רונדו ממשיך בכושר טוב עם 20 ו-16 אס' והסלטיקס מנצחים בקלילות 101-79 אחרי שהיו כבר ביתרון 37 ברבע השלישי ולמרות שלקעו רק 3 נק' ב-8 הדקות האחרונות של המשחק. ואם כבר נושא הפציעות, לא תאמינו מי חזר לשחק-אל הורפורד שהיה בחוץ כמעט 4 חודשים עלה הלילה מהספסל וסיים עם 12 נק' ב-20 דק'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 7:58 am 
Junior

ציפיתי מאטלנטה להרבה יותר עם אל הורפורד וג'וש סמית' בליינאפ, אבל מגיע קרדיט לבוסטון על משחק גדול שככל הנראה סוגר עניין.

במשחק הנועל של הלילה גם הלייקרס מתקרבים לסיבוב הבא עם ניצחון משמעותי בדנבר במשחק מורט עצבים.
רמת הכדורסל לא הייתה גבוהה במיוחד אבל מתח, דרמה ואינטנסיביות של פלייאוף מצד 2 הקבוצות + קרב מוחות בין המאמנים בהחלט היו.
הלייקרס הצליחו לסגור בפני טיי לאוסון את הצבע וניצחו סופסוף בקרב על הריבאונד - אלה 2 המפתחות שלדעתי ניצחו את המשחק בסופו של דבר.
הספסל של דנבר ממשיך להיות מצויין אבל הפעם סטיב בלייק בהתעלות מרשימה (ג'ורדן לסטיב קר, קובי לבלייק) ובמיוחד ג'ורדן היל עם הדאבל-דאבל החזירו מלחמה.
רמון סשנס לא בפעם הראשונה מתגלה כשחקן קלאץ' פנטסטי, קובי וגאסול היו טובים בסה"כ, ביינום עם מספרים יפים אבל לא בדומיננטיות הרגילה בגלל הדאבל טימים הבלתי נגמרים של דנבר.

לטובת מי שלא ראה את המשחק: דקה ורבע לסיום גלינארי קובר במתפרצת ג'אמפר מהפינה ומשווה ל-86-86.
בהתקפה הבאה גאלו בפלופ לא מקבל שריקה, גאסול מוציא לשלשה של סשנס שקובר אותה מהפינה - 89-86, 45 שניות לסיום.
מיד לאחר מכן הארינגטון חודר לסל ומחטיא, כשהטיפ אין של מילר נפסל בגלל שהכדור הסתובב על הטבעת.
הלייקרס עם הכדור במטרה להכריע את המשחק, קובי סוחט דאבל טים ומוסר לבלייק שקובר שלשה גדולה מהפינה - 92-86, 18 שניות לסיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 8:20 am 
Junior

אחרי פציעה ארוכה לא קל לחזור ל100%. גם סמית' לא בבריאות מלאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 8:30 am 
Senior

פלאש, 27.5 נקודות, 6.3 ריב׳, 5.7 אס׳ ו-2.7 חט׳ זה סדרה גרועה? באיזה פלנטה בדיוק? מעניין מה גורם לך לחשוב שעם לין היה לניקס סיכוי לקחת את הסדרה הזאת, בטח כשהניקס קיבלו בראש בשניים משלושת המשחקים הקודמים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 9:33 am 
Hall of Famer

לא ראיתי את מיאמי - ניקס אז אין לי מושג עד כמה ההיט התאמצו.
יש לי שאלה. אולי אנשים יכולים לענות.
מבחינה כלכלית, כמה שווה בערך עוד משחק בית להיט?
כלומר, נכון שיש סיכוי שאם לא מתאמצים במשחק 4 בניו יורק ,ואז הניקס מנצחים במיאמי איכשהו ואז הכל פתוח. אבל עדיין, הסיכוי לכך הוא כ"כ נמוך שייתכן שהבעלים "רמז" למאמן שעדיף לגמור את הסידרה במיאמי? כמה שווה כזה דבר למועדון?
אני שואל ברצינות. הכטיסים כבר ככה נקנו לא? או שעל עוד משחק הם מקבלים שוב חסויות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 11:11 am 
מנהל פורום

המנויים ב-NBA לא כוללים את משחקי הפלייאוף. המנוי השנתי רק מאפשר לך קדימות לרכוש כרטיס למשחק. אז בהחלט, עוד משחקים = עוד כסף. זה עוד 20,000 כרטיסים במחירים פלייאוף + חסויות, הרבה מאוד כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 11:39 am 
Freshman

כן ואת וויד ולברון זה ממש מעניין ולברון ממש יסתכן בזה ששוב יקראו לו לוזר, נובמת... כאילו לבעלים של מיאמי חסר כסף. נראה לי מנוחה יותר ארוכה לקראת אינדיאנה שאוהבת להרביץ היה להם יותר חשוב מעוד כסף...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 12:29 pm 
Junior

shachaf78 כתב:
פלאש, 27.5 נקודות, 6.3 ריב׳, 5.7 אס׳ ו-2.7 חט׳ זה סדרה גרועה? באיזה פלנטה בדיוק? מעניין מה גורם לך לחשוב שעם לין היה לניקס סיכוי לקחת את הסדרה הזאת, בטח כשהניקס קיבלו בראש בשניים משלושת המשחקים הקודמים...

אני לא יודע על איזה ממוצעים אתה מדבר, או איפה ראית שמישהו כתב "סדרה גרועה". לברון בסדרה עם 27.5 נק' 5.8 רב' 5.3 אס' ו2.2 חטיפות, ברור שאלו סטט' טובות אבל עדיין ירידה של 2 רב' למשחק מהעונה הרגילה, הוא עושה 5.3 אס' על 4.2 אב' שזה חלש. הוא קולע הרבה נק'-אחלה, אבל בשלושת המשחקים האחרונים הוא קולע סביב ה43%-וזה כל מה שרשמתי: ג'יימס לא משהו מאז המשחק הראשון בו הוא שלט בשני הצידי המגרש. היה לו גם את ה17 נק' ברבע הרביעי במשחק 3.

זה לא רק לין, זה אמארה במשחק 3, ותוסיף גם את שאמפרט שיכל לשמור טוב את וויד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 12:31 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אם כבר להיות קונספירטיבי הייתי הולך יותר לכוון של ליגה-שופטים, באינטרס שלהם סידרה ארוכה פה בין שני שווקים גדולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 12:46 pm 
Hall of Famer

Joav כתב:
כן ואת וויד ולברון זה ממש מעניין ולברון ממש יסתכן בזה ששוב יקראו לו לוזר, נובמת... כאילו לבעלים של מיאמי חסר כסף. נראה לי מנוחה יותר ארוכה לקראת אינדיאנה שאוהבת להרביץ היה להם יותר חשוב מעוד כסף...

לברון ווייד שכירים. הם לא קובעים כלום. אם הבעלים רוצה עוד משחק - יהיה עוד משחק. אתה לא יודע שלאנשים עם כסף יש רצון לעוד כסף??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 12:52 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
כלומר שגם אם השלשה של וייד בסוף היתה נכנסת פנימה, עדיין היה משחק חמישי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 12:59 pm 
Junior

קובי לא מוסר בקלאץ', בלה בלה בלה, בלה בלה בלה בלה בלה..... נצחון גדול של הלייקרס על קואץ' קארל והנאגטס. קובי וגאסול עם מסירות לשלשות ענקיות של סשנס, ואז סטיב בלייק עם הסל של המשחק. נצחון של הגנה-עצרו קבוצת התקפה מצוינת על 37 נק' במחצית השניה בבית שלה. מלבד הקליעה של גאלינרי והפוסט של מילר LA עצרו את כל השאר.

לייקרס עם 19 אופנסיב ריבאונד, 7 מהם של מיסטר היל שמסיים עם 12 נק' ו11 רב'. ביינום במשחק טוב שלישי רצוף: 19 נק' ב8-12 מהשדה וזה כשדנבר באים לדאבל טים כל פעם שהוא מקבל כדור, אין להם שחקן מספיק מאסיבי לשים עליו. בסדרה הבאה נראה אם ביינום באמת סופרסטאר מול פרקינס. לא יודע אם קובי מכריח. בעיני הוא נדרש ליצור זריקות קשות בשניות האחרונות של ההתקפה אחרי שנכשלים להכניס כדור לגבוהים, היו לו כמה שלשות פזיזות אבל זה קובי לטוב ולרע. בסוף 22 נק' ב40%, 8 רב' ו6 אס'.

אגב, אולי תפסתי את המשחקים החלשים במזרח אבל ממה שראיתי, סדרות המזרח (בולס-פילי, הוקס-בוסטון ומיאמי- ניקס) מציגות כדורסל קשה לצפיה, על אינדי-מג'יק ויתרתי מראש מחשש לשיעמומון ונראה לי שבצדק. לעומת זאת ארבע הסדרות במערב עם כדורסל טוב יותר בלי יוצא מהכלל. דאלאס - OKC היה ברמה הכי גבוהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 2:09 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
כלומר שגם אם השלשה של וייד בסוף היתה נכנסת פנימה, עדיין היה משחק חמישי?

כתבתי ברמה העקרונית. לא ראיתי את המשחק וכתבתי את זה. לא טענתי שההיט ניסו להפסיד. רק שאלתי כמה רווח כספי יצא להם מעוד משחק.
ברמה העקרונית נראה לי שאם נעשה חישוב בקבוצה והחליטו שרוצים להפסיד מסיבה מסויימת - כסף,מנוחה לשחקנים,רצון לשרוף משחק על הרחקה (נגיד מטה וורלד פיס) - זאת החלטה של הבעלים/הנהלה. לא של לברון המלךךךךך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 2:30 pm 
Sophomore

אנשים שוחים פה בקונספירציות שזה פשוט לא ייאמן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 2:38 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
קובי לא מוסר בקלאץ', בלה בלה בלה, בלה בלה בלה בלה בלה..... נצחון גדול של הלייקרס על קואץ' קארל והנאגטס. קובי וגאסול עם מסירות לשלשות ענקיות של סשנס, ואז סטיב בלייק עם הסל של המשחק. נצחון של הגנה-עצרו קבוצת התקפה מצוינת על 37 נק' במחצית השניה בבית שלה. מלבד הקליעה של גאלינרי והפוסט של מילר LA עצרו את כל השאר.

לייקרס עם 19 אופנסיב ריבאונד, 7 מהם של מיסטר היל שמסיים עם 12 נק' ו11 רב'. ביינום במשחק טוב שלישי רצוף: 19 נק' ב8-12 מהשדה וזה כשדנבר באים לדאבל טים כל פעם שהוא מקבל כדור, אין להם שחקן מספיק מאסיבי לשים עליו. בסדרה הבאה נראה אם ביינום באמת סופרסטאר מול פרקינס. לא יודע אם קובי מכריח. בעיני הוא נדרש ליצור זריקות קשות בשניות האחרונות של ההתקפה אחרי שנכשלים להכניס כדור לגבוהים, היו לו כמה שלשות פזיזות אבל זה קובי לטוב ולרע. בסוף 22 נק' ב40%, 8 רב' ו6 אס'.

אגב, אולי תפסתי את המשחקים החלשים במזרח אבל ממה שראיתי, סדרות המזרח (בולס-פילי, הוקס-בוסטון ומיאמי- ניקס) מציגות כדורסל קשה לצפיה, על אינדי-מג'יק ויתרתי מראש מחשש לשיעמומון ונראה לי שבצדק. לעומת זאת ארבע הסדרות במערב עם כדורסל טוב יותר בלי יוצא מהכלל. דאלאס - OKC היה ברמה הכי גבוהה.

משחק שלישי רצוף טוב של ביינום? ומה היה הטריפל דאבל בדיוק במשחק הראשון?
לגבי קובי, מצטער אבל אתמול בדקות האחרונות (נניח בין שש דקות לסיום לשתי דקות לסיום) הוא הכריח לא מעט, עד שממש בסיום, שתי הדקות האחרונות הוא נרגע, התחיל לשתף, והלייקרס גם ניצחו, לא מעט בגלל זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 4:49 pm 
Freshman

טוב אולי תודה פשוט שזה רעיון מפגר במקום לנסות להגן עליו? זה פשוט מגוחך לחשוב ככה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 5:45 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
מה בדיוק הרעיון המפגר ומי מגן עליו ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 5:56 pm 
Sophomore

יואב, אני חושב שבאמת היה במקום שהיית שם ציטוט של מה שאתה מדבר עליו.
עמוס, אני מניח שהוא דיבר על הרעיון של סטריאני שההיט הפסידו בכוונה כדי לארח עוד משחק בית ולהרוויח כסף, שזה רעיון מטומטם כמו הרעיון שלך שהלייקרס יפסידו בכוונה כדי שארטסט יחזור לתחילת הסידרה מול אוקלהומה ;)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 5:58 pm 
Junior

קובי אכן הכריח ב-3 התקפות רצופות ברבע האחרון, אבל חוץ מזה מה שגרם לאחוזים הבינוניים היה כמו שפלאש אומר - כדור שהגיע אליו בסוף שעון כשהוא חייב לקחת זריקה קשה מעל שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 8:32 pm 
Freshman

FLASH כתב:

משום מה זה היה נראה לי בלייק גם בפעם הראשונה :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 10:31 pm 
Hall of Famer

chaiel49 כתב:
עמוס, אני מניח שהוא דיבר על הרעיון של סטריאני שההיט הפסידו בכוונה כדי לארח עוד משחק בית ולהרוויח כסף, שזה רעיון מטומטם כמו הרעיון שלך שהלייקרס יפסידו בכוונה כדי שארטסט יחזור לתחילת הסידרה מול אוקלהומה ;)

תמצית הישראליות - רעיון שונה משלך - רעיון מפגר!!
ובנוסף גם לא קראת בדיוק מה שכתבתי. לא טענתי שהם עשו זאת. שאלתי אם למישהו יש מושג כמה שווה עוד משחק בית מבחינה כלכלית.
אבל היי. כולם מפגרים. אתה הכי חכם. ישראלי ממוצע.
אני בהחלט לא יכול להמתין יותר לקבל את הויזה ולעוף מפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 08, 2012 7:19 am 
Sophomore

satriani כתב:
chaiel49 כתב:

תמצית הישראליות - רעיון שונה משלך - רעיון מפגר!!
ובנוסף גם לא קראת בדיוק מה שכתבתי. לא טענתי שהם עשו זאת. שאלתי אם למישהו יש מושג כמה שווה עוד משחק בית מבחינה כלכלית.
אבל היי. כולם מפגרים. אתה הכי חכם. ישראלי ממוצע.
אני בהחלט לא יכול להמתין יותר לקבל את הויזה ולעוף מפה

את הקריצה אני מבין שלא ראית הא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 08, 2012 8:55 am 
Hall of Famer

ראיתי. ציני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 08, 2012 9:05 am 
Sophomore

satriani כתב:
ראיתי. ציני?

הייתי אחי, מצטער שלא הבנת.
מחשבה ליגיטימית (אם כי שלך פחות משל עמוס) אם זה היה בליגה הישראלית הייתי נותן לזה יותר סיכוי, בNBA אני לא חושב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 08, 2012 10:07 am 
מנהל פורום

chaiel49 כתב:
טוב ראיתי עכשיו את הפציעה של דיוויס...אני בטוח ב100% שבחיים לא היו כ"כ הרבה פציעות בלי מגע בסיבוב ראשון של הפלייאוף, מזה?!

לא ראיתי שמישהו כתב, אז נעדכן שבארון דיוויס מושבת ל-12 חודשים! בעקבות קרע במס' רצועות בברך וכנראה גם נזק לפיקת הברך.

כל כך הרבה פציעות בלי מגע זה כנראה לא במקרה. זה כנראה נטו עניין של עומס. ברגע שהשריר חלש יותר אז הוא לא מצליח לבלום תנועה לא טובה ואז נוצר עומס גדול מדי על הרצועות.

נערך לאחרונה על ידי ודים בתאריך ג' מאי 08, 2012 10:14 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: