סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 12:10 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NBA לערב יום ראשון
הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 11:21 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
הבעיה עם קארטר היתה גם מקצועית, בהחלט. לא רק, אבל בהחלט גם. בוא נגיד שגם בשיאו (ברגע שההייפ עבר קצת) היה ברור שהבן דוד שלו למשל, מוכשר ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 11:24 pm 
Senior

למה להעליב את גריפין בהשוואה לוינס? כי הוא יודע להטביע יפה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 11:25 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
הבעיה עם קארטר היתה גם מקצועית, בהחלט. לא רק, אבל בהחלט גם. בוא נגיד שגם בשיאו (ברגע שההייפ עבר קצת) היה ברור שהבן דוד שלו למשל, מוכשר ממנו.

מגריידי אחד השחקנים המוכשרים שזכיתי לראות בעיניים (וגם ה-כי חסר מזל, אולי חוץ מאודן)
בכל מקרה אם לקארטר היה אכפת והוא היה נותן 100% מעצמו באימונים ובמשחקים הוא היה הרבה יותר טוב. (לא ש20,000 נקודות בקריירה זה רע)

ושחף צודק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 5:55 am 
Hall of Famer

קרטר היה יותר טוב ממקגריידי?? איך שלא מסתכלים על זה , טימאק היה מוכשר יותר מאשר וינס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 6:34 am 
Sophomore

נורטון כתב:
קרטר היה יותר טוב ממקגריידי?? איך שלא מסתכלים על זה , טימאק היה מוכשר יותר מאשר וינס.

התכוונתי שהיתה יכולה להיות לוינס קריירה יותר טוב ממה שבאמת היתה לו...
אגב זה שמישהו יותר מוכשר לא אומר שהיתה/תהיה לו קריירה יותר טובה...

נערך לאחרונה על ידי chaiel49 בתאריך ה' מאי 10, 2012 8:09 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 8:37 am 
Senior

לטימאק הייתה יכולת להיות ברמה של קובי היום(פחות כישרון בוודאי אי אפשר להגיד שאין לו) אבל את המנטליות והרעב לניצחון אין לו. קובי גם עבד ושיפר דברים במשחק שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 8:54 am 
מנהל פורום

אז איך בדיוק אם אין לו את המנטליות, הרעב, והוא לא משפר דברים במשחק שלו (שלא לדבר על דברים נוספים) הייתה לו את היכולת להיות ברמה של קובי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 9:03 am 
Hall of Famer

אני מניח ששחף כתב "יכולת" במובן "כשרון".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 9:17 am 
Sophomore

קובי וטימאק, 81 ו13-35. תמיד מתלבט איזה מהם יותר אדיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 1:00 pm 
Junior

rony כתב:
אני עם שחף וחיאל, לטעון על גריפין שהוא שחקן סופר מוגבל אפשר רק אם מסתכלים רק על היילייטים, נכון שהוא עוד לא לגמרי מלוטש, אבל יש לו ידיים מעולות מה שמאפשר לפול פשוט להעיף את הכדור לכיוון הכללי של הסל מתוך ידיעה שהוא פשוט יתפוס אותו, הוא אחד הפורוורדים שמובילים כדור הכי טוב בליגה (מוק הישווה אותו במובן הזה לצ'ארלס בארקלי, בהחלט יש משהו), מוסר מצויין (רביעי בליגה בין כל הגבוהים באסיסטים, היה שני בשנה שעברה) ואפילו אם כל מה שהוא היה יודע לעשות זה דאנקים, מה שממש לא קורה במציאות כי הוא קולע לגמרי לא רע גם מחצי מרחק ויש לו טאץ מאוד רך ליד הסל גם כשהוא לא יכול לסיים בדאנק, בכל מדד אפשרי הוא עדיין אחד הסקוררים הכי יעילים בליגה.
shachaf78 כתב:
שוויק1 כתב:
שום כוכבית, לא אז ולא היום.
בכל מקרה לגבי הספרס-קליפרס (לטעמי הקליפרס עוד יכולים להפסיד את זה בכלל).
לקליפרס יש שחקן על אחד-פול. גריפין עוד לא מתקרב לשם בכלל, הוא סופר מוגבל בהתקפה ואין לו אפילו מהלך אמין אחד. הכל ספינים על גבי ספינים בצבע עם כל מיני הוקים מוזרים. לטעמי עדיף כרגע את דאנקן. טימי בכושר נהדר ופשוט שחט את יוטה בסדרה. בהגנה הוא כל כך עדיף על גריפין ברמות מגוכחות.
פארקר ופול הם די קרובים מבחינת התרומה לקבוצה. פול ענק אבל גם פארקר סוחב את הספרס כל השנה וגם מול יוטה היה נהדר.
שנכנסים למעטפת סביב הגדולים ולשאלת המאמן אז זה בכלל נוקאאוט. כל זה לא אומר שהסדרה תהיה טיול עבור הספרס אבל הספרס כן קבוצה הרבה יותר טובה.

לטעון על שחקן שנותן 21 נקודות למשחק בפלייאוף ב-55% מהשדה שהוא מוגבל התקפית זה חתיכת בדיחה לא מצחיקה. כמה שחקנים בפלייאוף הנוכחי עושים את זה? אני יכול לקבל את הטיעון שדאנקן עדיף הגנתית( אמת, למרות הירידה החדה שהייתה אצלו בשנים האחרונות והחגיגה של זי-בו וגאסול מתחת לסל של הספרס בשנה שעברה) אבל להגיד שבשלב הזה של הקריירה שלו הוא עדיף על גריפין התקפית? אגב, יצא לי לראות את אחד המשחקים של הקליפרס נגד הספרס ודאנקן מאוד מאוד התקשה מול דיאנדרה ג׳ורדן והידיים הארוכות שלו.

שחף, מה לעשות וצפיתי כמעט בכל המשחקים של הקבוצות בפלייאוף הנוכחי. לא כתבתי בשום מקום שגריפין חי על דאנקים אבל כתבתי שהוא מוגבל התקפית עד כאב. מה לעשות וזו המציאות. ולא רוני, בדיוק הפוך, זה לא מצפייה בהיילייטים אלא במשחקים. גריפין כמו שכתבתי חי על תנועה אחת בלבד בהתקפה העומדת: ספינים מהירים במקום בתוספת של איזה פייק אחד או שניים שמשחררים אותו למין הוק מוזר עם הקרש או הסתערות על הריבאונד תוקף.
לגבי הולכת הכדור התאורטית שלו, זה אולי רלבנטי לעונה סדירה כי באינטינסיביות של הפלייאוף הוא לא חושב אפילו לעשות דבר כזה ובצדק.
לגבי הקליעה מחצי מרחק, יש לו עוד דרך ארוכה ארוכה. הוא פשוט לא קולע בצורה סבירה ובמיוחד עד עכשיו בפלייאוף הוא מנגר משם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 1:12 pm 
Hall of Famer

שווייק, יכול להיות שבפלייאוף הוא לא מצליח לבטא את זה עד עכשיו, אני מודה שלא יצא לי לראות הרבה משחקים מהפלייאוף הזה, אבל בעונה הסדירה הולכת הכדור שלו הייתה בהחלט משמעותית במתפרצות של הקליפרס והזריקה שלו מחצי מרחק אולי לא הייתה מדהימה, אבל הוא בהחלט לא שחקן שאתה יכול לקחת ממנו מטר כשהוא עומד 3-4 מטר מהסל כי הוא יכול להעניש אותך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 7:36 pm 
Junior

אני לא יודע כמה משחקים שלו ראית, אבל כרגע זה בדיוק המצב, וכך היה לאורך העונה. משאירים אותו חופשי מחצי מרחק כברירת מחדל כי משם היעילות שלו נמוכה. נכון שהשנה הוא גם זורק משם אבל עדיין הוא לא פוגע משם יותר מדי. אני לא איש סטטיסטיקות אז אין לי פילוח מדוייק של האחוזים שלו.
בכל אופן אם דיברנו על המצ' אפ שלו מול דאנקן ספציפית כל מה שרציתי לומר זה שכרגע בכושר הנוכחי של הפלייאוף אני מעדיף להיות בצד של טימי-בוי, ושגריפין עדיין לא ברמה של סופרסטאר אמיתי כי הוא לא שחקן שאתה יכול לבנות סביבו את ההתקפה כרגע. אין לו גו-טו-מוב והוא מתבסס בסט-אופנס רק על ספינים ועוד ספינים.
כל זה בעיני מזכה אותו בתואר "שחקן מוגבל בהתקפה". הכל כמובן יחסי ולא שאני משווה אותו לאיזה ג'ייסון קולינס או גו'אל אנתוני אבל ביחס לאחד מהטופ PF בליגה הוא עדיין מאוד גולמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 7:52 pm 
Sophomore

א. הוא בהחלט מוביל כדור (יחסית לPF) והוא מהיר יחסית לאחרים.
ב. אני חושב שהאמת היא איפושהוא בין הדיעות שלכם. מה שכן אבל כמו שאמרת הוא גולמי ואני חושב שהוא עוד ישתפר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 8:00 pm 
Junior

chaiel49 כתב:
ב. אני חושב שהאמת היא איפושהוא בין הדיעות שלכם. מה שכן אבל כמו שאמרת הוא גולמי ואני חושב שהוא עוד ישתפר.

א. איפה טענתי אחרת?
ב.מה זה באמצע? אני לא חושב שבשורה התחתונה יש הרבה מקום בין שנינו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 8:07 pm 
Sophomore

שוויק1 כתב:
chaiel49 כתב:

א. איפה טענתי אחרת?
ב.מה זה באמצע? אני לא חושב שבשורה התחתונה יש הרבה מקום בין שנינו.

"לגבי הולכת הכדור ""התאורטית"" שלו, זה אולי רלבנטי לעונה סדירה כי באינטינסיביות של הפלייאוף הוא לא חושב אפילו לעשות דבר כזה ובצדק."
יש הרבה מקום..וגם אם לא הצלחתי להכניס איכשהוא...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 8:17 pm 
Junior

אתה טוען שבפלייאוף הוא מוביל כדור? ראיתי את כל המשחקים שלהם בפלייאוף ואני זוכר אולי חצי מהלך מהמשחק האחרון שהוא הוביל כדור לחצי שנייה אחרי החטיפה לפני שמסר לפול שהחזיר לו לדאנק קל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 8:28 pm 
Sophomore

שוויק1 כתב:
אתה טוען שבפלייאוף הוא מוביל כדור? ראיתי את כל המשחקים שלהם בפלייאוף ואני זוכר אולי חצי מהלך מהמשחק האחרון שהוא הוביל כדור לחצי שנייה אחרי החטיפה לפני שמסר לפול שהחזיר לו לדאנק קל.

למה אתה מתכוון בהובלת כדור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 8:37 pm 
Junior

דווקא במשחק האחרון היה מהלך שגריפין עבר את כל המגרש ב4 כדרורים מהירים עד לסל השני, לא זוכר אם זה נגמר בסל או פאול.

גריפין אחד הגבוהים ההתקפיים הטובים בליגה, טופ 3 לדעתי. יש לו טווח ארוך מחצי מרחק ואפילו שהוא מאוד לא יציב משם, הוא מצוין בלתקוף את הטבעת עם הפנים לסל, עם הגב לסל, וכשהוא מקבל כדור אחרי פיק&רול זה בדרך כלל פאול או דאנק או שניהם. אני אשמח הקליפרס יעברו את ממפיס ודאנקן יהיה השומר של גריפין כי זה יהיה שחזור של הפוסטרים שטימי קיבל מסטודמאייר :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 10, 2012 9:30 pm 
Junior

FLASH כתב:
דווקא במשחק האחרון היה מהלך שגריפין עבר את כל המגרש ב4 כדרורים מהירים עד לסל השני, לא זוכר אם זה נגמר בסל או פאול.

גריפין אחד הגבוהים ההתקפיים הטובים בליגה, טופ 3 לדעתי. יש לו טווח ארוך מחצי מרחק ואפילו שהוא מאוד לא יציב משם, הוא מצוין בלתקוף את הטבעת עם הפנים לסל, עם הגב לסל, וכשהוא מקבל כדור אחרי פיק&רול זה בדרך כלל פאול או דאנק או שניהם. אני אשמח הקליפרס יעברו את ממפיס ודאנקן יהיה השומר של גריפין כי זה יהיה שחזור של הפוסטרים שטימי קיבל מסטודמאייר :P

אני אשמח אם זה יסתיים איך שהסתיימה העונה עם הפוסטרים של אמארי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 8:26 am 
Junior

כיף להיזכר על הבוקר בת'רד הזה. אז כמו שטענתי כרגע טימי עדיין עדיף על גריפין וסיים עם סטטיסטיקות עדיפות בהרבה בפחות דקות, אבל זה עוד החלק הקטן של המשוואה. ההבדל בהגנה ביניהם הוא עצום. לגריפין פשוט אין נוכחות הגנתית כמעט בכלל. בהגנה האישית הוא עוד בסדר גמור ומשקיע, אבל העזרה שלו על חודרים לא טובה והוא לא מצליח לנצל את האתלטיות שלו לבלוקים. גם קריאת המצבים בהגנה וכיסוי חורים עוד רחוק מלהיות טוב.
גם המצ' אפ בין פול לפארקר היה תיקו בסך הכל כשפול לא מצליח לבוא לידי ביטוי התקפית וקולע באחוזים נמוכים.
כמובן שהנוקאאוט נפל על הצוות המסייע. הספרס קיבלו תרומה נהדרת כמעט מכולם בעוד בקליפרס אף אקס-פקטור לא הביא עצמו לסדרה.
על המאמנים אני לא אדבר כי זה סתם התעללות בגוויה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 8:28 am 
מנהל פורום

ועדיין, הוא הראה שיפור בתחום ההגנתי תוך כדי הסדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 3:16 pm 
Junior

דאנקן וגריפין בסדרה: 21 נק' עם 2 חסימות, ודאנקן הוביל ב1.5 ריבאונדים וגם אסיסט יותר. הסטטיסטיקה שדאנקן עלה בהרבה על גריפין היא ה59.4% שדה לעומת 46.8%. בעיני זו פונקציה של משחק התקפה יעיל, השחקנים שפופוביץ' עשה השנה קלעו באחוזים מעולים בסדרה: דני גרין, 12 נק' בסדרה עם יותר מ55% מהשדה ומשלוש. לאונרד 10 נק' 6.5 רב' 2 חט', 56% שדה 50% מה3. גארי ניל 8.3 נק' ב45.5% מה3 ו54.5% מהשדה. ספליטר עם 7.3 נק' ביותר מ75%. דיאו חזר לחיים עם 7.5 נק' 6.3 רב' 3 אס' באחוזים טובים. הנוקאווט האמיתי הוא בעמדת המאמן...

לקליפרס אין שומר ראוי לדאנקן, ג'ורדן לא חזק ואגרסיבי, גריפין מרטין ואוואנס נמוכים מדי. דאנקן שחקן ענק שתמיד ימצא את הדרך לשים נקודות על שחקנים פחות ארוכים. לדעתי טימי לא יגיע ל15 נק' בגמר מול סנטר חזק שהוא גם ארוך כמוהו, כמו ביינום, או פרקינס שפחות ארוך אבל המטריה של איבקה תעזור. לכן אני מניח שפופ ישחק רוב הזמן עם 4 שיכול לקלוע מרחוק ליד טימי, כמו בונר ודיאו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 4:29 pm 
Hall of Famer

דאנקן היה סבבה לגמרי גם מול הקו הארוך ועבה (ולא, זו לא מטאפורה לכלום) של יוטה - עם ג'פרסון, פייבורס ומילסאפ, וגם קצת קאנטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 4:35 pm 
Hall of Famer

ג'פרסון - 2.08
פייבורס - 2.08
מילסאפ - 2.03

קנטר שיחק 15 דקות ומן הסתם כמחליף, רובם לאו דווקא מול דאנקן וכמובן שהוא גם (עדיין?) לא ברמה הזאת. וכמובן שגם מילסאפ ובעיקר ג'פרסון הם לא שומרים דגולים

בקיצר, הקו הקדמי של יוטה לא ארוך.

הלייקרס מחזיקים בשני שחקנים של 2.13. אצל אוק-סיטי אין אמנם יותר אורך מאשר ליוטה, אבל פרקינס הוא אחד המגינים הגבוהים האישיים הטובים ביותר שיש בליגה ולאיבקה יש מוטת ידיים של 2.18 והוא אחד מהחוסמים הכי טובים בליגה, אם לא הטוב ביותר. קו קדמי הגנתי ברמה אחרת לחלוטין מזה של יוטה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 4:40 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
תוך יומיים היו בסטייפלס ארבעה משחקים של הקבוצות הביתיות שלו, אם מחשיבים גם את משחק ההוקי של הקינגס שהיה באמצע - ובכולם המארחות מלוס אנג'לס הפסידו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: