סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 6:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 38 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 9:31 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני אוהד כדורסל מאז אמצע שנות ה90... ראיתי משחקים לפני זה, אבל לא ממש עניין אותי.
לשמחתי אני יכול לשים את האצבע בדיוק על הנקודה בה חיידק הכדורסל השתלט עלי כליל - גמר גביע המדינה 95/96 באותו סל מדהים של עדי גורדון. מאז לא הפסקתי לעקוב אחרי כדורסל (וכמובן לשחק) עד היום.
המשחק הזה שכל הקהל האדום עם חולצות "יש בי אהבה והיא תנצח", בשילוב עם הווינריות של גורדון הפילו עלי את קללת היותי אוהד הפועל ירושלים.
הדיון על למה קשה לי לקרוא לעצמי היום "אוהד ירושלים" זה לנושא אחר, אבל אני כבר לא קורא לעצמי אפילו "אוהד כדורסל ישראלי" היום. פשוט לא מצליח לעקוב אחרי הליגה הזאת בעניין.
אם הייתי צריך למנות סיבות למה מאסתי בליגה הזאת, הנה הן:

1) הסיבה הראשונה הינה חוסר חשיבות. ליגה בלי יורדות, ליגה שבה האלופה לא מרוויחה כלום פרט לצלחת יפה והמון חובות הינה ליגה חסרת כל טעם. הסיבה שאנחנו אוהבים ספורט הינה התחרותיות, ובלעדיה המשחק הזה פשוט עקר.
עכשיו אפשר לטעון שלא הייתה תחורתיות גם מאמצע שנות ה90, וזה כמובן נכון, אבל לפחות אז הייתה תחושה שהיה והצלחת לקחת אליפות/גביע - עתיד להיות שכר. לראיה המינוף של הפועל ירושלים עקב 2 הגביעים.
אגב, גם ידה של הפועל ירושלים בבעיה הזאת - קבלת כרטיסים לאירופה על אף המיקום הסופי הגרוע שלה פעמים רבות עיקר למעשה גם את השגת מקום שני-שלישי בליגה.
בשורה התחתונה, קיבלנו 2 דוגמאות בשנים האחרונות שהצלחה בליגה (חולון וגליל) לא רק שלא ממנפות את הקבוצות, אלא פוגעות בהן. מצב שבו האליפות היא סתם תואר (כי מי באמת מקבל את זה שגליל לקחה אליפות אמיתית לפני שנתיים?), היורדות הן בגדר המלצה וחשיבות המיקום הסופי לא משנה כלום - זהו מצב איום.
2) הסיבה העיקרית לטעמי שאני לא מצליח להתחבר לליגת העל זה התחלופה הגבוה של שחקנים. היום בכל קבוצה פרט למכבי המושג של סמל בקבוצה לא קיים. שחקן שמשחק בקבוצה אחת 2 עונות, או אפילו עונה אחת אבל הוא "שחקן נשמה" מקבל מעמד של סמל.
עייפתי מלנסות להכיר בכל עונה כל מיני זרים עלומים שמגיעים לכאן לכמה חודשים ומתחלפים בקצב מסחרר. עייפתי מלפתח חיבה לשחקן או לקבוצה כלשהי רק כדי לגלות שעוד חודשיים 80 אחוז מהסגל יוחלף.
אין הזדהות עם הקבוצות, אין שחקן שאתה יכול להקשר אליו.
שאני התחלתי לאהוד את ירושלים גורדון היה שם המון זמן, כנל פפי, כנל דורון שפע. אפילו קני וויליאמס ובילי תומפסון היו סמלים ושחקנים שידעת שהם יהיו פה.
אם להתייחס ספציפית לירושלים אז היו את נעימי ובאוורס שהמשיכו עם הקבוצה זמן יחסית רב, אבל לפחות באוורס שידר כל הזמן שהוא מת לחתוך.
המצב היום ששחקן שנותן עונה טובה נהיה יקר מדי לקבוצה שלו, ושחקן שנותן עונה רעה פשוט נחתך. אין שום אופציה ליצור המשכיות בסגלים.
אגב - עניין הסמלים גם גולש לעמדת המאמן. לא חושב שהיום יש מאמן כלשהו ש"מזוהה" עם הקבוצה פרט לבלאט. אפי מתחיל ליצור לעצמו את זה בראשון, אבל גם שם זאת התחנה ה5 שלו לפחות בעשור האחרון לטעמי (ירושלים, בני השרון, מכבי, ראשון ורמת גן אם אני לא טועה). פרט אליו אין מאמן שמחזיק יותר מ3 עונות במועדון.
3) רמה ירודה. אין מה להגיד. הרמה בארץ פשוט ירודה. ליגה שבה ניצן חנוכי (סתם דוגמא) הוא "ישראלי בכיר" זאת ליגה חלשה. הזרים פה (מחוץ למכבי) בממוצע הרבה מתחת לרמה האירופאית. הישראלים מחוץ למכבי מביכים (גם בירושלים). פשוט אין קבוצה שמדביקה אותי למסך. לא רק העונה, גם עונה שעברה.

בטוח שאפשר למצוא עוד סיבות רבות. אבל שלושת הסיבות האלו הם העיקריות מדוע אני, אוהד כדורסל מושבע, פשוט מאסתי בליגה הישראלית.
אני לא מחרים את הליגה, אני לא נגד הליגה - פשוט לא איכפת לי מהליגה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 10:38 am 
Junior

מזדהה לגמרי עם מה שכתבת.
אצלי התהליך היה קצת אחר. ברגע שהבנתי שהקבוצות הישראליות יפסיקו לנסות להשתוות למכבי וכל התהליך רק מתמקד באיך ניתן לסדר את הליגה כך שתחליש את מכבי איבדתי עניין.
ירושלים של גורדון והפועל של לארגי וכו' היו קבוצות שניסו והצליחו להיות טובות כמו מכבי והמאבק היה על אלופת ישראל וקבוצה שתייצג אותנו באירופה.
מה שנוצר בשנים האחרונות זה שהכוכבים הישראלים ממש חלשים, אין גורדון, אין קטש ואין שפר. יש כל מיני שחקנים חביבים שמשמשים כתפאורה לזרים.
הקבוצה האחרונה הגדולה של מכבי היתה עם שאראס, פארקר וניקולא כולם זרים.
כל הקבוצות שבאו מאז היו הרבה פחות מענינות, וכל העניין של פיינל פור הביא לזילות של האליפות. אז נכון קבוצה בינונית/חלשה כמו הגליל יכולה להפתיע ביום נתון וכנ"ל לגבי חולון.
אבל זאת לא באמת תחרות וגם אם הן זוכות הן לא ייקחו בסערה את אירופה אפילו אם הן ישתתתפו בגביע אירופה.
אז מכבי הפכה לברירת מחדל והיא עדיין שופכת כסף אבל על עוד שחקנים שבאים והולכים כל שנה והם כבר לא מענינים כמו ששקי אמר.
האמת העצובה היא שעם כל הכבוד לאליהו וחבריו הם ממש לא בטופ של אירופה.
אז לכן אחרי עשרות שנים של אהדת מכבי פשוט הפסקתי לראות את המשחקים כי לא היה לי עם מי להזדהות.
אני פותח את וואינט בבוקר לראות את התוצאה ותו לא.
כל עניין הכדורסל שלי מתמקד ב-NBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 10:40 am 
Junior

1) גלילבוע ממש לא התרסקה אחרי האליפות. בעונה שאחרי האליפות היא הגיעה לגמר, והעונה היא אמנם הודחה מוקדם, אבל זו בהחלט הייתה הפתעה מרעישה. את העונה הסדירה היא סיימה, כזכור, במקום השני באופן מאד ברור ומוחץ.
מה שכן, מפתיע אותי שכתבת על חוסר עניין ולא הזכרת את זה שהאלופה ידועה מראש. בעיני זו הבעיה המרכזית.
2) טוקינג אבאוט גורדון... צא ובדוק, חביבי, כמה שנים משחק אבישי במדי גליל בגלגוליה השונים. גם עידו, אגב, אמנם עבר כמה תחנות בקריירה, ועדיין ״מועדון הבית״ שלו הוא גליל/גליל גלבוע. גם דגן יבזורי בדרך לשם.
שני הראשונים, אגב, מפריכים את הטענה ש״סמל״ זה רק איזה סופרסטאר שכיף לאהוב.
גם לעניין המאמן, קטש עדה במועדון הזה משהו כמו 7 עונות, ואני מהמר על ליאור לובין לעוד הרבה זמן במערכת.
3) באיזה ענף ספורט אנחנו כן מעצמה? (חוץ מהכדורגל שבו הליגה שלנו היא השישית בטיבה בעולם). 

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 10:45 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
גליל הגיעה לגמר אחרי אותה עונה, אבל לא הוותה תחרות למכבי שאולי הייתה טובה יותר מ-93' אבל עדיין הייתה קבוצה חלשה למדי (בהמשך העונה עפה ברבע גמר קוראץ'). אבל נקודת השבר שלפחות יצרה תדמית של התרסקות, אם לא התרסקות אמיתית, הייתה ההדחה במוקדמות גביע אירופה לאלופות ע"י הקבוצה האנגלית ההיא.
וכל זה כאשר פרט לשפר, אבידה גדולה ככל שיהיה, כל שאר הסגל מעונת האליפות נשאר בקבוצה והתווסף אליו חן ליפין.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 10:51 am 
Sophomore

הת'רד הזה במהותו ת'רד נוסף של 'הבעיה הגדולה של הכדורסל הישראלי היא ______', ולא בקטע המזלזל.

ליגת כדורסל שלא אכפת ממנה באמת, לא הייתה מפיקה כזה פוסט מושקע (ויפה). אין זאת אלא הצבעה על חוליים מתוך תקווה שאלו ייפתרו איך שהוא. התוצאה של חוסר התקווה בתיקונים שכאלו הוא חוסר עניין בתוצאות אבל לא במהות. ז'תומרת, אני מניח שבמידה ויקום דור כדורסלנים ישראלים מחונן, יגיעו 5 אוליגרכים ו5 קבוצות אוהדים והקהילה היהודית בטג'יקיסטן תבנה היכל כדורסל מפואר במקום אולם(ות) הפחים, הליגה תחזור לעניין את כולנו. במידה וזה יקרה בטייוואן, זה פחות יעניין אותנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 10:52 am 
Hall of Famer

ראי, נדמה לי שצוד דיבר על האליפות השנייה של גליל, לא על הראשונה (שאחריה גליל לא הגיעה לגמר ולא הגיעה בכלל לפלייאוף).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 10:53 am 
Junior

ראי, ומה עם פיני? הוא לא עזב לראשון בעונה אחר כך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 10:55 am 
Hall of Famer

ואגב, נדמה לי שחוץ משפר גם קנדי עזב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 11:03 am 
Hall of Famer

פיני אכן עזב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 11:17 am 
Hall of Famer

גליל בעונה אחרי האליפות בהחלט התפרקה. שפר, קנדי, פיני עזבו. השקיעו הרבה כסף במייקל איינסלי כדי להגיע לגביע אירופה לאלופות שלא השתלם. שיבק פוטר וטען שבלאט חתר תחתיו. הקבוצה לא הייתה הישגית ולא הגיעה לגמר. זאת הייתה העונה של אלכסיס, הפועל הגיעו לגמר. נדמה לי שזאת העונה עם סל הניצחון של טפירו. והכי גרוע, אחרי ההשקעה הכספית בעונה הזאת גליל נכנסה לברוך כלכלי.

צוד, איך אתה אומר שהאלופה ידועה מראש כשבחמש השנים האחרונות היו 3 אלופות וכמעט עוד אחת. דווקא בזהות הידועה מראש טיפלו. זה שיצרו בעיה אחרת, לטעמי לא פחות חמורה, זה כבר עניין לדיון אחר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 11:22 am 
Hall of Famer

לא, סל הניצחון של טפירו זה בעונה שאח"כ (שדווקא הייתה עונה מוצלחת מאוד לגליל - העונה עם קטש ודארן דיי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 11:35 am 
Junior

הלו! כתבתי גלילבוע. התכוונתי בדיוק ל2009/10. נכון שכל הזרים עזבו באותו קיץ, אבל אי אפשר להגיד שהתרסקנו.
3 אלופות ב5 שנים זה נתון שיפה לסטטיסטיקה ותו לא. ואת זה אומר אוהד של אחת משתי הקבוצות שלקחו אליפות בשיטת הפיינל פור (טוב, קרציות, שלוש קבוצות). גם כשהאליפות נודדת לה מארונו של דון שימון זה בגלל שמכבי תפסה יום/עונה חלשים, ולא בגלל שבאמת יש אלטרנטיבה.
בכל ענף ספורט עלי אדמות, בכל ליגה בעולמו של הבורא יתברך, יש חלוקה לרמות. רק בליגת העל הישראלית אין.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 11:44 am 
Hall of Famer

אז תחליט, הבעיה היא שהאלופה ידועה מראש, או שמכבי גדולה על הליגה.
האלופה לא ידועה מראש, כי 3 אלופות מ-5 שנים זאת לא סטטיסטיקה, זאת מציאות קיימת.
במקום לשחרר קלישאות שהיו נכונות לימים לפני הפיינל פור תחשוב קצת לפני שאתה כותב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 11:54 am 
Junior

צוד - אולי המינוח "התרסקה" היה לא מתאים לגבי גליל, אבל מרבית הזרים עזבו ולא הייתה תחושה שהקבוצה מינפה את ההצלחה, אלא ההיפך.
לצורך העניין אם במקום האליפות של גלבוע הם היו מסיימים מקום רביעי דווקא אולי היה יוצא מזה משהו חיובי בזה שקטש, רנדל, כדיר, דאוול ופארגו היו אולי נשארים. עם הטייטל "אלופים" הם רצו שכר שלגלבוע לא היה לתת עקב זה שלא מונפו בעזרת האליפות.
זה שהם עשו עבודה יפה עם סגל חדש כמעט לגמרי זה הישג יפה מאוד עבורם, אין ספק, אבל אני לא חושב שיש ספק שהאליפות החלישה אותם.
עריכה (כי שכחתי להוסיף מקודם) - עם כל הכבוד לאבישי גורדון, שהוא מותק של שחקן, זה לא הסמלים שפעם היו. כוונתי היא שפעם השחקן הכוכב היה מזוהה עם הקבוצה. אולי יבזורי בדרך לשם. אבל אבישי גורדון הוא בלי ספק שחקן 7-8 בקבוצה, זה לא מקום של סמל. לקוזי יש מספיק קבוצות במוניטין, למרות שזה אכן ה"בית" שלו... הוא יותר סמל כי זה מה שיש.
בעניין המאמן בהחלט גליל הם נקודת אור בהתנהלות בארץ. בעיקר בחופש שהוא מקבל.

עמוס/ראובן - עצם זה שהאלופה לא ידועה זה לא משהו מעניין אם לאליפות אין שום חשיבות בעיניי האוהדים (וגם בעייני הקבוצות יש להניח)

רעננה - ברור שהכל נכתב מנקודת ראות של מישהו שהענף יקר לו. אני ציינתי שאני לא נגד הליגה או משהו כזה, פשוט כבר איבדתי בה כל עניין. אם בדרך נס שלושת הסעיפים שרשמתי ישתנו (כולם, חלקם, לא משנה) אני אחזור בריצה להיות צופה נלהב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 12:26 pm 
Hall of Famer

שקי, זה ברור שהפיינל פור הוזיל את התואר. אני גם התייחסתי לכך כשכתבתי שתואר האליפות כבר לא ברור מראש, אבל נוצרה בעיה חמורה לא פחות מכך לטעמי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 2:05 pm 
Hall of Famer

מה שהוזיל את התואר זה הפיינל פור ולא פחות חשוב - השיריון. בואו לא נשכח את זה. הייתי שמח אם שניהם היו עוברים מהעולם.
מצד שני יכול להיות שאנחנו רומנטיקנים מדי. נוף הכדורסל האירופי השתנה, ועידן התמימות של פיב"א ו"גביע אירופה לאלופות" חלף מהעולם לבלי שוב. אם היום מנהלת הליגה תבוא ליול"ב ותדרוש לבטל את השיריון, או תאיים על מכבי בנושא, יבואו יול"ב ויגידו למנהלת "זיבי עליכם, רשיונות A זה בכלל לא העסק של הליגות המקומיות ואין לכם מילה בנושא".
לכן אולי כדי לא להיאבק בסוג של טחנת רוח, מה שהמנהלת צריכה לעשות זה למצוא דרך לשפר את מעמדה של אלופה ישראלית שהיא לא מכבי. כלומר, להיאבק על שיפור מקומה בטבלת העדיפויות של יול"ב (כמו שהיא מפורסמת ב-in the game, המקום של אלופת ישראל מאד נמוך שם לדעתי) כדי שתוכל להתחיל מוקדמות יורוליג בסיבוב מתקדם יותר, או לזכות בהם לדירוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 9:50 pm 
Hall of Famer

מזדהה לגמרי עם מה שכתב שקי.
בעיקר אני מתחבר לנושא תחלופת השחקנים. לא מכיר כמעט את הזרים בליגה, וגם ישראלים... כל מיני בן רייסים למיניהם או ניצן חנוכי שכאלו. נו אופנס, אבל איך הגענו למצב שאלו שחקנים שמובילים את הכדורסל הישראלי? איפה הימים שהיו לך לפחות איזה 10-15 שחקנים שקולעים 15-20 נק' למשחק?
זה פשוט לא מעניין.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 10:09 pm 
Hall of Famer

האמת שבלי קשר לישראלים, כמות שחקני הכדורסל ברמות הגבוהות שקולעים 15-20 למשחק ירדה מאוד. אבל מאוד מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 11:45 pm 
Sophomore

בארץ או בעולם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 11:47 pm 
Junior

אני מניח שהוא התכוון לאירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 12:27 am 
Junior

עמוס לב כתב:
אז תחליט, הבעיה היא שהאלופה ידועה מראש, או שמכבי גדולה על הליגה.
האלופה לא ידועה מראש, כי 3 אלופות מ-5 שנים זאת לא סטטיסטיקה, זאת מציאות קיימת.
במקום לשחרר קלישאות שהיו נכונות לימים לפני הפיינל פור תחשוב קצת לפני שאתה כותב.

בגלל שמכבי גדולה על הליגה, האלופה ידועה מראש. אני עדיין חושב ש2 הוא מספר קטן מכדי להוכיח מגמה, גם לפני וגם אחרי שאני כותב. אתה חושב אחרת, שיהיה לך לבריאות.

sheky כתב:
צוד - אולי המינוח "התרסקה" היה לא מתאים לגבי גליל, אבל מרבית הזרים עזבו ולא הייתה תחושה שהקבוצה מינפה את ההצלחה, אלא ההיפך.
לצורך העניין אם במקום האליפות של גלבוע הם היו מסיימים מקום רביעי דווקא אולי היה יוצא מזה משהו חיובי בזה שקטש, רנדל, כדיר, דאוול ופארגו היו אולי נשארים. עם הטייטל "אלופים" הם רצו שכר שלגלבוע לא היה לתת עקב זה שלא מונפו בעזרת האליפות.
זה שהם עשו עבודה יפה עם סגל חדש כמעט לגמרי זה הישג יפה מאוד עבורם, אין ספק, אבל אני לא חושב שיש ספק שהאליפות החלישה אותם.
עריכה (כי שכחתי להוסיף מקודם) - עם כל הכבוד לאבישי גורדון, שהוא מותק של שחקן, זה לא הסמלים שפעם היו. כוונתי היא שפעם השחקן הכוכב היה מזוהה עם הקבוצה.

לא מרבית, אלא כל הזרים עזבו. מצד שני - מלבד כדיר כל הישראלים נשארו. אני אחזור ואטען שחוץ מפארגו ורנדל לא היה שם אף זר שהיה כזה הפסד גדול.
(אגב, לשיטתך, היו מסיימים מקום רביעי, ואז מה? משאירים את כל הסגל, נגיד. סבבה ואז? מאיימים על האליפות? ממש כמו בבדיחה על האיש שדג דגים בנהר).
אבישי הוא ה-סמל. חד משמעית. בוא פעם אחת ליציע 1 בגן נר, ותראה שאני צודק.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 12:39 am 
Hall of Famer

מה זאת אומרת האלופה ידועה מראש - יש עובדות, בחמש עונות היו 3 אלופות שונות וכמעט כמעט היו 4 אלופות. לא היתה אלופה אחת שהצליחה לשמור על התואר שלה (מה שסביר מאד שישתנה בעונה הנוכחית). האליפות בעידן הפיינל פור היא בדיוק כמו גביע המדינה ובדיוק כמו גביע המדינה מכבי היא הפייבוריטית הגדולה, אבל הפתעות יכולות לקרות מדי פעם והן אכן קורות. בדיוק כמו שאת הגביע מכבי לא לקחה כל שנה ומחזיקת הגביע לא הייתה ידועה מראש, כך גם האלופה.

אתה יכול להמשיך להחזיק בדעתך, אבל מה לעשות שהמציאות מראה תמונה שונה לחלוטין. אפשר להתווכח עם המציאות, אבל זה ויכוח שקצת קשה לנצח בו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 1:42 am 
Junior

הויכוח הוא לא על המציאות אלא על איך מציגים אותה.
תכלס, שתי קבוצות בלבד לקחו אליפות ממכבי מאז התחיל הפיינל פור. זה עוד לא מספר מספיק גדול בשביל להוכיח שינוי מגמה. זה מזכיר לי שבתחילת המונדיאל מישהו התווכח איתי בתוקף על זה שספרד כנראה לא תזכה, כי מעולם לא קרה שקבוצה שהפסידה את משחקה הראשון בטורניר זכתה בגביע.
העניין הוא שהיו רק 3 קבוצות לפני ספרד שהגיעו לגמר לאחר ההפסד במשחק הראשון, אני טענתי שסטטיסטיקה שמבוססת על שלושה מקרים לא שווה הרבה. אתה יודע מה המציאות אמרה בסוף.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 2:01 am 
Hall of Famer

מצד שני מכבי לקחה רק 4 פעמים אליפות מאז התחיל הפיינל פור. מעט מדי מכדי לקבוע שבעידן הפיינל פור האלופה ידועה מראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 6:57 am 
Sophomore

האלופה ידועה מראש?? ממש לא. הבעיה היא, שזה לא באמת מעניין מישהו. נכון- קיבלנו פה ושם איזה משחק דרמטי, שנקודתית היה תענוג לצפות בו, אבל כעובדה, אף אחד לא באמת התעניין, או התרגש, מהאליפויות שלא הלכו למכבי. זה פשוט לא מזיז לאף אחד, ואין דבר גרוע מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 38 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 28 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה