סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 4:18 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 90 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 6:02 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
הפלאגרנט והטכניות מצטרפות לשלישית ההזוייה שהודבקה לביינום, במהלך שנראה נקי לגמרי. גרוע מזה, השריקה באה הרבה אחרי המהלך, ובכלל נראתה קשורה למאבק על הריבאונד שאחריו.
אבל מאסטר, אל לנו לתת למציאות לבלבל. זו רק הסחה כדי שהשופטים יוכלו להיות בעד הלייקרס כמו תמיד במחצית השנייה, כמובן.

מה שכן, הלייקרס נראו דווקא לא רע בהרכב הנמוך, ואין ספק שאיבנקס הוא שדרוג על בארנס שפשוט נעלם לחלוטין בפלייאוף הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 6:09 am 
Sophomore

אתם יכולים להוסיף גם את העבירה על קובי בזריקה ל3...
אבל הם גם הצילו את בראיינט משלישית ברבע הראשון (למרות שבכיף היה אפשר להדביק את העבירה באמת להיל ועושים אתזה הרבה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 6:33 am 
Junior

מצד שני, העבירה ה-2 של בריאנט הייתה אמורה להיות אופנסיב של הארדן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 6:36 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
יש לינק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 6:38 am 
Sophomore

http://atdhenet.tv/47343/watch-los-ange ... ty-thunder

סופסוף נזכרתי מה ווסטברוק מזכיר לי עם הפרצוף הזה...דינוזאור!
הג'אמפ שלו עד כדי כך טוב או שממש הולך לו בסידרה הזאת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 6:43 am 
Sophomore

אני עם אוקלהומה אבל הסדרה הזו ראויה לעוד משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:20 am 
Junior

ביי ביי לייקרס :X

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:23 am 
Sophomore

נו טוב, לפחות נשארו לי הדודג'רס (הרקורד הכי טוב בבייסבול) ועכשיו אוכל לישון בלילה (לילה לבן הלילה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:25 am 
Junior

הולכת להיות חתיכת סדרה בין אוקלהומה לסן אנטוניו על אליפות המערב. שתי הקבוצות הטובות בליגה. מאז הגמר בין הלייקרס לסלטיקס לא נפגשו שתי קבוצות טובות כל כך לסדרה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:27 am 
Freshman

ביינום פשוט סנטר אוברייטד בטירוף, ממש בטירוף אבל ואני לא מבין איך מעיזים להגיד שהוא יותר טוב התקפית מהווארד(הוא לא קרוב להיות טוב כמו הווארד ובמיוחד לא הגנתית).
פאו איבד את עצמו לגמרי וקובי נראה כאילו עוד שנייה הוא הולך לשים לו מכות, אני מקווה בשביל ל.א שאחרי הזוועה הזאת של פאו עדיין הוא יהיה שווה טרייד נורמלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:34 am 
Sophomore

הוא זורק זין, זאת הבעיה שלו. בחיים לא שנאתי שחקן בקבוצה שאני אוהד כמו שאני שונא אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:34 am 
Junior

טענות של אוהדי לייקרס על שיפוט לא יכולות להתקבל ב30 השנה הקרובות.

קודם תחזירו את האליפות לסקרמנטו.

איזה כיף לשמוע שנה נוספת את הקהל הביתי צועק את הנייק ניים שלי.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:42 am 
Junior

ואת הסל הלא חוקי של פישר נגד סאן אנטוניו :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:47 am 
מנהל פורום

ניצחון של הסלטיקס, הדחה נוספת במשחק חוץ של הצ'וקר הטוב בהיסטוריה, יאפ, בוקר חביב.
ואז נזכרים שהימין בשלטון, והלך היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:48 am 
Sophomore

ת'משחק של רונדו ראית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:55 am 
מנהל פורום

מתי לאחרונה הגיעו שתי קבוצות לגמר איזורי במאזן 16-1 משותף? ועוד השנה הפלייאוף במערב היה אמור להיות צמוד ומותח וזה של המזרח היה אמור להיות חד צדדי לגמרי עד הגמר.

פלאש, אתה מפגין זיכרון הרבה יותר טוב ממני, אז אתה זוכר איזו שיטה אלטרנטיבית הצעתי בזמנו? כי אני עדיין חושב שזה מבאס שסדרות מהסוג הזה נגמרות רק בחמישה משחקים. 2-3-2 נחשבת כשיטה עוד פחות טובה עבור הקבוצה הנחותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:55 am 
מנהל פורום

בוודאי.
אם ב"ראית" אתה מתכוון ל"קראת על מלחה"ע השניה עד 4 לפנות בוקר ואז נזכרת שיש משחק והלכת לישון".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 8:48 am 
Junior

עצוב לי על קובי בריאנט שבגיל 34 נתן את אחת התצוגות היותר גדולות שאני זוכר, 42 נק' ב-18-33, ובכל זאת נשאר בודד במערכה כשצמד הגבוהים המהולל שוב דפק נפקדות.
הקלות בה ווסטברוק והארדן יוצרים את הנקודות שלהם לעומת הדם שמקיזים גאסול וביינום זה כל ההבדל בין הקבוצות.
חלק אפשר לשים על המאמן שלא מפנה אותם מספיק, אבל לטעמי אופציות 2 ו-3 באוקלהומה במאצ'אפ הנוכחי פשוט יותר טובים, ועם הרבה יותר מוטיבציה.
ומה הכוונה מאצ'אפ נוכחי? שבצבע יש לאוקלהומה שומרים נהדרים, ובכלל הם עובדים נהדר כקבוצה הגנתית, וללייקרס אין מספיק סטופרים שיעצרו את כל הטריו שממול.
דווקא במשחק ה-5 בראון התעורר עם התאמה על דוראנט שנעצר 3 רבעים על 6-16, וגם איבנקס חזר לשחק ושמר טוב בדומה למשחק האחרון בין הקבוצות בעונה הסדירה (למה הוא לא עלה מוקדם יותר?!)
הלייקרס היום שיחקו טוב במחצית הראשונה וברבע ה-3 אבל ההשפעה של השופטים הייתה גדולה מדי - במומנטום של סוף המחצית, בהדבקת העבירות לשחקני מפתח שמנעה מהם לשמור, ובנקודות על הלוח במקום ש-LA יובילו בדו ספרתי כמו שהיה מגיע.
מה שכן, הסדרה לא הוכרעה כאן אלא באימפוטנטיות של הלייקרס במשחקים 2 ו-4 בתוספת החוסן המנטאלי האדיר של OKC שלא מוותרים אף פעם. באותם משחקים אף שחקן מלבד בריאנט לא היה גבר מספיק לייצר מצבים במאני טיים, לעומת דוראנט-הארדן-ווסטברוק.
הגנתית המאמץ היה שם ברוב הסדרה אבל חסר קצת תחכום על שחקני המפתח של אוקלהומה - דאבל טימים בדקות המכריעות לדוגמא. מייק בראון לא עשה מספיק, ולמרות שהבעיה היא יותר בשחקנים הייתי רוצה לראות מאמן אחר.
סה"כ הלייקרס נכנסו לסדרה הזו כשהם אנדרדוג ללא הביתיות אבל אי אפשר שלא להרגיש פספוס אדיר. סדרה שבקלות יכלה להתארך ל-7 משחקים, ומבחינת רמת הכדורסל גם הייתה שווה את זה.
אחרי הסדרה מול דאלאס בעונה שעברה הייתי שבור מנטאלית, כי הלייקרס היו פייבוריטים ברורים עם הביתיות מול קבוצה בינונית על הנייר. הפעם הפסדנו ליריבה ראוייה אז אפשר לחיות עם זה אבל עדיין מאוד עצוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 9:01 am 
Hall of Famer

סה"כ המשחק התהפך בתחילת הרבע הרביעי, כשקובי ישב לנוח והת'אנדר בריצת 0-8 תוך 2 דקות למעשה יצרו פער שהלייקרס לא הצליחו לסגור.

מצד אחד קובי באמת היה אדיר. אף אחד לא יכול לבוא אליו בטענה אחת לגבי היכולת שלו במשחק. זה היה משחק הכרעה אחר לחלוטין מהמשחקים שכולם זוכרים, שהלייקרס חטפו בומבות בפרצוף וקובי היה די נפקד-נעדר. אבל אני חושב שזה היה מסוג המשחקים הללו שההתקפה של הלייקרס היא קובי וקובי בלבד. במשחקים כאלו כבר אנחנו יודעים שהמאזן של הלייקרס לא טוב ולא חשוב כמה קובי הוא אדיר. קובי לקח מספר אדיר של זריקות בתוך ההתקפה של הלייקרס - 44% מהזריקות. זאת אולי ספקולציה, אבל לטעמי בשלב כל כך מאוחר של המשחק, כשרק קובי היה בקצב של המשחק וכמעט רק קובי יזם זריקות, כשהוא היה על הספסל השחקנים פשוט לא היו במשחק ולא יכלו להסתדר בלעדיו.

את האשמה דרך אגב, אני לא מפיל על קובי, שאין לי ספק שעשה מה שצריך מבחינתו, אלא על מייק בראון שעל היכולת שלו ליצור התקפה כבר מספיק דובר ולמען האמת יכול להיות מאד גם שרוטצית הדקות שלו הייתה לא נכונה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 9:34 am 
Senior

הסדרה הזאת ממחישה בעיני את ההבדל בין הווארד לביינום שלא מעט טענו השנה שטוב ממנו. הווארד הצליח לנפק 30 נקודות ו-15 ריבאונדים גם מול פרקינס והדאבל טימים של בוסטון(שלא לדבר על לסחוב קבוצה לגמר שנה קודם). ביינום עשה כמעט חצי מזה באחוזים רעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 9:42 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
בואנה איזה גמר NBA מבאס היה.

נו טוף.

הלייקרס קבוצה נחותה משמעותית. סידרה נהדרת של קובי, לא ראינו כזו ממנו מזמן, אבל העובדה שכרגע, התדמית שלו היא של שחקן טוב ממה שהוא באמת ובעיקר עניין הבסט קלוזר הטפשי (שבראון, כדרכו, רץ איותו עד הסוף) די פגעו בקבוצה. פאו וביינום לא סתם מפחדים לזרוק בדקות אחרונות, הרי אלו הדקות של הבסט קלוזר. זו אחת הסיבות שפישר אודום היו חשובים, ההיכרות שלהם עם הקבוצה וקובי הלכה מספיק אחורה בשביל להעז ליזום במקומו, לקחת לו זריקות פה ושם ולפתוח את המשחק. אבל פישר הזדקן ואודום נעלב. לא לעולם חוסן.

התאנדר משובחים. מוכשרים. מאוזנים. מאומנים טוב. נטולי בולשיט. כל שחקן יודע את התפקיד. אקיצר סן אנטוניו מודל שנות ה201X, עכשיו ראש בראש עם הדגם המקורי המשופצר. דאנקן=דוראנט, הכוכב שמתנהג כמו רולפלייר עם יסודות המשחק המשובחים. ווסטברוק=פארקר. הלוס-קאנון האתלטי בקו האחורי שלפעמים אפשר להאשים אותו באגואיזם, אבל הוא לרוב כאב הראש הכי גדול של הקבוצה ממול. הארדן=ג'ינובילי. מנהל המשחק היצירתי וקר הרוח שעולה מהספסל, בוחר איפה להשפיע ופשוט מנצח משחקים. אם תהיה סדרה שבדיעבד נאמר עליה "זה היה גמר הNBA האמיתי", זו כנראה הסדרה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 10:14 am 
מנהל פורום

אני לא מבין איך אפשר להגיד דבר כזה. גם אם נניח שהמזרח ימשיך בתהליך ההתפרקות שלו ולא יביא שום קבוצה ראויה לגמר, הגמר האמיתי ייבחר להיות אוקלהומה-ספרס. התואר "הגמר האמיתי" מגיע לסידרה שדי ברור שמהמנצחת שלה הגיעה האלופה, ושכל אחת מהקבוצות יכולה היתה לעשות את זה (נניח פניקס-יוסטון ב95 זו דוגמה טובה). לא חושב שהלייקרס מצדיקים את הסופרלטיב הזה, אלא אם אוקלהומה לגמרי תפרק את הספרס בגמר.

מה שכן, הלייקרס הם מין מנצ'סטר יונייטד כזו. לא משנה מה הם יעשו, הם תמיד יהיו הפייבוריטיים. אחרי סוויפ שנה שעברה, כמעט סוויפ השנה + סידרת שיבעה משחקים בסיבוב הראשון + עונה סדירה בינונית מאוד, לא הגיע הזמן להניח שהם לא מועמדים אוטומטיים לאליפות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 10:20 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אוף מה יש לי ולך עם הבנת הנקרא בזמן האחרון. כשהתייחסתי לסדרה אוקסיטי-לייקרס כגמר NBA זו היתה התייחסות צינית בעקבות מה שפלאש אמר אתמול.

ההתייחסות הלא צינית שלי בסוף היא כמובן לסדרה ספרס-אוקסיטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 10:22 am 
מנהל פורום

אופס אופס אופס. את הציניות של המשפט הראשון הבנתי, ואז במשפט האחרון משום מה קראתי אותך הפוך. סליחה.

(אבל ההערה על מנצ'סטר תקפה לא רק לעניין הזה. אצלי עדיין קיימת התחושה שכל זמן שהלייקרס בפלייאוף הם מועמדים מובילים לאליפות ולא משנה מה המצב האובייקטיבי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 10:22 am 
Junior

גואטה - גאסול כבר הוכיח בשנתיים האחרונות שגם כשהכדור אצלו ברבע האחרון הוא מפחד ללכת לסל.
בנוגע לביינום, במשחק 4 הקריטי הבנאדם לא הואיל בטובו להתפנות מהפרונטינג של פרקינס ברבע האחרון, למרות שההתקפה חיפשה אותו כמעט כל ה-24 שניות.
בקיצור, להפיל על קובי את העובדה שפאו וביינום מפחדים לזרוק בדקות האחרונות זו השטות הכי גדולה ששמעתי, שלא מבוססת על כלום.
בנוגע לת'אנדר הם בהחלט מאומנים טוב ומוכשרים, אבל בקטע של האיזון אני לא מסכים (שחקן פנים שמסוגל לעשות סל? ג'אמפ-שוטינג-טים איט איז), והאמת שגם אין שם מספיק עומק, בטח בהשוואה לספרס.
דוראנט 3-4 דרגות מעל דאנקן הנוכחי והוא ממש לא מתנהג כמו רול פלייר. ווסטברוק-פארקר ובעיקר הארדן-ג'ינובילי הם השוואות נכונות.
הניגוד מגיע בין ההגנה של פרקינס ואיבקה אל מול הכישרון ההתקפי של דני גרין וגרי ניל, וההבדל במאמנים גם כן יכול להכריע כשגם יתרון הביתיות יכול לשחק תפקיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 90 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה