סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 12:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מאי 20, 2012 8:32 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
רוברטס הוא סוג של טרנס מוריס לעניים(קליעה ויכולת חסימה פחות טובות). באמת יכול מאוד להתאים, אולי מכבי תשחזר את הקו הקדמי של פרטיזן מלפני שלוש שנים(לפחות לפי הדיווחים על מאריץ') זה יכול להיות מצויין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2012 8:37 pm 
Junior

בהחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2012 8:41 pm 
Senior

מה שכן, גם אם מכבי תביא 4 שקולע מבחוץ זה לא יפתור לה את בעיית הקליעה שתיווצר בעקבות עזיבה של בלו(ולא נראה לי שטלטוביץ' יחליף אותו...). אם לאנגפורד וסמית'(שהאחרון נראה די בטוח) נשארים מכבי בעצם תצטרך להשיג רכז שקולע טוב מבחוץ וגם מנהל משחק(ואין כל כך כאלה בתג המחיר שמכבי מוכנה לשלם) או להשיג מבר לרכז גם איזה שחקן שעיקר תפקידו הוא קלעי, כמו ואסילידיס מבילבאו. שחקנים כאלה לא הצליחו כל כך במכבי(שמסורתית גם לא משחקת תרגילי חסימות לקלעים כמעט) ואני מקווה שאף אחד לא בונה על הלפרין שיהיה הקלעי הזה, כי מעבר לעובדה שזה לא סגנון המשחק שלו(הוא קולע טוב כשהרגליים של מסודרות) הוא גם נוטה להפסיק לזרוק אחרי החטאה או שתיים ולהיעלם כשצריך אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2012 8:43 pm 
Freshman

לורנס רוברטס? במה חטאנו? בינוני ומאוד לא יציב. בכלל, לא מה שמכבי צריכה.
אני מאמין שבלו בסופו של דבר יעזוב ומכבי תביא 4 לבן, אולי איזה דולמן או אוגוסטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2012 8:45 pm 
Freshman

shachaf78 כתב:
מה שכן, גם אם מכבי תביא 4 שקולע מבחוץ זה לא יפתור לה את בעיית הקליעה שתיווצר בעקבות עזיבה של בלו(ולא נראה לי שטלטוביץ' יחליף אותו...). אם לאנגפורד וסמית'(שהאחרון נראה די בטוח) נשארים מכבי בעצם תצטרך להשיג רכז שקולע טוב מבחוץ וגם מנהל משחק(ואין כל כך כאלה בתג המחיר שמכבי מוכנה לשלם) או להשיג מבר לרכז גם איזה שחקן שעיקר תפקידו הוא קלעי, כמו ואסילידיס מבילבאו. שחקנים כאלה לא הצליחו כל כך במכבי(שמסורתית גם לא משחקת תרגילי חסימות לקלעים כמעט) ואני מקווה שאף אחד לא בונה על הלפרין שיהיה הקלעי הזה, כי מעבר לעובדה שזה לא סגנון המשחק שלו(הוא קולע טוב כשהרגליים של מסודרות) הוא גם נוטה להפסיק לזרוק אחרי החטאה או שתיים ולהיעלם כשצריך אותו.

אני כמעט בטוח שלנגפורד והנדריקס נשארים והתקציב לרכז+פורוורד יהיה בסביבות ה800K יחדיו.
מכבי תצטרך ללכת על רכז שאמור להיות סוג של בינגו בהתאם למחיר שלו, קרי ריקי היקמן, ג'ייקוב פולן או טייריס רייס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 20, 2012 8:51 pm 
Senior

אני ממש מקווה שהנדריקס לא נשאר והנהלת מכבי תפסה שכל והבינה שבסכומים האלה עדיף למצוא סנטר שיכול לעשות משהו מול הקבוצות הגדולות של היורוליג חוץ מאשר לקחת ריבאונד התקפה. חבל על העונה של מכבי אם הוא יהיה הסנטר המוביל. ההתלהבות של בלאט מהבינוניות שלו מוגזמת לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 9:46 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Assaf M כתב:
shachaf78 כתב:
אני כמעט בטוח שלנגפורד והנדריקס נשארים והתקציב לרכז+פורוורד יהיה בסביבות ה800K יחדיו.
מכבי תצטרך ללכת על רכז שאמור להיות סוג של בינגו בהתאם למחיר שלו, קרי ריקי היקמן, ג'ייקוב פולן או טייריס רייס.

מתי אנשים יבינו שרכז זו העמדה אולי הכי חשובה בכדורסל האירופי? האדומים מפיראוס לקחו את הגביע בזכות ספאנוליס (שלמרות שהוא קומבו שקולע ריכז את המשחק רוב הזמן), צסקא הפסידו אותו בגלל תאודושיץ המופרע. בילבאו הגיעו רחוק הרבה בזכות ארון ג'קסון, לפנא יש את DD, לסיינה את מקאלב. הטורקיות נכשלו כי לא היו להן רכזים ברמה גבוהה שיסדרו את אסופות הכוכבים. כנ"ל ויטוריה וריאל (שתלך עד לאן שסרחיו הלא יציב יקח אותה).
היקמן ופולן הם רכזים סקוררים עם יחס אס'/איב' שלילי (2.9/3.4 ו-3.3/3.7 בהתאמה) ורייס אמנם מוסר קצת יותר טוב (4.7/3.4 חיובי) אבל גמד וקולע סביב ה-40% מהשדה ו-30% מ-3.
אני הייתי משקיע את מירב המאמצים להביא את ג'קסון. וחוסך כסף על השחקן ה-11 ומעלה בסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2012 2:02 pm 
Hall of Famer

דייויד סגר עד 2014

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 10:13 am 
Freshman

sir charles כתב:
Assaf M כתב:
shachaf78 כתב:

מתי אנשים יבינו שרכז זו העמדה אולי הכי חשובה בכדורסל האירופי? האדומים מפיראוס לקחו את הגביע בזכות ספאנוליס (שלמרות שהוא קומבו שקולע ריכז את המשחק רוב הזמן), צסקא הפסידו אותו בגלל תאודושיץ המופרע. בילבאו הגיעו רחוק הרבה בזכות ארון ג'קסון, לפנא יש את DD, לסיינה את מקאלב. הטורקיות נכשלו כי לא היו להן רכזים ברמה גבוהה שיסדרו את אסופות הכוכבים. כנ"ל ויטוריה וריאל (שתלך עד לאן שסרחיו הלא יציב יקח אותה).
היקמן ופולן הם רכזים סקוררים עם יחס אס'/איב' שלילי (2.9/3.4 ו-3.3/3.7 בהתאמה) ורייס אמנם מוסר קצת יותר טוב (4.7/3.4 חיובי) אבל גמד וקולע סביב ה-40% מהשדה ו-30% מ-3.
אני הייתי משקיע את מירב המאמצים להביא את ג'קסון. וחוסך כסף על השחקן ה-11 ומעלה בסגל.

מסכים איתך בנושא חשיבות הרכז, אבל יש רצוי ויש מצוי. ארון ג'קסון כנראה בדרכו לצסק"א ומכבי לא יכולה להתמודד עם הסכומים שהרוסים מציעים לו. אל תשכח שהמטרה העיקרית הקיץ של מכבי הינה להחתים את לנגפורד+הנדריקס ולהביא שני גבוהים משמעותיים(שארדמיני+מריץ' לדוג')
אין מה לעשות, מכבי תהיה חייבת להמר כאן על רכז, בתקווה שיצמח לה פארגו או פרקינס חדשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 11:30 am 
Sophomore

אם מכבי אכן מתכוונת להחתים את הנדריקס ולהביא שני גבוהים חוץ ממנו זה אומר שהנדריקס יקבל הרבה דקות כ 4. לייק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 11:59 am 
Hall of Famer

hagai_sela כתב:
אם מכבי אכן מתכוונת להחתים את הנדריקס ולהביא שני גבוהים חוץ ממנו זה אומר שהנדריקס יקבל הרבה דקות כ 4. לייק.

מסכים לגמרי, הנדריקס כ-4 הוא בעיני שחקן לרמות הכי גבוהות של אירופה (גם אם שחקן משלים מצוין ולא שחקן מוביל), הנדריקס כ-5 מאוד מוגבל מול הקבוצות הגבוהות והעבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 12:22 pm 
Freshman

rony כתב:
hagai_sela כתב:

מסכים לגמרי, הנדריקס כ-4 הוא בעיני שחקן לרמות הכי גבוהות של אירופה (גם אם שחקן משלים מצוין ולא שחקן מוביל), הנדריקס כ-5 מאוד מוגבל מול הקבוצות הגבוהות והעבות.

לפי כל ההערכות הגבוהים יהיו הנדריקס, אליהו, שארמדיני ומאריץ' במצב כזה בלאט לדעתי מתכנן לשחק על מאריץ' בהתקפה בדיוק כמו ששיחק על סופו לפני שנתיים עם שני גארדים לנגפורד ורכזר זר שיהיו ה"בולדוגים" בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 12:28 pm 
Junior

Assaf M כתב:
rony כתב:
hagai_sela כתב:

לפי כל ההערכות הגבוהים יהיו הנדריקס, אליהו, שארמדיני ומאריץ' במצב כזה בלאט לדעתי מתכנן לשחק על מאריץ' בהתקפה בדיוק כמו ששיחק על סופו לפני שנתיים עם שני גארדים לנגפורד ורכזר זר שיהיו ה"בולדוגים" בהגנה.

במצב כזה, אני לא רואה שום סיבה לא לרוץ עם מאצ'בן.
הנדריקס מפריז בסכומים שהוא דורש, אבל הוא לא 'חוצפן', כי הוא לבטח מביא סימוכין לכך שמישהו בחוץ מוכן לשלם לו אותם ורק מחכה למוצא פיו.
אם כבר, הייתי מפנה "מקום" גם מהמשכורת של הנדריקס וגם מהששתפות הכספית של מכבי ופרטיזן על מאצ'בן ומחזיר אותו למכבי.
ארבע עם פוטנציאל עצום, אוהב לשחק על אזור קו השלוש, יכול להוריד כדור לריצפה. ריבאונדר לא רע בכלל.
צריך את הליטוש פה ליטוש שם אבל אני חושב שזו אחלה הזדמנות בעבורו ובעבור מכבי למצוא לו את הפינה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 12:43 pm 
Hall of Famer

אני רואה רק בעייה אחת עם מצ'באן במקום הנדריקס, הנדריקס נותן למכבי גבוה שהוא בולדוג הגנתי אמיתי, משהו שהיא לא ממש תקבל ממאריץ' או שרמדיני ובטח שלא מאליהו. מעבר לזה, להנדריקס יש אופי של שחקן משלים, הוא קשוח מנטאלית, הוא יקריב עבירות, הוא ירדוף אחרי לוס בול, לא אכפת לו לחיות משאריות בהתקפה ולגרד ריבאונד התקפה בציפורניים ואין לו בעייה לעלות מהספסל. למצ'באן, על כל יתרונותיו, נראה שיש אגו יותר גדול ואני לא בטוח כמה הוא יצליח להתמודד מנטאלית אם המקום שלו יהיה פחות מרכזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 1:02 pm 
Junior

rony כתב:
אני רואה רק בעייה אחת עם מצ'באן במקום הנדריקס, הנדריקס נותן למכבי גבוה שהוא בולדוג הגנתי אמיתי, משהו שהיא לא ממש תקבל ממאריץ' או שרמדיני ובטח שלא מאליהו. מעבר לזה, להנדריקס יש אופי של שחקן משלים, הוא קשוח מנטאלית, הוא יקריב עבירות, הוא ירדוף אחרי לוס בול, לא אכפת לו לחיות משאריות בהתקפה ולגרד ריבאונד התקפה בציפורניים ואין לו בעייה לעלות מהספסל. למצ'באן, על כל יתרונותיו, נראה שיש אגו יותר גדול ואני לא בטוח כמה הוא יצליח להתמודד מנטאלית אם המקום שלו יהיה פחות מרכזי.

הכול נכון. רק, להנדריקס יש אופי של שחקן משלים עם משכורת, שבמושגים של מכבי, זה שחקן סופר מרכזי.
אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
בלאט כבר עשה את זה עם סגלים שאנשים פה תפסו את הראש, כמו אז לפני שנתיים. שעל הנייר, החסרונות שלהם עלו על ההיתרונות והוציא מהם מעל ומעבר. אין לי ספק שביחס לבעיות ההרכבים שבלאט נאלץ להתמודד איתן בשנתיים האחרונות שלו במכבי, בעיה הגנתית של אחד הפורורדים היא פינטס.
וצריך לומר גם, הנדריקס לא הוכיח שהוא שומר כזה גדול בצבע מול שחקנים שגדולים ממנו. שחקנים כאלה עתיד לשמור בעיקר מאריץ והנדריקס הוא גם לא שחקן חוסם גדול כשהוא בא לעזרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 1:13 pm 
Hall of Famer

הוא אולי לא חוסם גדול, אבל הוא עדיין היה העונה שלישי ביורוליג בחסימות למשחק ושביעי בחסימות פר 40 דקות, אתה מוזמן לחפש את מאריץ', שרמדיני, מצ'באן או אליהו ברשימות האלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 1:21 pm 
Freshman

להנדריקס יש חוש פנומנאלי לחסימות. יש לו חסימות מרהיבות ולא צפויות.

חוץ מזה, הוא בהחלט שומר אישי מצויין, הכי טוב שיכול להיות למכבי בשנה הבאה.
ולמרות שבגלל כל הפיקנרולים של דיאמנטידיס ובאטיסט קצת קשה לקבוע את זה נחרצות- הוא בהחלט שמר את באטיסט לא רע בסידרה האחרונה, לפחות לפרקים.

והוא הוכיח עוד דבר אחד חשוב- את היכולת לעבוד ושפר את עצמו.
תוסיף לזה את האפקט שיש להמשכיות של שחקנים ואת העובדה שהוא מאוד מוערך על בלאט- אני הייתי עושה הרבה כדי להחתים אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 1:29 pm 
Senior

הנדריקס הוא טווינר קלאסי. אין לו את הסייז, הטכניקה או הכוח להיות סנטר התקפי יעיל מול גבוהים ארוכים ומאסיביים, ואין לו משחק עם הפנים לסל או קליעה כדי להיות אפקטיבי כ-4. אולי הוא יכל להתאים ליד 5 שיכול לצאת גם החוצה כמו לורבק. כ-4 הוא סתם יסתום את הצבע. עדיף למכבי מישהו כמו רוברטס נניח שקולע מבחוץ, גם אם הוא לא ״בולדוג הגנתי״ (אובראדוביץ׳ מסתדר לא רע בלי שחקן כזה בצבע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 1:35 pm 
Sophomore

יש לו קליעה סבבה לגמרי מחצי מרחק, רק שכשהוא תופקד כ 5 הוא לא השתמש בה הרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 3:51 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Assaf M כתב:
מסכים איתך בנושא חשיבות הרכז, אבל יש רצוי ויש מצוי. ארון ג'קסון כנראה בדרכו לצסק"א ומכבי לא יכולה להתמודד עם הסכומים שהרוסים מציעים לו. אל תשכח שהמטרה העיקרית הקיץ של מכבי הינה להחתים את לנגפורד+הנדריקס ולהביא שני גבוהים משמעותיים(שארדמיני+מריץ' לדוג')
אין מה לעשות, מכבי תהיה חייבת להמר כאן על רכז, בתקווה שיצמח לה פארגו או פרקינס חדשים.

אתה סגור על זה שצסקא רוצים אותו? יש להם כבר את תאודושיץ ושבד בפוינט, למה הם צריכים אותו? (בכלל איזה בזבוז הולך אצל הרוסים, היה להם בסגל העונה את סמי מחייה שחצי אירופה חיזרה אחריו ולא שיחק כמעט).
זה נחמד שמכבי מביאה שני גבוהים רצינים כמו מאריץ ושרמדיני, בשביל הכמה משחקים מול הגדולות, אבל:
א) כל זה לא יעזור אם לא יהיה רכז טוב שיפעיל אותם (ולנגפורד לא הראה שהוא יודע להפעיל את הגבוהים)
ב) שניהם יחד עם הנדריקס זה הרכב מאוד כבד לליגה.
אני חושב שקו קדמי של: אליהו, בלו/מצבאן, הנדריקס, שרמדיני/מאריץ וג'יימס כגיבוי (לא חובה) הוא די והותר. מכבי הסתדרה כמה שנים בלי אף גבוה מעל 2.06 אז לא חייבים פתאום להחתים 2 סנטרים מסיביים. הנדריקס יכול לסגור חורים בסנטר מול רוב הקבוצות.
מכיוון שלא הזדמן לי לראות השנה משחקים של ריטאס, ראיתי עכשיו עוד כמה סרטונים של טייריס רייס ביוטיוב:
http://www.youtube.com/watch?v=uFRmiaUX ... ure=fvwrel
נראה כסוג של בו מקאלב (פחות חזק) - מהיר, יודע להגיע לטבעת, בסרטון הזה היו גם כמה מסירות יפות, אבל לא אהבתי את שחרור הזריקה שלו (ולראיה אחוזי השדה הנמוכים) ועדיין אני מעדיף את ג'קסון שהוא יותר גבוה, יותר מנהל משחק, מגן יותר טוב ושיחק כבר ברמות הגבוהות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2012 10:18 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
השמועות על מאריץ' - כנראה כבר לא שמועות (לא, לא לפי יעל שחרור, אלא לפי הרבה רמזים פזורים בין מקורות באירופה)... בגדול זה אומר שהנדריקס כנראה כבר בחוץ, כי אני לא מאמין שמכבי יכולים להשאיר גם אותו, ביחד עם שרמדיני ומאריץ'. הפרונט של מכבי נראה סגור, עם אפשרות החלפת בלו <--> טיוס: אליהו, בלו\טיוס, מאריץ', שרמדיני, ג'יימס (אני רוצה להאמין שמכבי תשכיל להשאירו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2012 12:01 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

frodoborg כתב:
השמועות על מאריץ' - כנראה כבר לא שמועות (לא, לא לפי יעל שחרור, אלא לפי הרבה רמזים פזורים בין מקורות באירופה)... בגדול זה אומר שהנדריקס כנראה כבר בחוץ, כי אני לא מאמין שמכבי יכולים להשאיר גם אותו, ביחד עם שרמדיני ומאריץ'. הפרונט של מכבי נראה סגור, עם אפשרות החלפת בלו <--> טיוס: אליהו, בלו\טיוס, מאריץ', שרמדיני, ג'יימס (אני רוצה להאמין שמכבי תשכיל להשאירו).

טיוס שחקן חביב מאוד שמשחק "ביגר דן היס סייז" וגם מלהיב את הקהל עם הטבעות וחסימות ואולי אפילו יקבל אזרחות, אבל בקו קדמי כזה, במידה ובלו עוזב, אין אף שחקן עם קליעה מבחוץ, שזה דבר הכרחי בכדורסל של היום. אם בלו עוזב אני חושב שהכרחי להחזיר את מצבאן (במידה והחוזה שלו לא קופץ למיליון דולר) או להחתים 4 עם קליעה מבחוץ סטייל מוריס.
אני עדיין חושב שלקבוצה כמו מכבי שמתחרה בליגה נמוכה ואינה נמנית על קבוצות העילית מבחינת תקציב, זה מותרות להחזיק 2 סנטרים מסיביים שלא מסוגלים לשחק בעמדה נוספת, במיוחד שלג'יימס אאז"נ יש חוזה לעוד עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2012 12:04 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קראתי היום איפשהו שלנגפורד מתרחק ממכבי. אם הדבר נכון אז מכבי יכולה לחסוך את החוזה הגבוה שלו וללכת על שחקן יותר זול כמו קיצ'ן שיש לו פוטנציאל גבוה ואז להביא רכז בכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2012 12:08 pm 
Sophomore

בספורט 5 רשמו שמכבי תלך על לנגפורד או פרקינס
אז אם לנגפורד עוזב יש סיכוי טוב שפרקינס יחזור
ואז הסגל יהיה ( בהנחה שמאצ'בן חוזר ובלו פורש) :

פרקינס, אוחיון
הלפרין, לנסברג, בורשטיין
סמית , פניני
אליהו , מאצ'בן
מאריץ', שרמדיני, ג'יימס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2012 12:29 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
sir charles כתב:
טיוס שחקן חביב מאוד שמשחק "ביגר דן היס סייז" וגם מלהיב את הקהל עם הטבעות וחסימות ואולי אפילו יקבל אזרחות, אבל בקו קדמי כזה, במידה ובלו עוזב, אין אף שחקן עם קליעה מבחוץ, שזה דבר הכרחי בכדורסל של היום. אם בלו עוזב אני חושב שהכרחי להחזיר את מצבאן (במידה והחוזה שלו לא קופץ למיליון דולר) או להחתים 4 עם קליעה מבחוץ סטייל מוריס.
אני עדיין חושב שלקבוצה כמו מכבי שמתחרה בליגה נמוכה ואינה נמנית על קבוצות העילית מבחינת תקציב, זה מותרות להחזיק 2 סנטרים מסיביים שלא מסוגלים לשחק בעמדה נוספת, במיוחד שלג'יימס אאז"נ יש חוזה לעוד עונה.

הלחם והחמאה של מכבי באירופה, ואם הנדריקס וסופו עוזבים, מכבי חייבת 2 סנטרים גדולים. השמיכה בכל מקרה תהיה קצרה, וחייבים להתפשר איפשהו. חוץ מזה, אתה לא מביא שחקן כמו מצ'באן רק שתהיה לך עוד אופציה מבחוץ, אם אתה לא צסק''א או בארסה. החוזה שלו כן קופץ למיליון דולר בעונה הבאה, ויחד עם שרמדיני ומאריץ', זה כמעט גומר למכבי את כל התקציב שלה.

נצא מנקודת הנחה שמכבי לא תביא יותר מ-6 זרים. אז תביא את טיוס עם אזרחות ויש לך מקום לעוד 2 זרים - שזה בדיוק מה שאתה צריך כדי לסתום את כל החורים (שרמדיני, מאריץ', ג'יימס, סמית', רכז, קלע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Lakic, מיכאל, נורטון ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: