סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 2:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 8:28 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני די מסכים עם נורטון. בחירת זר מהליגה זה מסריח או מצליח ואין באמצע כל כך. כדוגמאות הפוכות אפשר להזכיר את סימונס, ג׳ייסון וויליאמס ואלטון בראון, כשגם שון ג׳יימס די הוכיח שסנטר מחליף ביורוליג זה גדול עליו תרתי משמע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 8:48 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
גם בניסוח הזה ההערה של נורטון היא טפשית לחלוטין. אבל שון ג'יימס הוא הוכחה סבירה לכך שיש משהו באמצע, בכל מקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 9:02 am 
Senior

שון ג'יימס הראה שהוא בדיוק מה שהיה בבני השרון: חוסם מצויין ושחקן הגנה טוב בליגה שלנו, אבל נעדר מסה לחלוטין כדי להיות סנטר יורוליג לגיטימי. לשמחתה של מכבי בלאט התעקש על הנדריקס בתחילת השנה ככה שג׳יימס נשאר סנטר שלישי והנעליים שהוא נכנס אליהן היה אלו של יניב גרין. לא בדיוק דוגמא להצלחה בכל מקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 9:05 am 
Hall of Famer

פארגו בגלילבוע החל את העונה נהדר, ואחרי שגל מקל הגיע ירד ביכולות שלו והיה בדעיכה. אח"כ חזר ופרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 9:26 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני חושב שכשמישהו מדבר על "מסריח" או "מצליח", ושאין משהו באמצע, וכשמביאים לו דוגמה למשהו באמצע, אז בד"כ המשהו באמצע לא אמור להיות דוגמה להצלחה, כי אחרת זה לא היה באמצע בין מסריח ומצליח. סליחה שאני ממש קורא את ההודעות שלך ומנסה להגיב למה שכתוב בהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 11:15 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
shachaf78 כתב:
אוחיון לא הולך להיות רכז ראשון. בלאט נשאל על ״מה היה חסר לכם כדי להגיע לפיינל פור״ ודיבר על רכז שהיה נשאר כל העונה וסופו לא פצוע. אם יבוא רכז יקר השוטינג כנראה יהיה הימור ולהפך(כלומר אם לאנגפורד נשאר). אם הוא יהיה כנראה שבלאט פישל בבחירה של הרכז.

זה די חסר משמעות, האם אוחיון הולך להיות הרכז הראשון או לא. בכל מקרה צריך שני רכזים.

Manu GiNoBiLi כתב:
אחח סלניוז סלניוז. כתבתי הודעה ארוכה וכמובן, איך לא, ההודעה נמחקה.

מה? :shock: מתי ומה נמחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 1:29 pm 
Senior

אני חושב שמשהו באמצע בין הצלחה לכישלון זה יותר שחקנים כמו מרכוס גורי, יאסיטיס ו-וויל סולומון. כאלה שבאו והראו בדיוק מה שציפו מהם, לא יותר ולא פחות. יכול להיות שג׳יימס גם נופל להגדרה הזאת, אבל לדעתי רוב האנשים כן חשבו שהוא יהיה מחליף לגיטימי ביורוליג וזה לא ממש קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 2:12 pm 
Senior

אני חושב שקשה להגיד שביורוליג זה לא קרה כי הוא בעצם לא ממש שיחק שם. בשביל להיות טוב או רע צריך לשחק, הנדריקס שיחק חצי שנה שלמה במכבי בשנה שעברה כשחקן מחליף והסריח את הפארקט תכלס. ג'יימס ואת זה אמר גם בלאט, כל פעם שקיבל דקות דווקא היה טוב, בין אם בליגה, אדריאטית או יורוליג בסוף העונה. מצד שני, הוא לא קיבל דקות בשביל שבאמת יהיה אפשר להגיד לכאן או לכאן משהו. וזה בדיוק כמו שראובן אמר באמצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 8:15 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
אני חושב שקשה להגיד שביורוליג זה לא קרה כי הוא בעצם לא ממש שיחק שם. בשביל להיות טוב או רע צריך לשחק, הנדריקס שיחק חצי שנה שלמה במכבי בשנה שעברה כשחקן מחליף והסריח את הפארקט תכלס. ג'יימס ואת זה אמר גם בלאט, כל פעם שקיבל דקות דווקא היה טוב, בין אם בליגה, אדריאטית או יורוליג בסוף העונה. מצד שני, הוא לא קיבל דקות בשביל שבאמת יהיה אפשר להגיד לכאן או לכאן משהו. וזה בדיוק כמו שראובן אמר באמצע.

הנדריקס הסריח את הפרקט בשנה שעברה?? וג'יימס נתן דקות טובות בכל משחק? ג'יימס הוא יתרון גדול בליגה, אבל אפילו באדריאטית הוא לא שלט חוץ מחסימה פה ושם. אין לו מסה וגו טו מוב לרמות הגבוהות. עדיין הייתי מעדיף ששניהם ישארו על פני הבאה של שני סנטרים כבדים כמו מאריץ והגרוזיני (למרות ששרמדיני לא ממש כבד אבל אתם מבינים למה אני מתכוון). שניהם מכירים את המערכת ויכולים להמשיך להשתפר והנדריקס מכסה שתי עמדות. לעומת זאת, בניגוד לשרמדיני שאני חושב שיש לו פוטנציאל לסנטר אירופי מוביל, אני לא רואה את מאריץ חוזר ליכולת השיא בפרטיזן.
ולגבי הדיון על זרים מהליגה, לגארד אתלטי תמיד יהיה יותר סיכוי להצליח במכבי מאשר לסנטר לא עבה/גבוה. לראיה ההצלחות של פארגו ופרקינס מול הכשלונות של סימונס, וויליאמס ובראון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 8:29 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לא הייתי מתנגד לראות את פרקינס חוזר וקיצ'ן מגיע. קו אחורי של שניהם או אחד מהם יחד עם אוחיון וסמית' יגרום לכמות איבודים מטורפת לקבוצה היריבה.
ואם כבר מדברים על זרים מהליגה, אז במידה והנדריקס ובלו עוזבים, לא הייתי מתנגד שטיוס יגיע. הוא לא נותן קליעה מבחוץ אבל הוא אולי ייחשב לישראלי, הוא זול ויאפשר בכסף שנחסך להחזיר את מצבאן והוא ריבאונדר וחוסם מצויין ואתלט מספיק טוב לסיים מהלכים גם ביורוליג. 43% מהסלים שלו הם דאנקים! (68 דאנקים העונה ב-29 משחקים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 8:33 pm 
Senior

בהחלט. 5 נק' ו 3.6 ריב' בממוצע בשלב הראשון.
5.5 נק' ו 5 ריב' בממוצע בטופ 16

רק בהצלבה הוא עשה קפיצה. מכבי לא סתם רצתה להחליף אותו בשנה שעברה ולשחרר אותו... הוא לא היה טוב. וזה כשהוא קיבל צ'אנס אמיתי ודקות (גם אם לא הרבה, אבל קבוע) בניגוד לג'יימס השנה שפשוט לא קיבל צ'אנס של ממש ביורוליג לראות אם הוא שייך או לא (ויכול להיות שהוא לא שייך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 8:55 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הנדריקס קודם כל הוכיח עוד בשנה שעברה (בגמר) שהוא לא מתאים לשחק סנטר ברמות האלה. אבל לא חושב שיש מה לבוא עליו בטענות כאן. להשאיר אותו ביחד עם 2 סנטרים זרים? בעיה תקציבית קשה, וג'יימס כנראה הרבה יותר זול. ג'יימס מתאים לשחק כסנטר בליגה ישאלית או אדריאטית, ביורוליג הוא יכול לשחק לצד סנטר מסיבי. ואגב, יש לו קליעה לא רעה מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 9:37 pm 
Hall of Famer

ולגבי הת'רד הזה, מודה ומתוודה. אני בסך הכל ב BVI, עם גישה מוגבלת באינטרנט ואני מנסה לכתוב הודעות בנות שלוש שורות שלא משקפות כלום, בזמן המועט שיש לי.
תחזרו לקחת אותי ברצינות, שבוע הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 11:38 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ובינתיים עוד שמות באוויר. בספורטנדו מפרסמים שגם אנדרסן ודורסי בין המעומדים לחזק את הפרונטקורט של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 11:56 pm 
Hall of Famer

במקום הנדריקס? שרמדיני ומאריץ' סגורים בטוח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 11:58 pm 
Senior

שנים שאני מפנטז לראות את אנדרסן במכבי. בשיאו הוא הזכיר לי מבחינת סגנון המשחק בהתקפה את קווין גארנט. סבן פוטר עם פייד אווי ג'אמפר בלתי עציר ויד מכל מקום. אולי מכבי תביא אותו כ-4 ליד מאריץ'. זה יכול להיות נהדר להחזיק שני גבוהים של 2.10 מ' שאחד מהם קולע מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:00 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
שון ג'יימס, אם אני לא טועה, אמור לשלם מס מלא בעונה הבאה - מה שייקר אותו מאד. גם את זה צריך לקחת בחשבון.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:08 am 
Junior

רק לא אנדרסן,בבקשה לא...הספיק לי שפאפאלוקאס שחיבבתי מאוד שיחק שם העונה,אני לא צריך שהסנטר החביב עלי באירופה בכמה השנים האחרונות ינחת שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:10 am 
Hall of Famer

כולם מודעים לעובדה שג'יימס בן 29 כבר? זה תפס אותי בהפתעה. בקיצר, לא צפוי להשתפר ולא צפוי להתחזק משמעותית בגיל הזה למי שמצפה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:24 am 
Sophomore

פדרמן ביציע: שארמדיני חתם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:30 am 
Senior

ולפי הקריצות והחיוכים סיפור מאריץ' גם סגור ומחכה שהעונה ביוון תיגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:46 am 
Sophomore

דיבר על פרקינס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:48 am 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
שון ג'יימס, אם אני לא טועה, אמור לשלם מס מלא בעונה הבאה - מה שייקר אותו מאד. גם את זה צריך לקחת בחשבון.

מה זה משנה אם יש לו חוזה? ככה או ככה יצטרכו לשלם לו או לפחות להשלים לו שכר איפשהו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:51 am 
Senior

guyancho כתב:
דיבר על פרקינס?

אמר שהוא ירד מהעץ של המיליון דולר אבל הוא לא המועמד היחיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:58 am 
Senior

shachaf78 כתב:
ולפי הקריצות והחיוכים סיפור מאריץ' גם סגור ומחכה שהעונה ביוון תיגמר.

מאריץ ושראמדיני ביחד זה וואחד הימור מבחינת מכבי. לא לאירופה אלא דווקא לליגה הישראלית. אלו 2 סנטרים קלאסיים, מוגבלים לעמדה אחת בלבד, עם הפרישה של בלו זה משאיר את ליאור ואולי עוד זר בעמדה 4, בלי שחקן שהוא שחקן ליגה קלאסי. שארמדיני ומאריץ' הם אולי יהיו טובים באירופה ואולי לא, אבל הסיכוי שתהיה להם בעיה בליגה שלנו לשמור על כל מיני אלישי כדירים (ומכבי כבר הפסידה אליפות כי לא הצליחה לשמור עליו) הוא גם כן גבוה הרבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: