סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 2:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 1:04 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מכבי לא הצליחה לשמור על אלישי כדיר לא בגלל עודף בסנטרים, אלא בגלל חוסר בכאלה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 1:13 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
היא לא הצליחה כי דאור פישר, סנטר יורוליג מצטיין במדי מכבי ת"א, לא הצליח לשמור עליו... לא בגלל שום מחסור. אם כבר בגלל המחסור של המחליף שלו, שהוא הרבה דברים אבל סנטר הוא לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 1:18 am 
Senior

אני מאוד מקווה שמכבי לא בונה את עצמה לפי הליגה הישראלית. חוץ מזה שמיס מאצ' עובד לשני הכיוונים. איך בדיוק כדיר אמור לשמור את מאריץ'?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 1:23 am 
Senior

בלי הרבה בעיות. כמו שהוא שמר את פישר, את סופו (שהשנה היה חיסרון בליגה גם כשהוא היה טוב באירופה, וזה אולי היה השחקן שהכי קשה לשמור אותו באירופה) ושות'. או כמו שווטסון שמר את וויצ'יץ'. בליגה שלנו כבר הוכח, שהרבה יותר קשה לסנטרים להתמודד עם הכדירים של הליגה לעומת שלכדיר קשה להתמודד עם ה"סנטרים" של הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 1:35 am 
Senior

אני לא יודע באיזה כושר מאריץ' יבוא אם יגיע בסופו של דבר, אבל הוא סיפור שונה לחלוטין מסופו. סופו רחב מאוד ומבוסס מאוד על היכולת שלו לתפוס מיקום בתוך הצבע. למאריץ' יש גם אורך עדיף בהרבה על רוב הסנטרים בליגה שלנו. בלי דאבל טים אני מאוד מאוד בספק אם יש קבוצה שיכולה לשמור אותו באחד על אחד כמו שאף אחד לא שמר את סופו באחד על אחד. ד'אור פישר הוא שחקן שהפיזיות היא ממנו והלאה, ואני לא זוכר אותו עושה פוסט אפים גם מול שומרים נחותים מכדיר. אחת הסיבות שלדעתי בלאט העדיף את הנדריקס עליו היא המחסור שלו בקשיחות. נדמה לי שוויצ'יץ' היה הקלע המוביל של מכבי באותו גמר ארור מול חולון ומי ששמר עליו רוב הזמן היה אלטון בראון. בכל אופן לבנות מזה, או מה-9 משחקים שסופו שיחק השנה בליגה, שבחלקם הנכבד הוא היה פצוע, זה די חלש. בשנה שעברה לשם ההשוואה סופו קלע 12.4 נקודות ב-69% מהשדה בליגה, ורוב הקבוצות נאלצו להביא עליו שמירות כפולות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 1:47 am 
Senior

חוץ מזה, מכל הסנטרים והפורוורדים בליגה בחרת לתת כדוגמא דווקא את אלישי כדיר, שחקן עם טווח קליעה שלא משתרע אל מחוץ לאזור הצבע? דווקא הג'וש דאנקנים של הליגה יותר בעייתים בתחום הזה. אבל כאמור למיס מאצ' יש שני צדדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 2:17 am 
Senior

בדיוק בגלל זה בחרתי בכדיר. כי הוא מוגבל, בלי קליעה, נמוך ויחסית אין לו יתרון בכלום. זה כמובן לא מנע ממנו להתעלל בשחקן החמישייה השנייה ביורוליג עד עפר בפיינל פור ולקחת אותו לבית ספר ולקחת אליפות.

לא יודע לגביי מאריץ, אבל בינתיים בקריירה שלו מלבד בפרטיזן הוא לא עשה כלום כמעט. יכול להיות שהוא יהיה בינגו ויכול להיות נפילה גדולה, אבל איך הוא משתלב בליגה שלנו אני את האמת לא ממש רואה. שחקן כבד, שלא רגיל לשכונה שיש פה. צריך גם לזכור שיש חוק רוסי בשנה הבאה ולמכבי אין וגם אין באופק שום שחקן ישראלי גבוה לגיבוי או ישראלי שיכול לשחק בליגה.

לא אמרתי שזה לא יכול להצליח אבל זה סיכון לא קטן דווקא בהסתכלות על הליגה שלנו ויש מצב שמכבי בהרכב המסתמן תמצא את עצמה בבעיה לא קטנה עם הסיפור הזה בסופו של דבר. וזה שכנראה הולכים לשנות את השיטה לסדרות ומשחק גמר אחד, אמור גם להביא את הקבוצה היותר טובה בסופו של דבר למשחק הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 2:18 am 
Senior

ג'וש דאנקן הוא דווקא דוגמא גרועה דרך אגב... הוא 4, שיחק כמעט רק 4 באשדוד בשנתיים שלו שם, ודווקא כ4 אירופי יש לו אחלה סייז, פיזיות, כוח, וגם קליעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 2:32 am 
Senior

פישר היה בחמישייה השנייה של היורוליג? מתי? בכל אופן כתבתי קודם שאחת הסיבות שבלאט העיף אותו ממכבי זה העובדה שהוא הראה אפס פיזיות גם בליגה הישראלית. אני זוכר את אארון מגי על ה-2.02 מ' שלו מוריד אותו לפוסט אפים וחוגג עליו כשנהריה העיפה את מכבי מהגביע עונה קודם לכן. הוא אולי הדוגמא הכי בולטת לשוט בלוקר שאין לו ערך הגנתי מעבר לחסימה נקודה משהו שיש לו בערב.

נערך לאחרונה על ידי shachaf78 בתאריך ו' מאי 25, 2012 2:37 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 2:35 am 
Senior

ושרמדיני ומאריץ הראו משהו אחר? אי אפשר לדעת... נחכה ונראה. פישר בינתיים שיחק ב3 קבוצות שהגיעו לטופ 8, לא היישג שיא אבל עדיין משהו ששחקן כמו שארמדיני לא עשה למשל. מאריץ היה ענק בפרטיזן, אבל זאת השנה היחידה שהוא עשה משהו בקריירה שלו באירופה, אז חובת ההוכחה עדיין עליו.

אני מאמין שבלאט יוכל להסתדר איתם בליגה, אבל אני גם חושב שזה הימור וסיכון במישור הזה. וכולנו יודעים שמכבי נלחצת מהפסדים בליגה עוד יותר מאשר באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 3:33 am 
Hall of Famer

אני לא אוהב את התרבות הזו שבמסגרתה פדרמן מתראיין. אני חושב שהוא ובניו התאהבו לאחרונה באור הזרקורים של התקשורת. זה יכול לעשות למכבי רק שירות רע. ברגע שפדרמן מדבר על החתמות ועל שחקנים שהוא אוהב... נו באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 4:47 am 
Junior

אנשים פה מדברים כאילו מכבי מביאה כל שנה באטיסט ותאודוסיץ'. אחד גבוה מוכח ברמות האירופאיות הכי גבוהות שיש והשני רכז עולה גם כן ברמה הגבוהה ביותר.
השם הכי "גדול" שמכבי הביאה לאחרונה זה היה לאנגפורד וגם הוא בא לפה פצוע, וסביר שבגלל זה ובגלל הבעיות עם המאמן בחימקי, נחת פה. סמית'? קבוצות מיד-לבל, ג'יימס? מהליגה. הנדריקס? קבוצה בינונית בספרד, שחורצי? וואן צ'אנס להצלת הקריירה מאולי', פרקינס - חיפה, וויז, מקבוצה מיד-לבל ברוסיה, אנדרסון- ציבונה. אולי בעצם השם הכי גדול הוא בכלל איידסון שתמיד האמנתי שההייפ שהתקשורת הישראלית ובכלל, יצרו סביבו מופרך ביחס להתעיינות הרצינית של קבוצות בו. MVP היורוקאפ, סבבה.
כל השחקנים הגיעו או מפציעות או מייבוש רצחני על הספסל או עקב ירידה ביכולת. זה מה שיש למכבי להציע כרגע בטווח המחירים שבו השוק סובב בשנים האחרונות. וזה לא משנה אם זו התפרקות מנשק של היווניות או עליה פתאום בכסף אצל הרוסים.
שארמנדיני פצוע כבר תקופה לא מבוטלת ומאריץ לא ראה פארקט באופן תדיר כבר שנתיים.

נ.ב
אני רגוע בהרבה מאנשים במכבי, לגבי בלו.
הפגרה בכדורסל היא לא כמו בכדורגל. יש כמה חודשים טובים, לנוח, לצבור חזרה אנרגיות ותשוקה לכדור ולקהל.
מי שחי על הסם הזה של האהבה למשחק לא יפרוש כל עוד הוא יכול לשחק ולשחק באותה רמה פלוס מינוס, בטח עד שלא יוכח אחרת.
יחזור לארה"ב ינוח, יהיה עם המשפחה, ויחזור לעוד שנה מורטת עצבים במועדון הצהוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 7:43 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
וזו באמת נקודה שאף אחד לא מדבר עליה. לא מחתימים את דורון פרקינס כי הוא רק חזר מפציעה ולא יודעים את מצבו - אבל כן מחתימים שחקן שפצוע עכשיו, ואת מצבו גם אחרי שיתרפא בטח ובטח אף אחד לא יודע?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 10:43 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
וזו באמת נקודה שאף אחד לא מדבר עליה. לא מחתימים את דורון פרקינס כי הוא רק חזר מפציעה ולא יודעים את מצבו - אבל כן מחתימים שחקן שפצוע עכשיו, ואת מצבו גם אחרי שיתרפא בטח ובטח אף אחד לא יודע?

אתה מדבר על שרמדיני?
אם כן אני לא חושב שיש סיבה לדאגה, קשה לי להאמין שהוא נפצע בצורה כל כך קשה שחודשי הפגרה יחד עם הזמן שעבר מאז הניתוח לא יספיקו להתאוששות מלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 11:10 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
גם אני חושב שזה לא כזה עניין גדול. כן, שרמדיני עכשיו מחלים מפציעה, אבל:
א. פורסם שהוא יכול לחזור עוד העונה לחצי הגמרים באיטליה.
ב. קראתי שהחוזה שלו מותנה בבדיקה רפואית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 11:43 am 
Junior

יואב, למיטב הבנתי הבעיה של בלו זה לא שנמאס לו מכדורסל, אלא זה בעיות משפחתיות.
פדרמן אמר גם בראיון הידוע בישראל היום, שאשתו של בלו ברחה מהארץ מהפחד ממתיחות עם אירן, שאולי יפציצו אותנו. היא רוצה שהוא יחזור גם, ולו קשה להיות בלי הבנות שלו.
לא יודע עד כמה פגרה ומנוחה יעזרו פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:15 pm 
Junior

www.dovi כתב:
יואב, למיטב הבנתי הבעיה של בלו זה לא שנמאס לו מכדורסל, אלא זה בעיות משפחתיות.
פדרמן אמר גם בראיון הידוע בישראל היום, שאשתו של בלו ברחה מהארץ מהפחד ממתיחות עם אירן, שאולי יפציצו אותנו. היא רוצה שהוא יחזור גם, ולו קשה להיות בלי הבנות שלו.
לא יודע עד כמה פגרה ומנוחה יעזרו פה.

ימים יגידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:23 pm 
Sophomore

shachaf78 כתב:
פישר היה בחמישייה השנייה של היורוליג? מתי? בכל אופן כתבתי קודם שאחת הסיבות שבלאט העיף אותו ממכבי זה העובדה שהוא הראה אפס פיזיות גם בליגה הישראלית. אני זוכר את אארון מגי על ה-2.02 מ' שלו מוריד אותו לפוסט אפים וחוגג עליו כשנהריה העיפה את מכבי מהגביע עונה קודם לכן. הוא אולי הדוגמא הכי בולטת לשוט בלוקר שאין לו ערך הגנתי מעבר לחסימה נקודה משהו שיש לו בערב.

שרמאדיני לא יותר טוב מדיאור פישר בשום אספקט של המשחק. הבנת המשחק שלו טובה יותר, אבל אם כבר מה שנותן לו את האדג' זו העובדה שמדובר בשחקן צעיר שיכול עדיין להתפתח. לגבי מאריץ', אמרתי כבר את דעתי, אני לא זוכר שחקן אפור כמוהו ששיחק במכבי בעשור האחרון ואף צפונה מכך. הוא מסוג השחקנים שלא יכולים לבוא לידי ביטוי בסגנון משחק שלא הולך אליהם באופן מובהק.

הוא יכול להיות יעיל בקונסטלציות מסוימות, אבל גם ככה אין לו רבע מהכישרון של סופו לדוגמא. בפרטיזן כבר משחקים לאורך שנים סגנון משחק שמבליט בצורה בולטת את הגבוהים וזו הסיבה המרכזית למספרים הבאמת מרשימים שלו. אז כן, בהתחשב ברזומה של שניהם וההצלחות שלהם ביורוליג אלו החתמות סבירות לחלוטין לקבוצה כמו מכבי, לפחות על הנייר. אבל אני באמת לא חושב שמי מבין שניהם עדיף על סופו או הנדריקס. מה גם שכפי שהוזכר, יש כאן את הסיכון של חוסר ההתאמה שהם למצ' אפים של הליגה כאן בארץ..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 1:19 pm 
Junior

Manu GiNoBiLi כתב:
shachaf78 כתב:

שרמאדיני לא יותר טוב מדיאור פישר בשום אספקט של המשחק. הבנת המשחק שלו טובה יותר, אבל אם כבר מה שנותן לו את האדג' זו העובדה שמדובר בשחקן צעיר שיכול עדיין להתפתח. לגבי מאריץ', אמרתי כבר את דעתי, אני לא זוכר שחקן אפור כמוהו ששיחק במכבי בעשור האחרון ואף צפונה מכך. הוא מסוג השחקנים שלא יכולים לבוא לידי ביטוי בסגנון משחק שלא הולך אליהם באופן מובהק.

הוא יכול להיות יעיל בקונסטלציות מסוימות, אבל גם ככה אין לו רבע מהכישרון של סופו לדוגמא. בפרטיזן כבר משחקים לאורך שנים סגנון משחק שמבליט בצורה בולטת את הגבוהים וזו הסיבה המרכזית למספרים הבאמת מרשימים שלו. אז כן, בהתחשב ברזומה של שניהם וההצלחות שלהם ביורוליג אלו החתמות סבירות לחלוטין לקבוצה כמו מכבי, לפחות על הנייר. אבל אני באמת לא חושב שמי מבין שניהם עדיף על סופו או הנדריקס. מה גם שכפי שהוזכר, יש כאן את הסיכון של חוסר ההתאמה שהם למצ' אפים של הליגה כאן בארץ..

מאנו, ראשית, אתה לא יכול להלין על "חוסר התאמה" שעלולה להיווצר בהקשר הסנטרים שיבואו, כי גם כך מי שעשה את העבודה הם על הנייר מספרי 4' - בלו, פניני והנדריקס.
אתה לא זוכר שחקן אפור כמו מאריץ'? די בראון?צ'ארלס גיינס? גוראן ירטין?
ומאריץ הוא לא אפור. הוא שחקן שעובד קשה בשביל הלחם שלו על המגרש, מנצל כל מימד בגובה וברוחב שלו וכן גם בחוזק. בהנחה שהשחקן הזה נכנס לכושר משחק, אין שום סיבה שלא ינפק 25 דק' טובות לערב גם בליגת הגמדים - שני משחקים בשבוע - וגם יכול לסיים 14-12 נקודות וגם 6-7 ריב'. האימפקט שלו על הליגה, לא צפויה להיות קטנה בהרבה מזו של סופו עליה. העונשין שלו קצת לא יציב - עומד סביב 65 אחוז בממוצע לשלושת עונות היורוליג ששיחק בהן.
פישר טוב יותר משארמנדיני בנקודה הזו אבל גם הם שחקנים דיי שונים. מהזכירון שלי, לשראמנדיני אין איום של קליעה לסל, בעוד פישר מעונה לעונה נראה שהוא רק מעצים את הפן הזה במשחק שלו, אבל הראשון הוא מבין טוב את המשחק, יש לו משחק טוב בין גבוהים בעזרת מסירות טובות. יש עם מה לעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 2:48 pm 
Sophomore

לא ממש הבנתי את הטענה שלך. אם כמו שאתה אומר מספרי 4 מוסבים כמו הנדריקס ובלו שיחקו בהצלחה בעמדת הסנטר בליגה, וסופו בקושי שיחק בליגה וכשכן שיחק היה חיסרון כמעט כמו שהיה יתרון, זה רק מוכיח עד כמה שני שחקנים כמו שרמדיני ומאריץ' עלולים להיות בעייתיים בליגה. אבל עזוב את זה, זה לא עניין אקוטי כל כך וזו גם בכלל לא הטענה המרכזית שלי.

אני טוען ששניהם שחקנים בינוניים בסופו של דבר. אם מאריץ' שחקן אפור או לא זו כנראה סתם סמנטיקה. אני חושב שהאימפקט ששחקן כמוהו יכול לתת לא מתקרב לאימפקט שהיה לסופו בתקופות הטובות יותר שלו(ברור שאם מתייחסים לחצי השני של העונה הנוכחית סופו בעיקר גרם נזק). שרמדיני נע טוב יותר על המגרש ולמען האמת יש לו גם יד לא רעה, אבל שוב, לא סנטר מוביל באירופה כרגע בעיניי. ולסיכום, לא מדובר בקו קדמי שיהיה אסון למכבי, אלא כזה שיהיה פשוט בינוני. לא מספיק טוב לקבוצה ששואפת להגיע רחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 2:55 pm 
Senior

יואב כתב:
אני רגוע בהרבה מאנשים במכבי, לגבי בלו.
הפגרה בכדורסל היא לא כמו בכדורגל. יש כמה חודשים טובים, לנוח, לצבור חזרה אנרגיות ותשוקה לכדור ולקהל.
מי שחי על הסם הזה של האהבה למשחק לא יפרוש כל עוד הוא יכול לשחק ולשחק באותה רמה פלוס מינוס, בטח עד שלא יוכח אחרת.
יחזור לארה"ב ינוח, יהיה עם המשפחה, ויחזור לעוד שנה מורטת עצבים במועדון הצהוב.

אם אני אנשי מכבי אני הרבה דברים אבל רגוע בטח שלא. אתמול כשבלו דיבר בחדשות הספורט זה לא נראה כמו משהו שהוא הולך לחשוב עליו אלא משהו שהוא כבר החליט. דיבר על זה שיש עוד דברים מחוץ לכדורסל, ויש הצעות שהוא צריך לבדוק (לא בכדורסל) ושלפעמים מגיע הזמן שצריך להגיד די. על פניו מדבריו זה נשמע כאילו מחכה לו הצעת עבודה בארה"ב שהוא החליט לקחת ואולי הוא לא נותן תשובה סופית דווקא כי הוא רוצה ללכת ולסגור את זה קודם. דובר בזמנו אם אני לא טועה על ג'וב כעוזר מאמן במכללה שלו או משהו בתקשורת. והיה ויש לו הזדמנות כזאת (שלא תמיד אלו הזדמנויות שמחכות לך למתי שתחליט) בהחלט יש מצב שהוא כבר החליט לפרוש וללכת לכיוון מקצועי אחר, בגלל שהוא רוצה להיות קרוב למשפחה שלא מוכנה לחזור לארץ (בגלל הסכנה למלחמה מול אירן את זה פדרמן אמר בפירוש).

אולי שמעון יכול להוציא התחייבות בכתב מביבי לא לתקוף באירן :-) במצב הזה אפילו אובמה ילך לשכנע את בלו לחזור...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 2:56 pm 
Senior

לא הבנתי עדיין למה מכבי צריכה לבנות את הסגל שלה בהתאם לאיזה זר יתאים לליגה הישראלית. זה מגוחך לחלוטין. אפשר לחלוטין שעם שרמדיני ומאריץ' מכבי לא תהיה פייבוריטית לקחת עוד אליפות, כי הם קצת יותר כבדים משון ג'יימס וריצ'ארד הנדריקס(שהגבוהים של אשדוד עשו ממנו צחוק אתמול). מה שבטוח זה שעם הנדריקס כסנטר מוביל הסיכויים של מכבי להגיע רחוק באירופה הם נמוכים להחריד, כמו שראינו באחוזים שלו בסדרה נגד פאנאתניקוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 3:08 pm 
Senior

היא לא צריכה. אבל זה בדיוק הסיכון שבדבר... מכבי של פישר הייתה מרחק מחצית מפיינל פור אירופי ובסוף הפסידה אליפות. מאריץ ושארמדיני הם לא באנקרים אירופים (כבר סיכמנו שכאלה מכבי כנראה לא יכולה להביא אז זה בסדר), מצד שני יש גם סיכון בליגה ורק אמרתי שיש פה מצב שזה יעלה להם ביוקר דווקא בליגה בעוד באירופה זה יתאים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 4:12 pm 
Sophomore

סמית נשאר סופית

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 21443.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 4:28 pm 
Senior

אני זוכר את מכבי עם וויצ'יץ', לא בדיוק שחקן אתלטי ומהיר בצורה משמעותית ממאריץ', מפסידה משחק אחד לאורך כל העונה בליגה בעונת האדריאטית הקודמת. כשאתה עדיף על היריבות שלך בהרבה הן אלו שצריכות להתאים את עצמן אליך ולא להפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], מיכאל ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: