סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 1:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 109 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2012 7:39 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי ומאדים, האצטדיון החדש הסתיים לפני הזמן, ומכיל פחות מקומות מהדלה אלפי (מאידך, ברוב המשחקים כמעט 3 רבעים מהדלה אלפי בכלל לא פתוח לקהל, ובמשחקים חשובים שצריך היה הרבה קהל, אז בנו יציעים מאולתרים, כי פשוט אי אפשר היה לראות משם כלום).
אמנם יובה הביאה השנה פחות קהל מהמוצעים שלים לאורך חייה, אבל עברה בהרבה את הציפיות של המועדון.

אם אני זוכר במעורפל, היו גם דיבורים שהמעבר של הסלטיקס לגארדן החדש לא הביא איתו עליה מיידית בכמות הקהל.

ככה זה, אצטדיון חדש זה חת'כת סיפור, וקשה מאד למלא אותו בעונה ראשונה-שניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 7:12 pm 
Junior

http://www.haaretz.co.il/sport/basketball/1.1715791

מה לחשוב על זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 7:32 pm 
Junior

"אפשרות נוספת שהועלתה על ידי קליין היא בניית קבוצת אוהדים אלטרנטיבית להפועל ירושלים כפי שנעשה בהפועל תל אביב כדורסל, שהצליחה להעפיל העונה לליגת העל. בסביבתו של קליין מספרים כי היו"ר מאמין כי יוכל להביא עמו משקיעים מקומיים רבים, כמו גם אוהדים של הקבוצה שלטענתו יעשו עמו את המעבר."

את הדיעה שלי על קליין כבר פירטתי כמה פעמים, אבל המחשבה שלו שאם הוא עוזב את התפקיד התגובה הטבעית היא לפתוח מועדון חלופי שאליו האוהדים ינהרו אחריו היא..איך לומר.
כנראה שלא קטלתי אותו מספיק בפעמים הקודמות. פשוט אין מילים.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 8:35 pm 
Hall of Famer

דני קליין לא יעבור להפועל ת"א ולא יקים הפועל ירושלים אלטרנטיבית. תנוחו .

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 9:01 pm 
Junior

עופר האדום כתב:

אנחנו ננוח, קליין לא ינוח עד שיהרוס את הפועל ירושלים בשיטת "תמות נפשי עם פלישתים". רק מה אין מאחוריו אפילו 20 אוהדים וזה רק יגרום נזק לקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 11:01 pm 
Junior

שמתם לב שה קליין לכדורגל, נכון?

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 11:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
קליין, אם באמת יעזוב, יעזוב בכלל את הכדורסל לדעתי וילך לעשות לביתו.
אבל הייתי שמח אם היה מנסה להקים קבוצת אוהדים, רק כדי לראות שמהאוהדים שילכו איתו הוא לא יכול להרכיב שתי חמישיות למשחק אימון.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 12:10 am 
Hall of Famer

אריה כתב:
עופר האדום כתב:

אנחנו ננוח, קליין לא ינוח עד שיהרוס את הפועל ירושלים בשיטת "תמות נפשי עם פלישתים". רק מה אין מאחוריו אפילו 20 אוהדים וזה רק יגרום נזק לקבוצה.

אם אין מאחוריו 20 אוהדים - איזה נזק זה יכול לגרום לקבוצה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 9:28 am 
Junior

נזק תדמיתי בסיוע עיתונאי חצר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 9:34 am 
Hall of Famer

קבוצת אוהדים הוא לא יקים וגם לא ילך לקבוצה אחרת. הוא יעזוב בכלל את הכדורסל לדעתי. אם כבר, הנזק ייגרם ממאבק בנושא פיצויי הפיטורין, שאין לי ספק שיקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 11:47 am 
Junior

לפי הכותרת של הארץ חשבתי כבר שהוא הולך להפועל תל אביב כדורסל.
מה עש לו לחפש בכדורגל בכלל ובהפועל תל אביב כדורגל בפרט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 4:34 pm 
מנהל פורום

הישיבה שהייתה אמורה להתקיים לפני כבר מעל שבוע בנושא של קליין לא התקיימה לבסוף, לא ברור באשמת מי.
היום היה סיור של ניר ברקת והפמלייה בארנה ההולכת ונבנית, וקליין לקח בו חלק גם, כמשתמע שהוא עדיין חלק מהקבוצה.
http://one.co.il/Article/200475.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 4:44 pm 
Hall of Famer

ורק הערה מהתחום הקרוב ללבי - משטח החלקה חצי אולימפי זה בזבוז כסף. אפשר באותה מידה לזרוק אותו באוויר ממגדל דוד. אם אתה עושה כבר משטח החלקה - תעשה משטח אולימפי מלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 3:09 pm 
Sophomore

הקפצה.

לא ראיתי סיבה לכתוב דברים לפני שדני קליין עוזב סופית, ועכשיו זה נראה שזה באמת סופי. חבל שדני קליין לא מוכן למחול על כבודו ולהמשיך לעשות את מה שהוא עושה כ"כ טוב תמורת שכר קצת פחות אסטרונומי ובלי סמכויות מקצועיות. הרי זה ברור לכולם שאם דני היה ממשיך כמגייס כספים ונותן למישהו אחר להשתלט על על הצד המקצועי זה רק היה מיטיב עם הפועל, בטח לאור 4 העונות האחרונות שהיו כישלון מוחלט בעיקר ברמה המקצועית.

למרות שאין עוררין על כך שהפועל היא מפעל חיים בשבילו לדעתי דני קליין הוא קודם כל איש עסקים ממולח עם אגו ענקי שחושב בעיקר על טובתו האישית - והעובדה שהוא דורש פיצויים על כל השנים שהוא נתן להפועל, כולל אלו שבהתנדבות (מה ששופך ערפל על עתיד הקבוצה) - רק מוכיחה את הטענה הזאת.

סתם נקודה למחשבה: זה לא סוד שהסמכויות של שמעון במכבי הצטמצמו במהלך השנים, החלטות מקצועיות הן כבר מזמן לא רק שלו. מישהו פה מדמיין את שמעון מאיים לעזוב? ואם נניח בתרחיש אפוקליפטי כלשהו שמעון היה עוזב, נראה לכם שהוא היה רץ לבקש פיצויים על כל השנים שהוא עבד בהתנדבות (שזה מה..35 שנה?).

אני אפרט על שתי התכונות של דני שלדעתי בסופו של דבר הכשילו את הקבוצה מבחינה מקצועית (על הצד הניהולי כבר שפכתי מספיק מילים.. דני כהן, גידי דודי וכו') ושלא ראיתי להן איזכור עד היום בפורומים:

1. דני קליין לעולם, אבל לעולם לא פתח חוזה באמצע עונה. לא משנה מי השחקן, מה החשיבות של וכמה הוא העלה את הערך שלו בהפועל, אצל דני קליין מדברים על חוזים רק בקיץ - ועדיף בשלבים מאוחרים של הקיץ, כששחקנים שנותרו עדיין ללא קבוצה מתפשרים על כסף (אמממ מקרי שהפועל תמיד מתחילה לבנות סגל מאוחר? כנראה שלא) המשכיות? מחשבה לעתיד? לשריין שחקן טוב? חבל לכם על הזמן, אצל דני קליין זה לא היה קיים בלקסיקון. בדר"כ זה היה מגובה ב "אנחנו לא יודעים מה יהיה התקציב בעונה הבאה" למרות שכמעט בכל אחת מהעונות האחרונות הבסיס התקציבי היה איתן.

מה שמחזיר אותי לתכונה הדומיננטית של דני קליין - הוא קודם כל איש עסקים שחושב איפה אפשר לחסוך עוד קצת כסף גם כשהתקציב מאפשר לו להנהוג אחרת. הוא חושב בקטן, הוא לא מסתכל קדימה (יש מקרים יוצאים מן הכלל ואני אתייחס לזה בסעיף הבא). הנה פרט מעניין שהגיע לאוזניי ומדגים בצורה מושלמת את הסעיף הזה:

בעונה השנייה שלו בהפועל פניני פנה לקליין באמצע העונה להאריך חוזה. באותו זמן הוא לא חלם בכלל שהוא יקבל הצעה ממכבי. קליין פסל על הסף. ההמשך היסטוריה.

2. דני קליין כמעט ואף פעם לא היה מוכן להוציא סכומים משמעותיים על שחקן שהוא לא מכיר. ובתור אחד של שלא ממש מתמצא בשוק שחקנים זה וואחד חיסרון. מזה סכום משמעותי? 250 אלף וצפונה. האם הייתה לו את האפשרות להוציא קצת אקסטרות? לפי מה שאני יודע, אם דני היה רוצה מישהו הוא תמיד היה מוצא את האקסטרות. המקרים היוצאים מן הכלל הם שחקנים עם קבלות או שהוא מכיר כמו וויל סולומון בשתי הקדנציות שלו, טרוויס ווטסון עם הרזומה ביורוליג (אני לא מחשיב את עונת ארזשטיין השנייה ששם הכסף זרם כמו מים) וכו'. מה לעשות שלא כל עונה נופלות עליך מציאות ולפעמים צריך לזהות את השחקנים לפני הפריצה כשהם עוד פחות או יותר בטווח המחירים של הפועל. אני לא אתחיל לעבור על שמות אבל עשרות שחקנים במהלך השנים נפסלו על הסעיף הזה ובסופו של דבר זה הגביל את הקבוצה, במיוחד לאור העובדה שהפועל היא קבוצה שלא נוטת לקחת הימורים על יוצאי קולג' למינהם בשונה מקבוצות אחרות בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 4:52 pm 
Junior

הוא פשוט היה חנווני קטן, זה תמיד אפיין את ההתנהלות שלו בקבוצה ומנע ממנה לצעוד קדימה. הוא חשב רק על טובתו האישית ולכן שפנו אליו לסייע ב-20,000 ש"ח להסעות הוא טען שאין כסף, רק שכח לציין שיש כסף על מנת להשקיע בשכרו 1,700,000 ש"ח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 5:37 am 
מנהל פורום

סיכום מעולה של לואיס סקולה על דני קליין, לטוב ולרע
בלעדיו אין סיכוי שהפועל ירושלים הייתה לוקחת 5 גביעים ואיתו אין סיכוי שהפועל שתעשה את הצעד הבא קדימה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 8:05 am 
Junior

אבל לא לשכוח גם שהזהירות התקציבית הזו של קליין היא גם זו שעמדה בכך שהמועדון היה מסוגל לשלם את המשכורות שהתחייב להם, וכאשר נחתם חוזה לטווח ארוך עובדה שהיא שבסופו של דבר השחקן והמועדון נאלצו למצוא דרכים לשלם את יתרת החוזה (שרון ששון). אין לי שום כוונה לסנגר כאן על דני קליין משום שמבחינתי הוא היה צריך לעזוב יחד עם קני וויליאמס, אבל אסור לבטל את היכולות שלו. בשעה שכל הכדורסל הישראלי שמחוץ לנוקיהו שקע וצף וחוזר חלילה, י-ם שמרה פחות או יותר על מעמדה ועל מסגרות תקציביות מכובדות ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 8:13 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני גם לא חושב שלהיזהר בהחתמות של בוגרי קולג' זה דבר רע במיוחד - ההישגים הגדולים של הפועל היו עם זרים מוכחים, לא עם זרים מהסוג הזה, וכשהפועל ניסו ללכת על אופציית הזרים הצעירים, הם מצאו את עצמם לא עם פארגו ושון ג'יימס אלא עם בליילוק ומקיימי ושאר זוועות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2012 7:07 am 
Junior

ראובן כתב:
אני גם לא חושב שלהיזהר בהחתמות של בוגרי קולג' זה דבר רע במיוחד - ההישגים הגדולים של הפועל היו עם זרים מוכחים, לא עם זרים מהסוג הזה, וכשהפועל ניסו ללכת על אופציית הזרים הצעירים, הם מצאו את עצמם לא עם פארגו ושון ג'יימס אלא עם בליילוק ומקיימי ושאר זוועות.

למה?
מה נהיה עם ים? שקט בגזרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2012 8:42 am 
Hall of Famer

ראובן כתב:

ולא היו לירושלים כשלונות עם זרים מנוסים?

הגישה שלך משעשעת אותי, קצת מחליפה סיבה ומסובב. אתה אומר שאם ירושלים נכשלה בבחירת זרים צעירים אז צריך להזהר איתם, אני אומר שאם ירושלים נכשלה עם זרים צעירים-אולי צריך לבדוק מי הבנאדם שבוחר את הזרים עבור הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2012 9:00 am 
מנהל פורום

ודאי שאני לא חולק על הסיפא שלך. תביא להפועל איזה אקוניס שיש לו ניסיון וידע בהחתמת זרי קולג' טובים, ואז אין לי שום בעיה בשינוי הגישה. במצב הנתון, שבו להפועל אין אדם כזה, אני מאוד מבין את הגישה הספקנית של קליין שסקולה כל כך ביקר.

כמובן שגם היו להפועל נפילות עם זרים מוכחים. אבל ב"הימורים" על זרים צעירים לדעתי אחוז ההצלחה עומד על אפס עגול, שזה אחוז שקשה להתמודד איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2012 11:35 am 
Sophomore

ראובן כתב:
במצב הנתון, שבו להפועל אין אדם כזה, אני מאוד מבין את הגישה הספקנית של קליין שסקולה כל כך ביקר.

מה זה אין?
אין, אז תביא ושייבנה על הדרך מערך סקאוטינג רציני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2012 11:37 am 
מנהל פורום

בסדר, תבקר את קליין על שהוא לא יצר מערך סקאוטינג הולם. בהינתן העובדה שאין מערך סקאוטינג הולם הוא פעל כהלכה בעיני בעניין הספציפי הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 11:04 am 
Sophomore

ראובן כתב:

איפה רשמתי שליזהר בהחתמת בוגרי קולג' זה דבר רע? רשמתי שההססנות של קליין בהחתמת שחקנים שהוא לא מכיר על חוזים גבוהים יחסית לאורך השנים הגבילה את הצוות המקצועי. תוסיף לזה את ההימנעות (המוצדקת לרוב) מהחתמת בוגרי קולג' וקיבלת מרווח פעולה מצומצם שפגע בקבוצה.

מעניין דווקא בעונה האחרונה שלו בהפועל קליין הסכים, בפעם הראשונה בתולדות הפועל, לשלם 250 אלף דולר על שחקן שהוא לא מכיר/עבר בליגה/ עם נסיון מוכח ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 7:10 pm 
מנהל פורום

יצא המרצע מהשק, לא שלא ידענו שיש שם מרצע
יוצא די קטן הבחור במיוחד בכל מה שקשור להסתגלות ותגמול מכירת הקבוצה
מי יודע אולי עוד כשמכר בנה על הבוכטה
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... cID=122908
לא יודע איך לפרש את השקט מהנהלה הנוכחית, כהתנהלות שקולה או כשתיקה תחת הלם

חזור למעלה
 פרופיל אישי