סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 8:35 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 9:03 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
באותם 2 דקות (הרי זה יותר הגיוני מאשר לדבר על ההארכה של וייד ועל כל הרבע האחרון+הארכה של ג'יימס) לברון החטיא 2 זריקות מנצחות. סל השדה היחיד שלו מאז הרבע השלישי היה טיפ -אין.

הראו בשידור שלברון 2-12 בזריקות שוויון/מנצחות במיאמי. הבאת את הסטט' שלו בפלייאוף (פתח עם 4-6, ואז קלע 1 מתוך 8 האחרונות כולל הלילה). מישהו זוכר קליעות מנצחות שלו בעונה הרגילה ב5 שנים האחרונות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 9:17 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נובמת, הבאתי את הסטטיסטיקה הזו בשביל להראות שהיא בעיקר אקזוטית. יש לשחקנים מעט מאוד זריקות כאלה בקריירה ובאופן לא מפתיע, הם זורקים יותר זריקות כאלה בקבוצות יותר חלשות וכשהם הכוכבים היחידים בקבוצה.

התייחסתי לשתי הדקות האלה כי התעוררתי במצב של 94-89 לבוסטון ומשם ראיתי, וגם פספסתי את הדקות הראשונות של ההארכה כי הייתי עסוק בלשבח את התרגיל שהוביל לסל של האסלם. אולי לברון היה חושך גמור בשאר הזמן. בכל אופן, השאלה היא האם הדיון הוא על השאלה הלא נגמרת (והלגיטימית) מי צריך להיות הגו-טו-גאי של מיאמי והאם זה מובן מאליו שצריך שחקן כזה, או על השאלה האם לברון הוא צ'וקר, כלומר שחקן שנחנק ברגעי האמת. לטעון "הוא החטיא זריקה ולכן הוא צ'וקר" זו טענה מגוחכת לחלוטין.

טענות הצ'וקריות התבססו לא על סטטיסטיקה של 8-12 מהעונשין. הם נבעו בראש ובראשונה מהסידרה הזוועתית מול דאלאס, מממוצע של 17 נקודות (אאל"ט) בסידרת גמר ונתונים מזעזעים לחלוטין אובייקטיבית ברבע הרביעי של אותה סידרה. אם אתה רוצה לעשות לזה רדוקציה למשחק שבו במאני טיים מיאמי שיחקה טוב מאוד ולברון היה בסדר גמור, אז זה לא ממש עוזר לטיעון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 9:33 am 
Junior

גם ה8-12 מהעונשין חלק מטיעון הצ'וקר אצלי (יחד עם סל שדה יחיד מאז הרבע השלישי). הוא החטיא עונשין חשובות בתחילת הפלייאוף, ומול דאלאס לברון קלע ב60% מהקו. ההרגשה היא שוייד פשוט יותר מסוכן בפיק-אנד-רול, הוא קילר ויודע לסיים מהלכים גדולים. בעיני הסיום חיזק את הטענה (שבאמת מבוססת על הגמר) שלברון צ'וקר, ולא יתעלה במאני טיים של הגמר.

הדרך היחידה שלו להסיר את תווית הצ'וקר היא לקחת אליפות השנה (בהנחה שבוש חוזר). אחרת והתווית גם לא תרד. לא הגיוני ש"השחקן הטוב בעולם" בעיני רבים כבר כמה שנים טובות , לא יקח אליפות ב9 שנים שלו בליגה.

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ה' מאי 31, 2012 9:42 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 9:39 am 
מנהל פורום

אני יודע שגם ה8-12 הוא חלק מטיעון הצ'וקר אצלך, זה בדיוק העניין. וחוץ מזה ש8-12 זה יותר מ60%, אתה שוב עושה את אותו הכשל הסטטיסטי. זה לא שלברון נחנק מול דאלאס => לברון קלע 60% מול דאלאס => לברון קלע ב66% מול בוסטון => לברון נחנק מול בוסטון.

ואגב, נניח שלברון ייקח אליפות, אבל יקלע 8-12 מהעונשין במשחק המכריע, למה בעצם תפסיק להחשיב אותו כצ'וקר?

(מה שכן, אין שום ספק שאם יש דבר אחד במיאמי שצריך להשתפר, זה אחוזי העונשין של וייד ולברון. אם מג'יק הצליח לעשות את זה אז גם הם יכולים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 9:41 am 
Junior

בחיים לא הייתה עבירת תוקף של וייד על גארנט. מצד שני הפאול השישי של פירס היה הזוי.
ואיזו תצוגת קליעה של רונדו. משחק של פעם בחיים, חבל שהסתיים בהפסד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 9:56 am 
Junior

ראובן כתב:
אני יודע שגם ה8-12 הוא חלק מטיעון הצ'וקר אצלך, זה בדיוק העניין. וחוץ מזה ש8-12 זה יותר מ60%, אתה שוב עושה את אותו הכשל הסטטיסטי. זה לא שלברון נחנק מול דאלאס => לברון קלע 60% מול דאלאס => לברון קלע ב66% מול בוסטון => לברון נחנק מול בוסטון.

ברור שלא. 66% מהקו זה רע לשחקן חוץ איך שלא תסתכל על זה. 60% ועוד בגמר זה כבר זוועה.

אם לברון יזכה באליפות עם גמר ברמה הנוכחית שלו (ואחרי השבועיים האחרונים זה כבר פלייאוף אדיר שלו), תרד תווית הצ'וקר בכל מקרה, כי הוא האלוף. עניין האליפות באמת לא הכי הוגן ונזיל, למשל אם קובי היה מפסיד את המשחק עם ה6-24, ועוד במשחק 7 בבית ומול הסלטיקס, התגובות על ההיחנקות שלו בגמרים לא היו נגמרות.

מצד שני אם לברון יפסיד השנה (בטח אם הוא יחנק שוב בגמר) הוא יחשב לצ'וקר הגדול בהיסטוריה, כי "השחקן הטוב בעולם" יפתח עונה עשירית ועדיין בלי טבעת, כי זה יהפוך כבר ליותר מדי הפסדים בגמרים של הפלייאוף+הסדרות שהוא הפסיד עם הביתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 11:00 am 
מנהל פורום

מה ייחשב ומה לא ייחשב ומה יהיה בגמר זה נושא לדיון בגמר (אם וכאשר). כרגע אנחנו מדברים על הסיום של המשחקים הנוכחי ואיך הוא חיזק אצלך את המחשבה שלברון הוא צ'וקר.

66% זה אכן אחוז בינוני, אבל מה לעשות ולברון קלע עונשין בינוני. שים לב שאם הוא היה קולע זריקת עונשין אחת יותר (או אפילו אם נבחר בטריק האהוב עליך, ונחליט שההחטאות השנייה והרביעית מהרצף הזה לא נחשבות מאיזושהי סיבה) אז לברון כבר מגיע ל75% זה מעל ממוצע הקריירה שלו (ומה שהוא קלע במשחק כולו). אז זריקה אחת היא ההבדל בין צ'וקר לקלאץ'? טוב, ברור שלא, כי לא החשבת את וייד לצ'וקר בגלל שהוא החטיא זריקת עונשין אחת קריטית בסוף הזמן החוקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 1:52 pm 
Freshman

ראובן כתב:
מה ייחשב ומה לא ייחשב ומה יהיה בגמר זה נושא לדיון בגמר (אם וכאשר). כרגע אנחנו מדברים על הסיום של המשחקים הנוכחי ואיך הוא חיזק אצלך את המחשבה שלברון הוא צ'וקר.

66% זה אכן אחוז בינוני, אבל מה לעשות ולברון קלע עונשין בינוני. שים לב שאם הוא היה קולע זריקת עונשין אחת יותר (או אפילו אם נבחר בטריק האהוב עליך, ונחליט שההחטאות השנייה והרביעית מהרצף הזה לא נחשבות מאיזושהי סיבה) אז לברון כבר מגיע ל75% זה מעל ממוצע הקריירה שלו (ומה שהוא קלע במשחק כולו). אז זריקה אחת היא ההבדל בין צ'וקר לקלאץ'? טוב, ברור שלא, כי לא החשבת את וייד לצ'וקר בגלל שהוא החטיא זריקת עונשין אחת קריטית בסוף הזמן החוקי.

לברון צ'וקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 2:09 pm 
Junior

גם 9-12 מהקו זה לא קלאץ'.

מה הסיכויים שSPLASH=יוזר פעיל שפתח חשבון נוסף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 2:23 pm 
מנהל פורום

100%?

אאל"ט זה המקרה הראשון של אנטי יוזר בפורום פה לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 2:39 pm 
Junior

עוד מישהו שם לב לצעדים המאוד ברורים על גבול הביזאר של רונדו בתחילת אחת ההתקפות נדמה לי ברבע השלישי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 2:47 pm 
Sophomore

Shiver כתב:
100%?

אאל"ט זה המקרה הראשון של אנטי יוזר בפורום פה לא?

מה עם ציפה דריפה אלמדלסי?
ודרך אגב, בלאק ממבה היה כינוי הרבה יותר מוצלח לאנטי יוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 2:54 pm 
מנהל פורום

כינויים שמתייחסים לכינויים של משתמשים אחרים כבר היה (זה כן אני, נניח). מקרה של יוזר בפורום (הבה נקווה שרק קורא) שנרשם על מנת ללעוג ליוזר אחר זה אני לא זוכר שהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 3:45 pm 
Sophomore

משחק כזה ומה שאתם מדברים עליו הוא אם לברון צ'וקר או לא?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 3:46 pm 
Hall of Famer

שקט, חיאל. אתה מפריע לדברים החשובים באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 4:04 pm 
Junior

בחזרה לסדרה,

הסלטיקס במשחק 3 שנה שעברה הנחילו למיאמי את אחת התבוסות הבודדות שלה בפלייאוף, אבל השנה גארנט אלן פירס ורונדו מהמגרש באים סחוטים ממשחק 2, אחרי שכ"א מהם שיחק לפחות 43 דקות, כשרונדו לא ירד לשניה מהמגרש. ואפשרי שהם קצת נשברו. למיאמי יש הזדמנות לגמור את הסדרה במשחק השלישי בחוץ, גם פילי וההוקס ניצחו בגארדן.

מיאמי עם 5 נצחונות רצופים, לברון ו-וייד בכושר שיא מאז האיחוד ובדיוק בזמן.
במשחקים האלה הצ'וקר הגדול עם 33 נק' למשחק, 11 רב' 7 אס' ו52.3% שדה, ו-וייד עם 29 נק' ו6 רב' ב60.2% שדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 4:44 pm 
Junior

הקטע ההזוי שיש 10 יוזרים שהיו כותבים הצ'וקר הגדול במשפט הזה.
אבל אתה היחיד שכותב את זה ברצינות בעוד ה-9 היו כותבים את זה בציניות כדי לצחוק עלייך
(או שנשמע שוויד יותר חשוב כי יש לו עוד 8% מהשדה?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 4:46 pm 
Sophomore

אני יודע שאני אומר לומר דברי כפירה, אבל אם חלילה מיאמי עוברים את בוסטון והספרס את אוק אז אני אעודד את מיאמי... אלוהים ישמור!!! :?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 4:50 pm 
Sophomore

קובי כתב:
אני יודע שאני אומר לומר דברי כפירה, אבל אם חלילה מיאמי עוברים את בוסטון והספרס את אוק אז אני אעודד את מיאמי... אלוהים ישמור!!! :?

כמוני כמוך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 4:50 pm 
Junior

idansha כתב:
הקטע ההזוי שיש 10 יוזרים שהיו כותבים הצ'וקר הגדול במשפט הזה.
אבל אתה היחיד שכותב את זה ברצינות בעוד ה-9 היו כותבים את זה בציניות כדי לצחוק עלייך
(או שנשמע שוויד יותר חשוב כי יש לו עוד 8% מהשדה?)

הקטע ההזוי שלא זיהית ציניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 4:51 pm 
Junior

האמת שכל אחת מהקבוצות האלו אני אשמח שתהיה אלופה.
מיאמי בשביל לברון ולסתום את הפה לכל הבכיינים.
אוק סיטי כי יהיה נחמד שתהיה אלופה צעירה עם 3 כוכבים רעננים.
הספארס בשביל דנקן קשישא שאליפות חמישית תייצב אותו סופית בתור הפאוור הכי טוב בכל הזמנים.
וכמובן הקבוצה שאני אוהד הסלטיקס שאם תיקח זה יהיה אדיר גם ברמה האישית וגם רגע לפני שכל הסגל הזה מתפרק חוזית ופיזית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 4:54 pm 
מנהל פורום

זו לא ציניות, זו אירוניה עצמית (יותר טוב).

ובאמת בחזרה למשחק - לא ענו לי על השאלה האם 53 הדקות של רונדו זה שיא. בטח כבר היו שחקנים שעברו את זה במשחקים של שלוש או ארבע הארכות. אבל מתי לאחרונה שחקן לא ירד ולו לשנייה מהמגרש?

אה, ומה שרן אמר. נראה לי שאוקלהומה תבאס אותי, אבל לא במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 4:55 pm 
Hall of Famer

רן כתב:
הספארס בשביל דנקן קשישא שאליפות חמישית תייצב אותו סופית בתור הפאוור הכי טוב בכל הזמנים.

זה בסדר, הוא כבר ממזמן מוצב סופית בתור הפאוור הגדול בכל הזמנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 4:58 pm 
Sophomore

אז שיתן לOKC לנצח (אולי נוציא סטיקר- תנו לOKC לנצח!- זה גם יכולה להיות אחלה פרסומת)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 5:00 pm 
Junior

בטוח שווילט צ'מברליין עשה את זה, כי היתה לו עונה עם 48.5 דקות למשחק :shock:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: em28, Google [Bot], uriel17 ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: