סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 1:52 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 01, 2012 12:39 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
יש סיכוי שבארנס או קיד-גילקריסט יפלו לבחירה 4 ואז די אפשר להגיד שנגמר הסיפור של כספי בליגה (אלא אם הוא יועבר תמורת בחירת סיבוב שני לספרס ופופ יוציא ממנו משהו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 01, 2012 3:51 pm 
Hall of Famer

רוב הסיכויים שאחד מהשניים יהיה זמין בבחירה הרביעית. אבל הקאבס יכולים להחליט שהם מעדיפים את דראמונד או רובינסון, שלפחות אחד משניהם ככל הנראה יהיה זמין בבחירה מספר 4.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 01, 2012 4:25 pm 
Hall of Famer

לא רואה את הקאבס לוקחים את רובינסון כשיש להם את תומפסון (לא שאני תופס ממנו יותר מדי, אבל בכל זאת בחירה 4 של השנה הקודמת. צ'אנס כלשהו ירצו לתת לו). מניח שהם ישמחו לקפוץ על העגלה של קיד-גילכריסט אם היא תהיה עדיין פנויה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 01, 2012 4:34 pm 
Hall of Famer

הקאבס יכולים להיות מחוייבים לרובינסון ולתומפסון ולהחליט שהם מעבירים את ורז'או שיש לו ערך טרייד לא רע בכלל. תומפסון יכול לנוע בין שתי עמדות הפנים. הם גם יכולים שהם מנסים עכשיו עונה שתיים לראות מה קורה עם הצמד הזה, כשגם ורז'או נשאר. אני חושב שהטקטיקה הכי גרועה בדראפט היא לא לקחת מישהו שאתה חושב שהוא הטוב ביותר שנשאר, רק בגלל שהעמדה שלו תפוסה. קח את הטוב ביותר ואח"כ תסתדר כך. כמובן שהשאלה היא האם הקאבס אכן רואים את רובינסון כבחירה הטובה ביותר. אין לי מושג.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 01, 2012 6:43 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עמדה 2 היא הכי חלשה שלהם עם פארקר שדי גמר את הסוס אבל לא נראה לי שיש במחזור הזה SG שראוי להיבחר כ"כ גבוה.
ב-4 יש להם את הבחירה משנה שעברה שכדאי לתת לו הזדמנות. יש את האפשרות להריץ את שניהם כמו שעמוס אמר, אבל אני לא בטוח שאפשר לשחק איתם יחד כי אף אחד מהם לא גדול מספיק להיות סנטר.
לקחת את דראמונד זה יהיה הימור גדול מדי לאור מה שהוא הראה בקולג'.
מה שנשאר זה להביא את אחד משני ה-SF הבכירים שיהוו שיפור ודאי למה שיש להם עכשיו. בארנס יתן להם אופציית סקורינג נוספת וקיד-גילקריסט יתן יכולות אול אראונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 01, 2012 8:55 pm 
Hall of Famer

נדב, השתמשת בלינגו הזה של "אין מצב ש..." גם לגבי אייזיאה תומאס וגם לגבי טריסטאן תומפסון. נדמה לי שאנחנו רואים את הליגה הזאת מספיק שנים בשביל לדעת שאין דבר כזה "אין מצב ש...". דוגמאות?
ניו ג'רזי בחרה את דרק פייבורס במקום 3 בדראפט 2010. צריך לתת לו צ'אנס, לא? את עיקר הדקות בניו ג'רזי הוא עשה על הספסל בעוד קריס האמפריז קוטף עוד ריבאונד. הנטס לא היססו לשלוח אותו ליוטה בטרייד על דרון ויליאמס.
עוד דוגמא? דראפט 2009. מינסוטה בוחרת במקום החמישי את ריקי רוביו, ומיד אח"כ... עוד רכז, ג'וני פלין. שני רכזים באותה קבוצה?? קאהן בערב הדראפט דיבר שהוא רוצה לעשות מהם דומארס ואייזיאה החדשים. אז קאהן יכול להמשיך לחלום, ופלין התגלה בינתיים כפלופ, אבל זה לא משנה את העובדות.
עוד אחת? דראפט 2008. הבולס מקבלים את בחירה מס' 1. מספיק קולות (וגם בפורום הזה) היו בטוחים שאין טעם לקחת אחד כמו רוז כשיש את קפטן קירק בקו האחורי. רוז ה-MVP הצעיר בהיסטוריה, והיינריך עדיין שואל את עצמו מה לעזאזל הוא עושה באטלנטה.
אחת אחרונה? שארלוט בובקאטס החזיקה אחלה רכז בשם ריימונד פלטון. נתן אפילו 2 עונות של 14 נק' ו-7 אס'. ובכל זאת, בדראפט 2008 הם בחרו את די ג'יי אוגוסטין בבחירה 9.

תומפסון נתן עונת רוקי די חלשה לשחקן פנים, עם 44% מהשדה ו-55% מהקו. כשחקן פותח ב-25 משחקים הוא נתן 10.4 נק' (47% מהשדה, 62% מהקו) ו-7.5 ריב' ב-28 דקות שזה סביר ולא יותר, ומבחינתי לפחות, שחקן שבהחלט אפשר להעביר בטרייד או לבחור שחקן אחר על העמדה שלו.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 02, 2012 12:42 pm 
Hall of Famer

תותח, אתה מנהל דיון עם עצמך. ההודעה הקודמת שלי בת'רד הזה היא בסך הכל השלישית מעל האחרונה שלך, כך שיכלת לראות די בקלות שלא כתבתי "אין מצב ש..." ביחס לקאבס ולבחירה ברובינסון. כתבתי "אני לא רואה אותם עושים זאת", משמע: אולי יעשו, אבל אני לא חושב שיעשו. כך שזה כבר מעקר את כל ה"הוכחות" שאתה מנסה לתת לי.

מעבר לזה, אתה משכנע את המשוכנע בשני דברים:

1. תומפסון הוא לא מציאה גדולה ו-2. אם יש כשרון מיוחד ששווה לקחת, קח אותו גם אם העמדה שלו כביכול "תפוסה" אצלך. הדוגמאות מוכרות וידועות, מה גם שבכמה דוגמאות אפילו יותר משמעותיות לא נגעת (המשמעותית מכולן: הבלייזרס מניחים שעמדה 2 שלהם סגורה עם קלייד דרקסלר, ומפספסים את ג'ורדן). אממה? אני מתייחס למה שאני חושב שיקרה. ממה שהבנתי, הקאבס מרוצים מתומפסון ורוצים להמשיך לפתח אותו. מה שברור, עמדות 2-3 שלהם מזעזעות להחליא, ויש כמה אפשרויות למלא אותן בדראפט הזה. מה שאני חושב, זה שרובינסון הוא לא שחקן הו-כה-מיוחד ששווה להתחיל להסתבך בשבילו. אולי אני טועה בכל ההנחות שלי או בחלקן, אבל זה מה שאני חושב.

לגבי אייזיאה תומאס בסקרמנטו הייתי נחרץ יותר (מה שלא אומר שלא אטעה...), אבל לפי מה שאני רואה ושומע הוא יהיה הרכז הפותח של הקינגס בעונה הבאה ואולי גם כמה עונות קדימה. אם נחיה גם נראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 02, 2012 3:43 pm 
מנהל פורום

טיישון פרינס עושה קולות של שחקן אז נלך על האפסייד של מיליצ'יץ' ולא על השחקן הבטוח בדמותו של כרמלו גם יכול להיכנס לכאן, לא?

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 02, 2012 5:43 pm 
Hall of Famer

לא בטוח. כמו שעמוס לב כתב בת'רד אחר, מילצ'יץ' נחשב לכשרון אדיר שיכול לצאת ממנו משהו מיוחד באמת. לא חושב שהבחירה בו היתה מעורבבת יותר מדי בשיקולי עמדה, כמו בהערכת כשרון מופרזת ומוטעית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 02, 2012 7:26 pm 
Senior

מעבר לזה שפרינס היה אחרי עונת רוקי של 3 נק' למשחק בדראפט ההוא. אמנם הוא קצת פרץ בפלייאוף ההוא (ובעיקר בסדרה מול אורלנדו כטי-מאק סטופר), אבל אני לא חושב שהוא הותיר רושם עד כדי-כך חזק כדי אשכרה להשפיע על החבירה השנייה בדראפט.
רק בעונה שלאחר-מכן הוא נעשה שחקן חמישייה ובסופו של דבר גם גורם חשוב באליפות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 02, 2012 11:25 pm 
Hall of Famer

אם אני זוכר נכון, אז האמונה של דומארס בפרינס כן שיחקה תפקיד בבחירה במיליצ'יץ', אבל לא בסגנון של "יש לנו את פרינס, אז כרמלו מיותר, ניקח את דארקו", אלא יותר בכיוון של "אנחנו מאמינים שדארקו הולך להיות סופרסטאר, שחקן מיוחד במינו וחוץ מזה, גם עמדה מספר 3 במצב טוב עם פרינס, אז אין סיבה לא ללכת עם הכישרון".

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 12:35 pm 
מנהל פורום

סטרן מתעצבן על מראיין בנושא בחירת הלוטרי של ניו אורלינס:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4242427,00.html

והריאיון עצמו:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 1:23 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
טוב, ג'ים רום הוא סוג של טרול שמתמחה בלעצבן אנשים. מדובר במראיין שחטף פעם מכות באולפן.

אבל לדיויד סטרן מגיע כל טרול העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot] ו 28 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה