סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 12:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 621 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 4:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
*AKA כתב:
מצד שני קאזאן נכשלה בליגה וסיימה רק במקום השישי, בעוד קובאן עם ג'רמייה מאסי סיימה רביעי, הפסידה לצסק"א בחצי גמר הפלייאוף ועשתה עונה יפה מאוד ביורוקאפ עד רבע הגמר. כנראה שפשוטין מעדיף, מעבר לכסף כמו שאמרת, לעזוב את קאזאן שנמצאת בסוף העולם (מודה שאין לי מושג איפה זה קובאן) וללכת למועדון שנמצא בעליה ויש מצב שבשנים הקרובות יצליח יותר מקאזאן.

אף פעם לא הבנתי את האנשים שטוענים שקאזאן זה איזשהו חור שנמצא בסוף העולם (ועוד בהשוואה למקום שאין להם מושג איפה הוא). זה מראה בעיקר על בורות, סלח לי.
קאזאן היא עיר גדולה יותר מתל אביב וירושלים ביחד, בירה של רפובליקה חשובה למדי בפדרציה הרוסית, עם כמעט מיליון וחצי תושבים. שלא לדבר על זה שמבחינה ספורטיבית מדובר באימפריה - לא רק בכדורסל. והיא נמצאת במרחק של טיסה של שעה וצ'ופצ'יק ממוסקבה.
לוקומוטיב קובאן, אם אתה כבר שואל, ממוקמת בקרסנודר. אין ספק, בהשוואה לקאזאן - זה מרכז העולם... ברור.
אני גם לא יודע על מה בדיוק אתה מתבסס כשאתה אומר שקובאן בעלייה וקאזאן בירידה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 5:19 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
+1 לראי. זה חלק מ"תרבות תקשורת הספורט" הישראלית. מישהו פעם זרק "ערבות רוסיה", ומאז כל קבוצה ברוסיה מגיעה מפיזדלוך בערבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 10:34 am 
Hall of Famer

את מנטרת ה"קאזאן זה חור בסוף העולם" התחילו אוהדי הפועל ב-2004, כשניסו לתרץ למה הם לא נסעו עם הקבוצה שלהם לפיינל פור פיב"א-יורוקאפ בזמנו. "לזכותם ייאמר" שהם הצליחו להנחיל את זה לעוד אנשים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 12:30 pm 
Hall of Famer

שימו לב להחתמות של הקבוצה הזו - בי.סי אסטנה, אלופת קזחסטן. קזחסטן נחשבת בפיב"א אירופה? או אסיה?
בכל אופן בימים האחרונים שתי החתמות מעניינות שלהם: דייויד סיימון, הסנטר האמריקאי של רדניצקי הסרבית שראינו השנה באדריאטית - שחקן השנה ומלך הסלים באדריאטית; ועוד החתמה מעניינת של סנטר, אנדראס גליניאדאקיס מאולימיפאקוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 1:21 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
מה מפתיע? הם משחקים בליגה המאוחדת, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 1:31 pm 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:
שימו לב להחתמות של הקבוצה הזו - בי.סי אסטנה, אלופת קזחסטן. קזחסטן נחשבת בפיב"א אירופה? או אסיה?
בכל אופן בימים האחרונים שתי החתמות מעניינות שלהם: דייויד סיימון, הסנטר האמריקאי של רדניצקי הסרבית שראינו השנה באדריאטית - שחקן השנה ומלך הסלים באדריאטית; ועוד החתמה מעניינת של סנטר, אנדראס גליניאדאקיס מאולימיפאקוס.

קזחסטאן שייכת לפיב"א אסיה. אגב ב2011 לפני כמעט שנה היה איתה סיפור מעניין. כשבוע לפני פתיחת טורניר מוקדמות אליפות אסיה, פרשה קזחסטאן במפתיע מהמשחקים והשאירה את בית ה"סטאנים" עם 3 קבוצות בלבד (אוזבקיסטאן, אפגניסטאן וטורקמניסטאן). הפרישה הייתה כתוצאה מהחלטה כלשהי של ממשלת קזחסטאן שלא נומקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 2:06 pm 
Hall of Famer

ראי, הטענה של אוהדי ירושלים יכולה להיות נכונה מבחינת קושי ההגעה, אף אחד לא אמר שקל להגיע מישראל לקאזאן רק בשביל לראות משחק. אממה, ההתייחסות לכל עיר רוסית כפיזדלוך שכוח אל, זה כבר בון-טון של התקשורת הישראלית, שכידוע פועלת במדינה שהיא ממש מרכז העולם.

לגבי אסטנה: בעקרון הליגה הקזחית שייכת לאסיה, אבל היות שהליגה הזו מאד חלשה וקטנה (6 קבוצות) ואסטנה היא המכבי ת"א שלהם, אסטנה משחקת גם בVTB ואף עושה שם תוצאות נאות, כגון נצחונות על ז'לגיריס וחימקי. שיחקו שם העונה חבר'ה אקס יורוליג בדמות ראוול מארשל וגוראן צ'אקיץ', אריק ויליאמס שהיה זר כמה שנים בליגה האיטלקית וג'רי ג'ונסון שהיה בגלטאסריי ובריטאס.

"מעניין" זו מילה סובייקטיבית, אבל ההחתמה של גליניאדקיס לאו דווקא מעניינת במיוחד. בעקרון, סתם בחור ארוך מאד (ובשנים האחרונות גם כבד) שהסתובב בסגל של כמה קבוצות טובות, אבל אף פעם לא היה משמעותי במיוחד, ובגיל 31 ספק אם יהפוך פתאום לכוכב. לליגה הקזחית הוא יהיה סבבה, אבל בVTB אני לא יודע כמה הוא יהיה משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 2:14 pm 
Hall of Famer

לא אוהדי ירושלים, אלא אוהדי הפועל ת"א המציאו את הטענה הזו.
מה זה "אף אחד לא אמר שקל להגיע לקזאן"? הנה, אני אומר. קל להגיע לקזאן. למוסקבה קל להגיע, נכון? אז מה זה כבר טיסת המשך של שעה וקצת?
וכמובן, בענייני "חור בסוף העולם" אנחנו מסכימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 2:31 pm 
Hall of Famer

אז כנראה שגם "קל" זה עניין סובייקטיבי. לדעתך לתפוס קונקשן בחברת תעופה רוסית בשביל להגיע למשחק כדורסל זה קל, יש אנשים שיחשבו שמדובר במשהו לא נח במיוחד. זה בטח לא מבצע אנטבה, אבל זה גם לא קלי-קלות ונוחות נסיעה מקסימלית.

בכל מקרה, תנוח דעתך. אוהדי הפועל ת"א הם בטח לא הראשונים והאחרונים לתרץ באמצעות נסיעות לא נוחות. איך אמר פעם עפר שלח בשידור (רחמנא ליצלן! עוד יפטרו אותו!), אחרי עוד בכיינות מתוקשרת-היטב של הנהלת מכבי ת"א על ההגעה הכה-בלתי-אפשרית לויטוריה הנידחת? "מדברים על זה כמסע תלאות, יש לזה שם אחר: קונקשן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 5:21 pm 
Hall of Famer

מצד שני, אם נסעת באיבריה, אתה יודע שחברה רוסית זה מחלקה ראשונה לידם...
בכל מקרה, טיסה של שעה זה קלי-קלות גם על דיקט מעופף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 5:25 pm 
Hall of Famer

וחוץ מזה - Gotcha!!

nadav_hacohen כתב:
בכל מקרה, תנוח דעתך. אוהדי הפועל ת"א הם בטח לא הראשונים והאחרונים לתרץ באמצעות נסיעות לא נוחות. איך אמר פעם עפר שלח בשידור (רחמנא ליצלן! עוד יפטרו אותו!), אחרי עוד בכיינות מתוקשרת-היטב של הנהלת מכבי ת"א על ההגעה הכה-בלתי-אפשרית לויטוריה הנידחת? "מדברים על זה כמסע תלאות, יש לזה שם אחר: קונקשן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 6:04 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
וחוץ מזה - Gotcha!!

nadav_hacohen כתב:

::yaz-yk:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2012 11:57 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

לפי שמועות בטוויטר: מסינה חוזר לצסק''א, קזלאוסקאס - לאוניקס, אוברדוביץ' - לאפס אנדולו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 9:43 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מילאן מצ'באן, אם אכן יקבל שחרור ממכבי, עשוי לבוא לשחק בספרד. לפי דיווחים, קאחה לאבורל היא המועמדת העיקרית לקלוט אותו, אם וכאשר טלטוביץ' ילך לאמריקה. אבל גם אוניקאחה שעושה רושם ומחתימה כל מה שזז הקיץ הזה - בתמונה. גם בארסה - מוזכרת, אם לורבק הולך לסן-אנטוניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 10:11 am 
Hall of Famer

את מי מלאגה כבר החתימה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 10:28 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

לא "מלאגה", נדב, "אוניקאחה". תהיה עקבי :)
ברצינות עכשיו. הם החתימו את רפשה בינתיים, אבל זה די ברור שאחרי עונה קטסטרופלית, ואחרי העזיבה הצפויה של פרילנד, הם חייבים לבנות את עצמם מהיסוד, אז יש המון שמועות על אוניקאחה, המון שמות באוויר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 2:33 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

שאלה: מישהו פה מכיר את אלון שפיר, לפי מה שאני יודע, משחק בעמדה 3?

http://www.sportando.net/eng/europe/rus ... ertsy.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 8:55 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

זה הבחור, הוא בן 18 היום:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 12:25 am 
מנהל פורום

frodoborg כתב:
זה הבחור, הוא בן 18 היום:

נשמע כמו סתם חרטא, עם כל הכבוד לילד.
אני דיי בקיא ועוקב אחר כדורסל נוער ואם אני אף פעם לא שמעתי עליו אז כנראה שהוא לא כיכב במיוחד ברמות הנערים והנוער.

קצת מזכיר בקטנה את סיפור איבן חירייאב הקנדי/רוסי שיצרו סביבו הייפ על כלום, והוא אומנם לא הצליח להיבחר בדראפט אבל כן לקבל חוזה מקצועני עד שהתגלה הבלוף הגדול.
אז לקחו אותו לקבוצה שלהם עד גיל 23. בוא נגיד שעל סמך מה שרואים בסרטון הקידום העצמי שלו, לא הייתי בונה עליו לנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 12:41 am 
Senior

מתישהו מישהו בסאן אנטוניו יצא לתקשורת ויודיע שהספרס רוצים כסף על כל השמות שעושים עליהם קופה. זה כבר השם השלישי בשני הקיצים האחרונים שמקושר לספרס ומגיע מאירופה. הראשון היה ג'רמי פארגו שהגיע לממפיס, השני היה דה קולו(מה לו ול-NBA, עם כל הכבוד? קשקשת ברשת) ועכשיו לורבק, שנבחר בדראפט ע"י אינדיאנה ולכן יכול לשחק רק לשם. אין לי מושג מאיפה מגיעות הידיעות המפגרות האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 1:12 am 
Sophomore

אם אני לא טועה הזכויות על לורבק עברו לסן אנטוניו בטרייד של ג'ורג' היל. ומשם מגיעה הידיעה המפגרת הזאת לפחות.

עוד מלפפון אירופאי שאמור להגיע לNBA, מירזה טלטוביץ', מועמד לקאבס ולנטס, עפ"י כל מיני שמועות.

בלי קשר לNBA, במילאנו מאוד מאוכזבים מבורוסיס בחצי השני של העונה ועשויים לשחרר אותו. מישהו אמר מכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 10:11 pm 
Sophomore

בטוויטר טוענים שדושאן איבקוביץ' עוזב את אולימפיאקוס, וימשיך רק בנבחרת סרביה.

פטריק בברלי מאשר שהוא קיבל הצעה יפה מאוד מפנרבחצ'ה, אבל עדיין לא החליט מה לעשות. מאמן, אגב, עדיין אין שם. לפחות הם הבינו שהם צריכים רכז רציני.

בילבאו וסיינה מעוניינות להחתים את בנג'מין אזה, שמחזיק בחוזה לעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 12:01 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

פנרבחצ'ה דחו את השמועות על פטריק בברלי.

לגבי איבקוביץ' - זה כבר רשמי:
http://www.euroleague.net/news/i/98200/180

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 10:41 am 
Hall of Famer

רפשה רוצה את רוקו אוקיץ' אצלו במלאגה, שלפי הפרסומים חמה גם על ג'אמונט גורדון. מיודענו סימאס יסאיטיס עוזב את טורקיה וחתם לשנתיים בלוקומוטיב קובאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 7:53 pm 
Sophomore

שמועות מוזרות במיוחד רצות על פנאיוטיס ינאקיס ולימוז'.
עוד בגזרת המאמנים - ריאל מדריד מאריכה את החוזה של פאבלו לאסו לעוד עונה (עד סוף 2014).

חוצמזה, סיינה מדברת על קיצוצים נרחבים בעונה הבאה שיאלצו אותם כנראה לשחרר את מקאלב. לא ברור לי למה הוא לא מועמד לאף קבוצת NBA, רוב השמועות עליו מדברות על טורקיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 621 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: ראובן ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: