סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 5:36 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 10:38 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
idansha כתב:
לא יודע אם זה אשמת איינג' אבל הסלטיקס (וזה חשוב במיוחד אחרי שאוניל ווילקוקס וגם גרין גמרו את העונה) לא הצליחו להחתים אף פריי אייגנטס שהם רצו - איזה דיוויד וסט או קניון מרטין היו יכולים לעזור מאד.

לגבי ווסט, בוסטון הציעו לו את המקסימום שיכלו עד כמה שזכור לי, הוא פשוט העדיף את אינדיאנה. ולגבי קיי-מארט, קודם כל לבוסטון לא היה מספיק כסף בשבילו ושנית, נדמה לי שהוא חתם בקליפרס כשלסלטיקס עוד היה את ווילקוקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 11:10 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
איזה באסה שאני מטיף לאנשים כאן (ובראשם רוני) כבר שנים נגד הקונספט של פירוק קבוצה מוקדם כי כביכול אין סיכוי לאליפות וכביכול ערך הטריידים של השחקנים יותר גבוה עכשיו, ואני מקבל את ההזדמנות להגיד "אמרתי לכם" כשמדובר על בוסטון נגד מיאמי.

ואיזה באסה שמסיבה חסרת היגיון לחלוטין אני נגד בוסטון, למרות שזו פחות או יותר התגלמות כל מה שאני אוהב בכדורסל (אולי חוץ מרונדו). אני שוקל להוריד עוד משקולת מהרגליים של לברון ולעבור לעודד את בוסטון לשארית הסידרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 11:17 am 
Hall of Famer

איך אפשר שלא לאהוב את רונדו?

אגב, דווקא במקרה של בוסטון אני לא הייתי מאלו שחשבו שצריך לפרק, גם מטעמים סנטימנטליים, אבל גם מהטעם שבניגוד לדטרויט ההיא שהייתי בעד לפרק, במקרה של בוסטון היה לי ברור שלא משנה מאיזה מקום הם יגיעו לפלייאוף, הם קבוצה שכל עוד היא בריאה היא מהווה בעיני איום על האליפות, לא פייבוריטית, אבל איום ריאלי, על דטרויט לא חשבתי את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 11:21 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נדמה לי שבשלב כלשהו בעונה דיברנו על אורלנדו (פחחח) במושגים של 1 ל-20, אולי זה קצת גבוה מדי. כמה היית נותן לבוסטון באותו שלב (כמובן כולל שיקלול הפציעות האפשריות)? עובדה בכל אופן שהג'י.אמ. של בוסטון חשב עקרונית כמוך ורק בפוקס זה לא קרה. וכמובן ששיקולים סנטימנטליים זה משהו שאי אפשר לזלזל בו.

לגבי רונדו, אין לי מושג. אולי זה כי אני חושב שמספרי האסיסטים שלו מנופחים מעבר לכל פרופורציה, אולי זה כי ערן אוהב אותו, אולי כי אני אידיוט. שיקול משונה כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 11:45 am 
Hall of Famer

האמת היא שאף פעם לא חשבתי על זה במונחים של אחוזים, מה שכן חשבתי זה ששים את הסלטיקס מול כל קבוצה בליגה כששתיהן בריאות ובהרכב מלא, אני נותן לסלטיקס צ'אנס סביר לנצח. במקרה של דטרויט ואח"כ אורלנדו, פשוט לא האמנתי שיש להן צ'אנס סביר לנצח את העילית של הליגה בלי שליריבה תהיה פציעה משמעותית. אפילו בעונה שאורלנדו הגיעו לגמר, אני חושב שהם לא היו עוברים אפילו את הסיבוב השני אם גארנט היה בריא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 1:04 pm 
Sophomore

chaiel49 כתב:
(אחלה חסימה)

אחלה חסימה זה אנדרסטייטמנט. וויד פשוט הוציא את הכדור הזה מהסל, שבריר שניה לפני שבאס מטביע. צריך לזכור גם את הבדלי הגבהים בין השניים, זה היה בלוק מטורף לחלוטין. באמת מהגדולים שראיתי.

אבל מה שווה הבלוק הזה אם שניה אחרי זה רונדו הודף את הכדור בצורה מדהימה לפיאטרוס שנשאר חופשי וצולף שלשה. מהלך של עונה שלמה, מי יודע.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 1:07 pm 
Sophomore

ראובן כתב:

ואיזה באסה שמסיבה חסרת היגיון לחלוטין אני נגד בוסטון, למרות שזו פחות או יותר התגלמות כל מה שאני אוהב בכדורסל (אולי חוץ מרונדו). אני שוקל להוריד עוד משקולת מהרגליים של לברון ולעבור לעודד את בוסטון לשארית הסידרה.

הוצאת לי את המילים מהפה. גם אני חושב שכדי להוריד קצת דפיקות לב אני הולך לעודד את הסלטיקס במשחק הבא. אולי זה באמת יעביר את הנאחס אליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 1:58 pm 
Sophomore

rony כתב:
איך אפשר שלא לאהוב את רונדו?

מצטרף לשאלה...
מספרי האסיסטים שלו מנופחים? מה זאת קונספרציה חדשה שהליגה וכל רושמי הבאקס סקורס רוצים שיהיה לרונדו עוד אסיסטים?
ונגיד שרושמים אסיסטים על דברים שהם לא באמת (ולדעתי לא, ואני אומר זאת בתור אחד שאנשים אומרים שיש לי הפרעה שכל חצי דקה אני עובר מהמשחק לבוקס סקור וחזרה) אז עושים אתזה גם לשאר הרכזים.

אגב יכול להיות שגם אתה לא אוהב אותו פשוט כי הוא טוב מדי, כבר ראיתי שלושה תגובות כאלה היום (אחת לדעתי פה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 2:08 pm 
Sophomore

ABC כתב:
chaiel49 כתב:
(אחלה חסימה)

אחלה חסימה זה אנדרסטייטמנט. וויד פשוט הוציא את הכדור הזה מהסל, שבריר שניה לפני שבאס מטביע. צריך לזכור גם את הבדלי הגבהים בין השניים, זה היה בלוק מטורף לחלוטין. באמת מהגדולים שראיתי.

אבל מה שווה הבלוק הזה אם שניה אחרי זה רונדו הודף את הכדור בצורה מדהימה לפיאטרוס שנשאר חופשי וצולף שלשה. מהלך של עונה שלמה, מי יודע.

צודק, יותר מאחלה בלוק. אבל בלוק העשור? לא ברמת הקושי ולא ברמת החשיבות, במיוחד כמו שאמרת ששניה אחרי זה היתה את השלשה.
ואם כבר גרמת לי לראות את התקציר שוב ורצית שאני יתפעל ממשו אז זה קרה דווקא מהמסירה של רונדו, וואו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 2:48 pm 
Sophomore

אני חושב שההתלהבות לא נובעת מחשיבות או משהו כזה. כמובן שאם הריבאונד היה נופל לידיים של מיאמי זה היה מוסיף, אבל בכל מקרה אני התלהבתי מדרגת הקושי של החסימה הזאת וזה היה באמת יוצא דופן. מהבחינה הזאת מדובר בבלוק נדיר לטעמי שלא ראיתי הרבה זמן. שים לב שבאס כבר היה בתוך התנופה של הדאנק והכדור שלו היה ממש מילימטר מלהכנס לתוך הטבעת.

חסימת העשור מבחינתי זו החסימה של פרינס על רג'י מילר... גם חסימה לא נתפסת וגם חשובה ברמות על (כמה היה שם? 2 לפיסטונס דקה לסיום? משהו כזה). מצד שני המשחק היום שייך בכלל לעשור אחר, ככה שצריך לחדד את ההגדרה של "העשור" (לא שאני חושב שההגדרה הזאת מוסיפה משהו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 3:16 pm 
Sophomore

ABC כתב:
אני חושב שההתלהבות לא נובעת מחשיבות או משהו כזה. כמובן שאם הריבאונד היה נופל לידיים של מיאמי זה היה מוסיף, אבל בכל מקרה אני התלהבתי מדרגת הקושי של החסימה הזאת וזה היה באמת יוצא דופן. מהבחינה הזאת מדובר בבלוק נדיר לטעמי שלא ראיתי הרבה זמן. שים לב שבאס כבר היה בתוך התנופה של הדאנק והכדור שלו היה ממש מילימטר מלהכנס לתוך הטבעת.

חסימת העשור מבחינתי זו החסימה של פרינס על רג'י מילר... גם חסימה לא נתפסת וגם חשובה ברמות על (כמה היה שם? 2 לפיסטונס דקה לסיום? משהו כזה). מצד שני המשחק היום שייך בכלל לעשור אחר, ככה שצריך לחדד את ההגדרה של "העשור" (לא שאני חושב שההגדרה הזאת מוסיפה משהו).

גמני חשבתי על של רג'י...
בכל מקרה כבר כתבתי זה יותר מאחלה חסימה...ווייד הוא אחד הגארדים החוסמים הטובים אם לא "ה" (אגב תשימו לב לבלדסו שנה הבאה אם יקבל יותר דקות)
ודווקא וויד קיבל השנה בלוק עצום מבראדלי...לא כ"כ חשוב מבחינת החשיבות אבל בלוק לפנים משחקן אלמוני על אחד הסופרסטארים של הליגה ואחרי החסימה וויד נפל לרצפה מה שהעצים את הרגש...
http://www.youtube.com/watch?v=34gviEcQCOA

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 3:21 pm 
Hall of Famer

לא ראיתי אם כתבו על זה, אבל אם מדברים על מהלכים הגנתיים במשחק-חייבים להזכיר את החטיפה של נוריס קול מרונדו 9:30 דקות לסוף המשחק, שהביאה למהלך שהוריד את מיאמי למינוס 1 בלבד. חטיפה גדולה באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 3:25 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
לא ראיתי אם כתבו על זה, אבל אם מדברים על מהלכים הגנתיים במשחק-חייבים להזכיר את החטיפה של נוריס קול מרונדו 9:30 דקות לסוף המשחק, שהביאה למהלך שהוריד את מיאמי למינוס 1 בלבד. חטיפה גדולה באמת.

הזכירו הזכירו...גמני אגב...חטיפה ענקית! אבל כמו שכתבתי אני לא מבין איך דברים כאלה קורים...נכון שרונדו כידרר בחוסר זהירות אבל זה היה נראה כמו נצח שקול רץ אחרי רונדו, אפחד לא יכול לצעוק לו להיזהר? משגעים אותי דברים כאלה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 4:40 pm 
Junior

מאד אהבתי את המהלך האחרון במשחק, של גארנט. וויד מחטיא שלשה, גארנט תופס את הריבאונד, ובמקום להסתכן בכך שבמעט הזמן שנשאר יעשו עליו עבירה שאולי תחזיר כדור להיט, הוא מעיף מייד את הכדור קדימה, בקשת מאד גבוהה שבפני עצמה גוזלת עוד קצת זמן. אמנם זה היה מהלך חשוב יותר אם ההפרש היה קטן יותר, אבל עדיין זה מעיד על חכמה וניסיון מדהימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 4:47 pm 
Junior

ואם זה היה מסתיים בראפין?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 4:50 pm 
Hall of Famer

זהו, שהוא לא סתם העיף את הכדור באוויר, הוא מסר אותו לדולינג שעמד לבד בחצי של מיאמי (שדווקא כן עשה ראפין קטן, אבל לא מזיק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 5:05 pm 
Sophomore

http://www.youtube.com/watch?v=R6gddNWHNvk

מי שפספס את המהלך המדובר ולא מבין על מה אנחנו מדברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 5:11 pm 
Hall of Famer

לא שאי פעם ישרקו על זה, אבל הבלוק של ווייד, או יותר נכון העובדה שאחרי שהוא חוסם את הכדור נקי הוא מוריד את היד על הפרצוף של באס, זה לא פאול?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 5:20 pm 
Junior

פיסת היסטוריה מול העיניים ואתה נטפל לדקויות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 5:22 pm 
Sophomore

לא יודע מבחינת החוקים אבל (ואני לא אוהב את וויד) אני לא חושב שזה צריך להיות פאול...
אני קצת מאוכזב מרונדו שעדיין לא הביא טריפל דאבל בסידרה הזאת (ואני שיא הרציני)
שוויק, מה ההיסטוריה בדיוק?

http://www.youtube.com/watch?v=8QJ4iwqnLKc
זה הבלוק של פרינס למי שלא היה בטוח לגבי מתי איך למה וכמה (כמוני)
אמנם רק משחק שני וסל היה רק משווה...אבל לדעתי גג יותר קשה וגם גג שנתן לך ניצחון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 6:56 pm 
Sophomore

בואנה לא זכרתי שפרינס עף ככה לתוך הקהל והיה צריך מבצע חילוץ כדי להחזיר אותו לחיים :D

איזה בלוק. מה שמדהים (ואני לא חושב שזה היה בשליטת פרינס אלא פשוט מזל) הוא שהכדור שפשף במעט את הקרש מה שגרם לו לעוף למגרש ולא החוצה, ובסופו של דבר להגיע להמילטון. באותה מידה הכדור יכל לעוף מפרינס החוצה ולתת לפייסרס עוד הזדמנות במינוס 2... אם כבר "אמים"(יעני אם ברבים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 8:36 pm 
Junior

chaiel49 כתב:
שוויק, מה ההיסטוריה בדיוק?

לדעתי זה גג שיכנס לזיכרון, כמו הדאנק של ההוא משיקאגו שברח לי השם שלו, שנה שעברה על הפרצוף של וייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 8:36 pm 
מנהל פורום

אי אפשר לדבר על חסימה לדורות, מבלי להראות את החסימה הכי גדולה אי פעם בעיני.
לה-פונזו אליס מדנבר, עונת 92/93 נגד מילווקי

http://www.youtube.com/watch?v=JVFSfRVzQ8s

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 8:40 pm 
Junior

גם למגי הייתה כזו בדיוק שנה שעברה. אי אפשר להשוות לחסימה של פרינס מבחינת החשיבות והמעמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 8:52 pm 
Sophomore

זוכרים אם היה פעם גארד חוסם ברמה של וייד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 31 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: