סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 1:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: יש מאמן לאשדוד
הודעהפורסם: ד' יוני 06, 2012 12:19 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
במקרה של אשדוד הפורום מתנהג כמו הגרוע בכלי תקשורת הספורט בישראל (מי מספר 1?). זורק השערה שעופר ברקוביץ' לא ממשיך באשדוד, אבל בסוף כשמתגלה הטעות, אפילו לא מזכירים פה בשורות הקטנות שהייתה טעות.

בכל מקרה, אשדוד עושים את הדבר המתבקש והנכון וממשיכים עם המאמן שהביא אותם לגמר הפיינל פור עוד שנה נוספת. כמו כן צפוי שגם המנהל המקצועי האוזמן ישאר, אך זה עוד לא סגור.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: יש מאמן לאשדוד
הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 8:14 pm 
Freshman

אז בכל זאת עוד כמה עידכונים על אשדוד (אולי נמצא מישהו שיתעניין).

דבר ראשון, לא, הבלאגן לא נגמר לחלוטין...

אז עופר ימשיך, מאמין שגם שאר צוות האימון (עוזר המאמן, ליאור רוזן, ומאמן הכושר, רפי גרודצקי). לחג'ג' וגור אריה יש חוזים לעונה הבאה. על בוסטיין, טיוס, קרני ושוטבין יש לנו אופציות לעונה הבאה. לא סגור לחלוטין, אבל לדעתי הם ימשיכו. טפירו הוא סימן שאלה, אין לו חוזה איתנו, אבל ככל הידוע לי, יש רצון מצד שני הצדדים להמשיך. הכל תלוי בכסף כמובן, כאן נכנסת לתמונה מכבי חיפה ואולי גם הפועל תל אביב (השערה, לא ידוע לי שהפועל פנו אליו). האמת היא שאני לא יודע מה יהיה איתו, בינתיים הוא נהנה בתאילנד. ויש שמועות שבאוגוסט מתחילים לבנות את ההרחבה של האולם.

שאלות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 9:08 pm 
Freshman

המנהל נשאר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 9:08 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

kickass כתב:
אז בכל זאת עוד כמה עידכונים על אשדוד (אולי נמצא מישהו שיתעניין).

דבר ראשון, לא, הבלאגן לא נגמר לחלוטין...

אז עופר ימשיך, מאמין שגם שאר צוות האימון (עוזר המאמן, ליאור רוזן, ומאמן הכושר, רפי גרודצקי). לחג'ג' וגור אריה יש חוזים לעונה הבאה. על בוסטיין, טיוס, קרני ושוטבין יש לנו אופציות לעונה הבאה. לא סגור לחלוטין, אבל לדעתי הם ימשיכו. טפירו הוא סימן שאלה, אין לו חוזה איתנו, אבל ככל הידוע לי, יש רצון מצד שני הצדדים להמשיך. הכל תלוי בכסף כמובן, כאן נכנסת לתמונה מכבי חיפה ואולי גם הפועל תל אביב (השערה, לא ידוע לי שהפועל פנו אליו). האמת היא שאני לא יודע מה יהיה איתו, בינתיים הוא נהנה בתאילנד. ויש שמועות שבאוגוסט מתחילים לבנות את ההרחבה של האולם.

שאלות?

לטפירו נתתם הצעה לשלוש שנים, 90 אלף דולר לעונה, ללא נקודות יציאה עם הבטחה שבכל רגע נתון אם הוא פורש הוא הופך לחבר צוות מקצועי ללא פגיעה במשכורת. הצעה מדהימה בהתחשב בגילו. עם זאת הוא יעדיף לדעתי הצעה לשנתיים באותם סדרי גודל מחיפה. הצעה שלדעתי יש סיכוי טוב שיקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 10:47 pm 
Freshman

לא סגור שזו ההצעה לטפירו, כן יודע שהיו רוצים לראות אותו יותר משנה אחת גם בצוות המקצועי. אני כן בטוח שההצעה של חיפה תהיה הרבה יותר אטרקטיבית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 10:53 pm 
Senior

מה קורה עם האזרחות המדוברת של טיוס? זאת אולי השאלה המעניינת של הקיץ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2012 11:02 pm 
Freshman

עובדים על זה, כרגע בתהליך כלשהו שצריך לעבור, מקווים לתשובה בקרובה, אולי אפילו קרוב מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2012 12:29 am 
Sophomore

kickass כתב:
עובדים על זה, כרגע בתהליך כלשהו שצריך לעבור, מקווים לתשובה בקרובה, אולי אפילו קרוב מאוד.

ברית מילה? :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2012 1:37 am 
Freshman

האמת שעשה הקזת דם בתהליך הגיור שהוא סיים לפני שנה וקצת....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2012 9:23 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

kickass כתב:
לא סגור שזו ההצעה לטפירו, כן יודע שהיו רוצים לראות אותו יותר משנה אחת גם בצוות המקצועי. אני כן בטוח שההצעה של חיפה תהיה הרבה יותר אטרקטיבית.

אם ג'ף ישתכנע להביא אותו הוא יהיה בחיפה לדעתי. אבל זה אם.
אם הוא ישאל את המאמן האמריקאי החדש זה יהיה אם גדול עוד יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2012 9:42 am 
Sophomore

kickass כתב:
האמת שעשה הקזת דם בתהליך הגיור שהוא סיים לפני שנה וקצת....

הוא עבר כבר ברית מילה? (הקזת דם עושה מי שכבר עבר ברית מילה ורק צריך לחזור על זה לשם אקט הגיור)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2012 11:15 am 
Freshman

סלח לי שאני לא בקיא לחלוטין בעניין החיתוכים. אני יודע שכחלק מתהליך הגיור הוא נדרש לעבור הקזת דם וזה אכן קרה. מעבר לזה, לא התעניינתי.

וטל, תראה, ברור לי שאנחנו לא יכולים לעמוד כלכלית מול חיפה. אני גם לא יודע מה הולך בחיפה, בכל הנוגע לטפירו, אני יודע שהציעו לו הצעה וברור לו שהיא יותר נדיבה משלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2012 12:13 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ג'אפר כתב:
kickass כתב:

ברית מילה? :)

חתימה במכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2012 1:13 pm 
Freshman

יש לי תחושה שגם התהליך הזה יגיע בקרוב (אם הוא לא הגיע כבר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 11:23 am 
Freshman

האופציות על טיוס הישראלי, בוסטיין הישראלי וקרני העוד יותר ישראלי מומשו לעונה הקרובה גם כן. בנוסף לחג'ג' וגור אריה שמחזיקים בחוזה לעונה הבאה.

(מנהלים, אם אתם רוצים להעביר לת'רד המלפפונים בכיף)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 11:27 am 
Hall of Famer

אחלה. ואחרי שמומשה האופצייה על תיוס, מתי להערכתך תבוא החתימה באלקטרה? (אגב, פרגון גדול שלי-ולא בפעם הראשונה-להנהלה של אשדוד שמצליחה להחתים שחקנים טובים על חוזים טובים, לא כולל דרור חג'ג').

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 11:56 am 
Freshman

או איתן נוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 12:40 pm 
Hall of Famer

תגידו, לאנשים שראו את התיוס הזה. עד כמה יש לו פוטנציאל להיות סוג של דיון תומאס או דרל מידלטון המזדקן של פאו? או שהוא שחקן מסוג אחר לגמרי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 1:30 pm 
Senior

לדעתי ואני חושב שכבר אמרתי זאת בעבר הסיכוי שטיוס יחתום במכבי נמוך ואפילו אפסי. הערכות של האנשים מתבססות על זה שהוא ישראלי וזהו מכבי חייבת להחתים אותו, כשבעצם למכבי אין שום צורך בשחקן ישראלי מסוגו של טיוס כרגע. קו הפנים של מכבי יהיה בנוי משחקנים זרים + אליהו (הוא לא ילך הרי לNBA, בו נצא מהסרט של התקשורת). בליגה מכבי תסתדר יופי עם ישראלים כמו פניני, לאנדסברג, הלפרין ואוחיון\רוט\ניסים. בחיית הישראלי הטוב ביותר בקבוצה מס' 2 של המדינה (היא עוד כזאת) זה דן גרונפלד. ליורוליג יש להם כבר חוזה עם שון ג'יימס שהוא שחקן טוב משמעותית מטיוס, עם ניסיון במכבי, והוא יהווה הגיבוי שם, לליגה הם לא צריכים אותו. ככה שהחתמה שלו תהיה הגיונית רק לשנים הבאות, אבל מכיוון שבשנה הבאה הוא יסיים חוזה אז אין להם שום טעם למהר עם זה.

הדבר היחידי שיכול לשנות את התמונה של שהלפרין, אוחיון, לאנדסברג ושות' כולם מסיבות כאלה ואחרות לא יגיעו למכבי, אז לא תהיה להם בריירה. אבל אם אני צריך להמר אז לפחות 2 מהשלוש ישחקו במכבי בשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 2:17 pm 
Hall of Famer

בל נשכח שמכבי עדיין עם סימן שאלה מסוים לגבי אליהו , ותסכים איתי שאם הוא עוזב טיוס עובר כפי הנראה באותו היום למכבי .
אני יכול לראות את מכבי עושה "החתמה פרנואידית" לאור סיכויי העזיבה הפתאומיים של אוחיון ואליהו , ומחתימה את טיוס כסוג של ביטוח .

לגבי אשדוד , נסגר שם ( אפילו בלי טפירו ) יופי של סגל ישראלי .

kickass , הכוונה היא ללכת על 4 זרים או על חוק רוסי ?
מה קורה בגזרת ג'וש קרטר ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 2:47 pm 
Senior

בהחלט. אם אליהו יעזוב אז הוא יוחתם. אבל אני לא חושב שיש סיכוי כזה, אז העבירו את הזכויות שלו בטרייד... אף אחד לא הולך לשלם 500 אלף דולר עכשיו בשביל לשחרר אותו.
ולא, אני לא רואה את מכבי מחתימה אותו בתור ביטוח, סביר שהיציאה של אליהו מוגבלת בזמן, מקסימום יחתימו את טיוס אם וכאשר זה יקרה (אבל ביניינו זה לא יקרה).

הסגל הישראלי של אשדוד על הנייר אמור להיות טוב, אבל מה עם טפירו יחתום במקום אחר (אילת) וטיוס יעזוב? אז פתאום זה חג'ג' ובוסטיין לא משהו להתפאר עליו.

טיוס כאמור לדעתי לא יהיה במכבי והסיכוי לזה נמוך מאד, אבל סביר שילך לאירופה למדינה כמו ספרד שם חוק בוסמן עדיין שווה משהו.

לפי מה שהבנתי\שמעתי (קיקאס יכול לאשר או להכחיש) לטיוס יש בייאווט בחוזה ככה שאם תתקבל הצעה כזאת מאירופה סביר מאד שהוא יעזוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 2:47 pm 
Senior

ג'וש קארטר אומרים שהוא קרוב מאד לירושלים להתאחד עם דאנקן (ואולי גם טפירו על פי השמועות האחרונות)...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 5:23 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
תגידו, לאנשים שראו את התיוס הזה. עד כמה יש לו פוטנציאל להיות סוג של דיון תומאס או דרל מידלטון המזדקן של פאו? או שהוא שחקן מסוג אחר לגמרי?

מסוג אחר. פחות חזק פיזית, בנוי בעיקר על אתלטיות.

קוף ירוק כתב:
לדעתי ואני חושב שכבר אמרתי זאת בעבר הסיכוי שטיוס יחתום במכבי נמוך ואפילו אפסי. הערכות של האנשים מתבססות על זה שהוא ישראלי וזהו מכבי חייבת להחתים אותו, כשבעצם למכבי אין שום צורך בשחקן ישראלי מסוגו של טיוס כרגע. קו הפנים של מכבי יהיה בנוי משחקנים זרים + אליהו (הוא לא ילך הרי לNBA, בו נצא מהסרט של התקשורת). בליגה מכבי תסתדר יופי עם ישראלים כמו פניני, לאנדסברג, הלפרין ואוחיון\רוט\ניסים. בחיית הישראלי הטוב ביותר בקבוצה מס' 2 של המדינה (היא עוד כזאת) זה דן גרונפלד. ליורוליג יש להם כבר חוזה עם שון ג'יימס שהוא שחקן טוב משמעותית מטיוס, עם ניסיון במכבי, והוא יהווה הגיבוי שם, לליגה הם לא צריכים אותו. ככה שהחתמה שלו תהיה הגיונית רק לשנים הבאות, אבל מכיוון שבשנה הבאה הוא יסיים חוזה אז אין להם שום טעם למהר עם זה.

הדבר היחידי שיכול לשנות את התמונה של שהלפרין, אוחיון, לאנדסברג ושות' כולם מסיבות כאלה ואחרות לא יגיעו למכבי, אז לא תהיה להם בריירה. אבל אם אני צריך להמר אז לפחות 2 מהשלוש ישחקו במכבי בשנה הבאה.

קודם כל, נסיון העבר מלמד שאם יש ישראלי מצטיין בליגה-אלקטרה תנסה להביא אותו, וברוב המוחלט של המקרים גם תצליח. מעבר לכך, היו פרסומים באתר הבית של אלקטרה (ידוע גם כ"ספורט 5") שאלקטרה "תאיץ את המגעים" עם טיוס, ושהוא צפוי לשחק שם.

שאר הניתוח שלך, כרגיל, מצחיק. אין שום דבר שברור כרגע לגבי הסגל של אלקטרה, אבל אתה מדבר בבטחון רב על מה יש להם ומה הם צריכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 5:31 pm 
מנהל פורום

הייליטים של טיוס מגיל 11-12 שמצאתי עכשיו במקרה:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 01, 2012 5:35 pm 
Senior

ניסיון העבר כבר מזמן לא מלמד את זה וראינו את זה עם לאנדסברג שחתם בחיפה ולא במכבי (למרות שהיה פרוספקט דראפט ושחקן ישראלי מוביל, שמכבי ידעה עליו). טיוס היום הוא פרוספקט פחות טוב מלאנדסברג שגם אותו מכבי עדיין לא רצה להחתים עדיין.

ויש הרבה דברים ברורים לגביי הסגל של מכבי. כמו זה שהם הולכים להחתים עוד גבוה זר, עוד 4 זר, ויש את שארמדיני אליהו וג'יימס על חוזים. ככה שאיך שלא מסתכלים על זה, למעט עזיבה של אליהו למכבי אין צורך בטיוס אלא אם כן כאמור הם רוצים להחתים אותו סתם לשם החתמה בגלל שהוא ישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה