סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 11:11 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 35 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: משחקי כאילו
הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 4:02 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בוזר לא שווה בחירת לוטרי? (אולי לא 1-3 או 4, אבל בטח כל דבר מתחת לזה). נראה לי שקצת הגזמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 4:09 pm 
Senior

החוזה שלו לא...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 4:12 pm 
Freshman

נורטון כתב:
בוזר לא שווה בחירת לוטרי? (אולי לא 1-3 או 4, אבל בטח כל דבר מתחת לזה). נראה לי שקצת הגזמת.

בוזר לא שחקן רע אבל כבר שני פלייאופים ברציפות המחליף שלו נראה הרבה יותר טוב ממנו, הבולס עוד חייבים לו 47 מיליון ב-3 השנים הקרובות וזה לא שהוא הולך להשתפר יותר מדי בהמשך - הוא עוד מעט בן 31, אם תהיה קבוצת לוטרי שמוכנה לקחת את החוזה שלו אז הבולס לא יחשבו פעמיים. אני לא רואה יותר מדי קבוצות לוטרי ממהרות להיפטר מבחירת הדראפט שלהם בשביל שחקן פציע בן 31 עם חוזה של 47 מיליון ב-3 השנים הקרובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 4:13 pm 
Freshman

ודים כתב:
לא מבין מאיפה ההשוואה בין רוטן לרונדו. זה קצת נשמע לי כמו wishfull-thinking, אלא אם כן באמת יצא לך לראות אותו כל העונה ואתה חושב שכל הסקאוטים טועים.
כרגע הדמיון היחיד בין שניהם הוא שהם גארדים עם קליעה גרועה וזהו. רוטן לא עושה רושם של שחקן הגנה יוצא דופן במכללות ונשמע כאילו אתה מתבסס רק על הנתונים הפיזיים שלו שהם נחמדים. אגב, לשניהם אולי בערך אותה מוטת ידיים אבל רונדו נמוך באיזה 3-4 אינץ'.
התיאורים של רוטן מדברים על שחקן מאוד דומה לטייריק אוונס, שחקן שמעדיף לעשות נקודות ומשתמש בעיקר ביכולת חדירה לסל (ובעיקר משמאל), שחקן עם קבלת החלטות בעייתית משהו ולא באמת רכז אמיתי.

זהו שגם רונדו הגיע לליגה עם תיאורים מאוד דומים (תחפש בגוגל את דפי הסקאוט שלו לדראפט). רוטן שחקן שתוקף, גם רונדו הוא שחקן כזה. רק שרונדו משחק בקבוצה עם שלושה שחקני היכל התהילה וכתוצאה מכך רונדו תוקף כדי למסור. אני מאמין שאם רונדו היה משחק בקבוצה אחרת הוא היה שחקן מאוד שונה.

בכל אופן, ברור שרוטן רחוק שנות אור מרונדו, אחד הרכזים הטובים בעולם, אבל אם יגיע למערכת הנכונה והמאמן הנכון אני רואה בו המון פוטנציאל לנתב את הקריירה שלו אחרי רונדו ולהיות שחקן שנותן שברים דומים. כמובן שזה במקרה הכי טוב, וצריך שהמון דברים יתחברו (כאלה שתלויים בו וכאלה שלא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 4:22 pm 
Sophomore

רוטן לא קרוב בכלל לתכונות של רונדו, שחקנים שונים לגמרי. גם מבחינה סטטסיטית וגם בצורת המשחק. מסכים עם ודים, דומה הרבה יותר לסוג של טייריק אוואנס לעניים.

הפייבוריטים שלי לדראפט:

בראדלי ביל, פרי ג'ונס, ג'ון הנסון, קנדאל מרשל וטרנס רוס לפי סדר. על דראמונד הייתי מהמר גם במקום השני, רק בגלל הנתונים הפסיכיים שלו. קמצוץ של מיצוי והוא יהפוך לשחקן ששווה את הבחירה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 4:23 pm 
Senior

דרך אגב, אנתוני דייויס נמדד כ-10.5'6, או 2.09 מ' בשפת העם. מעניין אם בליגה ירשמו אותו כ-10'6 או כ-11'6. יכול להכריע אם הוא יתחיל בתור סנטר או בתור 4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 4:25 pm 
Sophomore

לאור זה שלניו אורלינס יש את כריס קיימן שדווקא משלים את דיוויס טוב בתכונות הוא בכל מקרה ישחק 4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 4:26 pm 
Senior

כריס קיימן שחקן חופשי בקיץ הקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 4:29 pm 
Sophomore

יש גם את אמאקה אוקאפור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2012 5:29 pm 
Hall of Famer

Luiscola כתב:
יש גם את אמאקה אוקאפור

שההורנטס, כך אומרים, מחפשים עליו טרייד.

אני לא חושב שכדאי שדייויס יתחיל את הקריירה שלו בתור סנטר. אולי עוד הרבה שנים, כשיהיה כבד יותר ויאבד אתלטיות. בינתיים יש כאן אתלט מצוין, גם אם רזה, עם ניידות וטכניקה טובה. אני לוקח אותו כ4 גם אם הסנטר שלי הוא גוסטבו איון.

אגב, מסכים עם סופר מריו לגבי סאלינג'ר, אחלה שחקן. מעניין ששני המוקים החשובים חלוקים לגמרי בדעתם עליו: לפי DX הוא חזק בלוטרי ויבחר שישי (לפני האריסון בארנס, מה שמוזר לי קצת), לפי דראפטנט הוא מדורג רק 17.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 35 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 27 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה