סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 8:38 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 6:51 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
sheky כתב:
הבעיה העיקרית של מיאמי אינה בכשרון, אלא בפריסת הכשרון על פני הסגל. לצורך העניין בבוסטון אף אחד מהחמישיה (לדעתי) לא ברמה של לברון ווויד, אבל מצד שני כל אחד שם יותר טוב מבאטייה, צ'אלמרס והאסלם.

לא הבנתי. איך אתה מצפה שהכשרון יתפרס על פני הסגל כשיש לך שלושה סופרסטארים? אתה רוצה עוד שני כוכבים, שיהיה מאוזן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 8:10 pm 
Junior

ברור שהייתי רוצה עוד 2 כוכבים... the more the merrier.
ולקרוא לבוש סופרסטאר? כן? באמת? אולסטאר בכיף, אבל סופרסטאר?

אני לא התלוננתי, רק ציינתי משהו בעייתי. בבוסטון לצורך העניין יש מספיק רוחב כדי לכסות על יום חלש של אחד השחקנים, במיאמי אין אופציה כזאת. שלברון או וויד ביום חלש אז קשה לנצח. לשמחתי יש בשניים האלו מספיק כשרון שגם יום בינוני (בניגוד לחלש) של אחד מהם ויום טוב של השני מספיק לנצח לא מעט קבוצות.

שמע מיאמי כנראה מחזיקים את הצמד הכי טוב בליגה אבל לא בטוח שהשלישיה הכי טובה בליגה, בטח לא אם אתה בודק מה הם נותנים ביחד ולא סוכם כשרון כאילו זה חסר תלות במרקם ובעמדות (לא בטח שלא הכי טובה, אלא בטח שאני לא בטוח). מה שכן, הם כנראה מחזיקים את השחקן הרביעי-חמישי מבין החלשים מקבוצות הצמרת. זה לא נורא, אבל היה נחמד אם השחקן הרביעי היה ירידה קצת פחות תלולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 8:42 pm 
Junior

היה הכי נחמד אם היית לוקח את נבחרת ארה"ב.

הקבוצה היחידה שאפשר להשוות את השלישיה שלה למיאמי זו הת'אנדר, וגם זה רק אם אתה מוציא את וייד מטופ 5 בליגה ומשווה אותו לווסטברוק.

אם ההירככיה הזו בעייתית אז הם לא היו צריכים להתאחד מלכתחילה, כי אין מצב שהם ישיגו לצד שלושה סופרסטארים (זו היתה ההגדרה בעת האיחוד, עכשיו הערך של בוש וגם וייד, ושל כל הרולפליירס ירד ביחס לעת יצירת הקבוצה) רול פליירים איכותיים כמו נניח ריי אלן ורוי היברט. לא ריאלי, מעבר למזל בדראפט. אם בנית קבוצה סביב שלושה כוכבים כאלה ברור שלא תהיה לך אפשרות לכסות על יום חלש של לברון/וייד. הספרס יכלו לכסות על יום חלש של דאנקן/פארקר בשיאם? הלייקרס יכלו לכסות על יום חלש של שאק/קובי? איזה שחקן רביעי-חמישי היה להם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 8:54 pm 
Junior

אני בהחלט חושב שההוספה של בוש הייתה מיותרת לחלוטין.

הספרס ספציפי יכלו לכסות על יום חלש של כל אחד בגלל פופוביץ', מה שהוא עושה עם שחקני חצי די-ליג זה מדהים. אבל לא היה שם מישהו גדול מדי.

אם משווים את זה לת'אנדר רואים שהירידה אחרי השלישיה המובילה זו לא ירידה כזאת גדולה.
גם אני חושב שללייקרס יש שלישיה מאוד חזקה (למרות שכנראה פחות משל ההיט) עם ה2 הכי טוב בליגה, ה5 השני הכי טוב בליגה (וטענו פה שגם ראשון בחלקים מהעונה) וגאסול שהוא עדיין בטופ 5 של העמדה שלו.

אני חושב שבכסף שהוציאו על מילר ובאטיה (שמוכיח את עצמו בסדרה הזאת) שהתווספו לעמדות גם ככה חזקות יכלו לשים על 5 יותר טוב. מההתחלה אם אתה שואל אותי לא הייתי מביא את בוש אלא שחקן פנים יותר מאשר שחקן שזורק חצי מרחק.

אבל שוב, אני לא אומר ש"דפקו אותנו" או כל דבר אחר, סתם חבל שהשחקן הרביעי לא תורם יותר, זה הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 8:59 pm 
Senior

גאסול לא טופ 5 בעמדה שלו לפי איך שהוא נראה בשני הפלייאופים האחרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:17 pm 
Junior

בדיעבד גם לדעתי היה עדיף במקום בוש+רולפליירים רגילים, להביא שחקנים משלימים איכותיים לצד לברון ו-וייד. אגב השחקן הרביעי שלכם תורם 11.5 נק' 4 אס' ו4 רב', לא רע.

גאסול כבר שנתיים נראה איום ונורא בפלייאוף, הוא לא טופ 5 בעמדתו. כנראה בין ה8-10 (כשאני מחשיב את דאנקן וגארנט סנטרים). גם ביינום לא קרוב לוייד כאופציה שניה.

הת'אנדר אחת הקבוצות שעשו בנייה מדהימה דרך דראפט, ב2007 שיחק להם המזל ליפול דווקא על המקום השני ולקבל את דוראנט (אם היו יוצאים ראשונים היו נדפקים עם אודן, שלישיים ונדפקים עם מישהו אחר). ב2008 שיחקו אותה עם ווסטברוק ואיבקה, כשדוראנט עדיין בן 19 ולכן קיבלו עוד בחירת לוטרי ב2009 ולקחו את ג'יימס הארדן. אבל מבחינה התקפית גם אצלהם יש ירידה גדולה אחרי שלושת הגדולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:42 pm 
מנהל פורום

מתגברות שמועות על פרישה אפשרית של קווין גארנט ממשחק. הבחור אחד מהפוורורד/סנטר הגדולים של ה-20 שנה האחרונות עם קילומטרז' של 16 עונות ושלל הישגים. 12 עונות עם מינסוטה בהן לא ממש הגיע להישגים ואז 5 העונות עם הביג טרי. בכל מקרה גארנט מסיים השנה את החוזה ואם הוא יחליט להיות FA הוא יהיה שם חם, חם מאוד. הרבה קבוצות ישמחו לצרף וטרן כזה שעוד יש לו מה לתת כדי להגדיל את הסיכויים שלהן לאליפות. וגם אני בטוח שהוא ישמח לפרוש עם טבעת נוספת, במיוחד לאור הרוחות שנושבות שהסלטיקס הולכים לבנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 10:29 pm 
Junior

פלאש, לצ'למרס היה בעונה הסדירה 9.8 נקודות, שזה אחלה אבל מעט יחסית.
בפלייאוף הוא אומנם קולע 2 נקודות יותר אבל בוא נזכור שבוש לא שיחק כמעט מחצית מהפלייאוף ואז הוא למעשה הפך לשחק השלישי.

פאו בעונה האחרונה עם עונה כמו בוש בערך ואולי אפילו קצת יותר טובה (0.6 נקודות יותר אבל אבל 2.5 ריב' יותר ו1.8 אסיסטים יותר ואחוזים קצת יותר טובים).
לא יודע, אם מתייחסים לגארנט ודאנקן בתור סנטרים אני באמת חושב שהוא טופ 5, אם לא אז טופ 6.
אני חושב שמי שמעליו בצורה מובהקת זה נוביצקי, גריפין וכנראה גם לאב. אולי אמארה, למרות שלא רואה מה הוא עשה השנה שאמור לתת לו מקום לפני פאו.

אגב - אם בדרך נס יהיה מספיק כסף להביא את גארנט להיט זה יהיה להיט (אה? משחק מילים שכזה!)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 10:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לי יש דוקא הרגשה שגארנט יעדיף למשוך פרי אייג'נטס אחרים להגיע לסלטיקס מאשר לעזוב. הוא וריי אלן הרוויחו מספיק בקריירה בשביל להאכיל את הילדים הנכדים והנינים שלהם (ושל לאטרל ספריוול) כך שלא מן הנמנע ששניהם יחתמו מחדש על חוזים נמוכים וישכנעו 2-3 שחקנים צעירים טובים אבל לא אולסטארים להצטרף אל הגרעין שלהם, פירס, באס, בראדלי וכמובן רונדו שיריץ את ההצגה. בוסטון חסרים בעיקר ספסל צעיר בשביל להמשיך להיות קונטנדרים. כמעט שכחתי שיש גם את הפוורוורד שפספס את העונה (ששמו ברח לי) שאמור לחזור ויוסיף עומק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 10:48 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
שאלות המה-היה-קורה-אילו לגבי בוש לא כל כך רלוונטיות כי נראה לי שבמקרה הזה הקונספירציה שהכל תוכנן מראש על ידי השלישיה נראות מאוד הגיוניות. השאלה היא האם במקרה שמיאמי תפסיד גם השנה הם יחליטו לפרק את החבילה. מכיוון שמשום מה נראה לי שכבר לא רלוונטי לדבר על טרייד של לברון על הווארד כמו שכל מיני אנשים כאן בפורום הציעו, אז נראה הגיוני שבוש הוא החוליה החלשה.

ובדיוק עמדתי להציע מה שצ'רלס הציע (אבל נראה לי ששחקני NBA לא חושבים ככה, אלא אם הם מין בארקלי או מאלון כאלה שרוצים תואר נואשות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 11:26 pm 
Junior

שקי, גאסול אל -ארואנד פלייר נחמד אבל בגרסתו הנוכחית הוא לא סקורר באינטנסיביות פלייאוף, ושחקן הגנה רע. הוא ה-כשלון של הלייקרס ב2 הפלייאופים האחרונים, ואני מעדיף כל אחד מהפאוורים הבאים עליו: נוביצקי, גריפין, לאב, אלדרידג', אמרה, בוש, ג'וש סמית', וגם זי-בו.

צ'ארלס, ג'ף גרין?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 11:39 pm 
Senior

לא יודע אם הייתי מעדיף את ג'וש סמית' על גאסול, אבל את האחרים בהחלט כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 12:03 am 
Junior

לסיום הסדרה המופלאה של רונדו, נביא כמה מזכרות:

http://www.youtube.com/watch?v=eMwi9BIP_40
מהלך נפלא שכדאי ללמוד, העיף את וייד. והאמת? נראה אפשרי גם לשחקני-שכונה, הקושי הוא לתזמן את הצעדים אבל סה"כ זורם עם התנועה לסיים כך ביד ימין, אחלה מהלך.

כאן הוא שלח את האסלם:
http://www.youtube.com/watch?v=80EVb7HNa6o
עוד יותר מדהים.

ועוד אחת על וייד:
http://www.youtube.com/watch?v=_7bOCb9VOEU

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 12:06 am 
Junior

למה הייתה מעדיף את בוש על גאסול? אני הייתי לוקח אותו להיט לפני בוש בקלות.
ראנדולף נתן עונה של 11.6 נקודות והיה כשיר בפחות מחצי ממנה. זה שחקן שפרט ל2 עונות נחשב לבזבוז אדיר של הכשרון שלו. אני לא רואה שום דבר פרט לפלייאוף בשנה שעברה (היחיד שלו ברמה כזאת שאני זוכר) שנותן לו יתרון על גאסול.
אולדריג' נתן עונה יותר טובה מגאסול אבל בקבוצה שלא הגיעה לכלום בתור השחקן המוביל שלה. לא בטוח שבתור כינור שלישי הוא היה עדיף על גאסול.
על ג'וש סמית' אין לי ממש מה להרחיב, לא רואה אותו ברמה של 4 סביר בקבוצת צמרת. הוא 3 שיכול לשחק 4, לא 4.
על השאר אני יכול להסכים, למרות שאני מאוד לא אוהב את אמארה וחושב שהוא אובר-רייטד מאוד, אבל קשה לי ממש לתת טיעון נגד משכנע עליו.

אני חושב ש2 הפלייאופים האחרונים השכיחו עונה סדירה לא רעה בכלל וקריירה מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 12:30 am 
Junior

עונה רגילה בלבד זה לא טוב בלייקרס.

הבלייזרס לא הגיעו השנה לפלייאוף, אבל אלדרידג' הביא אותם לפלייאוף ב3 עונות הקודמות, ל6 משחקים כל סדרה. גאסול הצליח להביא את ממפיס ל0 נצחונות ב3 סדרות פלייאוף, ואז עונה-שתיים בלי פלייאוף. המעבר ללייקרס לצד קובי ופיל הציל לו את הקרירה. היה טוב בריפיט, אבל הזדקן ובשני הפלייאופים האחרונים הפך לנקבה רכרוכית, איטי/רך מדי כדי לשמור או לקלוע בפוסט. באינטנסיביות פלייאוף הוא חצי מהסקורר שהוא אלדרירג', בוש או אמארה. כן הם ריבאונדרים פחות טובים, אבל פשוט איום גדול התקפי גדול יותר. זי-בו היה פצוע, אבל בסדר מול הקליפרס, נראה לי שרוב אוהדי הלייקרס ילכו עם טרייד גאסול-רנדולף ולהמר על חזרה שלו לסקורינג סביר, או לאטלנטה תמורת ג'וש סמית'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 7:01 am 
מנהל פורום

זה מאוד מצחיק איך אפשר לסובב את הגלגל לכיוון המתאים כל פעם

כשגאסול הביא אליפות ללייקרס, הוא היה טופ-3 בעמדה שלו (ומי זה בכלל כריס בוש...), אבל היום הוא ה-כשלון שלהם...
מעבר לזה, להגדיר את למרקוס כמי שהוביל את הבלייזרס ל3 פלייאופים, זה קצת (הרבה) לחטוא לאמת, כי מלבד העונה האחרונה שהוא היה פצוע, ברנדון רוי היה בעל הבית שם, ולמרקוס שיחק תפקיד משני יותר.
אבל למה להסתכל לעובדות בעיניים, אם אפשר לעוות אותן??

ואגב, במקום ההיט, סיכוי סביר שאני לוקח סטרייט-אפ בוש על גאסול.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 10:59 am 
Junior

ואו אני כל כך אשמח לתקוע את מיאמי עם גאסול.... אפשר רק להניח שלא ראיתם את רוב המשחקים שלו בפלייאופים האחרונים. ולא הבנתי מה אתה רוצה.
כשסקוטי פיפן הביא אליפויות לבולס הוא היה היה הסמול פורוורד הכי טוב, שנתיים אחרי הוא קלע בדאבל פיגרס מינימלי. שחקנים מזדקנים אתה יודע, תסתכל בהבדלים העצומים בסטט' של גאסול בפלייאוף בריפיט לעומת השנתיים האחרונות. אלדרידג' לא היה השחקן המוביל המובהק ב2009 וגם ב2010, אבל בשתי הפלייאופים האחרונים של הבלייזרס רוי היה פצוע ובפירוש אלדרידג' הוביל אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 11:45 am 
מנהל פורום

מכיוון שמן הסתם הלייקרס חושבים כנראה כמו פלאש, מה הסיכוי למכור להם את בוש על גאסול אבל לא סטרייט אפ? לא שאני מכיר את ג'ורדן היל, נניח, אבל אם מיאמי יוכלו להשיג את גאסול ועוד שחקן לעבות את קו הפנים החלש שלהם זה נראה לי סטארט אפ רציני.

בכל אופן, לדמיין את גאסול מחלק אסיסטים מהפוסט ללברון או וייד גורם לי להזיל ריר. משום מה גם נראה לי שהאפקט של המעבר יהיה כמו האפקט של המעבר של שאקיל למיאמי (רצון עז להראות לקובי מי יותר גדול). איפה חותמים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 11:50 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
גאסול חוץ מהעובדה שהוא מתבגר גם משחק מחוץ לעמדה בשני הפלייאופים האחרונים. כפאוור הוא בוודאות כבר לא טופ-10, אבל עדיין לא הייתי חורץ עליו את הדין ברשימת הסנטרים. הוא בכל אופן אפגרייד על כל מה שיש למיאמי (ולהרבה קבוצות אחרות בליגה) באמצע, אבל ממש לא הייתי שולח את בוש בשבילו. מיאמי צריכה את בוש - צריכה את הסוג הזה של סטרץ' 4 שמפנה קצת מקום לחדירות ומהווה איום מחצי מרחק (ואם עניין השלשות ימשיך, אדרבה ואדרבה).

הבעייה במיאמי היא כזו - בכל סיטואציה "נורמלית" של בניית קבוצה על ידי GM ולא ע"י השחקנים עצמם, המועמד הטבעי לטרייד היה, נכון לעכשיו, לא לברון ולא בוש אלא ווייד. הוא הכי מבוגר מהשלושה, הוא לא בריא, והסקיל סט שלו ושל לברון דומים מדי. אבל פשוט מסוכן לשלוח את כל אחד מהחברה האלו בטרייד, לך תדע איזו כביסה מלוכלכת תצא החוצה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 11:55 am 
Sophomore

Amos Gueta כתב:
גאסול חוץ מהעובדה שהוא מתבגר גם משחק מחוץ לעמדה בשני הפלייאופים האחרונים. כפאוור הוא בוודאות כבר לא טופ-10, אבל עדיין לא הייתי חורץ עליו את הדין ברשימת הסנטרים. הוא בכל אופן אפגרייד על כל מה שיש למיאמי (ולהרבה קבוצות אחרות בליגה) באמצע, אבל ממש לא הייתי שולח את בוש בשבילו. מיאמי צריכה את בוש - צריכה את הסוג הזה של סטרץ' 4 שמפנה קצת מקום לחדירות ומהווה איום מחצי מרחק (ואם עניין השלשות ימשיך, אדרבה ואדרבה).

הבעייה במיאמי היא כזו - בכל סיטואציה "נורמלית" של בניית קבוצה על ידי GM ולא ע"י השחקנים עצמם, המועמד הטבעי לטרייד היה, נכון לעכשיו, לא לברון ולא בוש אלא ווייד. הוא הכי מבוגר מהשלושה, הוא לא בריא, והסקיל סט שלו ושל לברון דומים מדי. אבל פשוט מסוכן לשלוח את כל אחד מהחברה האלו בטרייד, לך תדע איזו כביסה מלוכלכת תצא החוצה...

זו בדיוק הנקודה, קלעת בול! שלושת השחקנים האלה בנו את הקבוצה והם גם יחליטו על פירוקה (אם וכאשר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 11:59 am 
Junior

:lol: ראובן, הלוואי! בוש-ביינום נשמע שילוב מצוין. גאסול יהרוס למיאמי תהגנה. כל הצדדים מרוויחים. אגב, מתי בפעם האחרונה היה טרייד גדול בין שתי יריבות?

ג'ורדן היל לדעתי פרי אייג'נט. אם הייתי אוהד ההיט הייתי רוצה להחתים אותו, ריבאונדר ומסיים עדיף על הסנטרים שלהם, ועם פוטנציאל להפוך לשחקן דאבל-דאבל קבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 12:06 pm 
מנהל פורום

עמוס, אני חושב שהרבה יותר משחשוב למיאמי גבוה שקולע מבחוץ (כרגע גם יש להם את באטייה, שנראה שההסבה שלו לארבע תהפוך לקבועה, ואת האסלם), חשוב להם שחקן פנים עם משחק גב לסל טוב, מה שאין להם כרגע בכלל.

בכל מקרה, טרייד (כפוי) על וייד הוא לדעתי לא אופציה מבחינת מיאמי מאותה סיבה שטרייד של בוסטון על פירס לא היה אופציה. יש איזושהי אתיקטה בדברים האלה, לדעתי. מתי קרה שקבוצה נפטרה משחקן פרנצ'ייז שהיה שלה מאז הדראפט ושגם הביא לה אליפות, ולא כשהוא זקן לגמרי? לדעתי גם ממילא טרייד על כל אחד מהשלושה הוא לא אפשרי כי אני מניח שהיתה הבנה בין השלושה ובין מיאמי שהם כולם שם ביחד, אבל מצד שני, אם גם הפעם מיאמי יתפרקו בגמר אז לך תדע מה יהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 12:10 pm 
Hall of Famer

עמוס, הנקודה היא שסטרץ' 4 זה ממש לא בעייה להשיג ולא צריך לשלם סכום 8 ספרתי כל עונה בשביל מישהו כזה (לבוש יש עוד 5 עונות בחוזה, מתחיל ב-16 מיליון ומסתיים ב-22 מיליון), הסלטיקס משלמים לברנדון באס למשל 4 מיליון לעונה, הניקס משלמים לנובאק פחות ממיליון, פיניקס משלמים לצ'אנינג פריי 5-6 מיליון, אורלנדו החתימו את ביג בייבי ב-6 מיליון, שלא לדבר על אנדרסון שעדיין על חוזה רוקי. לטעמי עדיף להשיג סנטר כמו גאסול וסטרץ' 4 בזול יחסית מאשר להישאר עם בוש כשלידו כל מיני ג'ואל אנתונים ודקסטר פיטמנים, בטח ובטח כשהחוזה של גאסול קצר בשתי עונות וכשג'ואל אנתוני מקבל סכומים דומים לאלו של באס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 12:37 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
שאלות המה-היה-קורה-אילו לגבי בוש לא כל כך רלוונטיות כי נראה לי שבמקרה הזה הקונספירציה שהכל תוכנן מראש על ידי השלישיה נראות מאוד הגיוניות. השאלה היא האם במקרה שמיאמי תפסיד גם השנה הם יחליטו לפרק את החבילה. מכיוון שמשום מה נראה לי שכבר לא רלוונטי לדבר על טרייד של לברון על הווארד כמו שכל מיני אנשים כאן בפורום הציעו, אז נראה הגיוני שבוש הוא החוליה החלשה.

ובדיוק עמדתי להציע מה שצ'רלס הציע (אבל נראה לי ששחקני NBA לא חושבים ככה, אלא אם הם מין בארקלי או מאלון כאלה שרוצים תואר נואשות).

לכן הצעתי לא למשוך אולסטארים שירצו הרבה כסף אלא שחקני דרג שני/שלישי, עם דגש על יותר צעירים ממבוגרים.
או ג'יי מאיו כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: em28, uriel17 ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: