סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 5:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 97 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:07 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 22319.html

האם הוא בדרך למכבי ולנבחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:08 pm 
Sophomore

את מי עוד שווה לאזרח?

דאור פישר או אולי קורטני פלס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:09 pm 
Freshman

בפעם השלישית, הוא עדיין לא אזרח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:21 pm 
Senior

על הדרך אם מאזרחים פה שחקנים סתם אז רצוי לאזרח את קיצ'ן... מכבי מחפשים רכז ובטח לא יהיה אכפת להם אם הוא ישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:24 pm 
Freshman

יצא לי קצת להתעסק בעניין האזרחות של טיוס השנה, זה לא כזה פשוט כמו שחושבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:28 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
מכבי לא צריכה אותו. כמו במקרה עם לנסברג, לא יקרה כלום אם נחכה עוד שנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:29 pm 
מנהל פורום

לפי כל הכתבות שפורסמו תיוס קיבל היום את האזרחות. יש לכם מידע אחר בנושא הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:33 pm 
מנהל פורום

Shiver כתב:
לפי כל הכתבות שפורסמו תיוס קיבל היום את האזרחות. יש לכם מידע אחר בנושא הזה?

אני נוטה יותר להאמין לאדם שמתעסק בעניין האזרחות הזו באופן יומיומי ושלארגון שבו הוא מועסק יש אינטרס גדול שטיוס יקבל כבר את האזרחות, מאשר לכתבים בתקשורת שלנו.

ויש גם שני נושאים אחרים שבהם כבר דוסקס בנושא.

נערך לאחרונה על ידי ודים בתאריך א' יוני 10, 2012 9:36 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:33 pm 
Freshman

ציטוט של טיוס מהיום ב-ONE (סליחה מראש):

"אני מאוד מתרגש ושמח. זה כבוד גדול להיות ישראלי ואני מאוד שמח על כך שסוף סוף אוכל להצטרף לנבחרת ישראל אחרי הרבה זמן שעבדתי קשה בשביל זה. אני חושב שאני יכול לעזור לנבחרת בהרבה אספקטים. לשחק באנרגיות גבוהות, לעזור בריבאונד וכמובן ללמוד מהשחקנים המצוינים שיש בנבחרת ומהניסיון שלהם". אמר טיוס ל-ONE."

אלא אם כן ב-ONE מפברקים ציטוטים, נראה שהסיפור הפעם אמיתי. זו נראית כמו הבחירה הכי טובה לנבחרת, רק פארמר יכל בעיני להתחרות, וגם זה בספק בגלל הצורך הנואש בגבוהים.

הוא באמת 2.05 כפי שמפרסמים באתרים? נשמע לי חשוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:39 pm 
Freshman

kickass, לא התכוונתי להתעלם מההודעה שלך, קשה לדעת בפורום אנונימי אם מישהו חלק מאיזו קבוצה. אם יש לך קצת מידע, אשמח אם תשתף (לדוגמא, אם קיבל תעודת תושב ארעי בלבד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:40 pm 
מנהל פורום

asaf g כתב:
ציטוט של טיוס מהיום ב-ONE (סליחה מראש):

"אני מאוד מתרגש ושמח. זה כבוד גדול להיות ישראלי ואני מאוד שמח על כך שסוף סוף אוכל להצטרף לנבחרת ישראל אחרי הרבה זמן שעבדתי קשה בשביל זה. אני חושב שאני יכול לעזור לנבחרת בהרבה אספקטים. לשחק באנרגיות גבוהות, לעזור בריבאונד וכמובן ללמוד מהשחקנים המצוינים שיש בנבחרת ומהניסיון שלהם". אמר טיוס ל-ONE."

אלא אם כן ב-ONE מפברקים ציטוטים, נראה שהסיפור הפעם אמיתי. זו נראית כמו הבחירה הכי טובה לנבחרת, רק פארמר יכל בעיני להתחרות, וגם זה בספק בגלל הצורך הנואש בגבוהים.

הוא באמת 2.05 כפי שמפרסמים באתרים? נשמע לי חשוד.

זה לא סותר את מה שקיקאס אמר. זה אמיתי, פשוט מבחינה בירוקרטית זה עוד לא הסתיים לגמרי ויש עוד איזה הליך כנראה.

בעניין הגובה - לפני שנה הוא נמדד במחנה הדראפט כ-1.99 בלי נעליים (ומוטת ידיים של 2.11).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 9:49 pm 
Senior

זה בהחלט סותר את זה ואני ממש לא יופתע אם בONE פיברקו תגובה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 10:01 pm 
Freshman

א. אני חושב שזה ידוע פה שאני עובד במכבי אשדוד.

ב. הידיעה פשוט לא נכונה. אני לא יודע אם הציטוט באמת נאמר או לחילופין נאמר לציטוט, האמת לא כזה מעניין. בכל מקרה, אלכס לא קיבל היום אזרחות. כתבתי פה בת'רד אחר, הייתה איזושהי התקדמות היום, לא קיבל שום תעודה ושום מעמד בישראל, כך שאני לא סגור למה בדיוק אנשים החליטו לפרסם ידיעות כאלה ואחרות. אני מניח שבימים הקרובים יהיו עוד קצת התפתחויות, אז אל תתפלאו אם תראו עוד כמה ידיעות שאלכס טיוס קיבל אזרחות.

ג. כידוע לי (מודה לא מדדתי), אלכס הוא באזור ה-2.03 עם נעליים. לגבי המוטת ידיים זה אכן נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 11:39 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

הוא קיבל מעמד תושב ארעי לפני כמה ימים
אמור לקבל תושב קבוע בכל רגע
לגבי האזרחות - הוא אומר שזה ענין של ימים. מי שמכיר את התהליך סקפטי יותר, אבל אם הנבחרת ברקע ואנשינו הטובים מקצרים לו הליכים אז ייתכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2012 11:44 pm 
Senior

למי אכפת מה הגובה האמיתי שלו. כאילו שעוד 2 סנטימטר הוא היה הופך לפקוביץ'. זה הרבה יותר טוב מגרין או מקוקיה או רות'בארט. הוא אומנם נמוך, אבל לא שחיף לגמרי(רות'בארט) חסר ניתור(קוקיה) או נגר שלא יודע לתפוס כדור ואחרי השיא(גרין). מול סנטרים אמיתיים אנחנו עדיין בבעיה אבל מול נבחרות שיש להן סתם שרוכים לא טכניים במיוחד זה יכול להיות פיתרון סביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 12:16 am 
מנהל פורום

shachaf78 כתב:
למי אכפת מה הגובה האמיתי שלו. כאילו שעוד 2 סנטימטר הוא היה הופך לפקוביץ'. זה הרבה יותר טוב מגרין או מקוקיה או רות'בארט. הוא אומנם נמוך, אבל לא שחיף לגמרי(רות'בארט) חסר ניתור(קוקיה) או נגר שלא יודע לתפוס כדור ואחרי השיא(גרין). מול סנטרים אמיתיים אנחנו עדיין בבעיה אבל מול נבחרות שיש להן סתם שרוכים לא טכניים במיוחד זה יכול להיות פיתרון סביר.

שחף, מי פרץ לך ליוזר? :shock:
זה לא אתה שנוהג בדרך כלל להתחשבן על כל סנטימטר בגובה?
בכל מקרה, פה אתה צודק לגמרי. הוא לא איזה שחקן מטרה בפוסט, אבל הוא בהחלט מספק הרבה דברים שחסר לנו בנבחרת. דברים שבעיקרון אליהו אמור ויכול לתת, אבל טיוס יעשה אותם יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 12:31 am 
Freshman

טל כתב:
הוא קיבל מעמד תושב ארעי לפני כמה ימים
אמור לקבל תושב קבוע בכל רגע
לגבי האזרחות - הוא אומר שזה ענין של ימים. מי שמכיר את התהליך סקפטי יותר, אבל אם הנבחרת ברקע ואנשינו הטובים מקצרים לו הליכים אז ייתכן.

אני חושב שזו הפעם הראשונה שאני קורא פה הודעה שלך והיא לא נכונה לחלוטין. לא קיבל מעמד של תושב ארעי, לא אמור לקבל מעמד של תושב בכלל לצורך העניין. אני גם לא יודע מאיפה הסקפטיות, את התהליך הספציפי של אלכס אני מכיר לאורך ולרוחב ויכול להגיד שההגדרה "עניין של ימים", היא נכונה לחלוטין. בכל מקרה, זה תהליך שהחל לא אתמול, רוב האנשים גם לא מעודכנים לגמרי בסיפור האמיתי, אז בשביל להבהיר: אלכס טיוס לא התגייר בארץ, הוא התגייר בארה"ב הרבה לפני שדובר על מכבי אשדוד או ישראל. הוא הגיע לארץ אחרי שהוא סיים את תהליך הגיור שלו ונחשב ליהודי ברוב הקהילות היהודיות בעולם. כמובן שבארץ המצב קצת יותר מסובך ולא כולם מכירים בכל גיור שנעשה בחו"ל, אבל זה לא משנה כי ההכרה אמורה להיות על ידי משרד הפנים והיא אושרה במהלך תהליך בקשת האזרחות. בגדול בגדול נותרו שני עניינים פתוחים בתהליך קבלת האזרחות שמשרד הפנים צריך לאשר. מה שבעצם כן קרה היום, הוא שהתקבל אישור על אחד מאותם עניינים. כרגע נשאר לסיים משהו אחד בתהליך קבלת האזרחות (שימו לב, קבלת אזרחות, לא גיור). לפי איך שאני מכיר את העניין הנ"ל ומכיוון שאני גם אחד האנשים שמטפלים בעניין, זה באמת אמור להסגר תוך כמה ימים. לגבי הנבחרת, אגב, אני לא סגור על זה, אבל לדעתי הנבחרת גם אמורה לקבל אישור מפיב"א לגבי האזרוח. לגבי התהליך הזה אין לי מושג כלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 12:43 am 
Junior

אם כבר מתאזרחים, אז לא חראם שעד שמייקל ג׳ורדן מקבל אזרחות ישראלית, הוא בא לשחק דווקא בנבחרת הנשים?
http://m.one.co.il/Article.aspx?id=201064

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 2:33 am 
Sophomore

נח, אני לא טל, אבל כשהוא אמר "עניין של ימים" זה נשמע שלא כל התהליך לוקח כמה ימים, אלא שהתהליך הספציפי של טיוס הולך להסגר השבוע תוך כמה ימים ספורים... ככה שלא נראה לי שיש לכם מחלוקת בעניין הזה (כן יש אחת בנושא התושבות ארעית/קבע שיש או אין, שבו אני נוטה להאמין לצד המעורה בתהליך עצמו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 8:00 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

פאנוש כתב:
נח, אני לא טל, אבל כשהוא אמר "עניין של ימים" זה נשמע שלא כל התהליך לוקח כמה ימים, אלא שהתהליך הספציפי של טיוס הולך להסגר השבוע תוך כמה ימים ספורים... ככה שלא נראה לי שיש לכם מחלוקת בעניין הזה (כן יש אחת בנושא התושבות ארעית/קבע שיש או אין, שבו אני נוטה להאמין לצד המעורה בתהליך עצמו).

זה בדיוק מה שהתכוונתי. שלפי טיוס - האזרחות היא ענין של ימים..כלומר מהיום עניין של עוד כמה ימים ספורים. ברור שלא התכוונתי שכל התהליך מתחילתו הוא עניין של ימים. הסקפטיות שלי היא ענין תורשתי אגב. לדעתי זה ייקח שבועות, ולא ימים, אולי אפילו חודשים ספורים, אבל כמו שאמרתי ייתכן שיש לו מסלול מקוצר וזה באמת יהיה ענין של ימים.
לענין התושבות הזמנית - תבדוק איתן שנית. המשמעות של זה לא גבוהה, היו פה שחקנים ששנים היתה להם תעודת תושב והאזרחות בוששה מלהגיע.
שתי הענינים הכן מעניינים כן הם : א. כל התקשורת הישראלית עושה פולו אפ על ידיעה לא נכונה מבלי לנסות לברר בכלל.
ב. האם חזרנו לשנות השמונים של אליצור נתניה ? אפשר לקחת שחקן זר לא יהודי בחו"ל, כזה שאין לו כל קשר לישראל וליהדות, לגייר אותו למהר יחסית לעשותו ישראלי ? לא אומר שזו הסיטואציה עם טיוס שמאד ייתכן שהתגייר מרצונו ורק אז עלה ברדאר של האוזמן, אבל זה אומר שימי נברסון, טרי פייר , ג'ימס טרי וחבריהם עומדים לשוב ? אני מכיר לפחות קבוצה אחת שמהר מאד תהפוך את זה למפעל ציוני.
וכמובן שזה שונה מלנדסברג, שלפי חוק השבות מקבל אזרחות ומשאר היהודים מלידה שמועלים ארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 8:23 am 
Hall of Famer

לגבי הא' ו-ב' של טל,

א. לא התכוונתי להזכיר חטאים וימים אפלים, אבל כשאחד המשתתפים הבולטים בת'רד זה עסק בתקשורת ספורט, הוא העביר לכתבת אחרת של אחד האתרים הגדולים סיקור של משחק שהיא לא היתה בו, כדי שתפרסם אותו בשמה. כך שהוא יכל לכתוב שם כל מה שעלה על רוחו-היא היתה מפרסמת. זו תקשורת הספורט הישראלית (ובעוף-טופיק נדבר על מעללי שלמה שרף שפורסמו אתמול בפייסבוק).

ב. איזה מיש-מש. לקחת מקרה פרטי, ייחודי למדי, והסקת שיהיה עכשיו טרנד גיורים ואזרוחים סטייל שנות ה80? צריך דמיון שעובד שעות נוספות בשביל זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 8:27 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

nadav_hacohen כתב:
לגבי הא' ו-ב' של טל,

א. לא התכוונתי להזכיר חטאים וימים אפלים, אבל כשאחד המשתתפים הבולטים בת'רד זה עסק בתקשורת ספורט, הוא העביר לכתבת אחרת של אחד האתרים הגדולים סיקור של משחק שהיא לא היתה בו, כדי שתפרסם אותו בשמה. כך שהוא יכל לכתוב שם כל מה שעלה על רוחו-היא היתה מפרסמת. זו תקשורת הספורט הישראלית (ובעוף-טופיק נדבר על מעללי שלמה שרף שפורסמו אתמול בפייסבוק).

ב. איזה מיש-מש. לקחת מקרה פרטי, ייחודי למדי, והסקת שיהיה עכשיו טרנד גיורים ואזרוחים סטייל שנות ה80? צריך דמיון שעובד שעות נוספות בשביל זה.

נדב, למה שזה לא יקרה ? מה מונע מג'ף רווזן כעת לקדם גיור של שחקן ואז להביא אותו כשהו כבר בתהליך הגיור או אחרי אפילו, במה זה שונה מהמקרה של טיוס. מי יכול להבחין בין מקרה של מישהו שבאמת התגייר מרצונו ממשיכה אמיתית לדת היהודית לבין מישהו שעשה זאת כדי לקבל חוזה גבוה בישראל ? למה שזה לא יתחיל להתפשט כעת ? לטיוס זה לקח זמן קצר יחסית - יראו כי טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 8:37 am 
Hall of Famer

שמע, העולם רחב. אם יש שחקן כלשהו שרק בשביל הזכות לשחק בפאקינג ישראל מוכן ללכת למסלול גיור שמוכר ע"י משרד הפנים (ואני לא מדבר על ה"גיורים" של האייטיז), ואם יש מישהו שאשכרה מוכן ללכת להשקיע בו ולחכות לסיום כל התהליך, שיבושם לו. אני לא רואה את זה קורה, בטח לא במאסות רציניות. תיוס הוא מקרה פרטי של אדם שעוד בארה"ב התקרב ליהדות, הלך מיוזמתו לעשות מהלך גיור (גם אם כנראה לא אורתודוקסי) ותקופה לא מאד קצרה אחר כך (כמה זמן עבר מהגיור שלו? יותר משנה לדעתי, אולי שנתיים) אולי מקבל אזרחות. כמה שחקנים ירצו לעבור את התהליכים האלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 9:00 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

nadav_hacohen כתב:
שמע, העולם רחב. אם יש שחקן כלשהו שרק בשביל הזכות לשחק בפאקינג ישראל מוכן ללכת למסלול גיור שמוכר ע"י משרד הפנים (ואני לא מדבר על ה"גיורים" של האייטיז), ואם יש מישהו שאשכרה מוכן ללכת להשקיע בו ולחכות לסיום כל התהליך, שיבושם לו. אני לא רואה את זה קורה, בטח לא במאסות רציניות. תיוס הוא מקרה פרטי של אדם שעוד בארה"ב התקרב ליהדות, הלך מיוזמתו לעשות מהלך גיור (גם אם כנראה לא אורתודוקסי) ותקופה לא מאד קצרה אחר כך (כמה זמן עבר מהגיור שלו? יותר משנה לדעתי, אולי שנתיים) אולי מקבל אזרחות. כמה שחקנים ירצו לעבור את התהליכים האלה?

המדרון יכול להיות חלקלק, והגיורים יכול שיהפכו ליותר ויותר אינסטנט. הרי תמיד יהיו כאלחו שינסו לשכלל את השיטה. לטיוס מרגע הגשת הבקשה למשרד הפנים זה לקח פחות משנה, תקן אותי איתן אם אני טועה. זה זמן קצר מאד ומאד משתלם. ההבדל הוא בין שכר של כ 80 אלף דולר נטו כזר באשדוד (הערכה פרועה) לשכר של כ 250 ואולי 300 אלף דולר נטו לעונה כישראלי בכיר בליגה במכבי ת"א עם אפשרות לשפר זאת בהמשך. בשביל הבדל של כמעט מליון ש"ח נטו בעשרה חודשים אני בטוח שיהיו לא מעטים שיסכימו להצעת קבוצות לעבור תהליך גיור. למה זה לא נעשה כבר הרבה שנים ? כי משרד הפנים מאד הקשה, היו פה שחקנים שחיכו שנים על גבי שנים לקבל אזרחות (אמנם לא בגיורים אבל בכל זאת) ראה קורי קאר, טוני יאנגר שממש בקרוב אמור לקבל לעת זיקנה את אזרחותו ועוד. ממש לא חשבנו ששחקן שמתגיר בחו"ל יכול תוך פחות משנה לקבל כאן אזרחות במשרד הפנים הדתי של ימינו אבל אם כן כך אז יאללה לעבודה, יש תקדים. לא אוהב את זה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 9:19 am 
Hall of Famer

טוני יאנגר התגייר די מזמן, דרך אגב.

ואגב נוסף, משרד הפנים לא נמצא בשליטת ש"ס כיום? הם לא אמורים למצוא כל טריק שבעולם כדי להוכיח שאם הגיור של תיוס ושל אחרים הוא לא אורתודוקסי, אז אין מצב לאזרחות?

שמע, אני בטח לא רוצה לראות את ישראל הופכת למקדוניה ב' בתחום האזרוחים. אבל נדמה לי שהמקרה של תיוס הוא פרטי וייחודי, ייתכן שאני טועה כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 97 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה