סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 5:27 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גמר nba- משחק ראשון
הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 7:39 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
בנאדם חשבתי שאתה אוהב לצחוק על הבוקר.... מה שהזוי זה שאם ESPN (ואז אני) מביאים את הסטט' של השניים ברבע האחרון זה נראה לך אובססיה ללברון. אני לא מנסה להוציא אותו גרוע בכל הודעה. ואפשר שתפסיק לגרור עוד נושאים לכאלה שטויות? תודה.

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
ווסטברוק היה גדול, לטעמי. בכלל, על פי כושר הפלייאוף, מדובר ברכז השלישי בעולם אחרי רונדו ופול, וההבדלים ברמה די קטנים.

מיאמי לא תצליח לנצח עם לברון+באטייה+צ'אלמרס בלבד. אם וויד ימשיך להיות כ"כ איום בהתקפה ובהגנה, ובוש ימשיך להיות אימפוטנט, ג'יימס יצטרך לתת 45-50 למשחק מכאן והלאה.

ווסטברוק לא קלע את הג'מפרים שהוא בדרך קולע, מצד שני הוא תקף כל המשחק נון-סטופ. וייד... היה גם פחות טוב מרונדו בסדרה הקודמת, אם מיאמי רוצים אליפות הוא המפתח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 7:41 am 
מנהל פורום

כולם היו פחות טובים מרונדו בסדרה הקודמת.
בכלל, פרט לדוראנט, כולם בכל הפלייאוף הזה היו טובים פחות מרונדו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 7:45 am 
Junior

מה עם האליל ג'יימס? אתה לגמרי אובססיבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 7:50 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני חושב שלצפות מוייד להיות ברמה של ווסטברוק או רונדו זה מוגזם לאור הסידרה מול בוסטון והמשחק הזה. הציפיה ממנו היא שהוא יעשה משהו מועיל ורצוי שיתחיל כבר במחצית הראשונה. ברבע השלישי היום הוא לקח כדור אחרי כדור ופשוט נתן אותו לאוקלהומה במתנה.

אבל בכל מקרה זה קרב אבוד. הרוטציה של מיאמי הצטמצמה במשחק הזה לשישה שחקנים וזה לא שמתחבאים שפנים בהמשך. בקצב הזה סוויפ הוא הרבה יותר סביר משיבעה משחקים, לא כל שכן ניצחון של מיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 7:59 am 
Freshman

מיאמי שיחקו במחצית השנייה בלי חשק, לא נלחמו על כדורים, אין חדוות משחק, נראו כמו זומבים. במיוחד ווייד ובוש שמתעקש לעשות כל שביכולתו להתחפש לקונוס, ראה דאנק של קוליסון 2 דקות לסוף.
אם ווייד לא ינסה לפחות לשחק קצת יותר קרוב לאיך ששיחק עונה שעברה ובוש ימשיך בשלו למיאמי אין סיכוי, עם כל הכבוד לצ'אלמרס ובטייה שבאמת היו מצוינים.
אני חייב להודות שלקראת הסוף ווסטברוק התאפס על עצמו וחיפה על עוד משחק טיפוסי מהצד הפחות טוב שלו ב-3 רבעים הראשונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 8:27 am 
Senior

וויד לא יכול לשחק ככה אם מיאמי רוצה אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 9:00 am 
Hall of Famer

ווייד בן כמה ? 30? יש הרגשה שהוא הרבה הרבה מעבר לשיא שלו.עדיין שחקן מעולה, אבל כבר לא אותו שחקן שנחשב לפני 4-5 עונות לשחקן ברמה של קובי.
קובי בן 33 ורק בעונה הקודמת לדעתי החל להראות טיפה ירידה ביכולת.
אולי זה שלברון איתו הופך אותו לכזה.לא יודע. במשחקים מול בוסטון זה הרגיש כאילו מונטה אליס או סתם עוד סקורר משחק בהיט בגופיה מספר 3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 9:01 am 
Hall of Famer

FLASH כתב:
ציפה: תהיה בטוח שאם דוראנט היה זה שיורדים עליו בקלאץ' והסטט' שלו ושל לברון הלילה ברבע האחרון היו מתחלפות, לודים בכלל בכלל לא היה אכפת שהייתי מביא את הסטט'. אבל היי, כשמגיעים לאליל לברון ג'יימס.

פאק, כתבתי תגובה ארוכה על המשחק שנמחקה. אז נשאיר רק זאת. בוודאי שלודים לא היה אכפת בכלל שתביא סטט' כזאת. מצד שני, מה הסיכוי שתביא סטט' כזאת? 0%? מינוס 7%? כשהגיהנום יקפא?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 9:58 am 
Sophomore

ההשתלטות של ווסטברוק על המשחק ברבע השלישי היתה גורם מרכזי בעובדה שאוקלהומה סיימה את הרבע הזה ביתרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 11:15 am 
מנהל פורום

FLASH כתב:
מה עם האליל ג'יימס? אתה לגמרי אובססיבי.

לא יודע למה אני מגיב בכלל, כי בעבר כבר ראיתי שאין שום טעם וגם לא נעים לכתוב עוד הודעת אוף-טופיק, אבל שיהיה -

על סמך מה אתה קורא לי אובססיבי ללברון?? אני באמת רוצה לדעת. רק על סמך זה שהקנטתי אותך שאתה אובססיבי לקובי ומתוך זה גם מנסה כל פעם להקטין את לברון?????? אני באמת מזמין אותך לבוא אליי הבייתה ולראות שאין לי שום פוסטרים של לברון בחדר, אין אף חולצה של לברון, אין לי שום דבר בפייסבוק שמתקשר ללברון וגם שום כינוי באף פורום שאולי איכשהו מזכיר את לברון. מתוך כל ההודעות שלי אחוז מזערי בכלל מתייחס ללברון וגם אז היו לא מעט הודעות שבהן העברתי עליו ביקורת, בעיקבות הודעות קיצוניות שהיללו אותו.
כנ"ל לגבי שקי, או עמוס לב או לא זוכר כבר מי עוד שהאשמת שהם "לברון פאנס".

למה אני (ואני לא היחיד) חושב שאתה אובססיבי לקובי ולברון? כי אם בודקים אז רואים שחלק גדול מאוד מההודעות שלך בפורום הן על קובי וחלק עוד יותר גדול מההודעות שלך הן על לברון! זה לא אני ממציא, זה עובדות! אתה דואג לחפור ולחפש בכוח נתונים שמראים כמה לברון גרוע וכמה הוא כביכול גרוע בקלאץ' (מה שאולי נכון, לא אמרתי שלא) ואתה עושה זה פעם אחר פעם אחר פעם!!

אז כן - אתה מאוד אובססיבי, בין אם אתה רוצה לשמוע על זה או לא וזאת עובדה. וכן - זה מעצבן אותי שבפורום שמבוסס על דיונים יש אנשים שאי-אפשר בכלל לדון איתם על כלום כי יש להם הפרעה נפשית וההודעות שלהם ממש מציקות לי בעין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 11:20 am 
מנהל פורום

shachaf78 כתב:
וויד לא יכול לשחק ככה אם מיאמי רוצה אליפות.

מצד שני כשמסתכלים על הסטט' אז היא לא כזה נוראית.
ווסטברוק לשם השוואה סיים עם אחוזים דומים מהשדה.

ההבדל (חוץ מכמות הזריקות כמובן) הוא כנראה בעיקר ביכולת במחצית השנייה שבה אני לא זוכר את וייד כמעט קולע, רק מחטיא ג'אמפרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 11:41 am 
Junior

ראיתי מסוף הרבע השלישי. ווייד לא ממש השתתף במשחק. השופטים נתנו אפס ריספקט לקוליסון עם שני פאולים שלא היו, אחד מהם גם היה אופנסיב ברור. דוראנט נראה כאילו רגעי הכרעה לא מעניינים אותו, יכול להיות שזה היתרון של שחקן שאין לו גורילות להוריד מהגב. נראה לי שבמשחק הבא ווייד ייתן תפוקה טובה יותר, פשוט כי בפלייאוף הזה הוא מאוד הפכפך וכבר נתן משחק של 41 נקודות אחרי תצוגה גרועה. מעצבן לראות את מיאמי שמשחקת כמו שכונה בהתקפה, במקום להיעזר בשחקנים החכמים שיש לה כדי לייצר חסימות ושלשות פתוחות. שימו לב לקוליסון בתפקיד צ'נדלר של השנה שעברה - זה שמעיף כדורים בריבאונד התקפה חזרה לגארדים. זה לא נרשם בסטטיסטיקה של קוליסון, אבל הנזק, לפחות בחלק של המשחק שאני ראיתי, לא היה קטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 11:59 am 
Freshman

ווייד אמנם עם סטטיסטיקה לא נוראית אבל משחק כמו הצל של עצמו.
לא יודע אם זו היכולת האתלטית שירדה או סיבה אחרת אבל הוא מאוד הססן וכמעט לא חודר עד הטבעת עם המהירות והכוח שלו, אלא במין כניסה איטית שמנסה בעיקר לסחוט פאול שהיה או לא היה מקוליסון. (התוקף היה מאוד גבולי, בדיעבד בהילוך חוזר רואים שהיה תוקף אבל ווייד היה ממש כמעט באוויר כשקוליסון התייצב).
לדעתי עם כל הדיבורים על החברות עם לברון והיעדר האגו, מפריע לו שהקבוצה הפכה להיות הקבוצה של לברון ושהוא נהיה סוג של כינור שני העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 12:41 pm 
Junior

מיאמי הפתיעה אותי לטובה הייתי בטוח שאת הראשון הם מסיימים במינוס 20 במחצית.

הולכת להיות יופי של סדרה , מיאמי הוכיחה גם בשנה שעברה שהיא יכולה לבוא כל משחק במצב רוח אחר ולהגיע לשיא אחרי משחק נפל (כמו במשחק 2 בגמר המזרח מול שיקגו שנה שעברה או במשחק 6 השנה בבוסטון) ככה שאני די אופטימי לגבי משחק 2.

מה שהיה חסר לי אצל לברון היום (היי אני מצטרף לפלאש) זה לקחת את האחריות בתחילת הרבע האחרון כשאוקלוהמה השתלטה על המשחק ולא לחכות למינוס 6-8 כדי להתחיל לקחת את המשחק.
אגב אני חושב שאם נתחיל לבדוק את ההבדלים בין מייקל ג'ורדן לבין כל אלה שחשבו שהם רוצים להיות מייקל מאז זה אחד הפרמטרים הראשונים : אתם רואים את מייקל במשחק חוץ כשהקהל מתעורר והיריבה במומנטום מוותר על זריקה בשביל מישהו? אם צריך הוא גם היה לוקח על עצמו 8 זריקות רצופות ולא מסיים רבע כזה עם 7 נק' שבסטט' רציונלית נחשבות בסדר לרבע.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 12:44 pm 
Sophomore

איזו שביזות. פשוט רחמים על לברון. וויד נוראי לאורך כל הפלייאוף והיום גם כן היה חלש מאוד, לא ברור לי מה עובר עליו. גם הזריקות שהוא לוקח פשוט לא קשורות לכלום, לא קרובות לסל, בלי ספייס, פשוט ג'אמפרים ארוכים חסרי סיכוי על הראש של המגן. בוש עציץ בהגנה שזה לא יאמן. הסל האחרון של קוליסון אחרי מסירה של דוראנט היה פשוט מביך.

מודה שלאורך כל הפלייאוף הייתי בעד אוקלהומה במערב (וכמובן שמיאמי במזרח), אבל הפעם כשאני נגדם זה פשוט כל כך מתסכל... עלו לחצי השני בטירוף כמו מול הספרס - ווסטברוק, דוראנט וכל השאר פשוט בלתי ניתנים לעצירה וזה עוד ביום חלש מאוד של הארדן. כמו שכתבתי, שביזות.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 12:45 pm 
Sophomore

ואני לגמרי מסכים לגבי הרבע האחרון של לברון. עושה רושם שכל חדירה שלו לסל נגמרת במשהו לטובתו (פאוול או סל או שניהם ביחד) והוא עדיין לא מנצל את היתרון הזה עד הסוף, אבל אין ספק שבינתיים יש שיפור לעומת שנה שעברה בקטע הזה.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 1:05 pm 
Junior

FLASH כתב:
סטט' שהרגע הביאו בסיום: רבע האחרון לברון עם 7 נק' ב2-6 ו2 רב', דוראנט 15 נק' ב6-10 ו4 רב'. ועכשיו הוא הולך לעוד 2 עונשין.

זאת אובססיה? חה!
כשהסתכלתי על השורה הזאת ראיתי אותה ככה:
סטט' שהרגע הביאו בסיום: רבע האחרון לברון עם 7 נק' ב2-6 ו2 רב', דוראנט 15 נק' ב6-10 ו4 רב'. ועכשיו הוא הולך לעוד 2 עונשין.
זאת אובססיה.

למתקשים.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 1:17 pm 
מנהל פורום

ABC כתב:
ואני לגמרי מסכים לגבי הרבע האחרון של לברון. עושה רושם שכל חדירה שלו לסל נגמרת במשהו לטובתו (פאוול או סל או שניהם ביחד) והוא עדיין לא מנצל את היתרון הזה עד הסוף, אבל אין ספק שבינתיים יש שיפור לעומת שנה שעברה בקטע הזה.

ה"עושה רושם" הזה פשוט לא נכון. לא שאני יכול לדקלם את כל מה שקרה ברבע הזה, אבל לברון נשמר בצורה סופר הדוקה וממש לא כל החדירות שלו היו מוצלחות (והוא לא ממש הצליח לחדור כל פעם שרצה). היתה לפחות פעם אחת שהוא הגיע ללייאפ והחטיא, ועוד פעם שהוא מסר מסירה לטעמי טובה להאסלם שכמובן איבד את הכדור. מכיוון שאני גם לא זוכר אם בכלל הוא זרק ג'אמפים, אז כנראה שארבע ההחטאות שנרשמו לו היו בעיקר תוצאה של חדירות לא מוצלחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 2:01 pm 
Junior

ודים, בפעם השלישית: אם סטט' קטנה שהבאתי מהשידור (לא באמת צריך לחפור כדי למצוא אותה, הביאו אותה בשידור) על לברון ודוראנט (בלי שאמרו/אמרתי הסבר או פרשנות למספרים!!) גורמת לך להתעצבן עד כדי כך, ברור שאם כבר יש פה מישהו אובססיבי, זה בטח לא אני, אולי אתה. אני סה"כ כותב את כל ההודעות שלי על NBA, בטח רובם על קובי/לברון/דוראנט/לייקרס/היט/ת'אנדר. אתה כותב אחוז קטן מההודעות שלך על הNBA, כמה מהם על האליל לברון? כמה מהם לא קשורות לכלום כמו מה שכתבת בת'רד הנוכחי? אז יאללה יאללה. אם זה כל כך מעיק ומעצבן אותך אני מעדיף להפסיק לדבר על לברון עד סיום סדרת הגמר רק כדי שתחסוך מאיתנו עוד יציאות כאלה, ומקווה שתמה הקשקשת.

אה, ועמוס לב לברון פאן??? רחוק מאוד מזה להתרשמותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 2:41 pm 
Freshman

פלאש, ציפה הגדיר את זה יפה. האובססיה של ודים אינה ללברון או אנטי-קובי, אלא אליך.
והיא מבחינתי הרבה יותר מציקה מכל אובססיה שתהיה לכל שחקן זה או אחר.

פלאש אפילו לא קרא ללברון צ'וקר או משהו כזה, הוא פשוט הציג עמדה, לגיטימית לגמרי, שדוראנט שחקן טוב ממנו בגלל הדרך בו הוא משתלט על רבעים אחרונים.
המשפט המדויק היה זה: "פשוט יש הבדל גדול בין שחקן שממשיך באותה רמה גם ברגעים חשובים, לבין שחקן שמתעלה במאני טיים באופן רציף לאורך הפלייאוף (דוראנט כבר 3 סלי נצחון בפלייאוף) ויודע איך ומתי להשתלט על המשחק"

אני לא חושב שהמשפט הזה אפילו מוציא את לברון כל כך רע. הוא פשוט מציג את העובדה שמתחילה להיות ברורה - דוראנט נכון לפלייאוף הזה הוא השחקן הטוב בעולם. לא רואה שום סיבה להתעצבן מההודעה הזאת. אז לכל הפחות, לפני שאתה מתעצבן מההודעות של פלאש, תטרח לפחות לקרוא אותן.

ואגב, אוקלהומה ומיאמי היו שתי הקבוצות השנואות עליי בפלייאוף הזה. (את מיאמי ולברון אף פעם לא אהבתי, אבל אוקלהומה דיכאו אותי כל כך עם הדחת כל קבוצה שחיבבתי במערב, עד שאני אפילו בעד מיאמי בגמר הזה).
עם זאת, התרגשתי ממש ואפילו שמחתי לפני הגמר הזה, רק בגלל שאני לא זוכר מתי בפעם האחרונה היתה סדרת גמר בה שני השחקנים הטובים בעולם, אשר משחקים באותה עמדה, שיחקו אחד מול השני. אז אני חושב שצריך להציג את ההשוואה הזאת בכל משחק, ולטחון אותה עד דק, והאמת שאותי היא מעניינת יותר מהיכולת החלשה של ווייד, גם אם האחרונה השפיעה יותר על התוצאה הסופית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 2:54 pm 
מנהל פורום

bill_tipesh כתב:
פלאש, ציפה הגדיר את זה יפה. האובססיה של ודים אינה ללברון או אנטי-קובי, אלא אליך.
והיא מבחינתי הרבה יותר מציקה מכל אובססיה שתהיה לכל שחקן זה או אחר.
...
בלה בלה בלה בלה בלה...

בסדר.
עכשיו תחזור לעמ' הראשון באשכול, תעלה קצת למעלה ותראה שבכלל לא הגבתי להודעה של פלאש בהתחלה. ההודעה שלו לכשעצמה לא הטרידה אותי במיוחד. הגבתי לראובן שכאילו הופתע מזה.
כשדיברתי על אובססיה אז מן הסתם לא התבססתי על הודעה אחת שהוא כתב פה, אלא על 3/4 מסך ההודעות שלו פחות או יותר.
אז זה שהוא מקשקש שאני אובססיבי ללברון/אליו לא יודע מה, זה עוד מובן, אבל שמישהו אינטלגנטי לכאורה כמוך קונה את הלוקשים שלו אז כנראה יש בעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 2:55 pm 
מנהל פורום

אם אנחנו חוזרים לנקודה הזו, אז מה לעשות ובהשוואה הזו הושג במשחק הזה פחות או יותר תיקו. דוראנט נתן אמנם רבע אחרון ענק אבל רבע שלישי אנמי למדי. כמובן שאלא אם מניחים שכדורסל NBA משחקים רק ברבע האחרון ולכל מה שקרה לפני כן אין משמעות (וצריך להגיד שגם בעניין הזה, לברון נתן רבע אחרון סביר והיה היחיד במיאמי שניסה לעשות משהו למרות שמירה מאוד חזקה עליו).

וזה נאמר תחת הדיסקליימר שכותב שורות אלה הוא לברון-פאן מובהק.

(אה, ודים, תעשה טובה ותעזוב את זה. התגובה הראשונה שלך לא היתה במקום ונבעה מאי הבנה של מה שכתבתי ולמי כתבתי, והשאר סתם היה מעצבן)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 2:56 pm 
Junior

ביל אני לא מסכים איתך שהמסקנה מהציטוט של פלאש היא שדוראנט הוא השחקן הטוב בעולם.
אני לגמרי מוכן להסכים שדוראנט הוא השחקן (היום) שסוגר משחקים הכי טוב בעולם, בלי ספק אפילו.
אבל לפי דעתי אם לא הרבע השלישי של ווסטברוק לא היה מה לדבר על משחק שאפשר לסגור. לברון בכל הרבעים נתן תפוקה דומה, אבל קצת לבד במערכה. בחצי הראשון עוד באטייה (בכושר פנטסטי) וצ'אלמרס (האיש הקטן בעל הביצים הכי גדולות בקבוצה) באו לעזרת חבר.

לצורך העניין ברבע השלישי כל הקבוצה פרט ללברון (שזה רק וויד ובאטייה) קלעו 10 נקודות. ווסטברוק לבד קלע 12 ברבע הזה, וזה היה רבע "המהפך" של אוקלהומה.

אני עדיין חושב שלברון שחקן טוב מדוראנט מהסיבה שהוא שחקן יותר שלם. בלי ספק דוראנט סקורר יותר טוב, אבל לטעמי היתרון של לברון בשאר הפרמטרים נותן לו יתרון.
בכל מקרה, אין לי בעיה גם עם מי שטוען שדוראנט הכי טוב בעולם, חושב שזה עניין של פרספקטיבה אבל בלי ספק ה2 האלו הם השחקנים הכי טובים בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 3:02 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
FLASH כתב:
ציפה: תהיה בטוח שאם דוראנט היה זה שיורדים עליו בקלאץ' והסטט' שלו ושל לברון הלילה ברבע האחרון היו מתחלפות, לודים בכלל בכלל לא היה אכפת שהייתי מביא את הסטט'. אבל היי, כשמגיעים לאליל לברון ג'יימס.

פאק, כתבתי תגובה ארוכה על המשחק שנמחקה. אז נשאיר רק זאת. בוודאי שלודים לא היה אכפת בכלל שתביא סטט' כזאת. מצד שני, מה הסיכוי שתביא סטט' כזאת? 0%? מינוס 7%? כשהגיהנום יקפא?

בחייאת עמוס, פעם בשבוע בערך אתה רושם הודעה כזאת..
עשה לך מנהג, העתק את תגובתך בכל פעם לפני השליחה, או כתוב אותה בכלי חיצוני.
אתה לא תתבאס על בזבוז זמן בכתיבה שנעלמת, ואנחנו נזכה לקרוא ולא לנחש. הכל טוב..

כל השאר בערך-
אתם מתעסקים יותר מדי עם הסטטיסטיקה. לווסטברוק היה משחק מצויין, שלט בקצב המשחק, היה עירני מאוד, כל פעם שההגנה לא הייתה בעמדות שלה הוא ידע לנצל את זה ולחדור עד הסוף, הלך לשחקנים החמים. הדבר הכי חשוב כשאתה משחק נגד מיאמי זה לא לאבד את הכדור, ולהגיע לזריקות טובות, כדי להכריח את ההיט למשחק חצי מגרש שבו כולנו יודעים שהם הרבה פחות טובים מבמגרש הפתוח, כשהם רצים. אז ווסטברוק איבד את הכדור פעמיים במשחק הזה, עבירת תוקף אחת ופעם אחת מסירה לדוראנט שהיה אשם באיבוד יותר מהרכז. וזה ממי שאוהבים לרשום עליו פה שהוא ׳ראש בקיר׳, לא רכז וכו׳. 27 נק׳ ו11 אס׳ על 2׳ האיבודים הנ״ל במשחק הגמר הראשון שלו בקריירה, ומה שמדברים עליו זה אחוזים חלשים. אם כדור אחד שהסתובב על הטבעת , ועוד זריקה חופשית שברחה לו, היו נכנסות, אז כן היה מספיק לאותם מבקרים כדי לא לרדות בו?

מיאמי- הכל מתחיל ונגמר במאמן. אני לא זוכר שהם לקחו זריקה אחת טובה בכל המחצית השנייה. אם היו, לא יותר משתיים-שלושה. כשהקבוצה שלך משחקת 10 התקפות רצוף, כשכל ההתקפות נראות בדיוק אותו הדבר וכמעט בכולן אתה מגיע לזריקה הכי קשה שיכולה להיות, זה רק מאמן. מילא היו מגיעים לזריקות שלהם, משחקים את הפיק נרול שלהם ונכשלים, אז אפשר היה לפטור את המאמן מכל האחריות כולה. במחצית השנייה , כשהם עוד עשו טובה ושיחקו את הפיק נרול שלהם, ה״תרגיל״ היחיד כנראה בספר של מיאמי, המכדרר בדרך כלל מסר מיד אחרי הפיק לשחקן שבוויק סייד כדי שיתחיל התקפה מחדש. מחצית שלמה הם שיחקו את הכדורסל הכי בנאלי, טיפשי ולא פרודוקטיבי שהיה בפלייאוף הזה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 3:12 pm 
Junior

משחק מצויין של לברון שנאלץ להילחם לבד במערכה.
וויד עם עוד משחק מסריח לחלוטין פשוט לא מצליח לתקוף את הטבעת. אני באמת לא ממש מבין מה קורה איתו ועם בוש. בכלל לגבי בוש אני חושב שמה שספו עושה איתו לבד מספיק כדי להעיף אותו לכל הרוחות. לא יכול להיות ש-4 כ"כ מגוון הופך להיות על תקן משליך הג'אמפרים שהוא מתופקד בו.
אוקלהומה היו במשחק מאוד לא אופייני עבורם. הארדן בקושי שותף במשחק, איבאקה לא קיבל את הג'אמפרים שלו, אבל התעלות של דוראנט וווסטברוק סגרה עבורם את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה