סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 1:50 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 113 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: גמר הNBA - משחק מספר 2
הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 2:26 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
הלילה בין היום למחר בשעה 04:00 שעון ארץ הקודש נפתח לו המשחק השני בסדרת הגמר.

מה צריך לקרות כדי שמיאמי תנצח:
1) לברון צריך להשאר באותה פורמה. הגמר בשנה שעברה תמיד מעלה מחשבות רעות כאשר חושבים על לברון ומאני-טיים. מצד שני העונה הוא נפלא עם הגב לקיר (שזה עדיין לא בדיוק הגב לקיר אם נהיה הוגנים). בכל מקרה, ללברון אסור לתת פחות ממה שנתן עד עכשיו בפלייאוף, כלומר סביב ה30 נק', 8-9 ריב' והגנה טובה. פחות מזה ולהיט יהיה מאוד קשה.
2) וויד ובוש חייבים להזכר שעד לא מזמן הם היו פרנצ'ייז פליירס. לגבי וויד כבר ראינו ממנו לא מעט העונה ובפלייאוף הזה בפרט משחקים שבהם הוא השתלט על המשחק והיה נפלא. את היכולת יש עדיין, את היציבות כבר מזמן אין. ההיט צריכים את הפלאש ברמה המקסימאלית שלו - ללכת לסל, לשמור חזק ולפרק פיק-נ-רולים עם הסלייס היפיפה שלו.
בוש זה סיפור אחר, כי בוש עדיין לא הראה העונה, וכמעט גם עונה שעברה, את הסיבה שבגינה הוא היה פרנצ'ייז פלייר. זה לא רק התרומה הבינונית, אלא בעיקר המנטאליות הרכרוכית.
להיות פרנצייז פלייר זה לא רק לקלוע טוב, אלא בעיקר להוביל את הפרנצייז. לברון היחיד שעושה את זה באופן עקבי העונה, וויד לפעמים מצטרף, בוש פשוט לא ברמה הזאת.
3) לשמור טוב יותר על תפרצות. במשחק עומד מיאמי שומרים סביר לגמרי. קצת דוראנט בעייתי אבל מסתדרים. אבל מה שפירק אותם היו המתפרצות, כי שם כבר האתלטיות המטורפת של ווסטברוק והחטיפות הקלות של סאפאלושה בנוסף לדוראנט פשוט שמים לOKC נקודות קלות על הלוח... וכל זה עוד במשחק שהארדן, אחד החודרים הטובים בליגה לטעמי, היה זוועה.
4) לתקוף את הטבעת. חלאס עם הג'אמפים! שיש את לברון וויד 2 מבין החודרים הטובים בליגה (לא הכי טובים, אלא מבין הטובים) לא יכול להיות שהם לוקחים כל כך הרבה ג'אמפים. לכו לטבעת, תדביקו עבירות, תבלבלו את השומרים. הייתי רוצה שגם בוש יתקוף את הטבעת, אבל על מי אנחנו עובדים?

מה צריך לקרות כדי שאוקלהומה תנצח?
1) בערך מה שהיה במשחק הקודם, עובדה הם ניצחו :)
2) הארדן חייב לתת יותר. מהשחקן השלישי בחשיבותו בקבוצה מצפים ליותר מ5 נקודות. הוא קר רוח ושחקן קבוצתי מאוד, אם הוא תופס משחק טוב הוא סוג של בלתי עציר. אם הוא מצטרף לכושר של דוראנט ווסטברוק מהמשחק הקודם, מיאמי תצטרך משחק קרוב למושלם כדי לנצח. בהנחה שמיאמי לא תתן משחק מושלם, אז הארדן במשחק טוב יכול להיות ההבדל.
3) יותר אופנס ריבאונד. פרקינס, איבקה ואפילו קוליסון הם ריבאונדרים יותר טובים מכל אחד במיאמי, אולי האסלם סביר אבל זה יותר רצון מיכולת. אם הם ישתלטו על הריבאונד התקפה זה כמובן יתן עוד פוזשנים לOKC, אבל לא פחות חשוב ימנע את מתפרצות הסילון של וויד ולברון.
4) דוראנט ווסטברוק חייבים להיות שם 48 דקות ולא 24. מחצית ראשונה די בינונית של 2 הסופרסטארים של OKC גרמה לקבוצה להיות בפיגור. למזלם הם שחקנים מספיק טובים כדי לגמור את המשחק לטובתם ב24 דקות טובות, אבל לא הייתי בונה על עוד משחק חלש כ"כ של וויד ובוש שיגרור פיגור סביר במחצית עם הופעה כזאת.

בשורה התחתונה - אני מאוד רוצה שמיאמי יקחו, בתור לברון פאן אני מת שהילד יקח כבר טבעת. אבל מה? אני חושב שOKC פשוט טובים יותר, ולכן מהמר שינדדו למיאמי עם יתרון 2-0 למרבה הצער.
יאללה מיאמי!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 2:33 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לרשימת המה צריך להוסיף, אני אוסיף את המנטרה הקבועה שלי - צריך שלברון ווייד יקבלו כמות משמעותית של דקות מנוחה לפני הרבע האחרון. עם כל ההשמצות על מיאמי, היא עדיין היתה ביתרון לאורך כל המשחק עד הרבע האחרון שנפתח בשיוויון. אין שום סיכוי למיאמי לנצח במשחק צמוד בלי שהכוכבים נחו. ובנוסף ככה יש סיכוי ששאר השחקנים במיאמי ייכנסו קצת למשחק, ואולי אפשר יהיה לראות משהו משחקן כמו נוריס קול, נניח.

וגם אם זה יעלה במשחק אחד, זו גישה עדיפה לסידרה שלמה. איך שלא יסתיים המשחק היום, מיאמי חייבים (או צריכים להרגיש חייבים) לנצח את שלושת המשחקים אצלם בבית. מה זה יעזור לנצח היום אם זה יעלה בהפסד במשחק הבא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 2:45 pm 
מנהל פורום

הקריאה ליותר דומיננטיות של בוש לא צריכה לבוא לבוש אלא ללברון לוויד והכי חשוב לתאילנדי
הוא נע המון בלי כדור חותך לסל וחוזר לפינה אבל לא מקבל כדורים

אני לחלוטין בעד OKC שתי אירופאים בחמישיה, נלחמים בכוחות האופל מקבני הקובינות ממיאמי המנוונת אין ספק הלב ב OKC

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 3:46 pm 
Senior

איבאקה אירופאי כמו שכריס קיימן אירופאי, בערך. זה שהוא שיחק בספרד כי היה לו משעמם בקיץ לא הופך אותו לאירופאי. בעיקר כי לא ראיתי אירופאים עם הנתונים הפיזיים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 3:48 pm 
Junior

רק שקיימן גרמני בן גרמני, ואיבאקה שיחק כמה חורפים בספרד.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 4:01 pm 
Junior

מצד שני גם אנחנו לא כ"כ אירופאים, כך שהפרובינציאליות יכולה לנוח בשלווה, ואולי אנחנו בכלל קרובים שלו דרך קונגו.
ואיך שכחנו את רענן כהן צדק חתול, הנשכח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 4:37 pm 
Hall of Famer

גינות, אתה מנסה להתחרות בעצמך בכל הודעה בנסיון לכתוב דברים פחות ופחות מובנים?

King Chauncey כתב:
רק שקיימן גרמני בן גרמני, ואיבאקה שיחק כמה חורפים בספרד.

נובמת. קיימן דווקא אמריקאי בן אמריקאי בן אמריקאי, לא מדבר מילה גרמנית וספק אם ביקר במדינה בטרם החליט להצטרף לנבחרת הלאומית. הוא הפך לגרמני בזכות השורשים של הסבא והסבתא רבא שלו, ובזכות הצורך של גרמניה בסנטר איכותי.

הקשר של איבאקה לספרד הרבה יותר הדוק, הוא עבר לספרד כנער וחי שם כמה שנים טובות, כמובן שגם מהליגה הספרדית הוא הגיע לNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 4:39 pm 
Hall of Famer

שקי, מה ז"א "העונה הוא נפלא עם הגב לקיר (שזה עדיין לא בדיוק הגב לקיר אם נהיה הוגנים)"? מה יכול להיות יותר עם הגב לקיר מאשר משחק 6 בבוסטון כשהקבוצה שלך בפיגור 3-2? גם משחק 4 באינדיאנה כשמיאמי בפיגור 2-1 זה כמעט הכי גב לקיר שיש. צריך להיות סופר דופר קטנוני כדי לבוא בטענות ללברון על הפלייאוף שהוא נותן עד עכשיו או להמעיט בחשיבות המשחקים שבהם הוא הציל את מיאמי, הוא פשוט היה בשיאו (ושיאו אלו שתי הופעות בקליבר היסטורי לגמרי) בכל פעם שהקבוצה שלו נקלעה למצוקה בסדרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 4:44 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
קודם כל, 3 פרנצ'ייז פליירס זה פשוט לא דבר שעובד מבחינת כדורסל. מה שכן הייתי מצפה מבוש, וזה מתקשר למה שראובן אמר זה יכולת לתת מנוחה ללברון + ווייד ביחד. כלומר, אם שניהם על הספסל, צריך להוביל את חבורת הסקראבס ולעשות +- עם גרעון נקודות קטן או טוב יותר.

מבחינת לתקוף את הטבעת - את זה הוא לא עשה אפילו בטורונטו. תרגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 4:59 pm 
Junior

rony כתב:
שקי, מה ז"א "העונה הוא נפלא עם הגב לקיר (שזה עדיין לא בדיוק הגב לקיר אם נהיה הוגנים)"? מה יכול להיות יותר עם הגב לקיר מאשר משחק 6 בבוסטון כשהקבוצה שלך בפיגור 3-2? גם משחק 4 באינדיאנה כשמיאמי בפיגור 2-1 זה כמעט הכי גב לקיר שיש. צריך להיות סופר דופר קטנוני כדי לבוא בטענות ללברון על הפלייאוף שהוא נותן עד עכשיו או להמעיט בחשיבות המשחקים שבהם הוא הציל את מיאמי, הוא פשוט היה בשיאו (ושיאו אלו שתי הופעות בקליבר היסטורי לגמרי) בכל פעם שהקבוצה שלו נקלעה למצוקה בסדרה.

רוני כנראה לא הבנת אותי, התכוונתי שהוא אכן היה נפלא בפלייאוף עם הגב לקיר, אבל המשחק היום, משחק שני בגמר, הוא לא בדיוק עם הגב לקיר.

עמוס - לא התכוונתי שהוא בהכרח יהיה פרנצייז פלייר, אלא שיזכיר למה הוא היה כזה... שאת זה רואים לעיתים נדירות ממנו.
אני לא חושב שהוא חסר משחק גב לסל לחלוטין, איפשהו יושב לי בזכרון כמה מהלכי פוסט שלו, אבל הוא נרתע מאוד מלהגיע לשם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 5:30 pm 
Sophomore

אני לא יודע למה כולם רוצים שבוש יתקוף את הטבעת כשכל פעם בערך שהוא מטביע הוא נופל בצורה לא טובה. מצד שני אולי זאת בדיוק הסיבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 6:06 pm 
Hall of Famer

בוש דווקא כן תקף את הסל בטורונטו. זה לא קרה הרבה ויחסית לפרנצ'ייז פלייר היה קל לעצור אותו אבל יש לו (או היה לו) צעד ראשון יחסית מהר, וודאי לגבוה, והוא ניצל אותו כדי לאיים בזריקה ולחדור לסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 7:45 pm 
Senior

בוש בטורונטו היה שחקן של 24 נקודות למשחק בעונה האחרונה שלו. אני לא חושב שהארדן (האופציה השלישית באוקלהומה) יכול להגיע למספרים כאלה גם בקבוצת לוטרי. אבל למה ללכת רחוק, מול הבולס בשנה שעברה בוש נתן שני משחקים של 30 נקודות.הבעיה שמיאמי התרגלה לא לשחק פיק אנד רולים בפלייאוף הזה כי בלי בוש לא היה לה אף פינישר טוב למהלכים האלה(האסלם גמד, אנתוני נגר).

חוץ מזה, בעיני הבעיה של מיאמי זה ההחלטה של ריילי שלא להעיף את מייק מילר ולהחתים את באטייה בנוסף. בסכום הזה מיאמי יכלה להחתים את סאם דאלאמבר, ורול פלייר שאולי היה טיפה פחות טוב מבאטייה אבל כנראה שלא בהרבה. חוץ מזה שהסכום שבאטייה מקבל מוגזם לגמרי יחסית לשחקן שמה שהוא יודע לעשות בהתקפה זה לתפוס את הכדור ולזרוק. בהגנה הערך המוסף שלו קטן בהרבה עם קבוצה עם שני סווינגמנים כמו לברון ו-וויד.גם בשיקאגו אני לא חושב שהיו סמול פורוורדים שעלו מהספסל והתרומה העיקרית שלהם הייתה לתת הגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 8:50 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
בוש בטורונטו היה שחקן של 24 נקודות למשחק בעונה האחרונה שלו. אני לא חושב שהארדן (האופציה השלישית באוקלהומה) יכול להגיע למספרים כאלה גם בקבוצת לוטרי.

אז אני חושב שהדעה שלך מנוגדת לרוב הדעות של מי שמבין בNBA. הארדן הוא אחד הסקנד גארדים האיכותיים בליגה, יוצר נקודות בחסד עליון שרק הולך ומשתפר. שים אותו באיזו מזבלה כמו קליבלנד ותקבל שחקן שיעשה את ה25 די בקלות לדעתי. אלא שלמרבה ההנאה הוא לא באיזה מזבלה, אלא הסייד קיק של הReal thing ושל המשוגע מהצ'כונה, מה שיהפוך את אוקלהומה לאלופה בסוף הסדרה הזאת ואולי אפילו לשושלת בהמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 8:56 pm 
Junior

אני חייב להגיד שהארדן מזכיר לי מאוד את ג'ינובילי - שחקן קר רוח עם מעט מאוד אגו והמון יכולות כדורסל.
כמו הארגנטינאי גם הוא אתלטי מאוד, קלעי מעולה, שחקן קבוצתי ובעיקר אין לו בעיה לקחת צעד אחורה שצריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 8:59 pm 
Senior

nadav_hacohen כתב:
shachaf78 כתב:
בוש בטורונטו היה שחקן של 24 נקודות למשחק בעונה האחרונה שלו. אני לא חושב שהארדן (האופציה השלישית באוקלהומה) יכול להגיע למספרים כאלה גם בקבוצת לוטרי.

אז אני חושב שהדעה שלך מנוגדת לרוב הדעות של מי שמבין בNBA. הארדן הוא אחד הסקנד גארדים האיכותיים בליגה, יוצר נקודות בחסד עליון שרק הולך ומשתפר. שים אותו באיזו מזבלה כמו קליבלנד ותקבל שחקן שיעשה את ה25 די בקלות לדעתי. אלא שלמרבה ההנאה הוא לא באיזה מזבלה, אלא הסייד קיק של הReal thing ושל המשוגע מהצ'כונה, מה שיהפוך את אוקלהומה לאלופה בסוף הסדרה הזאת ואולי אפילו לשושלת בהמשך.

אני חושב שהארדן דווקא נהנה מאוד מהעובדה שהוא משחק ליד שחקן כמו דוראנט(לגבי ווסטברוק זה סיפור אחר). צריך לזכור שמספרים מהסוג הזה אין כמעט שחקנים בליגה שעשו בקבוצה מחורבנת בשנים האחרונות להוציא את קווין לאב. אני לא חושב שהארדן סלאשר ברמה של וויד בשיאו, ואין לו מיד ריינג' גיים מטורף כדי לחפות על זה בקבוצה שאין לה אופציה התקפית חוץ ממנו. הזכירו פה את ג'ינובילי שהוא שחקן נפלא, ואני חושב שזו השוואה יותר רלוונטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 9:47 pm 
Junior

shachaf78 כתב:
בוש בטורונטו היה שחקן של 24 נקודות למשחק בעונה האחרונה שלו. אני לא חושב שהארדן (האופציה השלישית באוקלהומה) יכול להגיע למספרים כאלה גם בקבוצת לוטרי. אבל למה ללכת רחוק, מול הבולס בשנה שעברה בוש נתן שני משחקים של 30 נקודות.הבעיה שמיאמי התרגלה לא לשחק פיק אנד רולים בפלייאוף הזה כי בלי בוש לא היה לה אף פינישר טוב למהלכים האלה(האסלם גמד, אנתוני נגר).

חוץ מזה, בעיני הבעיה של מיאמי זה ההחלטה של ריילי שלא להעיף את מייק מילר ולהחתים את באטייה בנוסף. בסכום הזה מיאמי יכלה להחתים את סאם דאלאמבר, ורול פלייר שאולי היה טיפה פחות טוב מבאטייה אבל כנראה שלא בהרבה. חוץ מזה שהסכום שבאטייה מקבל מוגזם לגמרי יחסית לשחקן שמה שהוא יודע לעשות בהתקפה זה לתפוס את הכדור ולזרוק. בהגנה הערך המוסף שלו קטן בהרבה עם קבוצה עם שני סווינגמנים כמו לברון ו-וויד.גם בשיקאגו אני לא חושב שהיו סמול פורוורדים שעלו מהספסל והתרומה העיקרית שלהם הייתה לתת הגנה.

א. שחרור של מילר לא היה נותן למיאמי כלום, הם עדיין היו מעל תקרת השכר.
ב. באטייה מקבל 3 מיליון דולר. אתה כנראה הראשון והאחרון בעולם כולו שמגדיר את החוזה הזה כ״מוגזם לגמרי״. זה חוזה בקטגוריית האנדרפייד.
ג. דאלמברט מקבל 7 מיליון דולר, מעבר ליכולתה של מיאמי לשלם. גם אם אתה חושב שהוא היה מוותר על כמה מיליונים בשביל לשחק במיאמי, אם אתה חושב שהוא היה עוזר להם למשחק ההתקפה כנראה שמעולם לא ראית אותו משחק, והבעיה של מיאמי לא נמצאת בהגנה על פרקינס או באיום החסימה הלא מאוד אימתני של דלמברט בצבע. בהתחשב בכך שאם היה דאלמברט אין ספק שלא היה באטייה, ובכך שלברון הוא היחיד בסגל שיכול לשמור על דוראנט, באטייה הרבה הרבה יותר חשוב בכך שלברון לא צריך לשמור עליו 48 דקות.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 10:44 pm 
Junior

Att כתב:
בוש דווקא כן תקף את הסל בטורונטו. זה לא קרה הרבה ויחסית לפרנצ'ייז פלייר היה קל לעצור אותו אבל יש לו (או היה לו) צעד ראשון יחסית מהר, וודאי לגבוה, והוא ניצל אותו כדי לאיים בזריקה ולחדור לסל.

מה שהוא אמר, וזה תשובה לרוני עוד מהת'רד הקודם. בוש לא חיית פוסט אפ אבל הוא בהחלט יודע לקחת שחקנים עם הפנים לסל ולהגיע לטבעת בזכות הזריזות שלו. במיאמי הוא פשוט כמעט ולא עושה את זה וזה בעיניי אשמת המאמן לפני כל דבר אחר וזה אחד הגורמים העיקריים לכך שההתקפה העומדת שלהם כ"כ זוועתית.
לגבי התחזית למשחק היום, אני חושב שאנשים קצת מגזימים (למרות שאפשר להבין למה) ביכולת של אוקייסי. נכון זו קבוצה מצויינת אבל אני לא חושב שהם משמעותית עדיפים על מיאמי, והמפתח הוא הגנת המעבר של ההיט שהייתה זוועתית במשחק הראשון. בהתקפות עומדות אני חושב שההיט יכולים לעמוד בצורה טובה מול ההתקפה העומדת של הת'אנדר בזכות האתלטיות של הצמד והחוסר במשחק פנים של הת'אנדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 11:36 pm 
Junior

בעיני לא מגזימים. אוקלהומה ניצחו את סן אנטוניו- הקבוצה שנצחה 20 נצחונות רצוף, 4 פעמים ברצף.
מיאמי לא הרשימו מול הסלטיקס ונסחבו מולם למשחק 7, וגם בו לא היו רחוקים מלהפסיד.

לדעתי הם עדיפים משמעותית על ההיט, לא מבחינת כשרון אלא באיך שהם מנצלים אותו. משחק ההתקפה של אוקלהומה נראה טוב משל מיאמי בכמה רמות כרגע, אני רוצה לראות איך ההיט ינצחו הלילה וינחילו הפסד ביתי ראשון לאוקלהומה. זה ידרוש משחק גדול מוייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 12:32 am 
Senior

אני פשוט שונא את ערוץ הספורט. מסתבר שכדי לראות שידור חוזר של המשחק צריך לחכות עד 23:10 בלילה כולל התנזרות מכל אתרי הספורט בארץ ואולי גם משידורי ספורט בכלל(הרי מישהו יכול לפלוט את התוצה בטעות), אם אתה לא מיוחס ויש לך 5+ LIVE, וגם במקרה הזה השידור החוזר הראשון הוא ב-19:00 בערב.. היה עדיף שהיו נותנים ל-ESPN לשדר. גם שידורים חוזרים בשעות נוחות וגם שידור ברמה הרבה יותר נוחה. ולא, אין לי הוט מג'יק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 4:40 am 
Sophomore

27-15 להיט בסיום הרבע הראשון ויש תחושה כלשהי שאוקלהומה יצאו ממש בזול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 4:41 am 
Junior

הארדן שומר את אוקלהומה במשחק כמעט לבדו. צדקו שם באולפן- אוקלהומה בפיגור 12 ויורדת שמחה מאוד שזה רק 12.

במיאמי הפיקו לקחים והתחילו לתת ללברון את הכדור בעמדות טובות נגד ספולושה.
ספלוסטרה הביא את הקבוצה שלו מוכנה לרבע הראשון גם במשחק הקודם, אבל לא ידע להגיב תוך כדי תנועה לשינויים במגרש. נראה מה הפעם..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 4:45 am 
Junior

ודווין וויד בא חם, וזה היה ברור לכל מי שקצת עקב אחרי הליגה מאז 2003 שדווין וויד לא חוטף ביקורות מכל העולם ושותק. הוא נותן משחק גדול ושואל אותם במסיבת עיתונאים אחרי אם יש להם משהו להגיד לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 4:59 am 
Junior

אני שונא את מיאמי יותר מדי בשביל להתלונן על השיפוט, אבל עושה רושם שהוא לטובת מיאמי. באוקלהומה ווסטברוק משתולל ודוראנט לא פוגע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 5:27 am 
Sophomore

באטייה מתגלה כאקס פקטור רציני עד עכשיו. כיף לראות וטרן אמיתי שיודע מתי באמת צריך להתעורר (משחק 6 ו-7 מול בוסטון והפיינלס) אחרי עונה מאד מנומנמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 113 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot] ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה