סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 7:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 216 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 9:38 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
הייתה גם קטטה ברבע השלישי בין מיכאל וסוארז. גם וליצ'קוביץ' התערב מהספסל. לפי דיווחים מיכאל קרא לסוארז: "אידיוט מתוסכל, בן זונה, וחרא לבן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 9:42 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אז אולי את מהירות הקול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 11:17 am 
Junior

frodoborg כתב:
הייתה גם קטטה ברבע השלישי בין מיכאל וסוארז. גם וליצ'קוביץ' התערב מהספסל. לפי דיווחים מיכאל קרא לסוארז: "אידיוט מתוסכל, בן זונה, וחרא לבן".

לו דקדקת בדיווחים היית רואה שהאירוע קרה במשחק הקודם... :?

ולצורך הבהרה, (כמיכאל) לא רבתי עם סוארז, זה היה פיט מייקל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 11:35 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
האמת שאני קראתי את הדיווח אחרי המשחק הקודם. זה הגיע אליך באיחור... :)

לגבי מייקל? מייקל - זה מייקל ג'קסו, מייקל לואיס, ומייקל ג'ורדן. פיט מיכאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 11:58 am 
מנהל פורום

frodoborg כתב:
האמת שאני קראתי את הדיווח אחרי המשחק הקודם. זה הגיע אליך באיחור... :)

לגבי מייקל? מייקל - זה מייקל ג'קסו, מייקל לואיס, ומייקל ג'ורדן. פיט מיכאל.

:ne_ne_ne:
http://www.youtube.com/watch?v=ZV8a8xuWwrU

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 9:34 pm 
Sophomore

משחק 5 ומכריע-3 דקות לסיום 62-56 לבארסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 9:50 pm 
Sophomore

זהו. 73-69 לבארסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 11:07 pm 
Junior

נקווה שברצלונה ישכרו את שירותיו של אוברדוביץ', יש להם שחקנים מצויינים, אבל על הקווים אין פיגורה מספיק חזקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 11:19 pm 
Hall of Famer

אריה כתב:
נקווה שברצלונה ישכרו את שירותיו של אוברדוביץ', יש להם שחקנים מצויינים, אבל על הקווים אין פיגורה מספיק חזקה.

אתה יודע, יש כאלה שיטענו שאם ב4 עונות המאמן שלך הביא לך 3 אליפויות ו-2 גביעים בליגה הכי טובה באירופה+תואר יורוליג, אתה יכול לוותר על "פיגורה מספיק חזקה". לא שאני בא לטעון שפסקוואל עדיף על אוברדוביץ' בערך מוחלט, אבל ספיקלוצים כגון הא פשוט משעשעים בהיותם כה מגוחכים. יש לברצלונה מאמן מקומי, צעיר, מצליח מאד. למה שהם יביאו את אוברדוביץ'?

נערך לאחרונה על ידי nadav_hacohen בתאריך א' יוני 17, 2012 1:05 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 11:38 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
אריה כתב:

אתה יודע, יש כאלה שיטענו שאם ב4 עונות המאמן שלך הביא לך 2 אליפויות ו-2 גביעים בליגה הכי טובה באירופה+תואר יורוליג, אתה יכול לוותר על "פיגורה מספיק חזקה". לא שאני בא לטעון שפסקוואל עדיף על אוברדוביץ' בערך מוחלט, אבל ספיקלוצים כגון הא פשוט משעשעים בהיותם כה מגוחכים. יש לברצלונה מאמן מקומי, צעיר, מצליח מאד. למה שהם יביאו את אוברדוביץ'?

למה להביא את אוברדוביץ'? מכמה סיבות:
א. למה לא? הוא עדיין המאמן האירופי הכי מעוטר והכי מוצלח בערך מאז ומעולם.
ב. פסקוואל קיבל כל מה שהוא רוצה, אבל לא הביא בשנתיים האחרונות את מה שציפו ממנו - גביע יורוליג. הוא הפסיד לקבוצות עם הרבה פחות כישרון ושהעלות שלהם נמוכה יותר. גם פאו של שנה שעברה ובמיוחד אולימפיאקוס של השנה היו קבוצות פחות טובות.
ג. אם בשלוש השנים האחרונות ריאל שלטה ללא עוררין בליגה הספרדית, השנה זה קצת התערער. סדרת הגמר וגמר הגביע הוכיחו שהקבוצה הזאת פגיעה יותר מבעונות הקודמות.
ד. כי צריך לבנות משהו חדש בבארסה בעונה הבאה. מספר חוזים משמעותיים נגמרים בבארסה (ואסקז) בעונה הבאה, ויש עוד כמה שעדיף לסיים (אידסון). אולי כבר עדיף לבנות מחדש עם מאמן אחר, מנוסה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 11:58 pm 
Hall of Famer

בגלל רשימות כאלה אמרתי שהספיקלוצים מצחיקים אותי. ה"כשלון" של פסקוואל הוא כנראה רק בעיניים של מי שהתרגלו לליגה עם 40 שנה אותה אלופה. אני בטוח שבברצלונה חותמים מעכשיו על קצב התארים של פסקוואל עם כל מאמן בעתיד שלהם, גם אם אפשר ומותר לטעון שביורוליג הקבוצה שלו יכלה להשיג יותר. אני לא רואה את ברצלונה זורקת מאמן מקומי (ועם כל הסיסמאות הלאומניות שמלוות את אלקטרה, בברצלונה יש לזהות המקומית חשיבות לא פחותה אם לא גבוהה יותר), צעיר ובשורה התחתונה מצליח, רק כי "המאמן הכי מעוטר" באירופה חופשי עכשיו (מה גם שאם יש קבוצה בספרד שאוברדוביץ' מזוהה איתה, זו דווקא ריאל מדריד השנואה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 12:16 am 
Senior

נו באמת. עם כל הכבוד לפסקוואל, אם יש לברצלונה אופציה להביא את אובראדוביץ' היא צריכה לקפוץ עליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 12:30 am 
Hall of Famer

הם לא יביאו את אוברדוביץ' ולא יציעו הצעה על אוברדוביץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 12:51 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
בגלל רשימות כאלה אמרתי שהספיקלוצים מצחיקים אותי. ה"כשלון" של פסקוואל הוא כנראה רק בעיניים של מי שהתרגלו לליגה עם 40 שנה אותה אלופה. אני בטוח שבברצלונה חותמים מעכשיו על קצב התארים של פסקוואל עם כל מאמן בעתיד שלהם, גם אם אפשר ומותר לטעון שביורוליג הקבוצה שלו יכלה להשיג יותר. אני לא רואה את ברצלונה זורקת מאמן מקומי (ועם כל הסיסמאות הלאומניות שמלוות את אלקטרה, בברצלונה יש לזהות המקומית חשיבות לא פחותה אם לא גבוהה יותר), צעיר ובשורה התחתונה מצליח, רק כי "המאמן הכי מעוטר" באירופה חופשי עכשיו (מה גם שאם יש קבוצה בספרד שאוברדוביץ' מזוהה איתה, זו דווקא ריאל מדריד השנואה).

לא מבין כ"כ איפה ראית אותי כותב על "כשלון" של פסקוואל, ואיך דחפת לדיון הזה את מכבי. כמו שבעצמך כתבת שמותר לטעון, בארסה ביורוליג יכלה להשיג יותר, וזה מה שטענתי (בנוסף לעובדה שגם בליגה השליטה של בארסה כבר לא כמו שהיתה).
אני גם לא טוען שבארסה "תזרוק" (כלשונך) את פסקוואל לטובת אוברדוביץ', אלא שלדעתי יש לה מספיק סיבות טובות לעשות את זה בהינתן האופציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:04 am 
Hall of Famer

הנה, האופציה קיימת, אוברדוביץ' על המדף. והם לא יעשו את זה.

אני "דוחף את מכבי לדיון" בגלל שאתה מדבר על כך ש"ברצלונה כבר לא שולטת בליגה הספרדית כמו פעם", וזה כמה שעות אחרי שברצלונה לוקחת אליפות שלישית (תיקון שלי לטעות מקודם) בקדנציה בת 4 העונות של פסקוואל. רק מי שרגיל לליגה חד-צדדית ו/או לא מבין את הקושי ואת העומק של הליגה הספרדית יכול לכתוב כזה משפט. ותזכיר לי איזו שליטה היתה לברצלונה בתקופה בת 3 העונות של דושקו איוונוביץ', זו שקדמה לפסקוואל? תודה רבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:11 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני מת על ה"סיסמאות הלאומניות" לעומת "הזהות המקומית שחשובה אפילו יותר".
(זהות מקומית = מאמן + שלושה שחקנים קטלונים, אבל לא משנה, זה עוד בקטנה. העיקר זה הניסוח).

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:16 am 
Hall of Famer

אני תמיד שמח כשאתה שמח, ראי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:17 am 
Hall of Famer

יופי, אז שנינו שמחים, ככה מתחילים שבוע בכיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:28 am 
Hall of Famer

רק תזכיר לי מי מהישראלים של אלקטרה גדל במועדון? בברצלונה יש לזה חשיבות, כמו שטענתי בעבר לגבי ויקטור סאדה-ברצלונה יכולה להביא לא מעט שחקנים טובים ממנו לעמדת הרכז המחליף, אבל המעמד שלו כשחקן בית קטאלוני חשוב ולכן הוא משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:45 am 
Hall of Famer

אתה תוקף את הנקודה המשנית לגמרי שלי, ורק מדגיש את העיקרית.
תמשיך תמשיך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:51 am 
Hall of Famer

לא יודע, נתת ל"נקודה המשנית לגמרי" יותר טקסט מאשר ל"נקודה העקרית".

וכן, כשאני מדבר על ברצלונה אני בהחלט יכול לדבר על זהות. יש לה יריבות משמעותיות בליגה שלה שלא טורחות להחזיק שחקן מקומי בסגל (נסה למצוא באסקי אצל קבוצות היורוליג מויטוריה או בילבאו), והיא דואגת שתמיד יהיו לה בסגל שחקני בית שגדלו במועדון. זה לא המצב במכבי ת"א, שהיא שולטת בלעדית בליגה שלה, קונה את כל הישראלים שיותר טובים מהממוצע וסוחפת אחריה גלי לאומנות של מדינה שלמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 8:07 am 
Hall of Famer

למכבי יש היום, ובכלל כבר שנים לא מעטות ברצף, לפחות שחקן אחד שגדל בקבוצות הצעירות שלה. לא יודע אם זה כזה "חשוב לה", לאומנית שכמותה, אבל "ככה יצא".

האם ויקטור סאדה משחק בברצלונה רק בשל חשיבותו לזהות המועדון והזהות הלאומית (חס וחלילה לא הלאומנית) הקטלונית? לא יודע. סאדה גם שיחק בנבחרת ספרד ביורובאסקט האחרון, אני מניח שלנבחרת ספרד לא מאד חשוב להביא שחקנים קטלונים שגדלו דווקא בברצלונה. אז כנראה שיש לו בכל זאת איזשהו merit מקצועי.
האם ברצלונה יכלה להביא רכז מחליף טוב יותר ממנו? יכול להיות שכן. אם לא פיקששתי איזו אזרחות נסתרת שיש לאחד הזרים של בארסה, הרי שאותו אחד שיבוא במקום סאדה חייב להיות ספרדי - כי להביא זר במקומו אומר להביא ספרדי אחר בעמדה אחרת ולוותר על אחד הזרים האיכותיים שלה, או לנקוט בצעד מגביר זהות כגון לאזרח את אחד הזרים שלה. בהנחה ההגיונית מאד שסאדה הוא לא מהמשתכרים הכבדים בברצלונה, האם אפשר למצוא כזה? וואלכ, ממש ממש לא בטוח. כאמור, בנבחרת ספרד כנראה חושבים שלא ממש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 8:59 am 
Hall of Famer

אני יכול, ואני חושב שאפילו אתה יכול, לשלוף ברגע ומהזכרון שמות של לפחות 5 רכזים ספרדים טובים מסאדה. למה היה בנבחרת? לא יודע. יכול להיות שהמאמן אוהב אותו במיוחד, אולי פוליטיקה, אולי אופי המשחק מתאים. אתה יודע, גם ארז כץ איכשהו הגיע לנבחרת ישראל. אני, אגב, לא בא לגמרי לזלזל בסאדה, אבל ברור שהוא לא שחקן ברמה של רוב הסגל הברצלונאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 9:02 am 
Hall of Famer

ודאי שאני יכול, הם משחקים ב-NBA או מרוויחים משכורות עתק כרכזים ראשונים בצמרת הספרדית כמו סרחיו. האם זה ריאלי שהם יבואו להיות רכזים מחליפים בברצלונה ברמות השכר של סאדה, שאני מניח שלא מתקרבות אליהם? מסופקני מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 9:07 am 
Hall of Famer

לא כולם, ובכל מקרה ההתייחסות שלי היתה לנבחרת. רק תזכיר לי, על מה אנחנו מתווכחים? זו עובדה שלברצלונה יש בסגל 3 שחקנים שגדלו במועדון, וששחקני בית זה חלק מהאתוס של המועדון. אתה רוצה להתווכח על זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 216 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], idpwf1 ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: