סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 9:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 64 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: גמר NBA - משחק 4 ב-4:00
הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 6:29 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לברון עם רגל אחת דופק שלשת מאני טיים, מעניין באמת אם הוא עושה את עצמו כדי שיחשיבו אותו גיבור :)

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 6:33 am 
Hall of Famer

ועכשיו הוא יורד לפסק זמן עם 2 שלוקחים אותו סטייל ג'ורדן מול יוטה....נראה קצת מוזר שלפני שנייה הוא רץ ודפק שלשה...נו טוב....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 6:35 am 
Sophomore

משגע אותי שהוא לא הגיע לטריפל דאבל בסוף, באסה רצינית.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 6:36 am 
Hall of Famer

הרדן עם 8 נקודות ו2-10 מהשדה
צ'למרס עם 22 נקודות.
דורנט וראסל ווסטברוק לא יכולים לנצח לבד.
לכל OKC מלבדם יש 27 נקודות. לצ'למרס יש 22.
ביום שהארדן שחלש בכל הסדרה לא קולע לייאפ,פישר לא עושה כלום וכמובן ספולושה שלדעתי לא יותר מוכשר התקפית מבורשטיין של היום. אין מה לעשות מול ההיט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 6:38 am 
Hall of Famer

ווסטברוק שולח בעבירה טפשית את צ'למרס לקו כאשר יש 4 שניות על השעות זריקות אחרי הג'אמפ בול.
ברכות ללברון על הזכיה הראשונה ביום שישי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 6:39 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
איך מ0.8 זה קפץ לארבע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 6:45 am 
מנהל פורום

טוב, אפשר בהחלט להגדיר את זה כאחד המשחקים הטובים שאני זוכר. והפציעה של לברון תיכנס להיסטוריה בין אם מיאמי תזכה באליפות (ואז זה יהיה לברון שנכנס אחרי שאוקלהומה עלו ליתרון ודידה את מיאמי ליתרון חמש) ובין אם אוקלהומה יעשו את הבהחלט אפשרי ויהיו הראשונים לחזור מ3-1 בגמר.

ואי אפשר היה להכניס את לברון לעשר השניות האחרונות של הגארבג' טיים כדי שינסה לקחת את הריבאונד העשירי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 6:46 am 
Junior

לברון עם הופעה פנטסטית
כולל סל בהתקפה מיד אחרי הפציעה והשלשה של המשחק.
מעניין לראות מה חומרת הפציעה.

אגב ההבדל בסדרה כולה הוא הצוות המסייע של מיאמי : פעם באטייה , פעם צ'אלמרס , קצת נוריס קול , האסלם עם ריבאונדים ופעולות שמכריעות משחקים ומולם שני כוכבי על שמתחננים לקצת עזרה שתוריד מהם את העומס. לא רק שהצוות המסייע (ספלושה , פרקינס , פישר) לא נותן שום אקסטרה אלא גם שהצלע השלישית שלהם הארדן משחקת נגדם.

לא הייתי סוגר את הסדרה , מיאמי מרגישה נוח מידי כרגע.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 6:58 am 
Junior

ההיט עושים את כל המהלכים הקטנים שמנצחים משחקים: אם זה קליעות עונשין במשחק הקודם, החסימות של וייד בסיום על פישר וספולושה, שליטה בריבאונד כמעט לכל אורך הסדרה, מגיעים ללוז בולס ולכדורי הביניים, תרומה משחקני מפתח-צ'אלמרס באטיה ובוש מול האכזבה מאוקלהומה. הדברים הקטנים האלה מכריעים משחקים, לא נראה שOKC רוצים לנצח ברמות שמיאמי רוצים את זה הם לא נלחמים כמוהם על הריבאונד הלוז בולס ובהגנה.... זו עדיין היתה תצוגת מדהימה של ווסטברוק. דוראנט מאכזב במשחקים במאימי, בטח כריבאונדר המוביל בקבוצה. הארדן ב3 משחקים כבר לא עשה כמעט כלום.

אגב משהו שמאוד עצבן אותי במשחקים הקודמים זה שברוקס נתן בסדרה 40 דקות לדוראנט ולווסטברוק כשהשני הסטארים של ההיט משחקים 42-44 דקות, וגם שספולושה הנכה התקפית משחק יותר דקות מהארדן, ושפישר משחק לפחות 25 דקות למשחק בגמר, במקום הארדן. אז הלילה דוראנט וראסל שיחקו כמעט כל המשחק, והקבוצה השתפרה ל98 נק', אבל מיאמי קיבלה עזרה משחקני משנה ואוקלהומה שום דבר.

אגב2 הנה הגמר (אחרי גיים 4) של ווסטברוק במספרים: 29 נק', 48%, 7 רב', 6.8 אס'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 7:38 am 
Freshman

נורא קל לשנוא את מיאמי על איך שנבנתה וכולם שונאים את לברון ועכשיו גם שונאים את ווייד. אבל באמת, הביקורות על "החלטה" צריכות להפסיק ואפשר להעריך את הכדורסל שמיאמי משחקת.
המשחק שוטף, יש הנעת כדור, רצים להתקפות מעבר וכולם נוגעים בכדור, כיף לראות.
יש את הביקורת על מיאמי שהם בוכים לשופטים, לא יודע אם אוקלהומה לא בוכים פחות, אולי יותר ובמיוחד דוראנט שלדעתו לא ביצע עבירה אחת כל המשחק או כל הסדרה.
עם כל הכבוד ליכולת ייצור הנקודות של דוראנט, יש לו עוד הרבה לעבוד עד שיגיע לרמת השפעה על המשחק כמו זו של לברון, שגם קולע גם רואה מגרש וכן לשם שינוי גם לוקח אחריות ולא בורח מזריקה חשובה אפילו כשגורר רגל.
היה יופי של משחק בסה"כ ומילה על ווסטברוק שהיה פשוט מדהים, אני עדיין לא מבין איך אף אחד במיאמי לא מתנהג כמו איזה פרקינס ומוריד לו פצצה פעם אחת בדרך לסל. הוא לא זרק מהעונשין כל המחצית הראשונה וגם לא יותר מדי בשנייה ורוב הסלים שלו באו מחדירה את הטבעת. נראה שמיאמי בחרו לנטרל את דוראנט ולתת לווסטברוק לנצח אותם, כמעט הצליח לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 8:38 am 
מנהל פורום

לא ראיתי את המשחק אבל איך היה השיפוט? מהטוקבקים השתמע שהיה שיפוט ביתי למדי.

dubek, ניתן להעריך את הכדורסל של מיאמי ועדיין לשנוא אותם על האופן בו הם נבנו ומתנהגים. זה לא סותר אחד את השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 8:38 am 
Junior

לברון שחקן ענק ואף אחד לא ייקח את זה ממנו.
אבל מהסופרסטאר הכי גדול בליגה מצפים לא רק למשחק אול אראונד מושלם אלא גם להשתלט על המשחק.
בסדרה הזו עוד לא היה לו משחק אחד שהוא השתלט על המשחק כמו שווסטברוק השתלט היום.
שזה אומר לקחת את הכדור כמה התקפות רצופות ולהיות בלתי עציר.
הוא משחק חכם והוא מרכז מהפוסט אפ שזה מגניב אבל היו כמה וכמה מצבים שהם ממש נזקקו לצ'אלמרס ברגעי המפתח כדי לשמור את היתרון.
אתה רואה מצב שג'ורדן או קובי היו עוברים רבע אחרון בגמר בלי 10 זריקות לפחות? בלי לקחת על עצמם את ההתקפה ולא רק ריכוז?
הוא נותן למשחק לרוץ בלעדיו ומסתפק במסירות גם ברגעים הקריטיים וזה לא החומר שממנו קורצו הגדולים ביותר.
כשהוא מוסר לוייד עוד ניתן לסלוח אבל כאשר בשניות האחרונות של ההתקפה הוא מעדיף לוותר על הכדור עבור האסלם או צ'אלמרס זה כבר אנמיות.
לא ממש אכפת לי מי תיקח אליפות, אבל אם במשחק שבו אוקלהומה משחקת זוועה חוץ מווסטברוק וקצת דוראנט וכאשר הארדן הוא גייס חמישי עדיין הם מגיעים לשוויון 5 דקות לסיום זה אומר שאין לאוקלהומה מה לפחד.
משחק בינוני של הארדן וקצת תרומה של איבקה בהתקפה והם היו לוקחים את זה.
דווקא בגלל שמיאמי היו טובים רוב המשחק העובדה שהם לא הצליחו להגיע ל-10 יתרון היתה מדאיגה אותי אם הייתי ספולסטרה.
בוש חייב לתת יותר תוצרת קונסיסטנטית כי לא כל יום צ'אלמרס ובאטייה יצילו אותך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 8:49 am 
מנהל פורום

נו, גם אחרי המשחק הזה הוא מקבל ביקורת? ועוד ביקורת על זה שהוא לא השתלט על המשחק?

במינוס 17 ברבע הראשון לברון יכל להחליט שנמאס לו והוא לא מוסר לאף אחד. לא יודע איך זה היה נגמר, אבל תודה לאל שהוא לא קיבל את ההחלטה הזו וחסך מאיתנו עוד משחק מאוס. בין אם זו היתה הוראה של המאמן או החלטה של לברון או שזה מה שההגנה של אוקלהומה אילצה אותו לעשות, ה-12 אסיסטים של לברון הרגו את אוקלהומה הרבה יותר משה-43 נקודות של ווסטברוק (שכבודן במקומן מונח) הרגו את מיאמי. מה שכן, טוב שקול קלע את השלשה הזו בסוף הרבע הראשון.

דובק, היית צודק לגמרי אם מיאמי היתה נראית בכל משחק כמו שהיא נראתה היום. למעט ההופעה המזעזעת של וייד (שגם לו אפשר להגיד כמה מלים טובות) מיאמי נראתה כמו שכל מי שרצה בטובת הפרוייקט חלם עליו. לברון מנהל את המשחק ולא מאפשר לאף אחד לשמור עליו, בוש עושה נקודות קלות מתחת לסל, שאר הקבוצה נהנית מתשומת הלב של שלושת הגדולים, משחק שוטף וכו' וכו'. מה לעשות שזה בערך המשחק היחיד של מיאמי שנראה ככה? כבר מזמן לא מבקרים את מיאמי בגלל הסו-קולד "החלטה". גם גדולי מעריצי לברון מורטים את כל שערות ראשם מהמשחק נטול ההשראה והפחדני שמיאמי משחקת רוב הזמן, ומהנגריות המוחלטת של הצוות המסייע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 9:30 am 
Freshman

קודם כל אני מסכים שעדיין אפשר לשנוא את מיאמי.
מצד שני אני לא חושב שהכדורסל של אוקלהומה שונה בהרבה מזה של מיאמי, נכון שהמשחק הלילה היה חריג ברמת הקבוצתיות של מיאמי ורוב המשחקים עד היום נראו זוועה.
אבל לאורך כל הפלייאוף עושה לי רושם שהביקורות כלפי מיאמי מוטות לרעה לאור הדרך בה הם נבנו והאנטי-לברון של הרבה אנשים. גם אני לא ממעריצי הדרך שלהם למרות שאני מאוד אוהב את מיאמי עוד מימי מורנינג הארדווי ושות'.
דוראנט יותר אלגנטי בדרך שלו לייצר נקודות מלברון או ווייד וקל לאהוב קבוצה צעירה שהתפתחה דרך בחירות דראפט והחלטות נכונות, אבל אם מסתכלים על שיטת המשחק נטו רואים שגם הם נוקטים לרוב בשיטה של בידודים של אחד הכוכבים ואם לא היו כאלה מוכשרים היו נראים אחרת.
כל פעולה של מיאמי מבוקרת בצורה הרבה יותר חריפה (פלופים, בכי לשופטים, שיטת משחק וכו').
באמת שלבקר את לברון אחרי המשחק זה קצת מוגזם, הבנאדם שלט למשחק לחלוטין, דווקא בגלל שלא הלך עם הראש בקיר וידע לשתף כשצריך וגם לקחת את הכדור עד הטבעת או לדפוק שלשה כשצריך. אני לא מהמעריצים הכי גדולים שלו, אבל הוא באמת הראה שליטה במשחק שכמו שראובן אמר עם כל הכבוד לווסטברוק וה-43 שלו, לברון הוא זה ששלט בקצב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 9:37 am 
Junior

מצטער רן אבל עד הפציעה היום המשחק היה בשליטה מוחלטת של לברון.
לתאנדר לא הייתה תשובה לפוסט אפ שלו והוא שלט משם על המשחק גם בלי לזרוק כל התקפה.

ההתעלות של ווסטברוק הייתה מדהימה אבל הוא בטח שלא שלט במשחק , הוא נתן משחק אדיר שהשאיר אותם איך שהוא בחיים , בשום רגע (מלבד שתי התקפות אחרי הפציעה של לברון) לא היה נדמה שהמשחק הזה בדרך לניצחון של התאנדר , ואם הקבוצה שלך כל הזמן רודפת אתה בטח שלא שולט במשחק.

ומה סתומרת לא כל יום באטיה וצ'אלמרס יצילו אותך ? הם כבר רחוקים משחק אחד!! מאליפות.
מי שצריך להוכיח שהוא מגיע זה הצוות של אוקלוהומה לא של מיאמי.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 10:11 am 
Hall of Famer

1)אני לא מתרשם שOKC קרוצה מחומר של אלופות. לדעתי הם ניצלו ואקום גדול במערב של קבוצות גדולות מזדקנות שכבר אין להם את זה - לייקרס,דאלאס וגם הספרס. כן כן, גם הספרס שניצחו 20 רצוף - עשו זאת מול קבוצות לא קבוצות. יוטה והקליפרס הם לא ממש איום (והייתי באחד המשחקים מול הקליפרס. לרגע לא היה שם תחושה שיש תחרות מולם)
2)אני אישית לא סופר מתלהב מדורנט. לדעתי הוא סוקרר וזהו. כרמלו אנטוני משודרג. כלומר לא עושה שטויות ומוסר יותר. אין לו את הSKILL SET שיש לשחקנים אדירים כמו לברון וקובי בשיאו. הוא לא חיית משחק שמשתלטת על המשחק כמו קובי וג'ורדן. אין לו משחק רב גוני כמו לברון. הוא סקורר מטורף אבל הוא לטעמי יותר דומיניק ווילקינס(שגם קלע 30 למשחק) מאשר לברון ג'יימס.
3)למרות זאת המשחקים צמודים כי ההיט הם לא בדיוק קבוצת אליפות גדולה. הם 2 שחקנים גדולים (שווייד מעבר לשיאו). הפציעה של בוש באה במקום. הוא חזר וכבר לא מדברים עליו ולא על הביג 3, אלא על זה שבוש ייכנס פה ושם וינסה לתת משהו. שיין בטייה היתה החתמה ענקית. צ'למרס נתן משחק גדול היום. אבל כל השאר זה מדבר.
ההיט היו קרובים לעשות 4-0. המשחק הראשון היה גם שלהם. בכל אופן לא רואה איך התאנדר מנצחים שלוש רצוף כעת.

ברכות לאחת האלופות הכי חלשות שראיתי בחיי. מה שמצחיק שלדעתי אם לברון היה נשאר בקאבס היום, הם היו לוקחים אליפות אני משער במדבר של המזרח (וגם המערב חלש)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 11:01 am 
מנהל פורום

אני אשאיר לאחרים לענות על עניין הכרמלו המשודרג, אבל איזו סיבה יש להניח שקליבלנד עם לברון היו עוברים את בוסטון או אפילו את אינדיאנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 11:28 am 
מנהל פורום

רן כתב:
לא ממש אכפת לי מי תיקח אליפות, אבל אם במשחק שבו אוקלהומה משחקת זוועה חוץ מווסטברוק וקצת דוראנט וכאשר הארדן הוא גייס חמישי עדיין הם מגיעים לשוויון 5 דקות לסיום זה אומר שאין לאוקלהומה מה לפחד.
משחק בינוני של הארדן וקצת תרומה של איבקה בהתקפה והם היו לוקחים את זה.
דווקא בגלל שמיאמי היו טובים רוב המשחק העובדה שהם לא הצליחו להגיע ל-10 יתרון היתה מדאיגה אותי אם הייתי ספולסטרה.
בוש חייב לתת יותר תוצרת קונסיסטנטית כי לא כל יום צ'אלמרס ובאטייה יצילו אותך.

במשחק 2 השלישייה של הת'אנדר קלעו 80 (גם הלילה אגב, רק שהחלוקה הייתה לא שווה), עם 32 של דוראנט, 27 של ווסטברוק ו-21 של הארדן, ביותר מ-50% מהשדה, וזה עדיין לא הספיק להם...

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 11:48 am 
מנהל פורום

זה גם לא נכון שאוקלהומה שיחקו זוועה. נניח שאפשר לייחס את זה לשני הרבעים האמצעיים, אבל ברבע הראשון הם שיחקו מדהים ברמות שהזכירו את הרבע השלישי של הספרס מולם (במשחק הראשון). כשנותנים לך 17 נקודות פור המשחק יהיה צמוד יחסית גם אם אתה לא במיטבך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 2:12 pm 
מנהל פורום

סיכום המשחק שלי:
Westbrook pulled a Webber

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 2:22 pm 
מנהל פורום

זה אמנם היה מבדח, אבל עדיין היה כשמיאמי הובילה בשלוש (ועם היום של צ'אלמרס, הוא עוד היה מצליח לקלוע שלשה בחצי השנייה שנשארה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 2:58 pm 
Junior

נראה לי שיש קצת גלוריפיקציה של אלופות קודמות. נכון שהיו קבוצות על גבול המושלמות כמו סן אנטוניו 2007 או לייקרס 2010, אבל בהרבה מקרים הקבוצה שלוקחת אליפות היא לא בהכרח קבוצה שאי אפשר לנצח. למיאמי יש לא מעט בעיות - ההתקפה שלהם יכולה להיתקע לפעמים, אין להם שיטה, הביג 3 נראים כמו ביג 1.75 רוב הזמן, לברון כבר לא נחנק ברבע הרביעי אבל עדיין משתעל, אבל יש להם גם הגנה רצחנית ומאמן שיודע מתי לקחת טיים אאוטים, ובעיקר צוות מסייע מספיק טוב בשביל להעניש אותך על שמירות כפולות. גם אוקלהומה, אם יזכו, הם לא רק ניצול של ואקום. יש להם גאנרים לא עצירים ואת הג'ינובילי החדש שמצטרפים לקו קדמי שלא ממש מאפשר חדירות קלות לצבע. וגם להם יש נטייה לאבד את הראש לפעמים ושחקנים שלא יכולים לקנות סל. זה לא הופך מישהי משתיהן לקבוצה שלא קורצה מחומר של אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 3:28 pm 
Junior

לייקרס 2010 קרוב למושלמת??

בספק אם הם היו מנצחים את אחת מהקבוצות של סאן אנטוניו שזכו באליפויות במהלך השנים.
גם לא היה להם שום אבל שום סיכוי נגד הלייקרס של 2001-2003 ולאף אחד אף פעם לא היה סיכוי נגד שיקגו של 96-98
אבל זה כבר שווה אולי תרד אחר

(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 5:15 pm 
Hall of Famer

satriani כתב:
1)אני לא מתרשם שOKC קרוצה מחומר של אלופות. לדעתי הם ניצלו ואקום גדול במערב של קבוצות גדולות מזדקנות שכבר אין להם את זה - לייקרס,דאלאס וגם הספרס. כן כן, גם הספרס שניצחו 20 רצוף - עשו זאת מול קבוצות לא קבוצות. יוטה והקליפרס הם לא ממש איום (והייתי באחד המשחקים מול הקליפרס. לרגע לא היה שם תחושה שיש תחרות מולם)
2)אני אישית לא סופר מתלהב מדורנט. לדעתי הוא סוקרר וזהו. כרמלו אנטוני משודרג. כלומר לא עושה שטויות ומוסר יותר. אין לו את הSKILL SET שיש לשחקנים אדירים כמו לברון וקובי בשיאו. הוא לא חיית משחק שמשתלטת על המשחק כמו קובי וג'ורדן. אין לו משחק רב גוני כמו לברון. הוא סקורר מטורף אבל הוא לטעמי יותר דומיניק ווילקינס(שגם קלע 30 למשחק) מאשר לברון ג'יימס.
3)למרות זאת המשחקים צמודים כי ההיט הם לא בדיוק קבוצת אליפות גדולה. הם 2 שחקנים גדולים (שווייד מעבר לשיאו). הפציעה של בוש באה במקום. הוא חזר וכבר לא מדברים עליו ולא על הביג 3, אלא על זה שבוש ייכנס פה ושם וינסה לתת משהו. שיין בטייה היתה החתמה ענקית. צ'למרס נתן משחק גדול היום. אבל כל השאר זה מדבר.
ההיט היו קרובים לעשות 4-0. המשחק הראשון היה גם שלהם. בכל אופן לא רואה איך התאנדר מנצחים שלוש רצוף כעת.

ברכות לאחת האלופות הכי חלשות שראיתי בחיי. מה שמצחיק שלדעתי אם לברון היה נשאר בקאבס היום, הם היו לוקחים אליפות אני משער במדבר של המזרח (וגם המערב חלש)

1. מי ישמע את מי מיאמי ניצחו בדרך לגמר. הספרס מזדקנים? בוסטון זקנה קצת הרבה יותר. הלייקרס כבר לא מה שהיו פעם? נכון, אבל אינדיאנה גם אף פעם לא היו. ודאלאס, עם כל הכבוד לניקס, בסופו של דבר היא אלופה יוצאת. חתיכת חכמה בדיעבד כתבת כאן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 20, 2012 5:33 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
satriani כתב:

1. מי ישמע את מי מיאמי ניצחו בדרך לגמר. הספרס מזדקנים? בוסטון זקנה קצת הרבה יותר. הלייקרס כבר לא מה שהיו פעם? נכון, אבל אינדיאנה גם אף פעם לא היו. ודאלאס, עם כל הכבוד לניקס, בסופו של דבר היא אלופה יוצאת. חתיכת חכמה בדיעבד כתבת כאן

לא כולם חכמים כמוך. מצטער, אני איטי היום, ישנתי מלא שעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 64 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Google [Bot], נביא בעירו, עופר האדום ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: