סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 7:45 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 8:27 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
זה לא נראה טוב... נכתב באחד האתרים שבחודש שחלף גומא ניסה להתאבד פעמיים, ככה שאולי פעם שלישית גלידה. בכל מקרה בהתקשרות עם גומא הבנתי שקיים סעיף שבמקרה של אי כשירות מנטליות כזה או אחר, החלק של גומא בירושלים יכול לחזור להנהלה הקודמת.

ובהקשר אחר - קליין תובע כ-4 מיליון ש"ח מהמועדון. דרך עורכי הדין שלו הוא שלח מכתב ובו הוא מפרט את דרישותיו:
בונוס של 12 משכורות = 1.2 מ' ש"ח (מופעל במידה והקבוצה נמכרת לצד ג', אגאייר), בונוס נוסף שנתי שמעוגן בחוזה, דרישת הסתגלות לשוק העבודה (עוד 12 משכורות = 1.2 מ' ש"ח).

מכתב הדרישות (הדי שערורייתי) ועוד פרטים כאן:
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 08&Lang=he

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 9:54 am 
Sophomore

עניין הזיריון שומט כל טענה של הפועל על שיריון של מכבי ביורוליג.
כמדומני, קרה מקרה רק פעם אחת בו השיריון של מכבי "הופעל", כלומר, שיחקה ביורוליג למרות שעל פי הישגים בליגה "לא הגיע לה" וזה היה בעונת האליפות של חולון.
לעומת זאת, אצל הפועל הזיריון הציל אותה כבר מספר פעמים לא מבוטל (למעשה לא זוכר מתי בפעם האחרונה באמת הגיע לה לשחק ביול"ב עפ"י הישגים ספורטיבים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 9:58 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ופה בדיוק הקטע. כמה וכמה פעילים ואוהדים של ירושלים טוענים שלירושלים יש מסורת ומעמד ביול"ב ולכן היא מקבלת ויילד קארד כל פעם מחדש, אז מה כולם רוצים.
מעבר לזה שאלה בדיוק טענות שמושמעות בעד שיריונים - הרי שלמעשה המצב בירושלים הוא הפוך. המסורת של ירושלים ביורוקאפ נשמרת אך ורק בגלל קבלת ויילד קארד כל פעם מחדש.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 10:48 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לפטופ כתב:
עניין הזיריון שומט כל טענה של הפועל על שיריון של מכבי ביורוליג.

נובמת. ניקח את המקרה הספציפי הנוכחי - עד כמה שאני חושב שזה ביזיון לתת להפועל את הכרטיס (וזה רק חלק מהביזיון), אם הקבוצה שזכתה בכרטיס היתה מחליטה לשחק באירופה, או למצער מודיעה מראש (כפי שהיא אמורה) שהיא לא תשתתף והכרטיס היה מועבר בצורה מסודרת לקבוצה אחרת, אז היא היתה זו שמשחקת באירופה (אלא אם הביזיון גדול אפילו יותר ובעצם אין למינהלת שום מילה בעניין).

מה המקבילה לזה מול מכבי? האם קיימת סיטואציה שבה קבוצה זוכה באליפות כדת וכדין, מודיעה שהיא מעוניינת לשחק ביורוליג, וזה יינתן לה על חשבון מכבי? אתה רשאי לטעון שממילא אף קבוצה לא תרצה לשחק ביורוליג במצב כזה, וזה יהיה נכון חלקית, אבל עדיין יש הבדל בין משהו שקיים בפועל ומשהו שמוכתב מראש.

מה שכן, אני מסכים שבמצב העניינים העגום של הכדורסל הישראלי, שבו מעמדה של ישראל הולך ודועך ולא רק שלקבוצות ולמינהלת לא איכפת מזה, אלא הן עושות כמיטב יכולתן כדי לשמר ולחזק את ההידרדרות הזו, השיריון של מכבי זו הבעיה האחרונה שאפשר לדבר עליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 11:03 am 
Sophomore

אתה מדבר על שיריון פורמאלי ואני מדבר על זיריון.
בנוגע למכבי, אכן מדובר בשיריון פורמאלי לכל דבר.
בעניין ירושלים (מסכים עם מישהו שכתב ש"הפועל" זו הפועל ת"א וירושלים זו הפועל ירושלים, אבל זו פלוגתא אחרת שלא בעניין זה) , מדובר בזיריון לא פורמאלי ומוסווה אשר ידוע לכל. לא חושב שיש פה מישהו אחד שהיה לו ספק, עוד ביום ההדחה של ירושלים בפלייאוף, שעונה הבאה היא תשחק ביול"ב.
יול"ב תמיד איכשהו ימצאו את הדרך לפסול קבוצה ישראלית שזכתה ותרצה לשחק ביורוקאפ, בכל דרך שהיא, על מנת שהכרטיס יחזור אליה ליד, ואז בתור "ויילד קארד" הוא ינתן לירושלים. הרי מבחינת ההיגיון במידה ואשדוד ויתרו, הזכות אמורה לעבור לראשון/חולון וכן הלאה.
אז אפשר לעצום עיניים ולומר שאין שום זיריון והכל זה פרי דימניונם של אוהדי הכדורסל בישראל שאינם אוהדים את ירושלים, אבל דה פאקטו, לאורך שנים, הזיריון חי ובועט, כאשר השנה הוא הדוגמא הקיצונית ביותר מאחר וירושלים לא העפילה אפילו לפיינלפור.
לאור זאת שירושלים נהנת מזיריון (פורמאלי או לא), הרי שנמשטת הקרקע לטענתם של ירושלים לעניין מכבי, זה הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 11:08 am 
מנהל פורום

אני התייחסתי אך ורק למשפט מההודעה שלך שציטטתי, שמשווה בין מה שקרה עכשיו עם הפועל ובין השיריון של מכבי.

אם התכוונת לעניין מוסרי - כלומר שמהרגע שהפועל נהנית מיתרון לא הוגן כלשהו אז גם אין לה זכות לבקר את השיריון של מכבי, אז אתה צודק במידה רבה, אבל מתי בפעם האחרונה שמעת את הפועל (הרשמית) מבקרת את השיריון של מכבי?

אשר לאוהדי הפועל, להם יש את מלוא הזכות בעולם לבקר את מכבי ואת הפועל ולא מעט מהם עושים גם את זה וגם את זה. באופן ספציפי, ולגבי שני המקרים, אני חושב שעיקר הביקורת צריכה להיות מופנה כלפי המינהלת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 11:21 am 
Sophomore

וכמו בכל שנה, כל הגורמים המעורבים בדבר נהנים משתיקת התקשורת. שום קול זעקה לא עולה אף פעם על כך. פתאום אין את עופר שלח בחדשות הספורט, שאומר שהמצב אויויוי ונונונו לכולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 11:23 am 
Sophomore

מודה שאני לא עוקב באדיקות אחר התבטאויות הפועל "הרשמית" (מי זו בכלל? גידי דודי, אגיאר עליו השלום, קליין?) ועל כן אין לי מושג אם היא מבקרת או לא.
מה שבטוח, אני שומע על בסיס קבוע את אוהדי הפועל מדברים על כך, ויתכן שיש להם את מלוא הזכות בעולם (שכן, הדף סופג הכל).
אני חושב שלגבי מכבי אין מה לבוא למנהלת בטענות, מכבי היא (לדעתי) משהו גדול יותר מהמנהלת, בטח מבחינת החשיבות והכוח מול יול"ב, ובכל מקרה השיריון הוא פורמאלי ולא ניתן לעשות הרבה מולו.
לעומת זאת, במקרה של ירושלים האשמה היא בהחלט על המנהלת, שלא דואגת לקבוצות בליגה שלה. איזה מסר הזיריון מעניק לקבוצה כמו ראשון? שאין חשיבות אמיתית למיקום הסופי בטבלה, כי בכל מקרה תמצא הקומבינה (או שיש זיריון) שירושלים תשחק ביורוקאפ על חשבונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 1:17 pm 
Junior

הויכוח בין אוהדי הפועל לאוהדי הפועל בשאלה למי ראוי לקרוא הפועל מזכיר את קיבוצי האיחוד והמאוחד.
"אנחנו עין חרוד, והם האיחוד".
"לא לא לא, אנחנו עין חרוד, והם המאוחד"
"לא, אמא שלכם".
"לא לא לא, אמא שלכם".
"טוב ביי".

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 1:31 pm 
Sophomore

צוד כתב:
הויכוח בין אוהדי הפועל לאוהדי הפועל בשאלה למי ראוי לקרוא הפועל מזכיר את קיבוצי האיחוד והמאוחד.
"אנחנו עין חרוד, והם האיחוד".
"לא לא לא, אנחנו עין חרוד, והם המאוחד"
"לא, אמא שלכם".
"לא לא לא, אמא שלכם".
"טוב ביי".

אני לא אוהד הפועל ולא הפועל, אבל בתור אובייטיבי ככל שאפשר בנושא, מודה שכשאומרים הפועל אני ישר חושב על תל אביב, וכשאומרים ירושלים ישר אני חושב על הפועל ירושלים.
מצידי שלשתיהן יקראו אליצור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 1:42 pm 
Hall of Famer

ככה גם אני, ולדעתי הרוב המוחלט של אוהדי מכבי זה ככה. הפועל זה תל אביב. ירושלים זה ירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 1:45 pm 
מנהל פורום

לפטופ, אוהדי הפועל גם בהרבה מקרים מבקרים את הקבוצה שלהם בעניין הזה (עד השנה אני דווקא הגנתי עליה). ובכל אופן, יש לי הרבה ביקורת כלפי המינהלת בעניין השיריון של מכבי, אבל לא נפתח את זה כאן.

ואגב, אם הבאת את הדוגמה של ראשון, אז ודאי שלהם אין שום זכות לבוא בטענות למינהלת. ראשון ובני השרון ועוד קבוצות כמותן הן בדיוק הסיבה מדוע ישראל מקבלת כרטיס בודד וגם עליו אין יותר מדי קופצים. המסר העיקרי שראשון צריכה לקבל הוא שהתנהגות אגואיסטית ופחדנית של קבוצות מביאה בסופו של דבר לנזק לכלל (אם כי אני בספק כמה איכפת להן מהעניין. מצידן שאף קבוצה ישראלית לא תשחק באירופה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 3:52 pm 
Sophomore

התאפקתי, אבל אני מוכרח להגיד שאפילו בטוקבקים הכי עלובים שקראתי לא הופיעו תגובות כמו חלק מאלה שהופיעו פה על גומא. באמת, תנסו לקרוא שוב את מה שכתבתם, ותתביישו. (ואני מחכה לחכמולוג שיגיב לי ב"התביישתי", זה כמובן יהיה מאוד בוגר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 4:00 pm 
Hall of Famer

אז חבל שהתאפקת עד עכשיו, כל רופא מתחיל יגיד לך שלא בריא להתאפק. עברתי על הת'רד הזה לאורכו ולרוחבו ולא מצאתי שום סיבה לאף כותב להתבייש, זה לא שמישהו פה שמח על גורלו או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 6:07 pm 
Hall of Famer

לא ברור מי יהיה היו״ר, ומי אם בכלל ישלם את המשכורות, אבל ג׳וש דאנקן חתם לעונה עם אופציה לעונה שניה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 6:18 pm 
Sophomore

אז בוא אני אחזה לך את העתיד: היו"ר יהיה דני קליין, והוא ישלם את המשכורות משאריות כספים שישארו מגומא ומכסף שיגייס מפראיירים אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 6:54 pm 
Hall of Famer

לפטופ כתב:
אז בוא אני אחזה לך את העתיד: היו"ר יהיה דני קליין, והוא ישלם את המשכורות משאריות כספים שישארו מגומא ומכסף שיגייס מפראיירים אחרים.

גם אלקטרה פראיירים? וג׳ף רוזן? כל הספונסרים בענף הם פראיירים?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 7:34 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
לפטופ כתב:

הספונסרים של הפועל פראיירים, כי הם מוכנים שבכסף שלהם ישלמו ליו"ר 1.2 מיליון שקלים לשנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 8:46 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
אז חבל שהתאפקת עד עכשיו, כל רופא מתחיל יגיד לך שלא בריא להתאפק. עברתי על הת'רד הזה לאורכו ולרוחבו ולא מצאתי שום סיבה לאף כותב להתבייש, זה לא שמישהו פה שמח על גורלו או משהו כזה.

נכון, אבל עדיין תגובות מביישות עם הרבה זילות בחיי אדם. אני בכל זאת הייתי קצת שוקל את מילותיי לפני שהייתי כותב חלק מהדברים שנאמרו פה, זה בכל זאת פורום שמכבד את עצמו ואת אנשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 8:49 pm 
Sophomore

אם נשים את סימני השאלה על ניהול המועדון רגע בצד,
החתמה מצויינת של דרוקר.
תמיד חיבבתי את דרוקר ואת הנטייה שלו לבחור שחקנים הרבה לפי האופי שלהם, גם אם זה לפעמים בא על חשבון הווינריות שלהם.
במקרה של דאנקן זה אפילו לא בא על חשבון שום דבר, שחקן מצויין לרמה של הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 9:03 pm 
Sophomore

אריה כתב:
עופר האדום כתב:
לפטופ כתב:

הספונסרים של הפועל פראיירים, כי הם מוכנים שבכסף שלהם ישלמו ליו"ר 1.2 מיליון שקלים לשנה.

יתר על כן, אצל מכבי הספונסרים רואים לפחות תוצאות, ורוזן לא משקיע כל כך הרבה, כמו שמשקיעים בירושלים.
אומר זאת כך, מקבוצה עם תקציב שנושק ל-20 מיליון ש"ח בכמה שנים האחרונות הייתי מצפה ליותר מחצי גמר פיינלפור ישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 9:11 pm 
Senior

לדעתי אתה טועה לגביי הסכומים שרוזן הוציא.
בקיץ הקודם דובר על סביבות ה50 מיליון שקל שהוא הוציא עד עכשיו על הקבוצה מאז שרכש אותה.
סכום שנראה לי מוגזם מאד, אבל לדעתי בשנים הראשונות רוזן שם בסביבות ה5-6 מיליון שקל בכל עונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 9:15 pm 
Sophomore

אין סיכוי שרוזן השקיע 50 מיליון שקל.
נדמה לי שהם בליגת העל איתו 4 עונות, ועוד איזה עונה בליגה לאומית, לא נראה לי שהוא השקיע 10 מיליון שקל בעונה, אפילו לא קרוב.
אין לי מושג כמה הוא השקיע, אבל בכל מקרה מדובר בעוף מוזר שכנראה חושב אחרת, והאמת שיתכן וגם נכלל בהגדרה לפראייר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 9:21 pm 
Senior

תזכור שחיפה לא מקבלת כסף מהעיריה בכלל!
ועד השנה גם לא היה ספונסר משמעותי בסדר גודל גדול.
אני חושב ש50 מיליון היה ממש מוגזם, אבל בסביבות ה30 מיליון אני לא יופתע בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 10:43 pm 
Hall of Famer

פיני גרשון קיים ראיון מעניין מאוד עם יובל נעימי במסגרת תוכניתו בערוץ one .
ניתן לתפוס שידורים חוזרים כמובן .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 450 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: ציפה דריפה אלמדלסי, רלפי ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: