סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 6:49 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:29 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
King Chauncey כתב:
מרגש. כל היום אני אוסף חברים בשכנועים שהם הולכים לראות את האליפות הראשונה בקריירה של לברון, עכשיו כולם יושבים כאן ומבינים שהם צופים בהיסטוריה נכתבת בשידור חי. אלה שיש להם ילדים קטנים יודעים שהם יספרו להם על הערב הזה עוד 10 שנים, כשהקריירה של לברון תסוכם.

ראובן - הקראתי להם את שאמרת במחצית - שזה 10 שמרגיש 30, והייתה הסכמה מוחצת שזה הולך לקראת בלואו אאוט. ככה לוקחים אליפויות בליגה הזאת, זה תסריט כמעט ידוע מראש. אין לי כוח לבדוק, אבל זכרוני אומר לי שרוב מכריע של משחקי אליפות בעשור האחרון הסתיים בבלואו אאוט שכזה.

בוא נזכר יחד אני חושב שאתה טועה.

לי זכור בוסטון טוחנים את הלייקרס 30 ומשהו.
שנה שעברה לא היה ככה - אם כי המשחק השישי היה רשום עליו דאלאס כבר מאמצע הרבע השלישי.
לפני שנתיים ליקרס - בוסטון נגמר הכי צמוד שיש במשחק 7
גם כשהספרס ניצחו 4-0 את קליבלנד המשחק האחרון נגמר נקודה הפרש

מה עוד היה?

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:35 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
טריפל דאבל :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:36 am 
Junior

ראובן כתב:
טריפל דאבל :D

זה כי הוא בורח מאחריות ורק מוסר

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:36 am 
Sophomore

טריפל דאבל ללברון סוף סוף!

24 נק' 13 אסיסטים ו10 ריבאונדים לצ'וקר הגדול בהיסטוריה במשחק ענק שלו. פלייאוף מדהים וסדרת גמר מדהימה לשחקן הזה.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:40 am 
Sophomore

עכשיו חסרה רק עוד נקודה ללברון, שיגיע ל25 נקודות בפעם ה15 ברציפות בפלייאוף הזה.

עריכה: והנה גם זה קורה :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:44 am 
Junior

הימורים מי הMVP???
אני הולך על באטייה :ya_hoo_oo:

(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:49 am 
מנהל פורום

ועכשיו לא נותר לי אלא לשמוח על שצ'ארלס בארקלי אהובי שמר על מעמדו כלוזר הגדול בהיסטוריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:54 am 
Sophomore

אדי קארי עלול להיפצע מהקפיצות האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:57 am 
Junior

התמונה של לברון מחבק את דוראנט בדיוק במרכז והתמונה של לברון קופץ ומחייך פשוט מרגשות.

לא משנה מה תהיה הקריירה של לברון קדימה, הטבעת הזו תיתן לו שקט נפשי ותשובה ניצחת לכל המקטרגים שלעיתים נמניתי עליהם.

אף אחד לא יחלום להגיד שהוא זכה באליפות הזו בזכות וייד.
וייד היה בינוני עד חלש היום ובטח לא הכוכב של ההיט בסדרה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:59 am 
Sophomore

מרגש, כל כך מרגש. באמת. איזה יופי. גם התמונה של דוראנט מחבק את אמא שלו עם דמעות בעיניים היתה תמונה מרגשת מאוד.

ואיזה חנון ספולוסטרה, מי שם ככה את הכובע? :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:50 am 
Hall of Famer

איפה פלאש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 10:32 am 
מנהל פורום

nadav_hacohen כתב:
איפה פלאש?

בטח מנתח את המשחק עם דן גילברט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 10:50 am 
Junior

שלחו מכתבי תנחומים בפונט המוזר שלו.
לברון מסיים את הפלייאוף עם ממוצע 45.6 בנק+ריב+אס. אחד הגדולים. לא יודע כמה עוד עונות כאלה יש לו, אבל הוא הוריד את הקוף. וקארל מאלון חזר להיות השחקן הכי טוב ללא אליפות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 11:19 am 
Hall of Famer

אם נתחיל במפסידים, קצת חבל על אוקלהומה שעשו דרך יותר קשה לגמר לדעתי, אבל שיחקו פחות טוב בגמר.
על אף שרוב החיצים הלכו לכיוון הארדן את ווסטברוק, לדעתי הסדרה שלהם נפלה בעיקר על 3 אנשים - איבאקה, פרקינס וסקוט ברוקס.
שני הגבוהים הם בדיוק המתכון שכל פרשן אן בי איי יגיד שצריך בשביל לעצור את ההיט - גבוהים הגנתיים שחוסמים את הצבע ויכריחו את קינג ג'יימס וחבריו לזרוק מבחוץ, וגם ריבאונדרים טובים על הנייר. הלכה למעשה, איבאקה חוסם טוב אבל שומר בינוני וריבאונדר גרוע, פרקינס לא בא במצב רוח לסדרה ולא נתן את ההגנה והריבאונד שהיו רגילים ממנו בבוסטון. ההיט השיגו כמעט כל כדור אבוד והמון ריבאונד התקפה, ולברון, וייד וצ'אלמרס (ואפילו באטייה) הגיעו לטבעת די בקלות לכל אורך הסדרה.
החלק של סקוט ברוקס הוא שלא נעשו שינויים תוך כדי הסדרה, לא בהגנה ולא בהתקפה. אותה שיטת 3 גאנרים, שכשהיא עובדת מזכירה את דאלאס בראן אנד גאן של נלי בתחילת שנות ה-2000, וכשהיא לא עובדת, היא מזכירה למה אותה דאלאס של נלי לא קטפה שום תואר. בהגנה לא נעשו התאמות, וגם המוטיבציה הקבוצתית ידעה עליות ומורדות וברוקס לא הצליח להשתלט על זה.

ו......... אחרי שחפרתי מספיק על הת'אנדר, נעבור למנצחת, או יותר נכון למנצח, לברון ג'יימס. סדרה נהדרת של קינג ג'יימס. בפעם הראשונה בקריירה שלו, סדרה ראשונה בקריירה שלו, הוא שיחק כדורסל חכם. הפסיק לזרוק ג'אמפ שוטס. אך ורק חדירות לסל או פוסט אפים כדי למשוך דאבל טים שממנו הוא מוסר מצוין לשחקן פנוי מתחת לסל או מחוץ לקשת.
באשר למיאמי הקבוצה, נצחון בעיקר של רצון יותר מכל דבר אחר. לוס בולס, ריבאונד התקפה. חוסר ההתאמות של אוקלהומה לאורך הסדרה שיחקו להם לידיים, וזה מה שגם הכניס את צ'אלמרס, באטייה ומייק מילר לסדרה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 1:06 pm 
מנהל פורום

נתונים מאחת הכתבות:

* מיאמי הפכה לקבוצה הראשונה בתולדות הליגה שמפגרת בשלוש סדרות פלייאוף שונות, ובכל זאת זוכה באליפות: ההיט פיגרו 2:1 מול אינדיאנה, 3:2 מול בוסטון, ו-1:0 מול אוקלהומה סיטי בגמר

* הטריפל דאבל הלילה היה הראשון של לברון ג'יימס העונה

* הממוצעים של לברון בפלייאוף: 30.3 נקודות, 9.7 ריבאונדים ו-5.6 אסיסטים למשחק. זוהי הפעם השניה בקריירה של קינג ג'יימס מעמדים מספרים שכאלה בפלייאוף, כאשר עד שלברון עשה זאת לראשונה ב-2009, היה שחקן אחד בלבד בהיסטוריה עם ממוצעים של 30/9/5 בפלייאוף: אוסקר רוברטסון, בשנת 1963

* הערב המדהים של מיאמי מחוץ לקשת הכניס גם את ההיט להיסטוריה: 14 השלשות שמייק מילר וחבריו קלעו הלילה השוו שיא למשחקי גמר. אורלנדו ויוסטון עשו זאת ב-1995. בסך הכל מיאמי קלעה 14 מ-26 מחוץ לקשת, אחרי 14 מ-39 במשחקים 3 ו-4

* מייק מילר נכנס להיסטוריה כמחליף עם הכי הרבה שלשות במשחק גמר (7)

* לברון הוא השחקן העשירי בהיסטוריה שזוכה בתואר ה-MVP של העונה הסדירה וסדרת הגמר

* קינג ג'יימס הוא גם השחקן השלישי אי פעם שמוליך אלופה בטבלת הנקודות, הריבאונדים והאסיסטים במקביל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 1:17 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
איפה פלאש?

כאן. אתה כתבת משהו מעניין שאתה שואל?
כאמור, בלואווט צפוי אחרי הפספוס של OKC במשחק הקודם.
לברון הוריד את הבבון. אם מתמקדים על מיקומים בסולם השחקנים הגדולים, כמו שמג'יק אמר לברון איפושוהו בין ה15 הטובים בהיסטוריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 1:44 pm 
Junior

ובכן, מזל שלברון רק בן 27 ויש לו עוד זמן לעלות בדירוג!
להבדיל אלף אלפי הבדלות, ג'ורדן לקח את הראשונה שלו בגיל 28 (ההבדל זה שלברון לא יהיה ג'ורדן לעולם), ככה שיש ללברון עוד זמן לעלות בדירוג הזה, לרדת כבר לא יצא לו לדעתי.

אני חייב להגיד שבגמר, פרט למשחק הראשון שבו ספולסטרה לא הגיב לכלום ברבע הרביעי אז גם ראינו תצוגת אימון די מרשימה שלו - הגיב מאוד יפה לריצות של OKC, הקבוצה הראתה כדורסל מאוד שותף ומאוד מלא בטחון, בעיקר ב3 המשחקים האחרונים... סדרה אחת לא מוחקת 2 עונות של אנמיות, אבל היא כן הראתה שיש לו מה לתת גם לקבוצת ככוכבים כזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 2:15 pm 
Sophomore

האליפות הזאת היא בהחלט אחד מרגעי הספורט המרגשים והמזוקקים שיצא לי לחוות, ואת זה אני אומר בכלל כאוהד מושבע של הבולס. הסיפור של לברון והתהליך שעבר בדרך לטבעת לא פחות ממדהים. יש בסיפור הזה כל מה שצריך בשביל שובר קופות. שובר קופות אני אומר? יותר כמו מיתולוגיה יוונית. מלך שנמשח לכזה כבר בהיותו ינוקא. לאחר מכן הגיבור הופך לנבל ובהמשך לגופה שכל העולם רוקד על הדם שלה(ולכך יש לו אחריות מלאה, אגב). אז עכשיו, אחרי אינספור טוויסטים בעלילה, הגיע הקתרזיס. לא חושב שאגזים אם אומר שהאליפות הזאת תהיה ברבות השנים אחת מהיותר זכורות בהיסטוריה של האן.בי.איי.

ואם לשים בצד לרגע את הסיפור הגדול כאן, אני חושב שמגיע קרדיט גדול יותר לספולסטרה. גם הוא שילם שכר לימוד מסדרת הגמר אשתקד. האמת היא שהזלזול שלי בו כבר היה חקוק בסלע אבל אין ספק שהוא הוכיח בפלייאוף הזה משהו. הוא לא מבריק בשום צורה, הוא עדיין במובנים מסוימים בובה על חוט של ריילי, אבל צריך להגיד בקול רם שהוא עשה התאמות יפות מאוד לאורך הפלייאוף והוכיח, בניגוד גמור לברוקס, אי קיבעון מחשבתי ויכולת לשנות דברים תוך כדי סדרה. ההרכב של בוש ובאטייה היה המיס מאצ' הגדול של שני המשחקים האחרונים ואם אני לא טועה. ההוצאה של מילר מהנפטלין דווקא אחרי משחק שבו הוא קיבל את כל מה שהיה צריך מהשחקנים המשלימים ויותר מזה. פסקי זמן בדיוק בטיימינג הנכון. גם ראוי לקרדיט, כמו שדורון קרמר ציין בדה-באזר, על היכולת שלו להוציא את הקבוצה מפסקי זמן עם דברים מפתיעים בפלייאוף הזה. שאפו גדול גם לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 2:20 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
ראיתי את המשחקים 4 ו5. אולי מרגש, אבל מבחינת כדורסל נטו, אחד הגמרים הגרועים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 2:27 pm 
מנהל פורום

דווקא משחקים 4 ו-5? מה ציפית, שמייק מילר יקלע לא רק שבע שלשות, אלא שיעשה את זה באלי אופ?

אפשר להתווכח על הרמה של הרבה מאוד משחקים בפלייאוף הזה (משחק 45 הנקודות של לברון, למשל, היה נוראי), אבל שני המשחקים האלה היו שני משחקים פשוט נהדרים מבחינת כדורסל.

Shiver כתב:
נתונים מאחת הכתבות:

* מיאמי הפכה לקבוצה הראשונה בתולדות הליגה שמפגרת בשלוש סדרות פלייאוף שונות, ובכל זאת זוכה באליפות: ההיט פיגרו 2:1 מול אינדיאנה, 3:2 מול בוסטון, ו-1:0 מול אוקלהומה סיטי בגמר

* הטריפל דאבל הלילה היה הראשון של לברון ג'יימס העונה

* הממוצעים של לברון בפלייאוף: 30.3 נקודות, 9.7 ריבאונדים ו-5.6 אסיסטים למשחק. זוהי הפעם השניה בקריירה של קינג ג'יימס מעמדים מספרים שכאלה בפלייאוף, כאשר עד שלברון עשה זאת לראשונה ב-2009, היה שחקן אחד בלבד בהיסטוריה עם ממוצעים של 30/9/5 בפלייאוף: אוסקר רוברטסון, בשנת 1963

* הערב המדהים של מיאמי מחוץ לקשת הכניס גם את ההיט להיסטוריה: 14 השלשות שמייק מילר וחבריו קלעו הלילה השוו שיא למשחקי גמר. אורלנדו ויוסטון עשו זאת ב-1995. בסך הכל מיאמי קלעה 14 מ-26 מחוץ לקשת, אחרי 14 מ-39 במשחקים 3 ו-4

* מייק מילר נכנס להיסטוריה כמחליף עם הכי הרבה שלשות במשחק גמר (7)

* לברון הוא השחקן העשירי בהיסטוריה שזוכה בתואר ה-MVP של העונה הסדירה וסדרת הגמר

* קינג ג'יימס הוא גם השחקן השלישי אי פעם שמוליך אלופה בטבלת הנקודות, הריבאונדים והאסיסטים במקביל

לדעתי הטריפל דאבל של לברון הוא לא רק הראשון העונה, אלא גם הראשון שלו במדי מיאמי.

ננצל את ההודעה הסטטיסטית הזו לשתי שאלות שסקרנו אותי:

לפי חישובי היו בפלייאוף הזה חמישה שחקנים שקלעו 40+ (לברון, וייד, וסטברוק, רונדו וקובי - מעניין ששלושה מהם עשו את זה בהפסדים). זה מתוקדם? מה השיא?
האם ובכמה מקרים שחקן קלע במשחק האליפות של הקבוצה שלו טריפל דאבל?

אגב, לדעתי הטריפל דאבל היה אירוני במיוחד כי הוא בא בזכות האישור החופשי שאוקלהומה קיבלו להרביץ ללברון. הוא החטיא בגלל זה פעמיים והשיג את שלושת הריבאונדים החסרים בהתקפה אחת. רק מראה כמה זה היה ערב ששום דבר לא יכל להציל בו את אוקלהומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 2:34 pm 
מנהל פורום

ראובן - ללברון חוץ מהטריפל דאבל הזה היו עוד 5 במדי ההיט, כולם בעונה הקודמת, כולל אחד בגמר מול דאלאס.
הנה הרשימה בסוף של הערך:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ca ... Bron_James

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 2:35 pm 
מנהל פורום

אוקיי, חבל - זה הופך את האחד הזה לפחות מרגש, אם כי אני אשרוד את האכזבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:05 pm 
Junior

ראובן, אוהב אותך אח שלי גיבור.

אחת האליפויות הכי מרשימות ומרגשות שאני זוכר אי פעם.

ההיט הם הקבוצה הראשונה בהיסטוריה שחוזרת מפיגור בשלוש סדרות בפלייאוף כדי לקחת אליפות, שתיים מהן נוצחו כשבוש פצוע.

FLASH כתב:
nadav_hacohen כתב:
איפה פלאש?

כאן. אתה כתבת משהו מעניין שאתה שואל?
כאמור, בלואווט צפוי אחרי הפספוס של OKC במשחק הקודם.
לברון הוריד את הבבון. אם מתמקדים על מיקומים בסולם השחקנים הגדולים, כמו שמג'יק אמר לברון איפושוהו בין ה15 הטובים בהיסטוריה.

אבל שמעתי במו אוזניי אומר שלברון כבר עכשיו טופ 10, מעניין מה גרם לך לטעות התמימה הזאת. :lol:

תמונה

שווה צפיה :

http://youtu.be/Fgn2Qs_1Ez4

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:16 pm 
Junior

שכחת שבוש חזר כבר מול הסלטיקס? קרדיט מגיע גם לו, במשחק 7 מול הסלטיקס היה מצוין וגם במשחק הסוגר היום.

ומג'יק אמר בין ה10-15 בראיון לגיל ברק, שזה מדיוק-הוא בודאות בין ה15. בעיני יש 10 ברורים לפני ג'יימס (ביניהם שאקובי וטימי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:29 pm 
מנהל פורום

אין שום ספק שמגיע קרדיט עצום לבוש. אבל במסגרת האירוניה המצטברת, הפציעה שלו כנראה הביאה את האליפות למיאמי. גם העובדה שהם התחשלו מוקדם ולא חטפו את הבומבה הראשונה בגמר כמו שנה שעברה (וכמו שקרה לאוקלהומה השנה), ובעיקר שינויי ההרכב שהיא כפתה שהביאו ליצירת ההרכב האופטימלי בגמר.

בלי להפוך את זה למריבה, מי באמת מדורגים ב-15 היום? אני חושב שלברון עבר באופן מוחלט את בארקלי/מאלון/סטוקטון/נוביצקי/גארנט ושאר הול-אוף-פיימרז נטולי אליפות או עם אליפות אחת. נראה לי שהוא גם עבר את אייזאה והאקים למרות שהם עדיין מובילים עליו בטבעות.

מי עוד יש? מהעבר הרחוק את ראסל וצ'מברליין, אח"כ (בסדר פחות או יותר כרונולוגי) קארים, מג'יק, מוזס מאלון (דוקטור ג'יי?), בירד, ג'ורדן, שאקיל, קובי, דאנקן. זה ממקם אותו בסביבות המקום ה-11 כבר עכשיו. אפשר להניח שבסוף הקריירה שלו הוא יעבור לפחות חלק מהנ"ל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: