סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 12:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:39 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לפטופ כתב:
frodoborg כתב:
אם זה נכון, אז הוא באמת חתיכת ...

מלך.
כמו שאין בעיה למכבי לחתוך שחקנים שלא מתאימים לה, ככה בא שחקן ועשה לה בפנים ויברח תמורת חופן נדיב של דולרים.
כל הכבוד ליוגב ושיהיה בהצלחה.

האנלוגיה שלך שגויה בבסיסה ומעלה בספק את ההבנה שלך בנוגע לטיב היחסים שבין קבוצה לשחקן.
הקבוצה, משלמת לשחקן שהיא מוצאת כמתאים בעבורה מבחינת מכלול המרכיבים. כמו שאף אחד לא מבטיח לקבוצה, שהשחקן יהיה שווה את מלוא הכסף ששולם בעבורו(ביי אאוט, אם יש כזה, בנוסף למשכורת), אף אחד לא מבטיח לשחקן שהוא יישאר בקבוצה בכל מחיר גם אם לא יספק את הסחורה. במקרה הרע, ייקח את הפיצוי המגיע לו על-פי החוזה, עליו חתם, ויוכל להרוויח כסף במקום אחר. ממש לא יהיה רעב ללחם.

ואם אתייחס באופן ישיר לאנלוגיה הזו שלך -
אין למכבי סיבה לחתוך שחקן שמתאים לה. מה לעשות, שבמכבי, וזה כל שחקן יודע(ודאי ישראלי) שרף הציפיות והסיפוק המערכתי הוא נוקשה וגבוה ונע בקורלציה עם שאר האלמנטים - כלכלי, חברתי והתנהגותי. גם אם מכבי חותכת שחקן, או שהיא דואגת למצוא לו קבוצה, או שהיא משלמת לו את הפיצוי, שוב, שהשחקן חתם עליו ביודעין.
במילים אחרות, השחקן, גם אם יימצא כלא מתאים, יקבל פיצוי. מה מכבי תקבל על בריחת אוחיון בניגוד למוסכם? כאבי ראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:39 pm 
Senior

קודם כל, אף אחד לא מבטיח לאוחיון שקובאן לא הולכת להתפרק בעוד שנה, שהוא יקבל משכורת( בקבוצות מהסוג הזה זה לא בטוח) ואפילו לא שהוא לא הולך להיחתך בעוד שנה. אוחיון אולי ירוויח בטווח הקצר משכורת טובה יותר אבל יפסיד בטווח הארוך. בעיני זה מקביל ללעזוב את גוגל בשביל משכורת גבוהה בסטארט אפ קטן שאף אחד לא יודע אם יחזיק מעמד. אני לא חושב שהוא יהיה יותר טוב מאשר מה שהוא היה בירושלים או יותר טוב ממה שגל מקל עשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:42 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
ג'אפר כתב:
אוחיון יצא חתיכת מניאק כפוי טובה

אני אתענג לשמוע את ההסבר המלומד איך וכיצד אוחיון יצא "חתיכת מניאק כפוי טובה".

כי גם אתה היית יוצא כזה אם היית מגיעה כעובד זוטר לחברה גדולה, מקבל קרדיט, מוכיח את עצמך, ואז טוען שהמעסיקים שלך שקרנים ושאתה הולך לעשות כסף במקום אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:47 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
קודם כל, אף אחד לא מבטיח לאוחיון שקובאן לא הולכת להתפרק בעוד שנה, שהוא יקבל משכורת( בקבוצות מהסוג הזה זה לא בטוח) ואפילו לא שהוא לא הולך להיחתך בעוד שנה. אוחיון אולי ירוויח בטווח הקצר משכורת טובה יותר אבל יפסיד בטווח הארוך. בעיני זה מקביל ללעזוב את גוגל בשביל משכורת גבוהה בסטארט אפ קטן שאף אחד לא יודע אם יחזיק מעמד. אני לא חושב שהוא יהיה יותר טוב מאשר מה שהוא היה בירושלים או יותר טוב ממה שגל מקל עשה.

יש לך איזו אינדיקציה מוצלחת לכך שקובאן הולכת להתפרק, או שהוא לא יקבל משכורת?

אבל מאחר שאתה כנראה לא עובד בגוגל, ומאחר שכנראה לא קבלת הצעה כל-כך יותר גבוהה משום סטארט אפ קטן, כנראה שאתה לא יכול לענות על השאלה של עצמך. זו גם השוואה ממש גרועה, כי בניגוד למהנדס תוכנה או כל מקצוע ארוך טווח אחר, אוחיון חי מהטווח הקצר. מעבר לזה, כל הסצנות המתוארות פה, כאילו אם לא ילך לו בקובאן אז הוא אכל אותה...משעשע ממש, אבל מתאים לחשיבה האגוצנטרית של אוהדי אלקטרה. יש הרבה קבוצות באירופה שישמחו לקלוט את אוחיון ולשלם לו שכר טוב, מעבר לכך שגם באלקטרה הוא יכל להכשל או להיעלם מאחורי עוד אמריקאי זר שינחיתו עליו.

פשוט תשלימו עם זה שקבוצת יורוצ'לנג' מרוסיה עשתה לכם מה שאתם עושים לכל הליגה. קנתה אותו בכסף יותר חזק. אבל אם לא תשלימו, בבקשה תמשיכו פה. זה עונג אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:50 pm 
Hall of Famer

ג'אפר כתב:
nadav_hacohen כתב:
ג'אפר כתב:
אוחיון יצא חתיכת מניאק כפוי טובה

אני אתענג לשמוע את ההסבר המלומד איך וכיצד אוחיון יצא "חתיכת מניאק כפוי טובה".

כי גם אתה היית יוצא כזה אם היית מגיעה כעובד זוטר לחברה גדולה, מקבל קרדיט, מוכיח את עצמך, ואז טוען שהמעסיקים שלך שקרנים ושאתה הולך לעשות כסף במקום אחר.

אחד לאחד מה שציפיתי שתכתוב, כיף גדול.

אוחיון הוא שחקן כדורסל, לא חייל. הכשרון הוא שלו, הקריירה היא קצרה, החובה שלו כלפי עצמו היא לקחת את ההזדמנות הטובה ביותר בשבילו. "מניאק" זו תפישה של ילדים. בעולם המבוגרים, קוראים לזה "קיבל הצעה הרבה יותר טובה". והיות שאני משוכנע שאף אחד מהבכיינים כאן לא היה נוהג אחרת לו ההזדמנות היתה נקרית בדרכו (ואם היה נוהג-כנראה שהוא לא העפרון הכי מחודד בקלמר), זה אפילו עוד יותר משעשע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:53 pm 
Junior

נדב, תפסיק לדחוף את מקרה אליהו לפה.
הנה ראיון של ליאור אליהו לאחר ששוחרר מקאחה לבורל וחתם במדי מכבי ת"א ל-5 שנים:
http://www.youtube.com/watch?v=SlNOPOSZYj0

עקרי הדברים הם שאליהו רצה לחזור לארץ וקאחה לבורל לא הייתה משחררת אותו, אם לא הייתה רוצה לשחרר אותו, והיא כן שיחררה אותו, לאחר שאליהו ויתר על חוב של הקבוצה כלפיו. לא שמעתי את קאחה מתבכיינים על הנושא או פונים למוסדות שונים לצורך הליכים משפטיים שישיבו להם את האבדה. אתה טוחן מים ומוסיף לכל הודעה שלך את הטיעון הזה ובעיקר נהנה מההפקר כי לאף אחד אין את הכוח להעמיד אותך על טעותך בנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
קוף ירוק כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
יש לי דווקא הרגשה שהוא עוד ימצמץ והרבה. התחושה שלי היא שאחרי טראומת פארגו מכבי תרצה לעשות ממנו מקרה לדוגמה ומופת, בעיקר שלפחות לפי הסעיפים שפורסמו מהחוזה שלו הקייס שלה חזק יותר.

אני מסכים עם ראי לחלוטין. לדעתי מכבי הולכת לעשות ממנו דוגמא ומופת. ילכו בבוררות ויתענו שיש לו חוזה והם דורשים שהוא יעמוד בו, הם גם אני חושב שגם שינצחו (לפחות על פי מה שפורסם, הטעות בחוזה אם כבר משחקת רק לרעת אוחיון). ואז הם יעשו באוחיון מקרה פניני. יגידו לו שבמכבי הוא לא משחק השנה, יש לו אפשרות בין לשבת ביציע או לשחק איפה שהם יסכימו לשחרר אותו (איזה חור בסרביה או קפריסין) או לחילופין להעריך את החוזה בעוד שנתיים בשכר נמוך אם הוא רוצה לשחק השנה.

אה, החלק האחרון אני לא חושב שיקרה. בוררויות ב-BAT כמו שאמרתי נוטות בצורה מגוחכת למדי לטובת השחקן, בלי קשר לכמה חזק הקייס של הקבוצה. אני חושב שאוחיון כן יצא מהחוזה ויעבור לרוסיה, נראה כמה זמן זה ייקח ואם הוא באמת ישלם רק את מה שהוא חושב שישלם.
דרך אגב, בזמנו ירושלים לקחה את פניני לבוררות באיגוד הכדורסל ולא בפורום בינלאומי כלשהו. אני הייתי בוחן את אותה אפשרות, אם היא מתאפשרת מהחוזה. זו קבוצה ישראלית ושחקן ישראלי, יכול להיות שזה אפשרי. באיגוד יש למכבי יותר סיכוי, ואחרי זה בכל מקרה הצד המפסיד יערער ל-BAT, אבל בכל מקרה ההליך יתארך ואוחיון יזיע קצת יותר זמן. אולי אפילו אפשר למשוך כך את ההליך עד אחרי פתיחת העונה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:57 pm 
Sophomore

יואב כתב:

עקרי הדברים הם שאליהו רצה לחזור לארץ וקאחה לבורל לא הייתה משחררת אותו, אם לא הייתה רוצה לשחרר אותו, והיא כן שיחררה אותו, לאחר שאליהו ויתר על חוב של הקבוצה כלפיו. לא שמעתי את קאחה מתבכיינים על הנושא או פונים למוסדות שונים לצורך הליכים משפטיים שישיבו להם את האבדה. אתה טוחן מים ומוסיף לכל הודעה שלך את הטיעון הזה ובעיקר נהנה מההפקר כי לאף אחד אין את הכוח להעמיד אותך על טעותך בנושא.

!!!

ובאשר לתגובה שלך אליי - כלל לא בטוח שלא הייתי נוהג אחרת, כמו שכתבתי, אבל זה עדיין היה מוציא אותי מניאק כפוי טובה. זה לא מעשה פסול מבחינת הקריירה שלו כשחקן, זה מעשה פסול מהיבטים אחרים, שלא בטוח שיזכרו לך אותם מחד (כולם זוכרים כמה מיקי היה שחקן גדול אבל האישיות שלו פחות מעניינת) אבל זו צלקת שתישאר דבוקה אלייך לנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:58 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:

עד ההודעה שנכתבת עכשיו, כתבתי 6 הודעות על נושא אוחיון, מתוכן באחת הזכרתי את ליאור אליהו. לא חיוויתי שום דעה משלי על נושא אליהו, מלבד ציטוט של הודעת הדובר של אלקטרה (שהיתה החתימה של המשתמש שמואליקי לא מעט זמן). אם כך, היות שזה פורום מכובד ואני לא יכול להגיד שיצאת אדיוט מושלם, יצאת חומוס אמיתי.

נערך לאחרונה על ידי nadav_hacohen בתאריך ו' יוני 22, 2012 7:00 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:59 pm 
Hall of Famer

ג'אפר כתב:
יואב כתב:

!!!

ובאשר לתגובה שלך אליי - כלל לא בטוח שלא הייתי נוהג אחרת, כמו שכתבתי, אבל זה עדיין היה מוציא אותי מניאק כפוי טובה. זה לא מעשה פסול מבחינת הקריירה שלו כשחקן, זה מעשה פסול מהיבטים אחרים, שלא בטוח שיזכרו לך אותם מחד (כולם זוכרים כמה מיקי היה שחקן גדול אבל האישיות שלו פחות מעניינת) אבל זו צלקת שתישאר דבוקה אלייך לנצח.

קרא את התגובה שלי ליואב!!!!!11

צלקת, שמצלקת. הכל בראש שלכם. חשבון הבנק של יוגב הרבה יותר רלוונטי לענייננו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:02 pm 
Hall of Famer

די מאכזב מצידו של אוחיון, אבל כמו שכתבו כאן, אני יכול להבין אותו לגמרי. מה שכן, אם אני מכבי אני לפחות מנסה להוציא מהסיפור הזה כמה שיותר כסף, בדיוק כמו שאם מכבי רוצה לחתוך שחקן עם חוזה קיים היא צריכה לדאוג שהוא יקבל את כל הכסף שמגיע לו, כך גם מגיע לה לקבל פיצוי משמעותי אם אוחיון מפר חוזה איתה.

מה שכן נדב, אני לא חושב שאפשר להשוות את מקרה אוחיון למקרי קטש, הלפרין ואליהו, השלושה האלו הלכו לקבוצות יורוליג בכירות, אוחיון הולך לקבוצת יורוקאפ, עונה לא טובה שם יכולה לגרום לו נזק מקצועי לא פשוט להמשך הקריירה, כמובן שזה סיכון ששווה לו לקחת בשביל כל כך הרבה כסף, אבל עדיין סיכון. ברמה המקצועית נטו אני כן חושב שעדיף היה לו להישאר במכבי, אבל ברור לגמרי שהשיקול המקצועי היה משני כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:04 pm 
Junior

"4. אתקן אותך: קבוצה שיש לה מדינה. אהבתי את סגנון הסחיטה באיומים, אבל אזכיר שוב: להלפרין שרקתם בוז בבית. את אליהו לקחתם כשהיה תחת חוזה בלבורל. מה נפשך מאוחיון? כי עושים את זה לכם? כואב להיות בצד הזה? יופי."

זו התגובה שלך בעמוד הקודם. נתת את טיעון אליהו והחוזה כמענה להתבכיינות אוהדי מכבי על מעשי אוחיון, תוך הצגתו כ"צדק פואטי". לפיכך, משתמע כאילו מכבי הנחיתה את אליהו במכבי לפני משחק הגמר של הליגה הספרדית, ועל המגרש עלה כפיל בשביל לטשטש את המהלך. זה נראה לי כהצגת דעה. לא יודע, אולי הבעיה אצלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:05 pm 
Hall of Famer

רוני, לא אני ביצעתי את ההשוואה לקטש ושות'.

מבחינה מקצועית נטו, הכי כדאי ליוגב לשחק במיאמי היט. אתה מבין כמוני וכמו כל אדם עם שכל ישר מינימלי, שבפערי שכר כאלה-אין הרבה התלבטויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:08 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
"4. אתקן אותך: קבוצה שיש לה מדינה. אהבתי את סגנון הסחיטה באיומים, אבל אזכיר שוב: להלפרין שרקתם בוז בבית. את אליהו לקחתם כשהיה תחת חוזה בלבורל. מה נפשך מאוחיון? כי עושים את זה לכם? כואב להיות בצד הזה? יופי."

זו התגובה שלך בעמוד הקודם. נתת את טיעון אליהו והחוזה כמענה להתבכיינות אוהדי מכבי על מעשי אוחיון, תוך הצגתו כ"צדק פואטי". לפיכך, משתמע כאילו מכבי הנחיתה את אליהו במכבי לפני משחק הגמר של הליגה הספרדית, ועל המגרש עלה כפיל בשביל לטשטש את המהלך. זה נראה לי כהצגת דעה. לא יודע, אולי הבעיה אצלי.

אוקיי, ועם אליהו לא דיברו לפני סוף העונה? ולא היו פה כתבות משתפכות בתקשורת על "הו-כמה-רע-לי-כשאיוונוביץ'-קורע-לי-ת'תחת-וויטוריה-זה-גם-חור-מהגיהנום"? העובדה היא שבהודעת הדובר ההיא, אלקטרה שיקרה (כהרגלה) ובחרה להציג את אליהו כשחקן תחת חוזה ארוך טווח בויטוריה, ומכיוון שכך-הכל ספקולציות. חוזר ומזכיר: ככה אלקטרה הציגה את זה. אז אתה נטפל אליי אם אני מצטט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:13 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
nadav_hacohen כתב:

1. תזכיר לי מתי אלקטרה שילמה לשחקן ישראלי 1.7 מליון דולר נטו לשנתיים?

2. אלקטרה היו מוכנים להוסיף לו קצת ל250 אלף, סבבה. הוא גם יצטרך לשלם פיצוי, נניח, סבבה. אתה יודע חשבון פשוט. הפער נראה לי מספיק כדי לכנות אותו "רווח גדול".

3. שחקן כדורסל משחק עבור חשיפה, או עבור כסף? אתה עובד עבור חשיפה, או עבור כסף?

4. אתקן אותך: קבוצה שיש לה מדינה. אהבתי את סגנון הסחיטה באיומים, אבל אזכיר שוב: להלפרין שרקתם בוז בבית. את אליהו לקחתם כשהיה תחת חוזה בלבורל. מה נפשך מאוחיון? כי עושים את זה לכם? כואב להיות בצד הזה? יופי.

5. הנרי דומרקאנט שיחק בישורון ביחד עם ספרטק סט.פטרסבורג בעונה שעברה (לפני זו שנגמרה לא מזמן), העונה הוא היה ברבע גמר היורוליג. אוחיון בן 25, הולך לשחק תחת פאשוטין בליגה שיש בה את צסק"א, את קאזאן, את חימקי. אם הוא יהיה טוב, יהיה מי שיראה אותו. אני גם לא זוכר שהיתה לו על השולחן הצעה זהה מברצלונה או ריאל מדריד.

ושוב, "עוד כמה דולרים". כן, בטח.

1. לאור אליהו מקבל אפילו יותר מזה.

2. 850 — 350 — 250 = 250
לא מאוד מרשים...

3. זה שעלול של כל מיני דברים אני מאמין. כמו שאני ואתה עובדים לא רק בגלל כסף.

4. נדב, יש הבדל גדול בין הלפרין ו אליהו שהלכו עם ברכת דרך של מכבי לבין אוחיון.

5. אוחיון לא דומרקאנט. הוא עדיין צריך להתפתח. ו כיוון שמכבי בטוח הייתה מאפשרת לו לגדול, לא מבין מה הבעיה שלך. חוץ משם הקבוצה, כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:14 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
אהרל'ה ויסברג, עוד כתב חצר (שמישהו כאן בפורום, באופן תמוה, ניסה לשכנע אותי פעם שהוא כבר לא מכביסט. קצת מוזר לגבי מי שהציע נישואין לבת זוגו על עיגול האמצע של היכל נוקיה), ניפק בפייסבוק את הסטטוס הנהדר הבא:

"האמת, הופתעתי. הייתי בטוח שהכל טריקים של מו"מ, ובסוף יוגב אוחיון יישאר במכבי ת"א.

אני לא בטוח שהוא עשה צעד נבון. תסתכלו על קטש, אליהו והלפרין, ישראלים אחרים שעזבו את מכבי (יותם גם עשה את זה באמצע חוזה), והלכו לקבוצות בכירות כמוה, או יותר - פנאתינייקוס, קאחה לבוראל ואולימפיאקוס בהתאמה. אוחיון הולך להיעלם מהרדאר בתקופה הקרובה.

אולי העץ ששני הצדדים טיפסו עליו היה גבוה. גבוה מדי. והמצנח כדי לרדת ממנו לא נפתח..

בכל מקרה, מכבי בבעיה עכשיו. היא איבדה שלושה ישראלים - בלו, בורשטיין ואוחיון. הלפרין לא מגיע כנראה (וכל יושבי ההיכל שלא רצו אותו, שילמדו קצת צניעות). אז מי יבוא? לנדסברג, מן הסתם, אבל בלאט צריך עוד רכז.. אפיק נסים? מורן רוט? גל מקל? אולי יחזירו את אחד מעוזרי המאמן לעמדתו הטבעית.".

ולהלן תגובתי:

"בוא נסתכל באמת על הדוגמאות שהבאת: עודד קטש לקח גביע יורוליג על הפרצוף של מכבי ת"א, לא בדיוק נעלם מהרדאר. אלא אם כן תנסה לרמוז שהפציעה הקשה שלו היתה קשורה לעזיבה, אני לא רואה איך בדיוק הוא עשה טעות. ליאור אליהו? לקח אליפות ספרד עם קאחה לבורל, אבל אני רוצה להזכיר לך הודעת דובר של מועדון מסוים, נניח מכבי ת"א, לפני שאליהו חזר לקבוצה: "כל הידיעות והפרסומים בנושא ליאור אליהו הינם, מבחינתה של מכבי אלקטרה ת"א, ספקולציות והשערות בלבד, וזאת בהתחשב בכך שליאור הינו שחקן תחת חוזה ארוך טווח בקבוצת קאחה לבורל ויטוריה בספרד". מעניין, לא? ויותם הלפרין? אני בטוח שהוא מבסוט לעשות מליונים מחוץ לאולם שבו אוהדי הקבוצה בה גדל שרקו לו בוז צורם ומהדהד. אבל תמשיכו, אין בכי נעים יותר לאוזן מבכיו של קוזק נגזל.".

לדעתי, לא פירשת נכון את מה שוייסברג התכוון לומר. אני חושב שהוא התכוון לכך שקטש, הלפרין ואליהו, בניגוד לאוחיון, הלכו לקבוצות מעט יותר ידועות מזו שאוחיון הולך אליה ולכן ניתן להבין את עזיבתם (על הלפרין עוד אפשר להתווכח) ואוחיון שעוד מעז לעזוב בעיצומו של חוזה, הולך ליעד עלום שזה שווה ערך ל"להעלם מן הראדאר" ולכן גם לא נכון מבחינה מקצועית, גם אם מדובר בחוזה ששכרו בצידו ולכן הצעד שלו אינו נתפש.

אגב, מעבר לעובדה שהצעד של אוחיון הוא לגיטימי לגמרי מבחינת שיקוליו, ההתפרצות הפטרנליסטית של פדרמן בתוכנית הרדיו רק דפקה את המסמר האחרון בארון הקבורה שנקרא "רצונו של אוחיון להמשיך בנוקיה" והוציאה את מסע הלוויה שיצא מנתב"ג בדרך לרוסיה שלשום, דבר שהוא די אירוני אם חושבים על הסיקור התקשורתי האוהד שיצא לפדרמן ככזה שמוביל את השינוי החשיבתי לכיוון הליברלי של הנהלת מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:16 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
nadav_hacohen כתב:

2. אלקטרה היו מוכנים להוסיף לו קצת ל250 אלף, סבבה. הוא גם יצטרך לשלם פיצוי, נניח, סבבה. אתה יודע חשבון פשוט. הפער נראה לי מספיק כדי לכנות אותו "רווח גדול".

4. אתקן אותך: קבוצה שיש לה מדינה. אהבתי את סגנון הסחיטה באיומים, אבל אזכיר שוב: להלפרין שרקתם בוז בבית. את אליהו לקחתם כשהיה תחת חוזה בלבורל. מה נפשך מאוחיון? כי עושים את זה לכם? כואב להיות בצד הזה? יופי.

5. הנרי דומרקאנט שיחק בישורון ביחד עם ספרטק סט.פטרסבורג בעונה שעברה (לפני זו שנגמרה לא מזמן), העונה הוא היה ברבע גמר היורוליג. אוחיון בן 25, הולך לשחק תחת פאשוטין בליגה שיש בה את צסק"א, את קאזאן, את חימקי. אם הוא יהיה טוב, יהיה מי שיראה אותו. אני גם לא זוכר שהיתה לו על השולחן הצעה זהה מברצלונה או ריאל מדריד.

2. 850 — 350 — 250 = 250
לא מאוד מרשים...

3. זה שכלול של כל מיני דברים אני מאמין. כמו שאני ואתה עובדים לא רק בגלל כסף.

5. אוחיון לא דומרקאנט. הוא עדיין צריך להתפתח. ו כיוון שמכבי בטוח הייתה מאפשרת לו לגדול, לא מבין מה הבעיה שלך. חוץ משם הקבוצה, כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:20 pm 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
nadav_hacohen כתב:

2. 850 — 350 — 250 = 250
לא מאוד מרשים...

3. זה שעלול של כל מיני דברים אני מאמין. כמו שאני ואתה עובדים לא רק בגלל כסף.

1. למיטב ידיעתי, אליהו מרוויח 3.85 מליון דולר ל5 עונות-770 אלף דולר לעונה. היות שאני לא בטוח שבאלקטרה רואים את את החוזה הזה כהצלחה ענקית, מסופקני אם יוגב אפילו היה מדגדג את המספרים האלה באלקטרה. או כהגדרתך: "רצו להוסיף לו קצת".

2. לא הבנתי את החישוב.

3. אז בשקלול הכולל, אוחיון בחר קובאן. מי אתה שתחליט בשבילו מה יותר טוב? ומעבר לזה, בחייך. בהבדלי כסף כאלה, ובקריירה קצרה כזו...על מי אתה בא לעבוד?

4. "ברכת דרך של מכבי", עאלק. תודה לך, דון קורליאונה. עם המזומנים בבנק, אוחיון יסתדר עם ברכה ובלי ברכה.

5. "בטוח היתה מאפשרת לו לגדול", עאלק. אתה יודע בודאות שלא היו מביאים שחקן זר על העמדה (מלבד היקמן שכבר הביאו)? ובקובאן ימנעו ממנו לגדול?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:26 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
rony כתב:
די מאכזב מצידו של אוחיון, אבל כמו שכתבו כאן, אני יכול להבין אותו לגמרי. מה שכן, אם אני מכבי אני לפחות מנסה להוציא מהסיפור הזה כמה שיותר כסף, בדיוק כמו שאם מכבי רוצה לחתוך שחקן עם חוזה קיים היא צריכה לדאוג שהוא יקבל את כל הכסף שמגיע לו, כך גם מגיע לה לקבל פיצוי משמעותי אם אוחיון מפר חוזה איתה.

אני חושב שמעבר לרצון של מכבי להוציא כמה שיותר כסף, כמו שכתבתי קודם, היא תרצה לעשות מאוחיון אקזמפלר למקרים עתידיים. זו בדיוק הסיבה למה חשבתי שיותר נכון למכבי, אם זה מתאפשר, ללכת קודם לאיגוד הכדורסל להליך בוררות שם - כי שני הצדדים הם ישראלים. ההליכה ל-BAT אחרי זה היא בלתי נמנעת, כל מי שיפסיד יערער שם, אבל ההליך יתארך ואוחיון ייתקע.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:27 pm 
Junior

[]
frodoborg כתב:
5. "בטוח היתה מאפשרת לו לגדול", עאלק. אתה יודע בודאות שלא היו מביאים שחקן זר על העמדה (מלבד היקמן שכבר הביאו)? ובקובאן ימנעו ממנו לגדול?
[/quote]
לא כזה בטוח. יש מצב גדול שהעונה של אוחיון היא הבלחה שקשורה בנסיבות שהיו במכבי העונה, כמו עזיבת פארמר, אי שיתופו של פאפא וכו'. מספיק שהיקמן יתגלה כרכז טוב, ואוחיון ידחק לסוף הספסל.

בכל אופן הצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:28 pm 
Sophomore

נדב, הבעיה שלך ושל כל הכדורסל הישראלי מחוץ למכבי, היא שהשנאה מעוורת אותך. כפי שאמרתי, מבחינה מקצועית למכבי אין הפסד גדול, המשמעות היא ארוכת טווח ועלולה לפגוע גם בקבוצות אחרות.דמיין לך מה יקרה עכשיו אם יתמזל לקבוצתך האהובה לפגוע בשחקן תותח, בשוק פרוץ כזה ים ומכבי פשוט יגישו הצעה כספית והבחור ינטוש באמצע העונה או החוזה. יעבן אותך, נכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:33 pm 
Hall of Famer

ענק אתה, קובי. כי אף פעם לא קרה בכדורסל הישראלי שבאלקטרה דיברו עם שחקנים תחת חוזה, או ששילמו מחיר מופרז עבור שחקן רק כדי שלא יהיה במקום אחר. אני לא משפטן ולא יודע מה כתוב בחוזה של אוחיון עם אלקטרה. אם אכן הוא מפר חוזה-מצדי שיידפק. אם הוא לא מפר חוזה, שבו בשקט עם הלקרדה ותפסיקו לבכות כמו ילדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:44 pm 
Sophomore

ושוב, אני ממש אבל ממש לא בוכה. מי ששמח לאיד פה זה אתה רק חבל שאין על מה.
ודרך אגב, כל האמירות שלך על "מכבי מדברים עם שחקנים תחת חוזה" זה לא התבכיינות כלל. ועוד בענין, יש לי חדשות בשבילך, מכבי לא המציאה את הגלל ואת השטיק הזה, כל אירופה מתנהלת כך. אז, לפחות בעניין הזה, תעשה לי טובה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:46 pm 
Senior

מקווה שמכבי תזמבר אותו בבוררות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:53 pm 
Sophomore

אני חושב שהטעות של אוחיון היא מקצועית, בעיקר. הוא עוד צעיר, ויהיו לו הזדמנויות להרוויח כסף גדול. זה לא כמו סמואל אטו שהולך לשחק בסין לקראת סוף הקריירה. חוצמזה, עם כל זה שההצעה של אוחיון טובה, היא לא ענקית, ועם שנה שנתיים טובות במכבי הוא יכול גם לשחק בטופ של היורוליג, גם להרוויח יותר כסף וגם לא לגור ברוסיה. במקום זה הוא שורף את כל הגשרים שהוא עבר עליהם, ומרחיק את עצמו מהזרקורים של אירופה.

לא שאני יכול להעיד שבודאות הייתי עושה אחרת, אבל עדיין יש כאן עוד כמה שיקולים חשובים שהם לא רק כסף.
אה, עוד דבר - באירופה/ רוסיה לא התפרסם כלום על הסיפור הזה בינתיים. קובאן לא הוציאו שום הודעה. אוחיון לא אישר שומדבר, והוא בכלל בארה"ב. עכשיו שמישהו יסביר לי איך הוא עשה בדיקות רפואיות ברוסיה והוא נמצא שוב בארה"ב (שם הוא היה בשבועות האחרונים)? בקיצור, ההרגשה שלי היא ששומדבר לא רשמי, ועדיין יש סיכוי שהוא יחזור בו מהקרקס הזה ויחתום במכבי ב300$K כמו גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Google [Bot], ראובן ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: