סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 6:46 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:39 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אחרי החותמת של האליפות, לברון בביטחה נכנס לחמישייה השנייה בהיסטוריה, אחרי הסמול פורוורד הבכיר לבינתיים - לארי לג'נד.
בהנחה שהחמישייה הראשונה (מלבד הסנטר, ששם יש איזה 4 אופציות שכולן באות בחשבון) היא משהו שדי בקונצנזוס - מג'יק, מייקל, בירד, דאנקן וסנטר, אני חושב שהחמישייה השנייה נראית ככה:
אוסקר רוברטסון (לא ראיתי בעיניים שלי יותר מידי, אבל נראה שהוא מופיע כרכז השני אחרי מג'יק בכל דירוג), קובי, לברון, קארל מאלון (או בארקלי למי שלא מחבב את מאלון או האקים למי שמתעקש להכניס אותו ולרמות קצת, בכל זאת הוא שיחק כמה עונות לצד סמפסון) וסנטר.

בהנחה שלברון לפני מאלון ואולי גם לפני רוברטסון, וכרגע עדיין אחרי כל האחרים, וכשלוקחים בחשבון שיש לפחות 4 סנטרים שראויים לאזכור לפניו כרגע (ראסל, וילט, קארים, שאק וכנראה גם האקים, אולי אפילו מוזס), זה משאיר את לברון בחברה טובה של קובי ברייאנט בסביבות המקומות 10-12 בהיסטוריה, כשכמובן פוט' ההתפתחות של לברון בדירוג הוא עצום.

לטעמי לברון בדרך להדיח את בירד מתישהו מעמדת הסמול הבכיר, ולפלס את דרכו בסיום הקריירה אל תוך החמישייה הבכירה, שזה אמנם יהיה הישג נהדר, אבל לי אישית הייתה הציחפייה שהוא יתמודד על התואר הגדול מכולם מול מייקל, וכרגע זה נראה שהוא לא כל-כך בכיוון, אלא אם ההבטחה לאיזה 8 תארים רצופים במיאמי תגשים את עצמה.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:42 pm 
Senior

לברון לא יתמודד מול מייקל. אני מניח שההתמודדות הרלוונטית שלו היא מול קובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 4:22 pm 
מנהל פורום

כרגע זה באמת לא נראה ריאלי, אבל אם איכשהו הוא לוקח עכשיו עוד 4-5 טבעות בפרק זמן של 7 שנים, אתה באמת יכול להגיד שהוא לא יתמודד מול מייקל??
ברור שקובי הוא הבא בתור, בעיקר כי הוא מישהו שמשחק איתו במקביל כך שההשוואה קלה יותר.

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 4:27 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עודד, לא כל כך ברור לי הניתוח שלך. בירד, לפי רוב הדירוגים, נחשב לאחד משלושת השחקנים הטובים בהיסטוריה. אם לברון ידיח את בירד כסמול הטוב ביותר, הוא בפרט ייכנס גם לשלישיה הגדולה ביותר, ונראה לי שזה די והותר, בין אם הוא יתחרה מול ג'ורדן ובין אם לאו.

בכלל, לא ברור לי מה הטעם לעסוק ב"חמישיות", ולא פשוט לעשות רשימות של הטובים ביותר. זה שקארל מאלון מגיע אצלך לחמישיה השנייה רק ממחיש את העניין. מה לעשות שהיו יותר סנטרים גדולים מפאוארים גדולים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 4:53 pm 
מנהל פורום

למען הסר ספק, לדעתי תוך זמן לא ארוך מידי, לברון יעבור את בירד ויכנס לשלישייה הגדולה.
אגב, ראיתי לא מעט דירוגים שונים לאחרונה שדירגו את בירד "רק" במקום 5 או 6, כשלפניו קארים או וילט ואני חושב שאפילו ראיתי איפשהו את שאקיל לפניו (לא שאני מסכים עם הדירוגים האלו, אבל הם קיימים).

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:03 pm 
Hall of Famer

בשביל שלברון יעבור את בירד די בוודאות, הוא צריך משהו כמו עוד 2 אליפויות כאיש המרכזי, ועוד MVP אחד. בהחלט לא משהו שהוא לא יכול לעשות. מצד שני, בהחלט כן משהו שאני מקווה שהוא לא יעשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:06 pm 
Senior

מעניין אם הוא יוכל להשתוות לקובי במספר התארים . אני מניח שהרבה תלוי בכמה הוא יפתח את המשחק שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:02 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
nadav_hacohen כתב:
איפה פלאש?

כאן. אתה כתבת משהו מעניין שאתה שואל?
כאמור, בלואווט צפוי אחרי הפספוס של OKC במשחק הקודם.
לברון הוריד את הבבון. אם מתמקדים על מיקומים בסולם השחקנים הגדולים, כמו שמג'יק אמר לברון איפושוהו בין ה15 הטובים בהיסטוריה.

עוד לא, אבל אכתוב.

אהבתי את מה שכתב מאנו, ואני מבקש להרחיב: האליפות הזו של מיאמי היא בראש ובראשונה אליפות של מי שמגיע לו. אליפות של מי שהגיע לליגה עם ציפיות שאולי לא היו בהסטוריה, שבחנו אותו בביקורתיות ובארסיות שלא יאמנו גם אחרי שלקח בגיל 23 את לארי יוז, סאשה פבלוביץ' ודניאל גיבסון לגמר NBA, שחטא בחטא היוהרה ואיבד את כל האהדה הציבורית, ואז חזר למרכז הבמה כנגד כל הסיכויים כשהוא שחקן שלם יותר, בשל יותר, והביא פלייאוף הסטורי שאפשר לקרוא לו בשמו המלא: פלייאוף שגם מייקל ג'ורדן היה מנופף בו בגאווה. ראינו שחקן שלם, קרוב למושלם, שנתן הופעה שכולם יזכרו לתמיד. חיפשתי אותך, כי לדעתי אתה בכלל לא אוהב כדורסל. אתה מתעסק בשטויות כמו צ'וקינג, בפלפולי-פלפולים של סטטיסטיקה (יאללה, לך חפש בספרים מתי קובי נתן כזה פלייאוף), מיקומים של שחקנים גדולים בהסטוריה, כשמולנו שחקן בן 27 בסך הכל נותן הופעות כדורסל עלאיות. אז תשאר עם השטויות, אנחנו נהנה מהכדורסל.

ואחרי כל זה, כמובן, שיין באטייה. עוד אחד שהוכיח שהעבודה הקשה משתלמת. אחד השומרים הטובים במשחק, אחד האינטיליגנטים הגדולים של הליגה, פועל שחור במובן הכי טוב של המילה, שהגיע בפתאומיות לתואר אליפות שכל כך מגיע לו. תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:46 pm 
Junior

אם מתחשבים בעיקר באליפויות, בתקופה ובשליטה בליגה (תארי MVP-ים, בחירות לחמישיות), ובנוסף בסטט' אישית, כך הדירוג נראה לדעתי:

1. מייקל ג'ורדן. הרבה מעל כל השאר ואין צורך לפרט. לברון לא ידגדג אותו בהתחשב בכתמים על הקרירה שלו.

2-8: ווילט וראסל שאף אחד לא ראה, קארים מג'יק (שניהם חייבים להיות טופ 5) ובירד, קובי ושאקיל. זו הקבוצה השניה, לברון יצטרך עוד 2 אליפויות כדי להתברג כאן, ויותר מזה כדי להיכנס לטופ 5. לא מחזיק מהנקניק עד כדי כך, לא חושב שזה יקרה.

9-10: האקים אולג'ואן ודאנקן. עוד אליפות אחת ולברון נכנס לכאן, זה הניחוש שלי.

ומקומות 11-15: רוברטסון, ווסט, מוזס מאלון לברון ג'יימס וארווינג. אפשר להכניס את תומאס.

מילה על דוראנט: הבנאדם קלע בסדרת הגמר 30.5 נק' ב55% וזה שחקן שזורק המון ג'מפים. מרשים לגמר ראשון, והוא רק השתפר מסדרה לסדרה, מול השומרים מהטופ בליגה: מריון, ארטסט, סטיבן ג'קסון, לאונרד, לברון ג'יימס ושיין באטייה. שחקן בלתי עציר. לברון נתן פלייאוף מאוד יציב, אבל תודו, סה"כ השומרים שלו היו כרמלו, גריינג'ר, פירס שהזדקן, דוראנט והארדן. מבחינה התקפית דוראנט שחקן יותר בלתי עציר לדעתי, אבל בצד ההגנתי לברון יותר טוב (ובריבאונד).

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ו' יוני 22, 2012 6:54 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:52 pm 
Hall of Famer

תדרג, פלאש, תדרג. ותוסיף מדי פעם אתה המילה "צ'וקר" כדי שנהיה בטוחים שזה אתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:57 pm 
Junior

לא מעניין אותך נדב - אל תגיב. זה היה במיוחד בשבילך :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:00 pm 
מנהל פורום

פלאש, אתה בעצם טוען שדוראנט טוב יותר התקפית כי הוא שיחק נגד שומרים טובים יותר, ולברון טוב יותר הגנתית כי הוא עצר שחקנים שכנגדו?
אם כן, זאת באמת אחת הטענות ההזויות שלך, ולא חסרות כאלו...

ומצטער, אין שום סרט בעולם שקובי מדורג מעל דאנקן, ולא בטוח שהוא מעל האקים, אם כי כאן אפשר עוד להתפלפל. דאנקן לפני קובי חד-משמעית!

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:02 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
לא מעניין אותך נדב - אל תגיב. זה היה במיוחד בשבילך :D

מעניין אותי מאד. אנתרופולוגיה של קוביפיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:09 pm 
Junior

וולפסון, לא משהו אישי, אבל רק אוהדי לברון יכולים לקחת טענה שדוראנט טוב יותר בהתקפה לכיוון משהו אישי נגד לברון. כמובן שאם הוא שיחק נגד שומרים מהטופ של הליגה, ועדיין היה בלתי עציר, זו טענה מצוינת. לברון טוב יותר בהגנה פשוט כי הוא טוב יותר בהגנה.

לגבי דאנקן מול קובי, זה בטח לא הקונצנזוס. היתה הסכמה כללית שקובי שחקן העשור של שנות ה2000, נבחר לכזה בכמה מקומות. יש לו אליפות אחת יותר מטימי גם אם סופר את הקרירה כולה או את העשור (וכולנו יודעים מה היה החלק של קובי בת'ריפיט, די עם הבולשיט שהם רק של שאקיל!). שניהם שיחקו באותו קונפרנס וקובי הגיע ל7 גמרים, דאנקן ל4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:12 pm 
Freshman

אין לי מילים לתאר כמה מגוכך זה לטעון שקובי שחקן גדול יותר מלברון בגלל שיש לו יותר אליפויות. אם לברון היה נבחר בדראפט שני בדטרויט במקום ראשון בקליבלנגד, כנראה שגם הוא היה היום עם 4-5 אליפויות.
לא מבין איך במשחק קבוצתי, ושוב ה-NBA זה לא טניס ולא אגרוף, אנשים ימשיכו למדוד שחקנים לפי טבעות, למרות שכבר הרבה זמן ה-MVP הוא התואר שהכי משקף מי השחקן הטוב בליגה. זו למעשה הפעם הראשונה מאז 2003 שהשחקן הטוב בליגה זכה באליפות. גם אז דאנקן היה MVP.

אפשר לדבר על 5 האליפויות של קובי עד מחר, אבל אני ראיתי את המשחקים שלו בעיניים, אני ראיתי את ההצלחות והכשלונות, קראתי את המספרים. קובי בראיינט בחיים לא היה דומיננטי כמו שלברון היה בפלייאוף הזה. הוא בחיים לא סחב קבוצה עם בעיות כמו שמיאמי הציגה העונה (בוש פצוע ומושבת, ווייד פצוע ומשחק ברמה הכי נמוכה שלו בפלייאוף מאז עונת הרוקי) לאליפות. קובי לקח אליפויות עם קבוצות ענקיות, אבל אין לי שום ספק לשניה שאם ווייד היה במקום קובי, הוא היה זה עם הטבעות, ויותר מזה, אם ווייד היה במקום קובי היו לו הרבה יותר מ-5, כי ווייד לא היה שם את עצמו לפני הקבוצה ודואג להעיף את שאק כשעוד נשאר להם מה לתת כקבוצה!

מה הדירוג שלי?
(קודם כל אציין שיש כמה שחקנים שנחשבים לכמה מהגדולים, אבל לא יציא לי לראות אותם משחקים, ויותר חשוב מכך, אי אפשר להשוות את הכדורסל של שנות ה50-70 להיום. זה לא אותו משחק, לא אותם סט כשרונות.
ועוד דבר - הדירוג שלי = השחקנים הטובים ביותר. אלו שנתנו לקבוצתם את הסיכוי הטוב ביותר לניצחון, לא מעניין אותי שקובי עם 5 אליפויות והאקים עם 2. מה שהאקים עשה, קובי בחיים לא התקרב אליו)
1. מייקל
2. קארים
3. מג'יק
(פה הייתי כנאה מכניס את ראסל. ווילט כמה דירוגים נמוך יותר)
4. בירד
5. האקים
6. דאנקן
7. שאק
---------
ביחד עם ראסל, צ'יימברלין ולברון זה הטופ 10 שלי.
לברון לא ברשימה שלי עדיין, כי אני עוד חושב שהוא יגיע במינימום ל-3-4, ואולי אפילו לפסגה, למרות שאני בספק. אבל מ-7 הוא לא יירד אלא אם יחזור במכונת זמן ומעכשיו עד סוף הקריירה שלו ישוב למוד 2011.
---------
אחר כך?
כנראה שהייתי שם (שוב, האבליצ'ק, דוקטור ג'יי, אוסקר רוברטסון, מוזס מאלון והשאר גם יתברגו איפשהו בטופ 25 כנראה, אבל לא ראיתי אז אני לא יכול לטעון את הסדר:
11. קובי
12. בארקלי (הסיבה להעדר האליפויות שלו - מספר 1 ברשימה)
13-14. גארנט ונוביצקי (גארנט היה השחקן העדיף, אבל מה שנוביצקי עשה בפלייאוף 2011, לא הרבה עשו בהסטוריה)
15. ווייד
16. אייזאה
17. מאלון
18. פיפן
19. ביל וולטון (נמצא כל כך נמוך רק בגלל הקריירה הקצרה והשיא שלא נשמך בגלל פציעה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:13 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
אם מתחשבים בעיקר באליפויות, בתקופה ובשליטה בליגה (תארי MVP-ים, בחירות לחמישיות), ובנוסף בסטט' אישית, כך הדירוג נראה לדעתי:

1. מייקל ג'ורדן. הרבה מעל כל השאר ואין צורך לפרט. לברון לא ידגדג אותו בהתחשב בכתמים על הקרירה שלו.

2-8: ווילט וראסל שאף אחד לא ראה, קארים מג'יק (שניהם חייבים להיות טופ 5) ובירד, קובי ושאקיל. זו הקבוצה השניה, לברון יצטרך עוד 2 אליפויות כדי להתברג כאן, ויותר מזה כדי להיכנס לטופ 5. לא מחזיק מהנקניק עד כדי כך, לא חושב שזה יקרה.

9-10: האקים אולג'ואן ודאנקן. עוד אליפות אחת ולברון נכנס לכאן, זה הניחוש שלי.

ומקומות 11-15: רוברטסון, ווסט, מוזס מאלון לברון ג'יימס וארווינג. אפשר להכניס את תומאס.

מילה על דוראנט: הבנאדם קלע בסדרת הגמר 30.5 נק' ב55% וזה שחקן שזורק המון ג'מפים. מרשים לגמר ראשון, והוא רק השתפר מסדרה לסדרה, מול השומרים מהטופ בליגה: מריון, ארטסט, סטיבן ג'קסון, לאונרד, לברון ג'יימס ושיין באטייה. שחקן בלתי עציר. לברון נתן פלייאוף מאוד יציב, אבל תודו, סה"כ השומרים שלו היו כרמלו, גריינג'ר, פירס שהזדקן, דוראנט והארדן. מבחינה התקפית דוראנט שחקן יותר בלתי עציר לדעתי, אבל בצד ההגנתי לברון יותר טוב (ובריבאונד).

סה"כ אני די מסכים עם הדירוג הזה, הדבר היחיד שהייתי קצת משנה זה להכניס את דאנקן לקבוצה שמעל, בכל זאת 4 אליפויות כשחקן מוביל ודומיננטיות קבוצתית לאורך עשור וחצי בערך ואת האקים הייתי מעביר לקבוצה שמתחת, קצת מעל לברון לטעמי, את לברון הייתי שם 11-12.

ולגבי דוראנט, יכול להיות שהוא התמודד עם סמולים הגנתיים יותר טובים מאלו שלברון התמודד מולם, אבל לברון מצד שני היה צריך לעבוד הרבה יותר קשה בהגנה, לשמור על הסקוררים המובילים של היריבות לאורך דקות ארוכות יחסית ולהתמודד לסירוגין עם גארדים, פורוורדים וגבוהים. חוץ מזה הוא היה הרבה יותר דומיננטי בהתקפה של מיאמי ממה שדוראנט היה בהתקפה של אוקלהומה, הארדן ו-ווסטברוק לאורך הפלייאוף היו הרבה יותר משמעותיים מווייד ובוש, הורידו מהלחץ על דוראנט ואיפשרו לו להתמקד בלהיות פינישר בעוד שלברון, חוץ מלהיות פינישר, היה צריך גם ליצור לאחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:15 pm 
Hall of Famer

מה שמריו אמר, ואני אזכיר שוב את הגמר של 2007. אחרי ששאק עזב את קובי והשאיר אותו עם צוות מסייע מחורבן, קובי לא עלה לפלייאוף עונותיים רצוף. לברון לקחת קבוצה של כלומניקים לגמר NBA, ובגיל 23.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:43 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
מה שמריו אמר, ואני אזכיר שוב את הגמר של 2007. אחרי ששאק עזב את קובי והשאיר אותו עם צוות מסייע מחורבן, קובי לא עלה לפלייאוף עונותיים רצוף. לברון לקחת קבוצה של כלומניקים לגמר NBA, ובגיל 23.

קובי פיספס את הפלייאוף רק פעם אחת (ב-2005), עף בסיבוב הראשון פעמיים ב-06 ו-07.

קובי אולי לא נתן אף ריצת פלייאוף שמשתווה לריצה האחרונה של לברון, אבל הוא נתן 4 ריצות פלייאוף טובות מאוד שהסתיימו באליפות (את האליפות הראשונה אי אפשר להגדיר כריצת פלייאוף טובה מאוד) ולדעתי הוא בלי ספק לפני לברון כרגע, לא בהפרש בלתי מחיק, אבל בהחלט לפני. לברון יצטרך לקחת משהו כמו 2 אליפויות ועוד MVP אחד או 2 MVP ואליפות אחת כדי שיהיה לו קייס מול קובי בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:45 pm 
Senior

כדי לתת ריצת פלייאוף טובה אתה צריך לקלוע 4 מ-18 במשחק שביעי של הגמר אחרת בעיני אוהדי קובי זה לא נחשב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:47 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
כדי לתת ריצת פלייאוף טובה אתה צריך לקלוע 4 מ-18 במשחק שביעי של הגמר אחרת בעיני אוהדי קובי זה לא נחשב.

6/24 למעשה, אבל בוא לא נתקטנן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 8:23 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לא הבנתי איזה כתמים שיש ללברון כרגע כקריירה ימנעו ממנו לעבור את ג'ורדן. לברון עכשיו בן 27. אם הוא ייקח עד גיל 38 עוד שבע אליפויות (נניח), מישהו יטען שההפסד לדאלאס מונע ממנו להיות גדול יותר מג'ורדן? זה מן הסתם לא יקרה, ולכן הוא ייחשב לפחות גדול מג'ורדן, לא בגלל כתמים עלומים כלשהם.

וההערה על דוראנט וה55% היא המחשה בוטה לאלה שטוענים שפלאש נוטה יותר מדי להסתמך על סטטיסטיקה. אני חושב שדוראנט לא נתן סידרה כושלת, אבל לבטח הוא איכזב יחסית ולבטח לבטח נתן (התקפית) סידרה פחות טובה משל לברון. אז הוא קלע יותר נקודות, אבל הסיבה העיקרית שלברון ירד בנקודות היא שבשיבעת הרבעים האחרונים (שבהם מיאמי היכתה את אוקלהומה שוק על ירך) הוא עבר למסור מספרים פסיכיים לגמרי של אסיסטים. אז דוראנט קלע 30 נקודות ב-55% שזה יפה מאוד, ולברון קלע 28 נקודות ב48% שזה בהחלט פחות טוב, אבל דוראנט מסר 2.2 אסיסטים (מול 3.7 בפלייאוף כולו), מול לברון שמסר 7.4 אסיסטים, עלייה של אסיסט וחצי ביחס לממוצע הפלייאוף.

מעבר לזה, וזה לא רק אני אומר, דוראנט היה בעליל פסיבי מדי במהלך חלקים נרחבים של הגמר. שש נקודות במחצית הראשונה של משחק שתיים (המשחק שהכריע בדיעבד את הסידרה), למשל. ההסתבכות בבעיית עבירות וההיעלמות בסוף משחק 3, ועוד דוגמאות. אפשר לתת הרבה הסברים (אופי של שחקן, האופי היותר מדי דומיננטי של השחקן שמשחק לידו, ההגנה הטובה של מיאמי), אבל לטעון שהתקפית דוראנט היה טוב יותר בסידרה הזו או בכלל בפלייאוף זה מגוחך לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 10:35 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
יש משהו שלא התייחסתם אליו בעניין לברון-בירד, והסמולים הגדולים אי פעם.

בחלקים גדולים מאד של סדרת הגמר הזו, המאצ'אפים היו לברון-איבאקה ודוראנט-באטייה כשבוש בסנטר. תוסיפו לכך את העובדה שלברון הוא יותר מאסיבי מבאטייה ושיחק יותר קרוב לסל ממנו כל הסדרה, ותקבלו שלפי כל הגדרה לברון פשוט היה הפאוור של ההיט. בינתיים יש לו עוד מאסה גדולה של הקריירה מאחוריו כסמול, אבל אם החמישיות האלו ימשיכו כטרנד בעתיד לבוא (כי מה לעשות, ממשיכים עם מה שמנצח) ולברון ימשיך לקחת ככה אליפויות, אז נצטרך להתחיל לדבר על לברון לא כעובר את בירד ברשימת הסמולים אלא כמתחרה עם בארקלי ומלון (דאנקן סנטר !) על תואר הפאוור הגדול בהיסטוריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 10:43 pm 
מנהל פורום

הסיווג הזה לעמדות, במיוחד עבור שחקן כמו לברון, הוא כל כך אבל כל כך לא רלוונטי שחבל באמת על המקום בשרת של הפורום. אפשר לפצל את זה לת'רד נפרד ולהעביר לאוף-טופיק כי זה בכלל לא קשור לכדורסל.

אפילו שחקן כמו מג'יק שנחשב לגדול הרכזים אי-פעם שיחק הרבה משחקים בעמדה אחרת לכאורה, שלא לדבר על כל ה-3-4, או 4-5 או 2-3 למיניהם.

אז עמדה 3 או עמדה 4, מה זה באמת משנה? עצם העמדה שבה הוא כביכול מתופקד שינתה את האופן שבו הוא שיחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 10:52 pm 
מנהל פורום

איך אתה אוהב לנדנד עם העמדות הטיפשיות האלו...
לברון 8 עונות שיחק סמול, ואם לא הפציעה של בוש כנראה שגם כל הפלייאוף הזה הוא היה משחק סמול עם נגיעות פאואר.
לא הייתי בונה על זה את המשך הקריירה שלו.

ודאנקן הוא בהחלט הפאואר הגדול בהיסטוריה, ולא הסנטר

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 11:12 pm 
Senior

את שתי האליפויות הראשונות של דאנקן הוא לקח ליד דייויד רובינסון, סנטר לפי כל מדד שהוא. בשלישית פתח לידו נאזי מוחמד שהוא בטח לא פאוור פורוורד בתיפקוד ההתקפי שלו. כנ''ל גם אוברטו ברביעית. לטעון שדאנקן סנטר רק כי זו העמדה שהוא משחק בה ב-4 השנים האחרונות זה בערך כמו לטעון שגארנט שיחק כל הקריירה כסנטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: