סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 12:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 8:19 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
זרקין, אני לא בא להצדיק את המעשה של אוחיון, אבל כשמגיעה לפתחך הצעה של 1.7 מיליון יורו, כשרק בשנה שעברה ניגרת את הסלים של מלחה עם 45 אחוז מהשדה בקצת יותר מחמש זריקות למשחק, אתה לא אומר, אולי אני אחכה עוד קצת. האמת? מישהו באמת חושב שבשנה הזו אוחיון עשה כזו השתפרות מדהימה או שהסיטואציה הייתה יותר ממיטבית עבורו תוך קרדיט עצום ואף מוגזם למדי על כך שהוא גם ידע לקחת אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 8:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
זורקין, אל תשלה את עצמך. קודם כל - העסק סגור, הנושא חתום, אני מניח שהקבוצה הרוסית יודעת שיש לו מחלוקת חוזית עם מכבי ולכן היא לא ממהרת לשום מקום בהודעות רשמיות, אבל העסק סגור. בבוררות ב-BAT הוא גם יצליח להשתחרר מהחוזה בגלל הנטיות של ה-BAT בלי קשר לכמה חזק הקייס של מכבי. גם במכבי יודעים את זה, והשאלות מבחינתם הם עכשיו שתיים: כמה כסף אפשר להוציא מזה, וכמה אפשר להאריך את ההליך ולדפוק את אוחיון (אולי אפילו למנוע ממנו לפתוח את העונה) למען יראו וייראו לעתיד.

אל תשלה את עצמך גם בנושא חזרה אפשרית של אוחיון, גם אם במקרה הבוררות תקבע שהחוזה שלו שריר וקיים. יותר מדי דם רע ורגשות רעים עברו פה, והמקרה הזה כואב למכבי אפילו הרבה יותר ממקרה פארגו. אם זה יקרה, ואני לא מאמין שזה יקרה, מה שמכבי תעשה זה מה שהקוף אמר קודם - מכבי תגיד לאוחיון "אתה עכשיו שחקן שלנו, בסגל שלנו לא תהייה ואתה תלך לאן שנגיד שתלך. הנה, קח עונת השאלה באיזשהו פיזדלוך ועוף לנו מהעיניים, או שתשב בבית."

אל תשלה את עצמך גם במובן של "מתרחק מאור הזרקורים". בקבוצת צמרת רוסית אתה לא מתרחק מאור הזרקורים, גם אם אתה לא משחק ביורוליג.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 8:26 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
frodoborg כתב:
ראובן כתב:
מה לא הבנת? בחיי, זה אומר שאתה פשוט ...

אני לא קללתי אותך, והיציאה הזאת שלך ממש לא מובנת...

למה אתה חושב שקיללתי אותך? אתה סתם נופל לתבניות הרגילות. בעצם התכוונתי לכתוב שאתה פשוט משתמש מכובד בפורום סלניוז שהגיב באופן הגיוני לגמרי להודעה התמוהה הקודמת שלי.

ועכשיו, תעשה טובה, תקרא את ההודעה שלך, תקרא את ההודעה השנייה שלך, ותבין למה התכוונתי. אם לא אז לא נורא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 8:45 pm 
Sophomore

יואב כתב:
זרקין, אני לא בא להצדיק את המעשה של אוחיון, אבל כשמגיעה לפתחך הצעה של 1.7 מיליון יורו, כשרק בשנה שעברה ניגרת את הסלים של מלחה עם 45 אחוז מהשדה בקצת יותר מחמש זריקות למשחק, אתה לא אומר, אולי אני אחכה עוד קצת. האמת? מישהו באמת חושב שבשנה הזו אוחיון עשה כזו השתפרות מדהימה או שהסיטואציה הייתה יותר ממיטבית עבורו תוך קרדיט עצום ואף מוגזם למדי על כך שהוא גם ידע לקחת אותו.

1.7 מ' לשנתיים.

ראי שעל הקיר כתב:
זורקין, אל תשלה את עצמך. קודם כל - העסק סגור, הנושא חתום, אני מניח שהקבוצה הרוסית יודעת שיש לו מחלוקת חוזית עם מכבי ולכן היא לא ממהרת לשום מקום בהודעות רשמיות, אבל העסק סגור. בבוררות ב-BAT הוא גם יצליח להשתחרר מהחוזה בגלל הנטיות של ה-BAT בלי קשר לכמה חזק הקייס של מכבי. גם במכבי יודעים את זה, והשאלות מבחינתם הם עכשיו שתיים: כמה כסף אפשר להוציא מזה, וכמה אפשר להאריך את ההליך ולדפוק את אוחיון (אולי אפילו למנוע ממנו לפתוח את העונה) למען יראו וייראו לעתיד.

אל תשלה את עצמך גם בנושא חזרה אפשרית של אוחיון, גם אם במקרה הבוררות תקבע שהחוזה שלו שריר וקיים. יותר מדי דם רע ורגשות רעים עברו פה, והמקרה הזה כואב למכבי אפילו הרבה יותר ממקרה פארגו. אם זה יקרה, ואני לא מאמין שזה יקרה, מה שמכבי תעשה זה מה שהקוף אמר קודם - מכבי תגיד לאוחיון "אתה עכשיו שחקן שלנו, בסגל שלנו לא תהייה ואתה תלך לאן שנגיד שתלך. הנה, קח עונת השאלה באיזשהו פיזדלוך ועוף לנו מהעיניים, או שתשב בבית."

אל תשלה את עצמך גם במובן של "מתרחק מאור הזרקורים". בקבוצת צמרת רוסית אתה לא מתרחק מאור הזרקורים, גם אם אתה לא משחק ביורוליג.

לא יודע, יכול להיות שמתוקף היותי איש של שלום ופיוס, אני מחפש את הפשרה. אבל סתם מוזר שכל הסיפור הזה רץ רק בין מכבי לאתרים הישראלים.

ואני לא חושב שבקובאן אוחיון יהפוך פתאום לאלמוני, אבל הוא לא יקבל את כמות ההכרה והמעקב שהוא קיבל בסדרה מול פאו, למשל. אובייקטיבית, תסתכל על שחקנים שעשו מעברים מקבוצת טופ יורוליג לקבוצת יורוקאפ, ותגיד לי מה אתה חושב עליהם אחרי זה. אוחיון לא הולך להוביל את קובאן, הוא לא שחקן כזה. ואם הוא חושב שהוא כזה, חבל. זה קצת כמו הלפרין, שעבר מאולימפיאקוס לסט. פטרסבורג, ושיחק פחות או יותר את אותו התפקיד עם קצת יותר אחריות ודק'. הוא לא הפך פתאום לשחקן שהוא לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 8:54 pm 
Hall of Famer

יכול להיות שזה מתוקף היותך מה שאתה, אבל זהו בדיוק, מדובר במשאלת לב שלך.
אני גם לא חושב שאתה צודק בהסתכלות שלך על מותר היורוליג מהשאר. היורוליג זו מסגרת הכדורסל הכי טובה באירופה, אין ספק, יותר טובה גם מהליגה הספרדית שכולם פה מקבלים משום מה מולטי-אורגזמות ממנה. אבל הליגה הרוסית היא ליגה מכובדת ביותר שעד לאחרונה היה לה תת-ייצוג ביורוליג. אני לא חושב שמישהו הסתכל בעין עקומה על שחקנים של קזאן, למשל, כשהיא הייתה קבועה ביורוקאפ.
ואת ההערה האחרונה תצטרך להסביר לי. לא רואה איפה השובע של קובאן, הייתה להם עונה מוצלחת בהחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 9:17 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
אהרל'ה ויסברג, עוד כתב חצר (שמישהו כאן בפורום, באופן תמוה, ניסה לשכנע אותי פעם שהוא כבר לא מכביסט. קצת מוזר לגבי מי שהציע נישואין לבת זוגו על עיגול האמצע של היכל נוקיה)

עומד מאחורי מילתי.התפכח הבחור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 9:40 pm 
Sophomore

כמו שאתה רואה, מחקתי את ההערה האחרונה שלי.

אין לי משהו נגד הליגה הרוסית, זאת אחלה ליגה שבעולם. אבל גם אין ויכוח שהמעבר ממכבי ללוקומוטיב קובאן שקול למעבר מבאיירן מינכן למלאגה בכדורגל - ירידה ברמה לטובת כסף. משהו שבד"כ עושים שחקנים שעוד לא נמצאים בצד העולה של הקריירה שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 12:34 am 
Freshman

אנלוגיה לא טובה, זורקין. מעברים כאלו, מבאיירן למלאגה, הם הדרך היחידה של קבוצות כמו מלאגה (או מנצ'סטר סיטי, צ'לסי, פאריס סן ז'רמן) לקחת כוכבים גדולים, או בערך גדולים, או סתם בינוניים עם שם - ולאט לאט לבנות את עצמם ואת השם שלהם כדי למצב את עצמם כאחת מקבוצות הצמרת.

לגבי המעבר של אוחיון - נו, כל הזין למכבי. הוא מבחינתו אמנם שרף את הגשר איתם, אבל אין ספק - בשביל הכסף ששמו לו על השולחן - הוא עשה את המהלך הנכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 12:40 am 
Freshman

itai כתב:
ילד מגעיל , לא רוצה לראות אותו בצהוב אף פעם :za_da_va_la:

איך שגלגל מסתובב לו... גם את פוט, כדיר, שאייר ומצבאן יש גורמים שלא היו מעוניינים לראות אותם בצהוב יותר...

zurkin כתב:
כמו שאתה רואה, מחקתי את ההערה האחרונה שלי.

אין לי משהו נגד הליגה הרוסית, זאת אחלה ליגה שבעולם. אבל גם אין ויכוח שהמעבר ממכבי ללוקומוטיב קובאן שקול למעבר מבאיירן מינכן למלאגה בכדורגל - ירידה ברמה לטובת כסף. משהו שבד"כ עושים שחקנים שעוד לא נמצאים בצד העולה של הקריירה שלהם.

עד לפני כמה עונות על חימקי מוסקבה ואוניקס קזאן שמענו רק כאשר שיחקו במפעלים משניים, כיום אנחנו מתייחסים לחימקי כקבוצת יורוליג לגיטימית ואף ראינו העונה את קזאן מגיעה להצלבה ביורוליג, מי קבע שללוקומוטיב קובאן אין שאיפות להגיע למעלה, אולי מעוניינים לבנות שם קבוצה לטווח רחוק ואז זה באמת ייראה כמו החלטה מקצועית נכונה? למי בארץ יש באמת מושג מה קורה שם?

קובי כתב:
נדב, הבעיה שלך ושל כל הכדורסל הישראלי מחוץ למכבי, היא שהשנאה מעוורת אותך. כפי שאמרתי, מבחינה מקצועית למכבי אין הפסד גדול, המשמעות היא ארוכת טווח ועלולה לפגוע גם בקבוצות אחרות.דמיין לך מה יקרה עכשיו אם יתמזל לקבוצתך האהובה לפגוע בשחקן תותח, בשוק פרוץ כזה ים ומכבי פשוט יגישו הצעה כספית והבחור ינטוש באמצע העונה או החוזה. יעבן אותך, נכון?

שחקנים תותחים הגיעו לכאן בכמויות, חלקם הגדול נדד ליד אליהו אחרי שנה-שנתיים. אי אפשר באמת לבנות קבוצה במדינה הזאת אם אתה יודע שברגע שנפלת על מציאה, יבוא המועדון מרחוב הירקון ויציע לו הצעה שלא יוכל לסרב לה. בארץ הם אולי כל יכולים אבל באירופה מסתבר... יש כוחות הרבה יותר חזקים מהם, אפילו בדרום רוסיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 12:49 am 
Freshman

קובי כתב:
איך שאני רואה את זה, הוא עשה טובה למכבי. שלום שלום ונתראה בדצמבר במינוס שלושים מעלות. אה ואם אני מכבי אז אני עושה מהמקרה הזה למען יראו וירהו

אם היית מועיל בטובך לבדוק את מה שאתה אומר היית מגלה שהטמפרטורה הממוצעת בקרסנודר בחודשי החורף הקשים של דצמבר-ינואר-פברואר היא בין אפס מעלות לפלוס שתיים.
אבל אם זה למען "יראו וירהו" (לטענתך) אז אולי אני טועה ולא הבנתי אותך נכון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 1:15 am 
מנהל פורום

אני חושב שהוא עושה טעות גדולה, אבל לא בגלל שהוא דופק את מכבי או בכלל חייב משהו למכבי.
מתי שחקן ישראלי באמת הצליח ברוסיה? לפי מה שאני זוכר לא היו רבים אבל כולם הרוויחו כמה ג'ובות ואז חזרו כשחקנים בסטטוס הרבה יותר נמוך, כולל שחקנים שניסו גם באוקראינה.
שחקני כדורסל הם גם בני אדם ורוסיה זה מקום עם מנטליות שונה לגמרי מישראל. גם אם הוא יהיה שם עם בת-זוג עדיין יהיה לו מאוד קשה שם ברמה האישית ולה יהיה עוד יותר קשה וכתוצאה זה גם בטח ישפיע בעקיפין גם עליו.
השאלה היא באם באמת מדובר בכל כך הרבה כסף שבאמת שווה לו לקטוע את המומנטום החיובי של הקריירה שלו ואולי אפילו בסופו של דבר ללכת אחורה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 1:35 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אני לא חושב שהוא דפק את מכבי.מכבי תמשיך להתקיים גם אחרי אוחיון. אם היא שרדה את פארגו, את איידסון, את פרקינס, את הלפרין, ואת אליהו, היא בטח תשרוד את אוחיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 2:17 am 
Freshman

nadav_hacohen כתב:
ג'אפר כתב:
יואב כתב:
נדב, תפסיק לדחוף את מקרה אליהו לפה.
הנה ראיון של ליאור אליהו לאחר ששוחרר מקאחה לבורל וחתם במדי מכבי ת"א ל-5 שנים:
http://www.youtube.com/watch?v=SlNOPOSZYj0

עקרי הדברים הם שאליהו רצה לחזור לארץ וקאחה לבורל לא הייתה משחררת אותו, אם לא הייתה רוצה לשחרר אותו, והיא כן שיחררה אותו, לאחר שאליהו ויתר על חוב של הקבוצה כלפיו. לא שמעתי את קאחה מתבכיינים על הנושא או פונים למוסדות שונים לצורך הליכים משפטיים שישיבו להם את האבדה. אתה טוחן מים ומוסיף לכל הודעה שלך את הטיעון הזה ובעיקר נהנה מההפקר כי לאף אחד אין את הכוח להעמיד אותך על טעותך בנושא.

!!!

ובאשר לתגובה שלך אליי - כלל לא בטוח שלא הייתי נוהג אחרת, כמו שכתבתי, אבל זה עדיין היה מוציא אותי מניאק כפוי טובה. זה לא מעשה פסול מבחינת הקריירה שלו כשחקן, זה מעשה פסול מהיבטים אחרים, שלא בטוח שיזכרו לך אותם מחד (כולם זוכרים כמה מיקי היה שחקן גדול אבל האישיות שלו פחות מעניינת) אבל זו צלקת שתישאר דבוקה אלייך לנצח.

קרא את התגובה שלי ליואב!!!!!11

צלקת, שמצלקת. הכל בראש שלכם. חשבון הבנק של יוגב הרבה יותר רלוונטי לענייננו.

כל מילה בסלע
כנראה שהציעו לו תוספת של 50K בזמן שבורשטיין גרין פניני וכל ישראלי אחר לקח 400K לפחות ועוד שומע זימזומים שהלפרין הפחדן הולך לקחת 500K לפחות בעוד שאנשי מכבי מטפטפים לו כל הזמן כמה הביצים שלו גדולות.
מה שמכבי עשו -פשוט הבקיעו גול עצמי נתנו לו הערכת מחיר גבוהה מדי מבלי רצון לשלם לו.
אף אחד לא משחק בחינם ואף אחד לא רוצה שיפגעו לו באגו וזה מה שעשו לו.

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 9:08 am 
Junior

יש פה כבר המון שיצאו באמרות כי המהלך של אוחיון הוא "שווה" בשורה התחתונה.
בשורה התחתונה, יהיה הליך בוררות, ואם אוחיון ייצא עם ידו על התחתונה ועם איזה קנס של 600-700 אלף דולר או יהיה מחוייב לעמוד בתחייבותיו כלפי מכבי, קרי שנה נוספת של התקשורת בניהם, גם אז יהיה המרוויח הגדול?
אולי מישהו שם בהליך המשפטי באמת ירצה לגדוע את הסחר הזה בשחקנים תחת חוזה וייבצע משפט שדה. מי יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 9:17 am 
Sophomore

איימנטס פודריס כתב:
קובי כתב:
איך שאני רואה את זה, הוא עשה טובה למכבי. שלום שלום ונתראה בדצמבר במינוס שלושים מעלות. אה ואם אני מכבי אז אני עושה מהמקרה הזה למען יראו וירהו

אם היית מועיל בטובך לבדוק את מה שאתה אומר היית מגלה שהטמפרטורה הממוצעת בקרסנודר בחודשי החורף הקשים של דצמבר-ינואר-פברואר היא בין אפס מעלות לפלוס שתיים.

יראו וייראו. אתה קטנוני והשלמת מילים באנדרואיד כלבה.
אה, ואיך הכנסת לי,לא קור כלבים שם, סתם קפוא. הלפרין עם משפחה ומעמד וקבוצה יותר טובה ותמורת יותר כסף לא מוכן לשמוע על רוסיה. אז כמו שאמרתי שיהיה לו בהצלחה.
וההבדל המהותי בין מה שאתהמתאר למה שאני אומר שעלול להתפתח הוא שמכבי לא יחכו לסיום החוזה ויציעו לשחקן לעבור, הוא יפר אותו ויעבור. כשזה יקרה אני רוצה לראות אותך ואת דומך. דרך אגב, אל תהיו תמים,בגילאי ילדים ונוער מועדוניליגת. העל עושים את זה כל הזמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 9:22 am 
Sophomore

יואב כתב:
יש פה כבר המון שיצאו באמרות כי המהלך של אוחיון הוא "שווה" בשורה התחתונה.
בשורה התחתונה, יהיה הליך בוררות, ואם אוחיון ייצא עם ידו על התחתונה ועם איזה קנס של 600-700 אלף דולר או יהיה מחוייב לעמוד בתחייבותיו כלפי מכבי, קרי שנה נוספת של התקשורת בניהם, גם אז יהיה המרוויח הגדול?
אולי מישהו שם בהליך המשפטי באמת ירצה לגדוע את הסחר הזה בשחקנים תחת חוזה וייבצע משפט שדה. מי יודע.

אין שום סיכוי שאוחיון יצא עם 600-700K דולר קנס. אני חושב שהמקסימום קנס שיכול להיות זה בגובה המשכורת שהיה אמור להשתכר במכבי (קרי, 250K).
אם היה סיכוי תאורטי שיצא עם קנס כמו שאתה חושב, הוא לא היה חותם שם לעולם כי אז כבר באמת לא היה כלכלי ומשתלם. עם קנס של 250K אוחיון יחיה בנחת וברוגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 9:59 am 
Junior

אין לך ערובה שזה יקרה(קנס של 250) בדיוק כמו שלאוחיון אין כזאת.
הוא נכנס למהלך, אני מאמין, על סמך מקרה פארגו. במכבי יש משפטנים, יציגו הפרצה שפסק הדין במקרה הדומה הקודם, גרם, ולא מופרך שיהיה פה עונש מוגזם בשביל להרתיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 10:06 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
קובי כתב:
איימנטס פודריס כתב:
קובי כתב:

יראו וייראו. אתה קטנוני והשלמת מילים באנדרואיד כלבה.
אה, ואיך הכנסת לי,לא קור כלבים שם, סתם קפוא. הלפרין עם משפחה ומעמד וקבוצה יותר טובה ותמורת יותר כסף לא מוכן לשמוע על רוסיה. אז כמו שאמרתי שיהיה לו בהצלחה.
וההבדל המהותי בין מה שאתהמתאר למה שאני אומר שעלול להתפתח הוא שמכבי לא יחכו לסיום החוזה ויציעו לשחקן לעבור, הוא יפר אותו ויעבור. כשזה יקרה אני רוצה לראות אותך ואת דומך. דרך אגב, אל תהיו תמים,בגילאי ילדים ונוער מועדוניליגת. העל עושים את זה כל הזמן

אה, כי עכשיו הם עדיין לא עושים את זה.

תן לי להוסיף לך עוד אפשרויות לדברים שמכבי יכולים לעשות - הם יכולים לנצל ניסוח לא מוצלח של החוזה כדי לתת לו פרשנות מגוחכת ובלתי סבירה ולבנות על זה שזה יצליח איכשהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 10:30 am 
Sophomore

בעניין פארגו, מכבי ניסו לטעון ש- "שווי השוק" של פארגו גבוה יותר מהחוזה שמכבי הציעו לו - ולכן הם זכאים להפרש (200 אלף יורו). הבורר אמנם דחה את הטענה הזו, אבל בעיקר בגלל שמכבי רק שדרגה את החוזה של פארגו ולכן הייתה אינדיקציה של שווי השוק שלו.

עם אוחיון, הטיעון הזה הרבה יותר פשוט. השווי הנוכחי שלו על פי החוזה (250 אלף דולר, נניח) לעומת השווי שלו בשוק (על פי ההצעה של קובאן, 1.7 מיליון לשנתיים). טענה כי הפיצוי שמגיע למכבי הוא ההפרש בין השווי הנוכחי לשווי השוק היא טענה ממש לא רעה וטענה שהתקבלה בעבר ע"י CAS במקרה של כדורגלנים.

אני חושב שגם כדאי שמכבי ילמדו ממקרה פארגו (שם הם לא קיבלו פיצוי עבור הכסף ששילמו כדי להחליף את פארגו) ויביאו את המחליף של אוחיון לפני הכרעת הבוררות. במקרה כזה, מכבי יכולה להדביק עליו גם את דמי ההחלפה שלו. מהפסיקה של הבורר בעניין פארגו, אפשר להבין שאם מכבי הייתה מביאה את מאלט לפני הכרעת הבוררות, היא הייתה מקבלת פיצוי עבור הכספים ששילמה עבורו.

אם הבורר יידחה את הטענות הללו - הקנס לדעתי, לכל היותר, יהיה עד 6 משכורות חודשיות (כלומר, כמעט כלום).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 10:47 am 
Sophomore

ran_carney כתב:
אנלוגיה לא טובה, זורקין. מעברים כאלו, מבאיירן למלאגה, הם הדרך היחידה של קבוצות כמו מלאגה (או מנצ'סטר סיטי, צ'לסי, פאריס סן ז'רמן) לקחת כוכבים גדולים, או בערך גדולים, או סתם בינוניים עם שם - ולאט לאט לבנות את עצמם ואת השם שלהם כדי למצב את עצמם כאחת מקבוצות הצמרת.

אז למה זאת אנלוגיה לא טובה? שתי הקבוצות, בעזרת הרבה כסף, מנסות להפוך לקבוצות צמרת.

איימנטס פודריס כתב:
עד לפני כמה עונות על חימקי מוסקבה ואוניקס קזאן שמענו רק כאשר שיחקו במפעלים משניים, כיום אנחנו מתייחסים לחימקי כקבוצת יורוליג לגיטימית ואף ראינו העונה את קזאן מגיעה להצלבה ביורוליג, מי קבע שללוקומוטיב קובאן אין שאיפות להגיע למעלה, אולי מעוניינים לבנות שם קבוצה לטווח רחוק ואז זה באמת ייראה כמו החלטה מקצועית נכונה? למי בארץ יש באמת מושג מה קורה שם?

מה שודים אמר - איזה שחקן ישראלי באמת הצליח ברוסיה? שרון ששון באוראל גרייט? יניב גרין בסמארה? השחקן שהכי הצליח זה הלפרין, וגם הוא בורח משם.

ברור שללוקומוטיב קובאן יש רצון עז ושאיפות אדירות להגיע למעלה. אחרת הם לא היו מחתימים את כל השחקנים האלה. אבל... לקבוצות לוקח זמן עד שהן הופכות לקבוצות טופ יורוליג. לפחות כמה שנים. אוחיון נמצא שם עכשיו, ועובר לחוזה דו שנתי בקבוצת דרג שני-שלישי באירופה. הוא לא חתם על חוזה לחמש שנים.

עוד דבר - כל הזמן כותבים, שבמכבי יש הרבה סיכוי שאוחיון לא יקבל דק', כי כבר אין אדריאטית, ויחתימו לו על הראש עוד זר וכו', אבל שוכחים שגם בקובאן זה יכול לקרות. ביחד עם אוחיון חתומים בקובאן עוד 3 רכזים, שהם לא מהאריות אבל גם לא מהנמושות של הרכזים באירופה - בלאקני ואילייבסקי הזקנים וליונל צ'אלמרס. בקיצור, לא מובטח לו כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 10:52 am 
מנהל פורום

ציטוט:
תגובת מכבי לפרסומים האחרונים: "הופתענו לקרוא היום בכלי התקשורת ידיעות לפיהן יוגב אוחיון סיכם בלוקומוטיב קובאן מרוסיה. מאחר שהשחקן נמצא תחת חוזה במכבי ואף לא נעשתה אלינו כל פנייה רשמית בנושא אנו מתקשים להאמין שהידיעות נכונות, אך אם יתברר שהשחקן אכן פעל כך, זהו מעשה שלא ייעשה ונפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 11:09 am 
Sophomore

zurkin כתב:
ran_carney כתב:

אז למה זאת אנלוגיה לא טובה? שתי הקבוצות, בעזרת הרבה כסף, מנסות להפוך לקבוצות צמרת.

איימנטס פודריס כתב:

מה שודים אמר - איזה שחקן ישראלי באמת הצליח ברוסיה? שרון ששון באוראל גרייט? יניב גרין בסמארה? השחקן שהכי הצליח זה הלפרין, וגם הוא בורח משם.

ברור שללוקומוטיב קובאן יש רצון עז ושאיפות אדירות להגיע למעלה. אחרת הם לא היו מחתימים את כל השחקנים האלה. אבל... לקבוצות לוקח זמן עד שהן הופכות לקבוצות טופ יורוליג. לפחות כמה שנים. אוחיון נמצא שם עכשיו, ועובר לחוזה דו שנתי בקבוצת דרג שני-שלישי באירופה. הוא לא חתם על חוזה לחמש שנים.

עוד דבר - כל הזמן כותבים, שבמכבי יש הרבה סיכוי שאוחיון לא יקבל דק', כי כבר אין אדריאטית, ויחתימו לו על הראש עוד זר וכו', אבל שוכחים שגם בקובאן זה יכול לקרות. ביחד עם אוחיון חתומים בקובאן עוד 3 רכזים, שהם לא מהאריות אבל גם לא מהנמושות של הרכזים באירופה - בלאקני ואילייבסקי הזקנים וליונל צ'אלמרס. בקיצור, לא מובטח לו כלום.

ליניב גרין לא היה סיכוי להצליח בסמארה מהסיבה הפשוטה שהוא פשוט שחקן לא טוב.
שרון ששון זו סיטואציה אחרת, ואם אני לא טועה הוא יצא אחרי עונה בנהריה במעמד שונה מאד משל אוחיון כרע, שהגיע מקבוצת רבע גמר יורוליג.
כמובן שמובטח לו משהו, והרבה - $.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 11:31 am 
Sophomore

אם תשים לב, תראה שדיברתי על העניין המקצועי.

אני לא אומר שלאוחיון אין סיכוי להצליח, ושממכבי הוא הולך תוך שנה שנתיים ישר לNBA, רק אומר שהטיעון המקצועי נגד מכבי הוא קצת חלש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 11:36 am 
Hall of Famer

תמיד נעים לראות את העקביות בסלניוז.
שחקן מגיע למכבי בחוזה משודרג - אדיוט, לא אוהב כדורסל בכלל, חושב רק על הכסף אבל מה זה כסף כשאתה תיתקע על הספסל, תתבייש, בזיון.
שחקן עוזב את מכבי בחוזה משודרג - גאון, הולך לעשות הרבה כסף וזה מה שחשוב, אם תיתקע על הספסל או תשחק במסגרת נחותה (כמו פארגו) זה לא משנה כלום. כל הכבוד לו.

אני חוזר על שאלת התם שלי: בהנחה ואין בחוזה של אוחיון סעיף מפורש שקובע שבכל סכסוך הולכים ישירות ל-BAT - מה מונע ממכבי לקחת אותו קודם כל למוסד לבוררות של איגוד הכדורסל? בסופו של דבר מדובר בסכסוך חוזי מקומי בין קבוצה ישראלית ושחקן ישראלי. הרוסים הם בעלי עניין בתוצאה של הבוררות, אבל הם לא צד בה.
באיגוד הכדורסל יש למכבי יותר סיכוי, ובכל מקרה זה פותח פתח להארכת התהליך - כי אחרי זה הערעור ל-BAT הוא בלתי נמנע - ויכול להיות אפילו שאוחיון והרוסים יצטרכו להתחיל את העונה בנפרד ובעתיד משותף לא ברור.

אני אומר אפילו יותר מזה. יש פה עורכי דין שיוכלו לתקן אותי, אבל עד כמה שאני יודע, במסגרות משפטיות בינלאומיות (ודאי ספורטיביות) לא נוהגים להתערב בסכסוכים בין גורמים מאותה מדינה לפני שמוצו ההליכים ברשויות של אותה מדינה. אני בהחלט רואה מצב שבו גם אם בחוזה יש סעיף על פתרון סכסוכים ב-BAT - כשיבואו שני הצדדים להידון בפניו יאמר ה-BAT שמאחר ושני הצדדים שייכים לאותו איגוד מקומי, הוא שולח אותם למוסדותיו של האיגוד המקומי ורק אחר כך שיבואו אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 11:56 am 
Sophomore

אם יש סעיף בוררות של BAT בהסכם - הוא לא יפנה אותם למוסד המקומי והוא ידון במקרה. מכבי יכולה לנסות לפנות למוסד לבוררות של האיגוד ולטעון שמכוח חוק הספורט, המקום של הסכסוך במוסד לבוררות של האיגוד. במקרה כזה, אוחיון ייטען כי הסמכות מסורה ל- BAT ויבקש להעביר את הסכסוך לשם. או אז, מכבי תצטרך לטעון בבית משפט של- BAT אין סמכות, כיוון שאי אפשר להתנות על הוראות חוק הספורט ואי אפשר למסור את הסכסוך לטריבונל בינלאומי חיצוני.

הם לא יעשו את זה, משתי סיבות:
1. זה פותח חזית ישירה עם פיב"א שהקימה את המוסד הזה מתוך מטרה ליישב סכסוכים, באופן אחיד, ומבלי להיזקק למוסדות מדינתיים.
2. זה עלול לשרת את מכבי לרעה, במקרים אחרים, בהם היא דווקא מעדיפה לידון ב- BAT ולא בישראל.

מצד שני, אם מכבי באמת רוצים "לעכב" את אוחיון ולגרור אותו בדיונים משפטיים ארוכים ומתישים, זו בהחלט הדרך. זה מה שעשה דרק בואטנג עם הסוכן שלו, למשל. הדיונים בעניינים נמשכים כבר כמעט שלוש שנים.

אגב, ברגע שתתקבל החלטה כאן במוסד לבוררות - ל- BAT אין סמכות להתערב. הוא לא משמש כערכאת ערעור, אלא כטריבונל בוררות בלבד. אם אוחיון או מכבי ירצו לערער על ההחלטה של המוסד לבוררות של האיגוד - הם ראשית יצטרכו לפנות לערכאת הערעור של המוסד לבוררות ("בורר מכריע"). כיוון שפיב"א (בניגוד לפיפ"א) לא מכירים ב- CAS כערכאת ערעור על החלטות האיגודים, למעשה בזה יסתיים העניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, CP3, Google [Bot], ראובן ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: