סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 4:40 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 7:22 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אמבידקסטרי זה לדעתי לא מי שהוא שמאלי בדברים מסוימים וימני באחרים, אלא מי שעושה משהו מסוים במידת איכות שווה או כמעט שווה בשתי הידיים. בכל אופן, לברון מסיים מדהים בשמאל, ככה שזה רלוונטי לדיון הזה האם זו יכולת נרכשת או מולדת.

נורטון, אולי בתגובה הארוכה זה כן קיבל התייחסות, אבל התעלמת מהעניין העיקרי בטענה שלי והוא שאני טוען שיכולת קליעה - כלומר היכולת לשחרר את הכדור מהיד ככה שהוא ייכנס לטבעת - גם היא עניין "פיזי". היא כמובן תלויה בהמון דברים, אבל בבסיס העניין יש אנשים שנולדו עם היכולת הזו ואנשים אחרים לא. ככה שאני לא את ההבדל העקרוני בין מי שהוא קולע טוב בגלל סיבה פיזית אחת ובין מי שהוא חודר טוב בגלל סיבה פיזית אחרת. אני יודע שאני אישית לא אוהב קלעים טובים בד"כ, אלא אם קוראים להם ריי אלן, אבל זו העדפה אסתטית לחלוטין ובודאי שאני לא אנסח איזו הגדרה למושג ערטילאי נוסח "כישרון כדורסל אמיתי" שלך כדי להצדיק את ההעדפה הזו שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 7:28 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
יש אנשים שיכולים לעשות הכל בשתי הידיים באותה רמה?

בכל מקרה קליעה נחשבת (ואתה יכול להגיד שלא בצדק) להרבה יותר כישרונית מחדירה.
ובעניין הזה לפחות לדעתי רוב החדירות של לברון מבוססות על פיזיות, כח ומהירות. בשונה מרונדו למשל שבדר"כ לא יותר חזק/מהיר מהPG ששומר עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 7:31 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אבא של אשתי, למשל, כשהוא היה מרצה, הוא היה מתחיל לכתוב על הלוח ביד ימין, ואז כשהוא היה מגיע לצד שמאל היה מחליף יד וממשיך כרגיל (אם כי מניסיון אישי, גם לי היה הרבה יותר קל לכתוב על לוח ביד הלא נכונה מאשר על דף).

הנה בכל אופן מה שיש לויקיפדיה להגיד בנושא:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7% ... 7%95%D7%AA

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:20 pm 
Sophomore

ציטוט:
אגב, לכן השני (קובי) תמיד יהיה מעניין יותר ואהוב עליי יותר מהראשון (דוראנט). יכולות הכדורסל הטהורות של דוראנט הן באמת נדירות, אבל לאו דווקא מוכיחות אינטליגנציית משחק אדירה, יש לו כשרון של זריקה נקייה ומהירה, יפה, אבל לא יותר מזה. אצל קובי, (כמו אצל ג'ורדן לפניו), יש בבירור אינטליגנציה. הבנה של מה עומד מולו, ואיך הוא יכול לגבור עליו. (כתבתי בעבר, שההבדל הוא שלמרות פרצי הגאונות התכופים הן של קובי והן של ג'ורדן, ההבדל הוא שלראשון גם יש פרצי טמטום לפעמים, ולפעמים גם השתן עולה לו לראש, ולשני הרבה פחות).

אמירה מאד מאד משונה.
דוראנט שחקן חכם מאד, וקובי - לא ממש. למעשה הייתי אומר לא בכלל. היכולת לגבור על השומר שלך היא יכולת שדורשת הרבה פחות אינטיליגנציה (מי אמר יובל נעימי?) מאשר משחק קבוצתי ויכולת לשפר את השחקנים שמשחקים איתך, שזו אולי החולשה הכי גדולה של קובי.
דוראנט לעומת זאת חושב כמו רכז, יותר רואה את הקבוצה כולה ולא רק את עצמו מול השומר שלו. ואותו דבר לברון למעשה. אני מעריך הרבה יותר אינטיליגנציה (ראיית המשחק כקבוצה מול קבוצה) מאשר יכולת אישית (ראיית המשחק כאחד על אחד) כמו של קובי.
למעשה מה שמאד מאד מרשים אצל לברון זה שעם היכולות שלו הוא היה יכול ללכת לסל כל התקפה ולסיים כל משחק עם ארבעים נקודות כמו קובי אבל הוא לא עושה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:27 pm 
Sophomore

קובי טיפש? כחשקן או כבנדם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:32 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
יופי צ'ונסי באמת, ועכשיו שסיימת את הטיעונים הנגטיביים, ומאחר ולא באמת קראת את מה שכתבתי, אז הנה שוב:

האם היו עוד אנשים עם הגוף והגודל והאתלטיות של קובי? (פחות או יותר), בוודאי שכן! חלקם הצליחו, חלקם משחקים באירופה, חלקם גם זה לא.
האם היו עוד אנשים במימדים של דאנקן בנ.ב.א (וזה לא שהוא אתלט עצום)? בוודאי ובוודאי, לרובם היו קריירות של 5 נקודות למשחק עם שלושה ריבאונדים.
האם היו עוד אנשים עם שילוב האתלטיות, הכוח והגודל של לברון? אז זהו... שלא ממש. וכל עוד אני לא רואה ממנו באופן קונסיסטנטי מהלכים שאני יכול להתפעל מהם באמת, ולא רק לומר שבלי הגודל והקפיצה המדהימה הזאת, כנראה שהוא לא היה מצליח לעשות את זה, אני לא יכול להתרשם.

לדומיניק ווילקינס (שאני לא מבין איך אף אחד לא הזכיר עד עכשיו) היו נתונים מאוד דומים ללברון (2.04 שרירי ואתלט עצום) רק שלא היו לו חצי מיכולות הכדרור והמסירה של לברון. זה לא רלוונטי להגיד על שחקן "מה אם היה נמוך/גבוה ב-20 ס"מ, כל שחקן משחק עם היד (או הגוף) שהוא מקבל. לארי בירד היה אתלט בינוני מינוס ואחד השחקנים הטובים והאינטליגנטים בהיסטוריה. דריוס מיילס אחד האתלטים המצויינים ומי זוכר אותו היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:37 pm 
Sophomore

אני לא רוצה לתת הערכות למידת האינטיליגנציה שלו אבל לדעתי היכולת לגבור על השומר שלו לא מעידה על אינטיליגנציה
ולעומת זאת היכולת הקבוצתית הנמוכה יחסית שלו מעידה על חוסר מסויים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:44 pm 
Sophomore

אז אם קובי אגואיסט זה אומר שהאינטליגנציה שלו לא משהו?

אגב עד לרגע זה הייתי בטוח שקובי קיבל ציון מעולה בSAT, עכשיו שבדקתי מסתבר שהוא קיבל 1080 שמסתבר שהוא לא בדיוק המקבילה ל700 אצלנו בפסיכו (לא שהSAT אומר יותר מדי ולא שאני בטוח לגבי זה שזה אכן ציון לא כזה טוב)

בכל מקרה גם לפי המשחק שלו וגם לפי איך ששמעתי אותו מדבר הוא ממש לא נראלי בנדם טיפש, אפילו להיפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:52 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
אמבידקסטרי זה לדעתי לא מי שהוא שמאלי בדברים מסוימים וימני באחרים, אלא מי שעושה משהו מסוים במידת איכות שווה או כמעט שווה בשתי הידיים. בכל אופן, לברון מסיים מדהים בשמאל, ככה שזה רלוונטי לדיון הזה האם זו יכולת נרכשת או מולדת.

נורטון, אולי בתגובה הארוכה זה כן קיבל התייחסות, אבל התעלמת מהעניין העיקרי בטענה שלי והוא שאני טוען שיכולת קליעה - כלומר היכולת לשחרר את הכדור מהיד ככה שהוא ייכנס לטבעת - גם היא עניין "פיזי". היא כמובן תלויה בהמון דברים, אבל בבסיס העניין יש אנשים שנולדו עם היכולת הזו ואנשים אחרים לא. ככה שאני לא את ההבדל העקרוני בין מי שהוא קולע טוב בגלל סיבה פיזית אחת ובין מי שהוא חודר טוב בגלל סיבה פיזית אחרת. אני יודע שאני אישית לא אוהב קלעים טובים בד"כ, אלא אם קוראים להם ריי אלן, אבל זו העדפה אסתטית לחלוטין ובודאי שאני לא אנסח איזו הגדרה למושג ערטילאי נוסח "כישרון כדורסל אמיתי" שלך כדי להצדיק את ההעדפה הזו שלי.

אבל התייחסתי, וכתבתי שלכן דוראנט, שהוא ללא ספק אחד מה"זורקים" הטובים בהיסטוריה, אם לא הטוב שבהם, הוא בעיניי נטול האסתטיות ואינטליגנציית המשחק (או אם תרצה "ניצוץ הגאונות") של חבר'ה כמו ג'ורדן וקובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:54 pm 
Hall of Famer

chaiel49 כתב:
אז אם קובי אגואיסט זה אומר שהאינטליגנציה שלו לא משהו?

אגב עד לרגע זה הייתי בטוח שקובי קיבל ציון מעולה בSAT, עכשיו שבדקתי מסתבר שהוא קיבל 1080 שמסתבר שהוא לא בדיוק המקבילה ל700 אצלנו בפסיכו (לא שהSAT אומר יותר מדי ולא שאני בטוח לגבי זה שזה אכן ציון לא כזה טוב)

בכל מקרה גם לפי המשחק שלו וגם לפי איך ששמעתי אותו מדבר הוא ממש לא נראלי בנדם טיפש, אפילו להיפך.

אבל יש הבדל בין אינטליגנציה סקולאסטית לבין אינטליגנציית משחק (שהיא ככל שידוע לי, אחת משבע האינטליגנציות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:55 pm 
Sophomore

כנראה שאני לא מספיק אינטליגנטי להבין מה שכתבת, בכל מקרה אתה חושב שהוא חכם או לא? (בכללי עזוב את 7 הוואטאבר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:58 pm 
Hall of Famer

אני חושב שמבחינת כדורסל, קובי הוא אינטליגנט בצורה יוצאת דופן, עם ניצוצות גאונות מוצארטיים כמעט, אבל גם קצת ילד קטן, שלפעמים עושה שטויות. מדובר גם לדעתי בשתי יכולות נפרדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 9:00 pm 
Sophomore

אוקיי, אז זה בערך מה שאמרתי רק במילים יותר גבוהות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 9:01 pm 
Junior

מזכיר לכם שהמשחק כולל יותר מיכולת סקורינג כן?
אומנם לברון לא סקורר כמו קובי, או מוסר כו נאש או שומר כמו רודמן, אבל הוא כן שומר יותר מנאש מוסר יותר מקובי וקולע יותר מורדמן.
אגב, לטעמי האישי (כמובן), התחום שהכי מצריך אינטלגנציה זה דווקא ההגנה (ובזה קובי היה מעולה בשיאו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 9:04 pm 
Senior

לקובי לא היה כל כך משחק עם הגב לסל או את היכולת לעשות את כל הדברים שאמרת כשהגיע לליגה. הוא עבד על המשחק שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:27 am 
Junior

ראובן כתב:
לא הבנתי איזה כתמים שיש ללברון כרגע כקריירה ימנעו ממנו לעבור את ג'ורדן. לברון עכשיו בן 27. אם הוא ייקח עד גיל 38 עוד שבע אליפויות (נניח), מישהו יטען שההפסד לדאלאס מונע ממנו להיות גדול יותר מג'ורדן? זה מן הסתם לא יקרה, ולכן הוא ייחשב לפחות גדול מג'ורדן, לא בגלל כתמים עלומים כלשהם.

וההערה על דוראנט וה55% היא המחשה בוטה לאלה שטוענים שפלאש נוטה יותר מדי להסתמך על סטטיסטיקה. אני חושב שדוראנט לא נתן סידרה כושלת, אבל לבטח הוא איכזב יחסית ולבטח לבטח נתן (התקפית) סידרה פחות טובה משל לברון. אז הוא קלע יותר נקודות, אבל הסיבה העיקרית שלברון ירד בנקודות היא שבשיבעת הרבעים האחרונים (שבהם מיאמי היכתה את אוקלהומה שוק על ירך) הוא עבר למסור מספרים פסיכיים לגמרי של אסיסטים. אז דוראנט קלע 30 נקודות ב-55% שזה יפה מאוד, ולברון קלע 28 נקודות ב48% שזה בהחלט פחות טוב, אבל דוראנט מסר 2.2 אסיסטים (מול 3.7 בפלייאוף כולו), מול לברון שמסר 7.4 אסיסטים, עלייה של אסיסט וחצי ביחס לממוצע הפלייאוף.

מעבר לזה, וזה לא רק אני אומר, דוראנט היה בעליל פסיבי מדי במהלך חלקים נרחבים של הגמר. שש נקודות במחצית הראשונה של משחק שתיים (המשחק שהכריע בדיעבד את הסידרה), למשל. ההסתבכות בבעיית עבירות וההיעלמות בסוף משחק 3, ועוד דוגמאות. אפשר לתת הרבה הסברים (אופי של שחקן, האופי היותר מדי דומיננטי של השחקן שמשחק לידו, ההגנה הטובה של מיאמי),אבל לטעון שהתקפית דוראנט היה טוב יותר בסידרה הזו או בכלל בפלייאוף זה מגוחך לגמרי.

לברון בחיים לא יהיה שחקן שמתקרב למייקל ג'ורדן, וכן- הרבה בגלל ההפסד לדאלאס. ג'ורדן, בניגוד ללברון, היה ווינר עצום, מעולם הוא לא הפסיד סדרה שהוא בא כפייבוריט, מעולם הוא לא הפסיד סדרה עם הביתיות. שנית, ג'ורדן לא הפסיד סדרת גמר. שלישית, ג'ורדן לא היה צריך להצטרף ל2 כוכבים כדי לקחת אליפות. הוא העלה את הממוצעים שלו בכל שנה מהעונה הרגילה לממוצעים מפחידים בפלייאוף. מייקל סקורר עדיף על לברון בהרבה, שחקן הגנה יותר טוב (זכה בDOY ב88), השחקן הכי ווינר ששיחק. זה פשוט מגוחך, לברון הפסיד 2 סדרות גמר כשהוא היה נוראי כמעט בכל משחק, לברון הפסיד 3 שנים רצוף בסדרות שהגיע אליהם כפייבוריט, האליפות לא מוחקת את זה וג'ורדן הוא לא יהיה. ובשביל השוגים בהזיה שלברון מחזיק בסטט' לא פחות טובה: לברון שיחק 9 עונות, 7 מהם בפלייאוף. הנה ממוצעי הפלייאוף המלאים של ג'ורדן ב9 העונות הראשונות שלו (בדיוק עד הפרישה הראשונה):
34.7 נק' (וכאן נגמרת ההשוואה) 50.1% שדה, 35.2% מה3, 83.4% עונשין, 6.7 רב', 6.6 אס' (על 3.3 אב'), 2.3 חט' וחסימה למשחק.
ממוצעי הפלייאוף של לברון: 28.5 נק', 46.9%, 31.2% מה3, 74.5% עונשין, 8.7 רב', 6.7 אס' (על 3.6 אב'), 1.7 חט' וחסימה למשחק.

אתה צודק שלברון היה טוב יותר בסדרת הגמר מדוראנט, לא אמרתי אחרת. גם בהתקפה (בעיני, פונקציה של שומרים). אבל דוראנט לא היה בעליל פסיבי, מחצית אחת מתוך 14 ורבע אחרון מסוים מעידים מעט. ראיתי דוראנט שדורש כדור, כשקיבל שיחק אגרסיבי, הכריח יותר זריקות מהרגיל וקלע טוב. הטענה שלי שדוראנט לאורך הפלייאוף היה בלתי עציר מול השומרים מהטופ של הליגה, והשתפר בכל סדרה. אתה בוחן כליות ולב שקבעת שאני מסתמך דווקא על הסטטיסטיקה שהבאתי? לא יודע מה איתך, ראיתי 90% מהמשחקים של דוראנט בפלייאוף, הג'אמפ של הבנאדם בלתי עציר, הוא אקפלוסיבי ולוקח מצוין כדורים לסל, יכול לקלוע נהדר פול אפ-ג'מפרס כשהוא הולך לשמאל וגם לימין. הוא גם יודע למסור לשחקן החופשי, שחקן התקפה ללא חסרונות. ההבדל בין השניים שלברון יכול לקבל את הכדור מחוץ לקשת בקלות, מדוראנט מונעים כדור גם כשהוא מטר מקשת ה3, וכשהוא מצליח לקבל כדור הוא איום גם עם יד בפרצוף- צריך להבין שהוא קלע באחוזים גבוהים מאוד, כשרוב הזריקות שלו (כנראה) הם מג'מפים ארוכים! להבדיל מלברון, דוראנט היה בלתי עציר גם בסדרת הגמר הראשונה שלו בגיל 23, מול קבוצת הגנה מעולה, בעיני הוא שחקן התקפה יותר מפחיד ויותר קשה להגן עליו מג'יימס (למען הסר ספק- ברור שכרגע ההגנה הריבאונד והניסיון מכריעים את המצ'אפ לטובת לברון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:50 am 
Hall of Famer

בפעם הבאה שמישהו ידבר על השוואה של מייקל לקובי בראיינט, אני מבקש מפלאש לחזור על הפסקה הראשונה שלו ולהחליף את השם לברון בקובי.

באופן ספציפי על משחק מספר 5, היה מאכזב לראות את אוק סיטי מתפרקים ככה, היה מרשים לראות את מיאמי נותנים הצגה של קבוצה, לא רק של שחקן אחד. בכלל המאפיין של סדרת הגמר הזאת מבחינת מיאמי היה שכמעט בכל משחק אחד משחקני המשנה התעלה.

באופן כללי על סדרת הגמר ניתן להגיד שמיאמי הפכה להיות הקבוצה של לברון ג'יימס. זה ההישג הגדול ביותר של ג'יימס בפלייאוף הזה. מאז ההחלטה דיברו על כך שג'יימס לא יכול היה להיות האלפא דוג ולכן הלך למקום בו החברים שלו יעזרו לו לקחת תארים. אז בפלייאוף האחרון הוא היה אלפא דוג במלוא מובן המילה. תוסיפו לכך שהצ'וקר מהעונה שעברה נתן את המשחקים הגדולים ביותר שלו בפלייאוף כשההיט היו עם הגב לקיר ונראו כבר מחוץ לעניינים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:56 am 
Junior

זהו, שגם על קובי בראינט (שלא קרס כמו שלברון קרס בגמר מול המאבס) אמרתי מיליון פעם שהוא לא שחקן ברמה של ג'ורדן-הווינר הכי גדול ששיחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:03 am 
Junior

בתור לברון פאן אני חייב להגיב על ההשוואה לג'ורדן ב- פחחחחחחחחחחחחחחחחח. אפילו לא קרוב.
מה יהיה עוד 8 שנים אי אפשר לדעת בשום צורה, אם לברון ייקח (מה שלא יקרה) את 8 האליפויות המטופשות שהוא התחייב עליהם אז אולי זה יתאפשר לדבר. אבל אם מנסים לשערך לפי ההתקדמות של לברון עד עכשיו אם הוא יכול להיות השחקן הכי גדול ששיחק את המשחק אז התשובה היא לא.
זה לא פוסל שום אפשרות עתידית, כי לתת את ה9 עונות הראשונות שמדברים על סיכום קריירה זה לא נתון מעניין, אבל זה כן מראה שעכשיו אין שום סיבה הגיונית לחשוב שלברון יהיה טוב מג'ורדן.

ופלאש, אין קשר להפסד לדלאס או להפסדים שהוא פייבוריט. זה שג'ורדן עשה א' וב' לא אומר שכל מי שימדד מולו חייב לעשות את אותם א' וב'. נחזור למקרה הסופר תיאורטי שלברון מסיים קריירה עם 8 אליפויות (שוב, פחחח) רצופות בתור האלפא דוג, עדיין אלו טענות שיחזיקו מים לדעתך ללמה אי אפשר להשוות אותו לג'ורדן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:25 am 
Hall of Famer

אין בעיות שאתה מכיר בכך שקובי לא הגיע לרמה של ג'ורדן, היו אחרים שחושבים אחרת, אתה פשוט נתת תשובה די מושלמת לאותם אחרים. ב-2004 אולי קובי לא קרס כמו לברון, אבל זאת בהחלט הייתה קריסה מרשימה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 3:12 am 
Sophomore

http://www.grantland.com/story/_/id/808 ... makes-leap
סימונס על לברון, הקפיצה שהוא עשה וההבנה של מה-צריך-לקרות,
ועוד.
טור מעניין, בלי השתפכויות מיותרות, וכולל כמה אינסייד-סטאף מגניבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 6:19 am 
Junior

יש גם את המאמר המעניין הזה :
http://www.grantland.com/blog/the-trian ... uture-king

igoudunka of the night, יש מישהו שלא נקרע מצחוק מזה?
אחר כך יש קטעים שאני מאוד מאוד מתחבר אליהם על לברון ועל דוראנט. 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 9:00 am 
Sophomore

אגב, לא זוכר אם סימונס כתב אתזה, אבל מי שלא אוהב את לברון די צריך לפחד בעונות הבאות.
לברון בלי הקוף על הראש זה כבר מרכבה 5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 4:22 pm 
Hall of Famer

chaiel49 כתב:
קובי טיפש? כחשקן או כבנדם?

כחשקן הוא בטוח טיפש, אחרת לא היה מסתבך עם ההאשמה ההיא באונס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 4:26 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
chaiel49 כתב:
יש אנשים שיכולים לעשות הכל בשתי הידיים באותה רמה?

יש. לא הרבה, אבל יש.
אחד השחקנים הגדולים בתולדות הענף שאני אוהב היה כזה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], shmueliki, כינוי2, עופר האדום ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: