סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 6:40 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 54 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:15 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
סיפור ווסטברוק הוא אחד הסיפורים היותר מעניינים בליגה בעיני, ובפלייאוף הזה הוא רק התחזק. ווסטברוק סיים את סדרת הגמר עם ממוצעים של 27 נקודות, 6.5 ריבאונדים ו-6.6 אסיסטים. מספרים לא רעים, מה שאי אפשר להגיד על קבלת ההחלטות שלו או על בחירת הזריקות. מהצד האחד אחד הסקוררים המוכשרים בליגה,מצד שני מקבל החלטות רע שאי אפשר להגיד שהפנים שהוא הרובין של באטמן. השאלה הזו רק מתחדדת לאור היכולת של הכינור השלישי, הארדן, שנחשב לשחקן חכם בהרבה אבל כנראה לא עם רמת כישרון שמתקרבת לזו של ווסטברוק.

ווסטברוק רק בן 23, אבל אפשר לומר די בביטחון שסגנון המשחק שלו לא ישתנה. הוא עצמו אמר את זה לא מעט. השאלה העיקרית היא האם באוקלהומה חושבים שמה שיש מספיק טוב כדי לקחת אליפות כשהחבורה הזאת תתבגר בעוד שנה, או שהווסטברוק שוב יקפוץ מול יריב עם כישרון דומה לזה של הת'אנדר בפלייאוף הבא. אופציה אחת שחשבתי עליה היא הבאה של סוג של אריק סנואו שיהפוך את ווסטברוק לשוטינג גארד. מהצד השני במצב הזה ווסטברוק עדיין יהיה זה שיקבל את רוב ההחלטות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:23 pm 
Junior

לא הייתי משנה שוב דבר בת'אנדר. סה"כ קיבלו ניסיון גמר וילמדו מהסדרה הזאת, שנפלה להם מהיידים על הדברים הקטנים (עונשין שפתאום מיאמי קלעו והם לא, בעיית עבירות, לוז בולס...). בעיני הביקורת על ווסטברוק מופרכת לאור אחת מתצוגת הגמר הגדולות שראינו, במשחק 4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:27 pm 
Senior

מג'יק הגדיר את התצוגה של ווסטברוק במשחק מספר2 כתצוגה הגרועה ביותר של רכז שהוא ראה במשחק גמר. ואז הגיע משחק מס' 5 עם 4 מ-20 מהשדה וטונה של איבודים. אני בהחלט חושב שיש פה בעיה, גם אם כמה אנשים חושבים שאוקלהומה יחזרו בשנה הבאה וידרסו את הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:34 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני לא חושב שהשאלה לגבי אוקלהומה היא שאלת ווסטברוק. ווסטברוק חתום וגם גדולי מפקפקיו יגידו שאם לעשות עליו טרייד זה על מישהו מהטופ של הטופ, שהוא גם צעיר כמוהו.

השאלה הגדולה לגבי אוקלהומה (שלדעתי אין עליה תשובה טובה), זה איך ואת מי להשאיר מבין הצמד איבקה/הארדן. אני לא בקי בפרטים של מתי מסתיים להם החוזה והאם הם יוכלו לשדרג אותו לשניהם, אבל די ברור שכרגע הם מקבלים סכום נמוך ביחס לרמתם. ואלה שתי חתיכות בפאזל שבקלות אובדן של אחת מהן יכול להוריד משמעותית את רמת הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:49 pm 
Junior

לא מבין למה הארדן נחשב שחקן חכם.

הוא שחקן איטי, עם יד טובה, אבל לא יציבה, ל3.
ובסדרה נגד מיאמי, וגם במשחקים הראשונים נגד סן אנטוניו הוא הרס לOKC את המשחק עם החלטות גרועות, בחירת זריקות מוזרה, ועבירות תוקף שכולן מגיעות מטיפשות וחוסר קריאת מצבים, כשבכנפיים מחכים פישר ו\או דוראנט חופשיים לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:51 pm 
Hall of Famer

אני עם פלאש כאן, אוקלהומה לא צריכה לעשות שום שינוי רציני, השלד שלהם עדיין צעיר מאוד וכמה שזה נשמע מפחיד, לכל אחד מהם יש פוטנציאל שיפור די גדול, כמו שמיאמי לא עשו מהפכות אחרי הבומבה שהם חטפו בשנה שעברה, ככה גם אוקלהומה צריכה להמשיך. בסך הכל, ובניגוד למיאמי, דווקא אצלם אין אף חור שהוא משמעותי כמו נניח עמדת הסנטר של ההיט, יש להם מומחי הגנה ושחקנים עם ניסיון פלייאוף, יש להם סקורר, יש קלעים, יש שחקנים שיכולים לחדור, הדבר היחיד שחסר זה ניסיון, ולזה יעזור רק הזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:07 pm 
Senior

אני לא חושב שאוקלהומה נמצאים במקום של מיאמי. ווסטברוק, לדעתי, בדרך להפוך לסוג של אלן אייברסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 7:29 pm 
Junior

ראובן כתב:
אני לא חושב שהשאלה לגבי אוקלהומה היא שאלת ווסטברוק. ווסטברוק חתום וגם גדולי מפקפקיו יגידו שאם לעשות עליו טרייד זה על מישהו מהטופ של הטופ, שהוא גם צעיר כמוהו.

השאלה הגדולה לגבי אוקלהומה (שלדעתי אין עליה תשובה טובה), זה איך ואת מי להשאיר מבין הצמד איבקה/הארדן. אני לא בקי בפרטים של מתי מסתיים להם החוזה והאם הם יוכלו לשדרג אותו לשניהם, אבל די ברור שכרגע הם מקבלים סכום נמוך ביחס לרמתם. ואלה שתי חתיכות בפאזל שבקלות אובדן של אחת מהן יכול להוריד משמעותית את רמת הקבוצה.

כתבתי את זה במהלך סדרת גמר המערב :
ציטוט:

זה לא רק שהם בבעיה וייתקשו להחזיק אותם, למעשה זה די וודאי שהם לא יחזיקו את החמישייה הנוכחית שלהם מעבר לעונה הבאה. משום מה רבים מאמינים לתשובות שמספקת הנהלת התאנד׳ר, כאילו יש תשובה הגיונית אחרת מאשר ״כן, אנחנו מתכוונים להשאיר אותם״, כשהשאלות מופנות כשהשחקנים האלה עדיין רצים על המגרש של אוקלהומה. כלומר הם כמובן יכולים לעשות את זה, אבל החוקים של הcba החדש רצחניים לקבוצות שמשלמות מיסים. כרגע זה עדיין דולר מס על כל דולר שחורג מתקרת השכר, אבל החל מהעונה שבה ייכנסו לתוקף חוזיהם החדשים של הארדן ואיבאקה ייכנסו לתוקף גם חוקי המס החדשים - קפיצת מדרגה על כל חמש מיליון חריגה, בקפיצות של 1.5 דולר מס על כל דולר , 1.75, 2.5 , 3.25 . ולקבוצות שהן ״עברייניות חוזרות״ שמשלמות מס בארבע מתוך חמש עונות אחרונות, המדרגה הזאת גדלת בדולר אחד נוסף (2.5, 2.75, 3.5, 4.25). מעבר לכך יש גם הגבלות לקבוצות משלמות מס כמו אי אפשרות להביא שחקן בסיין אנד טרייד ומיד לבל אקספשן פחות.
אוקלהומה סיטי זו לא העיר, וקלייטון בנט זה לא הבעלים, שישלמו עשרות מיליוני דולרים מסים בכל שנה.
תיראו כמה פעמים מארק קיובאן, נסיך המסים של הליגה בcba הקודם, דיבר בשנה האחרונה על החוקים החדשים למשלמות המיסים. וזה מארק קיובאן, וזאת דאלאס.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 12:27 pm 
Freshman

על אף שבאמת התרשמתי מהיכולות האישיות של ווסטברוק לאורך הפלייאוף, אני עדיין משוכנע שאוקלהומה קבוצה טובה יותר עם רכז שמריץ את הקבוצה ולא מריץ את עצמו (רוב הזמן לפחות), שחקן כמו נאש, רונדו או אפילו רוביו יכולים לשרת את אקלהומה בצורה טובה בתקווה שהארדן מתאפס על עצמו או שמוחלף בשחקן ששומר יותר טוב ומסוגל להפריע לאחד כמו לברון לפחות קצת. אני חושב שכל עוד ספלושה, איבקה ופרקינס מקבלים כל כך הרבה דקות ביחד לקבוצה יש בעיה בהתקפה ובאמת צריכה סקורר כמו ווסטברוק.
לדעתי אם כבר מעיפים את הארדן/איבקה שווה לעשות את זה בטרייד גדול יחד עם ווסטברוק ולקבל רכז אדיר ועוד סקורר/פאוור יעיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 12:31 pm 
מנהל פורום

כן, אין ספק שווסטברוק-רוביו יהיה טרייד טוב. שחקן מוכח שנתן הצגות בגמר זה הרבה פחות טוב ממוסר טוב עם קליעה חשודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 2:43 pm 
Junior

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
כן, אין ספק שווסטברוק-רוביו יהיה טרייד טוב. שחקן מוכח שנתן הצגות בגמר זה הרבה פחות טוב ממוסר טוב עם קליעה חשודה.

אנשים מסויימים פיתחו איזה הטיה ארופאית די משוגעת לאחרונה. לגבי רוביו ספציפית, מיני נראו טוב איתו על ההגה אבל ההייפ סביבו התנפח לרמות מופרכות והבועה הזאת תתפוצץ בעונות הקרובות כשהוא יראה שהוא לא מספיק טוב בשביל לקחת אותם לשום מקום.

לגבי ווסטברוק, במהלך העונה חשבתי שהוא הולך ומתפתח להיות גרסא צעירה של וייד, מאוד הזכיר לי אותו ביכולת להגיע לטבעת. אבל בגמר ראיתי שני הבדלים משמעותיים : ווסטברוק הוא רכז, ורכז שמשחק באגרסיביות כזאת זה מתכון לצרות רוב בזמן. ובנוסף התעורר חשד לגבי האינטילגנצית משחק שלו. וייד אףפעם לא היה מקבל כ"כ הרבה החלטות רעות ולוקח זריקות מפוקפקות, יעילות וחוכמת משחק זה שם המשחק. ואני לא בטוח עד כמה הוא יוכל לשפר את האלמנט הזה.

עם הרוסטר הנוכחי של OKC ווסטברוק הוא ההתאמה הכי טובה, כי דוראנט עדיין פאסיבי לדקות ארוכות בכל משחק ואין להם סקוררים אמיתיים חוץ מהארדן. אבל בעולם מושלם רונדו ליד דוראנט היה לוקח אותם כקבוצה לרמה אחרת. הבעיה שרונדו צריך עוד סקוררים סביבו וכרגע אין להם אותם.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 2:51 pm 
Senior

רונדו היה צריך יותר סקוררים בקבוצה שיש לה את הסקורר הטוב בליגה היום? לא מבין את הטיעון שלך שימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 3:13 pm 
Junior

אולי יותר מדוייק להגיד קלעים. רונדו למרות כמה הופעות אדירות בפלייאוף הוא לא באנקר ל25 נקודות בערב. הקליעה מבחוץ עדיין לא יציבה לחלוטין. בסלטיקס הוא מוקף בסגל אידאלי מבחינתו, לא משנה למי הוא מוסר - המסירה יכולה להפך לאסיסט. כי KG, אלן, פירס, באס ואפילו סיסטמה כולם מצויינים בלעלות לג'אמפר.

אני חושד שאם תשים אותו בOKC במקום ווסטברוק הוא יאבד חלק מהאפקטיביות שלו. כי פרקינס, איבקה, ספולושה, ואפילו הארדן (שיותר אוהב שלשות) לא יוכלו לתפור את כל הג'אמפרים האלה באותה יעילות, מה שגם לא יאפשר לו את הריווח בצבע שהוא צריך כדי להגיע לטבעת.

זה יהיה ניסוי מעניין להחליף בנהם בכלמקרה, יש מצב שאני מגזים בהשלכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 3:26 pm 
מנהל פורום

מגזים? לא. סתם טועה לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 3:29 pm 
Junior

ציפה, תמיד היית מנמק עילאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 3:30 pm 
Senior

אני אישית בדעה שאת הסקורינג שאוקלהומה יפסידו לכאורה הם ירוויחו משיפור של הרול פליירס(איבאקה נניח), ובעלייה בסקורינג של דוראנט והארדן, וכמובן ניהול משחק טוב בהרבה עם הרבה פחות שטויות כמו אלו שווסטברוק עשה במשחק 5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 3:37 pm 
מנהל פורום

עדיף לא לנמק מאשר לטעון שסטיסמה קולע ג'אמפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 3:48 pm 
Junior

ציפה הכל יחסי בחיים, בהשוואה לפרקינס הוא הילד הממזר של ריי אלן.

עוד גורם ששווה לשקול זה שרונדו נמצא על חוזה מעולה, זוכר שהוא מרוויח כמה מיליונים טובים פחות מווסטברוק, מה שאולי יאפשר לת'אנדר לשמור את הארדן/איבקה? צריך לבדוק תמספרים.

מצדשני רונדו קיבל שם של אחד שרב עם כל העולם ואחרי ההפסד למיאמי יצאו דיווחים מהחדר הלבשה שרונדו ואלן לא דיברו בנהם ויש איזה סכסוך.

ומצד שלישי צריך המון ביצים אם אתה OKC כדי לפרק את הגרעין שהביא אותך לגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 6:04 pm 
Freshman

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:

קראתי שוב מה שכתבתי ובאמת יצא כאילו אני חושב שזה רעיון טוב להחליף באחד על אחד את ווסטברוק על רוביו.
לתיקון, אני לא חושב כך, אני כן חושב ששחקן בסגנון של רוביו יחד עם תוספת של שחקן ברמה של אולסטאר/כמעט אולסטאר שמסוגל לייצר יותר נקודות מספלושה-פרקינס-איבקה יכול להוות מתכון ראוי יותר לאליפות של קבוצה. ואני חושב שווסטברוק+אחד הצעירים שווים יותר בטרייד היום מאשר שנה הבאה על המגרש.
אני חושב שמעבר לניסיון וכו' מיאמי הראתה את כל החולשות של אוקלהומה בסדרה, אחת החולשות האלה היא יכולת קליעה מאוד בעייתית של לפחות שני שחקנים שמשלבים לפחות 50 דקות בערב (ספלושה ופרקינס, איבקה עוד פוגע מחצי מרחק אני משאיר אותו בצד). חולשה נוספת היא לחיות על בידודים מול הגנה חזקה ושחקנים מוכשרים באותו קנה מידה, ועובדה שגם שמיאמי נתנו(!) לווסטברוק להשתולל עם 43 נקודות זה עדיין לא עזר לאוקלהומה לנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 7:15 pm 
Sophomore

ציפה, אל תדאג, אני לא נוגע ברונדו.

אם כבר הזכרתם טריידים על רכזים אני חושב שטרייד פול-רונדו יכול לעבוד די טוב לשתי הקבוצות (לטובת הסלטיקס יותר כמובן)
שילוב של רונדו עם DJ ובלייק יכול לעבוד פשוט פצצה. שלא תבינו לא נכון, CP הוא שחקן (כנראה?) יותר טוב, אבל בענייני מסירה לשני הגבוהים הנ"ל אני חושב שרונדו יהיה יותר טוב.

טוב לא באמת כתבתי אתמה שכתבתי נכון?! אידיוט.

אהה ורוביו הוא פאקינג אוברייטד כמו שלא ראיתי בחיים שלי בשום דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:56 pm 
Hall of Famer

אני לא מסכים בעיקרון, רונדו ופול הם מוסרים באותה רמה לדעתי. אבל לרונדו דווקא יש מסירה קצת יותר טובה מהחדירה לכנפיים, לעומת פול, שלדעתי יש לו מסירה קצת יותר טובה אל תוך הצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 8:58 pm 
Senior

פול כעיקרון הוא פיק אנד רולר עדיף על רונדו בזכות היכולת לאיים בזריקה אחרי החסימה שאין לרונדו. באופן כללי לא הייתי חושב שטרייד בינו לבין רונדו ישפר את הקליפרס. די להפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 9:05 pm 
Sophomore

נורטון, שניהם אולי מוסרים באותה רמה אבל רונדו מריץ מתפרצות יותר טוב (לעומת פול שמעולה במיתפרצות כמובן אבל מעדיף משחק עומד) והוא מוסר יותר טוב נגיד שהוא עומד על אמצע קו השלוש לגבוה שיסיים בדאנק בהתקפה עומדת (מי שראה סלטיקס מבין עלמה אני מדבר) ואתה מביא את היתרון של ג'ורדן התקפית במיתפרצות יותר טוב עם רונדו (מי שראה קליפרס...)

לא אמרתי לרגע שזה טרייד שיעשה/יש סיבה לעשותו סתם חשבתי עלזה באמצע ההליכה הביתה.

שחף, לפול אין את החזירה של רונדו, וכתבתי שאם וכאשר בלה בלה בלה זה יהיה עם יתרון לבוסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 9:10 pm 
Hall of Famer

פול הוא ללא ספק סקורר טוב מנאש. ברור שאין לו את החדירה, אבל לרונדו באופן קונסיסטנטי אין כלום פרט לחדירה. ולפול יש את אחד מהדברים שאני הכי אוהב בכדורסל (ושיש גם לסטיב נאש בכמויות), מן חדירה כזאת עד חצי מרחק או קצת יותר קרוב (2 מטר מהסל) ואז פייד אוויי קטן תוך כדי תנועה. גם לקיד היה את זה בתקופתו בנטס, ובכלל לרוב הפוינטים הגדולים שאני זוכר. אחלה כלי שבעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 9:37 pm 
Junior

אני חושב שאתה מדבר על סטפ בק ולא פייד אווי.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 54 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה