סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 5:26 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 135 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מיאמי בעונה הבאה
הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 2:59 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא לא, הוא ניסה לייצר בדיחה וזה לא כל כך הצליח.
לפחות בנושא פיטמן כן יצא גם מצחיק וגם מובן.

(שימי, טוב שאתה פה, בשיא הרצינות. תישאר הפעם.)

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 3:23 pm 
Junior

לפחות הבנת צ'ונסי :)

לגבי פיטמן, הבדיחה אני חושש היא על חשבון מי שהחתים את פרקינס ל8 מיליון לעונה. רוצה להתערב שפיטמן יקלע יהיה יותר טוב התקפית מ4 וחצי נקודות ב41% מהשדה?
אם לא בעונה הבאה אז בזאת אחריה.

לצערי הביקור שלי זמני, באתי בגלל השמחה על ההיט ואני מתעכב בגלל המומנטום. אין לי מה לחפש בפורום שמוקדש ברובו לעסקנות כדורסל ישראלי ומציאת דרכים לפאר את שמו של קובי הצדיק למשפחת בראיינט.

נ.ב - בהתחשב בהצהרה הנ"ל אני מוכן להתערב על החתימה שלי לתקופת זמן שיקח לייצר פה כדורסל תחרותי. כלומר 200 השנים הקרובות לפחות.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 3:31 pm 
Senior

אני מוכן להתערב שפיטמן יגיע לדי ליג. אם לא בשנה הבאה אז בזאת שאחריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 3:41 pm 
Junior

עזובתך, זה פורום הnba האיכותי שיש בעברית, עם מקום לדיונים ויכוחים ואפילו מריבות עד זוב דם אינטרנטי. ( לדיוני ה״ליגה״ הישראלית אתה יכול פשוט לא להיכנס..)
אוהדי קובי עיוורים למציאות תוכל למצוא בכל כתובת אינטרנט שתקליד, אם זה פורום כדורסל ואם זה אתר מתכונים לבראנץ׳. זה מה שמיוחד בקובי בריאנט הזה.

ועל פרקינס אהובי הגנתי מספיק פעמים בפורום הזה אז הפעם אוותר.
אבל אני מוכן להתערב איתך על עניין הנקודות של מר פיטמן, בתנאי שנתערב גם על כך שמר פיטמן לעולם לא ייסחוט מחמאות תקשורתיות מארגון כדורסל שלם שאומר שהוא האבא והאמא והחבר והפסיכולוג של כל השחקנים, זה ששינה את המנטליות ושיפר את כל הארגון, ואני מוכן גם להתערב שפיטמן לעולם לא יחסל את ביינום ודאנקן בסדרות עוקבות. 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 3:55 pm 
Junior

shachaf78 כתב:
אני מוכן להתערב שפיטמן יגיע לדי ליג. אם לא בשנה הבאה אז בזאת שאחריה.

blasphemy!
:evil:

צ'ונסי, בזה אתה אולי צודק אבל פיטמן כבר קיבל מחמאות מהארגון על רוטב הברביקיו המעולה שהוא מכין למנגלים של הקבוצה. כדי לפשט תעניינים אפשר להתערב שבעוד שתי עונות יהיה קונצנזוס בפורום שפיטמן שחקן שתורם יותר לקבוצה שלו מאשר פרקינס תורם לשלו, ונתעלם מזה שפרקינס ירוויח פי 6.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 4:29 pm 
Junior

שמע, תקרא בעצם,
הייתי מוכן להתערב על זה, אבל אני אדם הוגן וצודק, וזאת תהיה התערבות לא הוגנת ולא צודקת, יהיה לי יותר קשה לקחת את בובת הדרדסים של האחיין, והוא עוד שונא את הבובה הזאת.
חוץ מזה, זה אומר שתצטרך להפר את התחייבותך ולהישאר בפורום.. ( ולהציע הטבות מיניות למנהל ציפה כדי שיטה את תוצאות הסקר.)
ועם טיפת יותר רצינות, אני לא חושב שאי פעם היה שחקן - שההילייטס היחידים שלו בשנתיים בליגה היו רוטב ברביקיו, מרפק לגרונו של שחקן יריב, פתיחה יחידה בחמישייה שנגמרה אחרי דקה כשניסה לעשות פוסט על היברט וקיבל גג משפיל, וקיפוצים חינניים מאחורי לברון כשזה חגג מהספסל את הדקות האחרונות של משחק האליפות שלו - שיצא שחקן סביר בליגה. סבבה שאתה אוהב את החיוך שלו, גם אני ( בקטע גברי ומסוקס לחלוטין),יכולות כדורסל של שחקן nba כנראה שאין לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 4:56 pm 
Hall of Famer

אהממ... צ'יימברס לא היה סנטר גם כשהוא היה במכבי, שיחק ליד צ'ורה בתקופה היותר מאסיבית שלו, גם אם צ'יימברס היה קצת יותר גבוה, צ'ורה היה הסנטר באותה קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 5:30 pm 
Hall of Famer

לא נמאס כבר מסיפור דקסטר פיטמן? אם כבר דקסטר במיאמי, שיעשה טובה לאנושות וימצא את הטריניטי קילר במקום להתעסק בלהביא דונאטס לכוכבי ההיט.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 10:25 pm 
Junior

הזלזול שלכם בדקסטר מזכיר לי את הזלזול בלברון..

כולנו ראינו איך זה נגמר..אתם מביאים על עצמכם עוד אליפות היטית.

אגב צ'יימברס והתקטננויות - כמה שהוא היה זוועה רוב הזמן במכבי, עד היום חקוקה לי במוח הטבעה אחת ספציפית שלו כשהוא מזנק בערך עם הפופיק לגובה של הטבעת. זה כנראה גם עניין של זוית מצלמה אבל זאת הטבעת in-game מההכי מרשימות בתולדות הליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 10:31 pm 
Senior

אין לי ממש התנגדות לעוד אליפות של מיאמי, פשוט לא נראה לי שפיטמן ייקח בה חלק משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 10:32 pm 
מנהל פורום

זה והעובדה שהוא השתמש במארק ג'קסון כמקפצה אנושית.
http://www.youtube.com/watch?v=UDyBSTQDwH8

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 10:39 pm 
Sophomore

היום על המהלך הזה היו שורקים אופנסיב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:03 am 
Hall of Famer

קובי כתב:
היום על המהלך הזה היו שורקים אופנסיב

תלוי למי, לבלייק גריפין למשל יש לא מעט דאנקים שבעיקרון היה צריך לשרוק עליהם אופנסיב והשופטים (כנראה) היו כל כך בשוק מהדאנק שהם במקרה הטוב לא שרקו כלום ובמקרה הפחות טוב שרקו עבירת מגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:08 am 
Sophomore

http://www.youtube.com/watch?v=CvyelLWnDMo
.....או תוקף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:24 am 
Hall of Famer

ההסתמכות על סדרת הגמר כדי לקבוע שההיט סגורים בשתי עמדות הפנים עם בוש ובאטיה פשוט לא נכונה. מול אוק סיטי במוד שבו הם היו בסדרת הגמר בוש ובאטיה היו פיתרון מושלם, האם מישהו חושב שאם הספארס היו עולים לגמר עם דאנקן ודיאו בעמדות הפנים זה היה עובד בצורה דומה? אנשים כנראה מדחיקים את הפולו שטייסון צ'נדלר ושאר המאבס שיחקו מעל הראשים של מיאמי בגמר של העונה שעברה. למזלה של מיאמי אוק סיטי לא ידעה להפוך את יתרון הסייז לריב' התקפה, אף אחד לא מבטיח שזה מה שיקרה גם כשג'ואקים נואה, טאג' גיבסון וקרלוס בוזר יקפצו לטבעת אחרי עוד החטאה של רוז שמושכת שלושה שומרים של ההיט.

צ'אלמרס וקול הוכיחו שאפשר להסתדר איתם, למרות שהיו רגעים בפלייאוף הזה שהחיסרון ברכז אמיתי, שידע לעשות סדר, לתת את הכדור למי שצריך ולגרום לכך שההתקפה לא תיראה כמו משחק שכונה הכי פרימיטיבי שיש מאד הורגש.

מייק מילר לדעתי יחתך באמנסטי. ההיט ינסו להביא עוד גבוה אמיתי שייתן בשר וריב'.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 2:17 am 
Junior

למה שמייק מילר ייחתך באמנסטי?
מה זה ייתן להיט חוץ מכך שמייק מילר לא יהיה בסגל?
מיאמי עם 70 מיליון חוזים מובטחים בלי מילר. צריך גם לזכור שהוא חבר של הכוכבים של הקבוצה ששיכנעו אותו לוותר על כסף ולהצטרף. לא עושים דברים כאלה בדרך כלל.
אם כבר יחתכו מישהו כדי להימנע מתשלומי מס עודפים (ואני לא זוכר אם המשוחררים באמנסטי נרשמים במשכורות לצורכי המס, נדמה לי שכן ולכן אפילו זה תיאורטי) , ישחררו את ג׳יימס ג׳ונס. 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 7:34 am 
מנהל פורום

לפי מסיבת העיתונאים שאחרי משחק 5, מייק מילר שוקל ברצינות פרישה מסיבות רפואיות, מה שאמור להוריד את החוזה שלו מהספרים לחלוטין, כך שלא בטוח שהוא יקבל את האמנסטי קאט

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 8:36 am 
Senior

מול הבולס מיאמי הסתדרה בשנה שעברה, הרבה בזכות היכולת של בוזר להיעלם מתי שצריך אותו. אני מניח שמיאמי צריכה סנטר למקרה שהלייקרס נניח יהיו בגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 8:38 am 
מנהל פורום

עודד וולפסון כתב:
לפי מסיבת העיתונאים שאחרי משחק 5, מייק מילר שוקל ברצינות פרישה מסיבות רפואיות, מה שאמור להוריד את החוזה שלו מהספרים לחלוטין, כך שלא בטוח שהוא יקבל את האמנסטי קאט

הוא נראה כל העונה מדדה על הרגליים עם ריצה מוזרה שנראית יותר כמו צליעה. משהו לא טוב עובר על הברכיים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 8:52 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עמוס, אני לא כתבתי שהקו הקדמי סגור. כתבתי שזו החמישיה העתידית של מיאמי. אני מסכים שכדאי למיאמי למצוא סנטר אמיתי כלשהו בסגל, השאלה היא האם ניתן למצוא מישהו כזה בכסף שיש למיאמי לשלם (ושעדיף על מה שיש כרגע). מה שבטוח, זה עדיף בהרבה על ההרכב שאיתו מיאמי פתחה את הפלייאוף, עם אנתוני/טוריאף בסנטר, בוש בארבע ובאטיה כמחליף בעמדת הסמול.

מה שכן, לא הבנתי מה כל כך מאיים בקו קדמי של דאנקן ודיאו דווקא. ועל הקו הקדמי של אוקלהומה דובר רבות במהלך הפלייאוף כקו קדמי מצוין. איבקה/פרקינס/קוליסון/דוראנט לא אמורים היו לכסח את הצורה לבוש החלשלוש ובאטיה שהוא בכלל סמול? בסופו של דבר בוש הראה המון נחישות (גובה יש לו), באטיה היה באטיה, ובריבאונד מאוד עזר העובדה שיש סמול פורוורד שלקח בסביבות העשרה ריבאונדים. וכמו שבאטיה הראה, הוא בארבע זה איום רציני מאוד דווקא על קבוצות עם קו קדמי גבוה ואיטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 9:51 am 
Hall of Famer

מה שמאיים בקו הקדמי של הספארס זה שאני חושב שדיאו יכול להסתדר עם באטיה הרבה יותר טוב ודאנקן יאכל את בוש בלי מלח גם בגילו המתקדם. הקו הקדמי של אוקלהומה מצויין הגנתית. התקפית הוא קו קדמי חלש למדי ומסתבר שגם לא קו קדמי שמשיג ריב' התקפה, דבר שצריך להיות משמעותי מול החמישיה הקיימת של מיאמי.

אני חושב שהמזל של מיאמי היה בזהות היריבה בגמר. לא רואה את החמישיה הזאת כבסיס להצלחות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 10:02 am 
Hall of Famer

גם אני חושב שמול הספרס היה להיט קשה יותר, (ולכן גם קיוויתי שהספרס ינצחו את אוק סיטי, למרות שאני בסך הכל מסמפט את הקבוצה משום מקום). ועדיין, אי אפשר להתעלם מזה שזו קבוצה שרק מזדקנת כל הזמן, וששנה הבאה הם יספרו שש שנים ללא גמר. איכשהו, לא נראה לי שזה פתאום יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 10:12 am 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
מול הבולס מיאמי הסתדרה בשנה שעברה, הרבה בזכות היכולת של בוזר להיעלם מתי שצריך אותו. אני מניח שמיאמי צריכה סנטר למקרה שהלייקרס נניח יהיו בגמר.

כל עוד הלייקרס לא עושים מהפכה בהרכב אז הסיכוי שהם יגיעו לגמר נשמע לי כמו אחד שאפשר להמר נגדו יחסית בראש שקט, הם כבר שנתיים עפים בקלילות בסיבוב השני וקובי וגאסול לא נהיים צעירים יותר, אם וכאשר הם יביאו את דווייט זה כבר יהפוך את הסיכוי הזה לגדול יותר וכזה שכנראה שצריך להערך לקראתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 10:19 am 
מנהל פורום

וזה שביינום מגיע לפלייאוף ומפסיק לשחק בוודאי לא עוזר ללייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 10:23 am 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
וזה שביינום מגיע לפלייאוף ומפסיק לשחק בוודאי לא עוזר ללייקרס.

מצד שני, את אותו דבר (אם מחליפים את המילה "פלייאוף" במילה "גמר") היה אפשר להגיד גם על לברון עד לפני כמה שבועות, וראינו מה קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 135 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: