סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 7:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 64 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

הפועל אילת
טובה לליגה 52%  52%  [ 11 ]
רעה לליגה 29%  29%  [ 6 ]
לא טובה ולא רעה 19%  19%  [ 4 ]
סך הכל הצבעות : 21
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 10:06 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני חושב שזה רע בעיקר לאילת עצמה, ואחר-כך זה יפגע בתדמית הליגה ובתדמית מקבלי ההחלטות.
אתה לא מעלה קבוצה שנבנתה לפני דקה, נוצרה לפני שנתיים וגובשה לפני חצי לליגה הראשונה.
מה בסיס ההכנסות שלהם? האם יש קהל יעד בכלל שיגיע ויצפה במשחקים? האם זו קבוצה שיכולה להחזיק אורך נשימה כזה שההחלטה, בדיעבד, תתברר "כשווה"?
הקבוצה הייתה צריכה לעבור בצינורות המקובלים או לפחות שנה אחת בלאומית בשביל לראות מה הקבוצה הזו מסוגלת להוציא מעצמה - הן מקצועית והן שיווקית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 10:43 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
השנים האחרונות די מפריכות את הטענה הזו. חיפה/חולון/נתניה/אשדוד עשו יופי של עונות בכורה בליגת העל, ואפשר אפילו להגיד שהן הביאו רעב ורעננות שלקבוצות הותיקות לא היו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 11:11 pm 
Senior

דווקא לא, לפחות לא את מה שהוא אמר. מלבד אשדוד (שגם היא הייתה בליגה השנייה כמה וכמה שנים) הקבוצות האלה עשו בדיוק את המסלול שהוא מדבר עליו. ליגה שנייה, עליית ליגה וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 11:22 pm 
מנהל פורום

נו בחייך. מה בדיוק בליגה השנייה חישל את חולון לקחת אליפות בעונה שאחרי, וכנ"ל לגבי חיפה? ולחילופין, הביקעה היא קבוצה שכן הגיעה מהליגה השנייה ואפילו עם רקורד סביר בליגת העל, זה הופך אותה לקבוצה עם בסיס הכנסה או קהל יעד סביר יותר?

מבחינת מסורת ארוכה יותר, אילת מזכירה מאוד את חולון או חיפה שאלה קבוצות עם עבר (כמובן מפואר יותר) אבל שירדו מגדולתן לפני שחזרו לליגת העל. עד כמה שאני זוכר לאילת גם לא מעט אוהדים, כולל כאלה שהגיעו למשחקי חוץ. לא רואה סיבה מיוחדת שזה לא יישנה.

כמובן שטיעונים אחרים בדבר שם טוב של המינהלת וכו' הם לגיטימיים הרבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 11:37 pm 
Senior

את חולון זה בטח חישל. דורסמן זכה שנתיים לאמן ולקחת אליפות בלאומית, זה הכין אותו לליגה הראשונה הרבה יותר טוב.

גם לחיפה אני חושב שהשנה בליגה השנייה עשתה טוב.

אני לא מסכים איתו שבכדורסל שלנו לצערי זה כזה משנה. אם לא יהיה לאילת קהל עכשיו, כמה שנים בליגה השנייה לא יעזרו. אבל הדוגמאות שנתת בטח לא מראות את ההפך כי הוא טען שקבוצה צריכה להתחיל בליגה השנייה, לבנות את הבסיס של הקהל, לבנות את הבסיס של הקבוצה ואז לעלות ליגה. כל הקבוצות שאתה נתת דוגמא בעצם עשו את זה (אשדוד נכשלה מקצועית לעלות ליגה בדרך הספורט, אבל הם בהחלט ניסו את זה).

יותר גרוע מבחינת אילת לדעתי זה בעיקר שמדובר פה בקריזה של הרציקוביץ שהחליט שבה לו צעצוע וביום שהוא יחליט שנמאס לו היא תתפרק ותעלם במהירות שהיא קמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 2:26 am 
Hall of Famer

אז היא תתפרק, שוין.
אין שום סיבה בעולם לא לקחת את ההזדמנות עכשיו.
עוד שנתיים שלוש בליגות המשנה לא יפילו לה מהשמים ספונסר ברמה כזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:31 am 
Senior

אני חושב שאתה טועה בכוונת המשורר (יואב) ומה שהוא אמר.
הביקורת אני לא חושב שהיא דווקא לאילת, אלא להרציקוביץ.

רוצה לקחת את אילת? אחלה. למה לא להתחיל בלאומית\ארצית איפה שהיא, תעלה אותה ליגה בדרך הישר, תשדר שאתה מתחיל משהו חדש אבל לא רוצה הנחות, תבנה את הבסיס של הקבוצה שלך (ניהולית\כלכלית) במשך השנתיים האלה, ואז תעלה בגדול לליגת העל.

אולי אני טועה בניתוח של הדברים אבל זה נראה לי למה שהוא התכוון.

גישת האניסטנט היא בסופו של דבר אחד הדברים הרעים ביותר בכדורסל שלנו. אין סבלנות לכלום, רוצים תוצאות מיד, רוצים שיטת פלא שתציל את הכדורסל, שתחזיר את הנבחרות לדרג א', רוצים פיתרון פה ועכשיו. אין רצון ומוכנות לעשות דברים מהיסוד כמו שצריך ולבנות באמת מועדונים וספורט כמו שצריך. הרציקוביץ הוא הדוגמא הכי טובה לזה אולי, לא מצא חן בעיניו התוצאות השנה בבקעה, אז יאללה עוברים לאילת השנה, ואם התוצאות לא יהיו טובות? אז בשנה הבאה נעבור כבר למקום אחר וכו'. לא רוצה לחכות, לא רוצה לעשות את הדברים בדרך הנכונה, רוצה כאן, עכשיו ומיד. אני לא יודע אבל אם אני צריך לנחש אז זאת גם הסיבה שלמרות כל המיליונים שלו בהפועל ת"א בחרו לשלוח אותו חזרה הביתה (או יותר נכון לאילת).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:52 am 
Sophomore

הרציקוביץ' לא עזב את הבקעה כי התוצאות אכזבו (אולי גם), אלא כי הוא לא קיבל כסף מהרשויות המקומיות כמו שהוא קיווה. מי יחזיר לו את כל ההשקעה הכספית שהוא שם שם בשנים האחרונות? להשקפתו הבטיחו ולא קיימו, את הכסף הוא הפסיד, מבחינתו הוא גם עשה את הדרך שהוא דיבר עליה, למה הוא צריך לדרת למטה להתחיל מחדש?

(אל תשכנע אותי, אני גם חושב שזה לעג לרש ושלא צריך להקפיץ את הפועל אילת שתי ליגות, אבל שים לב שאתה שוגה בעובדה אחת שלך ואני מביא לך פריזמה שאני מקווה שנותנת לך להבין מה המחשבה שלו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 8:32 am 
Hall of Famer

להרציקוביץ אני בטח לא מבין מה הטענות.
הוא רוצה צעצוע לשחק בו עם המליונים שלו, למה למזמז עוד שנתיים בלאומית\ארצית?
לגבי "בניה" ו"יצירת בסיס", באילת זה שונה.
זה לא מטרופולין גוש דן שמתוך מיליון וחצי תושבים אתה צריך למצוא קהל ולייצר הזדהות.
זאת עיר של 40 אלף תושבים, שאין להם יותר מדי מה לעשות.אפשר למלא שם אולם מחר בערב.
אין למה לחכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 8:42 am 
Sophomore

אפשר להפסיק עם השקר הזה שנקרא הרציקוביץ
כל הקומבינות זה אמסלם!!!
הוא רקח את כל הניסיונות האלה כדי לשמור על הג'וב שלו.
הוא ממשיך עם השיטה של דפוק וזרוק (גבעת שמואל,הבקעה ועכשיו הפיקציה החדשה)
על הקפצות ליגה מהסוג הזה צריך להחרים את המשחקים.
זה פשוט גועל נפש!!!
איך יש אנשים בכדורסל הישראלי כמו שאול,אמסלם ועוד כמה אנשים שלא תבעו אותם אבל כנראה שבקרוב יתבעו אותם.
הרי ביננו לפחות חצי מהקבוצות קיימות לספק ג'ובים לאנשים ברשויות מקומיות וכו'.
להפסיק עם השטות של תקציב מינימום להתחיל עם תקרת שכר.
ואז העליות והירידות יהיו באמת על המגרש
מישהו יודע כמה קבוצות באמת ירדו ליגה בשנים האחרונות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 4:24 pm 
Freshman

זה שאין שום ערך לספורטיביות בליגה שלנו- זה כבר ידוע זמן. אבל עכשיו, כל בנאדם שיצליח לגייס תקציב מינימום יכול להביא קבוצה לליגת העל.
יש לי בעיה עם זה, אם מישהו רוצה להיות בעלים של קבוצה מליגת העל, שיקנה קבוצה קיימת ושלא יעלה קבוצה מהליגה הארצית וכדומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:22 pm 
Senior

פאנוש, על פי הדיווחים פורסם שהרציקוביץ הולך לקבל בסביבות המיליון שקל מאילת, שזה פחות או יותר אותו סכום שקיבל בבקעה. אז השיקול הכספי כנראה לא הסיבה העיקרית, אלא אם הדיווחים לא נכונים והוא הולך לקבל הרבה יותר כסף מהעירייה שם.

מה שכן, אני מסכים לגמריי עם מנצור. האפשרות והזנות שהליגה התדרדרה אליה שבעלים יכול לקנות איזה קבוצה שהוא רוצה וישר להעלות אותו ליגת העל היא מגעילה, ויותר מזה במהירות שזה עולה זה גם יורד ואת זה צריך לזכור. אבל הליגה שלנו גם ככה מגעילה ולא ספורטיבית אז זה לא משהו חדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:53 pm 
מנהל פורום

אני מרגיש כמו אידיוט להגיד את זה בפעם השביעית, אבל מה ההבדל בין מה שהרציקוביץ' עושה עכשיו ובין מה שאוחיון עשה? זה שהוא נשאר ב"גליל"?

עד עכשיו סומו ניסה לענות ויצא שהוא אומר שזה בעצם אותו הדבר. אז אפשר להתווכח האם זה בסדר או לא לקלוט לליגה קבוצות על בסיס כלכלי טהור, אבל על פניו נראה שזה לא המקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 1:08 am 
Sophomore

קיוויתי מאוד שהפועל אילת תחזור מתישהו לליגת העל. יש שם קהל שאוהב כדורסל ואוהב את הקבוצה, בדרך כלל גם שחקנים טובים היו יורדים לשחק שם וזה מוסיף צבע לליגה. כנראה שהם חששו מסוללת הכוכבים של א.ס רמתשרון והחליטו לקפוץ על ההזדמנות. עוד שלוש שנים הם יגיעו שוב לת"א, הפעם בתקווה למשחק נגד עודפים אחרי שהרציקוביץ' ומוטי אמסלם יחפשו צעצוע חדש...

אה כן, ותתכוננו לאפשרות שגם בשנה הבאה לא תהיינה יורדות, פשוט כי אני לא רואה מי יכולה/רוצה לעלות מהלאומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 2:17 am 
Sophomore

הדיווחים שאני ראיתי דיברו על 2 מיליון שמגיעים מאילת ו-5 מיליון שמגיעים מהרציקוביץ'. ולפני שהוא ניסה להיכנס להפועל הוא דיבר מפורשות על זה שלא נותנים לו מספיק.

ראובן, כנראה שנישאר חסרי מענה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 4:24 am 
Senior

http://safsal.co.il/article.aspx?id=19787

סכום של 800 אלף שקל על פי מי שיצא עם הדיווח הזה לראשונה לפחות.

אני לא ראיתי שום דיווח אחר שמדבר על 2 מיליון שקל, אשמח לראות דיווח כזה בבקשה. זה בהחלט יציג את זה באור אחר כמובן אם הוא קיבל הבטחות לסכומי כסף גבוהים משמעותית מזה.

יכול להיות שב2 מיליון שמגיעים מאילת ששמעת מדובר גם בכסף שמגיע מהמנהלת, שזה משהו בסביבות 1.2-1.3 מיליון, ככה שאם עוד 800 מהעירייה מגיעים ל2 מיליון. אבל את זה הוא קיבל גם בבקעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 7:25 am 
Sophomore

אני לא מוצא את האסמכתא לסכומים שלי, אבל זה באמת לא משנה.

גם בלינק שאתה הבאת נתון שהוא לוקח את הרגליים ועוזב כי הוא לא הולך לקבל גב כלכלי כמו שיקבל באילת, וזאת הטיעון המהותי בעניין העזיבה (אחרת אין לו סיבה לעשות את זה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 2:59 pm 
Senior

רק שהטיעון הוא כאמור מגוחך אם הסכומים הם נכונים. הוא קיבל אותם סכומים מהבקעה. ולכן אני אומר שזה יותר עניין עקרוני שהוא החליט לעזוב ואחרי שאמר שהוא עוזב לא מוכן לחזור בו.

אם כבר גם אולי אכזבה מהקהל שלא מגיע ומחשבה שאולי באילת יהיה יותר טוב בהקשר הזה.

ככה או ככה לא נראה שהעירייה פיתתה אותו באיזה סכומים חסרי תקדים בשביל שיבוא ונראה הרבה יותר כאילו הוא חיפש קבוצה שהוא יכול לשלוט עליה בנרות וזה מה שהוא מצא.

מה האמת אני מניח שנדע בימים הקרובים אחרי שהכל יהיה כבר גמור ורשמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 11:38 pm 
Sophomore

ציטוט:
ל"ספסל" נודע כי בעלי מ.כ הבקעה, דורון הרציקוביץ' שהודיע לאחרונה כי אין בכוונתו להמשיך במועדון בעקבות חוסר רצון מצד העיריות לתמוך כלכלית בפרויקט שהקים, קרוב מאוד לקחת את זכויות הניהול של קבוצת הפועל אילת מהליגה הארצית כשהמטרה היא שכבר בעונה הקרובה יהיה ייצוג לעיר הדרומית בליגת לוט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 23, 2012 11:51 pm 
Junior

ראובן כתב:
שם טוב של המינהלת

מה זה?

האח של סומו כתב:
אני לא רואה מי יכולה/רוצה לעלות מהלאומית.

גליל עליון

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:45 am 
Senior

פאנוש כתב:
ציטוט:
ל"ספסל" נודע כי בעלי מ.כ הבקעה, דורון הרציקוביץ' שהודיע לאחרונה כי אין בכוונתו להמשיך במועדון בעקבות חוסר רצון מצד העיריות לתמוך כלכלית בפרויקט שהקים, קרוב מאוד לקחת את זכויות הניהול של קבוצת הפועל אילת מהליגה הארצית כשהמטרה היא שכבר בעונה הקרובה יהיה ייצוג לעיר הדרומית בליגת לוט

לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד? הוא הודיעה את זה מזמן כמובן וזה אל סוד... מצד שני הוא הלך לעיריית אילת שעל פי הדיווח הזה נותנת לו את אותו הסכום שהוא קיבל בבקעה. אז יכול להיות שהוא פשוט מעדיף להחליף עירייה לא תומכת אחת בעירייה לא תומכת שנייה, או שיש סיבות אחרות למה הוא עוזב את הבקעה. אבל אם הסכום שהוא מקבל מאילת ופורסם בספסל נכון אז הכסף מהעירייה הוא בטח לא הסיבה. תירוץ טוב כלפי חוץ שאנשים כמוך כנראה יאמינו לו בקלות ולא יחשבו עליו יותר מידי, אבל אם מעירייה אחת קיבלת 800 אלף שקל, ובעירייה שנייה אתה תקבל אותו הדבר (לפי מה שפורסם בספסל), אז זאת לא הסיבה.

כמובן שאם אילית מתכוונת לתת לו הרבה יותר מזה זה כבר סיפור אחר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 8:16 am 
Sophomore

צוד כתב:
ראובן כתב:
שם טוב של המינהלת

מה זה?

האח של סומו כתב:
אני לא רואה מי יכולה/רוצה לעלות מהלאומית.

גליל עליון

גליל/קצרין? זאת שבינתיים נמצאת בארצית צפון? הלוואי, להערכתי המועצה לא תתמוך בהם ברמה כזו שתאפשר להם להחזיק קבוצה בליגת העל אבל אתה בטח יודע טוב ממני. יהיה מצחיק דווקא הדרבי בין גליל לגליל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:25 am 
Junior

סיכוי לא רע שבעונה הבאה היא בלאומית, עם אבישי גורדון ושחקנים בכירים (יחסית ללאומית) נוספים.
בכל מקרה מבטיחים שם קבוצה "אטרקטיבית מאד".
להערכתי המועצה הבינה את הטעות שהיא עשתה. אולי אני סתם אופטימי בלי סיבה. BEATLA בטח יוכל לשפוך פה אור על כמה פינות שאני אישית פחות מכיר. אאל"ט הוא סיפר פה באיזושהי הזדמנות שהיום זה כבר סתם עץ שכולם מחפשים איך לרדת ממנו.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 9:21 am 
Sophomore

ראובן כתב:
אני מרגיש כמו אידיוט להגיד את זה בפעם השביעית, אבל מה ההבדל בין מה שהרציקוביץ' עושה עכשיו ובין מה שאוחיון עשה? זה שהוא נשאר ב"גליל"?

עד עכשיו סומו ניסה לענות ויצא שהוא אומר שזה בעצם אותו הדבר. אז אפשר להתווכח האם זה בסדר או לא לקלוט לליגה קבוצות על בסיס כלכלי טהור, אבל על פניו נראה שזה לא המקרה.

הקומבינה הזו הומצאה ע"י שאול באיחוד ההזוי לא פחות עם בית אליעזר ומאז אומצה ע"י עסקונים שונים כמו אוחיון(גליל גלבוע עפולה אמו...) ברקוביץ(רמהש-חיפה נשר) וכמובן אמסלם(גב"ש הבקעה).
ברגע שהאיגוד אישר קומבינה ששאול המציא לא צריך אפילו לבדוק את זה לעומק זה בטוח מסריח.
במילים אחרות כל איחוד קבוצות כדי לשמור על מקום העבודה של אנשים מסוימים הוא מסריח ולא יכול להתקיים.
אבל ליגה שלא מצליחה להעמיד 6-7 קבוצות בחודש יולי תקח כל זבל שיעבור ליד משרדי המנהלת(אגב איפה הם נמצאים?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 28, 2012 3:40 am 
Sophomore

זה סגור וסופי. הפועל אילת בליגת העל ועודד קטש מאמן.

מעניין מי יבנה סגל ויבחר שחקנים זרים, לאחר שקטש עבר בקבוצות שדומיננטיות בהרכבת הקבוצה, מי יותר (מכבי, ירושלים וגלבוע) ומי פחות (טרם היה באחת כזו...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 64 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה