סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 2:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:40 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
חומוס חומוס, אבל עם חריף...
קובאן מתקפלת.. לאוחיון מומלץ לקנות כרית...
http://www.eurobasket.com/Russia/basket ... sID=275640

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:42 am 
Hall of Famer

מי הסוכן של אוחיון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:51 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
הידיעה הזו היא מלפני כמעט שבועיים. מאז עברו הרבה מים בנהר כלשהו שבטוח עובר שם ליד, והידיעה העדכנית היא זו שצוטטה בארץ.

נהר קובאן, כמובן.

ראובן כתב:
guyancho כתב:
טעות שלי יצאתי חומוס. בכל מקרה אם זה כך זה באמת סוג של תרגיל מלוכלך של הרוסים. נדב,הרי לך הרמה לוולה בעניין ליאור אליהו וההכחשה של מכבי.

מישהו טען שמכבי מנוולים וכל השאר צדיקים? גם במקרה של אליהו הרי די ברור שטאו פנו לאליהו בעונה שלפני עוד כשהוא היה חתום במכבי. אני, ואני מניח שגם נדב, פשוט נהנה מאוד לראות את זה קורה למכבי ובייחוד כשהיא מציגה את עצמה כקורבן התמים שלא מבין איך דברים כאלה יכולים לקרות.

+1 לראובן.

ג'אפר כתב:
סתם כך, יהיה מעניין לראות את יוגב שורד את מה שדייויד בלו, שרון ששון, יניב גרין ויותם הלפרין לא באמת הצליחו לשרוד במשך יותר משנה (לאחרון עוד יש סיכוי).

ששון הצטיין באוראל גרייט, היתה להם בעיה כספית ולכן שוחרר ל...אלקטרה. יניב גרין? אצטט מערך הויקיפדיה: "בעונת 2007/2008 היה גרין מהשחקנים המובילים של סמארה, העפיל עמה לרבע גמר היורוקאפ של פיב"א וסיים עמה במקום התשיעי בליגה הרוסית, מקום אחד מתחת למקום השמיני המוביל לפלייאוף. הוא השיג ממוצעים של 8.9 נקודות ו-6.1 ריבאונדים בליגה ושל 11.6 נקודות ו-8.4 ריבאונדים ביורוקאפ, ובנוסף הגיע להישג אישי באותה עונה, כאשר נבחר להשתתף ב"משחק האולסטאר" של היורוקאפ. גרין העיד כי רמת המשחק ברוסיה טובה מזו שבישראל, ושהיא שיפרה אותו מבחינה מקצועית". גם הלפרין גמר עונה בסט.פטרסבורג. היחיד ש"לא באמת הצליח לשרוד" היה דיוויד בלו, שאני זוכר ראיון שבו הוא אמר שהוא בא מהשמש של קליפורניה ולא יכול להתמודד עם החורף הרוסי.

ואף אחד לא המשיך שם יותר משנה.

בקשר להתקפלות של קובאן... חושב שבמכבי יפתחו דף חדש עם אוחיון והכל יבוא על מקומו בשלום, האינטרס של מכבי הוא בכל זאת שיוגב ישחק אצלה בעונה הבאה, ובד"כ האינטרסים שם מנצחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:08 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
מי הסוכן של אוחיון?

בדיוק מה שבאתי לשאול. יש סיכוי טוב שהוא יהיה המפסיד הגדול (והיחיד) מכל הסיפור הזה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:09 pm 
Hall of Famer

השאלה היא למה לא המשיכו. בכל מקרה, הסאגה עוברת למגרש מעניין לא פחות: מי יותר מטומטם, עורכי הדין של מכבי ת"א או הסוכן של יוגב אוחיון?

ואם אלקטרה תפתח "דף חדש" עם אוחיון, זה יהיה מוזר למדי לאור כל מה שנכתב פה ע"י אוהדיה המושבעים, ולא פחות-מה שנאמר עליו מצד המאמן ההו-כה-ג'נטלמן והבעלים ההו-כה-ג'נטלמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:14 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
השאלה היא למה לא המשיכו. בכל מקרה, הסאגה עוברת למגרש מעניין לא פחות: מי יותר מטומטם, עורכי הדין של מכבי ת"א או הסוכן של יוגב אוחיון?

ואם אלקטרה תפתח "דף חדש" עם אוחיון, זה יהיה מוזר למדי לאור כל מה שנכתב פה ע"י אוהדיה המושבעים, ולא פחות-מה שנאמר עליו מצד המאמן ההו-כה-ג'נטלמן והבעלים ההו-כה-ג'נטלמן.

אם אני לא טועה, המאמן הג'נטלמן לפחות אמר שאוחיון חייב להישאר במכבי, לא משנה מה קרה.. הוא אמנם אמר גם שאם הוא חתם מאחורי הגב של הקבוצה זאת טעות מרה שעלולה לעלות לו בקריירה, אבל יאמר לזכותו שהוא דאג להגיד את ה"אם".

גם הבעלים הג'נטלמן, כמדומני, דאג לסייג כל הזמן עם אמירות כמו "אם זה נכון והוא באמת חתם" וכו'...

ככה שדוקא מהבחינה הזאת, הם שמרו על התחת שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:14 pm 
Hall of Famer

הוא באמת חתם. זה שגילו שהוא כנראה לא יכל לחתום, לא אמור לשנות יותר מדי מבחינת המהות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:15 pm 
Sophomore

ראי, אין לי ידיעה לגבי שחקניה הישראלים של מכבי. תכננתי לגלות את זה כמו כולם בבוררות של מכבי ויוגב :)

ככל שיוגב אכן חתם בקובאן (או לצורך העניין בכל קבוצה אחרת), מכבי תגיש ב- BAT תביעה נגד הקבוצה הזו בעילת "גרם הפרת חוזה". מכאן, זה כבר לא סכסוך רק של מכבי ויוגב. אני מתקשה להאמין שיוגב יימצא קבוצה שתיגע בו ותסתכן. כמו שהגורם הרוסי אמר בכתב ביורובאסקט, זה לא שהוא איזה כוכב-על ברמה אירופאית ששווה להסתכן בשבילו. נראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:32 pm 
Hall of Famer

אני מסכים עם ג'אפר, אם קובאן יורדת מהפרק אני מניח שבסופו של דבר גם מכבי וגם אוחיון ירדו מהעצים שהם טיפסו עליהם ואוחיון יקבל עוד כמה זוזים, אולי אפילו יחתום על חוזה חדש וארוך יותר, לאף אחד מהצדדים לא רצוי ללכת לקרב משפטי שהם יכולים לצאת ממנו מופסדים. מכבי, עם כל ההעלבויות וההצהרות הלוחמניות, צריכה את אוחיון עם החזרה לחוק הרוסי, בטח ובטח אחרי שבלו פרש והלפרין כנראה לא מגיע ומצד שני לאוחיון לא כדאי להכנס לקרב משפטי שיכול להיגרר הרבה זמן ולהשאיר אותו אולי חופשי ממכבי בסופו של דבר, אבל לא ברור אילו הצעות ישארו לו על השולחן עד שהכל יגמר, שלא לדבר על קנס רציני שהוא עלול לחטוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 12:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
עד כמה שאני זוכר, שרון ששון הצטיין באוראל גרייט רק חצי עונה. בחצי השני של העונה ירד ביכולתו, הלך וירד בדקות שלו ובחודש-חודשיים האחרונים של העונה שיחק מעט מאד. זה לפחות מה שאני זוכר.

יכול להיות שמכבי תפתח דף חדש עם אוחיון ויכול להיות שלא, לא רואה מה מוזר פה. בסופו של דבר, כמו שזה נראה כרגע, אין לאוחיון הרבה ברירות אלא לנשק את הרגליים של פדרמן שיחזיר אותו, ואם אפשר שלא ישלח אותו להשאלה בליגה האיסלנדית או משהו. הקהל לבטח לא יקבל אותו יפה, זה כן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך א' יוני 24, 2012 1:02 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:01 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:

כנראה ששני הצדדים הם לא העפרונות הכי מחודדים, איש איש בקלמרו. אבל מי שקרא את הסעיפים של החוזה כפי שהופיעו ב"ספסל" יודע מי העפרון הפחות מחודד מבין השניים.
אבל יש פה גם צד שלישי בלי יותר מדי שפיץ, וזו הקבוצה הרוסית. מישהו שם לב לזה? עזבו את הקטע של יש חוזה אין חוזה. הם מציעים כמעט מיליון דולר לעונה לשחקן שהם טוענים שלא הכירו לפני זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:08 pm 
Sophomore

2-3 השתטחויות על הפרקט בהיכל+ "הסוכן הרשע שיבש את דעתי" וזה יעבור לכולם.
התגובה של הרוסים בהחלט מעניינת בהקשר של הסוכן שייתכן והוא הגורם למהומה. חשבתי במהלך השבוע בעבר שסביר שבקובאן ראו רק את הסעיף שנוסח בחוסר בהירות ולא את כל ההקשר ולכן ביצעו פניית פרסה מהירה והביעו כעס על הסוכן. סביר שזה גם מה שיקרה עם כל קבוצה אחרת ולכן או שנלך להתרת החוזה תוך פיצוי של אוחיון עצמו למכבי או לירידה המונית מהעצים. אוחיון עצמו צריך להגיד דווקא תודה כי אני חושב שמקצועית וכלכלית ההישארות במכבי תועיל לו מאד בשנים הקרובות, לא נראה לי שיש לו מה לחשוש מהגעה אפשרית של הלפרין שגם כך מתרחק כפי הנראה וכפי שהוא עצמו הוכיח אם הוא ישחק טוב הוא יראה מספיק דקות, גם ביורוליג.

נערך לאחרונה על ידי אד הורטון בתאריך א' יוני 24, 2012 1:53 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:12 pm 
Junior

אני מת על יוגב אבל לטעמי הוא צריך להוכיח יציבות על פני יותר מחצי עונה כדי לקבל מפתחות לעמת הרכז של קבוצת יורוליג(מכבי) או לחילופין שקבוצה תשלם לו סכומים כאלו(קובאן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:20 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני מאוד מקווה ששני הצדדים ירדו מהעץ. יוגב היה אחת ההפתעות הנעימות במכבי ואני מעדיף אותו על פני מקל ובטח רוט.
אני מאוד מקווה שפדרמן לא יחליט לעשות לו דווקא.
מה שכן אני באמת לא מבין את יוגב שהחליט לעזוב אחרי עונה כל כך מוצלחת בקבוצת יורוליג מובילה מהארץ לקבוצה פחות טובה מרוסיה הרחוקה, אפילו בשביל יותר כסף. הרי לא מדובר פה בקבוצת NBA ומספיקות עונה-שתיים לא טובות בקבוצה הרוסית שהוא היה מתחיל לנדוד בקבוצות אירופאיות זניחות (כי למכבי הוא לא היה חוזר).
יכול להיות שזו עוד הוכחה שסוכני ספורט הם צאצאי השטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:23 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
nadav_hacohen כתב:

כנראה ששני הצדדים הם לא העפרונות הכי מחודדים, איש איש בקלמרו. אבל מי שקרא את הסעיפים של החוזה כפי שהופיעו ב"ספסל" יודע מי העפרון הפחות מחודד מבין השניים.
אבל יש פה גם צד שלישי בלי יותר מדי שפיץ, וזו הקבוצה הרוסית. מישהו שם לב לזה? עזבו את הקטע של יש חוזה אין חוזה. הם מציעים כמעט מיליון דולר לעונה לשחקן שהם טוענים שלא הכירו לפני זה?

לא יודע אם כדאי להתייחס לציטוט ביורובאסקט ברצינות יתרה, הוא בכל זאת מגיע מ"גורם פנימי במועדון", כל עוד אין שם על הגורם הזה, זאת לא תגובה רשמית.
אם הדברים באמת ככה, הם באמת הזויים מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:39 pm 
Senior

אני לא מאמין שמכבי תוותר ליוגב. יש פה עניין עקרוני של להעביר מסר לכל השחקנים שמשחקים או חותמים במכבי בעתיד.

אם אני צריך להמר הם יתנו ליוגב 2 אופציות. או שתחתום על חוזה חדש עם שידרוג מינורי כמו שהצענו ובלי! יציאה בקיץ הבא. או שתכיר טוב טוב את היציע השנה ונראה מי ייקח אותך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:41 pm 
Hall of Famer

"עניין עקרוני של להעביר מסר", עאלק. יש פה עניין עקרוני של כמה הם צריכים את יוגב, והם צריכים. אם יסתבר שהוא לא יכול לשחק בקובאן או בכל מקום אחר, הוא ישחק באלקטרה. ע"ע אייל גולסה והבריחה ללאציו, רק שכאן השחקן אפילו יותר חשוב למועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:47 pm 
Senior

אפשר לחשוב שיוגב זה משיח בן דוד...

הם יכולים להחתים מחר את אפיק ניסים שיתן להם לא פחות ממנו.

יוגב זה שחקן חביב, ממש לא כזה שהוא קריטי למכבי, בדיוק מסוג השחקנים שאפשר להעביר דרכם מסר לעתיד.

ומכבי חיפה החתימה את גולסה ל4 שנים. אמרתי, 2 אופציות. הסכם חדש בתנאים שלנו עכשיו ומיד או שתשב ביציע כל השנה ונראה איזה הצעות תקבל בשנה הבאה.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך א' יוני 24, 2012 1:50 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:48 pm 
Hall of Famer

קודם כל, אם אוחיון או סוכנו משוכנעים ב-100% שהם צודקים, הם יכולים עדיין לגשת מיוזמתם ל-BAT ולנסות להשתחרר מהחוזה. אני חושב שזה לא יקרה.
מכבי אולי צריכה את אוחיון, אבל אוחיון עכשיו זקוק נואשות למכבי. הברירה של מכבי היא להסתדר בלעדיו, יותר טוב או פחות טוב, אבל מכבי תחייה בעונה הבאה גם בלעדיו. הברירה שלו אם לא תהייה עוד תפנית בפרשה היא לשבת ביציע או להיות מושאל לקבוצה שמכבי תבחר עבורו, ומכבי לא תשאף להקל עליו במקרה כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:52 pm 
Hall of Famer

יש כאן, אגב, עוד איזה לקח ששחקנים שירצו לחתום במכבי בעתיד צריכים ללמוד. לפחות כל עוד החוזה נמוך, להתעקש על אופציית יציאה בסכומי ביי-אאוט הגיוניים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 1:56 pm 
Sophomore

בעניין שחקנים כאלה, יש מצב שמכבי עושה זיגזג ומחזירה את כדיר? בלאט מאוד התלהב מההחתמה שלו לפני שאליהו הגיע, ולאחר שהגיע לא היה מקום כ"כ גם לליאור, גם לבלו, גם לגרין וגם לכדיר. עכשיו בלי בלו ועם בעיית הישראלים (והגבוהים) המקום של כדיר חוזר להיות רלוונטי. הוא אמנם לא יתן את מה שבלו נתן, וביורוליג הוא כנראה יהיה פקטור פחות משמעותי, אבל היתרון שלו בליגה עדיין חשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 2:03 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
אפשר לחשוב שיוגב זה משיח בן דוד...

הם יכולים להחתים מחר את אפיק ניסים שיתן להם לא פחות ממנו.

יוגב זה שחקן חביב, ממש לא כזה שהוא קריטי למכבי, בדיוק מסוג השחקנים שאפשר להעביר דרכם מסר לעתיד.

לא משיח בן דוד, אבל "השחקן החביב" היה אחד השחקנים החשובים ביותר בקבוצה בסדרת הפלייאוף מול פאו, וגם בטופ 16 לא היה קוטל קנים. שלא לדבר על כך שהוא הרכז הישראלי הבכיר כיום, ובחוקי הזרים בישראל בוודאי שזה משמעותי.

אפשר לזרוק לאוויר משפטים כמו "הם יכולים להחתים מחר את אפיק ניסים שיתן להם לא פחות ממנו", עובדתית אפיק נסים בן 31 ומעולם לא שיחק ברמות האלה. אין לך שום אינדיקציה למה ייתן אפיק נסים, הסבירות ההגיונית הוא שייתן הרבה פחות מיוגב, בוודאי באספקטים של נהול משחק והגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 2:23 pm 
Hall of Famer

ועדיין, במשקל המי זקוק למי, מכבי צריכה במידה מסויימת את אוחיון (יכולה גם בלעדיו, פחות או יותר טוב), אבל אם לא תהייה תפנית נוספת בפרשה - אוחיון כרגע תלוי לחלוטין במכבי. אם לא תהייה ירידה מהעץ ברור מי ייפגע יותר, והוא זה שיצטרך למחול על כבודו ולוותר יותר, בלי להשתמש במילים יותר קשות מעולם משפחת הכלביים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 2:32 pm 
Junior

ג'אפר כתב:
בעניין שחקנים כאלה, יש מצב שמכבי עושה זיגזג ומחזירה את כדיר?

לכדיר יש חוזה בפרוקטוליין, כתוצאה מהסיפסול העמוק לו זכה במכבי. זה יהיה בין מגוחך לעצוב אם הוא יחזור לשם.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 2:36 pm 
Hall of Famer

מצטער, לא ידענו. נציגי כדיר הוליכו אותנו שולל, אין בכוונתנו להיכנס למאבקים משפטיים בפרוקטוליין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], סאבוניס ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: