סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 2:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 10:16 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
לברון שיחק 7 שנים שלמות בקליבלנד שבהן השחקן הכי טוב לידו היה פאקינג מו וויליאמס, ראה את קווין גארנט מתייבש במינסוטה, עף פעם אחרי פעם בסיבוב הראשון ומבזבז לחלוטין את היכולת שלו בשיאו בקבוצה של כלום ושום דבר כדי לחבור בסופו של דבר לפירס ואלן בדרך לאליפות ראשונה. אני יכול להבין את אלו שמבקרים את הפסטיבל שסביב "ההחלטה", אני בשום פנים ואופן לא יכול להבין את אלו שמבקרים את המהות שלה. מה ציפו ממנו, להמשיך לשחק עם ורז'או ולקחת אליפותת ראשונה בגיל של נוביצקי, אחרי שבמשך כל כך הרבה שנים הקאבס נכשלו לחלוטין בלבנות סביבו סגל ראוי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 10:32 pm 
Junior

מה ששחף אמר!

ולגבי מה שרשמת, החבורה הזאת בהחלט כוכבי ענק שלא לקחו אליפות (פרט לדירק בגיל 33), וזו בדיוק הסיבה שככל שהם היו שחקנים אדירים הם לא יזכרו בליגה של אלו עם הטבעות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 10:46 pm 
Hall of Famer

פלאש, אתה מדבר על שחקנים שנשארו במועדון עד גיל מבוגר והשם הראשון שעולה לך זה בארקלי? זה שעבר בשיא הקריירה שלו מפילי לפיניקס ואחרי 4 שנים עבר ליוסטון כדי לקחת אליפות ונכשל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 10:47 pm 
Junior

צודק. אבל חלקית, כי בארקלי עבר לשחק ליד מי בפיניקס? והמעבר ליוסטון היה בגיל מבוגר. כמו גארנט לבוסטון, אם כבר הזכירו.
sheky כתב:
מה ששחף אמר!

ולגבי מה שרשמת, החבורה הזאת בהחלט כוכבי ענק שלא לקחו אליפות (פרט לדירק בגיל 33), וזו בדיוק הסיבה שככל שהם היו שחקנים אדירים הם לא יזכרו בליגה של אלו עם הטבעות...

הא? אולג'ואן וג'רי ווסט לא זכו בטבעות?
על העזיבה את קליבלנד כמובן שלא היתה ביקורת, רק על הדרך שזה נעשה.
אתם לא באמת שכחתם: הביקורת היתה שלברון חתם דווקא בהיט למרות שיכל לחתום עם אלסטאר אחר בקבוצות אחרות. הוא בחר במסלול הקל יחסית (ובזמן שהוא החליט זה היה נראה מסלול קליל) - להצטרף לוייד ובוש, כשוייד היה אמור להיות היריב הישיר שלו בשנים הבאות. אף אחד לא מדמיין את ג'ורדן/מג'יק/בירד מצטרפים אחד לשני, או את קובי בשיאו מצטרף לדאנקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:11 pm 
Junior

פספסתי את האקים בהודעה... ווסט לא ממש מתקופתי אז לא יודע מה הסיפור איתו.
משדר ההחלטה היה ביזיון ומזוויעה, אבל זה בדיוק האופי שעליו דיברת שלא מעניין... או שגם זה לא נכנס פנימה?
אם הוא היה חותם עם רוז ובוזר זה היה פחות נורא? לא בטוח אם גם בדרך לשם היה משדר החלטה והצגת שחקנים שחצנים כל כך אנשים היו אומרים את זה (כי מסתבר לפי הדעיכה של וויד שכנראה רוז אמור להיות היריב הגדול שלו בשנים הקרובות דווקא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:32 pm 
Junior

משדר ההחלטה באמת בכלל לא מעניין בנוגע ליכולות של לברון ביחס לג'ורדן ואחרים... הווינריות דווקא כן.

בקיץ 2010 רוז היה אלסטאר עולה וצעיר מאוד (בוזר לא היה), ללכת לשחק שם היתה אופציה טובה כי הם שיחקו בפלייאוף. ללכת למיאמי היתה אופציה מצוינת מקצועית והוכיחה את עצמה, רק שהרוב אמרו ברגע שהוא הודיע שהוא במיאמי שהוא כבר לא יהיה איזה מג'יק או בירד, ובטח לא ג'ורדן (מאז וייד דעך והקבוצה של לברון בלעדית -סביר שהוא ייכנס לטופ 10 ויש אפילו סיכוי לטופ 5 הגדולים, מסכים איתך).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:38 pm 
Junior

"הרוב אמרו" גם שהוא יהיה סייד קיק של וויד, אז?... זה כל הנקודה שלי בשיחות האלו, כרגע אין שום דרך לחזות אם זו האליפות האחרונה או הראשונה מני רבות, אם לברון בעונת שיא בקריירה או שהוא עתיד להשתפר וכו'.
לכן לשים חסם עליון או תחתון על המיקום ההיסטורי שלו כרגע זה ריק מתוכן. אפשר להמר בכיף, אבל הצהרות מהסוג הזה לא החזיקו מים (כלפי גם שחקנים אחרים כמובן) בחלק לא קטן של המקרים. אם הוא יעבור את קובי או מג'יק או לארי או כל אחד אחר רק הזמן יגיד... בדיוק כמה שיכול להיות שהוא יסיים בסקאלה של הטופ 10-15 שזה אחלה אבל לא הסיבה שהמליכו אותו.

נערך לאחרונה על ידי sheky בתאריך א' יוני 24, 2012 11:39 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:39 pm 
Senior

פלאש, לא כתבת לפני שתי הודעות שסווינגמנים מהסוג של וויד הופכים להרבה פחות טובים אחרי גיל 30? קצת סתרת את עצמך. איך בדיוק הוא אמור היה להיות היריב הכי גדול של לברון?
וויד, הנוכחי לפחות, לא יותר טוב מקובי של הת'ריפיט בלייקרס. בוש כמובן טוב משמעותית מכל הרול פליירס שהיו ללייקררס לשנים האלה, אבל ללייקרס היו הרבה פחות חורים בסגל ממיאמי הנוכחית. לגבי קובי, לא יודע מה היה קורה אם הטרייד עם גאסול לא היה קורה. יכול להיות שקובי היה לוקח אליפויות אבל זה לא היה קורה בלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:44 pm 
Junior

אגב, לגבי הודעה אחת קודם - לארי ומג'יק לא הצטרפו אחד לשני כי היו להם קבוצות עם הול אוף פיימרים, זה אפילו לא קרוב למקרה הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:53 pm 
Junior

sheky כתב:
"הרוב אמרו" גם שהוא יהיה סייד קיק של וויד, אז?... זה כל הנקודה שלי בשיחות האלו, כרגע אין שום דרך לחזות אם זו האליפות האחרונה או הראשונה מני רבות, אם לברון בעונת שיא בקריירה או שהוא עתיד להשתפר וכו'.
לכן לשים חסם עליון או תחתון על המיקום ההיסטורי שלו כרגע זה ריק מתוכן. אפשר להמר בכיף, אבל הצהרות מהסוג הזה לא החזיקו מים (כלפי גם שחקנים אחרים כמובן) בחלק לא קטן של המקרים. אם הוא יעבור את קובי או מג'יק או לארי או כל אחד אחר רק הזמן יגיד... בדיוק כמה שיכול להיות שהוא יסיים בסקאלה של הטופ 10-15 שזה אחלה אבל לא הסיבה שהמליכו אותו.

לא רואה טעם להמשיך, סה"כ מסכים איתך שיש לו עוד סיכוי מסוים להשתלט על הליגה בשנים הקרובות ולהיכנס לטופ 5, אבל לא למייקל. מצד שני אני רואה שנראה לך שבקונסטלציה מסוימת יכול להיות שמג'יק ובירד, יריבים מגיל צעיר, היו מתאחדים. נו טוף.

שחף, אל תצחיק אותי. אתה יודע, אי היה אפשר באמת לדעת אם וייד ידעך מהר או לא, כמו שאי אפשר לדעת על לברון. וזה מעבר לכך שעברו כבר שנתיים מאז האיחוד, לפני קיץ 2010 הרבה חשבו ששניהם יהיו שני השחקנים הכי טובים אחרי שקובי ידעך. ואי אפשר לדעת אם קובי היה לוקח אליפויות בלייקרס בלי טרייד גאסול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 24, 2012 11:58 pm 
Junior

אני שמח שהגענו להסכמה :)
כל מה שאני אומר לגבי מג'יק ובירד שאי אפשר לדעת מה היה קורה אם הם לא היו נופלים לקבוצות כאלו גדולות... אולי אפילו הם לא היו מג'יק ובירד שאנחנו מכירים היום. בגלל שהמצב היה ששני השחקנים נכנסו לסביבה מאוד בשלה, ההשוואה למקרה לברון היא לא רלוונטית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:06 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
למה דווקא וייד היה היריב העיקרי של לברון? מה הוא בדיוק עשה מאז האליפות ההיא?

ללברון היתה אופציה להצטרף לרוז בשיקגו, או לאמארה ואני לא זוכר מי עוד בניו יורק. כל אחת מההחלטות הנ"ל היתה הופכת את הקבוצה שהוא היה מצטרף אליה לקונטנדרית ועצם אי ההצטרפות החלישה אותן מאוד. מעניין למה ולמה זו בעיה עבור לברון. מן הסתם אם הוא היה הולך לשיקגו היו משמיצים אותו שעכשיו הוא לא לעולם לא יעבור את ג'ורדן כי הוא הלך לשחק אצלו בקבוצה (וגם כי הולך להיות הסייד קיק של רוז), ואם הוא היה מצטרף לניו יורק אז הוא בחר בכסף הגדול על פני סיכוי לזכות באליפות ובכלל הולך להיות הסייד קיק של אמארה. הדרך היחידה של לברון לצאת בסדר היתה להישאר בקליבלנד, לקחת אליפות בטעות בגיל 33 סטייל נוביצקי ולאשר את התיאוריה שהוא אחלה אתלט ואחלה שחקן של שואו אבל מי שבאמת יודע לקחת אליפויות זה קובי.

אשר לסיבת ההצטרפות למיאמי דווקא, אני נוטה לקבל את התיאוריה שזו היתה החלטה חברית של שלושת החברה, מהסיבה הפשוטה שהתיאוריה הזו הועלתה ערב "ההחלטה" כשעוד לא היה ברור לא לאן בוש הולך ולא לאן לברון הולך, וכל מה שקרה אח"כ אישר אותה לחלוטין. כל שאר התארים שהודבקו לבחירה הזו הם כל כך מלאים סתירות פנימיות ונטייה לצייר את המטרה אחרי שהחץ נורה, שבאמת חבל על הזמן. אם מחברים את כל התיאוריות יחד יוצא שלברון הוא שפן שלא מוכן לקחת אליפויות בעצמו ושחקן שחושב רק על תארים כי הוא מתחבר לסופרסטארים ושכל כך חשוב לו להיות ג'ורדן שהוא עושה את המהלך שימנע ממנו להיות ג'ורדן כי אם הוא ייקח המון אליפויות זה בזכות וייד בכלל ואם הוא יאבד אליפות זה מוכיח כמה הוא בעצם קווין ג'יימס וכו' וכו' וכו'. מזל שמיאמי הביאו את ספולסטרה שאילץ את לברון לעבוד קשה על האליפות בצורה כזו שאפילו דן גילברט יודה שהיא הושגה בזכותו המלאה (מה עם דן גילברט באמת?).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:13 am 
Junior

בכלל בכלל בכלל לא מסכים איתך ראובן, מי שזוכר את המשדר, יודע שאם הוא לא היה בוחר מיאמי, לא היתה ביקורת (מעבר לביקורת על כך שהוא שידר את זה). הקהל בNBA לא חיפש להוציא רע את לברון מכל מצב. עד המעבר.

לסיום, אשמח אם מישהו יבהיר איפה הכל כך הרבה חורים בסגל של מיאמי, מעבר לעמדת הסנטר.
פעם דיברו על קלעים, נדמה לי שזה עף מהחלון אחרי פלייאוף שמילר קולע מחוץ לקשת ביותר מ40%, באטייה ביותר מ38%, בוש קולע את השלשות שהוא לוקח ב54%, צ'אלמרס ב36%, שלא לדבר על אחוזים חסרי תקדים בסדרת הגמר למילר ובאטיה. הם לא קלעים מאוד יציבים, אבל נניח היו עושים טרייד על גארד קלעי מושלם (רדיק? נלסון?) ההגנה שלהם היתה נפגעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:17 am 
מנהל פורום

פלאש, לא דיברתי על הקהל בNBA (אין לי מושג מה הלך הרוח שם), אם כי אני מהמר שאוהדי קליבלנד לא היו מקבלים מעבר לשיקגו בצורה נאה יותר. אני דיברתי על הלך הרוחות כאן בפורום, ותרשה לי לפקפק בכך שהבחירה במיאמי דווקא הקפיצה פה כל כך הרבה אנשים. כמובן שה"החלטה" עצמה היתה מגוחכת, אבל מבחינה מקצועית, לא מעט אנשים (ורובם המוחלט של שונאי לברון), אמרו שכדי להיות "ג'ורדן" הוא היה צריך להישאר בקליבלנד ולקחת אליפויות בעצמו.

אף אחד לא חיפש בשבילי, אז נאלצתי למצוא לבד:

https://twitter.com/cavsdan/status/216015724701954049

ציטוט:
Great NBA season. Enjoyed playoffs. Congratulations to Miami & OKC for an exciting Finals. Back to work on next weeks promising Cavs draft

תגובה שמראה גדלות נפש רבה, הייתי אומר. אני צריך לזכור את הניסוח לקראת הפעם הבאה שמכבי תזכה ביורוליג ואני ארצה לברך אותה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:23 am 
Senior

פלאש, אני מציע שתעבור על השנה וחצי האחרונות של מילר במיאמי ותבדוק את האחוזים שלו ואת כמות השלשות שהוא קלע(ליד שניים מהחודרים הטובים בליגה). באטייה עד הסדרה מול בוסטון לא פגע בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:29 am 
מנהל פורום

מה שכן, צריך להגיד שעניין החורים בהרכב הוא במפורש בדיעבד, אם כי לפני העונה הנוכחית זה היה יותר מובהק. אני עדיין זוכר את עמוס מנתח את בניית הקבוצה של ריילי ונותן שבחים על גבי שבחים, כמובן במסגרת המגבלות. בדיעבד מילר הוכח כפצוע כרוני וכקלע מפוקפק, אילגאוסקס וביבי היו סוסים מתים, האסלם גם הוא נפצע משמעותית, וזה הפך את מיאמי לשלושת הגדולים וזהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:33 am 
Junior

עברתי מזמן, מילר קולע טוב השנה.
1.4 שלשות למשחק (משחק 19.3 דק') ב45.3%.
בפלייאוף מילר קלע 1.3 שלשות למשחק (16 דק') ב41.3%. הוא קלעי טוב מאוד אבל לא הכי יציב.

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ב' יוני 25, 2012 12:33 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:33 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
ראובן כתב:
אף אחד לא חיפש בשבילי, אז נאלצתי למצוא לבד

אהמ...נובמת ?

תבדוק הודעה אחת אחרי הבקשה המקורית שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:41 am 
Hall of Famer

אגב, מי שבנה את הקבוצה הזו זה קודם כל קולאנג'לו עם הטריידים המופרכים שלו שפינו מקום למיאמי תחת תקרת השכר. מעניין איך הוא הרגיש כשראה את הכוכב שלו לשעבר לוקח אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:42 am 
Senior

אה, ואיך תלך הפראפרזה שלך ? משהו כזה ?

"עונת יורוליג נהדרת. נהניתי מההצלבה והפיינל פור. ברכות לתל אביב ולמוסקבה על גמר מרגש. חוזר לעבוד על הטבלה האלטרנטיבית המבטיחה של שבוע הבא".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:46 am 
מנהל פורום

עמוס, התנצלותי הכנה, הת'רד הזה מתעדכן מהר מדי. בכל אופן, לא הייתי קורא לזה תגובה ממלכתית. יותר תגובה סרקסטית של מי שלא יודע להפסיד.

ותהיתי לגבי הניסוח המדויק, ההצעה שלך נראית הולמת בהחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 12:57 am 
Senior

Att כתב:
אגב, מי שבנה את הקבוצה הזו זה קודם כל קולאנג'לו עם הטריידים המופרכים שלו שפינו מקום למיאמי תחת תקרת השכר. מעניין איך הוא הרגיש כשראה את הכוכב שלו לשעבר לוקח אליפות.

מה שעוד יותר מצחיק זה שהיה לו יד ורגל גם באליפות של דאלאס כי הוא סידר להם את מריון. בתכלס, האופציה מס' 3 בהתקפה של שתי האלופות האחרונות הגיעה באדיבות קולאנג'לו. OKC צריכה איזשהו סקורר בעמדות הפנים, לא ? במקומם הייתי מרים טלפון, אולי אפשר להשיג את בארניאני בשביל דאקואן קוק, קול אלדריץ', לאזאר היוורד ושתי בחירות דראפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 1:22 am 
Hall of Famer

FLASH כתב:
צודק. אבל חלקית, כי בארקלי עבר לשחק ליד מי בפיניקס? והמעבר ליוסטון היה בגיל מבוגר. כמו גארנט לבוסטון, אם כבר הזכירו.
sheky כתב:
מה ששחף אמר!

ו

ליד קיי.ג'יי כמובן, שהיה תותח על, ואחד השחקנים האהובים עליי בזמנו בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 1:35 am 
מנהל פורום

המעבר של בארקלי (עם כל אהבתי אליו) ממש לא היה כמו המעבר של גארנט לבוסטון (אותו אפשר לדעתי להשוות למעבר של דרקסלר ליוסטון, נניח). אולי לא באותה רמה, אבל אם כבר זה הזכיר את המעבר של מאלון ללייקרס - שחקן בשלהי הקריירה שעושה צעד נואש ומוותר על הרבה כסף כדי להשיג אליפות ככינור שני.

ואיזו קבוצה חביבה היתה לפניקס. חוץ מקיי.ג'יי גם דני איינג' ודן מארלי ואיי סי גרין ובטח עוד שחקנים ששכחתי. מהימים שלפני פיצול הליגה והתחושה שסופרסטאר וחצי אולסטאר וערימת נגרים יוצרים קונטנדרית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 3:13 pm 
Sophomore

YNET שוב נסחפים ושמים את לברון ברשימת 10 הגדולים בשלושים שנים האחרונות

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4247415,00.html

אני הייתי שם ללא ספק בעשיריה לפניו את

1. ג'ורדן
2. מג'יק
3. בירד
4. קארים
5. קובי
6. שאקיל
7. אייזיה תומאס
8. הדוקטור
9. בארקלי
10. דאנקן

וגם אפשר למצוא בכיף לצרף לרשימה שלפני לברון את:

מוזס מלון רג'י מילר הצמד סטוקטון ומאלון
וגם את דרקסלר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot], דורון ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: