סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 4:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 4:12 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
קובי כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
לפי ONE יכול להיות שיישאר רק פניני.
http://one.co.il/Article/201821.html

א. זה ONE
ב. אתה רואה סרט שיוסטון מחתימה אותו?? :hi_hi_hi:

ספורט 5
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.123163.html
ציטוט:
אליהו יטוס להיבחן ביוסטון מה-NBA: "מקווה להצליח"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 4:24 pm 
Junior

אורן כתב:
ה-GM של הקוראן זה ההוא שם למ אללה, לא?

זה כבר נהיה בלתי נסבל, תפסיק להחליף בין "א" ל"ע".

עריכה, טוב, אוסיף הסבר קל.

נערך לאחרונה על ידי גינות מיכאל בתאריך ב' יוני 25, 2012 4:33 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 4:28 pm 
Sophomore

מה זה 'למאלה'?

לא פייר! העריכה הורסת לי את הבדיחה!

נערך לאחרונה על ידי מכבי רעננה זל בתאריך ב' יוני 25, 2012 4:48 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 4:29 pm 
Hall of Famer

רעננה, מה זה שם בינוני? לאנגפורד אם ישאר זה בינוני? ויוקאס זה בינוני? מאריץ'? אלו חלק מהשמות המרכזיים שעלו והם, מה לעשות, גדולים על הליגה שלנו, גם שרמדיני עושה לי רושם שיוכל לחגוג בליגה שלנו איפה שלא מרביצים חזק מדי. לגבי בורשטיין, הוא ממש לא אובדן גדול, האיש נותן במצטבר 10 דקות טובות לאורך כל העונה, עדיף למכבי לחסוך את ההוצאה עליו ולהקציב קצת יותר כסף לזר שיבוא או אפילו כדי לשדרג ליוגב טיפה את החוזה ולסגור את הסאגה הזו.

בכל מקרה, לשפוט את הסגל אפשר יהיה כשהוא יושלם או לפחות קרוב לזה, כשיש עוד שני זרים בדרך ו-3-4 ישראלים משמעותיים שעדיין לא ברור מה קורה איתם, זה מוקדם מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 4:38 pm 
Sophomore

כתבתי על לנגפורד שהוא יוצא דופן במידה ויישאר.
מאריץ' לא מגיע ושרמדיני וויוקאס הם בטח לא שמות ברמה של השחקנים בעלי השם שמניתי ושאין לי כוח לרשום את שמם שוב (אה, אני רק אוסיף את פפלוקאס ופארמר).

מי הם 3-4 השחקנים הישראלים המשמעותיים שלא ברור מה קורה איתם?
אני סופר 1- אוחיון.
אין לי בעיה שתספור גם את אליהו, זה רק יוסיף לטענה שלי.

הטענה שלי היא שהאפסייד של הסגל של מכבי הוא נמוך (מאוד) ביחס לזה של שנים קודמות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 4:46 pm 
Hall of Famer

גינות מיכאל כתב:
אורן כתב:
ה-GM של הקוראן זה ההוא שם למ אללה, לא?

זה כבר נהיה בלתי נסבל, תפסיק להחליף בין "א" ל"ע".

עריכה, טוב, אוסיף הסבר קל.

לע רוצה ולע רוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 5:19 pm 
Sophomore

ארז כתב:
קובי כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
לפי ONE יכול להיות שיישאר רק פניני.
http://one.co.il/Article/201821.html

א. זה ONE
ב. אתה רואה סרט שיוסטון מחתימה אותו?? :hi_hi_hi:

ספורט 5
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.123163.html
ציטוט:
אליהו יטוס להיבחן ביוסטון מה-NBA: "מקווה להצליח"

נו אז? גם אותך אני אצליח להכניס למחנה מבחן בקבוצת מנש, זה אומר שתקבל חוזה (אם כן אני כמובן לוקח אחוזים :P )

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 5:27 pm 
Sophomore

אם ויל ביינום הגיע לNBA הכל אפשרי :)
אולי גם אליהו יהיה שם
אגב לפי YNET מכבי שוקלת ללכת בכלל על שאראס
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4247149,00.html

בקיצור יש הרבה שמועות מהרבה אתרים
בקרוב נדע מה קורה עם יוגב , יותם ולנגפורד
ואז דברים יתחילו להסגר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 6:39 pm 
Hall of Famer

מכבי רעננה זל כתב:
אני סופר 1- אוחיון.

חוץ מאוחיון אני דיברתי על לנדסברג וטיוס, למרות שטכנית אפשר אולי גם להוסיף את הלפרין ואליהו, למרות שלגביהם העניין נראה הרבה פחות נזיל.

ויוקאס בעיני הוא אולי לא דומיננטי כמו סופו בשיאו, אבל כבר כמה כבר ראינו את סופו בשיאו? חצי עונה מתוך שתיים במצטבר? פאפאלוקאס השם המפחיד התגלה, ובכן, כשם מפחיד שאין מאחוריו הרבה, ארויו עשה הרבה יותר רעש מהיכולת שהוא נתן בפועל וכן הלאה והלאה. אפשר לחשוב כמה רעש פארקר, וויצ'יץ', פארגו, פרקינס, מוריס, באסטון, האפמן ומקדונלד עשו כשהם הגיעו למכבי, גם עליהם דיברו בהתחלה כהחתמות אפורות יחסית, שלא לדבר על אוחיון, אליהו, כספי ובורשטיין שכשהם הגיעו למכבי אף אחד לא נתן להם צ'אנס להתרומם מהספסל בכלל. בקיצור ולעניין, אני לא רואה הרבה קשר בין כמה אפור או זוהר נראה הסגל בסוף יוני לבין איך הוא מתפקד בינואר או באפריל, שזה מה שמשנה בפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 7:00 pm 
Sophomore

תגידו, זה רק אני או שמכבי עדיין לא הוציאה הודעה רשמית לגבי מילאן מצ'באן? מה קורה עם זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 7:12 pm 
Junior

קבוצת NBA יכולה להחתים בחירת דראפט, כאשר הוא תחת חוזה באירופה? :O

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 7:20 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
יש לאליהו סעיף יצאה ל NBA בכל קיץ.

בטורקיה כתבו שארויו מעוניין לחזור למכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 7:34 pm 
Sophomore

אכתוב בפעם האחרונה- אני מדבר על איכות הסגל המסתמנת של מכבי שהיא באופן מובהק נמוכה יותר מאיכות הסגל בשנים קודמות, מה שנובע בעיקר מאיכות הסגל הישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 8:03 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
מכבי רעננה זל כתב:
אני סופר 1- אוחיון.

חוץ מאוחיון אני דיברתי על לנדסברג וטיוס, למרות שטכנית אפשר אולי גם להוסיף את הלפרין ואליהו, למרות שלגביהם העניין נראה הרבה פחות נזיל.

ויוקאס בעיני הוא אולי לא דומיננטי כמו סופו בשיאו, אבל כבר כמה כבר ראינו את סופו בשיאו? חצי עונה מתוך שתיים במצטבר? פאפאלוקאס השם המפחיד התגלה, ובכן, כשם מפחיד שאין מאחוריו הרבה, ארויו עשה הרבה יותר רעש מהיכולת שהוא נתן בפועל וכן הלאה והלאה. אפשר לחשוב כמה רעש פארקר, וויצ'יץ', פארגו, פרקינס, מוריס, באסטון, האפמן ומקדונלד עשו כשהם הגיעו למכבי, גם עליהם דיברו בהתחלה כהחתמות אפורות יחסית, שלא לדבר על אוחיון, אליהו, כספי ובורשטיין שכשהם הגיעו למכבי אף אחד לא נתן להם צ'אנס להתרומם מהספסל בכלל. בקיצור ולעניין, אני לא רואה הרבה קשר בין כמה אפור או זוהר נראה הסגל בסוף יוני לבין איך הוא מתפקד בינואר או באפריל, שזה מה שמשנה בפועל.

נו באמת רוני, אתה צודק לגבי כל השמות האלה או רובם, אבל זה ממש לא קשור. יש דבר כזה סגל על הנייר שאפשר להעריך ממנו לא מעט. זה שמכבי מצאה מציאות בעבר זה מאד יפה, אבל אי אפשר להתעלם מסגלים על הנייר, בטח ובטח כשמדובר בשחקנים שראינו ואנחנו מכירים לפחות חלק מיכולותיהם ה... בינוניות משהו (מישהו אמר שרמדיני?)
חוץ מזה, ארויו היה אחלה במכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 8:23 pm 
Hall of Famer

זהו נורטון, שכרגע אין דבר כזה סגל על הנייר, יש לנו 3 זרים ודאיים (סמית', שרמדיני והיקמן), אחד מתנדנד (ג'יימס) ושניים שעדיין לא הגיעו. יש לנו ישראלי אחד ודאי (פניני), אחד מתנדנד שכנראה יהיה בקבוצה (אליהו), שלושה מתנדנדים שאולי יהיו ואולי לא (אוחיון, טיוס ולנדסברג) ועוד אחד מתנדנד שכנראה לא יהיה (הלפרין). כלומר סך הכל אנחנו מדברים על 4 שחקנים ודאיים בסגל, אחד מתנדנד שכנראה יהיה בפנים וכל השאר סימני שאלה, אם מזה אתה יכול להעריך לא מעט אז כל הכבוד לך, בעיני במצב הזה עוד מוקדם מאוד להעריך.

לאנשים כאן יש זיכרון קצר, אבל כמעט בכל קיץ אנשים כאן בפורום נכנסים לפאניקה (או אקסטזה, תלוי מאיזה צד מסתכלים על זה) לגבי הסגל האפור והבינוני שמכבי מעמידה, רק בשנה שעברה היה לנו את זה עם העזיבה של פארגו, סימני השאלה סביב פארמר והבטחון המוחלט שאוחיון יהיה פלופ, אז עכשיו תופסים את הראש כשחצי מהסגל עדיין בכלל לא סגור? רבאק, אנחנו עדיין ביוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 8:39 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נו, ומכבי באמת העמידה סגל בינוני ואפור שנה שעברה. היה לה מזל לקבל שחקן שלוש רמות מעל הרמה שלה לתחילת העונה, והיא סיפקה אחלה סידרה מול פאו, אבל חוץ מזה? עונה אפורה עם סגל בינוני. לפני שנתיים אפילו פסימיסט כמוני טעה והצטרף לחגיגה ואכל את הכובע בגדול, אבל צריך לזכור שמאז העזיבה של פארקר זו היתה העונה החריגה, לא האופיינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 8:46 pm 
Sophomore

לא נכון. שנה שעברה, גם אם אנשים מתחו ביקורות על ההחתמה של פארמר, לכולם היה ברור שהוא תותח במושגים שלנו, שלסופו יש פוטנציאל להיות אחד הסנטרים הטובים באירופה, שבלו הוא נכס אדיר, שלפאפאלוקס יכול להיות ערך מוסף לא נורמלי ועוד.
איזה מהסופרלטיבים הנ"ל, או כל סופרלטיב שהוא, אתה יכול לתת למי מהשחקנים הנוכחיים של מכבי? אפילו היכולת ההתקפית המצוינת של אליהו שלפעמים בלתי ניתנת לעצירה (סיפקתי לך סופרלטיב אחד) מוטלת בספק...

יכול להיות (וכנראה) שהייתה ביקורת על אופן בניית הקבוצה, אבל מצד סגל השחקנים מכבי עדיין שמרה על עליונות ברורה.

ונניח והסגל הישראלי של מכבי יכלול גם את אוחיון ויהיה אליהו-אוחיון-פניני-לנדסברג-טיוס, זה נראה לך סגל ישראלי מאיים?
אני לא מאשים את מכבי בשום דבר לגבי הישראלים- העזיבה של בלו לא קשורה למועדון, כנ"ל הפציעה של בורשטיין ועד כמה שידוע לי גם לא היכולת של פניני. אבל המציאות היא שמכבי נשארת עם סגל ישראלי שהוא בינוני מאוד ביחס למה שהתרגלנו.

דווקא מה שאתה כותב הוא פסימי יותר- נניח ואחד מלנדסברג-טיוס לא יגיע, הסגל הישראלי יהיה סתם טוב, כמעט בדיוק כמו שהסגל הישראלי של הפועל ירושלים הוא טוב (יזרעאלי-גרונפלד-קוקיה-כדיר-ניסים?).

הת'רד הזה גורם לי לפנטז על סגל ישראלי במכבי של:
1. פניני

הרי שום דבר אחר לא בטוח... :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 8:54 pm 
מנהל פורום

אתה עונה לי או לרוני? אם פארמר היה נשאר עד סוף העונה, זה היה שידרוג אדיר וסגל ממש לא אפור. אבל הוא לא נשאר. לגבי סופו ופאפא, בוא נגיד שהם מימשו את תסריט הוורסט קייס די בצורה מלאה.

ולגבי השאלה הרטורית השנייה, סגל של אוחיון-אליהו-לנדסברג-פניני-טיוס הוא סגל ישראלי מדהים (אני גם מניח שמכבי ידאגו להחתים עוד ישראלי נוסף), למעט אולי סימן השאלה סביב לנדסברג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 9:07 pm 
Hall of Famer

אני עם ראובן, סגל ישראלי של אוחיון-פניני-אליהו-טיוס-לנדסברג הוא במקרה הכי גרוע קצת פחות טוב מזה של השנה (החלפה של בלו ובורשטיין בלנדסברג וטיוס), הבסט קייס סנריו שלו עדיף בהרבה על הסגל של השנה לדעתי ובכל מקרה, זה בוודאי סגל ישראלי הרבה הרבה יותר טוב מאשר של כל קבוצה אחרת בליגה, בטח ובטח ביחס לזה של ירושלים.

ולגבי זרים, בינתיים הדבר היחיד שמכבי עשתה זה להחליף את סופו או הנדריקס בשרמדיני, ביחס לסופו של השנה האחרונה שרמדיני הוא בלי ספק שדרוג, ביחס להנדריקס שנמוך כנראה (לא בטוח, לשרמדיני יש יותר אפסייד), אבל לא בהבדל גדול. חוץ מזה, היא החליפה את פאפאלוקאס ומאלט בהיקמן, אני לא יודע כמעט כלום על היקמן, אבל קשה להאמין שהוא יכול לתת פחות ממה שהשניים האלו נתנו.

ובשנה שעברה אנשים היו בפאניקה כל שנייה על עזיבה אפשרית של פארמר, אף אחד לא חשב שהוא ישאר עד סוף העונה, מה שכמובן קרה, ואנשים היו בהיסטריה מוחלטת, מה יהיה אם מכבי תצטרך להסתדר עם אוחיון כרכז הפותח בשלבים המכריעים של העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 9:17 pm 
Sophomore

עזוב, אנחנו עושים סיבובים ולא מצליחים לחתוך- אני חוזר על עצמי ואתה חוזר על עצמך בלי באמת להתקדם.
נסכם על להחיות את הדיון ערב פתיחת העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 9:22 pm 
Sophomore

לי דווקא אין סימן שאלה בקשר ללנדסברג (בהנחה שהציפיה שלך שהוא יהיה רול פלייר סביר ותו לא, בורשטיין שכזה) שכן יש לו יכולות אתלטיות מצוינות לעמדה ולסייז שלו, הסימן שאלה שלי הוא יותר דווקא בכיוון של טיוס שעם כל הכבוד, רשם מספרים חביבים בליגה הישראלית ואין לי מושג כמה יכול לתרום ברמת היורוליג, בטח ובטח כתחליף לבלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 9:52 pm 
Hall of Famer

רעננה, זה בדיוק מה שאני אומר, איך אפשר לשפוט סגל בתחילת יוני כשבקושי חצי ממנו סגור? ניפגש בספטמבר ונדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 10:00 pm 
מנהל פורום

רוני, כולם אמרו שכשפארמר יעזוב מכבי תיפול, ופארמר עזב ומכבי נפלה. היא נתנה טופ-16 בינוני שבבינוניים, כולל שלושה הפסדים ומשחקים לא משהו גם בניצחונות. ספגה תבוסה נוראית לריאל מדריד, וכו' וכו'. בלי פארמר מתחילת העונה היא לבטח לא היתה מסיימת מקום שני את בית המוות עלאק שהיא שיחקה בו ואז מן הסתם גם לא עולה להצלבה.

בקיצור, עונה אפרורית עם התחלה נחמדה בזכות השביתה וסיום הרואי. לטעמי עצם זה שעונה כזו נחשבת להצלחה יחסית (בעוד העונה של פיני שנתיים לפני נחשבת לכישלון גדול) רק מעידה על מידת הבינוניות של הסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 10:13 pm 
Hall of Famer

נו, ומה היה שנה קודם לכן? טופ 16 בינוני עם אותו מאזן בדיוק, 3-3 ורק קצת יותר מזל בהגרלת ההצלבה, במקום לקבל את פאו הווינרית היא קיבלה את טאו הלוזרית. כן, עונה טובה יותר בהרבה מבחינה אסתטית, עם שלב ראשון יותר מרשים (אם כי מול יריבות פחות חזקות מאשר השנה), אבל מבחינת התוצאה הסופית זה בסך הכל ניצחון אחד לכאן או לשם אם מכבי מנצחת את משחק 4 מול פאו בבית, ממש לא אפשרות מופרכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 25, 2012 10:24 pm 
Sophomore

אוי, לא פייר! אתה לא יכול להציג את ה'ניפרד כידידים' שלי כהודאה בהפסד!

:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: doron_ke, oren_80, אבו שוקרי, עמוס לב ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: